Plugins - Easy WP SMTP – WordPress SMTP and Email - en to uk_UA translation catalogue (203 entries)

[ctx: "Note" as in "Note: keep this in mind"]
en: Note:
uk_UA: Примітка:

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for Resend.
uk_UA: %1$sПерейдіть за цим посиланням%2$s, щоб отримати API ключ для Resend.

en: %d Day | %d Days
uk_UA[0]: %d день
uk_UA[1]: %d дні
uk_UA[2]: %d денів

en: %s icon
uk_UA: Іконка %s

[ctx: %s is replaced by "Support Forum" link]
en: Having issues or difficulties? You can post your issue on the %s
uk_UA: Виникли проблеми чи труднощі? Ви можете опублікувати свою проблему на сайті %s

[ctx: %s is replaced by "rating" link]
en: Like the plugin? Please give us a %s
uk_UA: Подобається плагін? Дайте нам %s

en: 1 Month
uk_UA: 1 місяць

en: 1 Week
uk_UA: 1 тиждень

en: 1 Year
uk_UA: 1 рік

en: 3 Months
uk_UA: 3 місяці

en: 6 Months
uk_UA: 6 місяців

en: API Key
uk_UA: Ключ API

en: API Key:
uk_UA: Ключ API:

en: API Keys
uk_UA: API ключі

en: Access Token
uk_UA: Токен доступу

en: Actions in this section can (and some of them will) erase or mess up your settings. Use it with caution.
uk_UA: Дії в цьому розділі можуть стерти або зіпсувати ваші налаштування. Використовуйте його обережно.

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Add New Group
uk_UA: Додати нову групу

en: Additional Information
uk_UA: Додаткова інформація

en: Additional Settings
uk_UA: Додаткові налаштування

en: Additional Settings (Optional)
uk_UA: Додаткові налаштування (необов'язково)

en: Advanced Settings
uk_UA: Розширені налаштування

en: All
uk_UA: Всі

en: All settings have been deleted and plugin is deactivated.
uk_UA: Усі налаштування видалено, а плагін вимкнено.

en: Allow Insecure SSL Certificates
uk_UA: Дозволити небезпечні сертифікати SSL

en: Allow Usage Tracking
uk_UA: Дозволити відстежувати дані про використання

en: Allows insecure and self-signed SSL certificates on SMTP server. It's highly recommended to keep this option disabled.
uk_UA: Дозволяє ненадійний і самостійно підписаний сертифікат SSL на сервері SMTP. Наполегливо рекомендуємо вимкнути цю опцію.

en: Almost Done
uk_UA: Майже зроблено

en: And
uk_UA: Та

en: Announcements
uk_UA: Оголошення

en: Application ID
uk_UA: ID додатку

en: Are you sure want to clear log?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити журнал?

en: Are you sure you want to delete ALL your settings and deactive plugin?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити ВСІ свої налаштування та деактивувати плагін?

en: Attachments
uk_UA: Вкладення

en: Authentication
uk_UA: Автентифікація

en: Authorization
uk_UA: Авторизація

en: Block all emails
uk_UA: Заблокувати всі листи

en: Body
uk_UA: Тіло

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Check this box to enable mail debug log
uk_UA: Установіть цей прапорець, щоб увімкнути журнал помилок пошти

en: Clear Log
uk_UA: Очистити журнал

en: Clicked
uk_UA: Натиснуто

en: Client ID
uk_UA: ID клієнта

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Coma-separated domains list. Example: domain1.com, domain2.com
uk_UA: Список доменів, розділених комою. Приклад: domain1.com, domain2.com

en: Comma separated emails list. Example value: email1@domain.com, email2@domain.com
uk_UA: Список повідомлень, розділених комами. Приклад значення: email1@domain.com, email2@domain.com

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Conditions
uk_UA: Умови

en: Confirmed
uk_UA: Підтверджений

en: Connect
uk_UA: З'єднати

en: Contact Us
uk_UA: Зв'яжіться з нами

en: Contains
uk_UA: Містить

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Copied
uk_UA: Скопійовано

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Created Date
uk_UA: Дата створення

en: Danger Zone
uk_UA: Небезпечна зона

en: Date
uk_UA: Дата

en: Debug
uk_UA: Налагодження

en: Delete Settings and Deactivate Plugin
uk_UA: Видалити налаштування та вимкнути плагін

