Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (9655 entries)

[ctx: block title]
en: Product Gallery
uk_UA: Галерея товарів

[ctx: block title]
en: Coupon Code
uk_UA: Код купону

en: Fraud protection warning:
uk_UA: Попередження про захист від шахрайства:

en: Updates
uk_UA: Оновлення

en: Scheduled updates enabled
uk_UA: Ввімкнено заплановані оновлення

en: This provides improved performance to your store, enable it in Analytics > Settings.
uk_UA: Це покращує продуктивність магазину, увімкніть його в розділі Аналітика > Налаштування.

en: REST API Caching
uk_UA: Кешування REST API

en: Analytics now supports scheduled updates
uk_UA: Аналітика тепер підтримує заплановані оновлення

[ctx: block description]
en: Displays the current category description.
uk_UA: Відображає опис поточної категорії.

[ctx: block description]
en: Displays the current category title and lets permitted users edit it.
uk_UA: Відображає назву поточної категорії та дозволяє користувачам із повноваженнями редагувати її.

[ctx: block title]
en: Product Category Description
uk_UA: Опис категорії товару

en: Taxes calculated at checkout.
uk_UA: Податки розраховуються при оформленні замовлення.

en: Taxes and discounts calculated at checkout.
uk_UA: Податки та знижки розраховуються при оформленні замовлення.

en: Shipping and taxes calculated at checkout.
uk_UA: Вартість доставки та податки розраховуються при оформленні замовлення.

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
uk_UA: Опис варіації (Beta)

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
uk_UA: Відображення опису вибраної варіації.

en: Update Order
uk_UA: Оновити замовлення

en: Update Product
uk_UA: Оновити товар

en: Sorry, you cannot update resources.
uk_UA: На жаль, ви не можете оновлювати ресурси.

en: Taxes and coupons
uk_UA: Податки та купони

en: Enable taxes and coupons and configure how they are calculated.
uk_UA: Увімкніть податки та купони та налаштуйте спосіб їх розрахунку.

note: translators: %s: WooPayments URL.
en: Requires a plugin with predictive address search support (e.g. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).
uk_UA: Потрібен плагін із підтримкою передбачуваного пошуку адреси (наприклад, <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).

[ctx: block title]
en: Active Filters
uk_UA: Активні фільтри

[ctx: block title]
en: Status Filter
uk_UA: Фільтр статусу

[ctx: block title]
en: Price Filter
uk_UA: Фільтр за ціною

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
uk_UA: Фільтр атрибутів

en: View notifications &rarr;
uk_UA: Переглянути сповіщення &rarr;

en: Product not found.
uk_UA: Товар не знайдено.

en: Please select a product.
uk_UA: Виберіть товар.

en: Notification updated.
uk_UA: Сповіщення оновлено.

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
uk_UA[0]: %s сповіщення оновлено.
uk_UA[1]: %s сповіщення оновлено.
uk_UA[2]: %s сповіщень оновлено.

[ctx: column_name]
en: Product
uk_UA: Товар

note: translators: %s: Notification code
en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
uk_UA: &#8220;%s&#8221; (Редагувати)

[ctx: column_name]
en: SKU
uk_UA: Артикул

[ctx: column_name]
en: User/Email
uk_UA: Користувач/Email

[ctx: column_name]
en: Status
uk_UA: Статус

[ctx: column_name]
en: Notification
uk_UA: Сповіщення

en: No Notifications found
uk_UA: Сповіщень не знайдено

en: Delete the selected notifications permanently?
uk_UA: Видалити вибрані сповіщення назавжди?

en: Delete this notification permanently?
uk_UA: Видалити це сповіщення назавжди?

note: translators: %s: Platform ID
en: Platform %s not found.
uk_UA: Платформу %s не знайдено.

note: translators: %d is the rating value from 1 to 5
en: %d of 5 star | %d of 5 stars
uk_UA[0]: %d з 5 зірок
uk_UA[1]: %d з 5 зірок
uk_UA[2]: %d з 5 зірок

en: The link to disable the test account for the payment gateway.
uk_UA: Посилання для вимкнення тестового облікового запису платіжного шлюзу.

[ctx: block title]
en: Product
uk_UA: Товар

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
uk_UA: Фільтр таксономії

[ctx: block keyword]
en: payment methods
uk_UA: способи оплати

[ctx: block keyword]
en: payments
uk_UA: платежі

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
uk_UA: Іконки способів оплати

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
uk_UA: Вміст міні-кошика

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
uk_UA: Відображення іконок доступних способів оплати.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
uk_UA: Дозвольте клієнтам фільтрувати колекцію товарів, вибираючи один або кілька значень таксономії, таких як категорії, бренди або теги.

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
uk_UA: Відображення окремого товару на ваш вибір, з повним контролем його презентації.

[ctx: block keyword]
en: single product
uk_UA: окремий товар

en: Missing attributes for variable product.
uk_UA: Відсутні атрибути для варіативного товару.

en: The date the fulfillment was last updated.
uk_UA: Дата створення виконання.

en: Displays products filtered by a brand.
uk_UA: Відображає товари, відфільтровані за брендом.

en: Product maximum price.
uk_UA: Максимальна ціна товару.

en: Product minimum price.
uk_UA: Мінімальна ціна товару.

en: If you have any questions or notice anything unexpected, feel free to reach out to our support team through your account or reply to this email.
uk_UA: Якщо у вас виникнуть будь-які запитання або ви помітили щось неочікуване, зверніться до нашої служби підтримки через свій обліковий запис або дайте відповідь на цей електронний лист.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
uk_UA: Відображення назви товару як мітка або абзац.

en: Store Information
uk_UA: Інформація про магазин

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
uk_UA: Ось нагадування про те, що ви купили:

note: translators: %s: product ID
en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
uk_UA: Товар з ID "%s" не знайдено та не може бути доданий до кошика.

en: Add Email
uk_UA: Додати email

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
uk_UA: Ви не можете додати до кошика товар «%s» з кількістю, меншою або рівною 0.

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
uk_UA: Надане посилання для оформлення замовлення було застарілим або недійсним. До кошика не додано жодних товарів.

note: translators: %1$s: Product filter name, %2$d: Number of products
en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
uk_UA[0]: %1$s (%2$d товар)
uk_UA[1]: %1$s (%2$d товари)
uk_UA[2]: %1$s (%2$d товарів)

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
uk_UA: Надсилання клієнтам електронного листа з повідомленням про скидання пароля

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
uk_UA: Надсилання клієнтам електронного листа з повідомленням про часткове або повне відшкодування коштів за замовлення

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
uk_UA: Надсилання клієнтам електронного листа з повідомленням про обробку їхнього замовлення

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
uk_UA: Надсилання листа клієнтам з повідомленням про відкладення їхнього замовлення

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
uk_UA: Надсилання клієнтам електронного листа з повідомленням, після додавання нотатки до їхнього замовлення

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
uk_UA: Надіслання клієнтам електронного листа з повідомленням про створення облікового запису

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
uk_UA: Надсилання клієнтам електронного листа з повідомленням про скасування їхнього замовлення

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
uk_UA: Надсилання клієнтам електронного листа з повідомленням про те, що їхнє замовлення виконано та відправлено

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
uk_UA: [{site_title}]: Ваше замовлення № {order_number} було скасовано

en: Store name
uk_UA: Назва магазину

en: Brief statement that will appear on the receipts.
uk_UA: Коротке повідомлення, яке буде відображатися на квитанціях.

en: Refund & Returns Policy
uk_UA: Політика повернення коштів

en: Your store contact email.
uk_UA: Контактна електронна адреса вашого магазину.

en: Physical address
uk_UA: Фізична адреса

en: The name of your physical store.
uk_UA: Назва вашого фізичного магазину.

en: Details about the store that are shown in email receipts.
uk_UA: Детальна інформація про магазин, яка вказана в електронних квитанціях.

en: Address autocomplete
uk_UA: Автозаповнення адреси

en: Enable predictive address search
uk_UA: Увімкнути прогнозований пошук адрес

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
uk_UA: Не вмикайте цю опцію, якщо ви не хочете отримувати запропоновані розширення з WooCommerce.com.

en: Suggest full addresses to customers as they type.
uk_UA: Пропонуйте клієнтам повні адреси під час введення тексту.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
uk_UA: Деякі дані підписки можуть бути тимчасово недоступні. Будь ласка, оновіть сторінку через кілька хвилин, щоб спробувати знову.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
uk_UA: Неможливо визначити архітектуру сервера.  Будь ласка, зверніться до свого хостинг-провайдера за цією інформацією.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
uk_UA: Виникла проблема з підключенням до WooCommerce.com

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
uk_UA: Відгуки по товару

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
uk_UA: Відображення відгуків товарів.

[ctx: block title]
en: Product Title
uk_UA: Назва товару

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
uk_UA: Відображення відгуків на товари з певних категорій.

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
uk_UA: Відгуки за категоріями

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
uk_UA: Відображати найменування товару.

[ctx: block keyword]
en: weight
uk_UA: вага

[ctx: block keyword]
en: additional information
uk_UA: додаткова інформація

[ctx: block title]
en: Product Specifications
uk_UA: Характеристики товару

[ctx: block title]
en: Product SKU
uk_UA: Артикул товару

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
uk_UA: Індикатор запасів товару

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
uk_UA: Повідомляйте покупців, коли товари відсутні на складі або перебувають у резерві. Цей блок прихований, коли товари є в наявності.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
uk_UA: Відображає артикул товару.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
uk_UA: Відображати вагу, розміри та атрибути товару.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
uk_UA: Відображає заголовок із кількістю відгуків.

[ctx: block title]
en: Product Filters
uk_UA: Фільтри товарів

[ctx: block title]
en: Clear filters
uk_UA: Очистити фільтри

[ctx: block title]
en: All Reviews
uk_UA: Всі відгуки

[ctx: block title]
en: Product Description
uk_UA: Опис товару

[ctx: block title]
en: Reviews Form
uk_UA: Форма відгуків

[ctx: block title]
en: Review Author Name
uk_UA: Ім'я автора відгуку

[ctx: block title]
en: On Sale Products
uk_UA: Товари на розпродаж

[ctx: block title]
en: Review Rating
uk_UA: Оцінка відгуку

[ctx: block title]
en: Reviews Template
uk_UA: Шаблон відгуків

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
uk_UA: Наступна сторінка відгуків

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
uk_UA: Номери сторінок відгуків

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
uk_UA: Відображає опис товару.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
uk_UA: Відображення відгуків про товар

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
uk_UA: Відображення форми відгуків про товар.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
uk_UA: Відображає перелік усіх відгуків про товар.

[ctx: block title]
en: Review Date
uk_UA: Дата відгуку

[ctx: block title]
en: Review Content
uk_UA: Вміст відгуку

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
uk_UA: До вашого відома — ми отримали ваше замовлення, і зараз воно обробляється.

note: translators: %s: Store admin email
en: If you need any help with your order, please contact us at %s
uk_UA: Якщо вам потрібна допомога із замовленням, зв’яжіться з нами за адресою %s

note: translators: %s: Order number
en: Order refunded: %s
uk_UA: Замовлення повернено: %s

note: translators: %s: Store admin email
en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
uk_UA: Ще раз дякуємо! Якщо вам потрібна допомога із замовленням, зв’яжіться з нами за адресою %s,

note: translators: %s: Store admin email
en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
uk_UA: Якщо вам потрібна допомога із замовленням, зв’яжіться з нами за адресою %s.

note: translators: %s: Store admin email
en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
uk_UA: Ще раз дякуємо! Якщо вам потрібна допомога з вашим замовленням, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою %s.

note: translators: %s: Customer full name
en: You’ve received a new order from %s
uk_UA: Ви отримали нове замовлення від %s

note: translators: %s: order number
en: Details for order #%s,
uk_UA: Деталі замовлення № %s,

en: Store
uk_UA: Магазин

en: Store URL
uk_UA: URL магазину

en: Store Name
uk_UA: Назва магазину

en: Customer Last Name
uk_UA: Прізвище клієнта

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
uk_UA: Дозволяє вводити інформацію про собівартість проданих товарів.

note: translators: %s: order number
en: New order: #%s,
uk_UA: Нове замовлення: № %s,

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
uk_UA: Недійсні купони видалені із замовлення: "%s"

en: Point of Sale
uk_UA: Пункт продажу

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
uk_UA: Найвища точка входу, з якої продавець увійшов до процесу реєстрації.

note: translators: %s: human-readable time difference.
en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: Brand name.
uk_UA: Назва бренду.

en: Brand ID.
uk_UA: ID бренду.

en: List of brands.
uk_UA: Перелік брендів.

en: Enabled features.
uk_UA: Увімкнені функції.

en: Auth code:
uk_UA: Код авторизації:

en: Time of payment:
uk_UA: Час оплати:

en: Brand slug.
uk_UA: Слаґ бренду.

en: POS completed order
uk_UA: Виконане замовлення в POS

en: Hide shipping rates when free shipping is available
uk_UA: Приховати вартість доставки, якщо доступна безкоштовна доставка

en: Revert to legacy template
uk_UA: Повернутися до старого шаблону

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете повернутися до старого формату шаблонів? Це призведе до видалення всіх змін, які ви внесли в нові шаблони електронних листів, і відновить попередні дизайни електронних листів.

en: Cost Total
uk_UA: Загальна вартість

en: File path is not a valid upload path.
uk_UA: Шлях до файлу не є правильним шляхом завантаження.

[ctx: Font size name]
en: extra-large
uk_UA: дуже великий

[ctx: Font size name]
en: large
uk_UA: великий

[ctx: Font size name]
en: medium
uk_UA: середній

[ctx: Font size name]
en: small
uk_UA: малий

[ctx: block keyword]
en: clear filters
uk_UA: очистити фільтри

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
uk_UA: Відображення опису, атрибутів та відгуків товару

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
uk_UA: Відображення групи товарів, яку можна додати в кошик.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
uk_UA: Панель акордеона

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
uk_UA: Панель акордеона

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
uk_UA: Окремий акордеон, що відображає заголовок і область вмісту, що розкривається.

[ctx: block title]
en: Accordion
uk_UA: Акордеон

[ctx: block description]
en: Accordion header.
uk_UA: Заголовок акордеона.

[ctx: block title]
en: Accordion Header
uk_UA: Заголовок акордеона

[ctx: block title]
en: Accordion Group
uk_UA: Група акордеонів

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
uk_UA: Група заголовків і пов'язаних з ними областей вмісту, що розкриваються.

note: translators: %s: Username
en: Username: %s.
uk_UA: Ім'я користувача: %s.

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: Order #%1$s (%2$s)
uk_UA: Замовлення #%1$s (%2$s)

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
uk_UA: Якщо ви не надсилали цього запиту, просто проігноруйте цей лист. Якщо ви хочете продовжити, скиньте пароль за посиланням нижче:

note: translators: %s: Site title
en: Your order from %s has been refunded.
uk_UA: Ваше замовлення на %s було відшкодовано.

note: translators: %s: Site title
en: Your order from %s has been partially refunded.
uk_UA: Ваше замовлення на %s було частково відшкодовано.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
uk_UA: Ми отримали ваше замовлення, і наразі воно перебуває на утриманні в очікуванні підтвердження обробки платежу.

note: translators: %s: Username
en: Username: <b>%s</b>
uk_UA: Ім'я користувача: <b>%s</b>

note: translators: %s: Site title
en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
uk_UA: Дякуємо, що створили обліковий запис на %s. Ось копія ваших даних користувача.

en: Set your new password.
uk_UA: Введіть новий пароль.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
uk_UA: За посиланням нижче ви можете отримати доступ до свого облікового запису для перегляду замовлень, зміни паролю тощо:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
uk_UA: Ось нагадування про те, що ви замовили:

en: Hi,
uk_UA: Привіт,

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received a new order from %s:
uk_UA: Ви отримали нове замовлення від %s:

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
uk_UA: На жаль, оплата замовлення #%1$s від %2$s не пройшла. Замовлення було наступним:

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
uk_UA: Повідомляємо вам, що замовлення #%1$s від %2$s було скасовано.

en: Enter your coupon code
uk_UA: Введіть код купона

note: translators: %s: Invalid value that was input by the user
en: %s is not a valid numeric value.
uk_UA: %s не є допустимим числовим значенням.

en: Brand link
uk_UA: Посилання на бренд

en: Brand name
uk_UA: Назва бренду

en: Brand ID
uk_UA: ID бренду

en: List of brands, if applicable.
uk_UA: Перелік брендів, якщо є.

en: Brand URL.
uk_UA: URL-адреса бренду.

en: Number of reviews for products of this brand.
uk_UA: Кількість відгуків на товари цього бренду.

en: Brand slug
uk_UA: Слаґ бренду

note: translators: %s: Invalid value that was input by the user
en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
uk_UA: %s не є допустимим числовим значенням: необхідно застосувати один десятковий роздільник, який має стояти після роздільника тисяч.

note: translators: %1$s: Invalid value that was input by the user, %2$s: thousand separator, %3$s: decimal separator
en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
uk_UA: %1$s не є допустимим числовим значенням. Допустимі символи: числа, роздільники тисяч (%2$s) і десяткові роздільники (%3$s).

en: List of grouped product ids.
uk_UA: Перелік ідентифікаторів згрупованих товарів.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
uk_UA: Перелік ідентифікаторів згрупованих товарів, якщо є.

en: Brand image.
uk_UA: Зображення бренду.

en: Operator to compare product brand terms.
uk_UA: Оператор для порівняння значень бренду товару.

en: Order notes.
uk_UA: Нотатки до замовлення.

en: Selected payment method for the order.
uk_UA: Вибраний спосіб оплати замовлення.

en: Additional fields related to the order.
uk_UA: Додаткові поля, пов'язані із замовленням.

note: translators: %s is an email address.
en: Billing email updated to %s.
uk_UA: Платіжну електронну адресу оновлено на %s.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
uk_UA: Оператор для порівняння значень таксономій товару.

en: Order already has a billing email.
uk_UA: Замовлення вже має платіжну електронну адресу.

note: translators: %s is a string ID for an email template.
en: %s is not a valid template for this order.
uk_UA: %s не є допустимим шаблоном для цього замовлення.

en: Order Actions
uk_UA: Дії із замовленням

en: A description of the purpose of the email template.
uk_UA: Опис призначення шаблону листа.

en: The display name of the email template.
uk_UA: Відображувана назва шаблону листа.

en: A unique ID string for the email template.
uk_UA: Рядок унікального ідентифікатора для шаблону листа.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами, яким присвоєно набір ідентифікаторів або слаґів таксономій, розділених комами.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами, яким присвоєно набір ідентифікаторів або слаґів брендів, розділених комами.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами, яким присвоєно набір ідентифікаторів або слаґів категорій, розділених комами.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами, яким присвоєно набір ідентифікаторів або слаґів позначок, розділених комами.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
uk_UA: Дозволити WooCommerce надсилати журнали помилок та неконфіденційні діагностичні дані з метою поліпшення WooCommerce. Ця функція вимагає увімкнення %1$sвідстеження використання%2$s.

en: Enable modern email design for transactional emails
uk_UA: Увімкнути сучасне оформлення трансакційних електронних листів

en: Email Template
uk_UA: Шаблон електронного листа

en: The ID of the template to use for sending the email.
uk_UA: Ідентифікатор шаблону для надсилання електронного листа.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
uk_UA: Чи оновлювати платіжну електронну адресу замовлення, навіть якщо вона вже є.

en: Block Email Editor (alpha)
uk_UA: Блоковий редактор електронних листів (alpha)

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
uk_UA: Увімкнути схему для масового імпорту та експорту налаштувань

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
uk_UA: ⚠ Для віддаленого ведення журналу необхідно увімкнути відстеження використання.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
uk_UA: Цей інструмент створить необхідні стовпці, пов'язані із собівартістю реалізованих товарів (COGS), у колонках метаданих про товар і заповнить їх на основі наявних даних про товар.

en: Site
uk_UA: Сайт

en: Site Title
uk_UA: Назва сайту

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
uk_UA: Базовий шаблон для транзакційних електронних листів WooCommerce, який використовується в редакторі електронної пошти

en: Woo Email Template
uk_UA: Шаблон листа Woo

note: translators: Name of a content pattern used as starting content of an email
en: Woo Email Content Pattern
uk_UA: Патерн вмісту листа Woo

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
uk_UA: Увімкнути блоковий редактор електронної пошти для транзакційних листів.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
uk_UA: Цей інструмент видалить колонки, пов'язані із собівартістю проданих товарів (COGS), з таблиці метаданих про товар. COGS продовжить працювати (якщо цю функцію увімкнено), але деякі функції будуть недоступні.

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
uk_UA: Видалити колонки COGS з таблиці метаданих про товар

en: Create columns
uk_UA: Створити колонки

en: Remove columns
uk_UA: Видалити колонки

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
uk_UA: Створити колонки COGS в таблиці метаданих про товар

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
uk_UA: Billie - провідний постачальник способів оплати "Купуй зараз, заплати пізніше" для B2B-магазинів.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
uk_UA: Легко приймайте платежі в криптовалюті у своєму магазині.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
uk_UA: На вашому сайті вбудований повний сервіс оформлення замовлення, що включає найпопулярніші способи оплати (оплатити зараз, оплатити пізніше, фінансування, розстрочка).

en: Wallets & Express checkouts
uk_UA: Гаманці та експрес-оплата

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
uk_UA: Шаблон форми додавання товарів у кошик з опціями для товарів із варіаціями.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Податок.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Доставка.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Видимість.

en: Site Visibility
uk_UA: Видимість сайту

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Товари.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Інтеграції.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Сповіщення.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Додатково.

en: Account and Privacy
uk_UA: Обліковий запис та конфіденційність

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Обліковий запис та конфіденційність.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Загальне.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
uk_UA: Містить всі налаштування розділу WooCommerce | Налаштування | Платежі.

en: Validation failed.
uk_UA: Не вдалося перевірити.

note: translators: %s: error message.
en: Failed to save settings: %s
uk_UA: Не вдалося зберегти налаштування: %s

note: translators: %s: Error message.
en: An error occurred while saving address details: %s
uk_UA: Виникла помилка при збереженні адресних даних: %s

note: translators: %s: is the field label
en: Please provide a valid %s
uk_UA: Будь ласка, вкажіть дійсні дані %s

note: translators: 1: Disconnected user email
en: Successfully connected to <b>%s</b>.
uk_UA: Успішно підключення до <b>%s</b>.

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
uk_UA: Скористайтеся зниженими тарифами на доставку від USPS, UPS та DHL.

note: Translators: %s is the maximum file size in megabytes.
en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
uk_UA: Розмір визначення етапу проекту перевищує максимальний ліміт у %s МБ

en: The step definition to import
uk_UA: Визначення кроку, який потрібно імпортувати

en: Integrations
uk_UA: Інтеграції

en: Settings section.
uk_UA: Розділ налаштувань.

en: Settings tab.
uk_UA: Вкладка налаштувань.

en: Invalid country code.
uk_UA: Недійсний код країни.

en: You are not allowed to make this request.
uk_UA: Ви не маєте права робити такий запит.

en: Country code.
uk_UA: Код країни.

en: Great things are coming soon
uk_UA: На вас чекають чудові новини

note: translators: %1$s is the current parameter and %2$s a comma-separated list of the allowed types.
en: %1$s is not of type %2$s.
uk_UA: %1$s не належить до типу %2$s.

en: A general template for emails.
uk_UA: Загальний шаблон для електронних листів.

en: A collection of email content layouts.
uk_UA: Колекція макетів вмісту електронних листів.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
uk_UA: Вміст електронних листів

en: Invalid post
uk_UA: Неправильний запис

en: New order: #{order_number}
uk_UA: Нове замовлення: #{order_number}

en: Congratulations on the sale!
uk_UA: Вітаємо з продажем!

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
uk_UA: Планувальник дій зараз завантажується з цього розташування. Це може знадобитися під час налагодження або за запитом служби підтримки.

en: Missing required data
uk_UA: Відсутні обов'язкові дані

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
uk_UA: Детальна інформація про зареєстровані джерела наразі недоступна.

en: Unable to create a scheduled action.
uk_UA: Не вдалося створити заплановану дію.

en: scheduled action
uk_UA: запланована дія

en: scheduled actions
uk_UA: заплановані дії

note: translators: %s refers to the exception error message.
en: There was an error creating the scheduled action: %s
uk_UA: При створенні запланованої дії виникла помилка: %s

note: translators: %1$s: type of action, %2$d: ID of the created action
en: %1$s action (%2$d) scheduled.
uk_UA: %1$s дія (%2$d) запланована.

note: translators: %1$s: singular or plural %2$s: refers to the exception error message.
en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
uk_UA: Виникла помилка при скасуванні %1$s: %2$s

en: Scheduled action cancelled.
uk_UA: Заплановану дію скасовано.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
uk_UA: Запит на скасування запланованих дій виконано.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть хук та/або групу дій для скасування.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
uk_UA: Не вдалося скасувати заплановану дію: перевірте журнали.

en: Please specify hook of action to cancel.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть хук дії для скасування.

note: translators: %1$s is WP CLI command (not translatable)
en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
uk_UA: Доступні команди WP CLI: виконайте %1$s, щоб отримати перелік доступних команд.

note: translators: %d: number of executed actions
en: Executed %d action. | Executed %d actions.
uk_UA[0]: Виконано %d дію.
uk_UA[1]: Виконано %d дії.
uk_UA[2]: Виконано %d дій.

note: translators: %1$d: count of actions evaluated. %2$s: type of action evaluated.
en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
uk_UA[0]: %1$d дія %2$s.
uk_UA[1]: %1$d дії %2$s.
uk_UA[2]: %1$d дій %2$s.

note: translators: %d: number of actions
en: Executing %d action | Executing %d actions
uk_UA[0]: Виконується %d дія
uk_UA[1]: Виконується %d дії
uk_UA[2]: Виконується %d дій

note: translators: %d is action ID.
en: Unable to retrieve action %d.
uk_UA: Не вдалося отримати дію %d.

note: translators: %1$d refers to the total number of tasks added, %2$s is the action type
en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
uk_UA[0]: Заплановано %1$d дію %2$s.
uk_UA[1]: Заплановано %1$d дії %2$s.
uk_UA[2]: Заплановано %1$d дій %2$s.

note: translators: %1$d: number of actions deleted
en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
uk_UA[0]: Видалено %1$d дію
uk_UA[1]: Видалено %1$d дії
uk_UA[2]: Видалено %1$d дій

note: translators: %d: number of actions to be deleted
en: Deleting %d action | Deleting %d actions
uk_UA[0]: Видалення %d дії
uk_UA[1]: Видалення %d дій
uk_UA[2]: Видалення %d дій

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
uk_UA: Кошик недоступний. Це може означати, що функція викликається перед woocommerce_init або в контексті адміністратора.

note: translators: %d is number of actions to create
en: Creating %d action | Creating %d actions
uk_UA[0]: Створення %d дії
uk_UA[1]: Створення %d дій
uk_UA[2]: Створення %d дій

note: translators: %2$d: number of actions deletions failed
en: %2$d failure. | %2$d failures.
uk_UA[0]: %2$d невдача.
uk_UA[1]: %2$d невдачі.
uk_UA[2]: %2$d невдач.

en: Bcc(s)
uk_UA: Прихована копія(ї)

note: translators: %s: admin email
en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
uk_UA: Введіть одержувачів прихованої копії цього листа (через кому).

en: Cc(s)
uk_UA: Копія(ї)

note: translators: %s: admin email
en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
uk_UA: Введіть одержувачів копії цього листа (через кому).

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
uk_UA: [{site_title}]: Ви отримали нове замовлення: #{order_number}

en: Invalid email
uk_UA: Некоректний email

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
uk_UA: Сподіваємося, вони скоро повернуться! Дізнайтеся більше про <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">вирішення проблем із невдалими платежами</a>.

en: Reset your password for {site_title}
uk_UA: Скидання пароля на {site_title}

en: Reset your password
uk_UA: Скинути пароль

en: Order refunded: {order_number}
uk_UA: Замовлення відшкодовано: {order_number}

en: Partial refund: Order {order_number}
uk_UA: Часткове відшкодування: Замовлення {order_number}

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
uk_UA: Виберіть, кого слід сповіщати, якщо замовлення, яке раніше перебувало в обробці або на утриманні, не вдалося виконати.

en: Order failed: #{order_number}
uk_UA: Помилка замовлення: #{order_number}

en: A note has been added to your order from {site_title}
uk_UA: До вашого замовлення від {site_title} додано нотатку

en: Your order from {site_title} is on its way!
uk_UA: Ваше замовлення від {site_title} вже в дорозі!

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
uk_UA: Якщо вам потрібна допомога із замовленням, зв’яжіться з нами за адресою {store_email}.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
uk_UA: Ще раз дякуємо! Якщо вам потрібна допомога з вашим замовленням, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою {store_email}.

en: Good things are heading your way!
uk_UA: На вас чекають хороші новини!

en: Order cancelled: #{order_number}
uk_UA: Замовлення скасовано: #{order_number}

en: Brands:
uk_UA: Бренди:

en: The selected product is invalid.
uk_UA: Вибраний товар недійсний.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
uk_UA: WC_Session недоступний, дані клієнта не можна зберегти в сеансі.

note: translators: %s: Error message.
en: An error occurred while saving account details: %s
uk_UA: Виникла помилка при збереженні даних облікового запису: %s

note: translators: 1: SKU.
en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
uk_UA: Товар з артикулом (%1$s), який ви намагаєтеся вставити, вже вказано в таблиці пошуку

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
uk_UA: Надсилайте покупцям вручну електронні листи з інформацією про замовлення та посиланнями для оплати

en: Retain refunded orders
uk_UA: Зберігати повернені замовлення

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
uk_UA: Зберігайте повернені замовлення протягом певного періоду часу, перш ніж анонімізувати персональні дані, які вони містять.

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is bcc-ed.
en: <b>Bcc</b>: %s
uk_UA: <b>Прихована копія</b>: %s

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is cc-ed.
en: <b>Cc</b>: %s
uk_UA: <b>Копія</b>: %s

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is sent.
en: <b>To</b>: %s
uk_UA: <b>Кому</b>: %s

en: Logo width (px)
uk_UA: Ширина логотипу (px)

note: Translators: %s = cost of the item (monetary value)
en: %s (default)
uk_UA: %s (за замовчуванням)

en: Automatically update email styles when theme styles change
uk_UA: Автоматично оновлювати стилі електронних листів при зміні стилів теми

en: Auto-sync with theme
uk_UA: Автоматична синхронізація з темою

note: translators: %s: currency symbol
en: Cost (%s)
uk_UA: Вартість (%s)

en: Remove custom costs
uk_UA: Видалити користувацьку вартість

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
uk_UA: Додайте суму, яку ви витратили на купівлю або виготовлення цього товару. Залиште поле порожнім, щоб використовувати значення за замовчуванням із розділу "Загальні".

en: Cost value
uk_UA: Собівартість

note: translators: %s = cost value (formatted as currency)
en: Enter cost value (%s)
uk_UA: Введіть собівартість (%s)

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
uk_UA: Вкажіть собівартість придбання або виготовлення товару.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
uk_UA: Вкажіть собівартість придбання або виготовлення товару. Це значення буде застосовано як значення за замовчуванням для варіацій.

en: Cost of goods
uk_UA: Собівартість товарів

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
uk_UA: Користувацьку вартість проданих товарів буде відновлено до значень за замовчуванням для всіх варіацій. Ви дійсно хочете продовжити?

en: Blueprint (beta)
uk_UA: Проєкт (beta)

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
uk_UA: Дозвольте клієнтам створювати обліковий запис після покупки.

en: Test account
uk_UA: Тестовий обліковий запис

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
uk_UA: Пропонуйте своїм покупцям варіанти оплати криптовалютою.

en: Crypto Payments
uk_UA: Криптовалютні платежі

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
uk_UA: Залучайте та утримуйте клієнтів за допомогою електронної пошти, SMS, автоматизації та зручного відображення інформації про активність клієнтів.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
uk_UA: Якщо значення true, то ефективне значення - це базове значення з батьківського товару плюс визначене значення; якщо false, то визначене значення - це кінцеве ефективне значення.

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
uk_UA: Застосовується лише до варіацій. Якщо значення true, ефективне значення - це базове значення з батьківського товару плюс визначене значення; якщо false, визначене значення - це остаточне ефективне значення.

en: Usage tracking activated
uk_UA: Відстеження використання активовано

en: Invalid nonce.
uk_UA: Невірний ідентифікатор.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
uk_UA: Це нотатка покупця. Клієнти можуть додавати нотатку до замовлення при оформленні.
    
    Вона може містити декілька рядків. Якщо нотатка відсутня, цей розділ буде прихований.

note: translators: {{label}} is the status filter item label.
en: Status: {{label}}
uk_UA: Статус: {{label}}

note: translators: %s: status.
en: Status: %s
uk_UA: Статус: %s

note: translators: %s: item label.
en: Remove filter: %s
uk_UA: Видалити фільтр: %s

note: translators: {{label}} is the rating filter item label.
en: Rating: {{label}}
uk_UA: Рейтинг: {{label}}

note: translators: %s is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rating: Rated %d out of 5
uk_UA: Рейтинг: %d з 5

note: translators: {{min}} is the formatted minimum price.
en: Price: From {{min}}
uk_UA: Ціна: від {{min}}

note: translators: {{max}} is the formatted maximum price.
en: Price: Up to {{max}}
uk_UA: Ціна: до {{max}}

note: translators: {{min}} and {{max}} are the formatted minimum and maximum prices respectively.
en: Price: {{min}} - {{max}}
uk_UA: Ціна: {{min}} - {{max}}

note: translators: %s is the formatted minimum price.
en: Price: From %s
uk_UA: Ціна: від %s

note: translators: %s is the formatted maximum price.
en: Price: Up to %s
uk_UA: Ціна: до %s

note: translators: %1$s and %2$s are the formatted minimum and maximum prices respectively.
en: Price: %1$s - %2$s
uk_UA: Ціна: %1$s - %2$s

note: translators:  {{label}} is the label of the active filter item.
en: Remove filter: {{label}}
uk_UA: Видалити фільтр: {{label}}

en: Order failed
uk_UA: Замовлення не виконано

en: Order completed
uk_UA: Замовлення виконано

en: Order cancelled
uk_UA: Замовлення скасовано

en: Order refunded
uk_UA: Замовлення відшкодовано

en: Task Configurations
uk_UA: Конфігурації завдань

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
uk_UA: Де мрії про їзду на велосипеді набувають сили.

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
uk_UA: Компанія спеціалізується на наданні високоякісних велосипедів, аксесуарів та експертних консультацій для велосипедистів з будь-яким рівнем досвіду. Залишайтеся на зв'язку.

note: translators: 1: Disconnected user email
en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
uk_UA: Успішно відключено від <b>%1$s</b>.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
uk_UA: Містить всі елементи, представлені в WooCommerce | Налаштування.

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
uk_UA: Містить конфігурації завдань для WooCommerce.

en: Onboarding Configuration
uk_UA: Налаштування процесу встановлення

en: Includes all the installed themes.
uk_UA: Містить всі встановлені теми.

en: Includes onboarding configuration options
uk_UA: Містить параметри для налаштування процесу встановлення

en: 1 of 5 stars
uk_UA: 1 з 5 зірок

en: 5 of 5 stars
uk_UA: 5 з 5 зірок

en: 4 of 5 stars
uk_UA: 4 з 5 зірок

en: 3 of 5 stars
uk_UA: 3 з 5 зірок

en: 2 of 5 stars
uk_UA: 2 з 5 зірок

en: Hide password
uk_UA: Сховати пароль

en: Show password
uk_UA: Показати пароль

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
uk_UA: незабаром відкриття

note: translators: %s: site name.
en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
uk_UA: Ваш обліковий запис на %s використовує тимчасовий пароль. Ми надіслали вам електронною поштою посилання для зміни пароля.

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
uk_UA: Виключити з набору результатів варіації товару з будь-яким із статусів.

en: Limit result set to virtual product variations.
uk_UA: Обмежити результат варіаціями віртуальних товарів.

en: Limit result set to downloadable product variations.
uk_UA: Обмежити результат варіаціями товарів, які можна завантажити.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
uk_UA: Обмежити результат варіаціями товару з будь-яким із статусів.

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
uk_UA: Увага: Розпродажні ціни будуть видалені, якщо вони не нижчі за звичайні ціни.

[ctx: block title]
en: Product Summary
uk_UA: Короткий опис товару

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
uk_UA: Відображення короткого опису товару.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
uk_UA: Відображення поля введення, яке покупці можуть використовувати для вибору кількості товарів, які вони хочуть додати до кошика.

en: Products in cart
uk_UA: Товари в кошику

en: Action needed
uk_UA: Потрібна дія

en: WooCommerce Settings
uk_UA: Налаштування WooCommerce

en: Sync with theme
uk_UA: Синхронізація з темою

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
uk_UA: На жаль, ваше замовлення на %1$s завершилося невдачею. Нижче наведено відомості про замовлення та посилання на повторний платіж: %2$s

en: Rate limit Checkout
uk_UA: Обмеження кількості запитів під час оформлення замовлення

note: translators: %s is the URL to the rate limiting documentation.
en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
uk_UA: Вмикає обмеження кількості запитів під час розміщення замовлення на оформлення та кінцевої точки API магазину або оформлення замовлення. Відомості про керування цим параметром див. в <a href="%s" target="_blank">документації щодо обмеження кількості запитів</a>.

en: HPOS Data Caching
uk_UA: Кешування даних HPOS

en: Stock availability class.
uk_UA: Клас доступності запасів.

en: Stock availability text.
uk_UA: Текст про доступність запасів.

en: Information about the product's availability.
uk_UA: Інформація про доступність товару.

en: Order status slug.
uk_UA: Слаґ статусу замовлення.

en: Order statuses not found
uk_UA: Статуси замовлення не знайдено

en: Accept payments with Woo
uk_UA: Приймайте платежі за допомогою Woo

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
uk_UA: Clearpay дозволяє покупцям одразу отримувати товари та оплачувати покупки чотирма частинами, завжди без відсотків.

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
uk_UA: Спеціальні програми Affirm "Купуй зараз, плати пізніше" дають змогу усунути цінові бар'єри та перетворити відвідувачів на покупців, збільшуючи середню вартість замовлення і розширюючи клієнтську базу.

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
uk_UA: Приймайте кредитні та дебетові картки у своєму магазині WooCommerce за допомогою розширених функцій, таких як часткове відшкодування, повна/часткова фіксація та система безпеки 3D Secure.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
uk_UA: Безпечно приймайте кредитні та дебетові картки з однією низькою ставкою, без несподіваних комісій (доступні індивідуальні ставки). Продавайте в магазині та відстежуйте продажі та запаси в одному місці.

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
uk_UA: Увімкніть ексклюзивний плагін PayU для WooCommerce, щоб почати приймати платежі більш ніж 100 способами оплати, доступними у вашій країні, включаючи кредитні картки, дебетові картки, UPI та багато іншого!

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
uk_UA: Payoneer Checkout - це платформа обробки платежів наступного покоління, що надає продавцям по всьому світу рішення та напрямки, необхідні їм для досягнення успіху на сучасному гіперконкурентному глобальному ринку.

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
uk_UA: Кредитні/дебетові картки, Apple Pay, Google Pay тощо.

en: Viva.com Smart Checkout
uk_UA: Розумна каса Viva.com

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
uk_UA: Європейське платіжне рішення, яке дозволяє приймати платежі в більш ніж 25 країнах і декількох валютах.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
uk_UA: Надійні та безпечні платежі за допомогою PayPal.

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
uk_UA: PayPal Payments дає можливість пропонувати клієнтам різні варіанти оплати: PayPal, Venmo (тільки в США), Pay Later тощо.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
uk_UA: Paymob - провідний платіжний шлюз на Близькому Сході та в Африці. Приймайте платежі онлайн та в магазинах за допомогою Paymob.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
uk_UA: Розширення Payfast для WooCommerce дозволяє приймати платежі по кредитній карті та шляхом безготівкових переказів через один з найпопулярніших платіжних шлюзів в Південній Африці. Вам не потрібно буде платити за встановлення або щомісяця оплачувати підписку. При виборі цього розширення в якості валюти в магазині буде використовуватися Південноафриканський ранд.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
uk_UA: Ваш надійний платіжний партнер в Азії та в усьому світі.

en: The category of the suggestion.
uk_UA: Категорія пропозиції.

en: The tags associated with the suggestion.
uk_UA: Теги, пов’язані з пропозицією.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
uk_UA: URL-адреса іконки (квадратне співвідношення сторін).

en: The URL of the image.
uk_UA: URL-адреса зображення.

en: The description of the suggestion.
uk_UA: Опис пропозиції.

en: The title of the suggestion.
uk_UA: Назва пропозиції.

en: The type of the suggestion.
uk_UA: Тип пропозиції.

en: The priority of the suggestion.
uk_UA: Пріоритет пропозиції.

en: The unique identifier for the suggestion.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор пропозиції.

en: A suggestion with full details.
uk_UA: Пропозиція з усіма деталями.

en: The URL to hide the suggestion.
uk_UA: URL-адреса, щоб приховати пропозицію.

en: The link to hide the suggestion.
uk_UA: Посилання, щоб приховати пропозицію.

en: The suggestion ID matching this provider.
uk_UA: ID пропозиції, що відповідає цьому постачальнику.

en: Tag associated with the provider.
uk_UA: Тег, пов'язаний з провайдером.

en: The tags associated with the provider.
uk_UA: Теги, пов’язані з постачальником.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
uk_UA: URL іконки способу оплати або SVG-зображення в кодуванні base64.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
uk_UA: Опис способу оплати. Може містити базовий HTML.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
uk_UA: Назва способу оплати. Не містить HTML-тегів.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
uk_UA: Чи повинен спосіб оплати бути обов’язковим (і примусовим) чи ні.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
uk_UA: Чи слід рекомендувати цей спосіб оплати як увімкнений чи ні.

en: The sort order of the payment method.
uk_UA: Порядок сортування способу оплати.

en: The unique identifier for the payment method.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор способу оплати.

en: The details for a recommended payment method.
uk_UA: Детальна інформація про рекомендований спосіб оплати.

en: The URL of the link.
uk_UA: URL-адреса посилання.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
uk_UA: Перелік детальних відомостей про рекомендовані способи оплати для платіжного шлюзу.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
uk_UA: URL-адреса для початку або продовження реєстрації в платіжному шлюзі.

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
uk_UA: Посилання для початку або продовження реєстрації в платіжному шлюзі.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
uk_UA: URL-адреса сторінки налаштувань платіжного шлюзу.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
uk_UA: Посилання на сторінку налаштувань платіжного шлюзу.

en: The management details of the provider.
uk_UA: Відомості про керування постачальником.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
uk_UA: Загальний статус постачальника щодо обробки платежів.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
uk_UA: Чи перебуває постачальник у тестовому режимі обробки платежів.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
uk_UA: Чи перебуває постачальник у режимі розробки. Значення true, як правило, призводить до примусових тестових платежів.

en: Whether the provider needs setup.
uk_UA: Чи потребує постачальник налаштування.

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
uk_UA: Чи підключений у постачальника обліковий запис для обробки платежів.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
uk_UA: Чи включений постачальник у процедуру оформлення замовлення.

en: The type of the link.
uk_UA: Тип посилання.

en: Links for the provider.
uk_UA: Посилання на постачальника.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
uk_UA: URL-адреса іконки постачальника (зображення квадратної форми 72 х 72 пікс.).

en: The URL of the provider image.
uk_UA: URL-адреса зображення постачальника.

en: The status of the plugin.
uk_UA: Статус плагіна.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
uk_UA: Основний файл плагіна. Це відносний шлях до директорії плагінів.

en: The state of the onboarding process.
uk_UA: Стан процесу реєстрації.

en: Onboarding-related details for the provider.
uk_UA: Відомості про процес реєстрації для постачальника.

en: Whether the onboarding process is completed.
uk_UA: Чи завершено процес адаптації.

en: Whether the onboarding process is started.
uk_UA: Чи розпочався процес адаптації.

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
uk_UA: Приймайте офлайн-платежі різними способами. Можна також використовувати для тестування покупок.

en: The slug of the plugin.
uk_UA: Слаґ плагіна.

en: The type of the plugin.
uk_UA: Тип плагіна.

en: Supported features for this provider.
uk_UA: Підтримувані функції для цього постачальника.

en: The description of the provider.
uk_UA: Опис постачальника.

en: The title of the provider.
uk_UA: Назва постачальника.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
uk_UA: Тип постачальника платіжних послуг. Використовуйте цей параметр, щоб розрізнити різні елементи в списку та визначити їхнє призначення.

en: The sort order of the provider.
uk_UA: Порядок сортування постачальника.

en: The unique identifier for the provider.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор постачальника.

en: The description of the category.
uk_UA: Опис категорії.

en: The title of the category.
uk_UA: Назва категорії.

en: The priority of the category.
uk_UA: Пріоритет категорії.

en: The unique identifier for the category.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор категорії.

en: A suggestion category.
uk_UA: Категорія пропозиції.

en: The suggestion categories.
uk_UA: Категорії пропозицій.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
uk_UA: Перелік пропозицій, за винятком тих, що входять до переліку постачальників.

en: The ordered offline payment methods providers list.
uk_UA: Упорядкований перелік постачальників офлайн-способів оплати.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
uk_UA: Перелік постачальників по порядку. Включає зареєстровані платіжні шлюзи, пропозиції та запис групи офлайн-способів оплати. Індивідуальні офлайн-способи оплати вказані окремо.

en: The order value must be an integer.
uk_UA: Вартість замовлення повинна бути цілим числом.

en: The ordering argument must be an object.
uk_UA: Аргумент впорядкування повинен бути об'єктом.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
uk_UA: Аргументом розташування має бути дійсний код країни ISO3166 alpha-2.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
uk_UA: Аргумент впорядкування має бути об'єктом із ідентифікаторами постачальника як ключами та числовими значеннями як значення.

en: The location argument must be a string.
uk_UA: Аргумент розташування має бути рядком.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
uk_UA: Ідентифікатор контексту, для якого вимкнути стимул. Якщо не вказано, буде відхилено стимул для всіх контекстів.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
uk_UA: Відображення ідентифікатора постачальника в цілих значеннях, що представляють порядок сортування.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
uk_UA: Код країни в системі ISO3166 alpha-2. За замовчуванням використовується країна основного розташування WooCommerce.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
uk_UA: Код країни ISO3166 alpha-2 поточного користувача, який слід зберегти.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
uk_UA: Постачальник платіжних послуг у контексті основного списку сторінок "Налаштування платежів".

en: The corresponding plugin details of the provider.
uk_UA: Відомості про постачальника плагіна.

en: Address Line 2
uk_UA: Адреса, рядок 2

en: Phone number
uk_UA: Номер телефону

en: Take offline payments
uk_UA: Приймайте офлайн-платежі

en: Give your shoppers additional ways to pay.
uk_UA: Надайте своїм покупцям додаткові способи оплати.

en: Payment Providers
uk_UA: Платіжні системи

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
uk_UA: Запропонуйте покупцям широкі можливості для оплати покупок.

en: Buy Now, Pay Later
uk_UA: Купуй зараз, плати пізніше

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
uk_UA: Надайте покупцям можливість прискорити процес оформлення замовлення за допомогою експрес-опцій, таких як Apple Pay та Google Pay.

en: Invalid suggestion ID.
uk_UA: Недійсний ідентифікатор пропозиції.

note: translators: %s: Email settings color key, e.g., "woocommerce_email_base_color".
en: Transient saved for key %s.
uk_UA: Збережено транзит ключа %s.

en: Error saving transient. Please try again.
uk_UA: Помилка при збереженні транзиту. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Error sending test email. Please try again.
uk_UA: Помилка надсилання тестового листа. Будь ласка, спробуйте ще раз.

note: translators: %s: Email address.
en: Test email sent to %s.
uk_UA: Тестовий електронний лист надіслано на адресу %s.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
uk_UA: Тут має відображатися номер квартири (address_2) під час оформлення замовлення.

en: Controls the display of the company field in checkout.
uk_UA: Тут має відображатися назва компанії під час оформлення замовлення.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
uk_UA: Тут має відображатися номер телефону під час оформлення замовлення.

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
uk_UA: Залишайтеся з нами.

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
uk_UA: Щось велике назріває! Наш магазин у розробці - незабаром запуск!

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
uk_UA: Тема електронного листа вказаного типу після застосування фільтрів та заміни заповнювачів.

en: The email type to get subject for.
uk_UA: Тип електронного листа, для якого потрібно отримати тему.

en: Email address to send the email preview to.
uk_UA: Адреса електронної пошти, щоб надіслати повідомлення для попереднього перегляду.

en: The email type to preview.
uk_UA: Тип електронного листа для попереднього перегляду.

en: Selling platforms.
uk_UA: Платформи для продажу.

en: Selling online answer.
uk_UA: Відповідь про онлайн-продажі.

en: Business choice.
uk_UA: Вибір компанії.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
uk_UA: Крок в основному профайлері, який потрібно позначити як завершений.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
uk_UA: Дайте можливість покупцям платити під час доставки - готівкою або іншими способами.

note: translators: %s: Site name.
en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
uk_UA: %s змінить ваш будинок завдяки ретельно підібраній колекції предметів декору, які додадуть кожному куточку вишуканої чарівності.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з будь-яким із статусів.

en: Limit result set to products with any of the types.
uk_UA: Обмежте набір результатів товарами будь-якого типу.

en: Limit result set to virtual products.
uk_UA: Обмежити результат віртуальними товарами.

en: Limit result set to downloadable products.
uk_UA: Обмежити результат товарами, які можна завантажити.

en: Exclude products with any of the types from result set.
uk_UA: Виключити з набору результатів товари з будь-яким із типів.

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
uk_UA: Виключити з набору результатів товари з будь-яким із статусів.

en: An invalid order status slug was supplied.
uk_UA: Вказано неправильний слаґ статусу замовлення.

en: Custom fonts
uk_UA: Власні шрифти

en: Accent
uk_UA: Акцент

en: Content background
uk_UA: Фон вмісту

en: Font family
uk_UA: Сімейство шрифтів

en: Standard fonts
uk_UA: Стандартні шрифти

en: Email background
uk_UA: Фон електронного листа

note: translators: %s: default color
en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
uk_UA: Виберіть колір фону ваших електронних листів. За замовчуванням %s.

note: translators: %s: default color
en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
uk_UA: Виберіть колір фону області вмісту електронних листів. За замовчуванням %s.

en: Heading & text
uk_UA: Заголовок і текст

note: translators: %s: default color
en: Set the color of your headings and text. Default %s.
uk_UA: Вкажіть колір заголовків і тексту. За замовчуванням %s.

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
uk_UA: Попередній перегляд шаблону повідомлення електронною поштою. Ви також можете протестувати його на різних пристроях і надіслати самому собі тестове повідомлення.

en: Email preview
uk_UA: Попередній перегляд листа

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
uk_UA: Вкажіть ім'я та адресу ел. пошти відправника, які ви хочете використовувати для вихідних листів.

en: Color palette
uk_UA: Палітра кольорів

en: Secondary text
uk_UA: Вторинний текст

note: translators: %s: footer default color
en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
uk_UA: Виберіть колір вторинного тексту, наприклад тексту вмісту підвалу. За замовчуванням %s.

note: translators: %s: default color
en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
uk_UA: Налаштуйте колір кнопок і посилань. За замовчуванням %s.

note: translators: %s: Available placeholders for use
en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
uk_UA: Цей текст буде відображатися в підвалі всіх електронних листів WooCommerce.

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
uk_UA: Додайте свій логотип до всіх електронних листів WooCommerce. Якщо логотип не завантажено, замість нього буде використано назву вашого сайту.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
uk_UA: Налаштуйте шаблон листа WooCommerce та перегляньте його нижче.

en: Header alignment
uk_UA: Вирівнювання заголовка

en: Zagreb City
uk_UA: Місто Загреб

en: Međimurje County
uk_UA: Меджимурська жупанія

en: Dubrovnik-Neretva County
uk_UA: Дубровницько-Неретванська жупанія

en: Istria County
uk_UA: Істрійська жупанія

en: Split-Dalmatia County
uk_UA: Сплітсько-Далматинська жупанія

en: Vukovar-Srijem County
uk_UA: Вуковарсько-Сремська жупанія

en: Šibenik-Knin County
uk_UA: Шибеницько-Книнська жупанія

en: Osijek-Baranja County
uk_UA: Осієцько-Баранська жупанія

en: Zadar County
uk_UA: Задарська жупанія

en: Požega-Slavonia County
uk_UA: Пожезько-Славонська жупанія

en: Brod-Posavina County
uk_UA: Бродсько-Посавська жупанія

en: Virovitica-Podravina County
uk_UA: Вировитицько-Подравська жупанія

en: Lika-Senj County
uk_UA: Лицько-Сенська жупанія

en: Primorje-Gorski Kotar County
uk_UA: Приморсько-Ґоранська жупанія

en: Bjelovar-Bilogora County
uk_UA: Беловарсько-Білогорська жупанія

en: Koprivnica-Križevci County
uk_UA: Копривницько-Крижевецька жупанія

en: There was an error rendering an email preview.
uk_UA: Під час завантаження попереднього перегляду листа виникла помилка.

en: Varaždin County
uk_UA: Вараждинська жупанія

en: Karlovac County
uk_UA: Карловацька жупанія

en: Sisak-Moslavina County
uk_UA: Сисацько-Мославинська жупанія

en: Krapina-Zagorje County
uk_UA: Крапинсько-Загорська жупанія

en: Zagreb County
uk_UA: Загребська жупанія

note: translators: 1: Role of the user (administrator, customer), 2: comma separated list of allowed roles. egs customer, subscriber
en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
uk_UA: На жаль, користувачів із роллю %1$s неможливо видалити через цю кінцеву точку. Дозволені ролі: %2$s

note: translators: 1s: name of the property (email, role), 2: Role of the user (administrator, customer).
en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
uk_UA: На жаль, %1$s не можна оновити через цю кінцеву точку для користувача з роллю %2$s.

[ctx: block keyword]
en: by attribute
uk_UA: за атрибутом

[ctx: block keyword]
en: by tag
uk_UA: за тегом

[ctx: block keyword]
en: all products
uk_UA: всі товари

[ctx: block title]
en: Cart Link
uk_UA: Посилання кошика

[ctx: block title]
en: Price Slider
uk_UA: Слайдер цін

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
uk_UA: Відображати посилання на кошик.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
uk_UA: За допомогою слайдера покупець може вибирати бажаний ціновий діапазон.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
uk_UA: Поле повідомлення для використання в редакторі товару.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
uk_UA: Відображати активні фільтри з можливістю видалення у вигляді жетонів.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
uk_UA: Дозволяє покупцям фільтрувати товари, вибираючи статус наявності.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
uk_UA: Дозволяє покупцям фільтрувати товари за ціновим діапазоном.

en: Success
uk_UA: Успіх

en: Payment status
uk_UA: Статус платежу

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
uk_UA: Увімкнути режим сумісності (синхронізувати замовлення між високопродуктивним сховищем замовлень та сховищем записів WordPress).

en: Cost of Goods Sold
uk_UA: Собівартість реалізованих товарів

note: translators: %1$s Action name, %2$s Order number.
en: %1$s order number %2$s
uk_UA: %1$s номер замовлення %2$s

en: Your order details are as follows:
uk_UA: Відомості про ваше замовлення:

note: translators: %s: Site title
en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
uk_UA: Якщо ви хочете продовжити покупку, поверніться до %s і спробуйте застосувати інший спосіб оплати.

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
uk_UA: На жаль, нам не вдалося оформити ваше замовлення через проблему із зазначеним способом оплати.

note: translators: 1: product name 2: multiple of
en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
uk_UA: Кількість &quot;%1$s&quot; має були кратною %2$s

note: translators: 1: product name 2: maximum quantity
en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
uk_UA: Максимальна кількість &quot;%1$s&quot;, дозволена в кошику - %2$s

note: translators: 1: product name 2: minimum quantity
en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
uk_UA: Мінімальна кількість &quot;%1$s&quot;, дозволена в кошику - %2$s

note: translators: 1: product name
en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
uk_UA: Кількість &quot;%1$s&quot; не можна змінити

en: Cannot place an order, your cart is empty.
uk_UA: Неможливо оформити замовлення, ваш кошик порожній.

en: Clear options
uk_UA: Очистити параметри

en: A message indicating that the action completed successfully.
uk_UA: Повідомлення про успішне завершення дії.

en: Email improvements
uk_UA: Покращення розсилки

en: Order does not have an email address.
uk_UA: В замовленні не вказано адресу електронної пошти.

en: Email address to send the order details to.
uk_UA: Адреса електронної пошти для надсилання деталей замовлення.

note: translators: 1: product name 2: image position
en: %1$s - Image %2$s
uk_UA: %1$s - Зображення %2$s

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Show Price
uk_UA: Показувати ціну

en: Hide Price
uk_UA: Сховати ціну

note: translators: %s: order number
en: Cancel order %s
uk_UA: Скасувати замовлення %s

note: translators: %s: order number
en: View order %s
uk_UA: Переглянути замовлення %s

note: translators: %s: order number
en: Pay for order %s
uk_UA: Оплатити замовлення %s

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
uk_UA: Повідомте користувачам, що ваш сайт повністю або частково перебуває на стадії розробки.

en: Defined cost value.
uk_UA: Визначена собівартість.

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
uk_UA: Meta Ads & Pixel для WooCommerce

en: Track orders &amp; view shopping history
uk_UA: Відстеження замовлень та перегляд історії покупок

en: Is this theme a block theme?
uk_UA: Це блокова тема?

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
uk_UA: Ваше замовлення на {site_title} було невдалим

en: All Products ( new )
uk_UA: Усі товари ( нове )

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
uk_UA: Синхронізуйте каталог товарів, увімкніть піксельне відстеження та запускайте таргетовані рекламні кампанії.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
uk_UA: Розвивайте свій бізнес за допомогою Facebook та Instagram

en: Cost of Goods Sold values for the product.
uk_UA: Значення COGS даного товару.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
uk_UA: Загальне грошове значення COGS для даного товару (сума всіх фактичних значень).

en: Effective monetary cost value.
uk_UA: Ефективна грошова собівартість.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
uk_UA: Значення COGS товару в замовленні.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
uk_UA: Дані про собівартість проданих товарів. Тільки для позицій лінійки товару.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
uk_UA: Загальне значення COGS товару в замовленні.

en: Cost of Goods Sold data.
uk_UA: Дані про собівартість проданих товарів.

en: Sorry, your order was unsuccessful
uk_UA: На жаль, ваше замовлення було невдалим

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
uk_UA: Електронні листи про невдалі замовлення надсилаються клієнтам, коли їхні замовлення позначено як невдалі.

en: After checkout (recommended)
uk_UA: Після оформлення замовлення (рекомендується)

en: Classic theme
uk_UA: Класична тема

en: Theme type
uk_UA: Тип теми

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
uk_UA: Товари за брендом

en: Block theme
uk_UA: Блокова тема

en: View full-screen image gallery
uk_UA: Перегляд галереї зображень у повноекранному режимі

note: translators: %1$s = class and method name.
en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
uk_UA: Метод %1$s не застосовано. Класи, що перевизначають has_cogs, повинні також перевизначати цей метод.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
uk_UA: Ваш вибір було скинуто. Виберіть параметри товару, перш ніж додати його до кошика.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
uk_UA: Показує, до якого типу тем належить активна тема: класичних чи блокових.

en: Enable an account creation method to use this feature.
uk_UA: Увімкніть метод створення облікового запису, щоб використовувати цю функцію.

en: Enable guest checkout to use this feature.
uk_UA: Увімкніть оформлення замовлення в режимі гостя, щоб використовувати цю функцію.

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
uk_UA: У вашому магазині діє оформлення замовлень за коротким кодом. Щоб активувати цю опцію, скористайтеся блоками "Оформлення замовлення".

note: Translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags respectively.
en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
uk_UA: Ця функція доступна тільки за наявності блоків "Кошик" та "Оформлення замовлення". %1$sДетальніше%2$s.

note: Translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags respectively.
en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
uk_UA: Клієнти можуть створити обліковий запис після оформлення замовлення. Налаштуйте повідомлення %1$sтут%2$s.

