Plugins - WooCommerce Stripe Payment Gateway - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (206 entries)

note: translators: localized exception message
en: Payment failed: %s
pl: Płatność UPE zakończona niepowodzeniem: %s

en: Link
pl: Odnośnik

en: Small (40px)
pl: Mały (40 piks.)

[ctx: Name of credit card]
en: Discover
pl: Odkrywaj

en: Expiration
pl: Data wygaśnięcia

en: stripe - Order
pl: stripe - Zamówienie

en: Stripe test mode setting.
pl: Ustawienie trybu testowego Stripe.

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Book
pl: Książka

en: Enabled
pl: Włączone

en: No
pl: Nie

en: Select the size of the button.
pl: Wybierz rozmiar przycisku.

en: Yes
pl: Tak

en: disabled
pl: wyłączone

en: enabled
pl: włączone

en: Checkout
pl: Zamówienie

en: Payment Request Button Locations
pl: Lokalizacje przycisków żądania płatności

en: Select pages
pl: Wybierz strony

en: Select where you would like Payment Request Buttons to be displayed
pl: Wybierz, gdzie mają być wyświetlane przyciski żądania płatności

en: Credit / Debit Card
pl: Karta kredytowa/debetowa

en: No error
pl: Brak błędu

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Buy now
pl: Kup teraz

en: View Documentation
pl: Zobacz dokumentację

en: Your early renewal order was successful.
pl: Twoje odnowienie zakończyło się sukcesem.

en: Thanks for shopping with us.
pl: Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie.

en: The renewal order is as follows:
pl: Szczegóły zamówienia odnowienia:

en: Invalid email address, please correct and try again.
pl: Nieprawidłowy adres e-mail, popraw go i spróbuj ponownie.

en: Get your webhook signing secret from the webhooks section in your stripe account.
pl: Uzyskaj swój klucz do podpisywania webhook z sekcji webhooks na koncie w paski.

en: Almost there!
    
    Your order has already been created, the only thing that still needs to be done is for you to authorize the payment with your bank.
pl: Już prawie!
    
    Twoje zamówienie zostało już utworzone, jedyną rzeczą, którą musisz jeszcze zrobić, jest autoryzacja płatności w banku.

en: CSRF verification failed.
pl: Weryfikacja CSRF nie powiodła się.

en: Missing order ID for payment confirmation
pl: Brak identyfikatora zamówienia do potwierdzenia płatności

note: translators: Error message text
en: Payment verification error: %s
pl: Błąd weryfikacji płatności: %s

en: Stripe SCA authentication failed.
pl: Uwierzytelnienie Stripe SCA nie powiodło się.

note: translators: 1) The error message that was received from Stripe.
en: Stripe SCA authentication failed. Reason: %s
pl: Uwierzytelnienie Stripe SCA nie powiodło się. Powód: %s

en: We couldn't initiate the payment. Please try again.
pl: Nie mogliśmy rozpocząć płatności. Proszę spróbować jeszcze raz.

en: Sorry, we're not accepting prepaid cards at this time. Your credit card has not been charged. Please try with alternative payment method.
pl: Przepraszamy, w tym momencie nie przyjmujemy kart przedpłaconych. Twoja karta nie została obciążona. Proszę spróbować z alternatywną metodą płatności.

note: translators: 1) product name 2) quantity in stock
en: You cannot add that amount of "%1$s"; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
pl: Nie można dodać tej ilości "%1$s"; do koszyka, ponieważ nie ma wystarczającej ilości w magazynie (pozostało %2$s).

en: Billing First Name and Last Name are required.
pl: Imię i nazwisko są wymagane.

en: Retain Stripe Data
pl: Zachowaj dane Stripe

note: translators: %d Order ID
en: Order ID %d contains an active Subscription. Personal data retained. (Stripe)
pl: Zamówienie %d zawiera aktywną subskrypcję. Dane osobowe zostały zachowane. (Stripe)

note: translators: %d Order ID
en: Order ID %d is less than set retention days. Personal data retained. (Stripe)
pl: Zamówienie %d jest mniejsze niż ustawione dni przechowywania. Dane osobowe zostały zachowane. (Stripe)

en: Retains any Stripe data such as Stripe customer ID, source ID.
pl: Zachowuje wszelkie dane Stripe, takie jak ID klienta, ID źródła.

en: Stripe personal data erased.
pl: Dane osobowe Stripe zostały usunięte.