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Dismiss this message
uk_UA: Відхилити це повідомлення

en: Dismiss this notice
uk_UA: Відхилити це сповіщення

en: Docs
uk_UA: Документація

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Don't Replace "From" Field
uk_UA: Не заміняти поле "Від"

en: EU
uk_UA: ЄС

en: Easy WP SMTP Settings
uk_UA: Налаштування Easy WP SMTP

en: Enable Debug Log
uk_UA: Увімкнути журнал помилок

en: Enable Domain Check
uk_UA: Увімкнути перевірку домену

en: Encrypt Password
uk_UA: Шифрувати пароль

en: Enter a subject for your message
uk_UA: Введіть тему повідомлення

en: Enter the recipient's email address
uk_UA: Введіть адресу електронної пошти одержувача

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error Details
uk_UA: Деталі помилки

en: Error occurred:
uk_UA: Виникла помилка:

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Failed
uk_UA: Невдало

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Follow this link to get an API Key from Mandrill: %s.
uk_UA: Перейдіть за цим посиланням, щоб отримати API ключ від Mandrill: %s.

en: Follow this link to get the API key from Resend: %s.
uk_UA: Перейдіть за цим посиланням, щоб отримати API ключ від Resend: %s.

en: Following error occurred when attempting to send test email:
uk_UA: Під час надсилання тестової електронної пошти сталася помилка:

en: For most servers SSL/TLS is the recommended option
uk_UA: Для більшості серверів рекомендований варіант SSL / TLS

en: From Address
uk_UA: З адреси

en: From Email
uk_UA: E-mail відправника

en: From Email Address
uk_UA: З електронної адреси

en: From Name
uk_UA: Від імені

en: General
uk_UA: Загальне

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Get API Key
uk_UA: Отримати ключ API

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Hi there,
uk_UA: Привіт,

en: Hide
uk_UA: Сховати

en: Hide Debug Log
uk_UA: Сховати журнал помилок

en: I already did
uk_UA: Це вже зроблено

en: I'll do it later
uk_UA: Я зроблю це пізніше

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: If email's From Name is empty, the plugin will set the above value regardless.
uk_UA: Якщо поле  "Від імені" є порожньім, плагін встановить значення вище.

en: License
uk_UA: Ліцензія

en: Loading
uk_UA: Завантаження

en: Log cleared.
uk_UA: Журнал видалено.

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Misc
uk_UA: Різне

en: Miscellaneous
uk_UA: Різне

en: N/A
uk_UA: Н/Д

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: No
uk_UA: Ні

en: No thanks
uk_UA: Ні, дякую

en: Nonce check failed.
uk_UA: Невірний ідентифікатор (nonce)

en: None
uk_UA: Немає

en: Nope, maybe later
uk_UA: Ні, може, пізніше

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: OK
uk_UA: Гаразд

en: Off
uk_UA: Вимк

en: On
uk_UA: Увімк

en: Oops!
uk_UA: Ой!

en: Optional. This email address will be used in the 'Reply-To' field of the email. Leave it blank to use 'From' email as the reply-to value.
uk_UA: Не обов'язково. Ця електронна адреса буде використовуватися в полі "Відповісти до" в електронній пошті. Залиште його порожнім, щоб використовувати електронну пошту як значення для відповіді.

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It is required for encryption to work properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
uk_UA: Розширення PHP OpenSSL не встановлено на сервері. Воно потрібно для коректної роботи шифрування. Зверніться до адміністратора сервера або постачальника хостингу та попросіть їх встановити його.