[ctx: block title]
en: Product Image
uk_UA: Зображення товару

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
uk_UA: Значок розпродажу

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
uk_UA: Відображати основне зображення товару.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
uk_UA: Відображати ціну товару.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
uk_UA: Якщо на товар діє знижка, він буде позначений спеціальним значком.

[ctx: block title]
en: List
uk_UA: Перелік

[ctx: block title]
en: Account Creation
uk_UA: Створення облікового запису

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
uk_UA: Відобразити перелік параметрів фільтра.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
uk_UA: Відобразити параметри фільтра у вигляді жетонів / ярликів.

[ctx: block title]
en: Chips
uk_UA: Жетони

en: Securely save payment info
uk_UA: Безпечне збереження платіжної інформації

en: Faster future purchases
uk_UA: Прискорення наступних покупок

en: Sort by
uk_UA: Сортувати за

en: Plugin Activation Error
uk_UA: Помилка активації плагіна

en: Site visibility badge
uk_UA: Значок видимості сайту

en: FTS index recreated.
uk_UA: Індекс FTS відтворено.

en: Return to the Plugins page
uk_UA: Повернутися на сторінку плагінів

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
uk_UA: Цей плагін більше не можна активувати, оскільки його функції тепер вбудовані в ядро WooCommerce.

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
uk_UA: Увімкнути значок видимості сайту на панелі адміністратора WordPress

en: &uarr; Top
uk_UA: &uarr; Догори

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
uk_UA: Цей плагін більше не можна активувати, оскільки його функції тепер вбудовані в <strong>WooCommerce</strong>. Рекомендується <strong>видалити</strong> його.

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
uk_UA: Не вдалося створити індекс FTS у таблиці адрес замовлень. Перейдіть WooCommerce > Статус > Інструменти та запустіть інструмент "Відтворити індекс FTS адрес замовлень".

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
uk_UA: Не вдалося змінити існуючий індекс FTS. Перейдіть WooCommerce > Статус > Інструменти та запустіть інструмент "Відтворити індекс FTS адрес замовлень".

en: SKU:
uk_UA: Артикул:

en: Payment:
uk_UA: Оплата:

en: Order #:
uk_UA: № замовлення:

en: Number:
uk_UA: Номер:

en: Exclude:
uk_UA: Виключити:

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
uk_UA: При перегляді архіву брендів показувати поточний опис брендів.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
uk_UA: Чи може плагін бути активований тільки по всій мережі.

en: WooCommerce Brand Description
uk_UA: Опис бренду WooCommerce

en: Title:
uk_UA: Назва:

en: WooCommerce Brand Thumbnails
uk_UA: Мініатюри брендів WooCommerce

en: Name of the plugin.
uk_UA: Назва плагіна.

en: Display Type:
uk_UA: Тип відображення:

en: Order by:
uk_UA: Сортувати за:

en: This order is already linked to a user account.
uk_UA: Це замовлення вже прив'язане до облікового запису користувача.

en: Unable to create account. Please try again.
uk_UA: Не вдалося створити обліковий запис. Спробуйте ще раз.

note: translators: 1) total expired subscriptions
en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
uk_UA: Ви не маєте підписок на <strong>%1$s розширення Woo</strong>. Підпишіться, щоб отримувати оновлення та регулярну підтримку.

note: translators: 1) product name
en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
uk_UA: Ви не маєте підписки на <strong>%1$s</strong>. Підпишіться, щоб отримувати оновлення та регулярну підтримку.

en: Hide empty brands:
uk_UA: Приховати порожні бренди:

en: Current plugin version.
uk_UA: Поточна версія плагіна.

en: Latest available plugin version.
uk_UA: Остання доступна версія плагіна.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
uk_UA: Основна назва плагіна. Шлях до основного файлу плагіна відносно каталогу плагінів.

en: Plugin author name.
uk_UA: Ім'я автора плагіна.

en: Plugin author URL.
uk_UA: URL-адреса автора плагіна.

en: Plugin URL.
uk_UA: URL-адреса плагіна.

en: Your account has been successfully created
uk_UA: Ваш обліковий запис успішно створено

en: Password must be at least 8 characters.
uk_UA: Пароль повинен містити не менше 8 символів.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
uk_UA: Надана адреса електронної пошти не відповідає адресі, вказаній у цьому замовленні.

en: Any Brand
uk_UA: Всі бренди

note: translators: 1: link to my account page, 2: link to shipping and billing addresses, 3: link to account details, 4: closing tag
en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
uk_UA: Тепер ви можете %1$sпереглядати нещодавні замовлення%4$s, редагувати %2$sплатіжну адресу та адресу доставки%4$s, а також змінювати %3$sпароль і дані облікового запису%4$s.

en: Show a grid of brand thumbnails.
uk_UA: Показувати мініатюри брендів у вигляді сітки.

en: WooCommerce Brand Layered Nav
uk_UA: Віджет Layered Navigation для брендів WooCommerce

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
uk_UA: Показує бренди у віджеті, що дозволяє звузити перелік товарів при перегляді товарів.

en: Fluid columns:
uk_UA: Гнучкі колонки:

en: Brand
uk_UA: Бренд

en: Update Brand
uk_UA: Оновити бренд

en: Search Brands
uk_UA: Пошук брендів

en: Parent Brand:
uk_UA: Батьківський бренд:

en: Parent Brand
uk_UA: Батьківський бренд

en: Edit Brand
uk_UA: Редагувати бренд

en: brand
uk_UA: бренд

[ctx: slug]
en: brand
uk_UA: бренд

en: Recreate index
uk_UA: Відтворити індекс

en: Create new brand
uk_UA: Створити новий бренд

en: All Brands
uk_UA: Всі бренди

en: e.g. length or weight
uk_UA: напр. довжина або вага

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
uk_UA: На жаль, цей купон не поширюється на бренди вибраних товарів.

note: translators: 1: URL to My Subscriptions page
en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
uk_UA:  У вас немає підписки, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">підпишіться</a>, щоб оновити.

en: Product brand base
uk_UA: База товарних брендів

en: Filter by brand
uk_UA: Фільтрувати за брендом

en: Brands Archives
uk_UA: Архіви брендів

en: No brands
uk_UA: Немає брендів

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
uk_UA: Цей інструмент допомагає відтворити індекс повнотекстового пошуку за адресами замовлень. Якщо індекс не існує, він спробує його створити.

en: Re-create Order Address FTS index
uk_UA: Відтворити індекс FTS адрес замовлень

en: &larr; Go to Brands
uk_UA: &larr; Перейти до брендів

en: No Brands Found
uk_UA: Брендів не знайдено

en: New Brand Name
uk_UA: Назва нового бренду

en: Add New Brand
uk_UA: Додати новий бренд

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним ID бренду.

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
uk_UA: На цьому екрані можна додавати та керувати брендами. За бажанням ви можете завантажити зображення бренду для відображення у віджетах та архівах бренду

en: Brands
uk_UA: Бренди

en: Exclude brands
uk_UA: Виключити бренди

en: Any brand
uk_UA: Всі бренди

en: Product brands
uk_UA: Бренди товарів

en: Red
uk_UA: Червоний

en: Show more…
uk_UA: Показати більше...

en: Product Pagination
uk_UA: Пагінація товару

en: Coming soon
uk_UA: Незабаром

note: translators: %s is the product name
en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
uk_UA: "%s" видалено з вашого кошика

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
uk_UA: Прості платежі без щомісячних комісій – тільки для магазинів WooCommerce. Приймайте кредитні та дебетові картки, а також користуйтеся іншими популярними способами оплати.

note: translators: %s: is the field error message
en: There was a problem with the provided billing address: %s
uk_UA: Виникла проблема з наданою адресою для виставлення рахунку: %s

note: translators: %s: is the field error message
en: There was a problem with the provided shipping address: %s
uk_UA: Виникла проблема з вказаною адресою доставки: %s

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
uk_UA: Прості платежі, включаючи WooPay — нову функцію експрес-оплати.

en: A list of plugins to install
uk_UA: Перелік плагінів для встановлення

en: System status theme info cache cleared.
uk_UA: Кеш даних про стан системи теми очищено.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
uk_UA: Цей інструмент очищає кеш даних про стан системи теми.

note: translators: %s: Product title
en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
uk_UA: &ldquo;%s&rdquo; додано до вашого кошика

en: Clear system status theme info cache
uk_UA: Очистити кеш даних про стан системи теми

note: translators: %s is a placeholder for a URL.
en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
uk_UA: Реєструйте події PayPal, наприклад запити IPN, і переглядайте їх на <a href="%s">екрані "Журнали"</a>. Примітка: При цьому в журнал можуть бути внесені персональні дані. Рекомендується використовувати цю функцію тільки з метою налагодження та після її завершення видаляти файли журналів.

en: Invalid file type for a CSV import.
uk_UA: Неправильний тип файлу для імпорту CSV.

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
uk_UA: %1$s, %2$s, %3$s або %4$s

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: International Standard Book Number
uk_UA: Міжнародний стандартний номер книги

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: European Article Number
uk_UA: Європейський стандарт штрихкодів

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: Universal Product Code
uk_UA: Универсальний код товару

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: Global Trade Item Number
uk_UA: Глобальний номер товару

en: File path provided for import is invalid.
uk_UA: Зазначено неправильний шлях до файлу для імпорту.

note: translators: %s: Site title translators: Store name translators: %s: site name
en: Create an account with %s
uk_UA: Створити обліковий запис у %s

note: translators: %s: Address title
en: Add %s
uk_UA: Додати %s

en: Social Media
uk_UA: Соцмережі

en: Please create a password for your account.
uk_UA: Будь ласка, створіть пароль для свого облікового запису.

note: Translators: %s Email address.
en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
uk_UA: Обліковий запис уже зареєстровано в %s. Увійдіть або використовуйте іншу електронну адресу.

en: Customer password for new accounts, if applicable.
uk_UA: Пароль покупця для нових облікових записів, якщо це можливо.

en: Drive sales with Google for WooCommerce
uk_UA: Збільшуйте продажі за допомогою Google для WooCommerce

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
uk_UA: Збільшуйте продажі за допомогою %1$sGoogle для WooCommerce%2$s

en: Google for WooCommerce
uk_UA: Google для WooCommerce

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
uk_UA[0]: 
    %%C%1$d%%n знайдено невизначений плагін%2$s
uk_UA[1]: 
    Знайдено %%C%1$d%%n невизначених плагінів%2$s
uk_UA[2]: 
    Знайдено %%C%1$d%%n невизначених плагінів%2$s

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
uk_UA[0]: 
    %%C%1$d%%n знайдено несумісний плагін%2$s
uk_UA[1]: 
    Знайдено %%C%1$d%%n несумісних плагінів%2$s
uk_UA[2]: 
    Знайдено %%C%1$d%%n несумісних плагінів%2$s

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
uk_UA[0]: 
    %%C%1$d%%n сумісний плагін знайдено%2$s
uk_UA[1]: 
    Знайдено %%C%1$d%%n сумісних плагінів%2$s
uk_UA[2]: 
    Знайдено %%C%1$d%%n сумісних плагінів%2$s

note: translators: %s is a generated error message.
en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
uk_UA: Не вдалося отримати патерни WooCommerce із PTK: "%s"

en: Shop chairs
uk_UA: Магазин стільців

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
uk_UA: Широкий асортимент дизайнерських стільців для покращення вашого житлового простору.

en: Sit back and relax
uk_UA: Сядьте зручніше і розслабтеся

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
uk_UA: Виняткові смаки, екологічний вибір. Ретельно підібрана колекція кавників і аксесуарів перетворила мою кухню в рай стилю та смаку.

en: Featured Selling
uk_UA: Рекомендації товарів

en: Remote Logging
uk_UA: Дистанційне ведення журналів

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
uk_UA: «Приємний» досвід :-)

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
uk_UA: Від екологічно чистого чаю до шикарних ваз, цей магазин є скарбницею. Мені подобається знати, що мої покупки роблять планету зеленішою.

en: What our customers say
uk_UA: Що кажуть наші покупці

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
uk_UA: Органічна кава - справжнє відкриття! Кожен ковток - немов маленька подорож. Чудово зроблені аксесуари додають елегантності моєму дому.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
uk_UA: Моє повсякденне життя змінилося завдяки унікальним, екологічно чистим товарам. Виняткова якість і сервіс. Я пишаюся тим, що підтримую магазин, який відповідає моїм цінностям.

en: Sip, Shop, Savor
uk_UA: Пробуй, купуй, насолоджуйся

en: LOCAL LOVE
uk_UA: ЧАРІВНЕ МІСЦЕ

en: Eclectic finds, ethical delights
uk_UA: Еклектичні знахідки, етична насолода

en: Bestsellers
uk_UA: Хіти продажів

en: Our latest and greatest
uk_UA: Наше найновіше та найкраще

en: Staff picks
uk_UA: Вибір команди

en: Stay in the loop
uk_UA: Залишайтеся в курсі подій

en: Shop home decor
uk_UA: Магазин домашнього декору

en: Keep dry with 50% off rain jackets
uk_UA: Залишайтеся завжди сухими - знижка 50% на плащі-дощовики

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
uk_UA: Додайте нотку чарівності та затишку, напередодні святкового сезону, за допомогою широкого вибору колекції прикрас, підібраних вручну — від мінімалістичних ваз до дизайнерських меблів.

en: Sound like no other
uk_UA: Неповторний звук

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
uk_UA: Насолоджуйтесь музикою, як ніколи раніше, з нашими навушниками останнього покоління з високою точністю передачі звуку.

en: Unique design
uk_UA: Унікальний дизайн

en: Make your house feel like home
uk_UA: Зробіть ваш будинок по-справжньому затишним

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
uk_UA: Від сміливих принтів до складних деталей - наші вироби є ідеальним поєднанням стилю та функціональності.

en: Quality Materials
uk_UA: Якісні матеріали

en: Versatile charm
uk_UA: Універсальний шарм

en: Durable glass
uk_UA: Міцне скло

en: Timeless elegance
uk_UA: Вічна елегантність

en: New: Retro Glass Jug
uk_UA: Новинка: Скляний глечик "Ретро"

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
uk_UA: Класичний силует скляного глечика "Ретро" чудово доповнить будь-яке сервірування, що робить його ідеальним вибором для стильної та вишуканої подачі напоїв.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
uk_UA: Виготовлений з міцного товстого скла, цей глечик гарантує довговічну якість, що робить його ідеальним для повсякденного використання з відтінком вінтажного шарму.

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
uk_UA: Прикрасьте свій стіл скляним глечиком "Ретро" ємністю 330 мл, що поєднує в собі класичний дизайн та міцне загартоване скло.

en: Handmade gifts
uk_UA: Подарунки ручної роботи

en: Retro photography
uk_UA: Ретро фотографія

en: Up to 60% off
uk_UA: Знижка до 60%

en: Holiday Sale
uk_UA: Святковий розпродаж

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
uk_UA: Отримайте свою улюблену платівку за зниженою ціною.

en: Home decor
uk_UA: Домашній декор

en: Shop vinyl records
uk_UA: Магазин вінілових платівок

en: Inbox notification has been deleted
uk_UA: Сповіщення видалено

en: Inbox notification not found
uk_UA: Сповіщення не знайдено

en: No inbox notification selected
uk_UA: Не вибрано жодного сповіщення

en: Search for an inbox notification&hellip;
uk_UA: Пошук сповіщення&hellip;

en: Select an inbox notification to delete:
uk_UA: Виберіть сповіщення, яке потрібно видалити:

en: Delete an Inbox Notification
uk_UA: Видалити сповіщення

en: Refresh Remote Inbox Notifications
uk_UA: Оновити давніші вхідні сповіщення

en: This will refresh the remote inbox notifications
uk_UA: Давніші сповіщення будуть оновлені

en: This will delete an inbox notification by slug
uk_UA: Це призведе до видалення вхідного сповіщення за слаґом

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
uk_UA: Завдяки WooPayments тепер у вашому розпорядженні популярна в усьому світі опція розстрочки "купи зараз, плати потім" (BNPL) і безліч інших функцій - усі керуються з єдиної панелі, без необхідності встановлювати численні розширення та запам'ятовувати безліч паролів.

en: Our services
uk_UA: Наші послуги

en: Net Sales
uk_UA: Чистий обсяг продажів

en: Enhance your store with extensions
uk_UA: Розширте свій магазин за допомогою розширень

en: Table cell format.
uk_UA: Формат комірки таблиці.

en: Create anything
uk_UA: Створюйте будь-що

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
uk_UA: Йдучи звивистим життєвим шляхом, ми постійно відкриваємо для себе небачене, зустрічаємо виклики, що вимагають від нас творчої енергії, цікавості та сміливості для справді насиченої подорожі.

en: Committed to a greener lifestyle
uk_UA: Прихильність до екологічного способу життя

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
uk_UA: Наша мета - створювати моменти, які дарують насолоду від життя, використовуючи органічні та екологічно чисті продукти місцевого виробництва. Ми більше, ніж просто магазин, ми - ваш шлях до екологічного способу життя, орієнтованого на спільноту, який поєднує в собі преміальну якість.

en: Meet us
uk_UA: Давайте знайомитись

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
uk_UA: Відкрийте для себе нашу ексклюзивну колекцію сонцезахисних окулярів, створених, щоб підкреслити ваш образ і захистити ваші очі. Знайдіть окуляри вашої мрії та дивіться на світ по-новому.

en: Find your shade
uk_UA: Знайдіть свій відтінок

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
uk_UA: Миттєво активуйте BNPL у WooPayments

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
uk_UA: GTIN, UPC, EAN або ISBN.

en: Stock Keeping Unit.
uk_UA: Артикул (SKU).

en: Legacy REST API enabled?
uk_UA: Застарілий REST API увімкнено?

en: Legacy API enabled
uk_UA: Застарілий API увімкнено

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
uk_UA: Чи увімкнено на вашому сайті застарілий REST API?

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
uk_UA: Розміщення для самовивозу: Керуйте наявними пунктами самовивозу на сторінці <a href="%s">налаштувань розміщення для самовивозу</a>.

note: Translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
uk_UA: Повторні завантаження, зроблені протягом розумного проміжку часу (за замовчуванням 30 хвилин), не будуть зараховуватися. Загалом це розумний спосіб забезпечити дотримання лімітів на завантаження по відношенню до запитів у певному діапазоні. %1$sДізнатись більше%2$s

en: Order sort items ascending or descending.
uk_UA: Сортування товарів за зростанням або спаданням.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
uk_UA: Під час створення повернення коштів сталася помилка.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
uk_UA: Невизначена дія %s: не вдалося видалити цю дію. Можливо, вона була видалена іншим процесом.

note: translators: %s is a comma separated list of query arguments.
en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
uk_UA[0]: Аргумент запиту замовлення (%s) не підтримується в поточному сховищі даних замовлень.
uk_UA[1]: Аргументи запиту замовлення (%s) не підтримуються в поточному сховищі даних замовлень.
uk_UA[2]: Аргументи запиту замовлення (%s) не підтримуються в поточному сховищі даних замовлень.

note: translators: %s: action ID translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
uk_UA: Невизначена дія %s: не вдалося скасувати цю дію. Можливо, вона була видалена іншим процесом.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
uk_UA: Невизначена дія %s: ми не змогли позначити цю дію як виконану. Можливо, вона була видалена іншим процесом.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
uk_UA: Невизначена дія %s: ми не змогли позначити цю дію як невдалу. Можливо, вона була видалена іншим процесом.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
uk_UA: Невизначена дія %s: не вдалося визначити дату цієї дії. Можливо, вона була видалена іншим процесом.

en: Invalid slug.
uk_UA: Невірний слаґ.

en: Count partial downloads
uk_UA: Підрахунок часткових завантажень

en: During checkout
uk_UA: Під час оформлення замовлення

en: Enable log-in during checkout
uk_UA: Активувати вхід у систему під час оформлення замовлення

en: Enable guest checkout (recommended)
uk_UA: Увімкнути оформлення замовлення для гостей (рекомендовано)

en: On "My account" page
uk_UA: На сторінці "Мій обліковий запис"

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
uk_UA: Підрахунок кількості завантажень, навіть якщо завантажено тільки частину файлу.

en: Send password setup link (recommended)
uk_UA: Надіслати посилання для встановлення пароля (рекомендовано)

en: Account creation options
uk_UA: Параметри створення облікового запису

en: Customers can create an account before placing their order.
uk_UA: Покупці можуть створити обліковий запис перед оформленням замовлення.

en: Delete shipping
uk_UA: Видалити доставку

en: Edit shipping
uk_UA: Редагувати доставку

en: Delete fee
uk_UA: Видалити збір

en: Edit fee
uk_UA: Редагувати збір

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
uk_UA: Введіть штрихкод або будь-який інший унікальний ідентифікатор товару. Це допоможе вам виставляти товар на продаж в інших мережах або на маркетплейсах.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
uk_UA: Будь ласка, вводьте лише цифри та дефіси (-).

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
uk_UA: Цей купон захищено паролем. WooCommerce не підтримує захист паролем для купонів. Ви можете тимчасово приховати купон, зробивши його приватним. Або налаштуйте обмеження та ліміти використання нижче.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
uk_UA: Неправильний або дубльований GTIN, UPC, EAN або ISBN.

en: Allow customers to create an account
uk_UA: Дозволити покупцям створювати облікові записи

en: New users receive an email to set up their password.
uk_UA: Нові користувачі отримують електронний лист для встановлення пароля.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
uk_UA: GTIN, UPC, EAN або ISBN

en: Services
uk_UA: Послуги

en: Intro
uk_UA: Вступ

en: Translatable Label
uk_UA: Мітка для перекладу

note: translators: %s: the order number, usually accompanied by a leading
en: View order number %s
uk_UA: Переглянути номер замовлення %s

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
uk_UA: Це налаштування працює лише тоді, коли дані про товар зберігаються в таблиці записів.

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
uk_UA: Використовує набагато ефективніші запити для оновлення таблиці пошуку, але може бути несумісним з деякими розширеннями.

en: Optimized updates
uk_UA: Оптимізовані оновлення

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
uk_UA: Замовлення автоматично переводяться в статус "Повернуто" після того, як адміністратор або менеджер магазину повністю повернули вартість замовлення після оплати.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
uk_UA: Замовлення скасовано адміністратором або покупцем.

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
uk_UA: Чернетки замовлень створюються, коли покупці починають процес оформлення замовлення, коли працює блокова версія оформлення замовлення.

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
uk_UA: Платіж клієнта було перервано або відхилено, і оплата не була здійснена.

en: Order fulfilled and complete.
uk_UA: Замовлення виконано та завершено.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
uk_UA: Оплата отримана (сплачена), запас товару зменшився. Замовлення очікує на виконання.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
uk_UA: Замовлення очікує на підтвердження оплати. Залишок на складі зменшився, але потрібно підтвердити оплату.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
uk_UA: Замовлення отримано, але оплата не була здійснена. Замовлення в статусі очікування оплати, як правило, вимагають дії з боку покупця.

en: Compatibility mode disabled.
uk_UA: Режим сумісності вимкнено.

en: Compatibility mode enabled.
uk_UA: Режим сумісності увімкнено.

en: Compatibility mode is already disabled.
uk_UA: Режим сумісності вже вимкнено.

en: Compatibility mode is already enabled.
uk_UA: Режим сумісності вже увімкнено.

en: HPOS tables do not exist.
uk_UA: Відсутні таблиці HPOS.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
uk_UA: Отримано невірну відповідь від Patterns Toolkit API, повторіть спробу пізніше.

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
uk_UA: Отримано порожню відповідь від Patterns Toolkit API.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
uk_UA: Не вдалося підключитися до Patterns Toolkit API. Повторіть спробу пізніше.

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
uk_UA: Порожні патерни, отримані з магазину патернів PTK

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
uk_UA[0]: У вашій підписці на розширення WooCommerce не вказано спосіб оплати для продовження. Додайте спосіб оплати, щоб продовжити отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.
uk_UA[1]: У ваших підписках на розширення WooCommerce не вказано спосіб оплати для продовження. Додайте спосіб оплати, щоб продовжити отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.
uk_UA[2]: У ваших підписках на розширення WooCommerce не вказано спосіб оплати для продовження. Додайте спосіб оплати, щоб продовжити отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.

note: translators: %s: WooCommerce.com URL to add payment method
en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
uk_UA[0]: У вашій підписці на розширення WooCommerce відсутній спосіб оплати для продовження. <a href="%s">Додайте спосіб оплати</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.
uk_UA[1]: У ваших підписках на розширення WooCommerce відсутній спосіб оплати для продовження. <a href="%s">Додайте спосіб оплати</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.
uk_UA[2]: У ваших підписках на розширення WooCommerce відсутній спосіб оплати для продовження. <a href="%s">Додайте спосіб оплати</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
uk_UA: Ви можете спробувати

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
uk_UA: очищення всіх фільтрів

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
uk_UA: або завітайте до нашого

[ctx: button label of product search block]
en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
uk_UA: Нічого не знайдено

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
uk_UA: головна сторінка магазину

en: Instantly send tracking to your customers
uk_UA: Миттєво надсилайте відстеження своїм клієнтам

en: Advanced automated workflows and customs
uk_UA: Розширені автоматизовані робочі процеси та замовлення

en: Sync all your selling channels in one place
uk_UA: Синхронізуйте всі канали продажів в одному місці

en: Discounted labels from top global carriers
uk_UA: Поштові етикетки провідних світових перевізників за оптовими цінами

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
uk_UA: Вибачте за пил! Ми працюємо над чимось дивовижним — повертайтеся трохи пізніше!

en: A link to a product form.
uk_UA: Посилання на форму товару.

en: Add new product form
uk_UA: Додати нову форму товару

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
uk_UA: API-ключі відкривають доступ до потенційно конфіденційної інформації. Діліться ними лише з організаціями, яким ви довіряєте.

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
uk_UA: Використовуйте один ключ для кожного клієнта: так легше відкликати доступ в майбутньому для одного клієнта, не спричиняючи перебоїв для інших.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
uk_UA: Додайте змістовний опис, включно з інформацією про особу, компанію або програму, з якою ви ділитеся ключем.

note: Translators: %1$s: block slug.
en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
uk_UA: Містить блок <strong>%1$s</strong>

note: translators: %1$s: shortcode text.
en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
uk_UA: Містить короткий код <strong>%1$s</strong>

en: This page's content is overridden by custom template content
uk_UA: Вміст цієї сторінки замінюється вмістом користувацького шаблону

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
uk_UA: Сторінка містить короткий код %1$s та блок %2$s.

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
uk_UA: Ключі, доступні тільки для запису, не заважають клієнтам бачити інформацію про об'єкти, які вони оновлюють.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
uk_UA: Тут ви можете налаштувати товарні форми для різних типів товарів у вашій Майстерні.

en: Product form Link
uk_UA: Посилання форми товару

en: Product forms list
uk_UA: Список товарних форм

en: Filter product forms
uk_UA: Фільтрувати товарні форми

en: Insert into product form
uk_UA: Вставити у товарну форму

en: Product forms navigation
uk_UA: Навігація по товарних формах

en: Remove product form image
uk_UA: Видалити зображення товарної форми

en: Set product form image
uk_UA: Встановити зображення товарної форми

en: Product form image
uk_UA: Зображення товарної форми

en: Search product forms
uk_UA: Пошук товарних форм

en: No product forms found
uk_UA: Товарних форм не знайдено

en: View product forms
uk_UA: Переглянути товарні форми

en: View product form
uk_UA: Переглянути товарну форму

en: Suggest a slug for the term.
uk_UA: Запропонуйте слаґ для значення.

en: Use as product form image
uk_UA: Використовувати як зображення товарної форми

en: Uploaded to this product form
uk_UA: Завантажено до товарної форми

en: Parent product form
uk_UA: Батьківська товарна форма

en: No product forms found in trash
uk_UA: У кошику не знайдено жодної товарної форми

en: New product form
uk_UA: Нова товарна форма

en: Edit product form
uk_UA: Редагувати товарну форму

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
uk_UA: Товарні форми

en: All Product Form
uk_UA: Загальна товарна форма

en: Product Form
uk_UA: Товарна форма

en: Product Forms
uk_UA: Товарні форми

[ctx: block title]
en: Product Collection
uk_UA: Колекція товарів

[ctx: block title]
en: Delivery
uk_UA: Доставка

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
uk_UA: Дозволяє покупцям фільтрувати товари, відображені на сторінці.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
uk_UA: Дозволяє покупцям очищати активні фільтри.

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
uk_UA: Кількість товару (Beta)

en: Plugins
uk_UA: Плагіни

note: translators: 1) product name 3) URL to My Subscriptions page 4) Renew product price string
en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
uk_UA: Термін дії однієї з ваших підписок на <strong>%1$s</strong> закінчився. <a href="%3$s">%4$s</a>, щоб продовжити отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.

en: Marketing tactic
uk_UA: Маркетингова тактика

en: Creative format
uk_UA: Творчий формат

en: Source platform
uk_UA: Вихідна платформа

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
uk_UA: Створюйте та використовуйте повнотекстові пошукові індекси для замовлень. Ця функція працює тільки з високопродуктивним сховищем замовлень.

en: HPOS Full text search indexes
uk_UA: Повнотекстові пошукові індекси HPOS

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not of a valid order type.
uk_UA: %d не є дійсним типом замовлення.

en: Sync orders now
uk_UA: Синхронізувати замовлення зараз

en: Stop sync
uk_UA: Зупинити синхронізацію

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
uk_UA: Перемикання сховища даних під час незавершеної синхронізації є небезпечним і може призвести до пошкодження або втрати даних замовлень!

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
uk_UA: Неможливо зупинити синхронізацію. Посилання, за яким ви перейшли, може бути неактивним.

en: Failed to create FTS index on address table
uk_UA: Не вдалося створити повнотекстовий пошуковий індекс на таблиці адрес

en: Sports and recreation
uk_UA: Спорт і відпочинок

en: Arts and crafts
uk_UA: Декоративно-прикладне мистецтво

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
uk_UA: Не вдалося створити повнотекстовий пошуковий індекс на таблиці замовлень. Ця функція доступна лише при увімкненні високопродуктивного зберігання замовлень.

en: Failed to create FTS index on order item table
uk_UA: Не вдалося створити повнотекстовий пошуковий індекс на таблиці елементів замовлення

en: Pickup
uk_UA: Самовивіз

note: translators: 1) total expired subscriptions 2) URL to My Subscriptions page
en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
uk_UA: У вас закінчився термін дії <strong>%1$s підписок на розширення Woo</strong>. <a href="%2$s">Поновіть</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
uk_UA: Ви можете переключити зберігання даних замовлень <strong>лише тоді, коли таблиці дописів і замовлень синхронізовані</strong>. Наразі є несинхронізовані замовлення.

note: translators: 1) product name 3) URL to My Subscriptions page 4) Renew product price string
en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
uk_UA: Термін дії вашої підписки на <strong>%1$s</strong> закінчився. <a href="%3$s">%4$s</a>, щоб продовжити отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.

en: Enable auto-renewal
uk_UA: Увімкнути автоподовження

note: translators: 1) total expiring subscriptions 2) URL to My Subscriptions page
en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
uk_UA: Ваша <strong>%1$s підписка на розширення Woo</strong> скоро закінчиться. <a href="%2$s">Увімкніть автоподовження</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.

note: translators: 1) product name 2) expiry date 3) URL to My Subscriptions page
en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
uk_UA: Термін дії однієї з ваших підписок на <strong>%1$s</strong> закінчується %2$s. <a href="%3$s">Увімкніть автоподовження</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.

note: translators: 1) product name 2) expiry date 3) URL to My Subscriptions page
en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
uk_UA: Ваша підписка на <strong>%1$s</strong> закінчується %2$s. <a href="%3$s">Увімкніть автоподовження</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення та оптимізовану підтримку.

note: translators: 1: Product price
en: Renew for %1$s
uk_UA: Подовжити на %1$s

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
uk_UA: Цей метод є застарілим і буде скоро видалений. Замість нього використовуйте Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed.

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
uk_UA: Встановіть дію як ручну, щоб нотатка замовлення реєструвалася як "додана користувачем".

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
uk_UA: Плагін Legacy REST API не встановлено на цьому сайті.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
uk_UA: Плагін WooCommerce Legacy REST API, що працює на цьому сайті.

en: WooCommerce Legacy REST API package
uk_UA: Пакет WooCommerce Legacy REST API

en: Copy for GitHub
uk_UA: Копіювати на GitHub

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
uk_UA: Legacy API v3 (⚠️ НЕ ДОСТУПНИЙ)

note: translators: placeholders are URLs
en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
uk_UA: ⚠️ WooCommerce Legacy REST API було перенесено до <a target=”_blank” href="%1$s">окремого розширення</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Дізнайтеся більше про цю зміну</a></b>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
uk_UA: ℹ️️ Розширення WooCommerce Legacy REST API встановлено та діє.

en: The legacy REST API is enabled
uk_UA: Увімкнено застарілий REST API

en: The legacy REST API is NOT enabled
uk_UA: НЕ увімкнено застарілий REST API

note: translators: 1: Expiry date 1: URL to My Subscriptions page
en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
uk_UA:  Ваша підписка закінчується %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">увімкніть автопоновлення</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення.

note: translators: 1: URL to My Subscriptions page 2: Product price
en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
uk_UA:  Термін дії вашої підписки закінчився, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">поновіть %2$s</a>, для оновлення.

note: translators: 1: Product regular price
en: for %s
uk_UA: для %s

note: translators: %s is an URL
en: <a href='%s'>More information</a>
uk_UA: <a href='%s'>Додаткова інформація</a>

note: translators: %s = URL
en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
uk_UA[0]: Цей веб-хук має символ ⚠️ перед своїм ім'ям у списку нижче. Будь ласка, або відредагуйте веб-хук, щоб використовувати інший формат доставки, або встановіть та активуйте <a href="%s" target="_blank">розширення WooCommerce Legacy REST API</a>.
uk_UA[1]: Ці веб-хуки мають символ ⚠️ перед своїм ім'ям у списку нижче. Будь ласка, або відредагуйте веб-хуки, щоб використовувати інший формат доставки, або встановіть та активуйте <a href="%s" target="_blank">розширення WooCommerce Legacy REST API</a>.
uk_UA[2]: Ці веб-хуки мають символ ⚠️ перед своїм ім'ям у списку нижче. Будь ласка, або відредагуйте веб-хуки, щоб використовувати інший формат доставки, або встановіть та активуйте <a href="%s" target="_blank">розширення WooCommerce Legacy REST API</a>.

note: translators: %s = webhooks count
en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
uk_UA[0]: Існує %d веб-хук, який налаштовано на доставку за допомогою Legacy REST API, який було видалено з WooCommerce. Цей веб-хук не буде надіслано.
uk_UA[1]: Існує %d веб-хуків, який налаштовано на доставку за допомогою Legacy REST API, який було видалено з WooCommerce. Ці веб-хуки не буде надіслано.
uk_UA[2]: Існує %d веб-хуків, який налаштовано на доставку за допомогою Legacy REST API, який було видалено з WooCommerce. Ці веб-хуки не буде надіслано.

en: Incompatible webhooks warning
uk_UA: Попередження про несумісність вебхуків

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
uk_UA: Цей вебхук налаштований на доставку за допомогою старого API REST, але плагін старого API REST не встановлений на цьому сайті.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
uk_UA: Показує проміжний підсумок, збори, знижки, доставку та податки.

[ctx: block title]
en: Totals
uk_UA: Загалом

[ctx: block title]
en: Coming Soon
uk_UA: Незабаром

en: Store coming soon
uk_UA: Магазин скоро відкриється

note: translators: %s is a URL.
en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
uk_UA: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Спадковий REST API</a> діє на цьому сайті.</b> Будь ласка, зверніть увагу, що спадковий REST API WooCommerce <b>не</b> сумісний з HPOS.

note: translators: %s is a URL.
en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
uk_UA: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Плагін Старого REST API</a> встановлено та діє на цьому сайті.</b> Будь ласка, зверніть увагу, що Старий REST API WooCommerce <b>не</b> сумісний з HPOS.

en: Track inventory
uk_UA: Відстеження запасів

note: translators: %1 is an order ID.
en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
uk_UA: Дані в таблиці записів виглядають більш актуальними, ніж в таблицях HPOS. Порівняйте дані замовлення за допомогою `wp wc hpos diff %1$d` та використовуйте `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` для виправлення.

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
uk_UA: ⚠️ З’єднання файлової системи не може бути ініціалізоване.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
uk_UA: ⚠️ Файлова система не налаштована на пряме записування. Це може викликати проблеми для журналізатора.

en: You may want to switch to the database for log storage.
uk_UA: Можливо, ви захочете переключитися на базу даних для зберігання журналів.

note: translators: %s: Connect page URL
en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
uk_UA: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Підключіть свій магазин</a> до WooCommerce.com, щоб отримувати оновлення та спрощену підтримку для ваших підписок.

en: Select your shipping options
uk_UA: Оберіть свої налаштування доставки

en: Attribution
uk_UA: Віднесення

en: ✅ Ready
uk_UA: ✅ Готово

note: translators: %d is the number of orders that were cleaned up.
en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
uk_UA[0]: Очищення завершено для %d замовлення. Перегляньте помилки вище.
uk_UA[1]: Очищення завершено для %d замовлень. Перегляньте помилки вище.
uk_UA[2]: Очищення завершено для %d замовлень. Перегляньте помилки вище.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
uk_UA: Не вдалося очистити всі замовлення у партії. Переривання операції.

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
uk_UA: Сторінка: Скоро буде доступна

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
uk_UA: Ваш магазин може бути у небезпеці, оскільки ви використовуєте старі версії плагінів WooCommerce.

note: translators: no need to translate it. It's a link.
en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
uk_UA: 
    			Ця сторінка знаходиться у режимі "Скоро буде" і видна лише вам та тим, хто має дозвіл. Щоб зробити її загальнодоступною, <a href='%s'>змініть налаштування видимості</a>

en: Order attribution information.
uk_UA: Інформація про призначення замовлення.

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
uk_UA: Щось велике готується! Наш магазин вже у процесі створення і незабаром буде запущений!

en: Great things are on the horizon
uk_UA: Великі справи на горизонті

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL
en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
uk_UA:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Підключіть свій магазин</a> до woocommerce.com для оновлення.

note: translators: %s: Order history URL on My Account section
en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
uk_UA: Під час обробки вашого замовлення виникла помилка. Будь ласка, перевірте наявність будь-яких оплат на вашому способі оплати та перегляньте вашу <a href="%s">історію замовлень</a> перед повторним оформленням замовлення.

[ctx: block keyword]
en: fields
uk_UA: поля

[ctx: block keyword]
en: select
uk_UA: вибрати

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
uk_UA: Поле вибору для використання в редакторі товару.

[ctx: block title]
en: Product select field
uk_UA: Поле вибору товару

[ctx: block keyword]
en: custom
uk_UA: користувацький

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
uk_UA: Керування перемикачем користувацьких полів товару

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
uk_UA: Перемикач користувацьких полів товару.

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
uk_UA: Керування користувацькими полями товару

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
uk_UA: Користувацькі поля товару.

en: Live
uk_UA: Наживо

en: Site visibility
uk_UA: Видимість сайту

note: Translators: %s Domain name from the callback URL.
en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
uk_UA: Затвердження дозволить обмінювати облікові дані з %s. Не продовжуйте, якщо це виглядає підозріло яким-небудь чином.

note: translators: 1 = who installed the plugin, 2 = ISO-formatted date and time
en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
uk_UA: Плагін встановлено %1$s на %2$s.

note: translators: 1 = who installed the plugin, 2 = ISO-formatted date and time, 3 = URL
en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
uk_UA: Плагін встановлено %1$s на %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Додаткова інформація</a>

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
uk_UA: Введіть необов'язкову нотатку, приєднану до повідомлення підтвердження замовлення, відправленого покупцю.

en: Custom fields
uk_UA: Власні поля

en: Show custom fields
uk_UA: Показати спеціальні поля

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
uk_UA: Використовуйте глобальні атрибути, щоб дозволити покупцям фільтрувати та шукати цей товар. Використовуйте спеціальні атрибути, щоб надати докладну інформацію про товар.

note: translators: %1$s: Custom fields guide link opening tag. %2$s: Custom fields guide link closing tag.
en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
uk_UA: Спеціальні поля можна використовувати різними способами, наприклад, надавати більш детальну інформацію про товар, показувати більше полів для введення або для внутрішної організації запасів. %1$sДізнайтеся більше про спеціальні поля%2$s.

en: Post-purchase note
uk_UA: Нотатка після покупки

note: translators: %1$s: store settings link opening tag. %2$s: store settings link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
uk_UA: Згідно з вашими %1$sналаштуваннями магазину%2$s, податки не ввімкнені.

note: translators: %d is an order ID.
en: Unable to create backup post for order %d.
uk_UA: Не вдалося створити резервний запис для замовлення %d.

note: translators: %s is a list of order property names.
en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
uk_UA[0]: %s - це недійсний параметр замовлення.
uk_UA[1]: %s - це недійсні параметри замовлення.
uk_UA[2]: %s - це недійсні параметри замовлення.

note: translators: %s is a comma separated list of metakey names.
en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
uk_UA[0]: %s - це внутрішній мета-ключ. Використовуйте --props для його встановлення.
uk_UA[1]: %s - це внутрішні мета-ключі. Використовуйте --props для їх встановлення.
uk_UA[2]: %s - це внутрішні мета-ключі. Використовуйте --props для їх встановлення.

en: The backup datastore does not support updating orders.
uk_UA: Збережені дані не підтримують оновлення замовлень.

en: Please review the errors above.
uk_UA: Будь ласка, перегляньте помилки вище.

en: New custom field name
uk_UA: Назва нового власного поля

note: translators: %1$s is the node install command, %2$s is the install command, %3$s is the build command, %4$s is the watch command.
en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
uk_UA: Режим розробки блоків WooCommerce вимагає побудови файлів. З кореневого каталогу виконайте %1$s, щоб переконатися, що версія вашого вузла відповідає, виконайте %2$s для встановлення залежностей, %3$s для побудови файлів або %4$s для побудови файлів і спостереження за змінами.

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
uk_UA: Перевизначення існуючих даних вже зареєстрованим ключем не допускається

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
uk_UA: Мета metaboxhidden_product від метаданих користувача.

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
uk_UA: Налаштуйте свої методи оплати та приймайте кредитні та дебетові картки, готівку, банківські перекази та гроші з вашого облікового запису Mercado Pago. Пропонуйте безпечні та надійні платежі з провідним процесором Латинської Америки.

en: Key for the data being registered must be a string
uk_UA: Ключ для даних, що реєструються, повинен бути рядком

en: Collect sales tax
uk_UA: Збирайте податок з продажів

en: Add your products
uk_UA: Додайте свої товари

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
uk_UA: Час святкувати - ви готові запустити свій магазин! Уху! Натисніть кнопку, щоб попередньо переглянути свій магазин та зробити його публічним.

en: Grow your business
uk_UA: Розвивайте свій бізнес

en: Launch your store
uk_UA: Запустіть свій магазин

note: translators: %s is a product's current (sale) price.
en: Current price is: %s.
uk_UA: Поточна ціна: %s.

note: translators: %s is a product's regular price.
en: Original price was: %s.
uk_UA: Оригінальна ціна: %s.

en: Get your products shipped
uk_UA: Отримайте доставку своїх товарів

note: translators: %s: Link to the editor page with the Checkout block.
en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
uk_UA: Оформлення замовлення можна налаштувати <a href="%s">в редакторі</a> з активною темою.

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of logs page in current site, 5 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
uk_UA: ⚠️ WooCommerce намагався встановити <a href="%1$s">плагін WooCommerce Legacy REST API</a>, оскільки на цьому сайті увімкнено <a href="%2$s">Legacy REST API</a> або є <a href="%3$s">старі вебхуки</a>, але встановлення не вдалося (див. деталі про помилку в <a href="%4$s">журналах WooCommerce</a>). Будь ласка, встановіть та активуйте плагін вручну. <a href="%5$s">Додаткова інформація</a>

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
uk_UA: ℹ️ WooCommerce встановив і активував <a href="%1$s">WooCommerce Legacy REST API</a>, оскільки на цьому сайті увімкнено <a href="%2$s">старе REST API</a> або є <a href="%3$s">старі вебхуки</a>. <a href="%4$s">Додаткова інформація</a>

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
uk_UA: WooCommerce встановив плагін WooCommerce Legacy REST API, але не вдалося активувати його, див. контекст для отримання детальнішої інформації.

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of logs page in current site, 5 = URL of plugins page in current site, 6 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
uk_UA: ⚠️ WooCommerce встановив <a href="%1$s">плагін Legacy REST API</a>, оскільки на цьому сайті ввімкнено <a href="%2$s">спадковий REST API</a> або визначено <a href="%3$s">спадкові вебхуки</a>, але не вдалося його активувати (див. деталі помилки в <a href="%4$s">журналах WooCommerce</a>). Будь ласка, перейдіть на <a href="%5$s">сторінку плагінів</a> та активуйте його вручну. <a href="%6$s">Додаткова інформація</a>

note: Translators: %s: Log directory path.
en: To allow logging, make %s writable.
uk_UA: Для ведення журналу, зробіть %s доступним для запису.

note: translators: %s: coupon code
en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну електронну адресу, щоб скористатися кодом купона "%s".

note: translators: %s: coupon code
en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну електронну адресу при оформленні замовлення, щоб скористатися кодом купона "%s".

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
uk_UA: Досліджуйте новий вдосконалений метод доставки, який дозволяє легко пропонувати одне або кілька місць самовивозу вашим клієнтам на сторінці <a href="%s">налаштувань власного самовивозу</a>.

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
uk_UA: Розміщення для самовивозу: Налаштуйте розміщення для самовивозу на сторінці <a href="%s">налаштувань розміщення для самовивозу</a>.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
uk_UA: Збір даних про використання дозволяє нам налаштувати ваш досвід налаштування магазину, пропонувати більш відповідний вміст і допомагати зробити WooCommerce краще для всіх.

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL 2: Woo Update Manager plugin download URL
en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
uk_UA: Будь ласка, <a href="%1$s">встановіть WooCommerce.com Update Manager</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення та підтримку, які включені в ваші підписки WooCommerce.com. Крім того, ви можете <a href="%2$s">завантажити</a> та встановити його вручну.

note: translators: 1: WP plugin management URL
en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
uk_UA: Будь ласка, <a href="%1$s">активуйте WooCommerce.com Update Manager</a>, щоб продовжувати отримувати оновлення та підтримку, які включені у ваші підписки на WooCommerce.com.

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL
en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
uk_UA:  <a href="%1$s">Встановіть WooCommerce.com Update Manager</a> для оновлення.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
uk_UA:  Активуйте WooCommerce.com Update Manager для оновлення.

[ctx: block keyword]
en: rich-text
uk_UA: текст із форматуванням

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
uk_UA: Поле для введення тексту для використання в редакторі товару.

[ctx: block title]
en: Product textarea block
uk_UA: Блок текстової області товару

[ctx: block keyword]
en: textarea
uk_UA: текстова область

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
uk_UA: Опис підрозділу товару.

[ctx: block keyword]
en: subsection
uk_UA: підрозділ

[ctx: block title]
en: Product subsection description
uk_UA: Опис підрозділу товару

en: Immediately
uk_UA: Негайно

en: Internal server error
uk_UA: Внутрішня помилка сервера

note: translators: %s: field name
en: Invalid %s provided.
uk_UA: Надано недійсний %s.

en: Sorry, you cannot create resources.
uk_UA: Ви не можете створювати ресурси.

en: Sorry, you cannot delete resources.
uk_UA: Ви не можете видаляти ресурси.

en: Sorry, you cannot view resources.
uk_UA: Ви не можете переглядати ресурси.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
uk_UA: Вірно створювати нову квитанцію навіть якщо вже існує і ще не закінчилася.

en: Receipt
uk_UA: Квитанція

en: Order not found
uk_UA: Замовлення не знайдено

note: translators: %s = comma-separated list of coupon codes
en: Discount (%s)
uk_UA: Знижка (%s)

en: Receipt not found
uk_UA: Квитанцію не знайдено

en: Account Type
uk_UA: Тип облікового запису

en: Amount Paid
uk_UA: Сума сплачена

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
uk_UA: Кількість днів, які потрібно додати до поточної дати, щоб отримати термін дії.

en: Payment method
uk_UA: Спосіб оплати

en: Stop converting
uk_UA: Зупинити конвертацію

en: Date Paid
uk_UA: Дата оплати

en: Unique identifier of the order.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор замовлення.

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
uk_UA: Процес фонового перетворення метаданих купона вже розпочато, нічого не виконано.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
uk_UA: Процес фонового перетворення метаданих купона не розпочато, нічого не виконано.

en: Background process for coupon meta conversion started
uk_UA: Розпочато фоновий процес конвертації метаданих купона

en: Background process for coupon meta conversion stopped
uk_UA: Процес фонового перетворення метаданих купона припинено

en: Convert order coupon data to the simplified format
uk_UA: Перетворити дані купона замовлення до спрощеного формату

en: Public url of the receipt.
uk_UA: Публічна URL квитанції.

note: translators: %s = store name
en: Receipt from %s
uk_UA: Квитанція від %s

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
uk_UA: Припинити конвертацію даних купонів замовлення в спрощений формат

note: translators: %d=count of entries pending conversion
en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
uk_UA: Це перетворить записи метаданих пунктів замовлення <code>coupon_data</code> на спрощені записи <code>coupon_info</code>. Конвертація відбудеться поступово в фоновому режимі (за допомогою планувальника дій). Наразі існує %d записів, які можна конвертувати.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
uk_UA: Це перетворить записи метаданих пунктів замовлення <code>coupon_data</code> на спрощені записи <code>coupon_info</code>. Конвертація відбудеться поступово на фоні (за допомогою планувальника дій). Наразі немає записів для конвертації.

note: translators: %d=count of entries pending conversion
en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
uk_UA: Це призведе до зупинки фонового процесу, який перетворює записи метаданих елементів замовлення <code>coupon_data</code> на спрощені записи <code>coupon_info</code>. Зараз можна конвертувати %d записів.

note: translators: %d = order id
en: Summary: Order #%d
uk_UA: Підсумок: Замовлення №%d

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
uk_UA: Дата закінчення терміну дії квитанції, у форматі dd-mm-yyyy.

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
uk_UA: Дата закінчення терміну дії у форматі рррр-мм-дд.

en: Application Name
uk_UA: Назва додатка

en: Previous image
uk_UA: Попереднє зображення

en: Next image
uk_UA: Наступне зображення

en: Clear data
uk_UA: Очистити дані

note: translators: %s is a shell argument representing a datastore name.
en: '%s' is not a valid datastore.
uk_UA: '%s' - це недійсне сховище даних.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s and %3$s are datastore names, %4$s is an error message.
en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
uk_UA: Під час заповнення замовлення %1$d з %2$s до %3$s виникла помилка: %4$s

en: Clearing data...
uk_UA: Очищення даних...

en: No orders in need of cleanup
uk_UA: Немає замовлень, які потребують очищення

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not an order or has an invalid order type.
uk_UA: %d не є замовленням або має недійсний тип замовлення.

en: Clean up order data from legacy tables
uk_UA: Очистіть дані замовлення із застарілих таблиць

note: translators: %s is an amount of computer disk space, e.g. 5 KB.
en: Directory size: %s
uk_UA: Розмір директорії: %s

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
uk_UA: Доступно лише тоді, коли HPOS є авторитетним і режим сумісності вимкнено.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s and %3$s are datastore names ("hpos" or "posts" for example).
en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
uk_UA: Замовлення %1$d заповнено з %2$s до %3$s.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
uk_UA: Застарілі дані замовлення %1$d не вдалося очистити під час пакетної обробки. Помилка: %2$s

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
uk_UA: Очищення застарілих замовлень не вдалося для цілої групи замовлень. Припиняю очищення.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
uk_UA: Замовлення на очищення застарілих даних скасовано.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
uk_UA: Розпочато процес очищення застарілих даних замовлень.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
uk_UA: Цей інструмент очистить дані зі старих таблиць замовлень у WooCommerce.

en: Start converting order coupon data to the simplified format
uk_UA: Почніть конвертувати дані купона замовлення в спрощений формат

note: translators: %s is the name of a filter hook.
en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
uk_UA: Хук %s має набір фільтрів, тому деякі файли журналів можуть мати інші налаштування збереження.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
uk_UA: Будь ласка, використовуйте різні джерела даних (--from) та призначення (--to).

en: Please provide a valid order ID.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть дійсний ID замовлення.

en: Start converting
uk_UA: Почати конвертацію

en: Taounate
uk_UA: Таунате

en: Tata
uk_UA: Тата

en: Taza
uk_UA: Таза

en: Tiznit
uk_UA: Тизніт

en: Tan-Tan
uk_UA: Тан-Тан

en: Logging
uk_UA: Ведення журналу

en: Discount type.
uk_UA: Тип знижки.

en: Logging.
uk_UA: Ведення журналу.

en: Handler
uk_UA: Обробник

en: How log entries are being stored.
uk_UA: Як зберігаються записи журналу.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
uk_UA: Скільки днів будуть зберігатися записи журналу перед автоматичним видаленням.

en: Sidi Youssef Ben Ali
uk_UA: Сіді Юсеф Бен Алі

en: Tangier-Assilah
uk_UA: Танжер-Ассіла

en: Taourirt
uk_UA: Таурірт

en: Tarfaya (EH-partial)
uk_UA: Тарфая (частково Західна Сахара)

en: Taroudant
uk_UA: Тарудант

en: Tétouan
uk_UA: Тетуан

en: Tinghir
uk_UA: Тінгір

en: Youssoufia
uk_UA: Юсуфія

en: Zagora
uk_UA: Загора

en: Is logging enabled?
uk_UA: Чи ввімкнено ведення журналу?

en: Create and save
uk_UA: Створити та зберегти

en: Log directory size
uk_UA: Розмір директорії журналу

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
uk_UA: Незалежно від того, надає купон безкоштовну доставку чи ні.

en: The logging handler class.
uk_UA: Клас обробки журналу.

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
uk_UA: Сума знижки, визначена в купоні (абсолютне значення або відсоток, залежно від типу знижки).

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
uk_UA: Неправильний слаг плагіна, вказаний у правилі активації плагінів.

en: The total size of the files in the log directory.
uk_UA: Загальний розмір файлів у директорії журналу.

en: The number of days log entries are retained.
uk_UA: Кількість днів, протягом яких зберігаються записи в журналі.

en: The size of the log directory.
uk_UA: Розмір директорії журналу.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
uk_UA: Мінімальний рівень серйозності журналів, які будуть зберігатися.

note: translators: %s is a generated error message.
en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
uk_UA: Завантаження зображення не вдалося: "%s", створення товару без зображення

en: Minimum severity level.
uk_UA: Мінімальний рівень важкості.

en: Essaouira
uk_UA: Ес-Сувейра

en: Guelmim
uk_UA: Гельмім

en: Ifrane
uk_UA: Іфран

en: El Jadida
uk_UA: Ель-Джадіда

en: Khemisset
uk_UA: Хеміссет

en: Larache
uk_UA: Лараш

en: Marrakech
uk_UA: Марракеш

en: Nador
uk_UA: Надор

en: Ouarzazate
uk_UA: Уарзазат

en: Safi
uk_UA: Сафі

en: Settat
uk_UA: Сеттат

en: Sidi Kacem
uk_UA: Сіді Касем

en: Al Haouz
uk_UA: Аль-Хауз

en: Al Hoceïma
uk_UA: Аль-Хосейма

en: Fahs-Beni Makada
uk_UA: Фас-Бені Макада

en: Jerada
uk_UA: Джерада

en: Rabat
uk_UA: Рабат

en: Rehamna
uk_UA: Реамна

en: Driouch
uk_UA: Дріуш

en: Fquih Ben Salah
uk_UA: Фкіх-Бен-Салах

en: Guercif
uk_UA: Герсіф

en: Inezgane-Aït Melloul
uk_UA: Інезгане-Айт Меллул

en: Kénitra
uk_UA: Кенітра

en: Kelaat Sraghna
uk_UA: Ель-Келаа-де-Срагна

en: Khénifra
uk_UA: Хеніфра

en: Khouribga
uk_UA: Хурібга

en: Laâyoune
uk_UA: Ель-Аюн

en: Marrakech-Medina
uk_UA: Марракеш-Медіна

en: Marrakech-Menara
uk_UA: Марракеш-Менара

en: M’diq-Fnideq
uk_UA: Мдік-Фнідек

en: Médiouna
uk_UA: Медіауна

en: Meknès
uk_UA: Мекнес

en: Midelt
uk_UA: Мідельт

en: Mohammedia
uk_UA: Мохаммедія

en: Moulay Yacoub
uk_UA: Мулай-Якуб

en: Nouaceur
uk_UA: Нуацер

en: Oued Ed-Dahab
uk_UA: Уед Ед-Дахаб

en: Ouezzane
uk_UA: Уеззан

en: Oujda-Angad
uk_UA: Уджда-Ангад

en: Salé
uk_UA: Сале

en: Sefrou
uk_UA: Сефру

en: Sidi Bennour
uk_UA: Сіді-Беннур

en: Sidi Ifni
uk_UA: Сіді-Іфні

en: Sidi Slimane
uk_UA: Сіді-Сліман

en: Skhirat-Témara
uk_UA: Схірат-Темара

en: El Hajeb
uk_UA: Ель Хаджеб

en: Errachidia
uk_UA: Ер-Рашидія

en: Fès-Dar-Dbibegh
uk_UA: Фес-Дар-Дбібег

en: Chtouka Aït Baha
uk_UA: Штука-Айт-Баха

en: Figuig
uk_UA: Фігіг

en: Azilal
uk_UA: Азілал

en: Béni-Mellal
uk_UA: Бені Меллал

en: Berkane
uk_UA: Беркан

en: Ben Slimane
uk_UA: Бен Сліман

en: Boujdour
uk_UA: Буждур

en: Boulemane
uk_UA: Бульман

en: Berrechid
uk_UA: Беррешид

en: Casablanca
uk_UA: Касабланка

en: Chefchaouen
uk_UA: Шафшаван

en: Agadir-Ida Ou Tanane
uk_UA: Агадір-Іда У Танане

en: Chichaoua
uk_UA: Чішауа

[ctx: block title]
en: Additional Fields
uk_UA: Додаткові поля

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
uk_UA: Відображати додаткові поля в розділі "Додаткова інформація".

[ctx: block title]
en: Additional information
uk_UA: Додаткова інформація

[ctx: block description]
en: The product details section description.
uk_UA: Опис розділу відомостей про товар.

[ctx: block title]
en: Product details section description
uk_UA: Опис розділу деталей товару

[ctx: block keyword]
en: list
uk_UA: перелік

[ctx: block keyword]
en: linked
uk_UA: супутні

[ctx: block description]
en: The linked product list.
uk_UA: Перелік супутніх товарів.

[ctx: block title]
en: Linked product list
uk_UA: Перелік супутніх товарів

[ctx: block title]
en: Additional Field List
uk_UA: Перелік додаткових полів

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
uk_UA: Відображати перелік додаткових значень полів з поточного замовлення.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
uk_UA: Відображати додаткові поля для оформлення замовлення з розділів "контакти" та "замовлення".