en: Stripe Subscription Data Erased.
pl: Dane subskrypcji Stripe zostały usunięte.

en: Stripe User Data Erased.
pl: Dane użytkowników Stripe zostały usunięte.

en: Customer Data
pl: Dane klienta

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Stripe customer id
pl: ID klienta Stripe

en: Stripe payment id
pl: ID płatności Stripe

en: Orders
pl: Zamówienia

en: WooCommerce Stripe Data
pl: Dane WooCommerce Stripe

en: WooCommerce Stripe Customer Data
pl: Dane klientów WooCommerce Stripe

en: WooCommerce Stripe Subscriptions Data
pl: Dane subskrypcji WooCommerce Stripe

en: WooCommerce Stripe Order Data
pl: Dane zamówień WooCommerce Stripe

note: translators: partial captured amount
en: This charge was partially captured via Stripe Dashboard in the amount of: %s
pl: Płatność została częściowo przechwycona przez Stripe Dashboard w wysokości: %s

en: Awaiting Multibanco payment
pl: Oczekiwanie na płatność Multibanco

note: translators: 1) amount (including currency symbol) 2) transaction id 3) refund message
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s - %3$s
pl: Zwrócone %1$s - ID zwrotu: %2$s - %3$s

en: Sorry, we are unable to process your payment at this time. Please retry later.
pl: Przepraszamy, nie jesteśmy w stanie zrealizować płatności w tym momencie. Proszę spróbować później.

en: Stripe Fee:
pl: Prowizja Stripe:

en: Stripe Payout:
pl: Wypłata Stripe:

en: This represents the fee Stripe collects for the transaction.
pl: Prowizja Stripe za transakcję.

note: translators: 1) last 4 digits of SEPA Direct Debit
en: Via SEPA Direct Debit ending in %1$s
pl: Przez polecenie zapłaty SEPA kończące się na %1$s

en: This represents the net total that will be credited to your Stripe bank account. This may be in the currency that is set in your Stripe account.
pl: Jest to kwota netto, która zostanie zaksięgowana na twoim koncie bankowym Stripe. Może to być waluta, która jest ustawiona na twoim koncie Stripe.

en: Enable Stripe Multibanco
pl: Włącz Stripe Multibanco

en: Enable Stripe EPS
pl: Włącz Stripe EPS

en: You will be redirected to Multibanco.
pl: Nastąpi przekierowanie do Multibanco.

note: translators: 1) Opening anchor tag 2) closing anchor tag
en: If your billing address has been changed for saved payment methods, be sure to remove any %1$ssaved payment methods%2$s on file and re-add them.
pl: Jeśli twój adres płatności został zmieniony dla zapisanych metod płatności, upewnij się, że usunięto wszystkie %1$szapisane metody płatności%2$s i ponownie je dodano.

en: Save payment information to my account for future purchases.
pl: Zapisz informacje o płatności do przyszłych zakupów.

en: You will be redirected to EPS.
pl: Nastąpi przekierowanie do EPS.

note: translators: 1) The reason type.
en: The opened review for this order is now closed. Reason: (%s)
pl: Rewizja tego zamówienia została zamknięta. Powód: (%s)

en: A "Stripe Customer ID" value is required.
pl: Pole "ID klienta Stripe" jest wymagane.

en: Invalid customer ID. A valid "Stripe Customer ID" must begin with "cus_".
pl: Nieprawidłowy identyfikator klienta. "ID klienta Stripe" musi zaczynać się od "cus_".

en: Card Code (CVC)
pl: Kod karty (CVC)

en: Expiry Date
pl: Data wygaśnięcia

en: Card Number
pl: Numer karty

en: The card number is incomplete.
pl: Numer karty jest niekompletny.

en: The card's expiration date is incomplete.
pl: Data ważności karty jest niekompletna.

en: The card's expiration year is in the past
pl: Rok ważności karty upłynął w przeszłości

en: The card's security code is incomplete.
pl: Kod bezpieczeństwa karty jest niekompletny.

en: Select the button type you would like to show.
pl: Wybierz typ przycisku, który chcesz wyświetlić.

en: OR
pl: LUB

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use IBAN number DE89370400440532013000.
pl: WŁĄCZONO TRYB TESTOWY. W trybie testowym można użyć numeru IBAN DE8937070400440532013000.