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It's required by Easy WP SMTP plugin to operate properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
uk_UA: Розширення PHP OpenSSL не встановлено на сервері. Воно потрібно, щоб плагін Easy WP SMTP працював належним чином. Зверніться до адміністратора сервера або постачальника хостингу та попросіть їх встановити його.

en: Phone Number ID
uk_UA: ID номера телефону

en: Please configure your SMTP credentials in the <a href="%s">settings menu</a> in order to send email using Easy WP SMTP plugin.
uk_UA: Налаштуйте облікові дані SMTP у <a href="%s">меню налаштувань</a>, щоб надсилати електронну пошту за допомогою плагину Easy WP SMTP.

en: Please enter a valid email address
uk_UA: Будь ласка, введіть правильний email

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
uk_UA: Введіть дійсну адресу електронної пошти в поле "Від".

en: Please enter a valid email address in the recipient email field.
uk_UA: Введіть дійсну адресу електронної пошти в полі електронної пошти одержувача.

en: Please enter a valid port in the 'SMTP Port' field.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсний порт у полі "Порт SMTP".

en: Please refresh the page and try again.
uk_UA: Будь ласка, оновіть цю сторінку і спробуйте ще раз.

en: Plugin installed & activated.
uk_UA: Плагін встановлено та активовано.

en: Primary
uk_UA: Основний

en: Purchase Now
uk_UA: Придбати зараз

en: Rate Us
uk_UA: Оцініть нас

en: Read how to set up Resend
uk_UA: Дізнайтеся, як налаштувати Resend

en: Recommended
uk_UA: Рекомендовані

en: Region
uk_UA: Регіон

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: SMTP Authentication
uk_UA: Автентифікація SMTP

en: SMTP Configuration Settings
uk_UA: Налаштування SMTP

en: SMTP Host
uk_UA: Cервер SMTP

en: SMTP Password
uk_UA: Пароль SMTP

en: SMTP Port
uk_UA: Порт SMTP

en: SMTP Settings
uk_UA: Налаштування SMTP

en: SMTP Username
uk_UA: Ім'я користувача SMTP

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save Settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Scheduled Actions
uk_UA: Заплановані дії

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Self-destruct
uk_UA: Самознищення

en: Send Test Email
uk_UA: Надіслати тестовий електронний лист

en: Sending...
uk_UA: Надсилання…

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings Updated
uk_UA: Налаштування оновлено

en: Settings are not saved.
uk_UA: Налаштування не збережено.

en: Settings saved.
uk_UA: Налаштування збережені.

en: Show
uk_UA: Показувати

en: Show Debug Log
uk_UA: Показати журнал помилок

en: Skip this Step
uk_UA: Пропустити цей крок

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Status
uk_UA: Статус

en: Step %1$s of %2$s
uk_UA: Крок %1$s з %2$s

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Submit Feedback
uk_UA: Надіслати відгук

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Support Forum
uk_UA: Форум підтримки

en: Test Email
uk_UA: Тестове повідомлення

en: Test email was successfully sent. No errors occurred during the process.
uk_UA: Тестове повідомлення відправлено. Під час процесу не сталося жодних помилок.

en: The password to login to your mail server
uk_UA: Пароль для входу на ваш поштовий сервер

en: The port to your mail server
uk_UA: Порт вашого поштового сервера

en: The username to login to your mail server
uk_UA: Ім'я користувача для входу на поштовий сервер

en: This email address will be used in the 'From' field.
uk_UA: Ця адреса електронної пошти буде використана в полі "Від".

en: This option is useful when you are using several email aliases on your SMTP server. If you don't want your aliases to be replaced by the address specified in "From" field, enter them in this field.
uk_UA: Ця опція корисна, коли ви використовуєте кілька псевдонімів електронної пошти на вашому SMTP-сервері. Якщо ви не хочете, щоб ваші псевдоніми були замінені на адресу, вказану в полі "Від", введіть їх у цьому полі.

en: This option is usually used by developers only. SMTP settings will be used only if the site is running on following domain(s):
uk_UA: Ця опція зазвичай використовується лише розробниками. Налаштування SMTP використовуватимуться лише в тому випадку, якщо сайт працює на таких доменах:

en: This options should always be checked 'Yes'
uk_UA: Ці параметри завжди повинні бути позначені "Так"

en: This text will be used in the 'FROM' field
uk_UA: Цей текст буде використовуватися в полі "Від"

en: This will remove ALL your settings and deactivate the plugin. Useful when you're uninstalling the plugin and want to completely remove all crucial data stored in the database.
uk_UA: Це видалить ВСІ ваші налаштування та відключить плагін. Корисно, коли ви видаляєте плагін і хочете повністю видалити всі важливі дані, що зберігаються в базі даних.