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
uk_UA: Порада: Пропонуючи додаткові товари в кошику за допомогою перехресних продажів, ви можете значно збільшити середню вартість замовлення.

en: Re-schedule expired transient files cleanup
uk_UA: Відкласти очищення прострочених тимчасових файлів

en: Re-schedule
uk_UA: Перепланувати

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
uk_UA: Видаліть поточно заплановану дію щодо видалення прострочених тимчасових файлів, а потім відкладіть її для запуску негайно. Подальші дії будуть запускатися один раз на кожні 24 години.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
uk_UA: Видаліть поточно заплановану дію щодо видалення прострочених тимчасових файлів. Прострочені файли не будуть автоматично видалені до тих пір, поки знову не буде запущено інструмент "Відкласти очищення прострочених тимчасових файлів".

en: Schedule expired transient files cleanup
uk_UA: Відкласти очищення тимчасових файлів, які вийшли з ладу

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
uk_UA: Відкласти дію видалення застарілих тимчасових файлів для запуску негайно. Подальші дії будуть виконуватися раз на 24 години.

en: Un-schedule expired transient files cleanup
uk_UA: Відкласти очищення застарілих тимчасових файлів

en: Un-schedule
uk_UA: Скасувати розклад

note: translators: %1$s: "Learn more about linked products" link opening tag. %2$s: "Learn more about linked products" link closing tag.
en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
uk_UA: Пропонуючи супутні товари в кошику за допомогою перехресних продажів, ви можете істотно збільшити середній чек. %1$sДетальніше про супутні товари%2$s

en: Linked products
uk_UA: Супутні товари

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
uk_UA: Не вдалося запустити синхронізацію. Можливо, термін дії посилання, за яким ви перейшли, закінчився.

en: You do not have permission to manage logging settings.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на керування налаштуваннями ведення журналу.

en: Database settings
uk_UA: Налаштування бази даних

note: translators: %s is the name of a table in the database.
en: Log entries are stored in this database table: %s
uk_UA: Записи журналу зберігаються в цій таблиці бази даних: %s

en: File system settings
uk_UA: Налаштування файлової системи

en: Include downloads
uk_UA: Включити завантаження

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
uk_UA: ⚠️ Директорія недоступна для запису.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
uk_UA: Порада: Пропозиція товарів - це товари, які є більш прибутковими, якіснішими або дорожчими. Пробуйте різні комбінації, щоб збільшити продажі.

note: translators: %s is a location in the filesystem.
en: Log files are stored in this directory: %s
uk_UA: Файли журналу зберігаються в цій директорії: %s

en: Customer Email
uk_UA: Email покупця

note: translators: %1$s: "Learn more about linked products" link opening tag. %2$s: "Learn more about linked products" link closing tag.
en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
uk_UA: Пропозиція товарів - це, як правило, найбільш прибуткові, якісні або дорогі товари. Пробуйте різні комбінації, щоб збільшити продажі. %1$sДетальніше про супутні товари%2$s

en: Retention period
uk_UA: Термін зберігання

en: Level threshold
uk_UA: Поріг рівня

en: This determines where log entries are saved.
uk_UA: Цей параметр визначає, де зберігаються записи журналу.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
uk_UA: Цей параметр визначає, скільки днів будуть зберігатися записи журналу перед автоматичним видаленням.

en: Log storage
uk_UA: Сховище записів журналу

note: translators: %s is the name of a code variable.
en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
uk_UA: Цей параметр неможливо змінити тут, оскільки він визначений у константі %s.

note: translators: %s is either 'yes' or 'no'.
en: HPOS enabled?: %s
uk_UA: HPOS увімкнено?: %s

note: translators: %d is an order count.
en: Unsynced orders: %d
uk_UA: Несинхронізовані замовлення: %d

note: translators: %s is either 'yes' or 'no'.
en: Compatibility mode enabled?: %s
uk_UA: Режим сумісності увімкнено?: %s

note: translators: %d is an order count.
en: Orders subject to cleanup: %d
uk_UA: Замовлення, що підлягають очищенню: %d

en: Database (not recommended on live sites)
uk_UA: База даних (не рекомендується для діючих сайтів)

en: File system (default)
uk_UA: Файлова система (за замовчуванням)

en: Logger
uk_UA: Реєстратор

en: No differences found.
uk_UA: Відмінностей не знайдено.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
uk_UA: Сталася помилка при обчисленні різниці для замовлення %1$d: %2$s

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
uk_UA: Посилання на товар, що продається на іншому веб-сайті, наприклад, колаборація брендів.

note: translators: %1$s is the name of a code variable. %2$s is the name of a file.
en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
uk_UA: Цей параметр не можна змінити тут, оскільки він визначений у константі %1$s, ймовірно, у вашому файлі %2$s.

note: translators: %s is the name of a filter hook.
en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
uk_UA: Цей параметр неможливо змінити тут, оскільки він визначається фільтром хука дії %s.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
uk_UA: Зверніть увагу, що якщо цей параметр змінити, всі записи журналу, які вже були записані, залишаться у своєму поточному розташуванні, але не будуть перенесені.

en: Logs settings
uk_UA: Налаштування журналів

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
uk_UA: Цей параметр визначає мінімальний рівень серйозності записів журналу, які будуть зберігатися. Записи журналів нижчого рівня серйозності будуть ігноруватися. "Немає" означає, що зберігатися будуть усі журнали.

note: translators: %s is a URL to another admin screen.
en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
uk_UA: Ведення журналу вимкнено. Його можна увімкнути в <a href="%s">налаштуваннях журналу</a>.

note: translators: %1$s is a number of log files, %2$s is a slug-style name for a file.
en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
uk_UA[0]: %1$s файл журналу із джерела %2$s було видалено.
uk_UA[1]: %1$s файли журналу із джерела %2$s було видалено.
uk_UA[2]: %1$s файлів журналу із джерела %2$s було видалено.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
uk_UA: Набір товарів, які підходять один до одного, наприклад аксесуари до фотоапарата.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
uk_UA: Окремий фізичний або віртуальний товар, наприклад футболка або електронна книга.

note: translators: %d is an order ID.
en: Differences found for order %d:
uk_UA: У замовленні %d знайдено відмінності:

en: Affiliate product
uk_UA: Партнерський товар

en: Airwallex Payments
uk_UA: Платежі Airwallex

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
uk_UA: Збільшуйте міжнародні продажі та заощаджуйте на валютних комісіях. Приймайте платежі за допомогою більш ніж 60 способів оплати, включаючи Apple Pay та Google Pay.

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
uk_UA: Збирайте та демонструйте перевірені відгуки, яким довіряють споживачі.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
uk_UA: Інтегруйте свій магазин WooCommerce з 5000+ хмарними застосунками та сервісами вже сьогодні. Нам довіряють понад 11 000 користувачів.

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
uk_UA: Перетворіть зображення ваших товарів на приголомшливі відеоролики, які залучають та конвертують аудиторію. Для цього не потрібно мати досвід роботи з відео.

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
uk_UA: Скористайтеся даними WooCommerce для розвитку свого бізнесу. Керуйте потенційними та реальними клієнтами, сегментами продажів за допомогою автоматизації, розцінок, розсилки квитанцій, виставлення рахунків і маркетингу електронною поштою. Підвищуйте ефективність свого магазину за допомогою CRM.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
uk_UA: Порадуйте клієнтів і стимулюйте органічні продажі за допомогою спеціальної розсилки WooCommerce до дня народження (з купоном!).

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
uk_UA: Подаруйте безкоштовний товар будь-якому клієнту з кодом купона.

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
uk_UA: Створіть власні купони "кредит магазину" для клієнтів, які можна використати при оформленні замовлення.

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
uk_UA: Створіть унікальний URL, який надає знижку та необов'язково додає один або кілька товарів у кошик покупця.

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
uk_UA: Створюйте власні динамічні персоналізовані купони для своїх клієнтів, які збільшують швидкість покупок.

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
uk_UA: Могутня, "все в одному" рішення для подарункових сертифікатів, кредитів у магазині, знижкових купонів та ваучерів.

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
uk_UA: Купони для груп. Надає можливість мати купони, які обмежені для учасників груп або ролей. Працює з безкоштовним плагіном Groups.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
uk_UA: Синхронізуйте дані вашого веб-сайту, такі як контакти, товари та замовлення, з CRM Salesforce за допомогою інтеграції Salesforce для WooCommerce.

en: Sales channels
uk_UA: Канали продажу

en: Area to get templates for.
uk_UA: Область для отримання шаблонів.

en: Invalid layout template ID.
uk_UA: Невірний ID шаблону макета.

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
uk_UA: Залучайте та утримуйте клієнтів за допомогою автоматизованого маркетингу, який виконує всю важку роботу за вас.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
uk_UA: Mailchimp дозволяє розсилати цільові кампанії, відновлювати залишені кошики покупок та багато іншого.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
uk_UA: Створюйте рекламні кампанії та охоплюйте мільярд користувачів у всьому світі за допомогою TikTok для WooCommerce.

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
uk_UA: Розвивайте свій бізнес на Pinterest! Використовуйте цей офіційний плагін, щоб дозволити покупцям прикріплювати товари під час перегляду вашого магазину, відстежувати конверсії та розміщувати рекламу на Pinterest.

en: Automations
uk_UA: Автоматизація

en: Sorry, you cannot create dummy products.
uk_UA: На жаль, ви не можете створювати демо-товари.

en: Sales of the marketing campaign.
uk_UA: Продажі маркетингової кампанії.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
uk_UA: Підвищуйте органічні продажі, додавши програму залучення клієнтів до свого магазину WooCommerce.

en: Conversion
uk_UA: Перехід

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
uk_UA: Перевизначте параметр "woocommerce_date_type", який використовується для поля дати бази даних, що враховується у звітах про дохід.

note: translators: %1$s is the downloadable file path, %2$s is an opening link tag, %3%s is a closing link tag.
en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
uk_UA: Файл %s, який можна завантажити, не може бути використаний, оскільки він не існує на сервері або не знаходиться в дозволеному каталозі. Зверніться за допомогою до адміністратора сайту. %2$sДізнатися більше.%3$s

en: Limit result set to specific product categorie ids.
uk_UA: Обмежте набір результатів до конкретних ID категорій товарів.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
uk_UA: Обмежте набір результатів до певної кількості пропонованих товарів.

en: Limit result set to specific product tag ids.
uk_UA: Обмежте набір результатів до конкретних ID позначок товару.

en: Could not start the installation process. Reason:
uk_UA: Не вдалося почати процес встановлення. Причина:

[ctx: block title]
en: Product section description
uk_UA: Опис розділу товару

[ctx: block title]
en: Product list
uk_UA: Перелік товарів

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
uk_UA: Дозволяє покупцям фільтрувати колекцію товарів за рейтингом.

[ctx: block description]
en: The product list.
uk_UA: Перелік товарів.

[ctx: block description]
en: The product section description.
uk_UA: Опис розділу товару.

en: Total orders
uk_UA: Всього замовлень

en: Total revenue
uk_UA: Загальний дохід

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
uk_UA: Загальна кількість нескасованих, успішно виконаних замовлень цього покупця, включно з поточним.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
uk_UA: Це довічна цінність клієнта або загальна сума, яку ви заробили на замовленнях цього покупця.

en: Device type
uk_UA: Тип пристрою

en: Session page views
uk_UA: Перегляди сторінок сесії

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
uk_UA: Число унікальних сторінок, переглянутих покупцем до оформлення цього замовлення.

en: Origin
uk_UA: Походження

note: translators: %s is the field name
en: Order attribution field: %s
uk_UA: Поле атрибуції замовлення: %s

en: Source type
uk_UA: Тип джерела

en: Web admin
uk_UA: Веб-адміністратор

en: Show details
uk_UA: Показати деталі

en: Hide details
uk_UA: Приховати деталі

en: Order not found.
uk_UA: Замовлення не знайдено.

note: translators: %s is the source value
en: Source: %s
uk_UA: Джерело: %s

en: Products in this group
uk_UA: Товари в цій групі

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
uk_UA: Увімкніть цю функцію, щоб відстежувати і згадувати канали та кампанії, які сприяють збільшенню замовлень на вашому сайті

note: translators: %s is the property type
en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
uk_UA: Значення типу %s було передано до зворотного виклику атрибуції замовлення

en: Additional fields to be persisted on the order.
uk_UA: Додаткові поля, які повинні бути збережені в замовленні.

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
uk_UA: Встановіть вибране зображення товару, якщо завантажений файл зображення відповідає артикулу товару.

en: Match images
uk_UA: Зіставити зображення

en: Product image matching by SKU
uk_UA: Зіставлення зображення товару за артикулом

note: translators: %1$s: Downloads settings link opening tag. %2$s: Downloads settings link closing tag.
en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
uk_UA: Додайте будь-які файли, які ви хочете запропонувати клієнтам для скачування після покупки, наприклад інструкції або відомості про гарантію. Оновленнями для всього магазину можна керувати в %1$sналаштуваннях товару%2$s.

en: Direct
uk_UA: Прямі

note: translators: %s is the source value
en: Referral: %s
uk_UA: Рекомендація: %s

note: translators: %s is the source value
en: Organic: %s
uk_UA: Органічне: %s

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
uk_UA: Створіть колекцію супутніх товарів, щоб покупці могли купувати кілька товарів разом.

en: Order Attribution
uk_UA: Атрибуція замовлення

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Tablet
uk_UA: Планшет

en: Customer history
uk_UA: Історія покупця

note: Translators: %s order type name.
en: %s attribution
uk_UA: Атрибуція %s

en: Order is not an HPOS order.
uk_UA: Замовлення не є замовленням HPOS.

en: Search within these files
uk_UA: Пошук у цих файлах

note: translators: %s is a number.
en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
uk_UA: ⚠️ Одночасно можна здійснювати пошук не більше %s файлів. Спробуйте відфільтрувати список файлів перед пошуком.

note: translators: %s is a number of log files.
en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
uk_UA[0]: Видалено %s застарілий файл журналу.
uk_UA[1]: Видалено %s застарілі файли журналу.
uk_UA[2]: Видалено %s застарілих файлів журналу.

note: translators: %s is a number.
en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
uk_UA: Кількість результатів пошуку досягла ліміту в %s. Спробуйте уточнити пошук.

en: No search results.
uk_UA: Немає результатів пошуку.

en: Could not access file.
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до файлу.

en: Could not access the specified files.
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до вказаних файлів.

en: Multiple files match this ID.
uk_UA: Цьому ID відповідає декілька файлів.

note: translators: %d is the number of orders that were cleaned up.
en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
uk_UA[0]: Завершено очищення для %d замовлення.
uk_UA[1]: Завершено очищення для %d замовлень.
uk_UA[2]: Завершено очищення для %d замовлень.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
uk_UA: Сталася помилка при очищенні замовлення %1$d: %2$s

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
uk_UA: Не вдалося записати в директорію temp. Спробуйте завантажувати файли по одному.

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not a valid order ID.
uk_UA: %d не є дійсним ID замовлення.

note: translators: %s is a line number in a file.
en: Line %s
uk_UA: Лінія %s

en: Line #
uk_UA: Лінія #

en: Desktop
uk_UA: Комп'ютер

en: Matched Line
uk_UA: Відповідна лінія

note: translators: %d is an order ID.
en: Cleanup completed for order %d.
uk_UA: Очищення завершено для замовлення %d.

note: translators: %d is the number of orders to clean up.
en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
uk_UA[0]: Початок очищення для %d замовлення...
uk_UA[1]: Початок очищення для %d замовлень...
uk_UA[2]: Початок очищення для %d замовлень...

en: HPOS cleanup
uk_UA: Очищення HPOS

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
uk_UA: Очищення можна виконати лише тоді, коли активовано HPOS і вимкнено режим сумісності.

note: translators: %s is field key.
en: The field %s is required.
uk_UA: Поле %s обов'язкове.

note: translators: %1$d is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rated %1$d out of 5
uk_UA: Оцінка %1$d із 5

en: Free Plan Available
uk_UA: Доступний безкоштовний тарифний план

en: Built-in Tax & Duties paperwork
uk_UA: Вбудована система оформлення документів по податках і зборах

en: Branded tracking experience
uk_UA: Фірмовий досвід відстеження

en: Seamless order sync and label printing
uk_UA: Безперебійна синхронізація замовлень та друк етикеток

en: Simplified shipping with:
uk_UA: Спрощена доставка з:

en: No orders to cleanup.
uk_UA: Немає замовлень, що підлягають очищенню.

en: Highly discounted shipping rates
uk_UA: Тарифи на доставку з великими знижками

note: translators: %1$s is field key, %2$s location.
en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
uk_UA: Поле %1$s є невірним для розміщення %2$s.

note: translators: % is field key.
en: The field %s is invalid.
uk_UA: Поле %s є неприпустимим.

en: Shop the sale
uk_UA: Відвідати розпродаж

note: translators: Payment gateway enabled notification email subject. %s1: Site title, $s2: Gateway title.
en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
uk_UA: [%1$s] Платіжний шлюз "%2$s" увімкнено

note: translators: Payment gateway enabled notification email. 1: Username, 2: Gateway Title, 3: Site URL, 4: Gateway Settings URL, 5: Admin Email, 6: Site Name, 7: Site URL.
en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
uk_UA: Привіт, %1$s,
    
    Платіжний шлюз "%2$s" щойно був активований на цьому сайті:
    %3$s
    
    Якщо це було зроблено навмисно, ви можете безпечно проігнорувати цей лист і видалити його.
    
    Якщо ви не активували цей платіжний шлюз, будь ласка, увійдіть на свій сайт і розгляньте можливість його вимкнення тут:
    %4$s
    
    Цей лист було надіслано на адресу %5$s
    
    З повагою,
    Всі в %6$s
    %7$s

en: Context
uk_UA: Контекст

en: Additional context
uk_UA: Додатковий контекст

en: Show context
uk_UA: Показувати контекст

en: Hide context
uk_UA: Приховати контекст

en: You do not have permission to manage log entries.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на керування записами журналу.

en: This product is already installed.
uk_UA: Цей товар вже встановлено.

en: There was an error getting the install URL for this product.
uk_UA: Виникла помилка при отриманні URL-адреси для встановлення цього товару.

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
uk_UA: Колекція товарів

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
uk_UA: Вміст цього блоку відображатиметься, коли товарів не знайдено.

[ctx: block title]
en: No results
uk_UA: Немає результатів

[ctx: block title]
en: Rating Filter
uk_UA: Фільтр рейтингу

en: Refresh
uk_UA: Оновити

note: translators: %s is the audio player icon. translators: %s is the social service name.
en: %s icon
uk_UA: Іконка %s

en: Subscribe
uk_UA: Підписатися

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
uk_UA: Цей товар не запустить калькулятор вартості доставки до клієнта в кошику або під час оформлення замовлення. Цей товар також не вимагатиме від клієнта вводити дані про доставку під час оформлення замовлення. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Детальніше про віртуальні товари</a>.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
uk_UA: Цей товар має параметри, такі як розмір або колір. Ви можете керувати налаштуваннями доставки та іншими деталями окремо для кожної варіації.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
uk_UA: Цей товар має параметри, такі як розмір або колір. Ви можете керувати запасами та іншими деталями окремо для кожної варіації.

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
uk_UA: Допоможіть покупцям знайти цей товар, призначивши його до категорії, додавши додаткові деталі та керуючи його видимістю у вашому магазині та інших каналах.

en: Buy button text
uk_UA: Текст кнопки покупки

en: Link to the external product is an invalid URL.
uk_UA: Посилання на зовнішній товар є недійсною URL-адресою.

en: Enter the external URL to the product
uk_UA: Введіть зовнішній URL на товар

en: Link to the external product
uk_UA: Посилання на зовнішній товар

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
uk_UA: Додайте посилання та виберіть мітку для кнопки, пов'язаної з товаром, що продається в іншому місці.

en: Buy button
uk_UA: Кнопка "Придбати"

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
uk_UA: Цей товар має параметри, такі як розмір або колір. Ви можете керувати зображеннями, завантаженнями та іншими деталями окремо для кожної варіації.

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
uk_UA: Ця варіація не запустить калькулятор вартості доставки до клієнта в кошику або під час оформлення замовлення. Цей товар також не вимагатиме від клієнта вводити дані про доставку під час оформлення замовлення. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Детальніше про віртуальні товари</a>.

en: File size
uk_UA: Розмір файлу

en: Date modified
uk_UA: Дата зміни

en: Current
uk_UA: Поточний

note: translators: %s is a number of files.
en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
uk_UA[0]: %s файл журналу видалено.
uk_UA[1]: %s файли журналу видалено.
uk_UA[2]: %s файлів журналу видалено.

en: You do not have permission to manage log files.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на керування файлами журналу.

note: translators: %s is the name of a log file.
en: Viewing log file %s
uk_UA: Перегляд файлу журналу %s

en: Delete this log file permanently?
uk_UA: Видалити цей файл журналу назавжди?

en: Return to the file list.
uk_UA: Повернутися до переліку файлів.

en: Browse log files
uk_UA: Перегляд файлів журналу

note: translators: 1. a date, 2. a slug-style name for a file.
en: Select the %1$s log file for %2$s
uk_UA: Вибрати файл журналу %1$s для %2$s

en: No log files found.
uk_UA: Файлів журналу не знайдено.

en: This file does not exist.
uk_UA: Такого файлу не існує.

en: Could not access the log file directory.
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до каталогу файлу журналу.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
uk_UA: %1$s було викликано з неприпустимим типом події "%2$s".

note: translators: %1$s is the name of the hook to be enqueued, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
uk_UA: Виявлено виняткову ситуацію під час постановки в чергу дії "%1$s": %2$s

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
uk_UA: Клієнтам потрібно буде витратити цю суму, щоб отримати безкоштовну доставку.

en: e.g. Local pickup
uk_UA: напр., Місцевий самовивіз

en: Filter by log source
uk_UA: Фільтрувати за джерелом журналу

en: File rotations:
uk_UA: Обертання файла:

en: WooCommerce Store Identifier.
uk_UA: Ідентифікатор магазину WooCommerce.

en: A minimum order amount AND coupon
uk_UA: Мінімальна сума замовлення ТА купон

en: A minimum order amount OR coupon
uk_UA: Мінімальна сума замовлення АБО купон

en: Attribute terms.
uk_UA: Значення атрибуту.

en: Free shipping requires
uk_UA: Вимоги безкоштовної доставки

en: e.g. Free shipping
uk_UA: напр., Безкоштовна доставка

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
uk_UA: Ваші клієнти побачать назву цього способу доставки під час оформлення замовлення.

en: e.g. Standard national
uk_UA: напр., Єдиний тариф

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
uk_UA: Стягуйте фіксовану ставку за одиницю товару або введіть формулу вартості, щоб нарахувати вартість у відсотках або мінімальну комісію. Дізнатися більше про

en: advanced costs
uk_UA: додаткові витрати

en: No requirement
uk_UA: Немає вимог

note: translators: %s: URL for link
en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
uk_UA: Ці витрати можуть бути додатково додані в залежності від <a target="_blank" href="%s">класу доставки товару</a>. Дізнатися більше про <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">налаштування вартості класу доставки</a>.

en: Please enter a valid number.
uk_UA: Будь-ласка, введіть дійсний номер.

note: translators: %s: Product title
en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Додати в кошик: &ldquo;%s&rdquo;

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
uk_UA: Додаткова зона, яку можна використовувати для налаштування способів доставки, доступних для будь-яких регіонів, які не були перелічені вище.

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
uk_UA: Зона доставки складається з регіонів, в які будуть надсилатися замовлення, та запропонованих способів доставки. Покупець може бути прив'язаний тільки до однієї зони, його адреса доставки буде використана для відображення способів, які доступні в його регіоні.

en: Classes
uk_UA: Класи

en: Add zone
uk_UA: Додати зону

en: STEP 1 OF 2
uk_UA: Крок 1 з 2

en: Create shipping method
uk_UA: Створити спосіб доставки

en: STEP 2 OF 2
uk_UA: Крок 2 з 2

en: Add shipping class costs
uk_UA: Додайте вартість класу доставки

note: translators: %s: shipping method title
en: Set up %s
uk_UA: Налаштувати %s

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
uk_UA: Додайте способи доставки, які потрібно зробити доступними для клієнтів у цій зоні.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
uk_UA: Перелічіть регіони, які ви хочете включити до зони доставки. Адреси клієнтів будуть зіставлятися з цими регіонами.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
uk_UA: Дайте назву своїй зоні! Наприклад, "Місцева" або "Глобальна".

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
uk_UA: Використовуйте класи доставки, щоб налаштувати тарифи на доставку для різних груп товарів, таких як важкі або негабаритні товари, які дорожче доставляти.

en: e.g. heavy-packages
uk_UA: напр., heavy-packages

en: e.g. Heavy
uk_UA: напр., Важкий

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
uk_UA: напр., Для важких відправлень, що вимагають більш високих поштових витрат

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
uk_UA: Slug (унікальний ідентифікатор) можна не вказувати, щоб він згенерувався автоматично, або ж ввести його самостійно

en: Give your shipping class a name for easy identification
uk_UA: Вкажіть назву класу доставки для зручності ідентифікації

en: Subscription not found
uk_UA: Підписка не знайдена

en: Unknown error
uk_UA: Невідома помилка

en: This product has been activated.
uk_UA: Цей товар активовано.

en: There was an error activating this theme.
uk_UA: Під час активації цієї теми сталася помилка.

en: There was an error activating this plugin.
uk_UA: Під час активації цього плагіна сталася помилка.

en: Your subscription has been connected.
uk_UA: Ваша підписка підключена.

en: This product is already active.
uk_UA: Цей товар вже активний.

en: This product is not installed.
uk_UA: Цей товар не встановлено.

en: We couldn't find a subscription for this product.
uk_UA: Нам не вдалося знайти підписку на цей товар.

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка при відключенні вашої підписки. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your subscription has been disconnected.
uk_UA: Ваша підписка відключена.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка при підключенні вашої підписки. Будь ласка, спробуйте ще раз.

note: translators: %1$s Coupon codes, %2$s Reason
en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
uk_UA: "%1$s" видалено із кошика. %2$s

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
uk_UA: Відображає вміст сторінки WooCommerce.

[ctx: block title]
en: Order Totals
uk_UA: Підсумки замовлення

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
uk_UA: Відображення придбаних товарів та загальної суми замовлень.

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
uk_UA: Сторінка WooCommerce

[ctx: block title]
en: Order Status
uk_UA: Статус замовлення

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
uk_UA: Відображення повідомлення з подякою або речення про поточний стан замовлення.

[ctx: block title]
en: Order Downloads
uk_UA: Завантаження замовлення

[ctx: block title]
en: Additional Information
uk_UA: Додаткова інформація

[ctx: block keyword]
en: downloads
uk_UA: завантаження

[ctx: block title]
en: Product downloads
uk_UA: Завантаження товару

[ctx: block description]
en: The product downloads.
uk_UA: Завантаження певного товару.

[ctx: block title]
en: Downloads Section
uk_UA: Розділ завантажень

[ctx: block keyword]
en: text
uk_UA: текст

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
uk_UA: Текстове поле для використання в редакторі товару.

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
uk_UA: Розділ адреси доставки

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
uk_UA: Відображає додаткову інформацію, надану сторонніми розширеннями для поточного замовлення.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
uk_UA: Відображає класичні короткі коди WooCommerce.

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
uk_UA: Класичний короткий код

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
uk_UA: Багаторазовий прапорець для редактора товару.

[ctx: block title]
en: Product text field
uk_UA: Текстове поле товару

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
uk_UA: Відображення адреси доставки при підтвердженні замовлення.

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
uk_UA: Розділ підсумків замовлення

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
uk_UA: Відображення розділу з деталями замовлення.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
uk_UA: Відображення підсумку замовлення на сторінці підтвердження замовлення.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
uk_UA: Відображення розділу доставки при підтвердженні замовлення.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
uk_UA: Відображення посилань на придбані завантаження.

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
uk_UA: Розділ платіжної адреси

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
uk_UA: Відображення розділу оплати при підтвердженні замовлення.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
uk_UA: Відображення платіжної адреси при підтвердженні замовлення.

[ctx: block keyword]
en: number
uk_UA: кількість

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
uk_UA: Багаторазове числове поле редактора товару.

[ctx: block title]
en: Product number control
uk_UA: Контроль кількості товару

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
uk_UA: Відображення розділу завантажуваних товарів.

en: days
uk_UA: днів

en: Themes
uk_UA: Теми

en: Search results
uk_UA: Результати пошуку

en: Background sync is enabled.
uk_UA: Увімкнено фонову синхронізацію.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
uk_UA: Додавайте та керуйте атрибутами, що використовуються для параметрів товару, такими як розмір і колір.

en: This product requires shipping or pickup
uk_UA: Цей товар потребує доставки або самовивозу

en: This variation requires shipping or pickup
uk_UA: Ця варіація вимагає доставки або самовивозу

en: Same as main product
uk_UA: Так само як у основного товару

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
uk_UA: Додайте будь-які файли, які потрібно надати покупцю для завантаження після купівлі, наприклад інструкцію або гарантійний талон.

en: Variation details
uk_UA: Деталі варіації

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
uk_UA: <strong>Ви редагуєте деталі, характерні для цієї варіації.</strong> Деяка інформація, така як опис та зображення, буде успадкована від основного товару, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: Product Variation Template
uk_UA: Шаблон варіації товару

en: Template for the product variation form
uk_UA: Шаблон форми варіації товару

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
uk_UA: Хороші новини! WooCommerce Tax може автоматизувати ваші розрахунки податку з продажу.

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
uk_UA: Сторінка: Оформлення замовлення

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
uk_UA: Сторінка: Кошик

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
uk_UA: Маєте обліковий запис у нас? %1$sУвійдіть тут, щоб переглянути деталі вашого замовлення%2$s.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
uk_UA: Якщо ви щойно зробили замовлення, перевірте свою електронну пошту на наявність підтвердження.

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
uk_UA: Чудові новини! Ваше замовлення отримано, підтвердження буде надіслано на вашу адресу електронної пошти.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
uk_UA: Шаблон підтвердження замовлення виконує функцію квитанції та підтверджує успішне оформлення покупки. Він містить зведену інформацію про замовлені товари, доставку, виставлення рахунку та загальну суму.

en: The item type.
uk_UA: Тип елемента.

en: Failed to fetch dummy products.
uk_UA: Не вдалося отримати макети товарів.

en: Confirm email and view order
uk_UA: Підтвердіть email та перегляньте замовлення

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
uk_UA: В якості альтернативи, підтвердіть адресу електронної пошти, вказану в наведеному нижче замовленні.

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
uk_UA: Ви маєте обліковий запис у нас? %1$sУвійдіть сюди%2$s, щоб переглянути своє замовлення.

en: Please check your email for the order confirmation.
uk_UA: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту для підтвердження замовлення.

en: Try again
uk_UA: Спробувати знову

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
uk_UA: Ваше замовлення не може бути оброблене, оскільки банк/продавець відхилив вашу транзакцію. Будь ласка, спробуйте здійснити покупку ще раз.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
uk_UA: Дякуємо. Ваше замовлення виконано.

en: Your order has been cancelled.
uk_UA: Ваше замовлення було скасовано.

note: translators: %s: date and time of the order refund.
en: Your order was refunded %s.
uk_UA: Ваше замовлення було повернуто %s.

en: Default values for generated variations.
uk_UA: Початкові значення для створених варіацій.

en: Attribute term.
uk_UA: Значення атрибута.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються під іконками соціальних мереж. 4 з 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються під іконками соціальних мереж. 3 з 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються під іконками соціальних мереж. 2 з 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються під іконками соціальних мереж. 1 з 4.

en: Learn about new products and discounts
uk_UA: Дізнайтеся про нові товари та знижки

en: Limit result set to products with specified attributes.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами із заданими атрибутами.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers review their shopping cart
uk_UA: Сторінка, де покупці переглядають свій кошик з покупками

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers go to finalize their purchase
uk_UA: Сторінка, на яку переходять покупці, щоб завершити оформлення своєї покупки

en: Legacy
uk_UA: Застаріле

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
uk_UA: Вебхуки WooCommerce, які використовують старий REST API, не підтримуються

note: translators: Placeholders are URLs.
en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
uk_UA: ⚠️ Застарілий WooCommerce REST API було видалено з WooCommerce, і це призведе до того, що <a href="%1$s">вебхуки на цьому сайті, які налаштовані на використання застарілого REST API</a>, перестануть працювати. <a target="_blank" href="%2$s">Доступне окреме розширення WooCommerce</a>, яке дозволяє цим вебхукам продовжувати безперервно використовувати застарілий REST API. Ви також можете відредагувати ці вебхуки, щоб вони використовували поточну версію REST API для генерації пакету даних. <b><a target="_blank" href="%3$s">Дізнайтеся більше про цю зміну.</a></b>

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
uk_UA: таксономія

[ctx: block title]
en: Taxonomy
uk_UA: Таксономія

[ctx: block title]
en: Product Tag
uk_UA: Позначка товару

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
uk_UA: Блок, який відображає поле таксономії, що дозволяє шукати, вибирати та створювати нові елементи

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
uk_UA: Кнопки "Наступна" та "Попередня"

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
uk_UA: Відображення кнопок "Наступна" та "Попередня".

en: Logo
uk_UA: Логотип

note: translators: %s is the audio player icon.
en: Audio
uk_UA: Аудіо

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
uk_UA: Новий, швидший спосіб пошуку розширень і тем для вашого магазину WooCommerce

en: High-performance order storage (recommended)
uk_UA: Високопродуктивне сховище замовлень (рекомендовано)

en: WordPress posts storage (legacy)
uk_UA: Сховище записів WordPress (застаріло)

en: Order data storage
uk_UA: Сховище даних замовлень

note: translators: %s: Search query.
en: Search results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для: %s

en: HPOS disabled.
uk_UA: HPOS вимкнено.

en: HPOS could not be disabled.
uk_UA: Неможливо вимкнути HPOS.

en: HPOS is already disabled.
uk_UA: HPOS вже вимкнено.

en: HPOS could not be enabled.
uk_UA: HPOS не вдалося увімкнути.

en: HPOS enabled.
uk_UA: HPOS увімкнено.

en: HPOS is already enabled.
uk_UA: HPOS вже увімкнено.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
uk_UA: Попередня перевірка HPOS завершилася невдачею, будь ласка, перегляньте помилки вище

note: translators: %s is the command to run (wp wc cot sync).
en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
uk_UA: [Помилка] Є замовлення, які очікують синхронізації. Будь ласка, запустіть %s, щоб синхронізувати очікуючі замовлення.

en: Orders table created.
uk_UA: Таблицю замовлень створено.

en: Running pre-disable checks...
uk_UA: Виконується перевірка перед вимкненням...

en: Orders table does not exist. Creating...
uk_UA: Таблиці замовлень не існує. Створення...

en: [Failed] Orders table could not be created.
uk_UA: [Помилка] Не вдалося створити таблицю замовлень.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
uk_UA: [Помилка] Таблиці замовлень не існує, і це не новий магазин. Будь ласка, створіть таблицю, перейшовши до WooCommerce > Налаштування > Додатково > Функції та увімкніть синхронізацію.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
uk_UA: [Помилка] Деякі встановлені плагіни несумісні. Будь ласка, перегляньте плагіни, перейшовши до WooCommerce > Налаштування > Додатково > Функції та перегляньте розділ "Сховище даних замовлень".

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
uk_UA: [Помилка] Це не новий магазин, проте було виявлено позначку --for-new-shop.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
uk_UA: Ці дані облікового запису відображатимуться на сторінці подяки за замовлення та в електронному листі з підтвердженням.

en: Select values
uk_UA: Виберіть значення

note: translators: %s: WC_DELIMITER
en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
uk_UA: Введіть текст опису. Використовуйте "%s", щоб відокремити різні значення.

en: Orders table does not exist.
uk_UA: Таблиця замовлень не існує.

en: Create new category
uk_UA: Створити нову категорію

en: Template for the simple product form
uk_UA: Шаблон для простої форми товару

en: Choose your theme
uk_UA: Виберіть свою тему

en: Join the community
uk_UA: Приєднуйтесь до спільноти

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
uk_UA: Венесуельський болівар (2008–2018)

en: Limit result set to products with or without price.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з ціною або без неї.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
uk_UA: Зображення-заповнювач з аватаркою користувача, який пише відгук.

en: Running pre-enable checks...
uk_UA: Виконується перевірка перед увімкненням...

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
uk_UA: Відповідно до ваших %1$sналаштувань магазину%2$s, керування запасами <strong>вимкнено</strong>.

en: Shown to customers on the product page.
uk_UA: Відображається покупцям на сторінці товару.

en: Simple Product Template
uk_UA: Простий шаблон товару

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
uk_UA: Дізнайтеся, як розширити можливості вашого магазину, в огляді Woo Marketplace

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
uk_UA: Виберіть тему, яка найкраще відповідає стилю вашого бренду та налаштуйте її на свій смак. Змінюйте кольори, додайте логотип і створюйте нові сторінки.

en: Custom order tables could not be created.
uk_UA: Не вдалося створити користувацькі таблиці замовлень.

en: Custom order tables were created successfully.
uk_UA: Користувацькі таблиці замовлень успішно створено.

en: Custom order tables does not exist, creating...
uk_UA: Користувацькі таблиці замовлень відсутні, створення...

[ctx: block title]
en: Thumbnails
uk_UA: Мініатюри

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
uk_UA: Відображення мініатюр зображень товару.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
uk_UA: Міні-кошик

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
uk_UA: Товари (Beta)

[ctx: block keyword]
en: password
uk_UA: пароль

[ctx: block keyword]
en: catalog
uk_UA: каталог

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
uk_UA: Відображення кнопки, що дозволяє покупцю швидко переглядати свій кошик.

[ctx: block title]
en: Product password
uk_UA: Пароль товару

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
uk_UA: Дозвольте клієнтам скористатися швидким способом оплати.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
uk_UA: Відображення кількості відгуків про товар

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
uk_UA: Лічильник оцінок товару

[ctx: block description]
en: The product variations options.
uk_UA: Параметри варіацій товарів.

[ctx: block title]
en: Product variations options
uk_UA: Параметри варіацій товару

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
uk_UA: Середня оцінка товару (Beta)

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
uk_UA: Відображення середньої оцінки товару

[ctx: block keyword]
en: notice
uk_UA: повідомлення

[ctx: block description]
en: Notice description
uk_UA: Опис повідомлення

[ctx: block title]
en: Notice
uk_UA: Повідомлення

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
uk_UA: Видимість каталогу товарів

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
uk_UA: Прапорець і поле для введення пароля для перегляду товару.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
uk_UA: Прапорець для керування видимістю товару в каталозі.

[ctx: block title]
en: Product variations items
uk_UA: Елементи варіацій товару

[ctx: block description]
en: The product variations items.
uk_UA: Елементи варіацій товарів.

en: Go to Variations
uk_UA: Перейти до варіацій

en: Product catalog
uk_UA: Каталог товарів

en: Organization
uk_UA: Організація

en: Hide from search results
uk_UA: Приховати в результатах пошуку

en: Hide in product catalog
uk_UA: Приховати в каталозі товарів

en: Require a password
uk_UA: Вимагати пароль

en: Status of the order.
uk_UA: Статус замовлення.

en: Total tax on items in the order.
uk_UA: Загальний податок на товари в замовленні.

en: Total price of items in the order.
uk_UA: Загальна вартість товарів у замовленні.

en: Total refund applied to the order.
uk_UA: Загальна сума відшкодування застосована до замовлення.

en: Total tax applied to the order.
uk_UA: Загальна сума податку, застосована до замовлення.

en: Order totals.
uk_UA: Підсумки замовлення.

en: Subtotal of the order.
uk_UA: Проміжний підсумок замовлення.

en: Unique identifier for the fee within the cart
uk_UA: Унікальний ідентифікатор комісії в кошику

en: Quantity of this item.
uk_UA: Кількість цього товару.

en: The item product or variation ID.
uk_UA: ID товару або варіації.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
uk_UA: Максимальна кількість, дозволена для цієї позиції.

en: The minimum quantity allowed for this line item.
uk_UA: Мінімальна кількість, дозволена для цієї позиції.

en: If the quantity is editable or fixed.
uk_UA: Якщо кількість доступна для редагування або фіксована.

en: Unique identifier for the item.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор товару.

en: This order cannot be paid for.
uk_UA: Це замовлення неможливо оплатити.

note: translators: %s: product number.
en: %s in cart
uk_UA: %s в кошику

en: Invalid order ID or key provided.
uk_UA: Вказано невірний ID або ключ замовлення.

en: This order belongs to a different customer.
uk_UA: Це замовлення належить іншому покупцю.

en: Invalid billing email provided.
uk_UA: Невірна адреса електронної пошти для виставлення рахунків.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
uk_UA: Шаблон міні-кошика дозволяє покупцям бачити товари в кошику та надає доступ до кошика та оформлення замовлення.

en: Customize your store
uk_UA: Налаштувати магазин

en: Post password.
uk_UA: Пароль запису.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
uk_UA: Ми використовуємо лише найякісніші матеріали, гарантуючи, що наші вироби виглядатимуть чудово та прослужать довгі роки.

en: Shop Now
uk_UA: Купити зараз

note: translators: %s database error.
en: Unable to claim actions. Database error: %s.
uk_UA: Не вдалося запросити дії. Помилка бази даних: %s.

[ctx: database error]
en: unknown
uk_UA: невідомо

note: translators: 1: action ID 2: exception message.
en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
uk_UA: Планувальнику дій не вдалося видалити дію %1$d. Причина: %2$s

en: Deletes unused variations.
uk_UA: Видаляє невикористовувані варіації.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
uk_UA: Дата встановлення мобільного застосунку WooCommerce.

en: Shop All
uk_UA: Весь магазин

en: Shop new arrivals
uk_UA: Нові надходження в магазині

[ctx: block keyword]
en: My Account
uk_UA: Мій обліковий запис

[ctx: block keyword]
en: variations
uk_UA: варіації

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
uk_UA: Демонструйте свої товари відповідними зображеннями та медіа.

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
uk_UA: Зірки рейтингу товару

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
uk_UA: Відображати середню оцінку товару із зірочками

[ctx: block description]
en: The product subsection.
uk_UA: Підрозділ товару.

[ctx: block title]
en: Product Price
uk_UA: Ціна товару

note: translators: %1$s opening link tag %2$s closing link tag.
en: %1$sView and manage%2$s
uk_UA: %1$sПерегляд і керування%2$s

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names, %3\$d = plugins count
en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
uk_UA[0]: ⚠ Виявлені несумісні плагіни (%1$s, %2$s та %3$d інший).
uk_UA[1]: ⚠ Виявлені несумісні плагіни (%1$s, %2$s та %3$d інші).
uk_UA[2]: ⚠ Виявлені несумісні плагіни (%1$s, %2$s та %3$d інших).

note: translators: %s: number of pending orders.
en: Currently syncing orders... %s pending
uk_UA: В даний момент синхронізуються замовлення... %s в очікуванні

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names
en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
uk_UA: ⚠ Виявлено 2 несумісних плагіна (%1$s і %2$s).

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
uk_UA: ⚠ Виявлено 1 несумісний плагін (%s).

en: High-Performance order storage
uk_UA: Високопродуктивне сховище замовлень

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
uk_UA: Залучайте та утримуйте клієнтів за допомогою інтелектуальної, ефективної автоматизації поштового та SMS маркетинга, а також консолідованого уявлення про взаємодію з клієнтами.

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
uk_UA: Підтвердження замовлення

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
uk_UA: Відфільтрувати результати, якщо будь-яке з переданих полів порожнє

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
uk_UA: Заголовок оформлення замовлення

en: Template used to display the simplified Checkout header.
uk_UA: Шаблон, який використовується для відображення спрощеного заголовка оформлення замовлення.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
uk_UA: Шаблон оформлення замовлення допомагає користувачам пройти останні кроки процесу покупки. Він дозволяє користувачам ввести інформацію про доставку та оплату, вибрати спосіб оплати та переглянути деталі замовлення.

en: Order confirmation
uk_UA: Підтвердження замовлення

note: Translators: %s location name.
en: Collection from <strong>%s</strong>:
uk_UA: Колекція від <strong>%s</strong>:

en: Order number used for display.
uk_UA: Номер замовлення, який використовується для відображення.

note: translators: %1$s = order ID, %2$s = order id, %3$s = error message. translators: %1$d = peoperty name, %2$d = order ID, %3$s = error message.
en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
uk_UA: Помилка під час встановлення властивості '%1$s' для замовлення %2$d: %3$s

note: translators: %d user ID.
en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
uk_UA: Користувач #%d був видалений WooCommerce відповідно до налаштувань зберігання персональних даних сайту. Будь-який вміст, що належить цьому користувачеві, був збережений, але непризначений.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
uk_UA: У шаблоні кошика відображаються товари, обрані користувачем для покупки, включаючи кількість, ціни та знижки. Це дозволяє користувачам переглянути свій вибір, перш ніж перейти до оформлення замовлення.

[ctx: block title]
en: Newest Products
uk_UA: Найновіші товари

[ctx: block title]
en: Product Template
uk_UA: Шаблон товару

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
uk_UA: Товари з найвищим рейтингом

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
uk_UA: Містить елементи блока, які використовуються для візуалізації товару.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
uk_UA: Відображати сітку ваших найпопулярніших товарів.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
uk_UA: Відображення сітки ваших найновіших товарів.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
uk_UA: Відображення колекції товарів із вашого магазину.

[ctx: block title]
en: Product subsection
uk_UA: Підрозділ товару

[ctx: block title]
en: Product Rating
uk_UA: Рейтинг товару

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
uk_UA: Відображати середню оцінку товару.

en: Please enter a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

note: translators: %s: Taxonomy name.
en: Invalid taxonomy: %s.
uk_UA: Невірна таксономія: %s.

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
uk_UA: Отримайте автоматичні податкові ставки за допомогою WooCommerce Tax

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
uk_UA: Залучіть мільйони активних покупців до Google за допомогою безкоштовних списків товарів та реклами.

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
uk_UA: Автоматично розраховуйте, скільки податку з продажів потрібно збирати - по місту, країні або області.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
uk_UA: Створюйте рекламні кампанії та охоплюйте мільярд користувачів у всьому світі.

en: Create ad campaigns with TikTok
uk_UA: Створюйте рекламні кампанії за допомогою TikTok

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
uk_UA: Надсилайте електронні листи з актуальною інформацією про покупки, інформаційні та рекламні розсилки.

en: Reach your customers with MailPoet
uk_UA: Залучайте своїх клієнтів за допомогою MailPoet

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
uk_UA: Показуйте свої товари зацікавленій аудиторії.

en: Showcase your products with Pinterest
uk_UA: Демонструйте свої товари за допомогою Pinterest

note: translators: %s is the name of an order type.
en: %s is not a valid order type.
uk_UA: %s недійсний тип замовлення.

note: translators: %s is the name of a function.
en: %s must be called after the current_screen action.
uk_UA: %s потрібно викликати після дії current_screen.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
uk_UA: %s недоступний для цього замовлення — виберіть інший спосіб оплати

en: Attempting to remigrate...
uk_UA: Спроба ремігрувати...

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
uk_UA: Безпечно приймайте платежі та керуйте платіжними операціями безпосередньо з інформаційної панелі свого магазину

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
uk_UA: Чи було пропущено крок плагінів у профілювальнику ядра.

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
uk_UA[0]: Знайдено %1$d помилку: %2$s під час повторного перенесення замовлення. Перевірте помилку, вказану вище.
uk_UA[1]: Знайдено %1$d помилки: %2$s під час повторного перенесення замовлення. Перевірте помилки, вказані вище.
uk_UA[2]: Знайдено %1$d помилом: %2$s під час повторного перенесення замовлення. Перевірте помилки, вказані вище.

[ctx: status labels]
en: All
uk_UA: Всі

note: translators: 1: provided value 2: provided type.
en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
uk_UA: Очікувалося ціле число, але було отримано "%1$s" (%2$s).

note: translators: %d refers to the total number of actions deleted
en: %d action deleted. | %d actions deleted.
uk_UA[0]: %d дія видалена.
uk_UA[1]: %d дії видалено.
uk_UA[2]: %d дій видалено.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error deleting an action: %s
uk_UA: Під час видалення дії сталася помилка: %s

note: translators: 1: action ID. 2: status slug.
en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
uk_UA: Не вдалося оновити статус дії %1$d до %2$s.

note: Translators: %s is the exception message.
en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
uk_UA: Не вдалося визначити допустимий час відключення: %s.

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей спосіб доставки?

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
uk_UA: Спосіб доставки не вдалося видалити. Будь ласка, спробуйте ще раз.

[ctx: status labels]
en: Past-due
uk_UA: Прострочений

note: translators: %d refers to the total number of batches processed
en: %d batch processed. | %d batches processed.
uk_UA[0]: %d пакет оброблено.
uk_UA[1]: %d пакети оброблено.
uk_UA[2]: %d пакетів оброблено.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в головному розділі. 2 з 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в головному розділі. 1 з 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в головному розділі.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в банері вибраних категорій. 3 з 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в банері вибраних категорій. 2 з 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в банері вибраних категорій. 1 з 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються на банері.

en: Trinity Palmetto Point
uk_UA: Трініті-Палмето-Пойнт

en: Saint Thomas Middle Island
uk_UA: Сент-Томас-Мідл-Айленд

en: Saint Thomas Lowland
uk_UA: Сент-Томас-Ловленд

en: Saint Peter Basseterre
uk_UA: Сент-Пітер-Бастер

en: Saint Paul Charlestown
uk_UA: Сент-Пол-Чарльзтаун

en: Saint Paul Capisterre
uk_UA: Сент-Пол-Капістер

en: Saint Mary Cayon
uk_UA: Сент-Мері-Кайон

en: Saint John Figtree
uk_UA: Сент-Джон-Фігтрі

en: Saint John Capisterre
uk_UA: Сент-Джон-Капістер

en: Saint James Windward
uk_UA: Сент-Джеймс-Віндвард

en: Saint George Gingerland
uk_UA: Сент-Джордж-Джинджерланд

en: Saint George Basseterre
uk_UA: Сент-Джордж-Бастер

en: Saint Anne Sandy Point
uk_UA: Сент-Ен-Сенді-Пойнт

en: Christ Church Nichola Town
uk_UA: Крайст-Черч-Нікола-Таун

en: Nevis
uk_UA: Невіс

en: Saint Kitts
uk_UA: Сент-Кітс

en: Verify
uk_UA: Підтвердити

note: translators: 1: opening login link 2: closing login link
en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
uk_UA: Щоб переглянути цю сторінку, вам потрібно %1$sувійти%2$s або підтвердити адресу електронної пошти, пов’язану із замовленням.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
uk_UA: Нам не вдалося підтвердити вказану вами адресу електронної пошти. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Please log in to your account to view this order.
uk_UA: Будь ласка, увійдіть у свій обліковий запис, щоб переглянути це замовлення.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
uk_UA: Блок, який відображає частину «Ваш кошик» блоку заголовка міні-кошика.

[ctx: block keyword]
en: quantity
uk_UA: кількість

[ctx: block description]
en: The product toggle.
uk_UA: Перемикач товарів.

[ctx: block title]
en: Product regular price
uk_UA: Звичайна ціна товару

[ctx: block title]
en: Product sale price
uk_UA: Розпродажна ціна товару

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
uk_UA: Доступна кількість товару.

[ctx: block keyword]
en: description
uk_UA: опис

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
uk_UA: Мітка заголовка міні-кошика

[ctx: block title]
en: Product toggle control
uk_UA: Керування перемиканням товарів

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
uk_UA: Доступна кількість товару на складі

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
uk_UA: Лічильник товарів заголовка міні-кошика

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
uk_UA: Відображати артикули SKU, категорії, позначки та багато іншого про товар.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
uk_UA: Блок, який відображає лічильник товарів у блоці заголовка міні-кошика.

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
uk_UA: Додати до кошика з параметрами

[ctx: block keyword]
en: attributes
uk_UA: атрибути

[ctx: block description]
en: The product attributes.
uk_UA: Атрибути товару.

[ctx: block title]
en: Product attributes
uk_UA: Атрибути товару

[ctx: block description]
en: The product description.
uk_UA: Опис товару.

[ctx: block title]
en: Product description
uk_UA: Опис товару

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
uk_UA: Поле для вибору позначок товарів.

[ctx: block keyword]
en: by category
uk_UA: за категорією

[ctx: block title]
en: Product Category Title
uk_UA: Назва категорії товару

note: translators: 1 = url of the WooCommerce webhooks settings page
en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
uk_UA: Після цього їх можна перепризначити користувачеві, який увійшов в систему, перейшовши на <a href="%1$s">сторінку налаштувань вебхуків WooCommerce</a> та повторно зберігши їх.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
uk_UA: Відповідні вебхуки WooCommerce <b>не</b> будуть видалені та будуть приписані до ID користувача 0.<br/>

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
uk_UA: Якщо вибрано опцію "Видалити весь вміст", відповідні вебхуки WooCommerce <b>не</b> будуть видалені та будуть приписані до ID користувача 0.<br/>

[ctx: user webhook count]
note: translators: 1 = user id, 2 = user login, 3 = webhooks count
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
uk_UA[0]: Користувач #%1$s %2$s створив %3$d вебхук WooCommerce.
uk_UA[1]: Користувач #%1$s %2$s створив %3$d вебхуки WooCommerce.
uk_UA[2]: Користувач #%1$s %2$s створив %3$d вебхуків WooCommerce.

en: Take over
uk_UA: Перехопити

note: translators: %s is an order ID.
en: Order %s is locked.
uk_UA: Замовлення %s заблоковано.

en: Go back
uk_UA: Назад

note: translators: %s is a user's name.
en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
uk_UA: %s вже редагує це замовлення. Хочете перехопити?

note: translators: %s is a user's name.
en: %s has taken over and is currently editing.
uk_UA: %s перехопив і зараз редагує це замовлення.

note: Translators: %s is the comma-separated list of order types.
en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
uk_UA: Передане замовлення не відповідає жодному із зареєстрованих типів замовлень. Зареєстровані такі типи замовлень: %s

[ctx: held stock note]
note: translators: %1$s is a time in minutes, %2$s is a list of products and quantities.
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
uk_UA: Утримання запасу протягом %1$s застосовується до: %2$s

[ctx: held stock note]
note: translators: %d is the remaining order items count.
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
uk_UA[0]: - ...і ще %d елемент.
uk_UA[1]: - ...і ще %d елементи.
uk_UA[2]: - ...і ще %d елементів.

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
uk_UA: Що робить цей товар унікальним? Які його найважливіші особливості? Наповніть сторінку товару, додавши різноманітний вміст за допомогою блоків.

en: Log out
uk_UA: Вийти

note: translators: Footer powered by text. %1$s being WordPress, %2$s being WooCommerce translators: 1: WordPress link, 2: WooCommerce link
en: Powered by %1$s with %2$s
uk_UA: Працює на %1$s з %2$s

en: Adding new attribute failed.
uk_UA: Не вдалося додати новий атрибут.

en: %qty% variations added
uk_UA: Додано варіацій: %qty%

note: translators: %d: products count
en: %s variations imported | %s variations imported
uk_UA[0]: Імпортовано %s варіацію
uk_UA[1]: Імпортовано %s варіації
uk_UA[2]: Імпортовано %s варіацій

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
uk_UA: Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару

note: translators: %s is referring to the total of reviews for a product
en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
uk_UA[0]: (%s відгук покупця)
uk_UA[1]: (%s відгуки покупців)
uk_UA[2]: (%s відгуків покупців)

en: Invalid product slug.
uk_UA: Неправильна частина посилання товару.

en: Slug of the resource.
uk_UA: Частина посилання ресурсу.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
uk_UA: Обмежити результати товарами з певними частинами посилання. Використовуйте коми для розділення.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
uk_UA: Кнопка оформлення замовлення в міні-кошику

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
uk_UA: Блок, який відображає кнопку оформлення замовлення, коли в міні-кошику є товари.

[ctx: block style label]
en: Outline
uk_UA: Контур

[ctx: block keyword]
en: excerpt
uk_UA: уривок

[ctx: block keyword]
en: image
uk_UA: зображення

[ctx: block title]
en: Product images
uk_UA: Зображення товарів

[ctx: block keyword]
en: sku
uk_UA: артикул

[ctx: block description]
en: The product sku.
uk_UA: Артикул товару.

[ctx: block keyword]
en: dimensions
uk_UA: розміри

[ctx: block keyword]
en: section
uk_UA: розділ

[ctx: block keyword]
en: price
uk_UA: ціна

[ctx: block title]
en: Product pricing
uk_UA: Ціна товару

[ctx: block description]
en: The product name.
uk_UA: Назва товару.

[ctx: block title]
en: Product name
uk_UA: Назва товару

[ctx: block keyword]
en: gallery
uk_UA: галерея

[ctx: block keyword]
en: images
uk_UA: зображення

[ctx: block keyword]
en: shipping
uk_UA: доставка

[ctx: block style label]
en: Fill
uk_UA: Заповнювач

[ctx: block title]
en: Product Reviews
uk_UA: Відгуки про товар

[ctx: block description]
en: The product images.
uk_UA: Зображення товарів.

[ctx: block keyword]
en: tab
uk_UA: вкладка

[ctx: block description]
en: The product tab.
uk_UA: Вкладка товару.

[ctx: block title]
en: Product tab
uk_UA: Вкладка товару

[ctx: block keyword]
en: summary
uk_UA: короткий вміст

[ctx: block description]
en: The product summary.
uk_UA: Короткий опис товару.

[ctx: block title]
en: Product summary
uk_UA: Короткий опис товару

[ctx: block keyword]
en: group
uk_UA: група

[ctx: block title]
en: Product section
uk_UA: Розділ товару

[ctx: block description]
en: The product section.
uk_UA: Розділ товару.

[ctx: block keyword]
en: title
uk_UA: заголовок

[ctx: block keyword]
en: name
uk_UA: назва

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
uk_UA: Блок ціни товару з відображенням валюти.

[ctx: block keyword]
en: class
uk_UA: клас

[ctx: block keyword]
en: sale
uk_UA: розпродаж

[ctx: block keyword]
en: radio
uk_UA: перемикач

[ctx: block keyword]
en: inventory
uk_UA: наявність

[ctx: block keyword]
en: products
uk_UA: товари

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
uk_UA: Поле класу доставки товару

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
uk_UA: Поле класу доставки товару.

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
uk_UA: Поля розмірів доставки товару

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
uk_UA: Поля габаритних розмірів товару під час доставки.

[ctx: block keyword]
en: checkbox
uk_UA: прапорець

[ctx: block title]
en: Conditional
uk_UA: Умовний

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
uk_UA: Контейнер лише для умовної візуалізації внутрішніх блоків.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
uk_UA: Контейнер з блоками, що згортаються.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
uk_UA: Кнопка перегляду міні-кошика

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
uk_UA: Блок, який відображає кнопку кошика, коли в міні-кошику є товари.

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
uk_UA: Поріг рівня запасів

[ctx: block keyword]
en: minimum
uk_UA: мінімум

[ctx: block title]
en: Product radio control
uk_UA: Перемикач товару

[ctx: block description]
en: The product radio.
uk_UA: Керування перемикачем товару.

[ctx: block title]
en: Product text control
uk_UA: Текст товару

[ctx: block keyword]
en: schedule
uk_UA: розклад

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
uk_UA: Поля розкладу розпродажу товару.

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
uk_UA: Розклад розпродажу

[ctx: block title]
en: Collapsible
uk_UA: Розбірний

[ctx: block keyword]
en: input
uk_UA: ввід

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
uk_UA: Мінімальна кількість для керування запасами.

[ctx: block keyword]
en: tag
uk_UA: позначка

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
uk_UA: Елемент керування вибору товару

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
uk_UA: Zip Co - купуйте зараз, платіть пізніше

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
uk_UA: Дайте своїм клієнтам можливість платити пізніше, без відсотків, і спостерігайте, як зростають ваші продажі.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
uk_UA: Payoneer Checkout - це платформа обробки платежів наступного покоління, що надає продавцям по всьому світу рішення та напрямки, необхідні їм для досягнення успіху на сучасному гіперконкурентному глобальному ринку.

en: The following problems were found:
uk_UA: Були виявлені наступні проблеми:

en: Order datastore.
uk_UA: Сховище даних замовлення.

en: Is store connected to WooCommerce.com?
uk_UA: Ваш магазин підключений до WooCommerce.com?

en: HPOS enabled:
uk_UA: HPOS увімкнено:

en: Is HPOS enabled?
uk_UA: HPOS увімкнено?

note: translators: %s: Category name
en: Visit product category %1$s
uk_UA: Відвідайте категорію товару %1$s

en: Generate variations
uk_UA: Генерувати варіації

en: Download for support
uk_UA: Завантажити для підтримкм

en: Fees & dimensions
uk_UA: Вартість та розміри

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
uk_UA: Перелік доступних ID способів оплати, які можуть бути використані для обробки замовлення.

en: Is HPOS sync enabled?
uk_UA: Чи ввімкнено синхронізацію HPOS?