note: translators: statement descriptor
en: By providing your IBAN and confirming this payment, you are authorizing %s and Stripe, our payment service provider, to send instructions to your bank to debit your account and your bank to debit your account in accordance with those instructions. You are entitled to a refund from your bank under the terms and conditions of your agreement with your bank. A refund must be claimed within 8 weeks starting from the date on which your account was debited.
pl: Wpisując swój IBAN i potwierdzając tę płatność, upoważniasz %s i Stripe, naszego dostawcę usług płatniczych, do wysłania instrukcji do swojego banku w celu obciążenia konta i banku w celu obciążenia konta zgodnie z tymi instrukcjami. Masz prawo do zwrotu pieniędzy z banku na warunkach umowy z bankiem. Wniosek o zwrot pieniędzy należy złożyć w ciągu 8 tygodni od daty obciążenia konta.

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
pl: Nie powiodło się wybrane działanie. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Enable Stripe SEPA Direct Debit
pl: Włącz Stripe SEPA Direct Debit

en: Enable Stripe P24
pl: Włącz Stripe P24

en: Enable Stripe Bancontact
pl: Włącz Stripe Bancontact

en: Add Payment
pl: Dodaj płatność

en: Refunded via Stripe Dashboard
pl: Zwrócone przez panel Stripe

en: Credit or debit card
pl: Karta kredytowa lub debetowa

en: Button Height
pl: Wysokość przycisku

en: Payment Request Button Height
pl: Wysokość przycisku płatności

en: Light-Outline
pl: Jasny z obrysem

en: Dark
pl: Ciemny

en: Button Theme
pl: Motyw przycisku

en: Payment Request Button Theme
pl: Motyw przycisku płatności

en: Buy
pl: Kup

en: Button Type
pl: Typ przycisku

en: Payment Request Button Type
pl: Typ przycisku płatności

en: Payment Request Buttons
pl: Przyciski płatności

en: Choose the style you want to show for your credit card form. When unchecked, the credit card form will display separate credit card number field, expiry date field and cvc field.
pl: Wybierz sposób wyświetlania formularza karty płatniczej. Po odznaczeniu tego pola, formularz karty kredytowej wyświetli oddzielne pole numeru karty kredytowej, pole daty ważności i pole cvc.

en: Inline Credit Card Form
pl: Zintegrowany formularz karty płatniczej

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Payment Method Guide</a>
pl: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Instrukcja metody płatności</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
pl: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Instrukcja metody płatności</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Payment Method Guide</a>
pl: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Instrukcja metody płatności</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Payment Method Guide</a>
pl: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Instrukcja metody płatności</a>

en: SEPA Direct Debit
pl: Polecenie zapłaty SEPA

note: translators: last 4 digits of IBAN account
en: SEPA IBAN ending in %s
pl: SEPA IBAN kończący się na %s

en: Stripe SEPA Direct Debit
pl: Stripe Polecenie zapłaty SEPA

note: translators: error message
en: Stripe payment failed: %s
pl: Płatność Stripe nie powiodła się: %s

en: This payment was cancelled.
pl: Ta płatność została anulowana.

en: You will be redirected to Bancontact.
pl: Nastąpi przekierowanie do Bancontact.

en: You will be redirected to P24.
pl: Nastąpi przekierowanie do Przelewy24.

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sofort" target="_blank">Payment Method Guide</a>
pl: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sofort" target="_blank">Instrukcja metody płatności</a>

en: Enter the height you would like the button to be in pixels. Width will always be 100%.
pl: Wprowadź wysokość przycisku w pikselach. Szerokość zawsze będzie na 100%.

en: Mandate Information.
pl: Informacje o upoważnieniu.

en: Please enter your IBAN account name.
pl: Proszę wpisać nazwę konta IBAN.

en: Please enter your IBAN account number.
pl: Proszę wpisać numer konta IBAN.

en: There was a problem connecting to the Stripe API endpoint.
pl: Wystąpił problem z połączeniem do punktu końcowego API Stripe.

en: This payment failed to clear.
pl: Ta płatność nie została rozliczona.

en: Unable to add payment source.
pl: Nie można dodać źródła płatności.

en: Unable to process this payment, please try again or use alternative method.
pl: Nie można przetworzyć tej płatności, spróbuj ponownie lub użyj alternatywnej metody.