en: To
uk_UA: До

en: To Address
uk_UA: Звертатися

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Type
uk_UA: Тип

en: Type of Encryption
uk_UA: Тип шифрування

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
uk_UA: Неможливо створити теку %s. Чи доступна батьківська тека на запис?

en: Upgrade to PRO
uk_UA: Оновити до PRO

en: Upgrade to Pro
uk_UA: Оновити до Pro

en: Value
uk_UA: Значення

en: Version
uk_UA: Версія

en: View Log
uk_UA: Перегляд журналу

en: Warning! This can't be undone.
uk_UA: Увага! Це не можна скасувати.

en: WhatsApp Alerts
uk_UA: Сповіщення WhatsApp

en: When enabled, plugin attempts to block ALL emails from being sent out if domain mismatch.
uk_UA: Якщо увімкнено, плагін намагається заблокувати всі повідомлення електронної пошти, якщо домен неспівпадає.

en: When enabled, the plugin will set the above From Name for each email. Disable it if you're using contact form plugins, it will prevent the plugin from replacing form submitter's name when contact email is sent.
uk_UA: Якщо ввімкнено, плагін встановить вищевказане ім'я для кожної електронної пошти. Відключіть його, якщо ви використовуєте плагіни контактної форми, це не дозволить плагіну заміняти ім’я відправника форми.

en: When enabled, your SMTP password is stored in the database using AES-256 encryption.
uk_UA: Коли цей параметр увімкнено, пароль SMTP зберігається в базі даних за допомогою шифрування AES-256.

en: Write your email message
uk_UA: Напишіть повідомлення

en: Yes
uk_UA: Так

en: You can request your hosting provider for the SMTP details of your site. Use the SMTP details provided by your hosting provider to configure the following settings.
uk_UA: Ви можете попросити провайдера хостингу інформацію про SMTP вашого сайту. Використовуйте ці дані, щоб налаштувати наступні параметри.

en: You can use this section to send an email from your server using the above configured SMTP details to see if the email gets delivered.
uk_UA: Цей розділ можна використовувати для надсилання електронного листа з сервера, використовуючи вказані вище деталі SMTP, щоб дізнатися, чи буде надіслано повідомлення електронної пошти.

en: You have unsaved settings. In order to send a test email, you need to go back to previous tab and click "Save Changes" button first.
uk_UA: У вас є незбережені налаштування. Щоб надіслати тестове повідомлення, потрібно повернутися до попередньої вкладки і спочатку натиснути кнопку "Зберегти зміни".

en: Your PHP version is %s, encryption function requires PHP version 5.3.0 or higher.
uk_UA: Ваша версія PHP %s, функція шифрування вимагає PHP версії 5.3.0 або вище.

en: Your mail server
uk_UA: Ваш поштовий сервер

en: debug log for this test email will be automatically displayed right after you send it. Test email also ignores "Enable Domain Check" option.
uk_UA: журнал помилок для цього тестового електронного листа буде автоматично відображено відразу після його надсилання. Тестова електронна пошта також ігнорує опцію "Включити перевірку домену".

en: no
uk_UA: ні

en: on %s
uk_UA: на %s

en: rating
uk_UA: рейтинг

en: when you click "Save Changes", your actual password is stored in the database and then used to send emails. This field is replaced with a gag (#easywpsmtpgagpass#). This is done to prevent someone with the access to Settings page from seeing your password (using password fields unmasking programs, for example).
uk_UA: після натискання кнопки "Зберегти зміни" фактичний пароль зберігається в базі даних, а потім використовується для надсилання електронних листів. Це поле замінюється заглушкою (#easywpsmtpgagpass#). Це робиться, щоб запобігти тому, щоб хтось отримав доступ до сторінки "Налаштування" з вашим паролем (наприклад, використовуючи програми для розкривання паролю).