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
uk_UA: Варіацій поки немає. Згенеруйте їх з усіх доданих атрибутів або додайте нову варіацію вручну.

note: translators: %1$s: Inventory settings link opening tag. %2$s: Inventory settings link closing tag.
en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
uk_UA: Налаштуйте та керуйте запасами для цього товару, включаючи статус та доступну кількість. %1$sКерувати налаштуваннями запасів магазину%2$s

note: translators: %1$s: Images guide link opening tag. %2$s: Images guide link closing tag.
en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
uk_UA: Перетягніть зображення, завантажте нові або виберіть файли з вашої бібліотеки. Для найкращих результатів використовуйте файли у форматі JPEG розміром 1000 на 1000 пікселів або більше. %1$sЯк підготувати зображення?%2$s

en: Enforce approved download directories?
uk_UA: Застосувати схвалені каталоги завантажень?

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
uk_UA: Якщо встановлено позначку, клієнти зможуть придбати лише 1 товар у одному замовленні. Це особливо корисно для товарів, кількість яких обмежена, таких як предмети мистецтва або вироби ручної роботи.

note: translators: %1$s: url for attributes tab, %2$s: url for variable product documentation
en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
uk_UA: Додайте деякі атрибути на вкладці <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Атрибути</a>, щоб створити варіації. Обов'язково увімкніть опцію <b>Використовується для варіацій</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Дізнатися більше</a>

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
uk_UA: Застосувати податкову ставку, якщо цей товар підпадає під зниження або звільнення від оподаткування. %1$sДізнатися більше%2$s

note: translators: %1$s: How to get started? link opening tag. %2$s: How to get started? link closing tag.
en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
uk_UA: Налаштуйте вартість доставки та введіть розміри, які використовуються для точного розрахунку тарифу. %1$sЯк почати?%2$s

en: New attribute
uk_UA: Новий атрибут

en: Create value
uk_UA: Створити значення

en: Add existing
uk_UA: Додати існуючий

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
uk_UA: Якщо ви видалите цей атрибут, клієнти більше не зможуть придбати деякі варіації цього товару.

[ctx: block title]
en: Product Meta
uk_UA: Метадані товару

[ctx: block title]
en: Product Details
uk_UA: Деталі товару

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
uk_UA: Кнопка "Додати в кошик"

[ctx: block description]
en: Display related products.
uk_UA: Відображення супутніх товарів.

[ctx: block title]
en: Related Products
uk_UA: Супутні товари

en: Campaign
uk_UA: Кампанія

en: Shop
uk_UA: Магазин

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
uk_UA: Шукати товари...

en: Optimize for faster checkout
uk_UA: Оптимізація для швидшого оформлення замовлення

en: Cart & Checkout Blocks
uk_UA: Блоки кошика та оформлення замовлення

en: Available layouts -- single, dual, or both
uk_UA: Доступні макети - одинарний, подвійний або обидва

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
uk_UA: Повертає стандартні пропозиції партнера по доставці, якщо для параметра woocommerce_show_marketplace_suggestions встановлено значення no

en: Array of transaction processors and their images.
uk_UA: Масив процесорів транзакцій та їх зображень.

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon applied: "%s".
uk_UA: Купон застосовується: "%s".

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
uk_UA: Заощаджуйте час і гроші, друкуючи транспортні етикетки прямо зі свого комп'ютера за допомогою WooCommerce Shipping. Спробуйте WooCommerce Shipping безкоштовно.

en: Learn more link .
uk_UA: Посилання на подробиці.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
uk_UA: Частина посилання плагіна використовується у https://wordpress.org/plugins/{slug}.

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
uk_UA: Не знайдено товарів, що відповідають вашому вибору.

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon removed: "%s".
uk_UA: Видалено купон: "%s".

en: Basic details
uk_UA: Основні деталі

en: Autodetect
uk_UA: Автовизначення

en: Character encoding of the file
uk_UA: Кодування символів файлу

en: Stock management
uk_UA: Керування запасами

en: Track stock quantity for this product
uk_UA: Відстежувати кількість запасів для цього товару

note: translators: %s: url for store settings
en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
uk_UA: Вимкнено в <a href="%s" aria-label="налаштуваннях керування запасами"> магазину</a>.

en: Stock management disabled in store settings
uk_UA: Керування запасами вимкнено в налаштуваннях магазину

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
uk_UA: Переконайтеся, що введено назву та значення для кожного атрибута.

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
uk_UA: Введіть параметри для клієнтів, наприклад, "Синій" або "Великий". Використовуйте "%s", щоб відокремити різні варіанти.

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
uk_UA: Наведені нижче налаштування застосовуються до всіх варіацій, у яких не ввімкнено ручне керування запасами.

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
uk_UA: Сортування каталогу

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
uk_UA: Навігаційні стежки магазину

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
uk_UA: Галерея зображень товару

[ctx: block title]
en: Product Results Count
uk_UA: Кількість товарів на сторінці

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
uk_UA: Відображення кількості товарів на сторінці архіву або на сторінці результатів пошуку.

[ctx: block title]
en: Store Notices
uk_UA: Повідомлення магазину

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
uk_UA: Відображення повідомлень для покупців, що генеруються WooCommerce або розширеннями.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
uk_UA: Можливість покупцям самим змінювати порядок сортування товарів.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
uk_UA: Дозволяє покупцям відстежувати своє місцезнаходження в магазині та повертатись на батьківські сторінки.

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
uk_UA: Відображення зображень товару.

en: 30-day free trial
uk_UA: 30-денна безкоштовна пробна версія

en: Date created
uk_UA: Дата створення

en: Free shipping platform
uk_UA: Платформа безкоштовної доставки

en: Optimize your full shipping process:
uk_UA: Оптимізуйте весь процес доставки:

en: Access competitive shipping prices
uk_UA: Отримайте найкращу ціну на доставку

en: Powerful yet easy-to-use solution:
uk_UA: Потужне, але просте у використанні рішення:

en: Quickly bulk print labels
uk_UA: Швидкий масовий друк етикеток

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
uk_UA: Автоматично імпортуйте інформацію про замовлення для швидкого друку етикеток.

en: Date Type
uk_UA: Тип дати

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
uk_UA: Поле дати бази даних враховується для звітів про доходи та замовлення

en: Save time
uk_UA: Економте час

en: Save money
uk_UA: Економте гроші

en: Automated, real-time order import
uk_UA: Автоматизований імпорт замовлень в режимі реального часу

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
uk_UA: Інформуйте своїх клієнтів за допомогою сповіщень про відстеження.

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
uk_UA: Купуйте за найкращими цінами на доставку та отримуйте доступ до попередньо узгоджених знижок.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
uk_UA: Відсутні необхідні аргументи вкладки форми товару WooCommerce: %1$s

en: Direct access to leading carriers
uk_UA: Прямий доступ до провідних логістичних систем

en: Invalid parameter.
uk_UA: Невірний параметр.

note: translators: %s: List of invalid parameters.
en: Invalid parameter(s): %s
uk_UA: Невірний параметр(и): %s

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
uk_UA: Додайте описову інформацію, за якою покупці зможуть шукати цей товар у вашому магазині, наприклад "Матеріал" або "Розмір".

[ctx: block title]
en: Customer account
uk_UA: Обліковий запис покупця

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
uk_UA: Відображає варіанти доставки та тарифи для вашого магазину.

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
uk_UA: Блок, який дозволяє вашим клієнтам входити до своїх облікових записів та виходити з них.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
uk_UA: Виберіть між доставкою та самовивозом.

[ctx: block title]
en: Pickup Method
uk_UA: Спосіб самовивозу

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
uk_UA: Показує місцезнаходження самовивозу.

en: Pickup details
uk_UA: Деталі самовивозу

note: translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s is the product name translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Remove %s from cart
uk_UA: Видалити %s з кошика

note: translators: %s refers to the item name in the cart. translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Increase quantity of %s
uk_UA: Збільшити кількість %s

note: translators: %s refers to the item name in the cart. translators: %s is the name of the product in cart.
en: Reduce quantity of %s
uk_UA: Зменшити кількість %s

en: Only shipping
uk_UA: Тільки доставка

en: Don't charge tax
uk_UA: Не стягувати податок

en: Product and shipping
uk_UA: Товар і доставка

en: Charge sales tax on
uk_UA: Нараховувати податок з продажів на

en: New product editor
uk_UA: Новий редактор товарів

en: Try the new product editor (Beta)
uk_UA: Спробуйте новий редактор товарів (Beta)

note: translators: 1: missing class name.
en: %1$s class does not exist.
uk_UA: Клас %1$s не існує.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено отримувати дані з форми товару.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
uk_UA: Зазначена категорія рекомендацій недійсна. Допустимі значення: "канали", "розширення".

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
uk_UA: На жаль, ви не можете переглядати маркетингові канали.

note: translators: 1: child product ID 2: parent product ID.
en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
uk_UA: Не вдається завантажити дочірній товар %1$d під час налаштування дозволів на завантаження для товару %2$d.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
uk_UA: Відсутні необхідні аргументи в розділі форми товару WooCommerce: %1$s

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
uk_UA: Відсутні необхідні аргументи поля форми товару WooCommerce: %1$s

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
uk_UA: Маркетинговий канал не може бути зареєстрований, оскільки вже існує канал, зареєстрований з такою ж частиною посилання!

note: translators: %s is a meta_query key.
en: Invalid meta_query clause key: %s.
uk_UA: Невірний ключ запиту meta_query: %s.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
uk_UA: Кількість проблем/помилок каналу (наприклад, помилки, пов'язані з обліковим записом, проблеми з синхронізацією товарів тощо).

note: translators: 1: Item type 2: Duplicate registered item id.
en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
uk_UA: Ви спробували зареєструвати дублікат форми %1$s в WooCommerce Form: %2$s

note: translators: 1: line break tag.
en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
uk_UA: %1$s Ця навігація незабаром стане недоступною під час проведення необхідних покращень. Якщо ви вимкнете її зараз, ви не зможете включити її знову.

en: Status of the marketing channel's product listings.
uk_UA: Статус списків товарів маркетингового каналу.

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipment %d
uk_UA: Відправлення %d

en: My Account
uk_UA: Мій обліковий запис

en: Unknown partial args matching value.
uk_UA: Невідомі часткові аргументи, які відповідають значенню.

en: async
uk_UA: асинхронно

en: Permalink template for the product.
uk_UA: Шаблон постійного посилання товару.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
uk_UA: Схоже, що ця дія постійно зазнає невдачі. Новий екземпляр не буде заплановано.

note: translators: 1: action hook.
en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
uk_UA: Запланована дія для %1$s не буде виконана, оскільки не зареєстровано жодного зворотного виклику.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
uk_UA: Якщо вартість визначена, ця опція визначає, чи застосовуються податки до цієї суми.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
uk_UA: Якщо цей метод увімкнено, він з'явиться у вікні оформлення замовлення на основі блоків.

note: translators: %d is an id.
en: Unable to release actions from claim id %d.
uk_UA: Неможливо звільнити дії від ID заявки %d.

en: Description of the marketing channel.
uk_UA: Опис маркетингового каналу.

en: Name of the marketing channel.
uk_UA: Назва маркетингового каналу.

en: Path to the channel icon.
uk_UA: Шлях до іконки каналу.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
uk_UA: URL на сторінку налаштувань або посилання для завершення налаштування/підключення, якщо канал ще не налаштовано.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
uk_UA: Незалежно від того, чи налаштований маркетинговий канал.

note: translators: %s is file path.
en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
uk_UA: Неможливо створити або записати до %s під час експорту CSV. Будь ласка, перевірте права доступу до файлів.

en: Pickup address
uk_UA: Адреса самовивозу

en: Invalid Rate ID.
uk_UA: Невірний ID тарифу.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
uk_UA: ID пакунку, що відправляється. Залиште порожнім, щоб застосувати до всіх пакунків.

en: Optional cost to charge for local pickup.
uk_UA: Додаткова плата за самовивіз.

en: Pickup location
uk_UA: Місце отримання

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
uk_UA: Дозволити покупцям вибрати місце самовивозу під час оформлення замовлення.

note: translators: %s: provided value type
en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
uk_UA: Тип значення для часткового збігу JSON не підтримується. Повинен бути цілим числом, або логічним значенням, або подвійним, або рядковим. Наданий тип %s.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
uk_UA: Часткова відповідність JSON не підтримується у вашому середовищі. Будь ласка, перевірте версію MySQL/MariaDB.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
uk_UA: URL зображення/іконки для типу кампанії.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
uk_UA: URL сторінки створення кампанії для цього типу кампанії.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
uk_UA: Назва маркетингового каналу, до якого належить цей тип кампанії.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор маркетингового каналу, до якого належить цей тип кампанії.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
uk_UA: Маркетинговий канал, до якого належить цей тип кампанії.

en: Description of the marketing campaign type.
uk_UA: Опис типу маркетингової кампанії.

en: Name of the marketing campaign type.
uk_UA: Назва типу маркетингової кампанії.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор типу маркетингової кампанії.

en: Cost of the marketing campaign.
uk_UA: Вартість маркетингової кампанії.

en: URL to the campaign management page.
uk_UA: URL сторінки керування кампанією.

en: Title of the marketing campaign.
uk_UA: Назва маркетингової кампанії.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор маркетингового каналу, до якого належить ця кампанія.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор маркетингової кампанії.

en: Slug automatically generated from the product name.
uk_UA: Частина посилання автоматично генерується з назви товару.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
uk_UA: Рядок унікального ідентифікатора розширення маркетингового каналу, також відомого як частина посилання плагіна.

note: translators: 1) is the number of affected actions, 2) is a link to an admin screen.
en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
uk_UA[0]: <strong>Планувальник дій:</strong> Знайдено %1$d <a href="%2$s">прострочену дію</a>; можливо, щось не так. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Прочитайте документацію &raquo;</a>
uk_UA[1]: <strong>Планувальник дій:</strong> Знайдено %1$d <a href="%2$s">прострочені дії</a>; можливо, щось не так. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Прочитайте документацію &raquo;</a>
uk_UA[2]: <strong>Планувальник дій:</strong> Знайдено %1$d <a href="%2$s">прострочених дій</a>; можливо, щось не так. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Прочитайте документацію &raquo;</a>

[ctx: shipping country prefix]
en: to
uk_UA: до

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
uk_UA: до

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
uk_UA: Керування активними фільтрами

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
uk_UA: Опишіть цей товар за допомогою 1–2 коротких речень. Цей опис відображатиметься у верхній частині сторінки.

en: Manage individual product combinations created from options.
uk_UA: Керуйте окремими комбінаціями товарів, створеними згідно з налаштуваннями.

note: translators: 1: method name.
en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
uk_UA: %1$s було викликано, але типи замовлень не були зареєстровані: можливо, його було викликано занадто рано.

note: translators: %1$d order ID.
en: Unable to load the post record for order %1$d
uk_UA: Не вдалося завантажити запис post для замовлення %1$d

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
uk_UA: Дякуємо за замовлення. Воно буде опрацьоване після підтвердження оплати.

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
uk_UA: Товари за атрибутом

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
uk_UA: Показуйте свої товари покупцям, які шукають ідеї та речі для придбання.

note: translators: %s is a custom order type.
en: Invalid order type: %s.
uk_UA: Невірний тип замовлення: %s.

note: translators: %d order ID.
en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
uk_UA: Спроба визначити URL редагування для замовлення %d, але такого замовлення не існує.

en: Order type mismatch.
uk_UA: Невідповідність типу замовлення.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність атрибутів товару відповідає моїм потребам.

en: Product attributes are easy to use.
uk_UA: Атрибути товару прості у використанні.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану налаштувань відповідає моїм потребам.

en: The settings screen is easy to use.
uk_UA: Екран налаштувань простий у використанні.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
uk_UA: Функція пошуку в WooCommerce проста у використанні.

en: The search's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність пошуку відповідає моїм потребам.

en: The product creation screen is easy to use.
uk_UA: Екран створення товару простий у використанні.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану створення товару відповідає моїм потребам.

en: The product update process is easy to complete.
uk_UA: Процес оновлення товару простий у виконанні.

en: The product update process meets my needs.
uk_UA: Процес оновлення товару відповідає моїм потребам.

en: The product import process meets my needs.
uk_UA: Процес імпорту товару відповідає моїм потребам.

en: The product import process is easy to complete.
uk_UA: Процес імпорту товару легко виконати.

en: Displays products filtered by an attribute.
uk_UA: Відображення товарів, відфільтрованих за атрибутом.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану деталей позначок товару відповідає моїм потребам.

en: The product tag details screen is easy to use.
uk_UA: Екран з деталями позначок товару простий у використанні.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану деталей замовлення відповідає моїм потребам.

en: The order details screen is easy to use.
uk_UA: Екран деталей замовлення простий у використанні.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану деталей категорії товару відповідає моїм потребам.

en: The product category details screen is easy to use.
uk_UA: Екран з деталями категорії товару простий у використанні.

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
uk_UA: Це призведе до видалення таблиць замовлень. Для їхнього повторного створення необхідно увімкнути функцію "Високопродуктивне сховище замовлень" (у розділі Налаштування > Додатково > Функції).

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
uk_UA: Це призведе до видалення таблиць користувацьких замовлень. Таблиці можна видалити тільки в тому випадку, якщо "Високопродуктивне сховище замовлень" не є авторитетним і синхронізацію вимкнено (через Налаштування > Додатково > Функції).

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product published. %1$sView Product%2$s
uk_UA: Товар опубліковано. %1$sПереглянути товар%2$s

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product updated. %1$sView Product%2$s
uk_UA: Товар оновлено. %1$sПереглянути товар%2$s

note: translators: %1$s: maximum file size
en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
uk_UA: Для найкращого результату завантажуйте файли у форматі JPEG або PNG розміром 1000х1000 пікселів або більше. Максимальний розмір файлу для завантаження: %1$s.

en: Vinnychchyna
uk_UA: Вінницька область

en: Volyn
uk_UA: Волинська область

en: Odeshchyna
uk_UA: Одеська область

en: Dnipropetrovshchyna
uk_UA: Дніпропетровська область

en: Chernihivshchyna
uk_UA: Чернігівська область

en: Kharkivshchyna
uk_UA: Харківська область

en: Zhytomyrshchyna
uk_UA: Житомирська область

en: Poltavshchyna
uk_UA: Полтавська область

en: Khersonshchyna
uk_UA: Херсонська область

en: Kyivshchyna
uk_UA: Київська область

en: Luhanshchyna
uk_UA: Луганська область

en: Donechchyna
uk_UA: Донецька область

en: Mykolayivschyna
uk_UA: Миколаївська область

en: Kirovohradschyna
uk_UA: Кіровоградська область

en: Sumshchyna
uk_UA: Сумська область

en: Lvivshchyna
uk_UA: Львівська область

en: Cherkashchyna
uk_UA: Черкаська область

en: Khmelnychchyna
uk_UA: Хмельницька область

en: Rivnenshchyna
uk_UA: Рівненська область

en: Prykarpattia
uk_UA: Івано-Франківська область

en: Ternopilshchyna
uk_UA: Тернопільська область

en: Zakarpattia
uk_UA: Закарпатська область

en: Sevastopol
uk_UA: місто Севастополь

en: Kyiv
uk_UA: місто Київ

en: Crimea
uk_UA: Крим

en: Zaporizhzhya
uk_UA: Запорізька обл

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
uk_UA: Керування фільтром за рейтингом

en: Product Filters
uk_UA: Фільтри товарів

en: Restrictions
uk_UA: Обмеження

en: Don't allow purchases
uk_UA: Не дозволяти покупки

en: Allow purchases, but notify customers
uk_UA: Дозволити покупки, але повідомити покупців

en: Allow purchases
uk_UA: Дозволити покупки

en: When out of stock
uk_UA: Коли немає в наявності

en: Search or create categories…
uk_UA: Пошук або створення категорій…

en: Summary
uk_UA: Короткий вміст

en: Learn more here
uk_UA: Дізнайтеся більше тут

en: Add price
uk_UA: Додати ціну

en: Is data sync enabled for HPOS?
uk_UA: Чи ввімкнено синхронізацію даних для HPOS?

en: HPOS data sync enabled:
uk_UA: Увімкнено синхронізацію даних HPOS:

en: Order datastore:
uk_UA: Сховище даних замовлення:

en: Datastore currently in use for orders.
uk_UA: Сховище даних, яке зараз використовується для замовлень.

en: Add prices
uk_UA: Додати ціни

en: Add price to all variations that don't have a price
uk_UA: Додайте ціну до всіх варіацій, які її не мають

en:  says
uk_UA:  говорить

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
uk_UA: Перелік атрибутів (термінів таксономії), присвоєних товару. Для варіативних товарів вони зіставляються з варіаціями (див. поле "варіації").

en: Ziguinchor
uk_UA: Зігіншор

en: Thiès
uk_UA: Тієс

en: Tambacounda
uk_UA: Тамбакунда

en: Saint-Louis
uk_UA: Сен-Луї

en: Sédhiou
uk_UA: Седіу

en: Matam
uk_UA: Матам

en: Louga
uk_UA: Луга

en: Kaolack
uk_UA: Каолак

en: Kédougou
uk_UA: Кедугу

en: Kolda
uk_UA: Колда

en: Kaffrine
uk_UA: Кафрин

en: Fatick
uk_UA: Фатік

en: Dakar
uk_UA: Дакар

en: Diourbel
uk_UA: Діурбель

note: translators: %s: Payment provider name.
en: We recently asked you if you wanted more information about %s. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
uk_UA: Нещодавно ми запитали вас, чи хочете ви отримати більше інформації про %s. Ведіть свій бізнес та керуйте платежами в одному місці за допомогою рішення, створеного та підтримуваного WooCommerce.

en: You may be interested in…
uk_UA: Вас може зацікавити...

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
uk_UA: Дозволити покупцям фільтрувати сітку товарів за рейтингом.

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
uk_UA: Елементи керування фільтрацією за наявністю

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
uk_UA: Елементи керування фільтрацією за ціною

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
uk_UA: Показує блок для перехресних продажів.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
uk_UA: Перехресні продажі в кошику

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
uk_UA: Елементи керування фільтрацією за атрибутами

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
uk_UA: Показує товари для перехресних продажів.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
uk_UA: Товари для перехресних продажів у кошику

en: Product quantity
uk_UA: Кількість товару

note: translators: %s = name of a WooCommerce feature
en: Incompatible with '%s'
uk_UA: Несумісний з функцією '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
uk_UA: Несумісний з функціями WooCommerce

en: Manage WooCommerce features
uk_UA: Керувати функціями WooCommerce

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
uk_UA: ⚠ Цей плагін несумісний із увімкненими функціями WooCommerce '%1$s', '%2$s' і ще %3$d, його не слід активувати.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
uk_UA: ⚠ Цей плагін несумісний із увімкненими функціями WooCommerce '%1$s' та '%2$s', його не слід активувати.

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
uk_UA: ⚠ Цей плагін несумісний із увімкненою функцією WooCommerce '%s', його не слід активувати.

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
uk_UA: <a href='%1$s'>Перегляд всіх плагінів</a> - <a href='%2$s'>Керувати функціями WooCommerce</a>

note: translators: %s is a feature name.
en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
uk_UA: Ви переглядаєте активні плагіни, які несумісні з функцією '%s'.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
uk_UA: Ви переглядаєте активні плагіни, які несумісні з увімкненими функціями WooCommerce.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
uk_UA: WooCommerce виявив, що деякі активні плагіни несумісні з активованими на даний момент функціями WooCommerce. Будь ласка, <a>перегляньте деталі</a>.

en: Experimental features
uk_UA: Експериментальні функції

en: WooCommerce Admin has been disabled
uk_UA: WooCommerce Admin вимкнено

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
uk_UA: Цей функціонал є або експериментальним, або неповним. Вмикайте його на свій страх та ризик!

note: translators: 1: class::method 2: before_woocommerce_init
en: %1$s should be called inside the %2$s action.
uk_UA: %1$s потрібно викликати всередині дії %2$s.

en: Missing table info for query arg.
uk_UA: Відсутня інформація про таблицю для аргументу запиту.

en: Sync completed.
uk_UA: Синхронізацію завершено.

en: No orders were synced.
uk_UA: Жодне замовлення не синхронізовано.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
uk_UA: Створюйте рекламні кампанії та охоплюйте мільярд користувачів у всьому світі за допомогою %1$sTikTok для WooCommerce%2$s

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
uk_UA: Команда міграції застаріла. Будь ласка, замість неї використовуйте "sync".

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
uk_UA: Дозвольте покупцям фільтрувати сітку товарів, вибираючи ціновий діапазон.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
uk_UA: Містить блоки, які відображають вміст міні-кошика.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
uk_UA: Виділіть товар або варіацію.

[ctx: block title]
en: Filter Block
uk_UA: Блок фільтрів

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
uk_UA: Дозволити покупцям фільтрувати сітку товарів за станом запасів.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
uk_UA: Дозвольте покупцям фільтрувати сітку товарів, вибираючи один або кілька атрибутів, наприклад колір.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
uk_UA: Відображати активні в даний момент фільтри.

note: translators: %s: Notification code translators: %s attribute name.
en: Select %s
uk_UA: Виберіть %s

en: Jetpack is not connected.
uk_UA: Jetpack не підключено.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
uk_UA: Щось пішло не так при спробі відновити замовлення %d зі смітника. Його відновити неможливо.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
uk_UA: Попередній статус замовлення %1$d ("%2$s") недійсний. Його неможливо відновити.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
uk_UA: Попередній статус замовлення %1$d ("%2$s") недійсний. Натомість його було відновлено до статусу "очікує на розгляд".

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
uk_UA: Замовлення %1$d не можна відновити зі смітника: його вже відновлено до статусу "%2$s".

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
uk_UA: Обробляйте свої замовлення на ходу. %1$sОтримати застосунок%2$s.

en: Get the free WooCommerce mobile app
uk_UA: Отримати безкоштовний мобільний застосунок WooCommerce

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sManage the order%2$s with the app.
uk_UA: %1$sКеруйте замовленням%2$s за допомогою застосунка.

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
uk_UA: %1$sЛегко отримуйте платежі%2$s від своїх клієнтів будь-де за допомогою нашого мобільного застосунку.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
uk_UA: Вказано країну для цього магазину в майстрі встановлення чи ні.

en: Registers whether the note is read or not
uk_UA: Реєструє, прочитано нотатку чи ні

en: Your store is already connected.
uk_UA: Ваш магазин вже підключений.

en: Open in browser
uk_UA: Відкрити в браузері

en: Empty Mini-Cart Message
uk_UA: Повідомлення про порожній міні-кошик

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
uk_UA: Переконайтеся, що meta_data виключає певні ключі.

en: Limit meta_data to specific keys.
uk_UA: Обмежте meta_data певними ключами.

en: Unsupported argument type provided as value.
uk_UA: Як значення вказаний тип аргументу, що не підтримується.

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: Invalid password. Generate a new one from %s.
uk_UA: Недійсний пароль. Створіть новий в %s.

en: Connection password:
uk_UA: Пароль для підключення:

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
uk_UA: Якщо у вас немає пароля для застосунка (це не пароль для вашого облікового запису), створіть його в %s

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
uk_UA: Покупці все ще можуть зберегти файл на своєму пристрої, але за замовчуванням файл буде відкрито, а не завантажено (не працює з переадресацією).

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
uk_UA: Відкривайте завантажувані файли в браузері, замість того щоб зберігати їх на пристрої.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
uk_UA: Опишіть цей товар за допомогою 1–2 коротких речень. Цей опис відображатиметься у верхній частині сторінки.

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
uk_UA: Ваш магазин не підключений до WooCommerce.com. Виконайте команду `wp wc com connect`.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете відключити свій магазин від WooCommerce.com?

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
uk_UA: Опишіть цей товар. Що робить його унікальним? Які його найважливіші особливості?

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
uk_UA: Типи товару визначають доступні особливості товару та атрибути, наприклад завантажувані файли та варіанти. Вони також використовуються для аналітики та управління запасами.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
uk_UA: <b>Варіативний –</b> товар з варіаціями, кожна з яких може мати свій артикул, ціну, кількість запасу і т. д. Наприклад, футболка, доступна в різних кольорах та/або розмірах.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
uk_UA: <b>Зовнішній або Партнерський –</b> товар, який ви вказуєте та описуєте на своєму веб-сайті, але він продається в іншому місці.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
uk_UA: <b>Згрупований –</b> колекція пов'язаних товарів, які можна придбати окремо і які складаються тільки з простих товарів. Наприклад, набір із шести склянок.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
uk_UA: <b>Звичайний –</b> підходить для більшості товарів, які можна продавати. Звичайні товари можуть бути доставлені та не мають опцій. Наприклад, книга.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
uk_UA: Відображення сітки товарів з вибраних категорій.

[ctx: block title]
en: Products by Category
uk_UA: Товари за категорією

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
uk_UA: Відобразити сітку ваших найпопулярніших товарів.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
uk_UA: Відображення списку товарів у вигляді сітки.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
uk_UA: Показувати всі категорії товарів у вигляді списку або випадаючого списку.

[ctx: block title]
en: Product Categories List
uk_UA: Список категорій товарів

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
uk_UA: Товари, що найбільше продаються

[ctx: block title]
en: All Products
uk_UA: Усі товари

en: City:
uk_UA: Місто:

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
uk_UA: Ця інформація відображатиметься на сторінці товару, категорій, в соціальних мережах та результатах пошуку.

en: Product Details
uk_UA: Деталі товару

en: Postcode / ZIP:
uk_UA: Поштовий індекс:

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
uk_UA: Ви не можете редагувати цей товар, оскільки він знаходиться у смітнику. Відновіть його та повторіть спробу.

en: Add New Custom Field:
uk_UA: Додати нове власне поле:

en: Value
uk_UA: Значення

en: Key
uk_UA: Ключ

en: Thumbnail image
uk_UA: Мініатюра зображення

note: Translators: %s is a table identifier.
en: Invalid table id: %s.
uk_UA: Недійсний ID таблиці: %s.

note: translators: %s is a table name.
en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
uk_UA: Не можна повторно використовувати псевдонім таблиці "%s" у OrdersTableQuery.

note: translators: %s is a table name.
en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
uk_UA: %s не можна використовувати як псевдонім таблиці в OrdersTableQuery

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
uk_UA: Недійсні ID замовлення під час виклику read_multiple()

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
uk_UA: Ви намагалися змінити замовлення, якого не існує. Можливо, його видалили?

en: Add Custom Field
uk_UA: Додати власне поле

en: Custom Fields
uk_UA: Власні поля

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
uk_UA: Публікуйте перелік товарів та створюйте оголошення в Facebook та Instagram.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
uk_UA: За допомогою WooPayments ви можете безпечно приймати більшість карток, Apple Pay і платежі в понад 100 валютах. Відстежуйте грошові потоки та керуйте регулярними доходами безпосередньо з майстерні свого магазину без жодних витрат на налаштування чи щомісячної плати.

en: Enter new
uk_UA: Введіть нове

note: translators: 1: opening documentation tag 2: closing documentation tag.
en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
uk_UA: Власні поля можна використовувати для додавання додаткових метаданих до замовлення, які ви можете %1$sвикористовувати у своїй темі%2$s.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
uk_UA: За допомогою WooPayments ви можете безпечно приймати більшість карток, Apple Pay і платежі в понад 100 валютах без витрат на налаштування чи щомісячних комісій. Крім того, ви ще можете приймати особисті платежі за допомогою мобільного застосунку Woo.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
uk_UA: Публікуйте список товарів та створюйте рекламу у Facebook та Instagram за допомогою <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook для WooCommerce</a>

en: Country / region
uk_UA: Країна / регіон

en: You do not have permission to edit this order.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування цього замовлення.

en: You don't have permission to create a new order.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення нового замовлення.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
uk_UA: Повертати початкові пропозиції щодо оплати, якщо для параметрів woocommerce_show_marketplace_suggestions і woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden встановлено значення "Ні"

en: Displays products filtered by a category.
uk_UA: Відображає товари, відфільтровані за категорією.

en: Displays your products.
uk_UA: Показує ваші товари.

en: Displays a single product.
uk_UA: Відображає один товар.

en: List of cross-sells items related to cart items.
uk_UA: Перелік перехресних продажів товарів, пов’язаних із товарами в кошику.

note: translators: %d is an order ID.
en: Could not find classname for order ID %d
uk_UA: Не вдалося знайти назву класу для ID замовлення %d

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
uk_UA: Дата, година, хвилина та/або секунда замовлення відсутні.

en: Payment method is missing.
uk_UA: Спосіб оплати відсутній.

en: Order status is missing.
uk_UA: Статус замовлення відсутній.

note: translators: %s: Total count of terms available for the attribute
en: %s terms
uk_UA: %s значень

en: 1 term
uk_UA: 1 значення

note: translators: 1: Comma-separated terms list, 2: how many terms are hidden
en: %1$s... (%2$s more)
uk_UA: %1$s... (ще %2$s)

en: Displays search results for your store.
uk_UA: Відображає результати пошуку для вашого магазину.

en: Displays products filtered by a tag.
uk_UA: Відображає товари, відфільтровані за позначкою.

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
uk_UA: Не вдалося зареєструвати патерн "%s" як патерн блоку (поле "Заголовок" відсутнє)

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
uk_UA: Не вдалося зареєструвати патерн "%1$s" як шаблон блоку (недійсна частина посилання "%2$s")

note: translators: %s: file name.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
uk_UA: Не вдалося зареєструвати патерн "%s" як патерн блоку (поле "частина посилання" відсутнє)

en: Discounted rates
uk_UA: Знижки на доставку

en: Print at home
uk_UA: Роздрукуйте вдома

en: Buy postage when you need it
uk_UA: Сплачуйте поштові витрати, коли вам це потрібно

note: translators: %s is a table name.
en: Could not persist order to database table "%s".
uk_UA: Не вдалося зберегти замовлення в таблиці бази даних "%s".

en: Order status changed by bulk edit.
uk_UA: Статус замовлення змінено масовим редагуванням.

note: translators: %s: is referring to the plugin's name.
en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
uk_UA: Плагін %1$s було деактивовано, оскільки його останні покращення тепер включено до плагіна %2$s.

en: Review shipping options
uk_UA: Переглянути варіанти доставки

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
uk_UA: Каталог товарів

[ctx: Template name]
en: Single Product
uk_UA: Окремий товар

en: A valid prop name must be specified
uk_UA: Необхідно вказати дійсну назву властивості

en: A valid event name must be specified.
uk_UA: Необхідно вказати дійсну назву події.

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: Order date
en: M d, Y @ h:i A
uk_UA: d.m.Y @ Н:i

en: Could not create order in posts table.
uk_UA: Не вдалося створити замовлення в таблиці записів.

en: Wow your shoppers
uk_UA: Порадуйте своїх покупців

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
uk_UA: Прийміть замовлення, потім просто сплатіть за доставку, надрукуйте етикетку, запакуйте та надішліть.

en: No need to wonder where that stampbook went.
uk_UA: Не потрібно гадати, куди поділися поштові марки.

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
uk_UA[0]: Статус %s замовлення змінено.
uk_UA[1]: Статус %s замовлень змінено.
uk_UA[2]: Статус %s замовлень змінено.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the number of processed orders and %3$d is the execution time in seconds.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
uk_UA: Партію %1$d (замовлень: %2$d) завершено за %3$d секунди

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
uk_UA: Шаблон, який використовується для відображення панелі міні-кошика.

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
uk_UA: Результати пошуку товару

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
uk_UA: Товари за позначкою

[ctx: Template name]
en: Products by Category
uk_UA: Товари за категорією

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
uk_UA: Виберіть початкові значення форми, якщо ви хочете, щоб певний варіант вже був обраний, коли користувач відвідує сторінку товару.

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
uk_UA: Міні-кошик

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
uk_UA: Поставте позначку, щоб клієнти могли купувати лише 1 товар в одному замовленні. Це особливо корисно для товарів, кількість яких обмежена, наприклад предметів мистецтва чи виробів ручної роботи.

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: date
en: M d, Y @ h:i A
uk_UA: d.m.Y @ Н:i

en: Limit purchases to 1 item per order
uk_UA: Обмеження покупок до 1 товару на замовлення

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
uk_UA: Товари за атрибутом

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
uk_UA: Відображати сітку товарів із зазначеними атрибутами.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
uk_UA: Відображати сітку товарів із вибраними позначками.

[ctx: block title]
en: Products by Tag
uk_UA: Товари за позначкою

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
uk_UA: Відібрані вручну товари

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
uk_UA: Відібрані вручну товари

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
uk_UA: Відображення у вигляді сітки вибраних вручну товарів.

note: translators: %s: Star rating (1-5).
en: %s-star rating
uk_UA: %s-зірковий рейтинг

en: Author
uk_UA: Автор

note: translators: Review time format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: g:i a
uk_UA: H:i

note: translators: %s: Parent review link with review author name.
en: In reply to %s.
uk_UA: У відповідь на %s.

en: All dates
uk_UA: Всі дати

[ctx: verb]
note: translators: "Mark as spam" link.
en: Spam
uk_UA: Спам

[ctx: review type]
en: Type
uk_UA: Тип

en: All types
uk_UA: Всі типи

en: No approved reviews
uk_UA: Немає схвалених відгуків

en: No reviews
uk_UA: Немає відгуків

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s review | %s reviews
uk_UA[0]: %s відгук
uk_UA[1]: %s відгука
uk_UA[2]: %s відгуків

en: Empty Spam
uk_UA: Очистити спам

note: translators: 1: number representing a rating
en: %1$d out of 5
uk_UA: %1$d із 5

en: Select review
uk_UA: Виберіть відгук

en: No reviews found.
uk_UA: Відгуків не знайдено.

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Схвалено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Схвалено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Схвалено <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Усі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: review]
en: Not spam
uk_UA: Не спам

[ctx: review]
en: Mark as spam
uk_UA: Позначити як спам

en: Reply to this review
uk_UA: Відповісти на цей відгук

en: Quick Edit
uk_UA: Швидке редагування

en: Edit this review
uk_UA: Редагувати цей відгук

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити назавжди

[ctx: review]
en: Not Spam
uk_UA: Не спам

en: Restore this review from the spam
uk_UA: Відновити цей відгук зі спаму

en: Mark this review as spam
uk_UA: Позначити цей відгук як спам

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
uk_UA: Відгуками про товари тепер можна керувати в розділі Товари > Відгуки.

en: Product reviews have moved!
uk_UA: Відгуки про товар перемістилися!

en: Search Reviews
uk_UA: Пошук відгуків

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s відгук переміщено до смітника.
uk_UA[1]: %s відгука переміщено до смітника.
uk_UA[2]: %s відгуків переміщено до смітника.

en: Error: Please type your reply text.
uk_UA: Помилка: Будь ласка, введіть текст відповіді.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
uk_UA: Вибачте, ви повинні увійти, щоб відповісти на відгук.

en: Error: Please type your review text.
uk_UA: Помилка: Введіть текст відгуку.

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
uk_UA[0]: Знайдено %1$d помилку: %2$s. Перегляньте помилку вище.
uk_UA[1]: Знайдено %1$d помилки: %2$s. Перегляньте помилки вище.
uk_UA[2]: Знайдено %1$d помилок: %2$s. Перегляньте помилки вище.

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
uk_UA[0]: %s відгук відновлено зі спаму
uk_UA[1]: %s відгуки відновлено зі спаму
uk_UA[2]: %s відгуків відновлено зі спаму

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
uk_UA[0]: %s відгук відновлено зі смітника
uk_UA[1]: %s відгуки відновлено зі смітника
uk_UA[2]: %s відгуків відновлено зі смітника

en: No pending reviews
uk_UA: Відгуків в очікуванні немає

en: Replies
uk_UA: Відповіді

en: No reviews awaiting moderation.
uk_UA: Ніяких відгуків, які очікують модерації.

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s approved review | %s approved reviews
uk_UA[0]: %s схвалений відгук
uk_UA[1]: %s схвалених відгуки
uk_UA[2]: %s схвалених відгуків

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review | %s Reviews
uk_UA[0]: %s відгук
uk_UA[1]: %s відгуки
uk_UA[2]: %s відгуків

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
uk_UA[0]: %s відгук позначено як спам.
uk_UA[1]: %s відгуки позначено як спам.
uk_UA[2]: %s відгуків позначено як спам.

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
uk_UA[0]: %s відгук не схвалено
uk_UA[1]: %s відгуки не схвалено
uk_UA[2]: %s відгуків не схвалено

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review approved | %s reviews approved
uk_UA[0]: %s відгук схвалено
uk_UA[1]: %s відгуки схвалено
uk_UA[2]: %s відгуків схвалено

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
uk_UA[0]: %s відгук на модерації
uk_UA[1]: %s відгуки на модерації
uk_UA[2]: %s відгуків на модерації

en: Quick edit this review inline
uk_UA: Швидке редагування цього відгуку

[ctx: column name]
en: Submitted on
uk_UA: Відправлено

en: Approve this review
uk_UA: Схвалити цей відгук

en: Unapprove this review
uk_UA: Відхилити цей відгук

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
uk_UA[0]: %s відгук видалено остаточно
uk_UA[1]: %s відгуки видалено остаточно
uk_UA[2]: %s відгуків видалено остаточно

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s pending review | %s pending reviews
uk_UA[0]: %s відгук очікує схвалення
uk_UA[1]: %s відгуки очікують схвалення
uk_UA[2]: %s відгуків очікують схвалення

en: Unapprove
uk_UA: Відхилити

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>

en: Reply
uk_UA: Відповідь

en: All ratings
uk_UA: Всі оцінки

en: Filter by review type
uk_UA: Фільтрувати за типом відгуку

en: Filter by review rating
uk_UA: Фільтрувати відгуки за оцінкою

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Кошик <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Кошик <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Кошик <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Trash
uk_UA: Видалити

en: Visit new location
uk_UA: Відкрити новий розділ

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
uk_UA: Помилка: Ви не можете відповісти на відгук до чернетки товару.

[ctx: column name]
en: Review
uk_UA: Відгук

note: translators: %s refers to the schema name
en: Registered schema for %s
uk_UA: Зареєстрована схема для %s

note: translators: %s: amount of time
en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
uk_UA: дія позначена як невдала через %s секунд. Сталася невідома помилка. Перевірте сервер, PHP і журнали помилок бази даних, щоб виявити причину.

en: Limit result to items with specified user ids.
uk_UA: Обмежити результат елементами з зазначеними ID користувачів.

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
uk_UA: Примусово отримувати нові дані, не використовуючи кеш.

en: Enable guided mode
uk_UA: Увімкнути керований режим

note: translators: %1$s is the name of the hook to be cancelled, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
uk_UA: Виявлено виняткову ситуацію під час скасування дії "%1$s": %2$s

[ctx: block title]
en: Featured Product
uk_UA: Рекомендований товар

[ctx: block title]
en: Featured Category
uk_UA: Рекомендована категорія

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
uk_UA: Візуальне виділення категорії товару та заохочення оперативних дій.

en: Options
uk_UA: Параметри

en: String processors must be an array of valid callbacks.
uk_UA: Процесори рядків мають бути масивом дійсних зворотних викликів.

en: Onboarding
uk_UA: Адаптація

en: How many notes in the database?
uk_UA: Скільки нотаток у базі даних?

en: Not all expected
uk_UA: Не все очікувалося

en: Not scheduled
uk_UA: Не заплановано

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
uk_UA: Чи активний щоденний планувальник завдань, коли воно наступного разу запускається?

en: Daily Cron
uk_UA: Щоденний планувальник завдань

en: Which features are disabled?
uk_UA: Які функції вимкнено?

en: Disabled Features
uk_UA: Вимкнені функції

en: Which features are enabled?
uk_UA: Які функції увімкнено?

en: Enabled Features
uk_UA: Увімкнені функції

en: Admin
uk_UA: Адміністратор

en: TikTok for WooCommerce
uk_UA: TikTok для WooCommerce

note: Translators: %1$d is the number of orders to be verified.
en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
uk_UA[0]: Потрібно перевірити %1$d замовлення.
uk_UA[1]: Потрібно перевірити %1$d замовлення.
uk_UA[2]: Потрібно перевірити %1$d замовлень.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is time taken. Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
uk_UA[0]: %1$d замовлення було перевірено за %2$d секунд.
uk_UA[1]: %1$d замовлення було перевірено за %2$d секунд.
uk_UA[2]: %1$d замовлень було перевірено за %2$d секунд.

en: Verification completed.
uk_UA: Перевірку завершено.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the batch size.
en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
uk_UA: Початок перевірки для партії №%1$d (%2$d замовлень в партії).

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is time taken to process batch.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
uk_UA: Партію %1$d (%2$d замовлення) завершено за %3$d секунди.

[ctx: Admin menu name]
en: Home
uk_UA: Головна

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
uk_UA: Чи потрібно обробити замовлення перед його виконанням.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
uk_UA: Чи потребує замовлення оплати, в залежності від статусу та загальної суми замовлення.

en: Whether an order can be edited.
uk_UA: Чи можна редагувати замовлення.

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
uk_UA: Не вдалося ініціалізувати WC_Filesystem API під час спроби оновити базу даних геолокації MaxMind.

en: PIN Code
uk_UA: PIN-код

en: Notes
uk_UA: Нотатки

en: Was onboarding completed or skipped?
uk_UA: Адаптацію було завершено чи пропущено?

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
uk_UA: Збільшуйте свої онлайн-продажі, рекламуючи свої товари на TikTok, а це більше 1 млрд активних користувачів щомісяця по всьому світу.

en: Properties of the main product image.
uk_UA: Властивості основного зображення товару.

en: Do the important options return expected values?
uk_UA: Важливі параметри повернули очікувані значення?

en: This section shows details of WC Admin.
uk_UA: У цьому розділі показані відомості про адміністратора WooCommerce.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
uk_UA: Виявлено нескінченний цикл, виконується переривання. Помилок не виявлено.

en: There are no orders to verify, aborting.
uk_UA: Немає замовлень на перевірку, виконується переривання.

note: Translators: %1$d is the batch number and %2$d is the batch size.
en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
uk_UA: Початкова партія №%1$d (%2$d замовлень в партії).

note: translators: %s - link to testing instructions webpage.
en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
uk_UA: Використання власної таблиці замовлень не увімкнено. Якщо потрібне тестування, можна ввімкнути цю опцію, дотримуючись інструкцій на сторінці %s

note: Translators: %1$d is the number of orders to be synced.
en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
uk_UA[0]: Потрібно синхронізувати %1$d замовлення.
uk_UA[1]: Потрібно синхронізувати %1$d замовлення.
uk_UA[2]: Потрібно синхронізувати %1$d замовлень.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
uk_UA[0]: %1$d замовлення синхронізовано за %2$d секунду.
uk_UA[1]: %1$d замовлення синхронізовано за %2$d секунди.
uk_UA[2]: %1$d замовлень синхронізовано за %2$d секунд.

en: There are no orders to sync, aborting.
uk_UA: Немає замовлень на синхронізацію, виконується переривання.

en: All sales channels
uk_UA: Всі канали продажів

[ctx: block title]
en: Heading
uk_UA: Заголовок

[ctx: block title]
en: Cart Items
uk_UA: Елементи кошика

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
uk_UA: Показує рядок податків кошика.

[ctx: block title]
en: Taxes
uk_UA: Податки

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
uk_UA: Показує в кошику рядок доставки.

[ctx: block title]
en: Shipping
uk_UA: Доставка

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
uk_UA: Показує рядок заголовка.

[ctx: block title]
en: Fees
uk_UA: Збори

[ctx: block title]
en: Discount
uk_UA: Знижка

[ctx: block title]
en: Coupon Form
uk_UA: Форма купона

[ctx: block title]
en: Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
uk_UA: Відображення рядка проміжного підсумку кошика.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
uk_UA: Показує рядок комісії кошика.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
uk_UA: Показує рядок знижок у кошику.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
uk_UA: Показує форму для застосування купона.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
uk_UA: Показує товари в кошику.

note: translators: %s is the URL.
en: %s is not a valid URL.
uk_UA: %s недійсний URL.

note: translators: %s: Site title
en: Welcome to %s
uk_UA: Ласкаво просимо до %s

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
uk_UA: Редагувати

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
uk_UA: Видалити остаточно

note: translators: %s is a URL, %d is a product ID.
en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
uk_UA: Переміщення завантажень товару: %1$s (для товару %1$d) не вдалося додати до переліку затверджених каталогів завантажень.

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
uk_UA: недійсний URL

note: translators: %1$d is the current batch in the synchronization task, %2$d is the percent complete.
en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантажень: завершено пакет %1$d (%2$d%% завершено).

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантажень: сканування завершено!

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантажень: заплановано нове сканування.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантаження товарів вже виконується.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
uk_UA: Після останнього оновлення не вдалося синхронізувати каталоги завантажень.

en: URL could not be updated (probable database error).
uk_UA: Не вдалося оновити URL (імовірна помилка бази даних).

note: translators: %s is the submitted URL.
en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
uk_UA: "%s" не вдалося зберегти. Переконайтеся, що це дійсна URL-адреса, і повторіть спробу.

en: URL was successfully updated.
uk_UA: URL успішно оновлено.

en: URL was successfully added.
uk_UA: URL успішно додано.

note: translators: %d: count
en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
uk_UA[0]: %d URL-адресу не вдалося оновити.
uk_UA[1]: %d URL-адреси не вдалося оновити.
uk_UA[2]: %d URL-адрес не вдалося оновити.

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
uk_UA: URL каталогу

en: Approved Download Directories
uk_UA: Схвалені каталоги завантажень

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
uk_UA: Пошук

en: Approved download directories
uk_UA: Схвалені каталоги завантажень

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
uk_UA: Увімкнути всі

en: Disable rule
uk_UA: Вимкнути правило

en: Enable rule
uk_UA: Увімкнути правило

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of disabled directory list entries.
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Вимкнено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Вимкнено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Вимкнено <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of enabled approved directory list entries.
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Увімкнено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Увімкнено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Увімкнено <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of approved directory list entries.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Усі <span class="count">(%s)</span>

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
uk_UA: Ви не маєте дозволу змінювати перелік схвалених каталогів для завантаження товарів.

note: translators: %d is an integer between 0-100 representing the percentage complete of the current scan.
en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
uk_UA: Перелік схвалених каталогів завантаження товарів наразі синхронізується з каталогом товарів (%d%% завершено). Якщо вам потрібно, ви можете його скасувати.

en: Cancel synchronization of approved directories
uk_UA: Скасувати синхронізацію схвалених каталогів

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
uk_UA: Видаляє всі існуючі записи з переліку схвалених каталогів для завантаження товарів.

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
uk_UA: Оновлює перелік схвалених каталогів завантажень товарів. Зауважте, що запуск цього інструменту не впливає на те, чи увімкнено перелік схвалених каталогів завантажень.

en: Synchronize approved download directories
uk_UA: Синхронізувати схвалені каталоги завантажень

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
uk_UA: Вимкнути всі

en: URL could not be added (probable database error).
uk_UA: Не вдалося додати URL (імовірна помилка бази даних).

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантажень: сканування скасовано.

en: Empty the approved download directories list
uk_UA: Очистити перелік схвалених каталогів завантажень

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
uk_UA: Наданий ID виявився недійсним.

en: Add New Approved Directory
uk_UA: Додати новий затверджений каталог

en: Edit Approved Directory
uk_UA: Редагувати затверджений каталог

en: No approved directory URLs found.
uk_UA: URL-адрес затверджених каталогів не знайдено.

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
uk_UA: Почати застосовувати правила

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
uk_UA: Припинити застосовувати правила

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
uk_UA: URL-адреси схваленних каталогів не можуть бути довшими за 256 символів.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
uk_UA[0]: %d URL-адресу схваленого каталога видалено.
uk_UA[1]: %d URL-адреси схвалених каталогів видалено.
uk_UA[2]: %d URL-адрес схвалених каталогів видалено.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
uk_UA[0]: %d URL-адресу схваленого каталога вимкнено.
uk_UA[1]: %d URL-адреси схвалених каталогів вимкнено.
uk_UA[2]: %d URL-адрес схвалених каталогів вимкнено.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
uk_UA[0]: %d URL-адресу схваленого каталога увімкнено.
uk_UA[1]: %d URL-адреси схвалених каталогів увімкнено.
uk_UA[2]: %d URL-адрес схвалених каталогів увімкнено.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
uk_UA: Показуйте свої товари користувачам Pinterest, які шукають ідеї та товари для покупки. Почніть роботу з Pinterest і зробіть доступним для перегляду весь каталог товарів.

en: Pinterest for WooCommerce
uk_UA: Pinterest для WooCommerce

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
uk_UA: Увімкніть звичний швидкий спосіб оплати для сотень мільйонів активних клієнтів Amazon у всьому світі.

note: translators: Store name
en: You created %s
uk_UA: Ви створили %s

en: You added store details
uk_UA: Ви додали інформацію про магазин

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
uk_UA: Afterpay дозволяє покупцям негайно отримувати товари та оплачувати покупки чотирма частинами і завжди без відсотків.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
uk_UA: Спеціальні програми Affirm "Купуй зараз - заплати пізніше" дають змогу усунути цінові бар'єри та перетворити відвідувачів на покупців, збільшуючи середню вартість замовлення і розширюючи клієнтську базу.

en: There are orders pending sync.
uk_UA: Є замовлення, що очікують на синхронізацію.

en: (no ID)
uk_UA: (без ID)

en: Eswatini
uk_UA: Есватіні

en: Priority of recommendation.
uk_UA: Пріоритет рекомендації.

en: Suggestion visibility.
uk_UA: Видимість пропозицій.

en: Gateway image.
uk_UA: Зображення шлюзу.

en: Suggestion ID.
uk_UA: ID пропозиції.

en: Suggestion description.
uk_UA: Опис пропозиції.

en: Headers already sent when generating download error message.
uk_UA: Заголовки вже надіслано під час створення повідомлення про помилку завантаження.

en: Enforce Approved Product Download Directories
uk_UA: Застосовувати схвалені каталоги завантажень товарів

en: Are you sure you wish to delete this item?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити цей елемент?

note: translators: 1: Order ID or "(no ID)" if not known.
en: Error saving order ID %1$s.
uk_UA: Помилка збереження ID замовлення %1$s.

note: translators: %1$s and %3$s are HTML (opening link tags). %2$s is also HTML (closing link tag).
en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
uk_UA: Перелік %1$sсхвалених каталогів для завантаження товарів%2$s оновлено. Щоб захистити свій сайт, перегляньте перелік і внесіть необхідні зміни. Для отримання додаткової інформації зверніться до %3$sцього посібника%2$s.

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing link tag.
en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
uk_UA: Зазначені завантаження вимкнено (недійсне розташування або тип файлу&mdash;%1$sдізнатися більше%2$s).

en: Gateway title.
uk_UA: Назва шлюзу.

en: Sorry, experiment_name is required.
uk_UA: Вибачте, потрібно вказати experiment_name.

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
uk_UA: Показувати тільки ті метадані, які пов'язані із замовленням.

note: translators: %s: Downloadable file.
en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
uk_UA: Завантажуваний файл %s не можна використовувати, оскільки його вимкнено.

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
uk_UA: Чи застосовується на вашому сайті використання схвалених каталогів для завантаження товарів?

en: Array of plugin slugs.
uk_UA: Масив слаґів плагінів.

en: How easy was it to edit your product?
uk_UA: Наскільки легко було редагувати ваш товар?

en: Start shopping
uk_UA: Почніть робити покупки

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
uk_UA: Блок, який відображає кнопку покупок, коли міні-кошик порожній.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
uk_UA: Кнопка купівлі міні-кошика

en: Custom orders tables have been deleted.
uk_UA: Таблиці замовлень користувачів були видалені.

en: Order payment URL.
uk_UA: URL оплати замовлення.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
uk_UA: Відсутній заголовок одноразового номера. Для цієї кінцевої точки потрібен дійсний одноразовий номер.

en: Plugin installation has been scheduled.
uk_UA: Встановлення плагіна заплановано.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
uk_UA: Необов’язковий параметр для отримання лише певних переліків завдань по ID.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
uk_UA: Показує, чи потрібно налаштувати товар перед покупкою.

en: Delete the custom orders tables
uk_UA: Видалити таблиці замовлень

en: Plugin activation has been scheduled.
uk_UA: Активацію плагіна заплановано.

en: Nonce is invalid.
uk_UA: Невірний ідентифікатор.

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
uk_UA: Максимальна кількість, яку можна додати в кошик.

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
uk_UA: Мінімальна кількість, яку можна додати в кошик.

note: translators: 1: order ID, 2: order ID.
en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
uk_UA: Отримано сповіщення PDT для замовлення %1$d в кінцевій точці замовлення %2$d.

note: translators: 1: email address, 2: order ID .
en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
uk_UA: Отримано сповіщення PDT для іншого облікового запису: %1$s. ID замовлення: %2$d.

[ctx: block title]
en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
uk_UA: Відображати форму оформлення замовлень, щоб покупці могли відправляти замовлення.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
uk_UA: Містить таблицю товарів та інші довільні блоки заповненого міні-кошика.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
uk_UA: Елементи міні-кошика

en: Email address (optional)
uk_UA: E-mail адреса (необов'язково)

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
uk_UA: Це означає, що таблиця, ймовірно, у неузгодженому стані. Рекомендується запустити новий процес регенерації або відновити перерваний процес (Статус – Інструменти – Повторно створити таблицю пошуку атрибутів товару/Відновити регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару), перш ніж увімкнути використання таблиці.

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
uk_UA: УВАГА: Процес регенерації таблиці пошуку атрибутів товару був перерваний.

en: Resume
uk_UA: Продовжити

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
uk_UA: Процес регенерації таблиці пошуку атрибутів товару відновлено.

note: translators: %1$s = count of products already processed.
en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
uk_UA: Цей інструмент відновить регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару в тому місці, в якому вона була перервана (%1$s товарів вже оброблено).

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
uk_UA: Процес регенерації таблиці пошуку атрибутів товару скасовано.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
uk_UA: Цей інструмент перерве регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару. Після цього процес можна або запустити заново, або відновити з того місця, де його було зупинено.

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
uk_UA: Перервати регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
uk_UA: Число, на яке збільшується кількість. Кількість має бути кратною цьому значенню.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
uk_UA: Як слід контролювати кількість цього товару, наприклад, які існують обмеження.

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
uk_UA: Відновити регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару

en: Quantity of this item to add to the cart.
uk_UA: Кількість товару для додавання в кошик.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
uk_UA: Зміна платформи може здатися великою перешкодою для подолання, але насправді перенести товари, клієнтів та замовлення на WooCommerce не так вже й складно. Ця стаття допоможе вам все зробити правильно.

en: Thuringia
uk_UA: Тюрингія

en: Schleswig-Holstein
uk_UA: Шлезвіг-Гольштейн

en: Saxony-Anhalt
uk_UA: Саксонія-Анхальт

en: Saxony
uk_UA: Саксонія

en: Saarland
uk_UA: Саар

en: Rhineland-Palatinate
uk_UA: Рейнланд-Пфальц

en: North Rhine-Westphalia
uk_UA: Північна Рейн-Вестфалія

en: Lower Saxony
uk_UA: Нижня Саксонія

en: Mecklenburg-Vorpommern
uk_UA: Мекленбург-Передня Померанія

en: Hesse
uk_UA: Гессен

en: Hamburg
uk_UA: Гамбург

en: Bremen
uk_UA: Бремен

en: Brandenburg
uk_UA: Бранденбург

en: Berlin
uk_UA: Берлін

en: Bavaria
uk_UA: Баварія

en: Baden-Württemberg
uk_UA: Баден-Вюртемберг

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
uk_UA: Як перейти з Magento на WooCommerce

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
uk_UA: Заголовок міні-кошика

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
uk_UA: Блок, який відображає таблицю товарів міні-кошика.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
uk_UA: Блок, що відображає заголовок блоку міні-кошика.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
uk_UA: Підвал міні-кошика

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
uk_UA: Таблиця товарів міні-кошика

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
uk_UA: Блок, який відображає підвал блоку міні-кошика.