en: Donate
pl: Złóż datek

note: translators: 1) card brand 2) last 4 digits
en: N/A
pl: Brak danych

en: Light
pl: Jasny

en: Default
pl: Domyślne

en: Customer Geography: France, Germany, Spain, Belgium, Netherlands, Luxembourg, Italy, Portugal, Austria, Ireland
pl: Lokalizacja geograficzna płacącego: Francja, Niemcy, Hiszpania, Belgia, Holandia, Luksemburg, Włochy, Portugalia, Austria, Irlandia

en: Enable Stripe Alipay
pl: Włącz Stripe Alipay

en: Webhook Endpoints
pl: Punkty końcowe webhooków

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
pl: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Instrukcja metody płatności</a>

en: Must be activated from your Stripe Dashboard Settings <a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">here</a>
pl: Musi zostać aktywowana w ustawieniach konta Stripe <a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">tutaj</a>

en: Payment processing failed. Please retry.
pl: Przetwarzanie płatności nie powiodło się. Proszę, spróbuj ponownie.

note: translators: transaction id
en: Stripe charge awaiting payment: %s.
pl: Oczekująca płatność Stripe: %s.

en: You will be redirected to Alipay.
pl: Nastąpi przekierowanie do Alipay.

en: Statement Descriptor
pl: Opis transakcji

en: Empty cart
pl: Pusty koszyk

en: Discount
pl: Rabat

en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Tax
pl: Podatek

note: translators: 1) blog name 2) order number
en: %1$s - Order %2$s
pl: %1$s - Zamówienie %2$s

en: If enabled, users will be able to pay using Apple Pay or Chrome Payment Request if supported by the browser.
pl: Jeśli opcja ta jest włączona, użytkownicy będą mogli płacić za pomocą płatności Apple Pay lub Chrome Payment Request, jeśli są obsługiwane przez przeglądarkę.

note: translators: 1) amount (including currency symbol) 2) transaction id 3) refund message
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s - Reason: %3$s
pl: Zwrócone %1$s - ID zwrotu: %2$s - Powód: %3$s

en: Select the button theme you would like to show.
pl: Wybierz motyw przycisku, który chcesz pokazać.

en: Unable to copy domain association file to domain root.
pl: Nie można skopiować pliku powiązania domeny do katalogu głównego domeny.

en: Unable to create domain association folder to domain root.
pl: Nie można utworzyć folderu powiązania domeny do katalogu głównego domeny.

en: Unable to find shipping method for address.
pl: Nie można znaleźć sposobu dostawy dla tego adresu.

note: translators: error message
en: Unable to verify domain - %s
pl: Nie można zweryfikować domeny - %s

en: Unable to verify domain - missing secret key.
pl: Nie można zweryfikować domeny - brak klucza prywatnego.

note: translators: Do not translate the [option] placeholder
en: Unknown shipping option "[option]".
pl: Nieznana metoda wysyłki "[option]".

en: Cheatin&#8217; huh?
pl: Oszukujemy, co?

en: An error occurred while processing the card.
pl: Podczas przetwarzania karty wystąpił błąd.

en: Sorry, we're not accepting prepaid cards at this time.
pl: Przepraszamy, w tym momencie nie przyjmujemy kart przedpłaconych.

en: The card number is incorrect.
pl: Numer karty jest nieprawidłowy.

en: The card number is not a valid credit card number.
pl: Numer karty nie jest prawidłowym numerem karty kredytowej.

en: The card was declined.
pl: Karta została odrzucona.

en: The card's expiration month is invalid.
pl: Miesiąc ważności karty jest nieprawidłowy.

en: The card's expiration year is invalid.
pl: Rok ważności karty jest nieprawidłowy.

en: The card's security code is incorrect.
pl: Kod bezpieczeństwa karty jest nieprawidłowy.

en: The card's security code is invalid.
pl: Kod bezpieczeństwa karty jest nieprawidłowy.

en: The card's zip code failed validation.
pl: Kod pocztowy karty nie przeszedł walidacji.

en: There is no card on a customer that is being charged.
pl: Klient, dla którego realizowana jest płatność nie posiada karty.

note: translators: 1) int version 2) int version
en: WooCommerce Stripe - The minimum PHP version required for this plugin is %1$s. You are running %2$s.
pl: WooCommerce Stripe - Minimalna wersja PHP wymagana dla tej wtyczki to %1$s. Posiadasz %2$s.

en: WooCommerce Stripe - cURL is not installed.
pl: WooCommerce Stripe - cURL nie jest zainstalowany.

en: The card has expired.
pl: Karta straciła ważność.

en: Unable to store payment details. Please try again.
pl: Nie można zapisać szczegółów płatności. Spróbuj ponownie.