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
uk_UA: Вигляд заповненого міні-кошика

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
uk_UA: Блоки, які відображаються, коли міні-кошик порожній.

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
uk_UA: Перегляд порожнього міні-кошика

en: Built by WooCommerce
uk_UA: Створено WooCommerce

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
uk_UA: Статус купона. Завжди має бути чернеткою, опубліковано або очікує на розгляд

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
uk_UA: Приймайте кредитні картки та інші популярні способи оплати за допомогою %1$sWooPayments%2$s

en: Please provide a valid promo note name.
uk_UA: Вкажіть дійсну назву промо-нотатки.

note: translators: 1: Payment provider name.
en: Save up to $800 in fees by managing transactions with %1$s. With %1$s, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
uk_UA: Заощаджуйте до 800 доларів на комісії, керуючи транзакціями за допомогою %1$s. Використовуючи %1$s ви можете безпечно приймати більшість карток, Apple Pay і платежі в понад 100 валютах.

en: Dismiss the gateway
uk_UA: Закрити шлюз

en: Task is not a subclass of `Task`
uk_UA: Завдання не є підкласом `Завдання`

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
uk_UA: Версія бази даних для WooCommerce. Це має збігатися з вашою версією WooCommerce.

en: Shop country/region
uk_UA: Країна/регіон магазину

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
uk_UA: Ви встановили версію WooCommerce для розробки, яка вимагає створення та мінімізації файлів. З директорії плагіну запустіть <code>pnpm install</code>, а потім <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code>, щоб створити та зменшити ресурси.

en: La Guaira (Vargas)
uk_UA: Ла-Гуайра (Варгас)

en: Treinta y Tres
uk_UA: Трейнта-і-Трес

en: Tacuarembó
uk_UA: Такуарембо

en: Soriano
uk_UA: Соріано

en: Salto
uk_UA: Сальто

en: Rocha
uk_UA: Роча

en: Rivera
uk_UA: Рівера

en: Paysandú
uk_UA: Пайсанду

en: Montevideo
uk_UA: Монтевідео

en: Maldonado
uk_UA: Мальдонадо

en: Lavalleja
uk_UA: Лавальєха

en: Flores
uk_UA: Флорес

en: Durazno
uk_UA: Дурасно

en: Colonia
uk_UA: Колонія

en: Cerro Largo
uk_UA: Серро-Ларго

en: Canelones
uk_UA: Канелонес

en: Artigas
uk_UA: Артигас

en: Usulután
uk_UA: Усулутан

en: La Unión
uk_UA: Ла-Уньон

en: San Vicente
uk_UA: Сан-Висенте

en: San Salvador
uk_UA: Сан-Сальвадор

en: Sonsonate
uk_UA: Сонсонате

en: San Miguel
uk_UA: Сан-Мігель

en: Santa Ana
uk_UA: Санта-Ана

en: Morazán
uk_UA: Морасан

en: Cuscatlán
uk_UA: Кускатлан

en: Chalatenango
uk_UA: Чалатенанго

en: Cabañas
uk_UA: Кабаньяс

en: Ahuachapán
uk_UA: Ауачапан

en: Ngöbe-Buglé
uk_UA: Нґобе-Буґле

en: Guna Yala
uk_UA: Ґуна-Яла

en: Emberá
uk_UA: Ембера

en: West Panamá
uk_UA: Західна Панама

en: Veraguas
uk_UA: Вераґуас

en: Panamá
uk_UA: Панама

en: Los Santos
uk_UA: Лос-Сантос

en: Herrera
uk_UA: Еррера

en: Darién
uk_UA: Дарієн

en: Chiriquí
uk_UA: Чирикі

en: Coclé
uk_UA: Кокле

en: Bocas del Toro
uk_UA: Бокас-дель-Торо

en: Río San Juan
uk_UA: Ріо-Сан-Хуан

en: Rivas
uk_UA: Рівас

en: Nueva Segovia
uk_UA: Нуева-Сеговія

en: Matagalpa
uk_UA: Матагальпа

en: Masaya
uk_UA: Масая

en: Managua
uk_UA: Манагуа

en: Madriz
uk_UA: Мадрис

en: Jinotega
uk_UA: Хінотега

en: Estelí
uk_UA: Естелі

en: Chontales
uk_UA: Чонталес

en: Chinandega
uk_UA: Чинандега

en: Carazo
uk_UA: Карасо

en: Boaco
uk_UA: Боако

en: Atlántico Sur
uk_UA: Атлантіко-Сур

en: Atlántico Norte
uk_UA: Атлантіко-Норте

en: Yoro
uk_UA: Йоро

en: Santa Bárbara
uk_UA: Санта-Барбара

en: Olancho
uk_UA: Оланчо

en: Ocotepeque
uk_UA: Окотепеке

en: Lempira
uk_UA: Лемпіра

en: Intibucá
uk_UA: Інтібука

en: Gracias a Dios
uk_UA: Грасіас-а-Діос

en: Francisco Morazán
uk_UA: Франсіско Морасан

en: El Paraíso
uk_UA: Ель-Параїсо

en: Cortés
uk_UA: Кортес

en: Copán
uk_UA: Копан

en: Comayagua
uk_UA: Комаягуа

en: Colón
uk_UA: Колон

en: Choluteca
uk_UA: Чолутека

en: Bay Islands
uk_UA: Іслас-де-ла-Байя

en: Atlántida
uk_UA: Атлантида

en: Zamora-Chinchipe
uk_UA: Самора-Чинчипе

en: Tungurahua
uk_UA: Тунґурауа

en: Sucumbíos
uk_UA: Сукумбіос

en: Santo Domingo de los Tsáchilas
uk_UA: Санто-Домінго-де-лос-Тсачилас

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
uk_UA: Ми зіткнулися з помилкою SSL. Переконайтеся, що ваш сайт підтримує TLS версії 1.2 або вище.

note: translators: %s: Context (e.g. 'featured', 'product-preview')
en: Our request to the %s API got a malformed response.
uk_UA: Наш запит до API %s отримав некоректну відповідь.

note: translators: 1: Context (e.g. 'featured', 'product-preview') 2: HTTP error code
en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
uk_UA: Наш запит до API %1$s отримав код помилки %2$d.

en: Santa Elena
uk_UA: Санта-Елена

en: Pichincha
uk_UA: Пічинча

en: Pastaza
uk_UA: Пастаса

en: Orellana
uk_UA: Орельяна

en: Napo
uk_UA: Напо

en: Morona-Santiago
uk_UA: Морона-Сантьяго

en: Manabí
uk_UA: Манабі

en: Loja
uk_UA: Лоха

en: Imbabura
uk_UA: Імбабура

en: Guayas
uk_UA: Гуаяс

en: Galápagos
uk_UA: Галапагос

en: Esmeraldas
uk_UA: Есмеральдас

en: El Oro
uk_UA: Ель-Оро

en: Cotopaxi
uk_UA: Котопахі

en: Chimborazo
uk_UA: Чимборасо

en: Carchi
uk_UA: Карчі

en: Cañar
uk_UA: Каньяр

en: Azuay
uk_UA: Асуай

en: Yuma
uk_UA: Юма

en: Valdesia
uk_UA: Вальдесія

en: Ozama
uk_UA: Озама

en: Higüamo
uk_UA: Ігуамо

en: Enriquillo
uk_UA: Енрікільо

en: El Valle
uk_UA: Ель-Вальє

en: Cibao Sur
uk_UA: Сібао Сур

en: Cibao Norte
uk_UA: Сібао-Норте

en: Cibao Noroeste
uk_UA: Сібао-Нороесте

en: Cibao Nordeste
uk_UA: Сібао-Нордесте

en: San José
uk_UA: Сан-Хосе

en: Puntarenas
uk_UA: Пунтаренас

en: Limón
uk_UA: Лимон

en: Heredia
uk_UA: Ередія

en: Guanacaste
uk_UA: Гуанакасте

en: Cartago
uk_UA: Картаго

en: Alajuela
uk_UA: Алахуела

en: Vichada
uk_UA: Вічада

en: Vaupés
uk_UA: Ваупес

en: Valle del Cauca
uk_UA: Вальє-дель-Каука

en: Tolima
uk_UA: Толіма

en: San Andrés & Providencia
uk_UA: Сан-Андрес і Провіденсія

en: Santander
uk_UA: Сантандер

en: Risaralda
uk_UA: Рисаральда

en: Quindío
uk_UA: Кіндіо

en: Putumayo
uk_UA: Путумайо

en: Norte de Santander
uk_UA: Норте-де-Сантандер

en: Nariño
uk_UA: Нариньйо

en: Meta
uk_UA: Мета

en: Magdalena
uk_UA: Магдалена

en: La Guajira
uk_UA: Ла-Гуахіра

en: Huila
uk_UA: Уїла

en: Guaviare
uk_UA: Ґуав'яре

en: Guainía
uk_UA: Ґуайнія

en: Capital District
uk_UA: Столичний округ

en: Cundinamarca
uk_UA: Кундінамарка

en: Chocó
uk_UA: Чоко

en: Cesar
uk_UA: Сесар

en: Cauca
uk_UA: Каука

en: Casanare
uk_UA: Касанаре

en: Caquetá
uk_UA: Какета

en: Caldas
uk_UA: Кальдас

en: Boyacá
uk_UA: Бояка

en: Atlántico
uk_UA: Атлантико

en: Arauca
uk_UA: Араука

en: Antioquia
uk_UA: Антіокія

en: Vlorë
uk_UA: Вльора

en: Tirana
uk_UA: Тирана

en: Shkodër
uk_UA: Шкодер

en: Lezhë
uk_UA: Лежа

en: Kukës
uk_UA: Кукес

en: Korçë
uk_UA: Корча

en: Gjirokastër
uk_UA: Гірокастра

en: Fier
uk_UA: Фієрі

en: Elbasan
uk_UA: Ельбасан

en: Durrës
uk_UA: Дуррес

en: Dibër
uk_UA: Дібер

en: Berat
uk_UA: Берат

en: View my cart
uk_UA: Переглянути мій кошик

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
uk_UA: Можливі способи оплати

en: Go to checkout
uk_UA: Перейти до оформлення замовлення

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
uk_UA: Доставка, податки та знижки розраховуються при оформленні замовлення.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
uk_UA: Відображати можливі способи оплати.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
uk_UA: На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

en: No theme is defined for this template.
uk_UA: Для цього шаблону не визначено жодної теми.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
uk_UA: Це сповіщення з подробицями замовлення, яке надсилається клієнтам після того, як статус замовлення було змінено на "Очікує", "Скасовано", або "Не виконано".

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
uk_UA: Перелік застарілих розширених завдань з фільтра на стороні клієнта.

en: Browse categories
uk_UA: Перегляд категорій

en: Antofagasta
uk_UA: Антофагаста

en: Atacama
uk_UA: Атакама

en: Coquimbo
uk_UA: Кокімбо

en: Los Lagos
uk_UA: Лос-Лагос

en: Maule
uk_UA: Мауле

en: Product Reviews
uk_UA: Відгуки про товар

en: There was an error generating your API Key.
uk_UA: Під час створення ключа API сталася помилка.

en: Valparaíso
uk_UA: Вальпараїсо

en: Tarapacá
uk_UA: Тарапака

en: Ñuble
uk_UA: Ньюбле

en: Magallanes
uk_UA: Магальянес

en: Los Ríos
uk_UA: Лос-Ріос

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
uk_UA: Лібертадор-Хенераль-Бернардо-О'Хіггінс

en: Biobío
uk_UA: Біо-Біо

en: La Araucanía
uk_UA: Арауканія

en: Aisén del General Carlos Ibañez del Campo
uk_UA: Айсен-дель-Хенераль-Карлос-Ібан'єс-дель-Кампо

en: Región Metropolitana de Santiago
uk_UA: Столична регіон Сантьяго

en: Arica y Parinacota
uk_UA: Арика-і-Паринакота

[ctx: block title]
en: Shipping Address
uk_UA: Адреса доставки

[ctx: block title]
en: Contact Information
uk_UA: Контактна інформація

[ctx: block title]
en: Actions
uk_UA: Дії

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
uk_UA: Правила та умови

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
uk_UA: Підсумки оформлення замовлення

[ctx: block title]
en: Payment Options
uk_UA: Варіанти оплати

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
uk_UA: Дозвольте клієнтам додавати нотатку до свого замовлення.

[ctx: block title]
en: Order Note
uk_UA: Нотатка до замовлення

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
uk_UA: Поля оформлення замовлення

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
uk_UA: Отримайте контактну інформацію клієнта.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
uk_UA: Дозвольте клієнтам розмістити замовлення.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
uk_UA: Містить блоки, які відображаються, коли кошик містить товари.

[ctx: block title]
en: Shipping Options
uk_UA: Варіанти доставки

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
uk_UA: Колонка, що містить підсумки оформлення замовлення.

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
uk_UA: Варіанти оплати для вашого магазину.

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
uk_UA: Перейти до оформлення замовлення

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
uk_UA: Переконайтеся, що клієнти погоджуються з вашими Умовами використання та Політикою конфіденційності.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
uk_UA: Отримайте платіжну адресу свого клієнта.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
uk_UA: Колонка, що містить поля адреси оформлення замовлення.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
uk_UA: Надає можливість клієнтам перейти до оформлення замовлення.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
uk_UA: Збирайте адреси доставки ваших клієнтів.

[ctx: block title]
en: Billing Address
uk_UA: Платіжна адреса

[ctx: block title]
en: Empty Cart
uk_UA: Порожній кошик

[ctx: block title]
en: Order Summary
uk_UA: Підсумок замовлення

en: Your cart
uk_UA: Ваш кошик

[ctx: block title]
en: Filled Cart
uk_UA: Заповнений кошик

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
uk_UA: Містить блоки, які відображаються, коли кошик порожній.

en: Task list ID does not exist
uk_UA: ID переліку завдань не існує

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
uk_UA: Залучайте більше покупців та збільшуйте продажі свого магазину. Інтегруйтеся з Google, щоб безкоштовно розміщувати свої товари та запускати платні рекламні кампанії.

en: If this is a default attribute
uk_UA: Якщо це атрибут за замовчуванням

[ctx: block title]
en: Express Checkout
uk_UA: Швидке оформлення замовлення

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
uk_UA: Розширення Eway для WooCommerce дозволяє здійснювати платежі за допомогою кредитних карток безпосередньо у вашому магазині, не перенаправляючи клієнтів на сторонній веб-сайт, щоб здійснити платіж.

[ctx: block title]
en: Cart Totals
uk_UA: Підсумки кошика

en: Task list ID already exists
uk_UA: ID переліку завдань вже існує

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено приховувати переліки завдань.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
uk_UA: Колонка із підсумками кошика.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
uk_UA: Відображення клієнтам інформації щодо замовлення.

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
uk_UA: Позиції в кошику

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
uk_UA: Колонка, що містить товари кошика.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
uk_UA: Для цього замовлення необхідно вибрати спосіб доставки.

en: Sorry, that task list was not found
uk_UA: Вибачте, такий перелік завдань не знайдено

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
uk_UA: Блок, що містить додані позиції в кошику.

en: Platform version to track.
uk_UA: Версія платформи для відстеження.

en: Platform to track.
uk_UA: Платформа для відстеження.

en: Sorry, you post telemetry data.
uk_UA: Вибачте, ви публікуєте дані телеметрії.

en: Mini-Cart
uk_UA: Міні-кошик

en: Returns number of products with each stock status.
uk_UA: Повертає кількість товарів із кожним статусом запасу.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
uk_UA: Якщо true, буде обчислено кількість запасів товарів в колекції.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
uk_UA: На жаль, завдань з таким ID, які можна відкласти, не знайдено.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
uk_UA: На жаль, завдань з таким ID, які можна закрити, не знайдено.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено отримувати завдання по адаптації.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено відкладати завдання по адаптацію.

en: Time period to snooze the task.
uk_UA: Термін відкладання завдання.

en: Store email address.
uk_UA: Email магазину.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь для ресурсів, змінених до зазначеної дати у форматі ISO8601.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь для ресурсів, змінених після зазначеної дати у форматі ISO8601.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
uk_UA: Чи слід враховувати дати запису за GMT при обмеженні відповіді за датою публікації чи зміною.

en: Sorry, no task with that ID was found.
uk_UA: На жаль, завдань з таким ID не знайдено.

en: Optional parameter to query specific task list.
uk_UA: Необов'язковий параметр для запиту певного переліку завдань.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
uk_UA: Незалежно від того, чи погодився цей магазин на отримання маркетингового контенту від WooCommerce.com.

en: This is where you can browse products in this store.
uk_UA: Тут ви можете переглядати товари цього магазину.

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрану доставку?

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані збори?

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
uk_UA: Додайте рекомендовані маркетингові інструменти для залучення нових клієнтів та розвитку вашого бізнесу

en: Chernivtsi Oblast
uk_UA: Чернівецька область

note: translators: %s: WooCommerce.com Subscriptions tab count HTML.
en: My Subscriptions %s
uk_UA: Мої підписки %s

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
uk_UA: Друкуйте етикетки доставки за допомогою %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Locations outside all other zones
uk_UA: Місця за межами всіх інших зон

en: International
uk_UA: Міжнародна

en: Reach out to customers
uk_UA: Звернутися до клієнтів

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
uk_UA: Підвищте швидкість та безпеку за допомогою %1$sJetpack%2$s

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
uk_UA: Автоматично отримуйте розрахунок податку з продажів із %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: ZIP Code
uk_UA: Поштовий індекс

note: translators: 1: opening analytics docs link tag. 2: closing link tag
en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
uk_UA: У вашому каталозі завантажень виявлено файли, які можуть містити звіти %1$sаналітики магазину%2$s. Ми рекомендуємо переглядати та видаляти всі подібні файли.

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
uk_UA: У вашій директорії завантажень виявлено потенційно незахищені файли

en: Edit page
uk_UA: Редагувати сторінку

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
uk_UA: Оновлювати таблицю безпосередньо при зміні товару, замість того, щоб планувати відкладене оновлення.

en: Direct updates
uk_UA: Прямі оновлення

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
uk_UA: Використовуйте таблицю пошуку атрибутів товару для фільтрації каталогу.

en: Enable table usage
uk_UA: Увімкнути використання таблиці

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
uk_UA: Ці налаштування недоступні під час регенерації таблиці пошуку.

en: Product attributes lookup table
uk_UA: Таблиця пошуку атрибутів товару

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
uk_UA: Виберіть товар для регенерації даних або залиште поле порожнім для повної регенерації таблиці:

en: Additional data to pass to the extension
uk_UA: Додаткові дані для передачі розширенню

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
uk_UA: Назва розширення - буде використовуватися для забезпечення належної маршрутизації даних у запиті.

en: Net total revenue (formatted).
uk_UA: Чистий загальний дохід (відформатований).

en: When true, refunded items are restocked.
uk_UA: Якщо підтверджено, повернені товари поповнюються.

en: Shipping Phone Number
uk_UA: Номер телефону для доставки

en: Billing Phone Number
uk_UA: Номер телефону для виставлення рахунків

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
uk_UA: Політика повернення

note: translators: 1: last access date 2: last access time 3: last access timezone abbreviation
en: %1$s at %2$s %3$s
uk_UA: %1$s о %2$s %3$s

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
uk_UA: Ми створили для вас зразок сторінки повернення. Будь ласка, подивіться та оновіть його вміст, щоб він відповідав вашому магазину.

en: N. Revenue (formatted)
uk_UA: Чистий дохід (відформатований)

en: Enable WooCommerce Analytics
uk_UA: Увімкнути аналітику WooCommerce

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
uk_UA: Налаштуйте сторінку політики повернення, щоб підвищити довіру до вашого магазину.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з низьким запасом або відсутніми на складі. (Застаріло)

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
uk_UA: %1$s не може використовуватися застосовуючи примусове завантаження. Замість цього буде використовуватися перенаправлення.

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
uk_UA: %1$s не може використовуватися застосовуючи метод X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Замість цього буде використовуватися примусове завантаження.

note: translators: %1$s is a link to the WooCommerce documentation.
en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
uk_UA: Якщо обрано метод "Примусове завантаження" або "X-Accel-Redirect/X-Sendfile", але він не працює, система буде використовувати метод "Перенаправлення" в крайньому випадку. <a href="%1$s">Ознайомтеся з цим посібником</a>, щоб отримати детальну інформацію.

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
uk_UA: Дозволити використовувати режим перенаправлення (небезпечно) в крайньому випадку

en: Set your store location and where you'll ship to.
uk_UA: Вкажіть місце розташування вашого магазину та місця доставки.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
uk_UA: Виберіть платіжні системи та способи оплати при оформленні замовлень.

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
uk_UA: Залишився один крок до початку отримання платежів. Перевірте дані своєї компанії, щоб почати керувати транзакціями за допомогою WooPayments.

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
uk_UA: Для початку додайте в магазин перший товар. Ви можете додавати товари вручну, через CSV або імпортувати їх з іншої служби.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
uk_UA: Адреса магазину необхідна, щоб задати країну для налаштування доставки, валюти та способів оплати.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
uk_UA: Вкажіть місце розташування магазину та налаштуйте параметри податкової ставки.

en: Grow your store
uk_UA: Розвивайте свій магазин

en: The rate at which tax is applied.
uk_UA: Ставка, за якою застосовується податок.

en: Get backups
uk_UA: Отримати резервні копії

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
uk_UA: Збої в роботі магазину призводять до втрати прибутку. Відновлення одним натисканням дозволяє швидко повернутися до роботи, якщо щось піде не так.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
uk_UA: Захистіть свій магазин WooCommerce за допомогою Jetpack Backup.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
uk_UA: Нотатки недоступні, оскільки не вдається завантажити сховище даних "admin-note".

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
uk_UA: Розширення PayFast для WooCommerce дозволяє приймати платежі по кредитній карті та шляхом безготівкових переказів через один з найпопулярніших платіжних шлюзів в Південній Африці. Вам не потрібно буде платити за встановлення або щомісяця оплачувати підписку. При виборі цього розширення в якості валюти в магазині буде використовуватися Південноафриканський ранд.

en: Number of variation items sold.
uk_UA: Кількість проданих варіацій товару.

en: Variations Sold
uk_UA: Варіацій продано

en: Number of product items sold.
uk_UA: Кількість проданих товарів.

en: Products sold
uk_UA: Товарів продано

en: Data store:
uk_UA: Сховище даних:

en: This section shows details of Action Scheduler.
uk_UA: В цьому розділі показані відомості про планувальника дій.

en: Products by Rating list
uk_UA: Товари за рейтинговим списком

en: Change status to cancelled
uk_UA: Змінити статус на "Скасовано"

en: Source of note.
uk_UA: Джерело нотатки.

en: Recently Viewed Products list
uk_UA: Перелік нещодавно переглянутих товарів

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d ID
uk_UA: ID завантаження %d

en: Things to do next
uk_UA: Що робити далі

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
uk_UA: Керуйте транзакціями не покидаючи Майстерню WordPress. Тільки з WooPayments.

en: A link to a product.
uk_UA: Посилання на товар.

en: A link to a product tag.
uk_UA: Посилання на позначку товару.

en: Product Link
uk_UA: Посилання товару

en: Product Tag Link
uk_UA: Посилання позначки товару

en: A link to a product category.
uk_UA: Посилання на категорію товару.

en: Product Category Link
uk_UA: Посилання категорії товару

en: How easy was it to add a product tag?
uk_UA: Наскільки легко було додати позначку товару?

en: Invalid path provided.
uk_UA: Надано неправильний шлях.

note: translators: %1$s: Link to WP Mail Logging plugin, %2$s: Link to Email FAQ support page.
en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
uk_UA: Щоб листи з повідомленнями магазину надходили вам та вашим клієнтам, рекомендуємо підключити адресу електронної пошти до вашого домену та налаштувати виділений SMTP-сервер. Якщо схоже, що повідомлення не надсилаються коректно, встановіть <a href="%1$s">плагін реєстрації пошти WP</a> або перегляньте <a href="%2$s">сторінку поширених питань по електронній пошті</а>.

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
uk_UA: Створюйте та надсилайте електронні листи про покупки, інформаційні повідомлення і рекламні кампанії прямо з майстерні сайта.

en: Delta Amacuro
uk_UA: Дельта-Амакуро

en: Federal Dependencies
uk_UA: Федеральні володіння

en: Zulia
uk_UA: Сулія

en: Yaracuy
uk_UA: Яракуй

en: Trujillo
uk_UA: Трухільйо

en: Táchira
uk_UA: Тачіра

en: Sucre
uk_UA: Сукре

en: Portuguesa
uk_UA: Португеса

en: Nueva Esparta
uk_UA: Нуева-Еспарта

en: Monagas
uk_UA: Монагас

en: Miranda
uk_UA: Міранда

en: Mérida
uk_UA: Меріда

en: Lara
uk_UA: Лара

en: Guárico
uk_UA: Гуаріко

en: Falcón
uk_UA: Фалькон

en: Cojedes
uk_UA: Кохедес

en: Carabobo
uk_UA: Карабобо

en: Bolívar
uk_UA: Болівар

en: Barinas
uk_UA: Барінас

en: Aragua
uk_UA: Арагуа

en: Apure
uk_UA: Апуре

en: Anzoátegui
uk_UA: Ансоатегі

note: translators: %d: How many products have been processed so far.
en: Filling in progress (%d)
uk_UA: Заповнення в процесі (%d)

en: Product attributes lookup table data is regenerating
uk_UA: Дані таблиці пошуку атрибутів товарів регенеруються

en: Regenerate the product attributes lookup table
uk_UA: Регенерувати таблицю пошуку атрибутів товарів

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
uk_UA: Цей механізм відновить дані таблиці пошуку атрибутів товарів з даних існуючих товарів. Даний процес може зайняти деякий час.

en: Capital
uk_UA: Копенгаген

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
uk_UA: Paystack допомагає африканським торговцям приймати одноразові та періодичні платежі за допомогою сучасного безпечного платіжного шлюзу.

en: How easy was it to add a product attribute?
uk_UA: Наскільки легко було додати атрибут товару?

en: How easy was it to add product category?
uk_UA: Наскільки легко було додати категорію товару?

en: How easy was it to use search?
uk_UA: Наскільки легко було використовувати пошук?

note: translators: the title of the payment gateway
en: %s connected successfully
uk_UA: %s успішно підключено

en: Hi there,
uk_UA: Привіт,

note: translators: %s Field label.
en: %s (optional)
uk_UA: %s (необов'язково)

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
uk_UA: Увімкніть ексклюзивний плагін PayU для WooCommerce, щоб почати приймати платежі більш ніж 100 способами оплати, доступними у вашій країні, включаючи кредитні картки, дебетові картки, UPI та багато іншого!

en: PayU for WooCommerce
uk_UA: PayU для WooCommerce

en: Get ready to start selling
uk_UA: Будьте готові почати продавати

note: translators: %s: Integration name.
en: Integration "%s" is not registered.
uk_UA: Інтеграція "%s" не зареєстрована.

note: translators: %s: Integration name.
en: "%s" is already registered.
uk_UA: "%s" вже зареєстровано.

en: Integration registry requires an identifier.
uk_UA: Реєстр інтеграції вимагає ідентифікатора.

en: There was an error with an item in your cart.
uk_UA: Сталася помилка з товаром у вашому кошику.

note: translators: %s: product names.
en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
uk_UA: %s недостатньо на складі. Будь ласка, зменшіть кількість у вашому кошику.

note: translators: %s: product names.
en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
uk_UA: %s недостатньо на складі. Будь ласка, зменшіть кількість у вашому кошику.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
uk_UA: У кошику занадто багато %s. Будь ласка, зменшіть кількість кожного товару в кошику до 1.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
uk_UA: У кошику занадто багато %s. Будь ласка, зменшіть кількість в кошику до 1.

note: translators: %s: product names.
en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
uk_UA: %s неможливо придбати. Будь ласка, видаліть їх із кошика.

note: translators: %s: product name.
en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
uk_UA: %s неможливо придбати. Будь ласка, видаліть його з кошика.

note: translators: %s: product names.
en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
uk_UA: %s немає в наявності і їх не можна придбати. Видаліть їх із кошика.

note: translators: %s: product name.
en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
uk_UA: %s немає в наявності і не може бути придбаний. Видаліть його з кошика.

note: translators: 1: The first n-1 items of a list 2: the last item in the list.
en: %1$s and %2$s
uk_UA: %1$s і %2$s

en: Block name is required.
uk_UA: Необхідно вказати назву блоку.

en: Start selling
uk_UA: Почати продавати

en: of
uk_UA: з

en: Step
uk_UA: Крок

en: WooCommerce Setup
uk_UA: Налаштування WooCommerce

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
uk_UA: Назва міста не передбачає кілька значень. Це залишилося в минулому з версії WooCommerce 5.3, замість нього слід використовувати «міста».

en: Search for a page&hellip;
uk_UA: Шукати сторінку&hellip;

note: translators: 1: tax class name 2: error message
en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
uk_UA: Не вдалося зберегти додатковий податковий клас "%1$s". %2$s.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
uk_UA: Ви майже на місці! Після завершення налаштування магазину ви зможете почати отримувати замовлення.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
uk_UA: Коли запас варіації товару досягне цієї кількості, ви отримаєте повідомлення по електронній пошті. Стандартне значення для всіх варіацій можна встановити на вкладці запасів товару. Значення магазину за замовчуванням можна встановити в розділі Налаштування > Товари > Наявність.

en: Tax class slug is invalid
uk_UA: Слаґ податкового класу недійсний

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
uk_UA: Поштовий індекс не передбачає кілька значень. Це застаріло з випуском WooCommerce 5.3, замість цього слід використовувати «поштові індекси».

en: Amount that will be refunded for this tax.
uk_UA: Сума, яка буде повернута з цього податку.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
uk_UA: Сума, яка буде повернута за цю позицію (без податків).

en: Low Stock amount for the variation.
uk_UA: Низька кількість запасів для варіації.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
uk_UA: Обмежте набір результатів ресурсами, призначеними певному предку. Застосовується тільки до ієрархічних таксономій.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
uk_UA: Зміщення набору результатів на певну кількість елементів. Застосовується тільки до ієрархічних таксономій.

en: Low Stock amount for the product.
uk_UA: Низька кількість запасів для товару.

en: Coupon item ID is readonly.
uk_UA: ID купона доступний тільки для читання.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
uk_UA: Перелік назв міст. Представлено в WooCommerce 5.3.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
uk_UA: Перелік поштових індексів. Представлено в WooCommerce 5.3.

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
uk_UA: Вибраний товар не є варіацією %2$s, будь ласка, виберіть варіанти товару, відвідавши <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Parent product's threshold (%d)
uk_UA: Поріг батьківського товару (%d)

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
uk_UA: Коли запас товару досягне цієї кількості, ви отримаєте повідомлення по електронній пошті. Можна визначити різні значення для кожної варіації індивідуально. Значення за замовчуванням для всього магазину можна встановити в розділі Налаштування > Товари > Наявність.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Store-wide threshold (%d)
uk_UA: Поріг для всього магазину (%d)

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
uk_UA: Легкі платежі від Mollie: пропонуйте глобальні та місцеві способи оплати, підключіться за лічені хвилини та отримуйте підтримку на своїй мові.

en: PayPal Payments
uk_UA: Платежі PayPal

note: translators: %s: is the field label translators: %s Field label.
en: %s is required
uk_UA: %s обов’язково

en: Add manually
uk_UA: Додати вручну

en: Value of the metadata.
uk_UA: Значення метаданих.

en: Name of the metadata.
uk_UA: Назва метаданих.

en: shipping address
uk_UA: адреса доставки

en: billing address
uk_UA: платіжна адреса

note: translators: %s Address type.
en: There was a problem with the provided %s:
uk_UA: Виникла проблема з наданим %s:

en: The provided phone number is not valid
uk_UA: Вказаний номер телефону недійсний

en: The provided postcode / ZIP is not valid
uk_UA: Вказаний поштовий індекс недійсний

note: translators: %s valid country codes
en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
uk_UA: Вказано недійсний код країни. Має бути один із: %s

en: Total tax amount for this fee.
uk_UA: Загальна сума податку за цей збір.

en: Total amount for this fee.
uk_UA: Загальна сума за цей збір.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Загальна сума збору вказується з використанням найменшої одиниці валюти.

en: The provided email address is not valid
uk_UA: Вказана електронна адреса недійсна

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
uk_UA: На жаль, ми не приймаємо замовлення із вказаної країни (%s)

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
uk_UA: Опціонально, як значення метаданих повинно відображатися користувачеві.

note: translators: %1$s given state, %2$s valid states
en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
uk_UA: Область (%1$s) вказана некоректно. Має бути одна із: %2$s

en: List of required payment gateway features to process the order.
uk_UA: Перелік необхідних функцій платіжного шлюзу для обробки замовлення.

en: List of cart fees.
uk_UA: Перелік зборів в кошику.

en: Metadata related to the item
uk_UA: Метадані, що стосуються елемента

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
uk_UA: На жаль, ми не доставляємо замовлення до вказаної країни (%s)

note: translators: %s provided email.
en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
uk_UA: Зазначена адреса електронної пошти (%s) недійсна - будь ласка, вкажіть дійсну адресу електронної пошти

en: A valid email address is required
uk_UA: Потрібна дійсна адреса електронної пошти

note: translators: %s file handle name.
en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
uk_UA: Скрипт з дескриптором %s мав залежність від самого себе, яка була видалена. Це показник того, що ваш код JS має циклічну залежність, яка може викликати помилки.

en: How to customize your product catalog
uk_UA: Як налаштувати каталог товарів

note: translators: %s is template name
en: Sorry, creating the product with template failed.
uk_UA: На жаль, створити товар із шаблона не вдалося.

en: Product template name.
uk_UA: Назва шаблону товару.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
uk_UA: Ви хочете, щоб ваш каталог товарів та зображення виглядали чудово і відповідали вашому бренду. У цьому посібнику ви знайдете всі поради, необхідні для того, щоб ваші товари виглядали чудово у вашому магазині.

en: Extended task List
uk_UA: Розширений перелік завдань

en: San Marcos
uk_UA: Сан-Маркос

en: Jutiapa
uk_UA: Джутіапа

en: El Progreso
uk_UA: Ель-Прогресо

en: Zacapa
uk_UA: Cакапа

en: Totonicapán
uk_UA: Тотонікапан

en: Suchitepéquez
uk_UA: Сучітепекес

en: Sololá
uk_UA: Солола

en: Santa Rosa
uk_UA: Санта-Роса

en: Sacatepéquez
uk_UA: Сакатепекес

en: Retalhuleu
uk_UA: Реталулеу

en: Quiché
uk_UA: Кіче

en: Quetzaltenango
uk_UA: Кесальтенанго

en: Petén
uk_UA: Петен

en: Jalapa
uk_UA: Халапа

en: Izabal
uk_UA: Ісабаль

en: Huehuetenango
uk_UA: Уеуетенанго

en: Escuintla
uk_UA: Ескуінтла

en: Chiquimula
uk_UA: Чикімула

en: Chimaltenango
uk_UA: Чимальтенанго

en: Baja Verapaz
uk_UA: Баха-Верапас

en: Alta Verapaz
uk_UA: Альта-Верапас

en: Generated at
uk_UA: Створено в

note: translators: ISO 3166-1 alpha-2 country code
en: '%s' is not a valid country code.
uk_UA: '%s' не є дійсним кодом країни.

en: This section shows information about this status report.
uk_UA: У цьому розділі відображається інформація про звіт стану системи.

en: Status report information
uk_UA: Звіт про стан

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
uk_UA: Сторінка не містить шорткоду %1$s або блоку %2$s.

en: Get the basics
uk_UA: Отримайте основи

en: You're invited to share your experience
uk_UA: Вас запрошують поділитися своїм досвідом

en: Santo Domingo
uk_UA: Санто-Домінго

en: Monte Plata
uk_UA: Монте-Плата

en: Valverde
uk_UA: Вальверде

en: Santiago Rodríguez
uk_UA: Сантьяго Родрігес

en: Santiago
uk_UA: Сантьяго

en: San Cristóbal
uk_UA: Сан-Крістобаль

en: Samaná
uk_UA: Самана

en: Puerto Plata
uk_UA: Пуерто-Плата

en: Pedernales
uk_UA: Педерналес

en: Monte Cristi
uk_UA: Монте-Крісті

en: La Vega
uk_UA: Ла-Вега

en: La Romana
uk_UA: Ла-Романа

en: La Altagracia
uk_UA: Ла-Альтаграсія

en: Elías Piña
uk_UA: Еліас Пінья

en: Duarte
uk_UA: Дуарте

en: Dajabón
uk_UA: Даджабон

en: Baoruco
uk_UA: Баоруко

en: Odisha
uk_UA: Одіша

en: San José de Ocoa
uk_UA: Сан-Хосе-де-Окоа

en: Hato Mayor
uk_UA: Ато-Майор

en: Monseñor Nouel
uk_UA: Монсеньйор-Новель

en: Sánchez Ramírez
uk_UA: Санчес-Рамірес

en: San Pedro de Macorís
uk_UA: Сан-Педро-де-Макоріс

en: Hermanas Mirabal
uk_UA: Ерманас-Мірабаль

en: Peravia
uk_UA: Перавія

en: María Trinidad Sánchez
uk_UA: Марія-Тринідад-Санчес

en: Independencia
uk_UA: Індепенденсія

en: Espaillat
uk_UA: Еспаят

en: El Seibo
uk_UA: Ель-Сейбо

en: Barahona
uk_UA: Бараона

en: Azua
uk_UA: Асуа

en: Distrito Nacional
uk_UA: Дістріто Насьйональ

en: I don't know how to get a date from a %s
uk_UA: Я не знаю, як отримати дату з %s

en: Search by similar attribute name.
uk_UA: Пошук за подібною назвою атрибута.

note: translators: 1: line break tag, 2: open link to WordPress update link, 3: close link tag.
en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
uk_UA: %1$s %2$sОновіть WordPress, щоб увімкнути нову навігацію%3$s

en: Slug identifier for the resource.
uk_UA: ID частини посилання для ресурсу.

en: No product attribute with that slug was found.
uk_UA: Атрибут товару з цим слаґом не знайдено.

note: translators: 1: Link URL
en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
uk_UA: З випуском WooCommerce 4.0 ці звіти були замінені. Тепер користувачам WordPress 5.3+ доступний новий та покращений розділ «Аналітика». Перейдіть до <a href="%1$s">Аналітика WooCommerce</a> або дізнайтесь більше про нові можливості з <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">документації про аналітику WooCommerce</a>.

en: Department
uk_UA: Відділ

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
uk_UA: Ми дуже рекомендуємо зробити резервну копію вашого сайту перед оновленням.

en: Are you sure you're ready?
uk_UA: Ви впевнені, що готові?

en: Send
uk_UA: Надіслати

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
uk_UA: Офіційне розширення Razorpay для WooCommerce дозволяє вам приймати кредитні картки, дебетові картки, проводити розрахунки за допомогою банківських інтернет-систем, електронних гаманців та UPI.

note: translators: %s: extension namespace
en: Extension data registered by %s
uk_UA: Дані розширення зареєстровані %s

en: Whether the product is visible in the catalog
uk_UA: Видимість товару в каталозі

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
uk_UA: Загальний податок на доставку. Якщо вартість доставки не розрахована, буде надіслано нульову відповідь.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
uk_UA: Загальна вартість доставки. Якщо вартість доставки не розрахована, буде надіслано нульову відповідь.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
uk_UA: Значення True, якщо кошик задовольняє критеріям для відображення вартості доставки, а тарифи розраховані та включені до загальної суми.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
uk_UA: Тип знижки по купону (наприклад, відсоток або фіксована сума)

en: Thank you for your feedback!
uk_UA: Дякуємо за ваш відгук!

en: Ladakh
uk_UA: Ладакх

en: How easy was it to update your settings?
uk_UA: Наскільки легко було оновити налаштування?

en: The coupon's unique code.
uk_UA: Унікальний код купона.

en: Unable to create order
uk_UA: Неможливо створити замовлення

en: Current set billing address for the customer.
uk_UA: Поточна платіжна адреса покупця.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останнього замовлення цього товару в часовому поясі сайту.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
uk_UA: Обмежити набір результатів замовленнями, які мають зазначений customer_type

en: Alias for customer_type (deprecated).
uk_UA: Псевдонім для customer_type (застаріло).

en: How easy was it to update an order?
uk_UA: Наскільки легко було оновити замовлення?

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: myaccount page link.
en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
uk_UA: Ліміт використання купона "%1$s" досягнуто. Якщо ви щойно використовували цей купон, але замовлення не було завершено, ви можете повторити спробу або скасувати замовлення, перейшовши на сторінку <a href="%2$s">"Мій обліковий запис"</a>.

en: Back
uk_UA: Назад

en: Clarendon
uk_UA: Кларендон

en: Manchester
uk_UA: Манчестер

en: Westmoreland
uk_UA: Вестморленд

en: Hanover
uk_UA: Ганновер

en: Saint James
uk_UA: Сент-Джеймс

en: Portland
uk_UA: Портленд

en: Kingston
uk_UA: Кінгстон

en: Saint Elizabeth
uk_UA: Сент-Елізабет

en: Trelawny
uk_UA: Трелоні

en: Saint Ann
uk_UA: Сент-Енн

en: Saint Mary
uk_UA: Сент-Мері

en: Saint Thomas
uk_UA: Сент-Томас

en: Saint Andrew
uk_UA: Сент-Ендрю

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
uk_UA: Цей інструмент скине всі кешовані значення, які використовуються в Аналітиці WooCommerce. Якщо цифри все ще здаються невірними, спробуйте %1$sповторно імпортувати архівні дані%2$s.

en: How easy was it to import products?
uk_UA: Наскільки легко було імпортувати товари?

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
uk_UA: Переглядайте замовлення, інформацію про клієнта, обробляйте повернення одним натисканням в додатку Woo.

en: Manage your orders on the go
uk_UA: Керуйте своїми замовленнями на ходу

en: Saint Catherine
uk_UA: Сент-Катрин

en: Stats about variations.
uk_UA: Статистика варіантів.

en: Variations detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про варіації.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким не призначені зазначені варіації.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначені зазначені варіації.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
uk_UA: Обмежити вибірку варіаціями із зазначених категорій.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
uk_UA: Обмежити вибірку варіаціями, які не включають зазначені атрибути.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
uk_UA: Обмежити вибірку тільки варіаціями, які включають зазначені атрибути.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
uk_UA: Додайте до звіту додаткову інформацію про кожну варіацію.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які не мають зазначених батьківських товарів.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які мають зазначені батьківські товари.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
uk_UA: Обмежити вибірку варіаціями, що не належать до зазначених категорій.

en: Categories deleted.
uk_UA: Категорії видалені.

en: Tags deleted.
uk_UA: Позначки видалені.

en: Parish
uk_UA: Прихід

note: translators: 1: tax amount 2: country name
en: (includes %1$s estimated for %2$s)
uk_UA: (включає %1$s для %2$s)

en: Town / City / Post Office
uk_UA: Місто / Поштове відділення

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
uk_UA: Будь ласка, перейдіть до <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>, щоб вибрати варіанти товару.

en: Click here to set your new password.
uk_UA: Натисніть тут, щоб задати новий пароль.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
uk_UA: Чи потрібно створити новий обліковий запис в ході обробки замовлення.

en: Set password
uk_UA: Встановити пароль

[ctx: district]
en: Kosovo
uk_UA: Косово

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
uk_UA: Косово-Поморавлє

[ctx: district]
en: Toplica
uk_UA: Топлиця

[ctx: district]
en: Vojvodina
uk_UA: Воєводина

[ctx: district]
en: Zaječar
uk_UA: Заєчар

[ctx: district]
en: Zlatibor
uk_UA: Златібор

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
uk_UA: Косово і Метохія

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
uk_UA: Косовська-Митровиця

[ctx: district]
en: Prizren
uk_UA: Призрен

[ctx: district]
en: Peć
uk_UA: Печ

[ctx: district]
en: West Bačka
uk_UA: Західно-Бацький округ

[ctx: district]
en: Šumadija
uk_UA: Шумадія

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
uk_UA: Натискаючи "Розпочати", ви погоджуєтесь із нашими %1$sУмовами надання послуг%2$s

en: The slug for the resource.
uk_UA: Слаґ для ресурсу.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
uk_UA: Цей ключ для скидання пароля призначений для іншого облікового запису користувача. Будь ласка, вийдіть з системи і спробуйте ще раз.

en: Meta value for UI display.
uk_UA: Мета значення для відображення інтерфейсу користувача.

en: Meta key for UI display.
uk_UA: Мета ключ для відображення інтерфейсу користувача.

en: Parent product name if the product is a variation.
uk_UA: Назва батьківського товару, якщо товар є варіацією.

[ctx: district]
en: Belgrade
uk_UA: Белград

[ctx: district]
en: Morava
uk_UA: Морава

[ctx: district]
en: Pirot
uk_UA: Пірот

[ctx: district]
en: Srem
uk_UA: Срем

[ctx: district]
en: South Banat
uk_UA: Південно-Банатський округ

[ctx: district]
en: South Bačka
uk_UA: Південно-Бацький округ

[ctx: district]
en: Raška
uk_UA: Рашка

[ctx: district]
en: Rasina
uk_UA: Расинський округ

[ctx: district]
en: Pomoravlje
uk_UA: Поморавський округ

[ctx: district]
en: Pčinja
uk_UA: Пчинський округ

[ctx: district]
en: North Banat
uk_UA: Північно-Банатський округ

[ctx: district]
en: North Bačka
uk_UA: Північно-Бацький округ

[ctx: district]
en: Nišava
uk_UA: Нишавский округ

[ctx: district]
en: Mačva
uk_UA: Мачва

[ctx: district]
en: Kolubara
uk_UA: Колубарський округ

[ctx: district]
en: Jablanica
uk_UA: Ябланицький округ

[ctx: district]
en: Danube
uk_UA: Дунай

[ctx: district]
en: Central Banat
uk_UA: Середньо-Банатський округ

[ctx: district]
en: Braničevo
uk_UA: Браничевський округ

[ctx: district]
en: Bor
uk_UA: Борський округ

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
uk_UA: Прогнозуйте потреби покупців і залучайте відвідувачів на свій сайт за допомогою компаній Smart Shopping і безкоштовних оголошень для розширення бізнесу.

en: Let's go
uk_UA: Вперед

en: Abort
uk_UA: Скасувати

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
uk_UA: Пошук за схожою назвою товару, артикулом або значенням атрибута.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
uk_UA: Обмежити результати тільки замовленнями, які не включають товари із зазначеними атрибутами.

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
uk_UA: Обмежити результати тільки замовленнями, які включають товари із зазначеними атрибутами.

en: Export status message.
uk_UA: Повідомлення про стан експорту.

en: Export status.
uk_UA: Статус експорту.

en: Setup Wizard
uk_UA: Майстер налаштування

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
uk_UA: Вкажіть кілька ID в параметрі noteIds.

en: Export ID.
uk_UA: ID експорту.

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
uk_UA: Онлайн-курси - прекрасне рішення для будь-якого бізнесу, котрий може навчити нових навичок. Курси не вимагають фізичної розробки товарів і не потребують доставки. Вони швидко створюються, доступні і можуть приносити пасивний дохід довгі роки. У цій статті ми детально розповімо про те, як продавати курси за допомогою WooCommerce.

en: Do you want to sell online courses?
uk_UA: Ви хочете продавати онлайн-курси?

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
uk_UA: Слідкуйте за продажами і показниками кращих товарів за допомогою додатку Woo.

en: Track your store performance on mobile
uk_UA: Відстежуйте продуктивність вашого магазину на мобільному пристрої

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
uk_UA: Створюйте нові товари та змінюйте існуючі з мобільного пристрою за допомогою додатку Woo

en: Edit products on the move
uk_UA: Редагуйте товари на ходу

en: Csongrád-Csanád
uk_UA: Чонград-Чанад

en: Biscay
uk_UA: Біскайя

en: New Valley
uk_UA: Нова Долина

en: Suez
uk_UA: Суец

en: North Sinai
uk_UA: Північний Синай

en: Port Said
uk_UA: Порт-Саїд

en: Matrouh
uk_UA: Матрух

en: Minya
uk_UA: Мінья

en: Luxor
uk_UA: Луксор

en: Qena
uk_UA: Кена

en: Kafr el-Sheikh
uk_UA: Кафр-еш-Шейх

en: Qalyubia
uk_UA: Кальюбія

en: South Sinai
uk_UA: Південний Синай

en: Ismailia
uk_UA: Ісмаїлія

en: Giza
uk_UA: Гіза

en: Gharbia
uk_UA: Гарбія

en: Damietta
uk_UA: Дум'ят

en: Dakahlia
uk_UA: Дакахлія

en: Cairo
uk_UA: Каїр

en: Beni Suef
uk_UA: Бені-Суейф

en: Beheira
uk_UA: Бухейра

en: Red Sea
uk_UA: Червоне Море

en: Asyut
uk_UA: Асьют

en: Aswan
uk_UA: Асуан

en: Alexandria
uk_UA: Александрія

en: Zou
uk_UA: Зу

en: Ouémé
uk_UA: Веме

en: Mono
uk_UA: Моно

en: Littoral
uk_UA: Літораль

en: Donga
uk_UA: Донга

en: Kouffo
uk_UA: Куффо

en: Collines
uk_UA: Коллінз

en: Borgou
uk_UA: Боргу

en: Atlantique
uk_UA: Атлантичний

en: Atakora
uk_UA: Атакора

en: Alibori
uk_UA: Аліборі

en: Al Sharqia
uk_UA: Аль-Шаркія

en: Sohag
uk_UA: Сохаг

en: Monufia
uk_UA: Мінуфія

en: Faiyum
uk_UA: Файюм

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
uk_UA: Адаптацією можна управляти в консолі WooCommerce Admin.

en: Åland Islands
uk_UA: Аландські острови

en: Düzce
uk_UA: Дюздже

en: Karabük
uk_UA: Карабюк

en: Iğdır
uk_UA: Игдир

en: Bartın
uk_UA: Бартин

en: Şırnak
uk_UA: Ширнак

en: Kırıkkale
uk_UA: Кириккале

en: Uşak
uk_UA: Ушак

en: Şanlıurfa
uk_UA: Шанлиурфа

en: Tekirdağ
uk_UA: Текірдаг

en: Niğde
uk_UA: Нігде

en: Nevşehir
uk_UA: Невшехір

en: Muş
uk_UA: Муш

en: Muğla
uk_UA: Мугла

en: Kahramanmaraş
uk_UA: Кахраманмараш

en: Kütahya
uk_UA: Кютаг'я

en: Kırşehir
uk_UA: Киршехір

en: Kırklareli
uk_UA: Киркларелі

en: İzmir
uk_UA: Ізмір

en: İstanbul
uk_UA: Стамбул

en: İçel
uk_UA: Мерсін

en: Gümüşhane
uk_UA: Гюмюшхане

en: Eskişehir
uk_UA: Ескішехір

en: Elazığ
uk_UA: Елязиг

en: Diyarbakır
uk_UA: Діярбакир

en: Çorum
uk_UA: Чорум

en: Çankırı
uk_UA: Чанкири

en: Çanakkale
uk_UA: Чанаккале

en: Bingöl
uk_UA: Бінгьоль

en: Balıkesir
uk_UA: Баликесір

en: Aydın
uk_UA: Айдин

en: Ağrı
uk_UA: Агри

en: Adıyaman
uk_UA: Адияман

en: Iași
uk_UA: Ясси

en: Dâmbovița
uk_UA: Димбовіца

en: Boquerón
uk_UA: Бокерон

en: Canindeyú
uk_UA: Каніндею

en: Ñeembucú
uk_UA: Ньєембуку

en: Alto Paraná
uk_UA: Альто-Парана

en: Paraguarí
uk_UA: Параґуарі

en: Itapúa
uk_UA: Ітапуа

en: Guairá
uk_UA: Ґуайра

en: Concepción
uk_UA: Консепсьйон

en: Caazapá
uk_UA: Каазапа

en: Caaguazú
uk_UA: Каагуасу

en: Asunción
uk_UA: Асунсьйон

en: San Martín
uk_UA: Сан-Мартін

en: Junín
uk_UA: Хунін

en: Huánuco
uk_UA: Уануко

en: Apurímac
uk_UA: Апурімак

en: Hawke’s Bay
uk_UA: Хокс-Бей

en: Ciudad de México
uk_UA: Мехіко

en: Telenești
uk_UA: Теленешти

en: Ștefan Vodă
uk_UA: Штефан-Воде

en: Șoldănești
uk_UA: Шолданешти

en: Strășeni
uk_UA: Страшени

en: Sîngerei
uk_UA: Синжерея

en: Rîșcani
uk_UA: Ришкани

en: Ocnița
uk_UA: Окниця

en: Hîncești
uk_UA: Хинчешти

en: UTA Găgăuzia
uk_UA: Гагаузія

en: Florești
uk_UA: Флорешти

en: Fălești
uk_UA: Фалешти

en: Edineț
uk_UA: Єдинці

en: Dubăsari
uk_UA: Дубоссари

en: Dondușeni
uk_UA: Дондушень

en: Cimișlia
uk_UA: Чимішлія

en: Căușeni
uk_UA: Каушани

en: Călărași
uk_UA: Келераш

en: Bălți
uk_UA: Бєльці

en: Chișinău
uk_UA: Кишинів

en: Málaga
uk_UA: Малага

en: León
uk_UA: Леон

en: Jaén
uk_UA: Хаен

en: Castellón
uk_UA: Кастельйон

en: Cádiz
uk_UA: Кадіс

en: Cáceres
uk_UA: Касерес

en: Ávila
uk_UA: Авіла

en: Almería
uk_UA: Альмерія

en: Araba/Álava
uk_UA: Алава

en: A Coruña
uk_UA: Ла-Корунья

en: Ghardaïa
uk_UA: Гардая

en: Aïn Témouchent
uk_UA: Айн-Темушент

en: Boumerdès
uk_UA: Бумердес

en: Bordj Bou Arréridj
uk_UA: Бордж-Бу-Арреридж

en: Estado de México
uk_UA: Штат Мехіко

en: Aïn Defla
uk_UA: Айн Дефла

en: M’Sila
uk_UA: Мсіла

en: Médéa
uk_UA: Медеа

en: Sidi Bel Abbès
uk_UA: Сіді-Бель-Аббес

en: Saïda
uk_UA: Сайда

en: Sétif
uk_UA: Сетіф

en: Tébessa
uk_UA: Тебесса

en: Béchar
uk_UA: Бешар

en: Béjaïa
uk_UA: Беджая

en: Xinjiang / 新疆
uk_UA: Сіньцзян

en: Tibet / 西藏
uk_UA: Тибет

en: Macao / 澳门
uk_UA: Макао

en: Ningxia Hui / 宁夏
uk_UA: Нінся

en: Qinghai / 青海
uk_UA: Цінхай

en: Gansu / 甘肃
uk_UA: Ганьсу

en: Shaanxi / 陕西
uk_UA: Шеньсі

en: Guizhou / 贵州
uk_UA: Ґуйчжоу

en: Sichuan / 四川
uk_UA: Сичуань

en: Chongqing / 重庆
uk_UA: Чунцін

en: Hainan / 海南
uk_UA: Хайнань

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
uk_UA: Гуансі-Чжуан

en: Guangdong / 广东
uk_UA: Гуандун

en: Hunan / 湖南
uk_UA: Хунань

en: Hubei / 湖北
uk_UA: Хубей

en: Henan / 河南
uk_UA: Хенань

en: Shandong / 山东
uk_UA: Шаньдун

en: Jiangxi / 江西
uk_UA: Цзянсі

en: Fujian / 福建
uk_UA: Фуцзянь

en: Anhui / 安徽
uk_UA: Аньхой

en: Zhejiang / 浙江
uk_UA: Чжецзян

en: Jiangsu / 江苏
uk_UA: Цзянсу

en: Shanghai / 上海
uk_UA: Шанхай

en: Heilongjiang / 黑龙江
uk_UA: Хейлунцзян

en: Jilin / 吉林
uk_UA: Гірін

en: Liaoning / 辽宁
uk_UA: Ляонін

en: Inner Mongolia / 內蒙古
uk_UA: Внутрішня Монголія

en: Shanxi / 山西
uk_UA: Шаньсі

en: Hebei / 河北
uk_UA: Хебей

en: Tianjin / 天津
uk_UA: Тяньцзінь

en: Beijing / 北京
uk_UA: Пекін

en: Yunnan / 云南
uk_UA: Юньнань

en: Zürich
uk_UA: Цюрих

en: Neuchâtel
uk_UA: Невшатель

en: Graubünden
uk_UA: Граубюнден

en: São Paulo
uk_UA: Сан-Паулу

en: Rondônia
uk_UA: Рондонія

en: Piauí
uk_UA: Піауї

en: Paraná
uk_UA: Парана

en: Paraíba
uk_UA: Параїба

en: Pará
uk_UA: Пара

en: Maranhão
uk_UA: Мараньян

en: Goiás
uk_UA: Гояс

en: Ceará
uk_UA: Сеара

en: Amapá
uk_UA: Амапа

en: Tucumán
uk_UA: Тукуман

en: Río Negro
uk_UA: Ріо-Негро

en: Neuquén
uk_UA: Неукен

en: Entre Ríos
uk_UA: Ентре-Ріос

en: Córdoba
uk_UA: Кордова

en: Espírito Santo
uk_UA: Еспіріту-Санту

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
uk_UA: Автономне місто Буенос-Айрес

en: WooCommerce Product Elements
uk_UA: Елементи товару WooCommerce

en: Are you sure you want to run this tool?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете запустити цей інструмент?

note: translators: %s: File name
en: File uploaded: %s
uk_UA: Файл завантажено: %s

en: Zambezi
uk_UA: Замбезі

en: Otjozondjupa
uk_UA: Очосондьюпа

en: Oshikoto
uk_UA: Ошикото

en: Oshana
uk_UA: Ошана

en: Omusati
uk_UA: Омусаті

en: Omaheke
uk_UA: Омахеке

en: Ohangwena
uk_UA: Охангвена

en: Kunene
uk_UA: Кунене

en: Khomas
uk_UA: Кхомас

en: Kavango West
uk_UA: Західне Каванго

en: Kavango East
uk_UA: Східне Каванго

en: Karas
uk_UA: Карас

en: Hardap
uk_UA: Гардап

en: Erongo
uk_UA: Еронго

en: Crete
uk_UA: Крит

en: South Aegean
uk_UA: Південні Егейські острови

en: North Aegean
uk_UA: Північні Егейські острови

en: Peloponnese
uk_UA: Пелопоннес

en: Central Greece
uk_UA: Центральна Греція

en: West Greece
uk_UA: Західна Греція

en: Ionian Islands
uk_UA: Іонічні острови

en: Thessaly
uk_UA: Фессалія

en: Epirus
uk_UA: Епір

en: West Macedonia
uk_UA: Західна Македонія

en: Central Macedonia
uk_UA: Центральна Македонія

en: East Macedonia and Thrace
uk_UA: Східна Македонія та Фракія

en: Attica
uk_UA: Аттика

en: Relizane
uk_UA: Релізан

en: Naama
uk_UA: Наама

en: Mila
uk_UA: Мила

en: Tipasa
uk_UA: Тіпаза

en: Souk Ahras
uk_UA: Сук-Аграс

en: Khenchela
uk_UA: Хеншела

en: El Oued
uk_UA: Ель-Уед

en: Tissemsilt
uk_UA: Тіссемсілт

en: Tindouf
uk_UA: Тіндуф

en: El Tarf
uk_UA: Ат-Тарф

en: Illizi
uk_UA: Іллізі

en: El Bayadh
uk_UA: Ель-Баяд

en: Oran
uk_UA: Оран

en: Ouargla
uk_UA: Уаргла

en: Mascara
uk_UA: Маскара

en: Mostaganem
uk_UA: Мостаганем

en: Constantine
uk_UA: Константіна

en: Guelma
uk_UA: Гельма

en: Annaba
uk_UA: Аннаба

en: Skikda
uk_UA: Скікда

en: Jijel
uk_UA: Джиджель

en: Djelfa
uk_UA: Джельфа

en: Algiers
uk_UA: Алжир

en: Tizi Ouzou
uk_UA: Тізі-Узу

en: Tiaret
uk_UA: Тіарет

en: Tlemcen
uk_UA: Тлемсен

en: Tamanghasset
uk_UA: Таманрассет

en: Bouira
uk_UA: Буїра

en: Blida
uk_UA: Бліда

en: Biskra
uk_UA: Біскра

en: Batna
uk_UA: Батна

en: Oum El Bouaghi
uk_UA: Ум-ель-Буакі

en: Laghouat
uk_UA: Лагуат

en: Chlef
uk_UA: Шлеф

en: Adrar
uk_UA: Адрар

en: Net Payment
uk_UA: Чистий платіж

en: Paid
uk_UA: Оплачено

en: This will change the stock status of all variations.
uk_UA: Це призведе до зміни запасів для всіх варіацій.

note: translators: 1: payment date. 2: payment method
en: %1$s via %2$s
uk_UA: %1$s - %2$s

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not updated
uk_UA: %s не оновлено

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not added
uk_UA: %s не додано

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s updated
uk_UA: %s оновлено

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s deleted
uk_UA: %s видалено

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s added
uk_UA: %s додано

en: Tag deleted.
uk_UA: Позначку видалено.

en: Tag not updated.
uk_UA: Позначку не оновлено.

en: Tag updated.
uk_UA: Позначку оновлено.

en: Tag not added.
uk_UA: Позначку не додано.

en: Tag added.
uk_UA: Позначку додано.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
uk_UA: Видимість товару

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
uk_UA: Тип товару

en: Community support
uk_UA: Підтримка спільноти

en: Visit community forums
uk_UA: Відвідати форуми спільноти

en: Category not updated.
uk_UA: Категорія не оновлена.

en: Category not added.
uk_UA: Категорія не додана.

en: Category updated.
uk_UA: Категорія оновлена.

en: Category deleted.
uk_UA: Категорія видалена.

en: Category added.
uk_UA: Категорія додана.

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
uk_UA: Запаси товару відносяться до невиконаного замовлення? Також дасть помилковий результат, якщо вимкнені повідомлення про невиконане замовлення.

en: The assigned attribute.
uk_UA: Призначений атрибут.

en: The term name.
uk_UA: Назва значення.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
uk_UA: ID значення або 0, якщо атрибут не є загальним.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
uk_UA: Таксономія атрибута або порожньо, якщо атрибут не заснований на таксономії.

en: The attribute name.
uk_UA: Назва атрибута.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
uk_UA: ID атрибута або 0, якщо атрибут не заснований на таксономії.

en: The ID for the resource.
uk_UA: ID ресурсу.

en: Instance ID.
uk_UA: ID екземпляра.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
uk_UA: Обліковий запис вже зареєстровано на вашу електронну адресу. <a href="#" class="showlogin">Будь ласка, увійдіть.</a>

en: The term slug.
uk_UA: Слаґ значення.

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Податки, які застосовуються до цього тарифу доставки з використанням найменшої одиниці валюти.

en: True if the product is on backorder.
uk_UA: Вірно, якщо товар знаходиться в невиконаному замовленні.

en: The attribute taxonomy name.
uk_UA: Назва атрибута таксономії.

en: Add to cart URL.
uk_UA: URL Додати у кошик.

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
uk_UA: Чи має товар додаткові параметри, які можна налаштувати перед додаванням його в кошик?

en: True if this attribute is used by product variations.
uk_UA: Вірно, якщо атрибут використовується у варіаціях товару.

en: List of assigned attribute terms.
uk_UA: Перелік призначених значень атрибута.

en: List of variation attributes.
uk_UA: Перелік атрибутів варіації.

en: Tag name
uk_UA: Назва позначки

en: Tag ID
uk_UA: ID позначки

en: Category link
uk_UA: Посилання на категорію

en: Category name
uk_UA: Назва категорії

en: Category ID
uk_UA: ID категорії

en: Total distinct customers.
uk_UA: Загальна кількість різних покупців.

en: Clear analytics cache
uk_UA: Очистити кеш аналітики

en: Customizable products
uk_UA: Настроювані товари

en: Bundles
uk_UA: Пакети

en: Education and learning
uk_UA: Освіта та навчання

en: Whether or not the profile was skipped.
uk_UA: Незалежно від того, чи був пропущений обліковий запис.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
uk_UA: За допомогою блоків можна відображати вибрані товари, категорії, фільтри та інші елементи майже в будь-якому місці сайту без шорткодів і зміни коду. Дізнайтеся більше про те, як користуватися кожним із них.

en: Tag slug
uk_UA: Слаґ позначки

en: Category slug
uk_UA: Слаґ категорії

en: Analytics cache cleared.
uk_UA: Кеш аналітики очищено.

en: List of categories, if applicable.
uk_UA: Перелік категорій, якщо є.

en: List of tags, if applicable.
uk_UA: Перелік позначок, якщо є.

en: Tag link.
uk_UA: Посилання позначки

en: Ready to launch your store?
uk_UA: Готові запустити власний магазин?

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
uk_UA: Налаштуйте свій інтернет-магазин за допомогою блоків WooCommerce

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
uk_UA: Щоб у вас не виникало відчуття, що ви щось забули, ми склали контрольний список для перевірки перед запуском.

note: translators: 1: Orders URL 2: Address URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
uk_UA: На головній сторінці облікового запису ви можете переглянути ваші <a href="%1$s">останні замовлення</a>, налаштувати <a href="%2$s">платіжну адресу та адресу доставки</a>, а також <a href="%3$s">змінити пароль та основну інформацію облікового запису</a>.

en: Set up additional payment options
uk_UA: Налаштувати додаткові платіжні сервіси

en: Invalid admin note
uk_UA: Недійсна нотатка адміністратора

en: Browse store
uk_UA: Переглянути магазин

en: New in store
uk_UA: Новинка в магазині

en: Your cart is currently empty!
uk_UA: Ваш кошик зараз порожній!

note: translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s refers to the item name in the cart.
en: Quantity of %s in your cart.
uk_UA: Кількість %s у вашому кошику.

en: Details
uk_UA: Подробиці

en: Remove item
uk_UA: Видалити пункт

en: Phone (optional)
uk_UA: Телефон (необов'язково)

en: Payment Method
uk_UA: Спосіб оплати

en: Order summary
uk_UA: Підсумок замовлення

en: Variation options
uk_UA: Налаштування варіації

en: Discounted price:
uk_UA: Ціна зі знижкою:

en: Previous price:
uk_UA: Попередня ціна:

note: translators: %d stock amount (number of items in stock for product) translators: %d is number of items in stock for product
en: %d left in stock
uk_UA: %d залишилося в наявності

en: Postal code (optional)
uk_UA: Поштовий індекс (необов'язково)

en: City (optional)
uk_UA: Місто (необов'язково)

en: State/County (optional)
uk_UA: Область/Район (необов'язково)

en: Country/Region (optional)
uk_UA: Країна/Регіон (необов'язково)

en: Country/Region
uk_UA: Країна/Регіон

en: Apartment, suite, etc. (optional)
uk_UA: Квартира, номер і т. д. (необов'язково)

en: Address (optional)
uk_UA: Адреса (необов'язково)

en: Company (optional)
uk_UA: Компанія (необов'язково)

en: Last name (optional)
uk_UA: Прізвище (необов'язково)

en: First name (optional)
uk_UA: Ім'я (необов'язково)

en: Add store details
uk_UA: Редагувати відомості про магазин

[ctx: Order status]
en: Draft
uk_UA: Чернетка

en: Line total tax.
uk_UA: Рядок загального податку.

en: Line subtotal tax.
uk_UA: Рядок проміжного податку.

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
uk_UA: Рядок підсумку (ціна товару після застосування знижок по купону).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
uk_UA: Рядок проміжного підсумку (ціна товару до застосування знижок по купону).

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Загальна сума для позиції, зазначена в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Decimal precision of the returned prices.
uk_UA: Десяткова точність повернених цін.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
uk_UA: Чисті неокругленні ціни товарів, що використовуються в обчисленнях. Вказується більш точно, ніж валюта.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Інформація про ціну товару в поточній позиції, включаючи або виключаючи податки в залежності від налаштування "Відображення цін в кошику або при оформленні замовлення". Вказана в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
uk_UA: Якщо true, одне замовлення може містити лише одну позицію товару.

en: True if backorders are allowed past stock availability.
uk_UA: True, якщо дозволяється оформлення відкладених замовлень при наявності на складі.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
uk_UA: True, якщо ця ставка зараз обрана покупцем для кошика.

en: Meta data attached to the shipping rate.
uk_UA: Метадані, що додаються до ціни доставки.

en: Store details
uk_UA: Відомості про магазин

en: 1 minute per product
uk_UA: 1 хвилина на товар

en: 1 minute
uk_UA: 1 хвилина

en: 2 minutes
uk_UA: 2 хвилини

en: 4 minutes
uk_UA: 4 хвилини

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: Undo
uk_UA: Скасувати

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
uk_UA: ID примірника способу доставки, на основі якого був розрахований тариф.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Ціна за цим тарифом на доставку, зазначена в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
uk_UA: Текстовий опис приблизного часу доставки, наприклад "3-5 робочих днів".

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
uk_UA: Опис тарифу на доставку, наприклад "Доставка через поштову службу США".

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
uk_UA: Назва тарифу на доставку, наприклад "Швидка доставка".

en: Quantity of the item in the current package.
uk_UA: Кількість товару в поточному пакунку.

en: Name of the item.
uk_UA: Назва елементу.

en: Shipping destination address.
uk_UA: Адреса призначення доставки.

en: Name of the package.
uk_UA: Назва пакунку.

en: The amount of tax charged.
uk_UA: Сума нарахованого податку.

en: The name of the tax.
uk_UA: Назва податку.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
uk_UA: Рядки податків, що застосовуються до товарів та доставку.

en: Total tax applied to items and shipping.
uk_UA: Загальна сума податків на товари та доставку.

en: Total price the customer will pay.
uk_UA: Загальна ціна, яку заплатить покупець.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
uk_UA: Загальна сума зниження податку в результаті отримання знижки від застосування купонів.

en: Total discount from applied coupons.
uk_UA: Загальна знижка від застосованих купонів.

en: Total tax on fees.
uk_UA: Загальна сума податків на збори.

en: Total price of any applied fees.
uk_UA: Загальна сума діючих зборів.

en: Total tax on items in the cart.
uk_UA: Загальний податок на товари в кошику.

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Загальна сума кошика, зазначена в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
uk_UA: Значення true, якщо необхідно сплатити кошик. Значення false для кошиків, що включають тільки безкоштовні товари без вартості доставки.

en: Current set shipping address for the customer.
uk_UA: Задана адреса доставки для покупця.

en: List of available shipping rates for the cart.
uk_UA: Список доступних тарифів доставки для кошика.

en: List of applied cart coupons.
uk_UA: Список застосованих купонів для кошика.

en: Error message
uk_UA: Повідомлення про помилку

en: Error code
uk_UA: Код помилки

en: Number of reviews for products in this category.
uk_UA: Кількість відгуків для товарів цієї категорії.

en: Category image.
uk_UA: Зображення категорії.

note: translators: Placeholders are class and method names
en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
uk_UA: %1$s вимагає екземпляр %2$s або %3$s для адреси

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
uk_UA: Код країни/регіону у форматі ISO 3166-1 alpha-2.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
uk_UA: Префікс ціни, який може використовуватися для форматування повернутих цін.

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
uk_UA: Роздільник тисяч, який може використовуватися для форматування повернутих цін.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
uk_UA: Десятковий роздільник для валюти, яка буде використовуватися для повернутих цін.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
uk_UA: Дробова одиниця валюти (кількість цифр після десяткового знака) для повернутих цін.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
uk_UA: Символ валюти, яка буде використовуватися для повернутих цін.

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
uk_UA: Код валюти (у форматі ISO) для повернутих цін.

en: Total discount applied by this coupon.
uk_UA: Загальна сума знижки, яку дає купон.

en: The coupons unique code.
uk_UA: Унікальний код купонів.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
uk_UA: URL-адреса для перенаправлення клієнтів після оформлення замовлення. Наприклад, це може бути посилання на веб-сайт платіжної системи.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
uk_UA: Масив даних, що повертається з платіжного шлюзу.

en: Total price of items in the cart.
uk_UA: Загальна ціна товарів в кошику.

en: Returns number of products within attribute terms.
uk_UA: Повертає кількість товарів в межах атрибутів.

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Мінімальна і максимальна ціни товарів, зазначені в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Apartment, suite, etc.
uk_UA: Квартира, офіс, тощо.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
uk_UA: Загальна сума зниження податку після застосування знижки купона.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Загальна сума, зазначена в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
uk_UA: Статус платежу, що повертається шлюзом. Один з варіантів: успішно, в очікуванні, збій, помилка.

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
uk_UA: Код області/регіону або назва області, району чи провінції.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
uk_UA: ID способу доставки, на основі якого був розрахований тариф.

en: ID of the shipping rate.
uk_UA: ID тарифу доставки.

en: List of shipping rates.
uk_UA: Перелік тарифів на доставку.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
uk_UA: Перелік товарів кошика, до яких застосовуються тарифи доставки.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
uk_UA: ID пакунку, до якого відносяться тарифи доставки.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
uk_UA: Перелік помилок товарів кошика, наприклад, товарів, яких немає в наявності.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
uk_UA: ID способу оплати, який використовується для обробки платежу.

en: Total price of shipping.
uk_UA: Загальна вартість доставки.

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
uk_UA: Результат обробки платежу або нуль, якщо платіж ще не оброблено.

en: If true, empty terms will not be returned.
uk_UA: Якщо true, порожні умови не повертаються.

en: Note added to the order by the customer during checkout.
uk_UA: Примітка, додана покупцем до замовлення під час його оформлення.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
uk_UA: Ключ замовлення, який використовується для перевірки точності або захисту доступу до деяких даних замовлення.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
uk_UA: Статус замовлення. Платіжний сервіс оновить це значення після платежу.

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
uk_UA: Кількість товару в наявності, якщо запас низький, або нуль, якщо не застосовується.

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
uk_UA: Ідентифікатор покупця, якщо він зареєстрований. Дорівнюватиме 0 для гостей.

en: Price string formatted as HTML.
uk_UA: Рядок ціни у форматі HTML.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Інформація про ціну в найдрібнішій одиниці валюти.

en: Product full description in HTML format.
uk_UA: Повний опис товару у форматі HTML.

en: Product short description in HTML format.
uk_UA: Короткий опис товару у форматі HTML.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
uk_UA: Позиція "%s" недоступна для покупки.

note: translators: %1$s coupon code, %2$s reason.
en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
uk_UA: Купон "%1$s" видалено із вашого кошика: %2$s

note: translators: %s: coupon code
en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
uk_UA: "%s" вже застосовано і не може використовуватися разом з іншими купонами.

note: translators: %s coupon code
en: Coupon code "%s" has already been applied.
uk_UA: Код купона "%s" вже застосовано.

note: translators: %s coupon code
en: "%s" is an invalid coupon code.
uk_UA: "%s" є недійсний кодом купона.

en: Cart item is invalid.
uk_UA: Товар у кошику недійсний.

en: Cannot create order from empty cart.
uk_UA: Неможливо створити замовлення, коли кошик порожній.

en: Method not implemented
uk_UA: Метод не реалізований

en: New quantity of the item in the cart.
uk_UA: Нова кількість товару у кошику.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор (ключ) для оновлення позиції в кошику.

en: No payment method provided.
uk_UA: Спосіб оплати не вказаний.

en: Invalid payment result received from payment method.
uk_UA: Недійсний результат платежу, отриманий від способу оплати.

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
uk_UA: Дані, необхідні службі оплати для обробки платежу.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
uk_UA: Товар у кошику більше не існує або є недійсним.

en: Sort by term property.
uk_UA: Сортувати за властивістю значення.

en: Sort ascending or descending.
uk_UA: Сортування за зростанням або спаданням.

en: Coupon does not exist in the cart.
uk_UA: У кошику немає купона.

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
uk_UA: Купон не можна видалити, оскільки він ще не застосований до кошика.

en: Invalid coupon code.
uk_UA: Недійсний код купона.

en: Coupons are disabled.
uk_UA: Купони відключені.

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
uk_UA: Код ISO країни, в яку виконується доставка.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
uk_UA: Поштовий індекс, що відповідає адресі доставки.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
uk_UA: Код ISO або назва області, провінції або району, куди виконується доставка.

en: City of the address being shipped to.
uk_UA: Місто, до якого виконується доставка.

en: Second line of the address being shipped to.
uk_UA: Другий рядок адреси доставки.

en: First line of the address being shipped to.
uk_UA: Перший рядок адреси доставки.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
uk_UA: Обмеження результатів відгуками про товари з певними ID.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Обмежити результати товарами на основі максимальної ціни, зазначеної з використанням найменшої грошової одиниці.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Обмежити результати товарами на основі мінімальної ціни, зазначеної з використанням найменшої грошової одиниці.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: The %s payment gateway is not available.
uk_UA: Платіжний шлюз %s недоступний.

en: The order ID to process during checkout.
uk_UA: ID замовлення для обробки під час оформлення замовлення.

en: Parent term ID, if applicable.
uk_UA: ID батьківського значення, якщо застосовується.

en: ID of the parent product, if applicable.
uk_UA: ID батьківського товару, якщо застосовується.

en: The chosen rate ID for the package.
uk_UA: ID обраного тарифу для пакунка.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
uk_UA: Обмеження результатів відгуками про товари в категоріях з певним ID.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор (ключ) для товару в кошику.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
uk_UA: Унікальний ID купона в кошику.

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
uk_UA: Недійсні купони видалені із кошика: "%s"

en: List of variation IDs, if applicable.
uk_UA: Перелік ID варіацій, якщо є.

note: translators: %1$s table name, %2$s database user, %3$s database name.
en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
uk_UA: Не вдалося створити таблицю %1$s WooCommerce. Чи має користувач %2$s права на СТВОРЕННЯ в базі даних %3$s?

en: Database verified successfully.
uk_UA: Базу даних перевірено успішно.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
uk_UA: Вам потрібен WooCommerce 4.2 або новіша версія для запуску цього інструменту.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
uk_UA: Активна версія WooCommerce не підтримує очищення кешу шаблону.

en: Template cache cleared.
uk_UA: Кеш шаблону очищено.

en: Verify if all base database tables are present.
uk_UA: Перевірити наявність всіх основних таблиць бази даних.

en: Verify database
uk_UA: Перевірити базу даних

en: Verify base database tables
uk_UA: Перевірити основні таблиці бази даних

en: This tool will empty the template cache.
uk_UA: Цей інструмент очистить кеш шаблону.

en: Clear template cache
uk_UA: Очистити кеш шаблону

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
uk_UA: Збирати і перевіряти номери платників ПДВ (ЄС) при оформленні замовлення

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
uk_UA: Якщо ваш магазин знаходиться на території ЄС, рекомендуємо крім автоматичних податків використовувати розширення "Номер платника ПДВ (ЄС)". Завдяки йому на сторінці оформлення замовлення з'являється поле, яке дозволяє збирати і перевіряти номер платника ПДВ в ЄС, якщо такий є у клієнта.

en: Get real-time order alerts anywhere
uk_UA: Отримуйте сповіщення про замовлення в режимі реального часу, де б ви не знаходилися

en: First order received
uk_UA: Отримано перше замовлення

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
uk_UA: Отримуйте сповіщення про діяльність магазину, включаючи нові замовлення та відгуки про товари, безпосередньо на свої мобільні пристрої за допомогою додатку Woo.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
uk_UA: Максимальна кількість позицій, що повертається в наборі результатів. При порожньому полі обмеження відсутні.

en: Invalid category ID.
uk_UA: Невірний ID категорії.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
uk_UA: Перевірка бази даних... Одна або кілька таблиць все ще відсутні:

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
uk_UA: Це навчальне відео допоможе вам додати в WooCommerce свій перший товар.

en: Do you need help with adding your first product?
uk_UA: Вам потрібна допомога із додаванням першого товару?

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
uk_UA: Запускати веб-сайт про моду цікаво, але вимагає багато сил. У цій статті ми допоможемо вам подолати процес налаштування крок за кроком, навчимо створювати списки товарів та покажемо, як залучити потрібну аудиторію.

en: Start your online clothing store
uk_UA: Запустіть свій магазин одягу

en: The admin note layout has a wrong prop value.
uk_UA: Макет нотатки адміністратора має неправильне значення властивості.

en: Watch tutorial
uk_UA: Переглянути навчальне відео

en: Share feedback
uk_UA: Поділитись відгуком

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
uk_UA: Тепер, коли ми стали вашим партнером, ми будемо намагатись забезпечити вас всіма необхідними інструментами. Ми з нетерпінням чекаємо ваш відгук про налаштування магазину, щоб ми могли вдосконалити його в майбутньому.

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
uk_UA: Зміна платформи eCommerce може здатися великою перешкодою для подолання, але насправді перенести товари, клієнтів та замовлення на WooCommerce не так вже й складно. Ця стаття допоможе вам все зробити правильно.

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
uk_UA: Ви хочете перейти із Shopify на WooCommerce?

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
uk_UA: Підписки WooCommerce дозволяють пропонувати різні підписки на фізичні та віртуальні товари і послуги. Створюйте товари місяця, щотижневі підписки на послуги або навіть пакети програмного забезпечення з річною підпискою. Додайте плату за реєстрацію, запропонуйте безкоштовну пробну версію або встановіть термін закінчення дії.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
uk_UA: &quot;%s&quot; немає на складі і його неможливо придбати.

note: translators: %s: product name
en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
uk_UA: Немає достатньої кількості %s, щоб виконати це замовлення.

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
uk_UA: Вам потрібна додаткова інформація про підписки WooCommerce?

en: Plugins were successfully activated.
uk_UA: Плагіни успішно активовано.

en: Plugins were successfully installed.
uk_UA: Плагіни успішно встановлені.

en: Plugins must be a non-empty array.
uk_UA: Плагіни мають бути не пустим масивом.

en: Views
uk_UA: Перегляди

en: Visitors
uk_UA: Відвідувачі

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",")
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
uk_UA: Відсутня одна або кілька таблиць, необхідних для роботи WooCommerce. Деякі функції можуть працювати неналежним чином. Відсутні таблиці: %1$s.

en: West Pokot
uk_UA: Вест Покот

en: Wajir
uk_UA: Ваджір

en: Vihiga
uk_UA: Віхіга

en: Uasin Gishu
uk_UA: Уасін Гішу

en: Turkana
uk_UA: Туркана

en: Trans Nzoia
uk_UA: Транс-Нзоя

en: Tharaka-Nithi
uk_UA: Тарака-Ніті

en: Tana River
uk_UA: Тана Рівер

en: Taita-Taveta
uk_UA: Таїта-Тавета

en: Siaya
uk_UA: Сіая

en: Samburu
uk_UA: Самбуру

en: Nyeri
uk_UA: Ньєрі

en: Nyandarua
uk_UA: Ньяндаруа

en: Nyamira
uk_UA: Няміра

en: Narok
uk_UA: Нарок

en: Nandi
uk_UA: Нанді

en: Nakuru
uk_UA: Накуру

en: Nairobi County
uk_UA: Найробі

en: Murang’a
uk_UA: Муранга

en: Mombasa
uk_UA: Момбаса

en: Migori
uk_UA: Мігорі

en: Meru
uk_UA: Меру

en: Marsabit
uk_UA: Марсабіт

en: Mandera
uk_UA: Мандера

en: Makueni
uk_UA: Макуєні

en: Machakos
uk_UA: Мачакос

en: Lamu
uk_UA: Ламу

en: Laikipia
uk_UA: Лайкіпіа

en: Kwale
uk_UA: Квале

en: Kitui
uk_UA: Кітуй

en: Kisumu
uk_UA: Кісуму

en: Kisii
uk_UA: Кісії

en: Kirinyaga
uk_UA: Кіриняга

en: Kilifi
uk_UA: Кіліфі

en: Kiambu
uk_UA: Кіямбу

en: Kericho
uk_UA: Керичо

en: Kakamega
uk_UA: Какамега

en: Kajiado
uk_UA: Каджіадо

en: Isiolo
uk_UA: Ісіоло

en: Homa Bay
uk_UA: Хома-Бей

en: Garissa
uk_UA: Гарісса

en: Embu
uk_UA: Ембу

en: Elgeyo-Marakwet
uk_UA: Ельгейо-Мараквет

en: Bungoma
uk_UA: Бунгома

en: Bomet
uk_UA: Бомет

en: Baringo
uk_UA: Баринго

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
uk_UA: Почніть використовувати нові функції, які поступово впроваджуються, щоб покращити досвід керування магазином.

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
uk_UA: Виникла проблема з активацією деяких потрібних плагінів.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
uk_UA: Потрібний плагін "%s" ще не встановлено.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
uk_UA: Виникла проблема із встановленням деяких потрібних плагінів.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
uk_UA: Не вдалося встановити потрібний плагін %s. Помилка встановлення інструменту оновлення.

en: Registers whether the note is deleted or not
uk_UA: Реєструє, видалено нотатку чи ні

en: The image of the note, if any.
uk_UA: Зображення нотатки, якщо є.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
uk_UA: Макет нотатки (наприклад: банер, мініатюра, без форматування).

en: Sorry, there is no note with that ID.
uk_UA: На жаль, немає нотаток до цього ID.

en: Features
uk_UA: Функції

en: Database tables missing
uk_UA: Відсутні таблиці баз даних

note: translators: Comma separated list of missing tables.
en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
uk_UA: Відсутні основні таблиці: %s. Деякі функції WooCommerce можуть працювати неналежним чином.

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",") %2$s: Link to check again
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
uk_UA: Відсутня одна або кілька таблиць, необхідних для роботи WooCommerce. Деякі функції можуть працювати неналежним чином. Відсутні таблиці: %1$s. <a href="%2$s">Перевірити ще раз.</a>

en: Home
uk_UA: Головна

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
uk_UA: Приймайте платежі в зручній для вас системі - вам доступно більше 100 платіжних шлюзів для WooCommerce.

en: Marketplace
uk_UA: Маркетплейс

en: Install plugins
uk_UA: Встановити плагіни

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
uk_UA: Ой... Під час встановлення Jetpack та WooCommerce Services виникла проблема. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
uk_UA: Ми помітили, що під час встановлення Jetpack та WooCommerce Services виникла проблема. Спробуйте ще раз та насолоджуйтесь усіма перевагами підключених плагінів до вашого магазину! Вибачте за незручності. Плагіни Jetpack та WooCommerce Services будуть встановлені та активовані безкоштовно.

en: Start accepting payments on your store!
uk_UA: Почніть приймати платежі у своєму магазині!

en: Zambézia
uk_UA: Замбезія

en: Tete
uk_UA: Тете

en: Sofala
uk_UA: Софала

en: Niassa
uk_UA: Ньяса

en: Nampula
uk_UA: Нампула

en: Maputo
uk_UA: Мапуту

en: Maputo Province
uk_UA: Провінція Мапуту

en: Manica
uk_UA: Маніка

en: Inhambane
uk_UA: Іньямбане

en: Gaza
uk_UA: Газа

en: Cabo Delgado
uk_UA: Кабу-Делгаду

en: Western North
uk_UA: Північно-західна область

en: Volta
uk_UA: Вольта

en: Upper West
uk_UA: Верхня Західна область

en: Upper East
uk_UA: Верхня Східна область

en: Savannah
uk_UA: Саванна

en: Oti
uk_UA: Оті

en: Greater Accra
uk_UA: Велика Аккра

en: Bono East
uk_UA: Боно-Іст

en: Bono
uk_UA: Боно

en: Brong-Ahafo
uk_UA: Бронг-Ахафо

en: Ashanti
uk_UA: Ашанті

en: Ahafo
uk_UA: Ахафо

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
uk_UA: Дані платіжних токенів користувачів WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
uk_UA: Доступ користувача WooCommerce до даних про оплачені завантаження.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
uk_UA: Дані про сплачені завантаження користувача WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
uk_UA: Дані про замовлення користувача WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
uk_UA: Клієнтські дані користувача WooCommerce.

en: North East
uk_UA: Північно-східна обл

note: translators: %s function name.
en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
uk_UA: %s() був викликаний до ініціалізації сховища даних Action Scheduler

note: translators: 1: uploads directory URL 2: documentation URL
en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
uk_UA: Каталог завантажень вашого магазину <a href="%1$s">доступний для перегляду через Інтернет</a>. Ми рекомендуємо <a href="%2$s">налаштувати ваш веб-сервер так, щоб він не індексував каталог</a>.

en: Finish setup
uk_UA: Завершити налаштування

en: Take payments via bank transfer.
uk_UA: Приймайте платежі за допомогою банківського переказу.

en: Take payments in cash upon delivery.
uk_UA: Приймайте платежі готівкою після доставки.

en: Coupons discounts
uk_UA: Купони знижки

en: Shipment Tracking
uk_UA: Трекер доставки

en: WooCommerce.com support
uk_UA: Підтримка WooCommerce.com

note: translators: %s: version
en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
uk_UA: Встановлену версію не було протестовано з активною версією WooCommerce %s

note: translators: 1: current version. 2: latest version
en: %1$s (update to version %2$s is available)
uk_UA: %1$s (оновіть до доступної версії %2$s )

note: translators: %s: URL of WooCommerce.com subscriptions tab.
en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
uk_UA: Будь ласка, перейдіть на <a href="%s" target="_blank">сторінку підписки</a> та продліть її, щоб продовжити отримувати оновлення.

en: Apply minimum order rule before coupon discount
uk_UA: Застосувати правило мінімальної суми замовлення без урахування знижки

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
uk_UA: Якщо прапорець встановлено, може бути доступна безкоштовна доставка при певній сумі замовлення без урахування знижки.

note: translators: %1$s: link to docs
en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
uk_UA: Відвідайте WooCommerce.com, щоб дізнатися більше про <a href="%1$s" target="_blank">початок роботи</a>.

note: translators: %s: Forum URL
en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
uk_UA: Для подальшої допомоги з WooCommerce, перейдіть на <a href="%1$s">форум спільноти</a>. Для допомоги преміум-плагінами, які продаються на WooCommerce.com, створіть запит в службу підтримки на <a href="%2$s">WooCommerce.com</a>.

en: Shipping Label
uk_UA: Мітка доставки

en: The plugin could not be activated.
uk_UA: Плагін не може бути активовано.

en: Personalize homepage
uk_UA: Персоналізуйте домашню сторінку

en: Personalize your store's homepage
uk_UA: Персоналізуйте домашню сторінку вашого магазину

en: Limit stats fields to the specified items.
uk_UA: Обмежте поля статистики вказаними елементами.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
uk_UA: Домашня сторінка — це один із важливіших пунктів входу до вашого магазину. Якщо вона правильно оформлена, це може покращити конверсії та залучення користувачів. Не забудьте персоналізувати домашню сторінку, яку ми створили для вашого магазину під час запуску.

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
uk_UA: Сталася помилка під час підключення до плагіна WooPayments.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
uk_UA: Безпечно приймайте кредитні та дебетові карти на своєму сайті. Керуйте транзакціями не покидаючи Майстерню WordPress. Тільки з <strong>WooPayments</strong>.

en: Try the new way to get paid
uk_UA: Спробуйте новий спосіб отримувати оплату

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
uk_UA: Здається, відсутня одна або кілька таблиць баз даних. Спроба знову створити відсутню таблицю.

note: translators: %s: Link to settings page.
en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
uk_UA: Ваш магазин налаштований для обслуговування цифрових товарів способом "Тільки перенаправлення". Цей спосіб застарілий, <a href="%s">будь ласка, перейдіть на інший спосіб.</a><br><em>Якщо ви використовуєте віддалений сервер для завантаження файлів (наприклад, Google Drive, Dropbox, Amazon S3), при бажанні ви можете "дозволити використання перенаправлення в крайньому випадку". Якщо увімкнути цей параметр та/або обрати будь-який інший варіант, це повідомлення зникне.</em>

en: Get started
uk_UA: Розпочати

en: Mobile app
uk_UA: Мобільний додаток

en: Choose theme
uk_UA: Виберіть тему

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
uk_UA: Mailchimp дозволяє розсилати націлені кампанії, відновлювати залишені кошики покупок та багато іншого.

en: Set up payments
uk_UA: Налаштування платежів

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
uk_UA: Безпечно приймайте кредитні та дебетові карти з однією низькою ставкою, без несподіваних комісійних зборів (доступні користувацькі ставки). Продавайте онлайн і в магазині. Відстежуйте продажі та складські запаси в одному місці.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
uk_UA: Виберіть необхідний платіж. Сплатіть відразу, пізніше або по частинах. Ніяких номерів кредитних карт, ніяких паролів, ніяких інших турбот.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
uk_UA: Приймайте дебетові та кредитні картки в 135+ іноземних валютах, різні методи оплати, наприклад Alipay, та оформляйте замовлення одним дотиком за допомогою Apple Pay.

en: Store connected successfully.
uk_UA: Магазин успішно підключено.

en: Import your products
uk_UA: Імпортуйте свої товари

en: Close dialog
uk_UA: Закрити вікно

en: Dismiss this notice
uk_UA: Сховати це сповіщення

en: Average order value
uk_UA: Середня вартість замовлення

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
uk_UA: 🎉 Вітаємо з додаванням першого товару!

en: Amount
uk_UA: Сума

en: Gross sales
uk_UA: Валові продажі

en: Customer type
uk_UA: Тип покупця

en: [deleted]
uk_UA: [видалено]

en: Bookings
uk_UA: Бронювання

en: IP address.
uk_UA: IP-адреса.

en: Edit Product
uk_UA: Редагувати товар

en: Edit Coupon
uk_UA: Редагувати купон

en: Edit Order
uk_UA: Редагувати замовлення

en: CBD and other hemp-derived products
uk_UA: Канабідіол та інші товари з коноплі

en: Plugin name.
uk_UA: Назва плагіну.

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
uk_UA: Дія, яку необхідно виконати для підключення Jetpack.

en: Plugin status.
uk_UA: Статус плагіна.

en: Plugin slug.
uk_UA: Слаґ плагіна.

en: There was an error connecting to Square.
uk_UA: Сталася помилка при підключенні Square.

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
uk_UA: Можна передати часткову IP-адресу, і будуть повернуті відповідні результати.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
uk_UA: Невірний запит. Передайте параметр відповідності.

en: Memberships
uk_UA: Тарифні плани

en: Home, furniture, and garden
uk_UA: Будинок, меблі та сад

en: Food and drink
uk_UA: Їжа та напої

en: Electronics and computers
uk_UA: Електроніка та комп'ютери

en: Fashion, apparel, and accessories
uk_UA: Мода, одяг та аксесуари

en: Analytics
uk_UA: Аналітика

en: Health and beauty
uk_UA: Краса та здоров'я

en: Physical products
uk_UA: Реальні товари

en: Profile Setup Wizard
uk_UA: Майстер налаштування облікового запису

note: translators: %s: report name
en: Download your %s Report
uk_UA: Завантажити звіт %s

note: translators: %1$s: report name, %2$s: download URL
en: Download your %1$s Report: %2$s
uk_UA: Завантажити звіт %1$s: %2$s

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
uk_UA: Виклик поточної сторінки повинен бути активований при спрацьовуванні хука current_screen або після цього.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
uk_UA: Якщо вам потрібно увімкнути або вимкнути перелік завдань, натисніть на кнопку нижче.

en: Task List
uk_UA: Перелік завдань

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
uk_UA: Якщо вам потрібно знову увімкнути або вимкнути розширений перелік завдань, натисніть кнопку нижче.

en: Disable
uk_UA: Вимк

en: Sorry, you cannot manage plugins.
uk_UA: На жаль, ви не можете керувати плагінами.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка при підключенні до WooCommerce.com. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Jetpack is not installed or active.
uk_UA: Jetpack не встановлений або не активний.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed.
uk_UA: Не вдалося встановити запитаний плагін %s.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services). translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
uk_UA: Не вдалося встановити запитаний плагін %s. Помилка виклику API плагіна.

en: Invalid plugin.
uk_UA: Невірний плагін.

en: Extra business extensions to install.
uk_UA: Додаткові бізнес-розширення для встановлення.

en: Industry.
uk_UA: Галузь.

en: Theme slug.
uk_UA: Слаґ теми.

en: Postal Code
uk_UA: Поштовий індекс

en: Sign Up
uk_UA: Зареєструватися

en: Last Active
uk_UA: Остання активність

en: Number of customers.
uk_UA: Кількість покупців.

en: Theme status.
uk_UA: Статус теми.

en: The requested theme could not be activated.
uk_UA: Запитувана тема не може бути активована.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: Invalid theme %s.
uk_UA: Невірна тема %s.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed.
uk_UA: Не вдалося встановити запитану тему %s.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 valid dates.
uk_UA: %s має містити 2 дійсні дати.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 numbers.
uk_UA: %s повинен містити 2 числа.

en: Average total spend per customer.
uk_UA: Середні загальні витрати на одного покупця.

en: AOV
uk_UA: Середній чек

en: Limit result to items with specified customer ids.
uk_UA: Обмежити результат до елементів із зазначеними ідентифікаторами покупців.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з останнім замовленням не раніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з останнім замовленням не пізніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із середніми витратами на замовлення в інтервалі між двома заданими сумами.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із середніми витратами на замовлення, меншим або рівним даній сумі.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із середніми витратами на замовлення, що перевищують або рівні даній сумі.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із загальними витратами на замовлення в інтервалі між двома заданими сумами.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із загальними витратами на замовлення, меншим або рівним даній сумі.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з числом позицій замовлення між двома заданими цілими числами.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з числом позицій замовлення, меншим або рівним даному цілому числу.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, які в останній раз були активними в період між зазначеними датами і часом у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, які в останній раз були активні не раніше зазначених дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, які в останній раз були активні не пізніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects with specific usernames.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з конкретними іменами користувачів.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, у яких настроюване поле містить критерій пошуку. Пошук у полі, наданому "searchby".

en: Onboarding profile data has been updated.
uk_UA: Дані вхідного облікового запису оновлені.

en: Product parent name.
uk_UA: Назва батьківського товару.

en: Average AOV per customer.
uk_UA: Середнє значення замовлення на одного покупця.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be activated.
uk_UA: Необхідний плагін `%s` не може бути активований.

en: Sorry, you cannot manage themes.
uk_UA: На жаль, ви не можете керувати темами.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
uk_UA: Не вдалося встановити запитану тему %s. Помилка виклику API теми.

en: Whether or not the profile was completed.
uk_UA: Чи був обліковий запис заповнений.

note: translators: 1: parameter name
en: %1$s is not a numerically indexed array.
uk_UA: %1$s не є пронумерованим масивом.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, загальна сума витрат на замовлення яких більша або дорівнює заданому числу.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з числом позицій замовлення, більшим або рівним даному цілому числу.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, за винятком певних країн.

en: Limit response to objects excluding emails.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, виключаючи електронні листи.

en: Limit response to objects including emails.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, включаючи електронні листи.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, виключаючи певні імена користувачів.

en: An array of actions, if any, for the note.
uk_UA: Масив дій (при наявності) для даної нотатки.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
uk_UA: Чи може користувач запросити отримання нагадувань про нотатку.

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
uk_UA: Дата, після якої користувачеві слід нагадувати про нотатку (при наявності) (формат GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
uk_UA: Дата, після якої користувачеві слід нагадувати про нотатку (при наявності).

en: Date the note was created (GMT).
uk_UA: Дата створення нотатки (в форматі GMT).

en: Date the note was created.
uk_UA: Дата створення нотатки.

en: Source of the note.
uk_UA: Джерело нотатки.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
uk_UA: Статус нотатки (наприклад, не оброблено, виконано дію).

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
uk_UA: Вміст даних для нотатки. Рядок JSON. Доступно для повторної локалізації.

en: Content of the note.
uk_UA: Вміст нотатки.

en: Title of the note.
uk_UA: Заголовок нотатки.

en: Locale used for the note title and content.
uk_UA: Мова, що використовується для заголовка та вмісту нотатки.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
uk_UA: Тип нотатки (наприклад, помилка, попередження і т.д.)

en: Name of the note.
uk_UA: Назва нотатки.

en: ID of the note record.
uk_UA: ID запису нотатки.

en: Status of note.
uk_UA: Статус нотатки.

en: Type of note.
uk_UA: Тип нотатки.

en: Average number of orders.
uk_UA: Середня кількість замовлень.

en: Limit response to objects with specific countries.
uk_UA: Обмежити результат певними країнами.

en: Limit response to objects excluding specific names.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, виключаючи конкретні назви.

en: Limit response to objects with specific names.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з конкретними назвами.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
uk_UA: При завантаженні допоміжного API WooCommerce.com сталася помилка.

en: Region.
uk_UA: Регіон.

en: City.
uk_UA: Місто.

en: Username.
uk_UA: Ім'я користувача.

en: Name.
uk_UA: Ім'я.

en: User ID.
uk_UA: ID користувача.

note: translators: %s is product name
en: %s (Deleted)
uk_UA: %s (Видалено)

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, зареєстрованими не раніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, зареєстрованими не пізніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

note: translators: %s is product name
en: (Deleted)
uk_UA: (Видалено)

en: Date registered.
uk_UA: Дата реєстрації.

en: Avg order value.
uk_UA: Середнє значення замовлення.

en: Total spend.
uk_UA: Загальна сума витрат.

en: Date last active.
uk_UA: Дата останньої активності.

en: Date last active GMT.
uk_UA: Дата останньої активності, за GMT.

en: Date registered GMT.
uk_UA: Дата реєстрації, за GMT.

en: Limit result to items from the specified categories.
uk_UA: Обмежити результат до елементів із зазначених категорій.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
uk_UA: Зручна для сприйняття мітка сегмента, назва товару або варіанту.

en: Product category IDs.
uk_UA: ID категорії товару.

en: Number of distinct products sold.
uk_UA: Кількість проданих різних товарів.

en: Average items per order
uk_UA: Середня кількість товарів в замовленні

en: Product(s)
uk_UA: Товар(и)

en: Limit result set to returning or new customers.
uk_UA: Обмежити набір результатів постійними або новими покупцями.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким не призначені податкові ставки.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначені зазначені податкові ставки.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким не призначені зазначені купони.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначені зазначені купони.

en: Net total revenue.
uk_UA: Чистий загальний дохід.

en: Date the order was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення замовлення, за GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення замовлення, в часовому поясі сайту.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
uk_UA: Всі незавершені та в очікуванні дії імпорту були скасовані.

en: Skip importing existing order data.
uk_UA: Пропустити імпорт існуючих даних замовлення.

en: Number of days to import.
uk_UA: Кількість днів для імпорту.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
uk_UA: Не вдалося отримати дані для завантаження.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими не пов'язані зазначені ідентифікатори покупців.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими пов'язані зазначені ідентифікатори покупців.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
uk_UA: Вказує, чи повинні бути виконані всі умови для набору результатів або досить одного з них. Відповідність впливає на наступні параметри: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Returning or new customer.
uk_UA: Повернення або новий покупець.

en: Average order value.
uk_UA: Середня вартість замовлення.

en: Limit result set to specific types of refunds.
uk_UA: Обмежити набір результатів даних певними типами повернень.

en: Product variations IDs.
uk_UA: ID варіації товарів.

en: Order count.
uk_UA: Кількість замовлень.

en: Order customer information.
uk_UA: Інформацію про клієнта, який зробив замовлення.

en: List of order coupons.
uk_UA: Перелік купонів, використаних для замовлення.

en: List of order product IDs, names, quantities.
uk_UA: Перелік ID, назв та кількості товарів в замовленні.

en: Shipping tax
uk_UA: Податок на доставку

en: Shipping tax.
uk_UA: Податок на доставку.

en: Order tax
uk_UA: Податок на замовлення

en: Order tax.
uk_UA: Податок на замовлення.

en: Total tax.
uk_UA: Загальний податок.

en: Tax code
uk_UA: Податковий код

en: There was an issue loading the report endpoints
uk_UA: Під час завантаженні кінцевих точок звіту виникла проблема

en: User Name
uk_UA: Ім'я користувача

en: Priority.
uk_UA: Пріоритет.

en: State.
uk_UA: Область.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
uk_UA: Додайте додаткову інформацію про кожну категорію до звіту.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
uk_UA: Обмежити результати усіма елементами, яким призначено вказане значення в таксономії категорій.

en: Number of downloads.
uk_UA: Кількість завантажень.

en: Order #
uk_UA: № замовлення

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
uk_UA: Вказує, чи повинні бути виконані всі умови для результуючого набору або достатньо одного з них. Збіг впливає на наступні параметри: товари, замовлення, ім'я користувача, IP-адреса.

en: Order Number.
uk_UA: Номер замовлення.

en: Product / Variation
uk_UA: Товар / Варіація

en: The date of the download, as GMT.
uk_UA: Дата завантаження в форматі GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
uk_UA: Дата завантаження, в часовому поясі сайту.

note: translators: Stock status. Example: "Number of low stock products
en: Number of %s products.
uk_UA: Кількість %s товарів.

en: Number of low stock products.
uk_UA: Кількість товарів з низьким запасом.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
uk_UA: Обмежити результати елементами, яким призначений тип звіту про запаси.

en: Manage stock.
uk_UA: Керувати запасами.

en: Stock status.
uk_UA: Статус запасів.

note: translators: Allowed values is a list of stat endpoints.
en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
uk_UA: Обмежити результат конкретними статистичними даними. Допустимі значення: %s.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
uk_UA: Значення статистичного параметра. Повертає null, якщо статистичний параметр не існує або не може бути завантажений.

en: Format of the stat.
uk_UA: Формат параметра.

en: Human readable label for the stat.
uk_UA: Зрозуміла мітка параметра.

en: The specific chart this stat referrers to.
uk_UA: Конкретний графік, на який посилається цей параметр.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
uk_UA: На жаль, не вдалося отримати показники ефективності.

en: N. Revenue
uk_UA: Чистий дохід

en: Product / Variation title
uk_UA: Назва товару / варіації

en: Add additional piece of info about each product to the report.
uk_UA: Додайте додаткову інформацію про кожен товар до звіту.

en: Limit result to items with specified variation ids.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, у яких є зазначені ідентифікатори варіацій.

en: Limit result to items with specified product ids.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, у яких є зазначені ідентифікатори товарів.

en: Product inventory threshold for low stock.
uk_UA: Поріг товарного запасу для визначення низького рівня.

en: Product inventory quantity.
uk_UA: Кількість товарного запасу.

en: Product inventory status.
uk_UA: Статус товарного запасу.

en: Product attributes.
uk_UA: Атрибути товару.

en: Product link.
uk_UA: Посилання на товар.

en: Product image.
uk_UA: Зображення товару.

en: Number of orders product appeared in.
uk_UA: Кількість замовлень з даним товаром.

en: Total Net sales of all items sold.
uk_UA: Всього чистих продажів всіх проданих товарів.

en: Number of items sold.
uk_UA: Кількість проданих товарів.

en: Sorry, fetching tax data failed.
uk_UA: На жаль, не вдалося отримати податкові дані.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
uk_UA: Обмежити результати елементами, яким призначено вказане значення в таксономії податків.

en: Amount of tax codes.
uk_UA: Кількість податкових кодів.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
uk_UA: Обмежити результати елементами, яким призначено одна або декілька податкових ставок.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
uk_UA: На жаль, не вдалося отримати дані про доходи.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими не пов'язана вказана IP-адреса.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими пов'язана вказана IP-адреса.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими не пов'язані зазначені ідентифікатори користувачів.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими пов'язані зазначені ідентифікатори користувачів.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які не мають зазначених ідентифікаторів замовлення.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які мають зазначені ідентифікатори замовлення.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким не призначено вказаний товар(и).

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначено вказаний товар(и).

en: User name of the downloader.
uk_UA: Ім'я користувача завантажувача.

en: IP address for the downloader.
uk_UA: IP-адреса завантажувача.

en: User ID for the downloader.
uk_UA: ID користувача для завантажувача.

en: A list of stats to query must be provided.
uk_UA: Необхідно надати перелік статистичних параметрів для запиту.

en: Country / Region.
uk_UA: Країна / Регіон.

en: Total sales.
uk_UA: Всього продажів.

en: Gross sales.
uk_UA: Валові продажі.

en: Returns
uk_UA: Повернення

en: Created
uk_UA: Створено

en: Total of returns.
uk_UA: Всього повернень.

en: Total of taxes.
uk_UA: Всього податків.

en: Total of shipping.
uk_UA: Всього за доставку.

en: Net Revenue
uk_UA: Чистий прибуток

en: Amount of items sold.
uk_UA: Кількість проданих товарів.

en: Invalid response from data store.
uk_UA: Невірна відповідь зі сховища даних.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
uk_UA: Обмежити результати купонами, яким призначені певні ідентифікатори купонів.

en: Number of discounted orders.
uk_UA: Кількість замовлень зі знижкою.

en: Discounted orders
uk_UA: Замовлення зі знижкою

en: Number of coupons.
uk_UA: Кількість купонів.

en: Net discount amount.
uk_UA: Чиста сума знижки.

en: Items sold
uk_UA: Елементів продано

en: API path.
uk_UA: API шлях.

en: Products sold.
uk_UA: Товари продані.

en: Items sold.
uk_UA: Елементи продані.

en: Unique coupons count.
uk_UA: Кількість унікальних купонів.

en: Amount discounted by coupons.
uk_UA: Сума зі знижкою за купонами.

en: Net sales.
uk_UA: Чистий обсяг продажів.

en: Your report file is being generated.
uk_UA: Створюється файл вашого звіту.

en: There is no data to export for the given request.
uk_UA: Немає даних для експорту по даному запиту.

en: Export download URL.
uk_UA: URL для завантаження експорту.

en: Percentage complete.
uk_UA: Відсоток завершення.

en: Regenerate data message.
uk_UA: Регенерувати повідомлення даних.

en: Regeneration status.
uk_UA: Статус регенерації.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
uk_UA: Якщо встановлено значення "true", відправляє посилання на завантаження експорту користувачу, який подав запит.

en: Parameters to pass on to the exported report.
uk_UA: Параметри для передачі в експортований звіт.

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
uk_UA: Параметр product_includes повинен вказувати рівно один товар при сегментації по варіації.

en: Segment the response by additional constraint.
uk_UA: Сегментувати результат по додатковому обмеженню.

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
uk_UA: Інтервал часу, який використовується для сегментів у повернених даних.

en: The date the report end, as GMT.
uk_UA: Дата завершення формування звіту, за GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
uk_UA: Дата завершення формування звіту, за часовим поясом сайту.

en: The date the report start, as GMT.
uk_UA: Дата початку формування звіту, за GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
uk_UA: Дата початку формування звіту, за часовим поясом сайту.

en: Type of interval.
uk_UA: Тип інтервалу.

en: Reports data grouped by intervals.
uk_UA: Дані звіту, згруповані за інтервалами.

en: Interval subtotals.
uk_UA: Проміжні підсумки.

en: Totals data.
uk_UA: Підсумкові дані.

en: Reports data grouped by segment condition.
uk_UA: Дані звіту, згруповані за станом сегмента.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
uk_UA: Додайте додаткову інформацію про кожен купон до звіту.

en: Stats about product downloads.
uk_UA: Статистика про завантаження товару.

en: Product download files detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про файли завантаження товару.

en: Product downloads detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про завантаження товару.

en: Stats about taxes.
uk_UA: Статистика по податках.

en: Taxes detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про податки.

en: Stats about coupons.
uk_UA: Статистика по купонах.

en: Coupons detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти по купонах.

en: Stats about product categories.
uk_UA: Статистика про категорії товарів.

en: Product categories detailed reports.
uk_UA: Детальні звіти про категорії товарів.

en: Stats about products.
uk_UA: Статистика про товари.

en: Products detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про товари.

en: Stats about orders.
uk_UA: Статистика про замовлення.

en: Stats about revenue.
uk_UA: Статистика про доходи.

en: Table cell value.
uk_UA: Значення комірки таблиці.

en: Table cell display.
uk_UA: Відображення комірки таблиці.

en: Table rows.
uk_UA: Рядки таблиці.

en: Table column header.
uk_UA: Заголовок колонки таблиці.

en: Table headers.
uk_UA: Заголовки таблиці.

en: Displayed title for the leaderboard.
uk_UA: Відображається заголовок таблиці лідерів.

en: URL query to persist across links.
uk_UA: Постійна частина URL-запиту при зміні посилань.

en: Top products - Items sold
uk_UA: Популярні товари - Продані товари

en: Total Spend
uk_UA: Загальна сума витрат

en: Customer Name
uk_UA: Ім'я покупця

en: Top Customers - Total Spend
uk_UA: Кращі покупці - Загальна сума витрат

en: Net sales
uk_UA: Чистий обсяг продажів

en: Top categories - Items sold
uk_UA: Популярні категорії - Продані товари

en: Amount discounted
uk_UA: Сума зі знижкою

en: Top Coupons - Number of Orders
uk_UA: Кращі купони - Кількість замовлень

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
uk_UA: Обмежити результати купонами з кодами, що містять заданий рядок.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які не мають зазначеного статусу замовлення.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які мають зазначений статус замовлення.

en: Coupon creation date in GMT.
uk_UA: Дата створення купону в GTM.

en: Sorry, there is no export with that ID.
uk_UA: На жаль, не знайдено експорту з таким ID.

en: Segment identificator.
uk_UA: ID сегмента.

en: Coupon discount type.
uk_UA: Тип купону на знижку.

en: Coupon expiration date in GMT.
uk_UA: Дата закінчення купону в GTM.

en: Coupon creation date.
uk_UA: Дата створення купону.

en: Coupon ID.
uk_UA: ID купона.

en: Customers detailed reports.
uk_UA: Детальні звіти клієнтів.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
uk_UA: Пакетна кінцева точка для отримання конкретних показників продуктивності з кінцевих точок статистики.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
uk_UA: На жаль, немає ресурсу з таким ID.

en: Unique ID for the Note Action.
uk_UA: Унікальний ID для дії нотатки.

en: Unique ID for the Note.
uk_UA: Унікальний ID для нотатки.

en: Leaderboard ID.
uk_UA: ID в таблиці лідерів.

en: Coupon expiration date.
uk_UA: Дата закінчення купона.

en: Homepage
uk_UA: Домашня сторінка

en: New Products
uk_UA: Нові товари

en: On Sale
uk_UA: Розпродаж

en: Fan Favorites
uk_UA: Популярне

en: New In
uk_UA: Новинки

en: Content…
uk_UA: Вміст…

en: Best Sellers
uk_UA: Лідери продажу

en: Sorry, the sample products data file was not found.
uk_UA: На жаль, файл даних зразків товарів не знайдено.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створювати нові сторінки.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначені зазначені ідентифікатори ставок.

en: Search by similar tax code.
uk_UA: Пошук за подібним податковим кодом.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
uk_UA: Обмежити результат набору замовленнями, що відповідають частині номера замовлення.

en: Write a short welcome message here
uk_UA: Напишіть тут коротке вітальне повідомлення

en: Search by similar product name or sku.
uk_UA: Пошук за подібною назвою товару або артикулу.

en: Go shopping
uk_UA: Вперед за покупками

en: Uploaded theme.
uk_UA: Завантажена тема.

en: Array of options with associated values.
uk_UA: Масив параметрів із пов'язаними значеннями.

en: Sorry, you cannot manage these options.
uk_UA: На жаль, ви не можете керувати цими параметрами.

en: You must supply an array of options and values.
uk_UA: Ви повинні надати масив параметрів та значень.

en: Sorry, you cannot view these options.
uk_UA: На жаль, ви не можете переглядати ці параметри.

en: You must supply an array of options.
uk_UA: Ви повинні надати масив параметрів.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
uk_UA: Zip-файл теми для завантаження.

en: Theme installation message.
uk_UA: Повідомлення про встановлення теми.

en: Theme installation status.
uk_UA: Статус встановлення теми.

en: Specified file failed upload test.
uk_UA: Вказаний файл не вдалося перевірити.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено встановлювати теми на цьому сайті.

en: Revenue
uk_UA: Дохід

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
uk_UA: Кінцева точка, яка використовується для пошуку в журналах завантаження за певною IP-адресою.

en: Shop by Category
uk_UA: Категорії товарів

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
uk_UA: [{site_title}]: Ваш звіт {report_name} готовий до завантаження

en: Your Report Download
uk_UA: Завантаження вашого звіту

en: Homepage created
uk_UA: Домашня сторінка створена

en: Write title…
uk_UA: Введіть заголовок…

en: Welcome to the store
uk_UA: Ласкаво просимо до магазину

en: Get Started
uk_UA: Розпочнемо

en: Renew Subscription
uk_UA: Оновити підписку

en: Enable Autorenew
uk_UA: Включити автооновлення

note: translators: date the subscription expired, e.g. Jun 7th 2018
en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
uk_UA: Термін дії вашої підписки закінчився %s. Отримайте нову підписку, щоб і надалі отримувати оновлення та доступ до підтримки.

note: translators: name of the extension subscription that expired
en: %s subscription expired
uk_UA: %s термін дії підписки закінчився

note: translators: number of days until the subscription expires
en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
uk_UA: Термін дії вашої підписки закінчується через %d днів. Увімкніть автооновлення, щоб уникнути втрати оновлень та доступу до підтримки.

note: translators: name of the extension subscription expiring soon
en: %s subscription expiring soon
uk_UA: %s підписка скоро закінчується

en: Install Woo mobile app
uk_UA: Встановіть мобільний додаток Woo

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
uk_UA: Встановіть мобільний додаток WooCommerce для керування замовленнями, отримання повідомлень про продажі та перегляду ключових показників - де б ви не знаходилися.

en: Review your orders
uk_UA: Перегляньте свої замовлення

en: Browse
uk_UA: Переглянути

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
uk_UA: Ви досягли рівня в 10 замовлень! Подивіться на свій прогрес. Для мотивації перегляньте деякі історії успіху користувачів WooCommerce.

note: translators: Number of orders processed.
en: Congratulations on processing %s orders!
uk_UA: Вітаємо з обробкою %s замовлень!

en: New sales record!
uk_UA: Новий рекорд продажів!