note: translators: error message
en: Stripe Transaction Failed (%s)
pl: Niepowodzenie transakcji Stripe (%s)

en: Please accept the terms and conditions first
pl: Najpierw zaakceptuj regulamin

en: Invalid payment method. Please input a new card number.
pl: Nieprawidłowa metoda płatności. Wprowadź nowy numer karty.

en: This card is no longer available and has been removed.
pl: Karta nie jest już dostępna i została usunięta.

en: Title
pl: Tytuł

en: This controls the title which the user sees during checkout.
pl: Tytuł, który widzi użytkownik podczas składania zamówienia.

en: Description
pl: Opis

en: This controls the description which the user sees during checkout.
pl: Opis, który użytkownik widzi podczas składania zamówienia.

en: Enable Test Mode
pl: Włącz tryb testowy

en: If enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are saved on Stripe servers, not on your store.
pl: Gdy to ustawienie jest włączone, użytkownicy mogą płacić przy użyciu karty zapisanej podczas regulowania płatności w kasie. Szczegóły kart są zapisywane na serwerach firmy Stripe, a nie w sklepie.

en: Credit Card (Stripe)
pl: Karta płatnicza (Stripe)

en: Enable Stripe
pl: Włącz Stripe

en: Enable Payment via Saved Cards
pl: Włącz płatności przy użyciu zapisanych kart

en: Support
pl: Wsparcie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Log debug messages
pl: Zapisuj komunikaty debug

en: Logging
pl: Logowanie

en: Saved Cards
pl: Zapisane karty

en: Whether or not to immediately capture the charge. When unchecked, the charge issues an authorization and will need to be captured later. Uncaptured charges expire in 7 days.
pl: Czy natychmiast przechwycić płatność. Kiedy nie jest zaznaczone, płatność zostanie autoryzowana i będzie musiała zostać przechwycona później. Nieprzechwycone płatności wygasają po 7 dniach.

en: Capture charge immediately
pl: Natychmiast przechwyć płatność

en: Test Publishable Key
pl: Testowy klucz publiczny

en: Test Secret Key
pl: Testowy klucz prywatny

en: Live Publishable Key
pl: Produkcyjny klucz publiczny

en: Live Secret Key
pl: Produkcyjny klucz prywatny

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Pay with your credit card via Stripe.
pl: Zapłać kartą płatniczą przez Stripe.

note: translators: 1) card brand 2) last 4 digits
en: Via %1$s card ending in %2$s
pl: Poprzez kartę %1$s kończącą się na %2$s

en: Customer not found
pl: Klient nie został znaleziony

note: translators: 1) amount (including currency symbol)
en: Sorry, the minimum allowed order total is %1$s to use this payment method.
pl: Przepraszamy, minimalna wartość zamówienia dla tej metody płatności to %1$s.

note: translators: link to Stripe testing page
en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use the card number 4242424242424242 with any CVC and a valid expiration date or check the <a href="%s" target="_blank">Testing Stripe documentation</a> for more card numbers.
pl: WŁĄCZONO TRYB TESTOWY. W trybie testowym możesz użyć numeru karty 4242424242424242 z dowolnym kodem CVC oraz prawidłową datą ważności. Więcej numerów kart zawiera część dokumentacji poświęcona <a href="%s" target="_blank">testowaniu Stripe</a>.

en: Please fill in required checkout fields first
pl: Wypełnij wymagane pola zamówienia

en: Place the payment gateway in test mode using test API keys.
pl: Ustaw bramkę płatności w trybie testowym przy użyciu kluczy interfejsu API.

en: Save debug messages to the WooCommerce System Status log.
pl: Zapisuj komunikaty debugowania w logach statusu WooCommerce.

note: translators: error message
en: Unable to capture charge! %s
pl: Nie można przechwycić płatności! %s

note: translators: transaction id
en: Stripe charge complete (Charge ID: %s)
pl: Płatność Stripe została zakończona (identyfikator obciążenia: %s)

en: Docs
pl: Dokumentacja

en: Enable/Disable
pl: Włączyć/wyłączyć

en: Capture
pl: Przechwyć

note: translators: 1) link to Stripe register page 2) link to Stripe api keys page
en: Stripe works by adding payment fields on the checkout and then sending the details to Stripe for verification.
pl: Stripe dodaje pola karty kredytowej w zamówieniu i wysyła dane do firmy Stripe w celu ich weryfikacji.