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
uk_UA: Вітаємо з отриманням першого замовлення! Саме час дізнатися, як керувати своїми замовленнями.

note: translators: 1 and 4: Date (e.g. October 16th), 2 and 3: Amount (e.g. $160.00)
en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
uk_UA: Ого, %1$s був вашим рекордним днем ​​продажів! Чистий обсяг продажів %2$s побив попередній рекорд %3$s встановлений на %4$s.

en: Activate usage tracking
uk_UA: Активувати відстеження використання

note: translators: 1: open link to WooCommerce.com settings, 2: open link to WooCommerce.com tracking documentation, 3: close link tag.
en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
uk_UA: Збір даних про використання дозволяє нам вдосконалити WooCommerce. Інформація про ваш магазин буде використовуватися для оцінки нових функцій, визначення якості оновлень та прийняття рішень про доцільність подальших поліпшень. Ви завжди можете зайти в %1$sНалаштування%3$s і скасувати відправку ваших даних. %2$sДетальніше%3$s про те, які дані ми збираємо.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
uk_UA: Черговий етап замовлення. Перегляньте звіт про замовлення, в якому зібрані всі ваші замовлення на сьогоднішній день.

en: Review
uk_UA: Відгук

en: Report table data is being deleted.
uk_UA: Дані таблиці звіту видаляються.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
uk_UA: Дані таблиці звіту перебудовуються. Будь ласка, почекайте трохи, щоб дані повністю заповнилися.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
uk_UA: Імпорт вже виконується. Дозвольте завершити попередній імпорт, перш ніж починати новий.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
uk_UA: Мітка дії примітки адміністратора не може бути порожньою.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
uk_UA: Назва дії примітки адміністратора не може бути порожньою.

en: The admin note date prop cannot be empty.
uk_UA: Дата примітки адміністратора не може бути порожньою.

en: The admin note source prop cannot be empty.
uk_UA: Джерело примітки адміністратора не може бути порожнім.

note: translators: %s: admin note status property.
en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
uk_UA: Статус примітки адміністратора (%s) не є одним з підтримуваних статусів.

en: The admin note status prop cannot be empty.
uk_UA: Статус примітки адміністратора не може бути порожнім.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
uk_UA: Примітка адміністратора content_data повинна містити примірник stdClass.

en: The admin note content prop cannot be empty.
uk_UA: Вміст примітки адміністратора не може бути порожнім.

en: The admin note title prop cannot be empty.
uk_UA: Заголовок примітки адміністратора не може бути порожнім.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
uk_UA: Мова примітки адміністратора не може бути порожньою.

note: translators: %s: admin note type.
en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
uk_UA: Тип примітки адміністратора (%s) не є одним з підтримуваних типів.

en: The admin note type prop cannot be empty.
uk_UA: Тип примітки адміністратора не може бути порожнім.

en: The admin note name prop cannot be empty.
uk_UA: Назва примітки адміністратора не може бути порожньою.

en: Default Date Range
uk_UA: Діапазон дат за замовчуванням

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
uk_UA: Статуси, які вимагають додаткових дій від імені адміністратора магазину.

en: Actionable order statuses
uk_UA: Діючі статуси замовлення

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
uk_UA: Статуси, які не повинні враховуватися при розрахунку підсумків звіту.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
uk_UA: Планувальники синхронізації звітів повинні бути отримані з класу Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

note: translators: %d: seconds
en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
uk_UA: Обробка наступної черги почнеться приблизно через %d сек.

note: translators: %s: process URL
en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
uk_UA: Почалася обробка нової черги. <a href="%s">Переглянути процес виконання дій &raquo;</a>

note: translators: 1: action ID 2: schedule
en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
uk_UA: Дія [%1$s] має недійсний розклад: %2$s

note: translators: %s is the error message
en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
uk_UA: %s Підтримка більш довгих рядків буде видалена в наступній версії.

en: Unknown status found for action.
uk_UA: Знайдено невідомий статус для дії.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
uk_UA: Невірне значення для параметра select або count. Неможливо запросити дії.

en: Database error.
uk_UA: Помилка бази даних.

en: Activity log for the action.
uk_UA: Журнал активності для дії.

note: translators: %d is a number (maximum length of action arguments).
en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
uk_UA: ActionScheduler_Action::$args має занадто велику довжину. Для індексації стовпчика args аргументи дії не повинні містити символів більше %d при кодуванні в форматі JSON.

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
uk_UA: Не вдалося запланувати наступний примірник цієї дії: %s

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure fetching this action: %s
uk_UA: Не вдалося отримати цю дію: %s

note: translators: %s: context
en: action ignored via %s
uk_UA: дія ігнорується через %s

note: translators: 1: context 2: exception message
en: action failed via %1$s: %2$s
uk_UA: дія не вдалася через %1$s: %2$s

note: translators: %s: context
en: action complete via %s
uk_UA: дія завершена через %s

note: translators: %s: context
en: action started via %s
uk_UA: дія розпочалася через %s

en: Excluded report order statuses
uk_UA: Виключені статуси замовлення звіту

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
uk_UA: Налаштування для звітів адміністратора WooCommerce.

note: translators: %d: amount of time
en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
uk_UA[0]: Встановлено обмеження на %d секунду
uk_UA[1]: Встановлено обмеження на %d секунди
uk_UA[2]: Встановлено обмеження на %d секунд

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
uk_UA: Дата/час, коли було заплановано виконання цієї дії.

en: Scheduled
uk_UA: Заплановано

en: Optional action group.
uk_UA: Необов'язкова група дій.

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
uk_UA: Статуси дій: Очікування, Завершено, Скасовано, Не виконано

en: Scheduled Action Columns
uk_UA: Колонки запланованих дій

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
uk_UA: Планувальник дій - це масштабована, відстежувана черга завдань для фонової обробки великих наборів дій. Планувальник дій працює, викликаючи перехоплювач дії для запуску в певний момент в майбутньому. Заплановані дії також можуть бути заплановані для виконання за регулярним розкладом.

en: The action's schedule frequency.
uk_UA: Періодичність виконання дії.

en: Optional data array passed to the action hook.
uk_UA: Необов'язковий масив даних, що передається в хук дії.

en: Name of the action hook that will be triggered.
uk_UA: Назва хука дії, який буде запущений.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
uk_UA: Виконується перенесення за розкладом планувальника дій. Список запланованих дій може бути неповним.

note: translators: %s is an action ID.
en: Unable to remove source migrated action %s
uk_UA: Неможливо видалити початкову перенесену дію %s

note: translators: %s is the Action Scheduler version.
en: About Action Scheduler %s
uk_UA: Про планувальника дій %s

note: translators: 1: source action ID 2: source store class 3: destination action ID 4: destination store class
en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
uk_UA: Перенесена дія з ID %1$d в %2$s до ID %3$d в %4$s

note: translators: %d: amount of actions
en: Migrating %d action | Migrating %d actions
uk_UA[0]: Перенесення %d дія
uk_UA[1]: Перенесення %d дії
uk_UA[2]: Перенесення %d дій

en: About
uk_UA: Про нас

en: Version:
uk_UA: Версія:

en: MaxMind Geolocation
uk_UA: Геолокація MaxMind

en: Choose countries / regions&hellip;
uk_UA: Виберіть країни/регіони&hellip;

en: Fees:
uk_UA: Збори:

en: Update country / region
uk_UA: Оновити Країну/Регіон

en: Choose a country / region&hellip;
uk_UA: Виберіть країну/регіон&hellip;

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
uk_UA: Якщо ви використовуєте метод завантаження X-Accel-Redirect разом із сервером NGINX, переконайтеся, що ви застосували налаштування, як описано в посібнику <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a>.

en: Destination logger must be configured before running a migration
uk_UA: Реєстратор призначення повинен бути налаштований перед запуском перенесення

en: Destination store must be configured before running a migration
uk_UA: Цільове сховище має бути налаштоване перед запуском перенесення

en: Source logger must be configured before running a migration
uk_UA: Вихідний реєстратор повинен бути налаштований перед запуском перенесення

en: Source store must be configured before running a migration
uk_UA: Початкове сховище має бути налаштоване перед запуском перенесення

note: translators: 1: next cleanup message 2: github issue URL
en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
uk_UA: Планувальник дій переніс дані в користувацькі таблиці; однак в таблиці коментарів WordPress існують втрачені записи журналу. %1$s <a href="%2$s">Дізнатись більше &raquo;</a>

note: translators: %s: date interval
en: This data will be deleted in %s.
uk_UA: Ці дані будуть видалені в %s.

en: Invalid action - must be a recurring action.
uk_UA: Невірна дія - повинна бути повторюваною дією.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
uk_UA: Не вдалося виявити пакет планувальника дій.

en: Action Scheduler package running on your site.
uk_UA: Пакет планувальника дій вже працює на вашому сайті.

en: Action Scheduler package
uk_UA: Пакет планувальника дій

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
uk_UA: Не потрібно, якщо ви завантажуєте із захищеної директорії. <a href='%s'>Ознайомтеся з цим посібником</a>, щоб отримати детальну інформацію. Вже завантажені файли не будуть порушені.

en: Redirect only (Insecure)
uk_UA: Тільки перенаправлення (небезпечно)

en: Items Subtotal:
uk_UA: Разом по позиціях:

en: Filename
uk_UA: Назва файлу

en: Append a unique string to filename for security
uk_UA: Додати унікальний рядок до імені файлу для підвищення рівня безпеки

en: WooCommerce database update in progress
uk_UA: Триває оновлення бази даних WooCommerce

en: WooCommerce database update done
uk_UA: Оновлення бази даних WooCommerce завершено

en: View progress →
uk_UA: Переглянути прогрес →

en: Country / Region
uk_UA: Країна / Регіон

en: Shipping Country / Region
uk_UA: Країна / Регіон доставки

en: Billing Country / Region
uk_UA: Країна / Регіон оплати

en: Select a country / region&hellip;
uk_UA: Виберіть країну / регіон&hellip;

en: Product on sale
uk_UA: Товар зі знижкою

en: List of categories with their product counts
uk_UA: Перелік категорій з їх кількістю товарів

en: List of categories
uk_UA: Перелік категорій

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
uk_UA: Ви платите за замовлення гостя. Продовжуйте оплату, тільки якщо ви знаєте про це замовлення.

en: Filter products by maximum price
uk_UA: Фільтрувати товари за максимальною ціною

en: Filter products by minimum price
uk_UA: Фільтрувати товари за мінімальною ціною

en: Color
uk_UA: Колір

en: Size
uk_UA: Розмір

en: And
uk_UA: Та

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
uk_UA: Відображати кнопку додавання товару до кошика або посилання на сторінку товару.

en: Popularity
uk_UA: Популярність

en: Latest
uk_UA: Останні

en: Price: high to low
uk_UA: Ціна: від високої до низької

en: Price: low to high
uk_UA: Ціна: від низької до високої

en: Small
uk_UA: Маленький

en: Center
uk_UA: По центру

en: Thumbnail sizes for responsive images.
uk_UA: Розміри мініатюри для адаптивних зображень.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
uk_UA: Мініатюра srcset для адаптивних зображень.

en: Thumbnail URL.
uk_UA: URL мініатюри.

en: Full size image URL.
uk_UA: URL повнорозмірного зображення.

en: Button description.
uk_UA: Опис кнопки.

en: Attribute type.
uk_UA: Тип атрибута.

en: Term description.
uk_UA: Опис значення.

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Shipping %s
uk_UA: Доставка %s

en: Taxonomy name.
uk_UA: Назва таксономії.

en: Variation attribute value.
uk_UA: Значення атрибута варіації.

en: Button text.
uk_UA: Текст кнопки.

en: Add to cart button parameters.
uk_UA: Параметри кнопки додавання до кошика.

en: Price amount.
uk_UA: Ціна.

en: Price range, if applicable.
uk_UA: Діапазон цін, якщо застосовується.

en: Sale product price, if applicable.
uk_UA: Ціна розпродажу товару, якщо застосовується.

en: How terms in this attribute are sorted by default.
uk_UA: Спосіб сортування значень в цьому атрибуті за замовчуванням.

en: Variation attribute name.
uk_UA: Назва атрибута варіації.

en: Chosen attributes (for variations).
uk_UA: Обрані атрибути (для варіацій).

en: Stock keeping unit, if applicable.
uk_UA: Одиниця зберігання запасів, якщо застосовується.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
uk_UA: Загальна вага (в грамах) всіх товарів в кошику.

en: If this attribute has term archive pages.
uk_UA: Якщо цей атрибут має архівні сторінки значення.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
uk_UA: Значення true, якщо потрібна доставка товарів. Значення false для кошиків з товарами, які не потребують доставки, або для магазинів, для яких не вказані способи доставки.

en: Xaisomboun
uk_UA: Хайсомбун

en: Xiangkhouang
uk_UA: Сянхуанг

en: Vientiane
uk_UA: В'єнтьян

en: Sekong
uk_UA: Секонг

en: Sainyabuli
uk_UA: Сайнябулі

en: Vientiane Province
uk_UA: Провінція В'єнтьян

en: Savannakhet
uk_UA: Саваннакхет

en: Salavan
uk_UA: Салаван

en: Phongsaly
uk_UA: Фазонссалі

en: Oudomxay
uk_UA: Удомсай

en: Luang Prabang
uk_UA: Луанг-Прабанг

en: Luang Namtha
uk_UA: Луанг Намха

en: Khammouane
uk_UA: Хамумане

en: Houaphanh
uk_UA: Хоафан

en: Champasak
uk_UA: Тямпасак

en: Bolikhamsai
uk_UA: Боліхамесай

en: Bokeo
uk_UA: Бокео

en: Attapeu
uk_UA: Аттапеу

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Billing %s
uk_UA: Оплата %s

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
uk_UA: Кількість об'єктів (записів будь-якого типу), призначених на значення.

en: String based identifier for the term.
uk_UA: Рядковий ідентифікатор значення.

en: Limit result set to products with a certain average rating.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з певною середньою оцінкою.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
uk_UA: Логічне відношення між атрибутами, якщо фільтр застосований відразу до кількох із них.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з вибраними загальними атрибутами.

en: Returns number of products with each average rating.
uk_UA: Повертає кількість товарів із середньою оцінкою кожного.

en: Number of products.
uk_UA: Кількість товарів.

en: Max price found in collection of products.
uk_UA: Максимальна ціна, знайдена в колекції товарів.

en: Min price found in collection of products.
uk_UA: Мінімальна ціна, знайдена в колекції товарів.

en: Cannot create an existing cart item.
uk_UA: Неможливо створити вже наявний елемент у кошику.

en: Cart item does not exist.
uk_UA: Елемент кошика не існує.

en: Unable to retrieve cart.
uk_UA: Не вдалося отримати відомості про кошик.

en: Unique identifier for the attribute.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор атрибута.

en: No matching variation found.
uk_UA: Не знайдено відповідної варіації.

en: Missing variation data for variable product.
uk_UA: Відсутні дані про варіації для змінного товару.

en: This product cannot be added to the cart.
uk_UA: Цей товар не можна додати до кошика.

en: Total post count.
uk_UA: Загальна кількість записів.

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
uk_UA: Дякуємо за оплату. Ваша транзакція завершена. Квитанція про оплату відправлена ​​на вашу електронну пошту. Увійдіть в обліковий запис PayPal, щоб переглянути деталі платежу.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
uk_UA: Якщо при обмеженні відповіді ви вказуєте значення «до» і «після», вкажіть колонку дат і з чим її порівнювати.

en: Attribute does not exist.
uk_UA: Атрибут не існує.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь для ресурсів, опублікованих до зазначеної дати в сумісному з ISO8601 форматі.

en: Invalid attribute ID.
uk_UA: Невірний ідентифікатор атрибута.

note: translators: %1$s: Attribute name, %2$s: Allowed values.
en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
uk_UA: Встановлено невірне значення для %1$s. Дозволені значення: %2$s

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
uk_UA: Якщо true, буде обчислено рейтинг товарів в колекції.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
uk_UA: Якщо відправлений запит, буде обчислено кількість значень атрибутів товарів у колекції.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
uk_UA: Якщо true, обчислюються мінімальна і максимальна ціни товару для колекції.

en: Is the product in stock?
uk_UA: Чи є товар на складі?

en: Is the product purchasable?
uk_UA: Чи можна товар придбати?

en: Regular product price.
uk_UA: Звичайна ціна товару.

en: Is the product on sale?
uk_UA: Чи діє на товар знижка?

en: Unique identifier for the fee within the cart.
uk_UA: Унікальний ID комісії в кошику.

en: List of cart items.
uk_UA: Перелік товарів у кошику.

en: Number of items in the cart.
uk_UA: Кількість товарів у кошику.

en: Unique identifier for the item within the cart.
uk_UA: Унікальний ID елемента в кошику.

en: Attribute taxonomy name.
uk_UA: Назва таксономії атрибута.

en: List of attribute term IDs.
uk_UA: Перелік ID значень атрибутів.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
uk_UA: Перелік слаґів атрибутів. Якщо вказано ID значення, він буде проігнорований.

en: The cart item product or variation ID.
uk_UA: ID товару або варіації в кошику.

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
uk_UA: Умова фільтра	 виконується, що може вплинути на підрахунок. Допустимі значення включають "І" та "АБО".

en: Missing product ID
uk_UA: Відсутній ID товару

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
uk_UA: Ліцензійний ключ MaxMind недійсний. Якщо ви нещодавно створили цей ключ, можливо, вам доведеться почекати, поки він стане активним.

en: MaxMind License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ MaxMind

note: translators: %1$s: Documentation URL
en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
uk_UA: Ключ для використання зі службами геолокації MaxMind. Ви можете прочитати, як створити його в <a href="%1$s">документації по інтеграції MaxMind Geolocation</a>.

en: Failed to download the MaxMind database.
uk_UA: Не вдалося завантажити базу даних MaxMind.

en: Missing MaxMind Reader library!
uk_UA: Відсутня бібліотека MaxMind Reader!

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
uk_UA: Невірний тип товару: переданий ідентифікатор не відповідає варіації товару.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
uk_UA: Інтеграція зі службами MaxMind для визначення місця розташування. Зауважте, що ця інтеграція виконуватиме лише пошук країни.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
uk_UA: Місце, в якому повинна зберігатися база даних MaxMind. За замовчуванням інтеграція автоматично збереже базу даних тут.

en: Database File Path
uk_UA: Шлях до файлу бази даних

note: translators: Actual coupon code.
en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
uk_UA: Купон %s був використаний в інший транзакції при оформлення замовлення. Досягнуто ліміт використання купона. Видаліть купон і спробуйте ще раз.

note: translators: Actual coupon code.
en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
uk_UA: При спробі застосувати купон %s сталася помилка.

note: translators: Actual coupon code.
en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
uk_UA: Ви використовували цей купон %s в інший транзакції при оформлення замовлення. Досягнуто ліміт використання купона. Видаліть купон і спробуйте ще раз.

note: translators: %d number of seconds
en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
uk_UA[0]: Ви не можете додати новий спосіб оплати одразу після додавання попереднього. Будь ласка, зачекайте %d сек.
uk_UA[1]: Ви не можете додати новий спосіб оплати одразу після додавання попереднього. Будь ласка, зачекайте %d сек.
uk_UA[2]: Ви не можете додати новий спосіб оплати одразу після додавання попереднього. Будь ласка, зачекайте %d сек.

note: translators: 1: wc_get_product 2: woocommerce_init 3: woocommerce_after_register_taxonomy 4: woocommerce_after_register_post_type
en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
uk_UA: %1$s не слід викликати до завершення дій %2$s, %3$s і %4$s.

note: translators: %s: decimal
en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
uk_UA: Введіть число з однією десятковою комою (%s) без роздільника тисяч.

note: translators: %1$s: usage tracking help link
en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
uk_UA: Детальніше про те, як працює відстеження відвідувань сайту і як ви можете допомогти у створенні <a href="%1$s" target="_blank">документації</a>.

note: translators: %s: search query
en: Search results for "%s"
uk_UA: Результати пошуку для "%s"

en: Welcome to
uk_UA: Ласкаво просимо в

en: Yes please
uk_UA: Так, будь ласка

note: translators: %1%s: integration page %2$s: general settings page
en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
uk_UA: Щоб користуватися послугою геолокації, Ви повинні ввести дійсний ліцензійний ключ на <a href="%1$s">сторінці налаштувань інтеграції MaxMind</a>. Якщо вам не потрібна геолокація для доставки чи розрахунку податків, слід змінити місце розташування покупця за замовчуванням на <a href="%2$s">сторінці загальних налаштувань</a>.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
uk_UA: Плагін "WooCommerce Admin" буде встановлено і активовано

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
uk_UA: Запускайте свій магазин ще швидше, використовуючи новий та покращений інтерфейс налаштування

en: Every 15 Days
uk_UA: Кожні 15 днів

en: Geolocation has not been configured.
uk_UA: Геолокація не налаштована.

note: translators: %s product name
en: %s is a variable product parent and cannot be added.
uk_UA: %s є варіативним батьківським товаром і не може бути доданий.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
uk_UA: Вартість доставки розраховується при оформленні замовлення.

en: Search products…
uk_UA: Шукати товари...

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
uk_UA: Дата створення рецензування в часовому поясі сайту у форматі, придатному для читання людиною.

en: Permalink of the product that the review belongs to.
uk_UA: Постійне посилання на товар, до якого належить огляд.

en: Image of the product that the review belongs to.
uk_UA: Зображення товару, до якого належить відгук.

en: Name of the product that the review belongs to.
uk_UA: Назва товару, до якого належить відгук.

en: Amount of reviews that the product has.
uk_UA: Кількість відгуків, які має товарів.

en: Jetpack logo
uk_UA: Jetpack логотип

en: Macao
uk_UA: Макао

en: Western
uk_UA: Західній

en: Luapula
uk_UA: Луапула

en: Northern
uk_UA: Північна

en: Southern
uk_UA: Південна

en: Copperbelt
uk_UA: Коппербелт

en: Lusaka
uk_UA: Лусака

en: Muchinga
uk_UA: Мучінга

en: Browse products
uk_UA: Перегляд товарів

en: Midway Atoll
uk_UA: Атол Мідвей

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
uk_UA: Увімкніть відстеження використання та допоможіть вдосконалити WooCommerce

en: Eastern
uk_UA: Східний

en: North-Western
uk_UA: Північно-Західна

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
uk_UA: Купон закінчується о 00:00:00 цієї дати.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
uk_UA: Допоможіть покращити використання WooCommerce

note: translators: %s: shipping zone name.
en: Customer matched zone "%s"
uk_UA: Зона, що відповідає клієнту "%s"

en: Columns:
uk_UA: Колонки:

en: Columns
uk_UA: Колонки

en: Go to category
uk_UA: Перейти до категорії

en: Show description
uk_UA: Показувати опис

en: 1 variation
uk_UA: 1 варіація

en: Shop now
uk_UA: Купити зараз

en: Product title
uk_UA: Назва товару

note: translators: 1: is a link to a support document. 2: closing link
en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
uk_UA: Ваше встановлення WooCommerce не завершено. Якщо ви встановили WooCommerce з GitHub, будь ласка, дотримуйтесь %1$sцієї інструкції%2$s з налаштування середовища розробки.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
uk_UA: Ваша установка WooCommerce неповна. Якщо ви встановили WooCommerce з GitHub, будь ласка, зверніться до цього документа, щоб налаштувати середовище розробки: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Bundibugyo
uk_UA: Бундібугіо

en: Buliisa
uk_UA: Булійса

en: Bulambuli
uk_UA: Буламбулі

en: Bukwa
uk_UA: Буква

en: Bukomansimbi
uk_UA: Букомансимбі

en: Bukedea
uk_UA: Букедея

en: Buikwe
uk_UA: Буйкве

en: Buhweju
uk_UA: Бухведжу

en: Bugweri
uk_UA: Багвері

en: Bugiri
uk_UA: Бугірі

en: Bududa
uk_UA: Будуда

en: Budaka
uk_UA: Будака

en: Arua
uk_UA: Аруа

en: Apac
uk_UA: Апак

en: Amuru
uk_UA: Амуру

en: Amuria
uk_UA: Амурія

en: Amudat
uk_UA: Амудат

en: Amolatar
uk_UA: Амолатар

en: Alebtong
uk_UA: Албтонг

en: Agago
uk_UA: Агаго

en: Adjumani
uk_UA: Аджумани

en: Abim
uk_UA: Абім

en: Isingiro
uk_UA: Ісінгіро

en: Iganga
uk_UA: Іганга

en: Ibanda
uk_UA: Ібанда

en: Hoima
uk_UA: Хойма

en: Gulu
uk_UA: Гулу

en: Gomba
uk_UA: Гомба

en: Dokolo
uk_UA: Доколо

en: Buyende
uk_UA: Буйенде

en: Buvuma
uk_UA: Бувума

en: Butebo
uk_UA: Бутебо

en: Butambala
uk_UA: Бутамбала

en: Butaleja
uk_UA: Буталеджа

en: Busia
uk_UA: Бусія

en: Bunyangabu
uk_UA: Бунянабу

en: Kapchorwa
uk_UA: Капхорва

en: Kanungu
uk_UA: Канунгу

en: Kamwenge
uk_UA: Камвенге

en: Kamuli
uk_UA: Камулі

en: Kampala
uk_UA: Кампала

en: Kalungu
uk_UA: Калунгу

en: Kaliro
uk_UA: Каліро

en: Kalangala
uk_UA: Калангала

en: Kakumiro
uk_UA: Какуміро

en: Kagadi
uk_UA: Каваді

en: Kaberamaido
uk_UA: Кабанакайдо

en: Kabarole
uk_UA: Кабароле

en: Kabale
uk_UA: Кабале

en: Kaabong
uk_UA: Каабун

en: Jinja
uk_UA: Дзіндзя

en: Kole
uk_UA: Коле

en: Koboko
uk_UA: Кобоко

en: Kitgum
uk_UA: Кігум

en: Kisoro
uk_UA: Кісоро

en: Kiryandongo
uk_UA: Кіряваронґо

en: Kiruhura
uk_UA: Кіругура

en: Kikuube
uk_UA: Кікуубе

en: Kibuku
uk_UA: Кікубу

en: Kiboga
uk_UA: Кібога

en: Kibaale
uk_UA: Кібаале

en: Kayunga
uk_UA: Кайлунґа

en: Katakwi
uk_UA: Катакуві

en: Kasese
uk_UA: Касесе

en: Kasanda
uk_UA: Касанда

en: Kapelebyong
uk_UA: Капелебуонг

en: Manafwa
uk_UA: Манафва

en: Lyantonde
uk_UA: Лідантоде

en: Lwengo
uk_UA: Льввенго

en: Luwero
uk_UA: Леверо

en: Luuka
uk_UA: Луука

en: Lira
uk_UA: Ліра

en: Lamwo
uk_UA: Лаво

en: Kyotera
uk_UA: Кіотера

en: Kyenjojo
uk_UA: Кюєхо

en: Kyegegwa
uk_UA: Куегегва

en: Kyankwanzi
uk_UA: Кьанванцці

en: Kween
uk_UA: Квін

en: Kwania
uk_UA: Кванія

en: Kumi
uk_UA: Кумі

en: Kotido
uk_UA: Котідо

en: Nakapiripirit
uk_UA: Накапіріпіріт

en: Nabilatuk
uk_UA: Набілатук

en: Mukono
uk_UA: Муконо

en: Mubende
uk_UA: Мубенде

en: Mpigi
uk_UA: Мпігі

en: Moyo
uk_UA: Мойо

en: Moroto
uk_UA: Морото

en: Mityana
uk_UA: Миляна

en: Mitooma
uk_UA: Міміома

en: Mbarara
uk_UA: Мбарара

en: Mbale
uk_UA: Мбале

en: Mayuge
uk_UA: Маюге

en: Masindi
uk_UA: Масінді

en: Masaka
uk_UA: Масака

en: Maracha
uk_UA: Марача

en: Otuke
uk_UA: Отаке

en: Pader
uk_UA: Падер

en: Oyam
uk_UA: Оям

en: Omoro
uk_UA: Оморо

en: Nwoya
uk_UA: Нвоя

en: Ntungamo
uk_UA: Нтунгамо

en: Ntoroko
uk_UA: Нтороко

en: Ngora
uk_UA: Нгора

en: Nebbi
uk_UA: Небі

en: Napak
uk_UA: Напак

en: Namutumba
uk_UA: Намутумба

en: Namisindwa
uk_UA: Намісіндва

en: Namayingo
uk_UA: Намаїнго

en: Nakasongola
uk_UA: Накасонгола

en: Yumbe
uk_UA: Юмбе

en: Wakiso
uk_UA: Вакісо

en: Tororo
uk_UA: Тороро

en: Soroti
uk_UA: Сороті

en: Sironko
uk_UA: Сіронко

en: Sheema
uk_UA: Шеема

en: Serere
uk_UA: Серере

en: Sembabule
uk_UA: Сембабуле

en: Rukungiri
uk_UA: Рукунгірі

en: Rukiga
uk_UA: Рукоіга

en: Rubirizi
uk_UA: Рубіріцці

en: Rubanda
uk_UA: Рубанда

en: Rakai
uk_UA: Ракї

en: Pallisa
uk_UA: Палласа

en: Pakwach
uk_UA: Паквач

en: Zombo
uk_UA: Зомбо

en: Category URL.
uk_UA: URL категорії.

en: Operator to compare product tags.
uk_UA: Оператор для порівняння тегів товарів.

[ctx: with first and last result]
note: translators: 1: first result 2: last result 3: total results 4: sorted by
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
uk_UA[0]: Показано %1$d&ndash;%2$d із %3$d
uk_UA[1]: Показано %1$d&ndash;%2$d із %3$d
uk_UA[2]: Показано %1$d&ndash;%2$d із %3$d

en: Product variation attributes, if applicable.
uk_UA: Атрибути асортименту товарів, якщо це доречно.

note: Translators: %s package name.
en: Missing the WooCommerce %s package
uk_UA: Відсутній пакет WooCommerce %s

en: Bushenyi
uk_UA: Бушеньї

en: Nakaseke
uk_UA: Нейкасек

en: Tags (space separated)
uk_UA: Позначки (розділені пробілом)

en: Tags (comma separated)
uk_UA: Позначки (розділені комами)

en: Did you know you can print shipping labels at home?
uk_UA: Чи знаєте ви, що ви можете друкувати етикетки в домашніх умовах?

note: Translators: %d variation count.
en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
uk_UA[0]: %d варіація не має ціни.
uk_UA[1]: %d варіації не мають цін.
uk_UA[2]: %d варіацій не мають цін.

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
uk_UA: Варіації (і їх атрибути), які не мають цін, не будуть показані у вашому магазині.

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
uk_UA: Керуйте звітами магазину та відстежуйте ключові показники за допомогою оновлених та вдосконалених інтерфейсу та майстерні.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
uk_UA: Використовуйте WooCommerce Shipping (працює на WooCommerce Services та Jetpack), щоб заощадити час у поштовому відділенні, надрукувавши ваші етикетки доставки вдома.

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
uk_UA: Перелічіть додаткові класи оподаткування, які вам потрібні (1 на рядок, наприклад, знижені тарифи). Це на додаток до "стандартної ставки", яка існує за замовчуванням.

en: Import as meta data
uk_UA: Імпортувати як мета-дані

en: WooCommerce Admin icon
uk_UA: Іконка WooCommerce Admin

en: Zero rate
uk_UA: Нульова ставка

en: Congratulations on the sale.
uk_UA: Вітаємо з продажем.

en: Generate coupon code
uk_UA: Генерувати код купона

en: Drag and drop to set admin attribute order
uk_UA: Перетягніть, щоб встановити порядок атрибутів адміністратора

en: Reduced rate
uk_UA: Знижена ставка

en: Database information:
uk_UA: Інформація про базу даних:

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
uk_UA: Не вдалося отримати відомості про базу даних. Зазвичай це не проблема, і це означає, що ваша установка використовує клас, який замінює клас бази даних WordPress (наприклад, HyperDB) і WooCommerce не може отримати інформацію про базу даних.

en: Thanks for using {site_url}!
uk_UA: Дякуємо, що використовуєте {site_url}!

note: Translators: %1$f: Table size, %2$f: Index size, %3$s Engine.
en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
uk_UA: Дані: %1$.2fMB + індекс: %2$.2fMB + двигун %3$s

en: Additional content
uk_UA: Додатковий вміст

en: Town / Village
uk_UA: Місто / Село

en: Text to appear below the main email content.
uk_UA: Текст, який відображатиметься під основним вмістом електронної пошти.

en: Invalid field
uk_UA: Неправильне поле

en: Tax class requires a valid name
uk_UA: Податковий клас потребує коректної назви

en: Tax class slug already exists
uk_UA: Слаґ податкового класу вже існує

note: translators: 1: URL of WordPress.org Repository 2: URL of the GitHub Repository release page
en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
uk_UA: Або ви можете завантажити вже зібрану версію плагіна із <a href="%1$s">репозиторія WordPress.org</a> або зі <a href="%2$s">сторінки релізів в репозиторії GitHub</a>.

en: Postal code
uk_UA: Поштовий індекс

en: Order not editable
uk_UA: Замовлення не можна редагувати

en: You do not have permission to install plugins.
uk_UA: У вас немає дозволу на встановлення плагінів.

en: Learn how to upgrade
uk_UA: Дізнайтеся, як оновити

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
uk_UA: Розпродаж розпочнеться о 00:00:00 від дати "З..." та закінчиться о 23:59:59 від дати "До...".

en: Order fully refunded.
uk_UA: Замовлення повністю повернено.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
uk_UA: Якщо не обрати жодної країни / регіону куди продавати, то завершити оформлення не вдасться. Все рівно продовжити?

en: Please enter a valid Eircode.
uk_UA: Введіть дійсний код Eircode.

note: translators: %s: attribute name
en: &larr; Back to "%s" attributes
uk_UA: &larr; Назад до "%s" атрибутів

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
uk_UA: Показ, сортування та звіти товару можуть бути неточними, поки це не закінчиться. Мине кілька хвилин, і це повідомлення зникне, коли буде завершено.

en: You can manually run queued updates here.
uk_UA: Ви можете вручну запустити оновлення з черги тут.

en: There was a failure fetching this action
uk_UA: Не вдалося отримати цю дію

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
uk_UA: Примітка: WP CRON був відключений у вашому встановленні, це може перешкодити завершенню цього оновлення.

en: Updating database
uk_UA: Оновлення бази даних

en: Newest Scheduled Date
uk_UA: Найновіші заплановані дати

en: Oldest Scheduled Date
uk_UA: Найдавніші заплановані дата

en: Count
uk_UA: Кількість

en: Action Status
uk_UA: Статус дії

en: Action Scheduler
uk_UA: Планувальник дій

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
uk_UA: Ваш обліковий запис успішно створено. Ваші реєстраційні дані надіслано на ваш email.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
uk_UA: Ваш обліковий запис успішно створено, і на вашу адресу електронної пошти надіслано пароль.

note: Translators: %d stock amount
en: Stock: %d
uk_UA: Наявність: %d

en: Invalid items
uk_UA: Недійсні елементи

en: Invalid rate
uk_UA: Недійсна ставка

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
uk_UA: WooCommerce оновлено! Щоб забезпечити безперебійну роботу, потрібно оновити базу даних до нової версії.

en: WooCommerce database update required
uk_UA: Потрібне оновлення бази даних WooCommerce

en: Decrease existing stock by:
uk_UA: Зменшити наявний запас:

en: View progress &rarr;
uk_UA: Переглянути прогрес &rarr;

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
uk_UA: WooCommerce оновлює базу даних у фоновому режимі. Процес оновлення бази даних може зайняти деякий час, тому будьте терплячими.

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
uk_UA: [{site_title}]: Замовлення #{order_number} було скасовано

en: Learn more about updates
uk_UA: Дізнайтеся більше про оновлення

note: translators: 1: Number of database updates 2: List of update callbacks
en: Found %1$d updates (%2$s)
uk_UA: Знайдено %1$d оновлень (%2$s)

note: translators: 1: action ID 2: hook name
en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
uk_UA: Завершена дія обробки %1$s з хуком: %2$s

note: translators: %1$s: item name %2$s: stock change
en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
uk_UA: Видалено %1$s і скориговано залишок (%2$s)

note: translators: %s item name.
en: Added line items: %s
uk_UA: Додані елементи рядка: %s

note: translators: %s Database version number
en: No updates required. Database version is %s
uk_UA: Оновлення не потрібне. Версія бази даних %s

note: translators: %s php class name
en: The %s class can only be run within WP CLI.
uk_UA: Клас %s можна запустити лише в межах WP CLI.

en: Increase existing stock by:
uk_UA: Збільшити наявний запас:

note: translators: %1$s: opening <a> tag %2$s: closing </a> tag translators: 1: Link to docs 2: Close link.
en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
uk_UA: Процес оновлення бази даних працює у фоновому режимі і може зайняти деякий час, тому, будь ласка, будьте терплячими. Досвідчені користувачі можуть альтернативно оновлювати через %1$s WP CLI %2$s.

en: WooCommerce is updating product data in the background
uk_UA: WooCommerce оновлює дані про товар у фоновому режимі

en: Update WooCommerce Database
uk_UA: Оновити базу даних WooCommerce

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
uk_UA: Ваш сайт підключений до WooCommerce.com?

en: Must Use Plugins
uk_UA: Необхідно використовувати модулі

en: Dropin Plugins
uk_UA: Плагіни Dropin

en: Inactive plugins
uk_UA: Неактивні плагіни

en: Site address (URL)
uk_UA: Адреса сайту (URL)

en: Start Import
uk_UA: Старт імпортування

en: Dismiss this suggestion
uk_UA: Відхилити цю пропозицію

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s
uk_UA: Скоригований запас: %s

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
uk_UA: Дозволити видалення особистих даних загалом із замовлень

en: Personal data removal
uk_UA: Видалення особистих даних

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
uk_UA: Дозволити відстеження використання WooCommerce

en: Enable tracking
uk_UA: Увімкнути відстеження

en: five star
uk_UA: п'ять зірок

en: Create Product
uk_UA: Створити товар

en: Show Suggestions
uk_UA: Показати пропозиції

en: Marketplace suggestions
uk_UA: Пропозиції Marketplace

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
uk_UA: Введіть код купона, який потрібно застосувати. Знижки застосовуються у рядку підсумків, до податків.

en: Display suggestions within WooCommerce
uk_UA: Відображення пропозицій у WooCommerce

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
uk_UA: Ми показуємо контекстні пропозиції для офіційних розширень, які можуть бути корисними для вашого магазину.

note: Translators: %s URL to tracking info screen.
en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
uk_UA: Щоб відмовитися, залиште це поле невідміченим. Відстеження в вашому магазині відключено, дані не будуть збиратися. Прочитайте, які дані про використання збираються в магазині на: %s.

en: Remove access to downloads on request
uk_UA: Скасувати доступ до завантажень за запитом

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
uk_UA: Додає параметр на екрані замовлення для видалення особистих даних пакетом. Увага, видалення особистих даних не відворотне.

en: Remove personal data from orders on request
uk_UA: Видалити особисті дані з замовлень за запитом

en: WordPress address (URL)
uk_UA: Адреса WordPress (URL)

en: Usage Tracking
uk_UA: Використовувати відстеження

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
uk_UA: Отримайте більше опцій

en: Facebook for WooCommerce
uk_UA: Facebook для WooCommerce

en: Before discount
uk_UA: До знижки

note: translators: %s: discount amount
en: %s discount
uk_UA: %s знижка

en: WooCommerce Status
uk_UA: WooCommerce статус

en: Sol
uk_UA: Сол

en: Lookup tables are regenerating
uk_UA: Таблиці пошуку відновляються

en: Inactive plugins.
uk_UA: Неактивні плагіни.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
uk_UA: Лімітний результат встановлюється на замовлення, які мають певні статуси.

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
uk_UA: Кількість термінів в атрибуті таксономії.

en: Facebook icon
uk_UA: Іконка Facebook

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
uk_UA: Насолоджуйтесь усіма продуктами Facebook, поєднаними в одному розширенні: відстеження пікселів, синхронізація каталогу, чат месенджера, функціональність магазину та покупки в Instagram (скоро буде доступно)!

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
uk_UA: Визначає, чи відображаються приховані або видимі каталоги товарів.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
uk_UA: Цей інструмент відновить дані таблиці пошуку товарів. Цей процес може зайняти деякий час.

en: Enhance your products
uk_UA: Підвищуйте ваші товари

en: Operator to compare product attribute terms.
uk_UA: Оператор для порівняння атрибутів товару.

en: Product lookup tables
uk_UA: Таблиці пошуку товару

en: Attribute slug.
uk_UA: Слаґ атрибута.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
uk_UA: Документація з відстеження використання WooCommerce.com

en: Manage suggestions
uk_UA: Керувати пропозиціями

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
uk_UA: Повернення коштів за позиції вище. Відображення повної суми, що підлягає поверненню

en: Operator to compare product category terms.
uk_UA: Оператор для порівняння значень категорії товару.

en: cURL installed but unable to retrieve version.
uk_UA: cURL встановлена, але не вдалося отримати версію.

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
uk_UA: action_args не можна змінювати/перевизначати під час виклику wc_get_template.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
uk_UA: Статус замовлення змінено на відшкодування. Для повернення коштів клієнту, вам потрібно буде оформити відшкодування через платіжний шлюз.

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
uk_UA: Розширення можуть додавати нові функції до сторінок товарів, які зроблять ваш магазин більш помітним

en: Browse the Marketplace
uk_UA: Переглянути Маркетплейс

en: Dropins & MU plugins.
uk_UA: Плагіни Dropins & MU.

en: Virgin Islands (US)
uk_UA: Віргінські острови (США)

en: Virgin Islands (British)
uk_UA: Віргінські острови (Британські)

en: North Macedonia
uk_UA: Північна Македонія

note: translators: %s opening and closing link tags respectively
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
uk_UA: Для публікації відгуку вам необхідно %1$s увійти%2$s.

en: Baker Island
uk_UA: Бейкер, о-в

en: Howland Island
uk_UA: Хауленд, о-в

en: Jarvis Island
uk_UA: Джарвіс, о-в

en: Johnston Atoll
uk_UA: Джонсон, атол

en: Kingman Reef
uk_UA: Кінгмен, риф

en: Navassa Island
uk_UA: Навасса, о-в

en: Palmyra Atoll
uk_UA: Пальміра, атол

en: Wake Island
uk_UA: Вейк, о-в

en: Shop order
uk_UA: Замовлення магазину

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
uk_UA: Доставка до %s.

en: We have finished processing your order.
uk_UA: Ми закінчили обробку вашого замовлення.

en: Shipping options will be updated during checkout.
uk_UA: Варіанти доставки будуть оновлені під час оформлення замовлення.

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
uk_UA: На жаль. Повідомляємо, що замовлення №%1$s, оформлене %2$s, було скасовано:

note: translators: %s: error message
en: Invalid image: %s
uk_UA: Невірне зображення: %s

en: Webhook status must be valid.
uk_UA: Вебхук статус повинен бути дійсним.

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
uk_UA: Повідомляємо що ми отримали ваше замовлення #%s, і воно зараз обробляється:

en: Update database
uk_UA: Оновлення бази даних

en: Default product category cannot be deleted.
uk_UA: Категорія товару за замовчуванням не може бути видалена.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
uk_UA: Неможливо імпортувати варіант: батьківський товар не може бути варіантом товару

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
uk_UA: Фоновий запуск процедури оновлення бази даних внесено до розкладу.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
uk_UA: Цей інструмент оновить вашу базу даних WooCommerce до останньої версії. Перш ніж продовжити, будь ласка, переконайтесь, що ви зробили достатню кількість резервних копій.

en: account erasure request
uk_UA: запиту на видалення облікового запису

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
uk_UA: Ви не маєте права призначати ключі API вибраному користувачеві.

en: Feel free to reconnect again using the button below.
uk_UA: Не соромтеся знову під'єднатись, використовуючи кнопку нижче.

en: payment setup and discounted shipping labels
uk_UA: налаштування платежу та знижки на доставку

en: You do not have permission to revoke API Keys
uk_UA: Ви не маєте дозволу відкликати ключі API

en: You do not have permission to revoke this API Key
uk_UA: Ви не маєте дозволу відкликати цей ключ API

en: You do not have permission to edit this API Key
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування цього ключа API

en: discounted shipping labels
uk_UA: етикетки зі знижкою на доставку

en: automated taxes and discounted shipping labels
uk_UA: автоматичні податки та етикетки зі знижкою на доставку

en: Sorry to see you go.
uk_UA: Шкода, що ви йдете.

en: WooCommerce Endpoints
uk_UA: Кінцеві точки WooCommerce

en: Details for order #{order_number}
uk_UA: Деталі для замовлення №{order_number}

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: [Order #%1$s] (%2$s)
uk_UA: [Замовлення #%1$s] (%2$s)

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
uk_UA: Якщо ви не зробили цього запиту, просто проігноруйте цей електронний лист. Якщо ви хочете продовжити:

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
uk_UA: Хтось запитував новий пароль для такого облікового запису на %s:

note: translators: %s: Store admin email
en: We hope to see you again soon.
uk_UA: Ми сподіваємось знову побачити вас.

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
uk_UA: Ваше замовлення на %s було повернуто. Нижче наведено докладнішу інформацію про вашу довідку:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
uk_UA: Ваше замовлення на %s частково було повернуто. Нижче наведено докладнішу інформацію про вашу довідку:

en: We look forward to fulfilling your order soon.
uk_UA: Ми з нетерпінням чекаємо на виконання Вашого замовлення найближчим часом.

en: Thanks!
uk_UA: Дякую!

en: As a reminder, here are your order details:
uk_UA: Нагадую, тут є дані вашого замовлення:

en: We look forward to seeing you soon.
uk_UA: Ми з нетерпінням чекаємо вас в найближчому майбутньому.

note: translators: %s Order date translators: %s: Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
uk_UA: Ось деталі вашого замовлення на %s:

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
uk_UA: Дякуємо, що створили обліковий запис на %1$s. Ваше ім'я користувача %2$s. Ви можете отримати доступ до свого облікового запису, щоб переглянути замовлення, змінити свій пароль і багато іншого на: %3$s

en: The following note has been added to your order:
uk_UA: У ваше замовлення було додано наступну нотатку:

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
uk_UA: Для вас створено замовлення на %1$s. Деталі вашого замовлення наведено нижче, разом із посиланням для виконання платежу: %2$s

note: translators: %s: Customer first name translators: %s: Customer username
en: Hi %s,
uk_UA: Привіт %s,

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
uk_UA: Ви отримали таке замовлення від %s:

en: Thanks for shopping with us.
uk_UA: Дякуємо за покупки у нас.

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
uk_UA: Сподіваємось, вони ще повернуться. Детальніше про <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">усунення неполадок із невдалими платежами</a>.

en: Thanks for reading.
uk_UA: Дякуємо, що прочитали.

en: action ignored
uk_UA: дія ігнорується

[ctx: post]
en: In-Progress
uk_UA: В процесі

[ctx: post]
en: Failed
uk_UA: Невдача

note: translators: %s: action ID
en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
uk_UA: Не вдається позначити відмову дії %s. Помилка бази даних.

en: Canceled
uk_UA: Скасовано

en: Failed
uk_UA: Не вдалося

en: Pending
uk_UA: Очікує перевірки

en: Every minute
uk_UA: Кожну хвилину

note: translators: %s: date interval
en:  (%s ago)
uk_UA:  (%s назад)

en: Now!
uk_UA: Прямо зараз!

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
uk_UA: Тепер обробляйте дію так, ніби воно виконувалося як частина черги

en: Run
uk_UA: Запустити

en: Log
uk_UA: Журнал

en: Scheduled Date
uk_UA: Запланована дата

en: Recurrence
uk_UA: Повторення

en: Group
uk_UA: Група

en: Arguments
uk_UA: Аргументи

note: translators: %s: Default class name
en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
uk_UA: Клас, доданий до "woocommerce_queue_class", не реалізує інтерфейс WC_Queue_Interface. Замість цього буде використано клас за замовчуванням %s.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
uk_UA: Ця функція не повинна бути викликана до завантаження plugins_load.

note: translators: %s: count
en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Виконується <span class="count">( %s)</span>
uk_UA[1]: Виконується <span class="count">( %s)</span>
uk_UA[2]: Виконується <span class="count">( %s)</span>

en: Invalid action ID. No status found.
uk_UA: Недійсний ID дії. Статусу не знайдено.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error running the action scheduler: %s
uk_UA: Під час виконання планувальника дій сталася помилка: %s

note: translators: %d refers to how many scheduled tasks were found to run
en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
uk_UA[0]: Знайдено %d запланованого завдання
uk_UA[1]: Знайдено %d заплановані завдання
uk_UA[2]: Знайдено %d запланованих завданнь

en: Attempting to reduce used memory...
uk_UA: Спроба зменшити використану пам'ять...

note: translators: 1: action ID 2: exception message
en: Error processing action %1$s: %2$s
uk_UA: Дія по обробці помилки %1$s: %2$s

note: translators: %s refers to the action ID
en: Started processing action %s
uk_UA: Початок обробки дії %s

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
uk_UA: Заявка була втрачена. Скасування поточної партії.

note: translators: %d: amount of actions
en: Running %d action | Running %d actions
uk_UA[0]: Запуск %d дії
uk_UA[1]: Запуск %d дії
uk_UA[2]: Запуск %d дії

en: There are too many concurrent batches.
uk_UA: Існує забагато паралельних партій.

en: In-progress
uk_UA: В процесі

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully processed change for action: %s
uk_UA: Успішно обробили зміни для дії: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully canceled action: %s
uk_UA: Успішно скасовано дію: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully executed action: %s
uk_UA: Успішно виконана дія: %s

note: translators: %s: time interval
en: Every %s
uk_UA: Кожну %s

note: translators: %s: amount of time
en: %s week | %s weeks
uk_UA[0]: %s тиждень
uk_UA[1]: %s тижні
uk_UA[2]: %s тижнів

note: translators: %s: amount of time
en: %s year | %s years
uk_UA[0]: %s рік
uk_UA[1]: %s роки
uk_UA[2]: %s років

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
uk_UA: Скасуйте дію зараз, щоб уникнути її в майбутньому

en: Enter a different address
uk_UA: Введіть іншу адресу

en: Enter your address to view shipping options.
uk_UA: Введіть свою адресу, щоб переглянути варіанти доставки.

en: Change address
uk_UA: Зміна адреси

en: Sort by latest
uk_UA: Сортувати за останніми

note: translators: %d refers to the total number of batches executed
en: %d batch executed. | %d batches executed.
uk_UA[0]: %d пакет виконано.
uk_UA[1]: %d пакетів виконано.
uk_UA[2]: %d пакетів виконано.

note: translators: %d refers to the total number of tasks completed
en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
uk_UA[0]: %d заплановане завдання завершено.
uk_UA[1]: %d заплановане завдання завершено.
uk_UA[2]: %d заплановані завдання завершено.

en: New Order: #{order_number}
uk_UA: Нове замовлення: #{order_number}

en: Order Failed: #{order_number}
uk_UA: Замовлення не вдалось: #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
uk_UA: [{site_title}]: Замовлення #{order_number} не вдалось

note: Translators: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
uk_UA: Немає параметрів доставки для %s.

note: translators: %s item name.
en: Unable to restore stock for item %s.
uk_UA: Не вдається відновити запас для елемента %s.

note: translators: %s item name.
en: Unable to reduce stock for item %s.
uk_UA: Не вдається знизити запас для елемента %s.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
uk_UA: Є дуже багато паралельних партій, але виконання примусово триває.

note: translators: %s: amount of time
en: %s second | %s seconds
uk_UA[0]: %s секунда
uk_UA[1]: %s секунди
uk_UA[2]: %s секунд

note: translators: %s: amount of time translators: %s is the time duration in minutes
en: %s minute | %s minutes
uk_UA[0]: %s хвилина
uk_UA[1]: %s хвилини
uk_UA[2]: %s хвилин

note: translators: %s: amount of time
en: %s month | %s months
uk_UA[0]: %s місяць
uk_UA[1]: %s місяці
uk_UA[2]: %s місяців

en: Partial Refund: Order {order_number}
uk_UA: Часткова відшкодування: Замовлення {order_number}

en: Password Reset Request
uk_UA: Запит на скидання пароля

en: Password Reset Request for {site_title}
uk_UA: Запит на скидання пароля для {site_title}

en: Scheduled Actions
uk_UA: Заплановані дії

en: Add New Scheduled Action
uk_UA: Додати нову заплановану дію

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
uk_UA: Заплановані дії

en: Scheduled Action
uk_UA: Запланована дія

en: Unable to claim actions. Database error.
uk_UA: Не вдалося запросити дії. Помилка бази даних.

en: Unable to save action.
uk_UA: Не вдається зберегти дію.

note: translators: %s: error message translators: %s: action error message translators: %s is an error message.
en: Error saving action: %s
uk_UA: Помилка при збереженні дії: %s

en: action reset
uk_UA: дію скинуто

note: translators: %s: exception message
en: action failed: %s
uk_UA: дія не вдалася: %s

en: action complete
uk_UA: дія завершена

en: action started
uk_UA: дія розпочалася

en: action canceled
uk_UA: дія скасована

en: action created
uk_UA: дія створена

note: translators: 1: action ID 2: arguments
en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
uk_UA: Дія [%1$s] містить недійсні аргументи. Неможливо розшифрувати JSON в масив. $args = %2$s

note: translators: 1: error message 2: filename 3: line
en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
uk_UA: несподіване завершення роботи: Фатальна помилка PHP %1$s у %2$s у рядку %3$s

note: translators: 1: action HTML 2: action ID 3: error message
en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
uk_UA: Не вдалося обробити зміну для дії: "%1$s" (ID: %2$d). Помилка: %3$s

en: Action Group
uk_UA: Група дій

en: Search Scheduled Actions
uk_UA: Пошук запланованих дій

en: View Action
uk_UA: Перегляд дії

en: New Scheduled Action
uk_UA: Нова запланована дія

en: Edit Scheduled Action
uk_UA: Редагувати заплановану дію

en: Invalid schedule. Cannot save action.
uk_UA: Неправильне планування. Не вдається зберегти дію.

note: translators: %s: amount of claims
en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
uk_UA[0]: Максимальна кількість одночасних черг, які вже виконуються (%s черга). Обробка додаткових черг не почнеться, доки не будуть завершені поточні черги.
uk_UA[1]: Максимальна кількість одночасних черг, які вже виконуються (%s черги). Обробка додаткових черг не почнеться, доки не будуть завершені поточні черги.
uk_UA[2]: Максимальна кількість одночасних черг, які вже виконуються (%s черг). Обробка додаткових черг не почнеться, доки не будуть завершені поточні черги.

en: Non-repeating
uk_UA: Не повторюється

note: translators: %s is a number of days. translators: %s: amount of time
en: %s day | %s days
uk_UA[0]: %s день
uk_UA[1]: %s дні
uk_UA[2]: %s днів

en: Stock levels reduced:
uk_UA: Рівень запасів зменшився:

en: Stock levels increased:
uk_UA: Рівень запасів збільшився:

note: translators: %s: action ID
en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
uk_UA: Неможливо розблокувати заявку до дії %s. Помилка бази даних.

note: translators: %s: claim ID
en: Unable to unlock claim %s. Database error.
uk_UA: Неможливо розблокувати заявку %s. Помилка бази даних.

note: translators: %s: amount of time
en: %s hour | %s hours
uk_UA[0]: %s година
uk_UA[1]: %s години
uk_UA[2]: %s годин

en: Hook
uk_UA: Хук

en: No actions found
uk_UA: Дій не знайдено

en: Order Refunded: {order_number}
uk_UA: Замовлення відшкодовано: {order_number}

en: Search hook, args and claim ID
uk_UA: Пошук хука, аргументу або ID заявки

note: translators: %s: group name(s) translators: %s is the group name
en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
uk_UA[0]: Група "%s" не існує.
uk_UA[1]: Групи "%s" не існує.
uk_UA[2]: Груп "%s" не існує.

en: No actions found in trash
uk_UA: У кошику не знайдено жодної дії

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
uk_UA: Заплановані дії - це хуки, що спрацьовують у певну дату та час.

en: Claim ID
uk_UA: ID претензії

en: File ID.
uk_UA: ID Файлу.

en: Reviews totals.
uk_UA: Всього відгуків.

en: Coupons totals.
uk_UA: Всього купонів.

en: Customers totals.
uk_UA: Всього клієнтів.

en: Products totals.
uk_UA: Всього товарів.

en: Orders totals.
uk_UA: Всього замовлень.

en: Amount of reviews.
uk_UA: Кількість відгуків.

en: Review type name.
uk_UA: Назва типу відгуку.

en: Amount of orders.
uk_UA: Кількість замовлень.

en: Order status name.
uk_UA: Ім'я статусу замовлення.

en: Amount of customers.
uk_UA: Кількість клієнтів.

en: Non-paying customer
uk_UA: Неплатоспроможній клієнт

en: Paying customer
uk_UA: Платоспроможний клієнт

en: Amount of coupons.
uk_UA: Кількість купонів.

en: Coupon type name.
uk_UA: Назва типу купона.

en: Full name of currency.
uk_UA: Повна назва валюти.

en: There are no currencies matching these parameters.
uk_UA: Немає валют, відповідних цим параметрам.

en: ISO4217 currency code.
uk_UA: Код валюти ISO4217.

en: Data resource description.
uk_UA: Опис ресурсу даних.

en: Data resource ID.
uk_UA: ID ресурсу даних.

en: The unit weights are defined in for this country.
uk_UA: Вага одиниці визначена для цієї країни.

en: Full name of state.
uk_UA: Повне найменування держави.

en: Full name of country.
uk_UA: Повне найменування країни.

en: The unit lengths are defined in for this country.
uk_UA: Довжина одиниці визначається для цієї країни.

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
uk_UA: Стандартний код валюти ISO-4127 для країни для альфа-3.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
uk_UA: ISO3166 alpha-2 код країни.

en: Full name of continent.
uk_UA: Повне ім'я континенту.

en: There are no locations matching these parameters.
uk_UA: Немає місць, що відповідають цим параметрам.

en: 2 character continent code.
uk_UA: Код континенту з 2 символами.

en: Variation status.
uk_UA: Статус варіації.

en: Invalid review ID.
uk_UA: Недійсний ID відгуку.

en: Limit result set to that from a specific author email.
uk_UA: Граничний результат встановлений на це з певної електронної пошти автора.

en: The object cannot be deleted.
uk_UA: Об`єкт не може бути видалений.

en: Invalid review content.
uk_UA: Недійсний вміст відгуку.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
uk_UA: Якщо ви скопіювали файл у шаблон, щоб щось змінити, вам потрібно скопіювати нову версію шаблону та застосувати зміни знову.

note: translators: %1$s: field name, %2$s finder.eircode.ie URL
en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
uk_UA: %1$s недійсний. Ви можете знайти правильний Eircode <a target="_blank" href="%2$s">тут</a> .

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock translators: %s: product name
en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
uk_UA: На жаль, нам не вистачає "%1$s" на складі, щоб виконати ваше замовлення (%2$s доступно). Вибачте за будь-які незручності.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмеження відповіді на відгуки, опубліковані до дати, що відповідає стандарту ISO8601.

note: translators: %s: force=true
en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
uk_UA: Об'єкт не підтримує переміщення. Встановити '%s' для видалення.

en: Supported features for this payment gateway.
uk_UA: Підтримувані функції для цього платіжного шлюзу.

en: View affected templates
uk_UA: Переглянути відображені шаблони

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
uk_UA: Оновити свою тему до останньої версії. Якщо немає оновлення, зв'яжіться зі своїм автором теми із запитаннями про сумісність із поточною версією WooCommerce.

en: Amount of products.
uk_UA: Кількість товарів.

en: Product type name.
uk_UA: Назва типу товару.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь для ресурсів, опублікованих після зазначеної дати в сумісному з ISO8601 форматі.

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
uk_UA: Поле відгуку товару перевищує максимально допустиму довжину.

en: Cannot create existing product review.
uk_UA: Неможливо створити відгук на існуючий товар.

en: Updating review failed.
uk_UA: Не вдалося оновити відгук.

en: Updating review status failed.
uk_UA: Не вдалося оновити статус відгуку.

note: translators: %d: avatar image size in pixels
en: Avatar URL with image size of %d pixels.
uk_UA: URL аватари з розміром зображення в %d пікселів.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
uk_UA: URL аватари оглядача об'єкта.

en: Status of the review.
uk_UA: Статус відгуку.

en: Controls the stock status of the product.
uk_UA: Контролює стан запасів товару.

en: Limit result set to products with specified stock status.
uk_UA: Кінцевий результат встановлений для товарів із зазначеним статусом запасу.

en: Thanks for shopping with us
uk_UA: Дякуємо за покупки у нас

en: Shipping instance ID.
uk_UA: ID способу доставки.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
uk_UA: Унікальний ID товару, до якого належить відгук.

en: Unique identifier for the product.
uk_UA: Унікальний ID товару.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
uk_UA: Якщо це правда, ця нотатка буде віднесена до поточного користувача. Якщо невірно, нотатка буде віднесена до системи.

en: List of supported currencies.
uk_UA: Перелік підтримуваних валют.

en: List of supported states in a given country.
uk_UA: Перелік підтримуваних штатів у певній країні.

en: List of supported continents, countries, and states.
uk_UA: Перелік підтримуваних континентів, країн і штатів.

en: List of states in this country.
uk_UA: Перелік штатів у цій країні.

en: List of countries on this continent.
uk_UA: Перелік країн на цьому континенті.

en: Attributes totals.
uk_UA: Всього атрибутів.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
uk_UA: Обмежити набір результатів відгуками з конкретним статусом.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
uk_UA: Переконайтеся, що набір результатів виключає відгуки, присвоєні певним ID користувачів.

en: The object has already been trashed.
uk_UA: Об’єкт вже переміщено до смітника.

en: Order Cancelled: #{order_number}
uk_UA: Замовлення скасовано: #{order_number}

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
uk_UA: Токени платежів клієнта WooCommerce

en: WooCommerce Customer Downloads
uk_UA: Завантаження клієнта WooCommerce

en: WooCommerce Customer Orders
uk_UA: Замовлення клієнта WooCommerce

en: WooCommerce Customer Data
uk_UA: Дані клієнта WooCommerce

en: An identifier for the group this setting belongs to.
uk_UA: ID групи, до якої належить це налаштування.

en: Order note author.
uk_UA: Автор нотатки до замовлення.

en: Currency symbol position for this country.
uk_UA: Розташування символа валюти для цієї країні.

en: Categories totals.
uk_UA: Всього категорій.

en: Tags totals.
uk_UA: Всього позначок.

en: Customer type name.
uk_UA: Назва типу клієнта.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено змінювати тип коментаря.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
uk_UA: Обмежити набір результатів відгуками із певними ID користувачів.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
uk_UA: Роздільник тисяч для відображуваних цін у цій країні.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
uk_UA: Кількість знаків після коми, показаних у відображених цінах для цієї країни.

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
uk_UA: Десятковий роздільник для відображуваних цін для цієї країни.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
uk_UA: Обмежити набір результатів відгуками із певними ID товарів.

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
uk_UA: Деталі для замовлення №{order_number} на {site_title}

en: Your {site_title} order has been received!
uk_UA: Ваше замовлення на сайті {site_title} отримано!

en: Your {site_title} account has been created!
uk_UA: Ваш обліковий запис на {site_title} створено!

en: Your {site_title} order is now complete
uk_UA: Ваше замовлення на {site_title} виконано

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
uk_UA: Під час обробки %s слід скасувати доступ до завантажених файлів та видалити журнали завантаження?

en: Export all categories
uk_UA: Експортувати всі категорії

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
uk_UA: Введіть число, щоб встановити кількість запасів на рівні варіації. Використовуйте варіант 'Управління запасом?' Поставте прапорець вище, щоб увімкнути/вимкнути управління запасами на рівні варіації.

en: Low stock amount
uk_UA: Низька кількість запасів

en: Set up PayPal for me using this email:
uk_UA: Налаштуйте PayPal за допомогою цього електронного листа:

en: Set up Stripe for me using this email:
uk_UA: Налаштуйте смужку для мене за допомогою цього електронного листа:

en: ShipStation icon
uk_UA: Іконка ShipStation

en: WooCommerce Services icon
uk_UA: Іконка WooCommerce Services

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
uk_UA: Жива ставка - це точна вартість відправлення замовлення, котру цитується безпосередньо від перевізника.

note: translators: %s: country name including the 'the' prefix if needed
en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
uk_UA: Ми створили два зони доставки - для %s та для інших країн світу. Нижче ви можете встановити транспортні витрати на цільову ставку для цих зон або запропонувати безкоштовну доставку.

note: translators: %1$s: live rates tooltip text, %2$s: shipping extensions URL
en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
uk_UA: Якщо ви хочете запропонувати <span class="help_tip" data-tip="%1$s">живі ставки</span> від конкретного оператора (наприклад, UPS), ви можете знайти різноманітні розширення, доступні для WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">тут</a> .

en: Which product category should be exported?
uk_UA: Яку категорію товарів слід експортувати?

note: translators: %1$s: weight unit dropdown, %2$s: dimension unit dropdown
en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
uk_UA: Ми використовуватимемо %1$s для ваги товару та %2$s для параметрів товару.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
uk_UA: Ми рекомендуємо використовувати ShipStation, щоб заощадити час в поштовому відділенні, надрукувавши ваші етикетки для доставки вдома. Спробуйте ShipStation безкоштовно протягом 30 днів.

en: Enter attachment ID or URL to an image
uk_UA: Введіть ID вкладення або URL-адресу зображення

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
uk_UA: Це ID вкладення або URL-адреса зображення, яке використовується для заповнювача зображень у каталозі товарів. Вони будуть використовуватись для товарів без зображення.

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
uk_UA: При обробці %s слід зберігати чи видаляти особисті дані в замовленнях?

en: Placeholder image
uk_UA: Зображення-заповнювач

note: translators: %s: theme name
en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
uk_UA: <strong>Ваша тема (%s) містить застарілі копії деяких файлів шаблону WooCommerce.</strong> Ці файли, можливо, знадобиться оновити, щоб переконатися, що вони сумісні з поточною версією WooCommerce. Поради щодо вирішення цієї проблеми:

en: Meters
uk_UA: Метри

en: Alto Paraguay
uk_UA: Альто Парагвай

en: Amambay
uk_UA: Амамбай

en: Central
uk_UA: Центральний

en: San Pedro
uk_UA: Сан-Педро

en: Centimeters
uk_UA: Сантиметри

en: Item moved up
uk_UA: Товар піднявся

en: Item moved down
uk_UA: Товар опустився

en: Kilograms
uk_UA: Кілограми

en: Pounds
uk_UA: Фунтів

en: Grams
uk_UA: Грам

en: Millimeters
uk_UA: Міліметри

en: Inches
uk_UA: Дюйми

en: Yards
uk_UA: Ярди

en: Ounces
uk_UA: Унції

en: Are you sure you want to remove the selected items?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані елементи?

en: You may need to manually restore the item's stock.
uk_UA: Вам може знадобитися вручну відновити запас товару.

en: Sud Sardegna
uk_UA: Суд Сардинія

en: Cordillera
uk_UA: Кордильєри

en: Presidente Hayes
uk_UA: Пресіденте-Аєс

note: translators: %d: count
en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
uk_UA[0]: %d API ключа скасовано без можливості відновлення.
uk_UA[1]: %d API ключа скасовано без можливості відновлення.
uk_UA[2]: %d API ключа скасовані без можливості відновлення.

en: Apartment, suite, unit, etc.
uk_UA: Будинок, офіс, блок, тощо.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
uk_UA: Цю дію не можна скасувати. Ви впевнені, що хочете видалити особисті дані із вибраних замовлень?

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
uk_UA: Не вдається встановити атрибути через недійсний батьківський товар.

en: Payer first name
uk_UA: Ім'я платника

en: Payer last name
uk_UA: Прізвище платника

en: Shipping Address
uk_UA: Адреса доставки

en: Billing Address
uk_UA: Платіжна адреса

en: Payer PayPal address
uk_UA: PayPal адресу платника

en: Shipping Address 1
uk_UA: Адреса доставки 1

en: Billing Address 1
uk_UA: Платіжна адреса 1

en: MySQL version string.
uk_UA: Рядок версії MySQL.

note: translators: 1: Link to tax rates sample file 2: Closing link.
en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
uk_UA: Ваш CSV повинен включати стовпці в певному порядку. %1$sНатисніть тут, щоб завантажити зразок%2$s.

en: terms and conditions
uk_UA: правила та умови

en: privacy policy
uk_UA: політика конфіденційності

en: United States (US) dollar
uk_UA: Сполучені Штати Америки (США) долар

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
uk_UA: PayPal дозволяє нам надсилати одну адресу. Якщо ви використовуєте PayPal для доставки етикетки, ви можете відправити адресу відправлення, а не платіж. Вимкнення цього параметра може запобігти застосуванню захисту PayPal від продавця.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
uk_UA: Так ваше ім'я буде відображатися в розділі облікового запису та у відгуках

note: translators: 1: last 4 digits
en: eCheck ending in %1$s
uk_UA: eCheck закінчується на %1$s

note: Translators: %s: page name.
en: %s page
uk_UA: %s сторінка

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
uk_UA: Інші місця

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: %1$s &ndash; %2$s
uk_UA: %1$s – %2$s

note: Translators: %1$s shipping method name.
en: Any &quot;%1$s&quot; method
uk_UA: Будь-який &quot;%1$s&quot; метод

en: Account details:
uk_UA: Деталі профілю:

en: No page set
uk_UA: Сторінку не встановлено

note: translators: %s terms and conditions page name and link
en: I have read and agree to the website %s
uk_UA: Я прочитав (а) і погоджуюся з правилами сайту %s

note: Translators: %s field name.
en: %s field
uk_UA: %s поле

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
uk_UA: Ми приймаємо платежі через PayPal. Під час обробки платежів деякі Ваші дані будуть передані PayPal, включаючи інформацію, необхідну для обробки або підтримки платіжної інформації, таку як загальна вартість покупки та платіжна інформація.

note: translators: %s: Link to WC system status page
en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
uk_UA: PayPal Standard перенаправляє клієнтів до PayPal, щоб ввести свою платіжну інформацію.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
uk_UA: Приймайте платежі особисто через чеки. Цей автономний шлюз також може бути корисним для тестування покупок.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
uk_UA: Ці параметри дозволяють змінити зовнішній вигляд Checkout WooCommerce.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
uk_UA: Будь-ласка перегляньте це <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> для детальнішої інформації.

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
uk_UA: а,без,би,в,де,для,так,до,за,і,із,або,до,як,коли,чи,на,над,ані,але,о,про,від,перед,по,під,при,про,з,у,крізь,аби

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
uk_UA: За потреби додайте текст умов, які повинні прийняти клієнти, поставивши галочку.

en: Highlight required fields with an asterisk
uk_UA: Виділити обов'язкові поля зірочкою

en: Required
uk_UA: Обов’язкове

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
uk_UA: Приймайте платежі особисто через BACS, більш відомий як прямий банківський/електронний переказ.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
uk_UA: В цьому розділі вам необхідно вказати, послугами яких сторонніх платіжних сервісів ви користуєтеся для прийому платежів у своєму магазині, так як ці сервіси можуть обробляти дані покупців. Ми навели відомості про використання PayPal як приклад. Якщо ви не користуєтеся послугами PayPal, цей текст необхідно видалити.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
uk_UA: У цьому розділі слід вказувати з ким ви обмінюєтеся даними та з якою метою. Це може включати, наприклад, аналіз даних, маркетинг, платіжні шлюзи, постачальників послуг доставки та вбудованих об'єктів сторонніх розробників.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
uk_UA: Ми передаємо інформацію третім особам, які допомагають нам виконувати ваші замовлення та надавати послуги з продажу товарів. Наприклад --

en: What we share with others
uk_UA: Чим ми ділимося

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
uk_UA: Члени нашої команди мають доступ до цієї інформації, щоб допомогти виконати замовлення та підтримати вас.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
uk_UA: Інформація про клієнтів - ваше ім'я, адреса електронної пошти, а також інформація про розрахунки та доставку.

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
uk_UA: Члени нашої команди мають доступ до інформації, яку ви надаєте нам. Наприклад, як адміністратори, так і менеджери магазинів можуть отримати доступ до:

en: Who on our team has access
uk_UA: Хто з нашої команди має доступ

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
uk_UA: Ми також зберігатимемо коментарі чи відгуки, якщо ви вирішите залишити їх.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
uk_UA: Інформацію про вас ми зберігаємо до того часу, поки вона нам потрібна . Наприклад, ми зберігатимемо інформацію про замовлення протягом XXX років для оподаткування та обліку. Це включає ваше ім'я, адресу електронної пошти та адресу виставлення рахунків та доставки.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
uk_UA: Інформація про замовлення: що і коли було придбано та куди його потрібно надіслати, а також

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
uk_UA: Якщо ви створите обліковий запис, ми збережемо ваше ім&#39;я, адресу, електронну адресу та номер телефону, які будуть використовуватися для заповнення замовлення на майбутні замовлення.

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
uk_UA: Надсилати маркетингові повідомлення, якщо ви вирішите їх одержати

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
uk_UA: Дотримуйтесь будь-яких юридичних зобов&#39;язань, які ми маємо, наприклад, обчислення податків

en: Process payments and prevent fraud
uk_UA: Обробка платежів та запобігання шахрайству

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
uk_UA: Відповідайте на ваші запити, включаючи відшкодування та скарги

en: Send you information about your account and order
uk_UA: Надсилати вам інформацію про ваш обліковий запис і замовлення

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
uk_UA: Коли ви купуєте у нас, ми просимо вас надати інформацію, включаючи ваше ім&#39;я, платіжну адресу, адресу доставки, адресу електронної пошти, номер телефону, інформацію про кредитну картку / платіж та додаткову інформацію облікового запису, наприклад, ім&#39;я користувача та пароль. Ми використовуватимемо цю інформацію для таких цілей, як:

en: Set up your account for our store
uk_UA: Налаштування вашого облікового запису для нашого магазину

en: Improve our store offerings
uk_UA: Поліпшення пропозицій нашого магазину

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
uk_UA: Ми також використовуватимемо файли cookie для відстеження вмісту кошика під час перегляду нашого сайту.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
uk_UA: Нотатка: Можливо, вам варто детально описати свою політику щодо файлів cookie та розмістити тут посилання на неї.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
uk_UA: Адреса доставки: ми попросимо Вас ввести це, щоб ми могли, наприклад, оцінити доставку, перш ніж розмістити замовлення, і надіслати Вам замовлення!

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
uk_UA: Місцезнаходження, IP-адреса та тип браузера: ми використовуватимемо це для цілей, як-от оцінити податки та доставку

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
uk_UA: Товари, які ви переглядали: ми використаємо це, наприклад, щоб показати вам товари, які ви нещодавно переглядали

en: While you visit our site, we’ll track:
uk_UA: Під час відвідування нашого сайту ми відслідковуємо:

en: What we collect and store
uk_UA: Що ми збираємо та зберігаємо

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
uk_UA: Цей зразок містить основні відомості про те, які персональні дані ваш магазин може збирати, зберігати та передавати третій стороні, а також про те, хто може отримати доступ до цих даних. Залежно від того, які налаштування ввімкнені та які додаткові плагіни використовуються, конкретна інформація, яка надається вашим магазином, буде відрізнятися. Ми радимо консультуватися з адвокатом, вирішуючи, яку інформацію розкривати у вашій політиці конфіденційності.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
uk_UA: Ми збираємо інформацію про вас під час оформлення замовлення в нашому магазині.

en: Token
uk_UA: Токен

en: Payment Tokens
uk_UA: Платіжні токени

en: Access granted
uk_UA: Доступ дозволено

en: Download count
uk_UA: Кількість завантажень

en: User email
uk_UA: Еmail користувача

en: Browser User Agent
uk_UA: Агента браузера користувача

en: Order Number
uk_UA: Номер замовлення

en: Items Purchased
uk_UA: Придбані товари

note: translators: This is the headline for a list of access logs for downloads purchased from the store for a given user.
en: Access to Purchased Downloads
uk_UA: Доступ до придбаних завантажень

en: Customer Data
uk_UA: Дані клієнта

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed payment token "%d"
uk_UA: Платіжний токен "%d" видалено

en: Personal data removed.
uk_UA: Особисті дані видалено.

en: Customer download permissions have been retained.
uk_UA: Права на завантаження клієнта збережені.

en: Removed access to downloadable files.
uk_UA: Видалено доступ до завантажених файлів.

note: Translators: %s Order number.
en: Personal data within order %s has been retained.
uk_UA: Особисті дані в порядку %s збережено.

note: Translators: %s Order number.
en: Removed personal data from order %s.
uk_UA: Особисті дані з замовлення %s видалені.

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed customer "%s"
uk_UA: Видалено клієнта "%s"

en: Shipping Postal/Zip Code
uk_UA: Поштовий індекс доставки

en: Shipping Company
uk_UA: Транспортна компанія

en: Shipping Last Name
uk_UA: Прізвище одержувача

en: Shipping First Name
uk_UA: Ім‘я одержувача

en: Phone Number
uk_UA: Номер телефону

en: Billing State
uk_UA: Область одержувача

en: Billing Postal/Zip Code
uk_UA: Поштовий індекс рахунків

en: Billing City
uk_UA: Місто одержувача

en: Billing Company
uk_UA: Компанія виставлення рахунку

en: Billing Last Name
uk_UA: Прізвище одержувача

en: Billing First Name
uk_UA: Ім‘я одержувача

en: Error during status transition.
uk_UA: Помилка під час передачі статусу.

en: Update status event failed.
uk_UA: Не вдалося виконати оновлення статусу.

en: Payment complete event failed.
uk_UA: Не вдалося завершити оплату.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Shop manager
uk_UA: Менеджер магазину

en: optional
uk_UA: необов'язково

en: Display name
uk_UA: Відображуване ім'я

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
uk_UA: Відображувана назва не може бути змінена на адресу електронної пошти через конфіденційність конфіденційності.

en: Unable to create order.
uk_UA: Неможливо створити замовлення.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
uk_UA: Будь ласка, прочитайте та прийміть умови та умови для продовження вашого замовлення.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
uk_UA: Непридатні екземпляри цього класу заборонені.

en: Cloning is forbidden.
uk_UA: Клонування заборонено.

note: translators: %d: amount of permissions
en: %d permissions deleted
uk_UA: %d дозволу видалено

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
uk_UA: Цей інструмент видаляє дозволи та права доступу до закінчення терміну завантаження з 0 завантажень, що залишились.

en: Clean up download permissions
uk_UA: Очистіть дозволи на завантаження

en: Used-up download permissions
uk_UA: Використані дозволи на завантаження

en: If the payment was refunded via the API.
uk_UA: Якщо платіж було повернено через API.

en: Order total formatted for locale
uk_UA: Сума замовлення відформатована для локалі

en: Name of the customer for the order
uk_UA: Назва замовника для замовлення

en: URL to edit the order
uk_UA: URL для редагування замовлення

note: translators: %s: documentation URL
en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
uk_UA: Здається, Ваш магазин не використовує безпечне з'єднання. Ми наполегливо рекомендуємо обслуговувати весь веб-сайт через HTTPS-з'єднання, щоб забезпечити безпеку даних клієнтів. <a href="%s">Дізнайтеся більше тут.</a>

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
uk_UA: Обмежити результати товарами із специфічним атрибутом. Використовуйте назву таксономії або слаґ атрибуту.

note: translators: %1$s: product name. %2$s product permalink
en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
uk_UA: Позиція %1$s була видалена з вашого кошика, так як була змінена. Щоб знову додати її в кошик, натисніть <a href="%2$s">тут</a>.

note: translators: %d: number of saved carts
en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
uk_UA: Видалено всі активні сесії та збережені кошики %d.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
uk_UA: Цей інструмент видаляє з бази даних всю інформацію про сесії користувача, включаючи поточні та збережені кошики.

en: Download ID
uk_UA: ID завантаження

note: translators: This is the headline for a list of downloads purchased from the store for a given user.
en: Purchased Downloads
uk_UA: Придбані завантаження

en: Shipping State
uk_UA: Область доставки

en: Shipping City
uk_UA: Місто доставки

en: Blog id of the record on the multisite.
uk_UA: ID блогу запису на мультисайті.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Customer
uk_UA: Покупець

en: WooCommerce pages
uk_UA: Сторінки WooCommerce

en: WooCommerce database version
uk_UA: Версія бази даних WooCommerce

note: Translators: %1$s: Current version, %2$s: New version
en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
uk_UA: %1$s - Доступна нова версія WordPress (%2$s)

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
uk_UA: Платежі

en: Manage
uk_UA: Керувати

en: WooCommerce version
uk_UA: Версія WooCommerce

en: Enable coupons
uk_UA: Увімкнути купони

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
uk_UA: Ціни будуть налаштовувані, а податки будуть розраховуватися під час оформлення замовлення.

en: Enable tax rates and calculations
uk_UA: Увімкніть податкові ставки та розрахунки

en: Secure checkout
uk_UA: Безпечне оформлення

en: Legacy API
uk_UA: Застарілий API

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
uk_UA: Відображає, чи використовує WordPress кеш зовнішнього об'єкта.

en: External object cache
uk_UA: Зовнішній кеш об'єктів

en: WordPress debug mode
uk_UA: WordPress режим налагодження

en: WordPress memory limit
uk_UA: WordPress ліміт пам'яті

en: WordPress multisite
uk_UA: WordPress мультисайт

en: WordPress version
uk_UA: WordPress версія

en: Account endpoints
uk_UA: Кінцеві точки облікового запису

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
uk_UA: Збережіть завершені замовлення на певну тривалість, перш ніж анонізувати особисті дані в них.

en: Retain cancelled orders
uk_UA: Зберігати скасовані замовлення

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
uk_UA: Невиконані замовлення не оплачуються, і, можливо, вони були залишені замовником. Вони будуть вивантажені після вказаної тривалості.

en: Retain completed orders
uk_UA: Зберігати виконані замовлення

en: Retain failed orders
uk_UA: Зберігати невиконані замовлення

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
uk_UA: Замовлення, що очікують затвердження, не оплачені. Покупець може відмовитися від такого замовлення. Після завершення зазначеного періоду часу вони будуть видалені.

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
uk_UA: Скасовані замовлення не оплачуються та можуть бути скасовані власником магазину або замовником. Після закінчення зазначеного періоду часу вони будуть видалені.

en: Filter by registered customer
uk_UA: Фільтр по ціні

en: Remove personal data
uk_UA: Видалити особисті дані

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
uk_UA: Неактивні облікові записи - це ті, які не ввійшли або не розмістили замовлення на вказану тривалість. Вони будуть видалені. Будь-які замовлення будуть конвертовані в гостьові замовлення.

en: Personal data retention
uk_UA: Збереження особистих даних

en: Account erasure requests
uk_UA: Запити на видалення облікового запису

en: Use previous column mapping preferences?
uk_UA: Використовувати попередні параметри відображення стовпців?

en: Retain inactive accounts
uk_UA: Збереження неактивних облікових записів

en: privacy page
uk_UA: Сторінка політики конфіденційності

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
uk_UA[0]: Видалено особисті дані з %s замовлення.
uk_UA[1]: Видалено особисті дані з %s замовлень.
uk_UA[2]: Видалено особисті дані з %s замовлень.

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
uk_UA: Виберіть, як довго зберігати особисті дані, коли вони більше не потрібні для обробки. Залиште наступні опції порожніми, щоб зберегти ці дані на невизначений час.

en: Checkout privacy policy
uk_UA: Політика конфіденційності оформлення замовлення

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
uk_UA: Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашій %s.

en: Registration privacy policy
uk_UA: Політика конфіденційності реєстрації

note: translators: %s: privacy page link.
en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
uk_UA: Цей розділ керує відображенням політики конфіденційності вашого сайту. Наведені нижче повідомлення про конфіденційність не відображатимуться, якщо не встановлено %s.

en: Privacy policy
uk_UA: Політика конфіденційності

en: Accounts &amp; Privacy
uk_UA: Облікові записи та конфіденційність

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
uk_UA: За бажанням додайте текст про політику конфіденційності вашого магазину, щоб він відображався на реєстраційній формі облікового запису.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
uk_UA: За бажанням додайте текст про політику конфіденційності вашого магазину, який буде показано під час оформлення замовлення.

en: Retain pending orders
uk_UA: Зберігати очікувані замовлення

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
uk_UA: Ваші персональні дані будуть використовуватися для обробки вашого замовлення, підтримки вашого досвіду на цьому сайті та для інших цілей, описаних у нашій %s.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
uk_UA: Перелік дозволених адрес електронної пошти для перевірки при оформленні замовлення. Розділяйте адреси електронної пошти комами. Ви також можете використовувати зірочку (*), щоб замінити частину адреси. Наприклад, "*@gmail.com" відповідатиме всім адресам gmail.

en: Allowed emails
uk_UA: Дозволені Email'и

en: You can also:
uk_UA: Ви також можете:

en: View &amp; Customize
uk_UA: Перегляд &amp; Налаштування

en: Visit Dashboard
uk_UA: Перейти в Майстерню

en: Continue with WooCommerce Services
uk_UA: Продовжуйте роботу WooCommerce Services

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
uk_UA: Дякую за користування Jetpack! Ваш магазин майже готовий: активувати такі послуги, як %s, просто підключіть свій магазин.

en: Mailchimp for WooCommerce
uk_UA: Mailchimp для WooCommerce

en: Mailchimp icon
uk_UA: Іконка Mailchimp

en: Storefront icon
uk_UA: Іконка магазину

en: You're ready to add products to your store.
uk_UA: Ви можете додати товари до свого магазину.

en: Create some products
uk_UA: Створіть декілька товарів

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
uk_UA: Підключіть свій магазин, щоб активувати WooCommerce Services

en: Review Settings
uk_UA: Огляд налаштувань

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
uk_UA: Приєднуйтесь до 16 мільйонів клієнтів, які користуються MailChimp. Синхронізувати перелік та зберігати дані, щоб надсилати автоматичні електронні листи та цільові кампанії.

en: automated taxes icon
uk_UA: іконка автоматизованих податків

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
uk_UA: Заощаджуйте час та уникайте помилок завдяки автоматизованому розрахунку податків та їх нарахування під час оформлення замовлення. Працює на базі WooCommerce Services та Jetpack.

note: translators: %s: theme name.
en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
uk_UA: Створіть свій магазин за допомогою інтеграції WooCommerce. Якщо включено, ми встановимо <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> , і поточна тема <em>%s</em> буде деактивована.

en: Enhance your store with these recommended free features.
uk_UA: Покращуйте свій магазин за допомогою цих безкоштовних функцій.

en: Recommended for All WooCommerce Stores
uk_UA: Рекомендовано для всіх магазинів WooCommerce

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
uk_UA: Розширення PayFast для WooCommerce дозволяє приймати платежі за допомогою кредитної картки та електронної пошти через один із найбільш популярних платіжних шлюзів у Південній Африці. Без встановлення або місячні витрати на підписку.

en: WooCommerce Stripe Gateway
uk_UA: Шлюз WoCommerce Stripe

en: The following plugins will be installed and activated for you:
uk_UA: Наступні плагіни будуть встановлені та активовані для вас:

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
uk_UA: Розширення eWAY для WooCommerce дозволяє здійснювати платежі за допомогою кредитних карток безпосередньо у вашому магазині, не перенаправляючи покупців на сторонній веб-сайт, щоб здійснити платіж.

en: Klarna Payments for WooCommerce
uk_UA: Klarna Payments для WooCommerce

en: Klarna Checkout for WooCommerce
uk_UA: Klarna Checkout для WooCommerce

en: Recommended
uk_UA: Рекомендовані

en: Yasothon
uk_UA: Ясотон

en: Yala
uk_UA: Яла

en: Uttaradit
uk_UA: Уттарадіт

en: Uthai Thani
uk_UA: Утай Тані

en: Udon Thani
uk_UA: Удон Тані

en: Ubon Ratchathani
uk_UA: Убон Ратчатхані

en: Trat
uk_UA: Трат

en: Trang
uk_UA: Транг

en: Tak
uk_UA: Так

en: Surin
uk_UA: Сурін

en: Surat Thani
uk_UA: Сурат Тані

en: Sukhothai
uk_UA: Сукотай

en: Songkhla
uk_UA: Сонгкхла

en: Sisaket
uk_UA: Сисакет

en: Satun
uk_UA: Сатун

en: Saraburi
uk_UA: Сарабурі

en: Samut Songkhram
uk_UA: Самут Сонгкрам

en: Samut Sakhon
uk_UA: Самут Сакхон

en: Samut Prakan
uk_UA: Самут Пракан

en: Sakon Nakhon
uk_UA: Сакон Накхон

en: Sa Kaeo
uk_UA: Са Kaeo

en: Roi Et
uk_UA: Рой Ет

en: Rayong
uk_UA: Районг

en: Ratchaburi
uk_UA: Ратчабурі

en: Ranong
uk_UA: Ранонг

en: Prachuap Khiri Khan
uk_UA: Прачуап Хірі Хан

en: Prachin Buri
uk_UA: Прачін Бурі

en: Phuket
uk_UA: Пхукет

en: Phrae
uk_UA: Фра

en: Phitsanulok
uk_UA: Пхітсанулок

en: Phichit
uk_UA: Фічит

en: Phetchaburi
uk_UA: Пхетчабурі

en: Phetchabun
uk_UA: Пхетчабун

en: Phayao
uk_UA: Фаяо

en: Phang Nga
uk_UA: Пханг Нга

en: Pattani
uk_UA: Паттані

en: Pathum Thani
uk_UA: Патхум Тані

en: Nonthaburi
uk_UA: Нонтабурі

en: Nong Khai
uk_UA: Нонг Хай

en: Nong Bua Lam Phu
uk_UA: Нонг Буа Лам Фу

en: Narathiwat
uk_UA: Наратхіват

en: Nan
uk_UA: Нан

en: Nakhon Si Thammarat
uk_UA: Накхон Сі Таммарат

en: Nakhon Sawan
uk_UA: Накхон Саван

en: Nakhon Phanom
uk_UA: Накхон Фаном

en: Nakhon Pathom
uk_UA: Накхон Патом

en: Nakhon Nayok
uk_UA: Накхон Наок

en: Mukdahan
uk_UA: Мукдахан

en: Maha Sarakham
uk_UA: Маха Саракем

en: Mae Hong Son
uk_UA: Ма Хонг Сон

en: Lopburi
uk_UA: Лопбурі

en: Loei
uk_UA: Лоей

en: Lamphun
uk_UA: Лампун

en: Lampang
uk_UA: Лампанг

en: Krabi
uk_UA: Крабі

en: Khon Kaen
uk_UA: Кон Каен

en: Kanchanaburi
uk_UA: Канчанабурі

en: Kamphaeng Phet
uk_UA: Кампаенг Пет

en: Kalasin
uk_UA: Каласін

en: Chonburi
uk_UA: Чонбурі

en: Chiang Rai
uk_UA: Чіанг Рай

en: Chiang Mai
uk_UA: Чианг Май

en: Chanthaburi
uk_UA: Чантабурі

en: Chaiyaphum
uk_UA: Чайяпум

en: Chai Nat
uk_UA: Чай Нат

en: Chachoengsao
uk_UA: Чачоенгсао

en: Buri Ram
uk_UA: Бурірам

en: Bueng Kan
uk_UA: Буенг Кан

en: Bangkok
uk_UA: Бангкок

en: Ayutthaya
uk_UA: Аюттхая

en: Ang Thong
uk_UA: Анг Тонг

en: Amnat Charoen
uk_UA: Амнат Чароен

en: Sinoe
uk_UA: Синое

en: River Gee
uk_UA: Річка Джей

en: Rivercess
uk_UA: Ріверсес

en: Nimba
uk_UA: Німба

en: Montserrado
uk_UA: Монтсеррадо

en: Margibi
uk_UA: Маргібі

en: Lofa
uk_UA: Лофа

en: Grand Bassa
uk_UA: Гранд Басса

en: Gbarpolu
uk_UA: Гбарполу

en: Bong
uk_UA: Бонг

en: Bomi
uk_UA: Бомі

en: Jashore
uk_UA: Яшор

en: Chattogram
uk_UA: Чаттограма

en: Year(s)
uk_UA: Рік

en: Month(s)
uk_UA: Місяць

en: Week(s)
uk_UA: Тиждень

en: Day(s)
uk_UA: День

en: Loading network orders
uk_UA: Завантаження замовлень мережі

en: You do not have permission to edit API Keys
uk_UA: Ви не маєте дозволу редагувати ключі API

en: No keys found.
uk_UA: Ключів не знайдено.

en: Return to payments
uk_UA: Повернутися до платежів

en: What currency do you accept payments in?
uk_UA: Якою валютою ви приймаєте платежі?

en: Choose a state&hellip;
uk_UA: Виберіть регіон&hellip;

en: You don&#8217;t have permission to do this.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на це.

en: Insufficient privileges to import products.
uk_UA: Недостатньо пільг для імпорту товарів.

en: Insufficient privileges to export products.
uk_UA: Недостатньо пільг на експорт товарів.

en: WooCommerce Network Orders
uk_UA: Замовлення мережі WooCommerce Network

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
uk_UA: Допоможіть покращити WooCommerce за допомогою відстеження використання

en: Grand Cape Mount
uk_UA: Гранд-Кейп-Маунт

en: Grand Gedeh
uk_UA: Гранд-Геде

en: Grand Kru
uk_UA: Гранд Крю

en: Chumphon
uk_UA: Чумпхон

en: Nakhon Ratchasima
uk_UA: Накхонратчасіма

en: Phatthalung
uk_UA: Пхаттхалунг

en: Sing Buri
uk_UA: Сінгбурі

en: Suphan Buri
uk_UA: Супхан Бурі

en: Profile &rarr;
uk_UA: Профіль &rarr;

en: Image size used for products in the catalog.
uk_UA: Розмір зображення для каталогу товарів.

note: translators: %s: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
uk_UA: Після застосування змін може знадобитися виконати дію <a href="%s" target="_blank">Регенерувати мініатюри</a>, щоб змінився розмір зображень.

note: translators: 1: tools URL 2: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
uk_UA: Після опублікування ваших змін нові розміри зображення можуть не відображатися, доки ви не відновите мініатюри. Ви можете зробити це за <a href="%1$s" target="_blank">допомогою розділу інструментів у WooCommerce</a> або за допомогою плагіна, такого як <a href="%2$s" target="_blank">Регенерація мініатюр</a> .

en: Edit this order
uk_UA: Редагувати це замовлення

en: Regenerate
uk_UA: Регенерувати

en: Regenerate shop thumbnails
uk_UA: Регенерувати мініатюри магазину

en: Cancel thumbnail regeneration
uk_UA: Скасувати регенерацію мініатюр

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
uk_UA: Регенерацію мініатюр відкладено для виконання в фоновому режимі.

en: Change order status to completed
uk_UA: Змінити статус замовлення на Виконано

en: Change order status to processing
uk_UA: Змінити статус замовлення на В обробці

en: Change order status to on-hold
uk_UA: Змінити статус замовлення на На утриманні

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
uk_UA: Ця категорія - за замовчуванням і не може бути видалена. Вона буде автоматично призначатись товарам без категорії.

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
uk_UA: Видалення категорії не видалить товари із цієї категорії.  Замість цього, товарам, котрим була призначена видалена категорія, буде призначена категорія %s.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
uk_UA: Ця дія перегенерує всі мініатюри магазину, щоб вони стали відповідати Вашій темі та/або налаштуванням зображень.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
uk_UA: Регенерація мініатюр виконується в фоновому режимі. В залежності від кількості зображень в Вашому магазині це займе певний час.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
uk_UA: Після опублікування ваших змін нові розміри зображення будуть автоматично створені.

note: translators: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
uk_UA: Зробити #8220;%s&#8221; категорією по замовчуванню

en: Cancelled product image regeneration job.
uk_UA: Завдання по регенерації зображення товару скасовано.

en: Pay for this order
uk_UA: Оплатити це замовлення

note: translators: %s: Quantity.
en: %s quantity
uk_UA: %s кількість

en: Thumbnail cropping
uk_UA: Обрізка мініатюри

en: Main image width
uk_UA: Ширина головного зображення

en: Product Images
uk_UA: Зображення товару

en: How many products should be shown per row?
uk_UA: Скільки товарів показувати в рядку?

en: Thumbnail width
uk_UA: Ширина мініатюри

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
uk_UA: Зображення буде обрізано відповідно до користувацького співвідношення сторін

en: Product Catalog
uk_UA: Каталог товарів

en: Uncropped
uk_UA: Необрізано

en: Sandbox API signature
uk_UA: Підпис пісочниці API

en: Sandbox API password
uk_UA: Пароль пісочниці API

en: Rows per page
uk_UA: Рядків на сторінку

en: Products per row
uk_UA: Товарів на рядок

en: Images will be cropped into a square
uk_UA: Зображення будуть обрізані квадратно

en: How many rows of products should be shown per page?
uk_UA: Скільки рядків із товарами показувати на сторінці?

en: How should products be sorted in the catalog by default?
uk_UA: Яким буде сортування товарів за замовчуванням?

en: Category display
uk_UA: Відображення категорії

en: Choose what to display on product category pages.
uk_UA: Оберіть що буде відображено на сторінці категорії товару.

en: Choose what to display on the main shop page.
uk_UA: Оберіть що буде відображено на головній сторінці магазину.

note: translators: %d: Setting value
en: The maximum allowed setting is %d
uk_UA: Максимально дозволене значення це %d

note: translators: %d: Setting value
en: The minimum allowed setting is %d
uk_UA: Мінімально дозволене значення це %d

en: Completed product image regeneration job.
uk_UA: Регенерація зображень товару виконана.

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
uk_UA: Без категорії

en: Live API signature
uk_UA: Live API підпис

en: Live API password
uk_UA: Live API пароль

en: Invalid webhook.
uk_UA: Неправильний вебхук.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
uk_UA: Розмір основного зображення на сторінках товарів. Ці зображення не будуть обрізані.

note: translators: %s: Product title
en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Виберіть опції для &quot; %s&quot;

note: translators: %s: Product title
en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
uk_UA: Переглянути товари в групі &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: Product title
en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Купити &quot; %s&quot;

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
uk_UA: Надсилати сповіщення, коли IPN отримано від PayPal, що вказує на відшкодування, відкликання платежу та анулювання платежів.

en: Invalid download log: not found.
uk_UA: Невірний журнал завантажень: не знайдено.

en: Invalid download log: no ID.
uk_UA: Невірний журнал завантажень: немає ID.

en: Unable to insert download log entry in database.
uk_UA: Неможливо вставити запис журналу завантаження в базу даних.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
uk_UA: Зображення відображатимуться, використовуючи формат співвідношення, в якому вони були завантажені

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
uk_UA: Якщо цей параметр увімкнено, цей текст відображатиметься на загальнодоступному сайті. Ви можете використовувати його для показу подій або рекламних акцій відвідувачам!

en: Enable IPN email notifications
uk_UA: Увімкнути сповіщення IPN по електронній пошті

en: IPN email notifications
uk_UA: Сповіщення IPN по електронній пошті

en: Sandbox API username
uk_UA: Логін пісочниці API

en: Live API username
uk_UA: Live API користувач

en: Store Notice
uk_UA: Повідомлення магазину

note: translators: %s: ID of the attachment.
en: Regenerating images for attachment ID: %s
uk_UA: Регенерація зображень для ID вкладення: %s

en: Enable store notice
uk_UA: Увімкнути повідомлення магазину

en: Filter by IP address
uk_UA: Фільтрувати за IP адресою

en: Filter by product
uk_UA: Фільтрувати за товаром

en: Filter by stock status
uk_UA: Фільтрувати за статусом запасу

en: Shop pages
uk_UA: Сторінки магазину

en: Filter by user
uk_UA: Фільтрувати за користувачем

en: Filter by order
uk_UA: Фільтрувати за замовленням

en: Filter by file
uk_UA: Фільтрувати за файлом

en: Error processing refund. Please try again.
uk_UA: Помилка обробки повернення. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Permission #%d not found.
uk_UA: Права доступу #%d відсутні.

en: Set Status - On backorder
uk_UA: Встановити статус - На замовлення

en: View report
uk_UA: Переглянути звіт

en: Customer download log
uk_UA: Журнал завантажень покупця

en: Copy link
uk_UA: Скопіювати посилання

en: Status:
uk_UA: Статус:

en: Date created:
uk_UA: Дата створення:

en: On backorder
uk_UA: На замовлення

en: Search logs
uk_UA: Журнали пошуку

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
uk_UA: Помилка копіювання до буферу обміну. Вам потрібно клацнути правою кнопкою миші та скопіювати.

en: Permission ID
uk_UA: ID дозволу

note: translators: %1$s: open link, %2$s: close link
en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
uk_UA: Термін дії посилання на цей звіт закінчився. %1$sНатисніть тут, щоб переглянути відфільтрований звіт%2$s.

note: translators: 1: date 2: time
en: Paid on %1$s @ %2$s
uk_UA: Оплачено на %1$s @ %2$s

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
uk_UA: Граничний результат встановлюється для товарів із конкретними одиницями товару. Використовуйте кому, щоб розділити.

en: Invalid permission ID.
uk_UA: Невірний ID доступу.

en: Municipality / District
uk_UA: Область / Район

note: translators: %s: field name
en: %s is not a valid postcode / ZIP.
uk_UA: %s неправильний поштовий індекс.

en: Download ID.
uk_UA: ID завантаження.

note: translators: WooCommerce link to setting up shipping zones
en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
uk_UA: Також підтримуються поштові індекси, що містять символи підстановки (наприклад, CB23*) або повністю числові діапазони (наприклад, <code>90210...99000</code>). Для отримання додаткової інформації перегляньте <a href="%s" target="_blank">документацію</a> щодо зон доставки.

en: File ID
uk_UA: ID файлу

en: No customer downloads found.
uk_UA: Завантажень покупця не знайдено.

en: Confirm navigation
uk_UA: Підтвердити навігацію

en: Completed
uk_UA: Виконано

en: Create your first coupon
uk_UA: Створити свій перший купон

en: Change status:
uk_UA: Змінити статус:

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
uk_UA: %s тому

note: translators: 1: subscriptions docs 2: subscriptions docs
en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
uk_UA: Щоб отримувати оновлення та підтримку цього розширення, вам потрібно <strong>придбати</strong> нову передплату або об&#39;єднати розширення на одній з підключених облікових записів, <strong><a href="%1$s" title="Обмін документами">поділившись</a> чи <a href="%2$s" title="Передавання документів">передавши</a></strong> це розширення на цей підключений обліковий запис.

en: On-hold
uk_UA: На утриманні

en: Change status to completed
uk_UA: Змінити статус на "Виконано"

en: Change status to on-hold
uk_UA: Змінити статус на "На утриманні"

en: Change status to processing
uk_UA: Змінити статус на "В обробці"

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
uk_UA: Існуючі товари, які відповідають ID або товарній одиниці, будуть оновлюватися. Товари, які не існують, будуть пропущені.

en: Payment via
uk_UA: Спосіб оплати

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
uk_UA: Плагін WooCommerce Helper більше не потрібен. <a href="%s">Для керування підписками</a> переходьте на вкладку "Розширення".

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
uk_UA: Тема Webhook невідома. Будь ласка, виберіть правильну тему.

note: translators: %s: webhook name
en: Delete "%s" permanently
uk_UA: Видалити "%s" назавжди

en: Continue with Jetpack
uk_UA: Продовжуйте з Jetpack

en: payment setup
uk_UA: установка платежу

en: payment setup and automated taxes
uk_UA: налаштування платежів та автоматизовані податки

en: Reasons you'll love Jetpack
uk_UA: Причини, чому вам сподобається Jetpack

en: Direct payments to email address:
uk_UA: Прямі платежі на адресу електронної пошти:

note: translators: %s: URL
en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
uk_UA: Безпечно приймати кредитні та дебетові картки з однією низькою ставкою, без сюрпризів (доступні спеціальні тарифи). Продавайте в Інтернеті, а також зберігайте та відстежуйте продажі та інвентаризацію в одному місці. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся більше про площу</a> .

en: Square
uk_UA: Квадрат

en: Email address to receive payments
uk_UA: E-mail адреса для отримання платежів

note: translators: %s: URL
en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
uk_UA: Виберіть потрібний платіж, оплатіть відразу, пізніше або частинами. Ніяких номерів банківських карток, ніяких паролів, ніяких хвилювань. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся більше про Klarna</a>.

note: translators: %s: URL
en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
uk_UA: Прийміть дебетові та кредитні картки в 135 і більше валютах, таких як Alipay, і одноразовий виїзд із Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся більше</a> .

en: Revision restored.
uk_UA: Редакція відновлена.

en: I will also be selling products or services in person.
uk_UA: Я також буду продавати товари або послуги особисто.

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
uk_UA: Якщо хочете, ви можете задати тут власну структуру посилань для товарів. Наприклад, якщо задати <code>shop</code> як основу посилання для товарів, то посилання ваших товарів виглядатимуть так: <code>%sshop/sample-product/</code>. Цей параметр впливає лише на URL-адреси товарів, а не на категорії товарів.

en: Customer downloads
uk_UA: Завантаження покупців

note: translators: %s: URL
en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
uk_UA: Повне оформлення замовлення при оплаті зараз, при оплаті пізніше і частинами. Ні номерів банківських карт, ні паролів, ні хвилювань. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся більше про Klarna</a>.

en: Coast
uk_UA: Узбережжя

en: Determines how this attribute's values are displayed.
uk_UA: Визначає, як відображаються значення цього атрибута.

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Детальніше про &ldquo;%s&rdquo;

en: Simiyu
uk_UA: Сімію

en: Njombe
uk_UA: Ньомбе

en: Katavi
uk_UA: Катаві

en: Geita
uk_UA: Гейта

en: Manyara
uk_UA: Маньяра

en: Tanga
uk_UA: Танга

en: Tabora
uk_UA: Табора

en: Singida
uk_UA: Сінгіда

en: Shinyanga
uk_UA: Шинянга

en: Ruvuma
uk_UA: Рувума

en: Rukwa
uk_UA: Руква

en: Mwanza
uk_UA: Мванза

en: Mtwara
uk_UA: Мтвара

en: Morogoro
uk_UA: Морогоро

en: Zanzibar West
uk_UA: Західний Занзібар

en: Mbeya
uk_UA: Мбея

en: Mara
uk_UA: Мара

en: Lindi
uk_UA: Лінді

en: Zanzibar South
uk_UA: Південний Занзібар

en: Pemba South
uk_UA: Пемба Південна

en: Kilimanjaro
uk_UA: Кіліманджаро

en: Kigoma
uk_UA: Кігома

en: Zanzibar North
uk_UA: Північний Занзібар

en: Pemba North
uk_UA: Північна Пемба

en: Kagera
uk_UA: Кагера

en: Iringa
uk_UA: Ірінга

en: Dodoma
uk_UA: Додома

en: Dar es Salaam
uk_UA: Дар-ес-Салаам

en: Arusha
uk_UA: Аруша

en: Ungheni
uk_UA: Унгень

en: Taraclia
uk_UA: Тараклія

en: Soroca
uk_UA: Сорока

en: Rezina
uk_UA: Резіна

en: Orhei
uk_UA: Орхей

en: Nisporeni
uk_UA: Ніспорені

en: Leova
uk_UA: Леова

en: Ialoveni
uk_UA: Яловень

en: Glodeni
uk_UA: Глодені

en: Drochia
uk_UA: Дрокія

en: Criuleni
uk_UA: Крилуни

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
uk_UA: Перемістити &#8220;%s&#8221; у смітник

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
uk_UA: Цей товар виробляє продажі та може бути пов'язаний з існуючими замовленнями. Ви впевнені, що хочете його видалити?

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
uk_UA: Атрибути дають змогу визначати додаткові відомості про товар, такі як розмір або колір. Ці атрибути можна використовувати на бічній колонці магазину за допомогою віджетів "layered nav".

en: Cantemir
uk_UA: Кантемир

en: Cahul
uk_UA: Кагул

en: Briceni
uk_UA: Брічень

en: Basarabeasca
uk_UA: Басарабеска

en: Anenii Noi
uk_UA: Аненій Ной

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
uk_UA: Новий метод оплати може бути доданий під час оформлення. Будь ласка, зв’яжіться з нами якщо ви потребуєте допомоги.

en: Belarusian ruble (old)
uk_UA: Білоруський рубль (старий)

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
uk_UA: Цей ключ недійсний або вже використовується. Поміняйте пароль ще раз, якщо це необхідно.

en: End date of sale price, as GMT.
uk_UA: Кінцева дата ціни зі знижкою (час за Грінвічем).

en: Define if the variation is visible on the product's page.
uk_UA: Визначте, чи варіант видно на сторінці товару.

en: Resend new order notification
uk_UA: Повторити повідомлення про нове замовлення

en: Order updated and sent.
uk_UA: Замовлення оновлене та надіслане.

en: A list of your store's top-rated products.
uk_UA: Перелік товарів з найвищою оцінкою Вашого магазину.

en: A search form for your store.
uk_UA: Форма пошуку Вашого магазину.

en: Recent Product Reviews
uk_UA: Останні відгуки

en: A list of your store's products.
uk_UA: Перелік товарів Вашого магазину.

en: Active Product Filters
uk_UA: Активні фільтри

en: Please enter a valid email address
uk_UA: Будь ласка, введіть правильний email

en: Unable to add payment method to your account.
uk_UA: Неможливо додати метод оплати до вашого акаунту.

en: Create account password
uk_UA: Створити пароль облікового запису

en: Please, provide an attribute name.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть ім'я атрибута.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
uk_UA: На жаль, замовлення не знайдено. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас виникли труднощі з пошуком деталей замовлення.

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
uk_UA: На жаль, "%s" більше немає в наявності, тому це замовлення не можна оплатити. Вибачте за будь-які незручності.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
uk_UA: %1$s викликано з неправильним рівнем "%2$s".

note: translators: 1: class name 2: WC_Log_Handler_Interface
en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
uk_UA: Заданий обробник %1$s не реалізує %2$s.

en: Payment method successfully added.
uk_UA: Спосіб оплати успішно додано.

en: Invalid payment gateway.
uk_UA: Недійсний платіжний шлюз.

en: Fee has already been added.
uk_UA: Комісія вже додана.

note: translators: 1: class name 2: woocommerce_logging_class 3: WC_Logger_Interface
en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
uk_UA: Клас %1$s, наданий фільтром %2$s, повинен реалізувати %3$s.

en: Product Tag Cloud
uk_UA: Хмара тегів товару

en: Display a slider to filter products in your store by price.
uk_UA: Покажіть слайдер для фільтрування товарів у вашому магазині за ціною.

note: translators: 1: wc_load_cart 2: woocommerce_init translators: 1: class::method 2: plugins_loaded
en: %1$s should not be called before the %2$s action.
uk_UA: %1$s не слід викликати до дії %2$s.

en: Relevance
uk_UA: Релевантність

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
uk_UA: Відображати перелік нещодавно переглянутих товарів.

en: Display a list of recent reviews from your store.
uk_UA: Показувати перелік останніх відгуків на вашому сайті.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
uk_UA: Відображає перелік ваших товарів найпопулярніших на вашому сайті.

en: A cloud of your most used product tags.
uk_UA: Хмаринка ваших найуживаніших тегів товару.

en: Product Search
uk_UA: Пошук товару

en: Maximum depth
uk_UA: Максимальна глибина

en: Display a list of active product filters.
uk_UA: Відображати перелік нещодавно переглянутих товарів.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
uk_UA: Відображає перелік атрибутів для фільтрування товарів у вашому магазині.

en: Filter Products by Attribute
uk_UA: Фільтрувати товари за атрибутами

en: Filter Products by Price
uk_UA: Фільтрувати товари за ціною

en: Filter Products by Rating
uk_UA: Фільтрувати товари за рейтингом

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
uk_UA: Немає доступних способів доставки. Будь ласка, перевірте вказану вами адресу, або зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
uk_UA: Вибачте, купон "%s" не застосовується до вибраних товарів.

en: Invalid discount amount.
uk_UA: Недійсна сума знижки.

en: Display the customer shopping cart.
uk_UA: Відображення кошика покупця.

en: Create pages
uk_UA: Створити сторінки

en: Create default WooCommerce pages
uk_UA: Створити сторінки  WooCommerce за замовчуванням

en: Store Address
uk_UA: Адреса магазину

en: Update now
uk_UA: Оновити зараз

en: Plugin
uk_UA: Плагін

en: unknown
uk_UA: невідомий

note: translators: %s fee amount
en: %s fee
uk_UA: %s комісія

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
uk_UA: Ця опція знищить всі ваші податкові ставки, використовуйте з обережністю. Цю дію не можна скасувати.

en: Delete tax rates
uk_UA: Видалити податкові ставки

en: WooCommerce transients
uk_UA: WooCommerce перехідні процеси

en: Database Index Size
uk_UA: Розмір бази даних

note: Translators: %s: function name.
en: %s failed. Contact your hosting provider.
uk_UA: %s не вдалося. Зверніться до свого постачальника послуг хостингу.

note: translators: %s: version number
en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
uk_UA: Наступні активні плагіни ще не оголосили сумісність із WooCommerce %s , і вони повинні бути оновлені та перевірені, перш ніж продовжити:

en: Tested up to WooCommerce version
uk_UA: Тестовано до версії WooCommerce

en: Database Data Size
uk_UA: Розмір бази даних

en: Total Database Size
uk_UA: Загальний розмір бази даних

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
uk_UA: <strong>Увага!</strong> Версії наступних плагінів, які ви використовуєте, не були протестовані з WooCommerce %s. Будь ласка, оновіть їх або підтвердьте сумісність, перш ніж оновлювати WooCommerce, або можуть виникнути проблеми:

en: The postal code, if any, in which your business is located.
uk_UA: Поштовий індекс, якщо таке є, де знаходиться ваш бізнес.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
uk_UA: Країна та область або провінція, якщо така є, в якій знаходиться ваш бізнес.

en: Country / State
uk_UA: Країна / область

en: The city in which your business is located.
uk_UA: Місто, в якому знаходиться ваш бізнес.

en: The street address for your business location.
uk_UA: Адреса вашого бізнесу.

en: Clear customer sessions
uk_UA: Очистити сесії покупця

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
uk_UA: Правила та умови

en: Post Type Counts
uk_UA: Кількість типів записів

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
uk_UA: Місце де знаходиться ваш бізнес. Розрахунки податкової ставки та вартості доставки використовуватимуть цю адресу.

en: An additional, optional address line for your business location.
uk_UA: Додатковий, необов'язковий рядок адреси для місцезнаходження вашого бізнесу.

note: translators: 1: X-Accel-Redirect 2: X-Sendfile 3: mod_xsendfile
en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
uk_UA: Примусове завантаження призведе до приховування URL-адрес, однак деякі сервери можуть служити великими файлами неналежним чином. Якщо підтримується, %1$s / %2$s може бути використаний для показу завантажень (сервер вимагає %3$s).

en: Choose an action...
uk_UA: Виберіть дію...

en: Upload a new file
uk_UA: Завантажте новий файл

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
uk_UA: Файл порожній або використовується інше кодування, ніж UTF-8, будь ласка, спробуйте ще раз з новим файлом.

note: translators: 1: refund id 2: refund date 3: username
en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
uk_UA: Повернення #%1$s - %2$s by %3$s

note: translators: 1: product ID 2: quantity in stock
en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
uk_UA: Запас не був оновлений, тому що значення змінилося з моменту редагування. У товарі %1$d наявні %2$d одиниці.

en: Lifetime Subscription
uk_UA: Термін підписки

en: Add shipping
uk_UA: Додати доставку

en: Sort by:
uk_UA: Сортувати за:

en: Order details manually sent to customer.
uk_UA: Деталі замовлення вручну надіслані покупцю.

en: Position
uk_UA: Розташування

en: Send order details to customer
uk_UA: Надіслати деталі замовлення покупцю

note: translators: Introduction to list of WooCommerce.com extensions the merchant has subscriptions for.
en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
uk_UA: Нижче наведено перелік розширень, доступних у вашому обліковому записі WooCommerce.com. Щоб отримувати оновлення для розширень, будь ласка, переконайтесь, що розширення встановлено, а його підписку активовано та підключено до вашого облікового запису WooCommerce.com. Розширення можна активувати на вкладці <a href="%s"> Плагіни</a>.

en: Expired
uk_UA: Закінчився

note: translators: 1: WooCommerce 2:: five stars
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
uk_UA: Якщо вам подобається %1$s, залиште нам оцінку %2$s. Величезне спасибі заздалегідь!

en: Expiring Soon
uk_UA: Незабаром закінчується

en: Update Available
uk_UA: Доступне оновлення

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
uk_UA: Передайте існуючі товари в новий магазин - просто імпортуйте файл CSV.

en: Import products
uk_UA: Імпорт товарів

en: Create a product
uk_UA: Створити товар

en: Have an existing store?
uk_UA: Вже існуючий магазин?

en: Yes please!
uk_UA: Так, будь ласка!

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
uk_UA: Ми тут для вас - отримуйте поради, оновлення товарів та натхнення прямо на свою поштову скриньку.

en: You're ready to start selling!
uk_UA: Ви готові почати продавати!

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
uk_UA: Ваш сайт може бути в приватній мережі. Jetpack може підключатися тільки до загальнодоступних сайтів. Будь ласка, переконайтеся, що ваш сайт є видимим через Інтернет, а потім спробуйте підключитися знову 🙏.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
uk_UA: Вибачте! Ми не могли зв'язатися з Jetpack прямо зараз 😭. Будь ласка, переконайтеся, що ваш сайт є видимим через Інтернет, і він приймає вхідні та вихідні запити через curl. Ви також можете спробувати знову підключитися до Jetpack, і якщо ви зіткнетесь з будь-якими проблемами, зв'яжіться зі службою підтримки.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
uk_UA: Вибачте! Ми спробували, але не змогли встановити Jetpack для вас. Перейдіть на вкладку Плагіни, щоб встановити його, і завершіть налаштування свого магазину.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
uk_UA: Вибачте! Ми намагалися, але не змогли зараз підключити Jetpack 😭. Будь ласка, перейдіть на вкладку Плагіни, щоб під'єднати Jetpack, щоб ви могли закінчити налаштування свого магазину.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
uk_UA: Діліться новими елементами в соціальних мережах, коли вони перебувають у вашому магазині.

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
uk_UA: Отримайте сповіщення, якщо ваш магазин не працює навіть кілька хвилин.

en: Store monitoring
uk_UA: Моніторинг магазину

en: Product promotion
uk_UA: Просування товару

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
uk_UA: Дізнайтеся, як працює ваш магазин, включаючи загальний обсяг продажів, найпопулярніші товари тощо.

en: Finish setting up your store
uk_UA: Завершіть налаштування свого магазину

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
uk_UA: На жаль, ми не змогли підключити ваш магазин до Jetpack

en: Store stats
uk_UA: Статистика магазину

en: Protect your store from unauthorized access.
uk_UA: Захистіть ваш магазин від несанкціонованого доступу.

en: Better security
uk_UA: Краща безпека

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
uk_UA: Бонусні причини вам сподобаються Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
uk_UA: Підключіть свій магазин до Jetpack, щоб увімкнути додаткові функції

en: Connect your store to Jetpack
uk_UA: Підключіть свій магазин до Jetpack

en: automated taxes
uk_UA: автоматизовані податки

note: translators: %s: list of features, potentially comma separated
en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
uk_UA: Ваш магазин майже готовий! Щоб активувати такі служби, як %s, просто підключіться до Jetpack.

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
uk_UA: налаштування платежів, автоматизовані податки та мітки знижок на доставку

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
uk_UA: Підключивши ваш сайт, ви погоджуєтеся з нашими захоплюючими <a href="%1$s" target="_blank">Умовами надання послуг</a> та з <a href="%2$s" target="_blank">передачею даних</a> на WordPress.com

en: Connected to Jetpack
uk_UA: Підключено до Jetpack

en: Storefront Theme
uk_UA: Тема Storefront

note: translators: %s: Link
en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
uk_UA: WooCommerce може приймати як онлайн, так і офлайнові платежі. <a href="%s" target="_blank">Додаткові способи оплати</a> можна встановити пізніше.

en: Collect payments from customers offline.
uk_UA: Збір платежів від покупців у режимі офлайн.

en: Automated Taxes
uk_UA: Автоматизовані податки

en: Stripe email address
uk_UA: Е-mail адреса Stripe

en: Stripe email address:
uk_UA: Е-mail адреса Stripe:

en: PayPal email address:
uk_UA: Е-mail адреса PayPal:

en: Shop Page
uk_UA: Сторінка магазину

en: Shipping Method
uk_UA: Метод доставки

en: Flat Rate
uk_UA: Єдина ставка

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
uk_UA: Наступний майстер допоможе вам налаштувати ваш магазин і швидко розпочати роботу.

en: Shipping Zone
uk_UA: Зона доставки

en: Don't charge for shipping.
uk_UA: Не стягувати плату за доставку.

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
uk_UA: Ви б хотіли стягнути плату за доставку за фіксованою ставкою?

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
uk_UA: Встановіть фіксовану ціну для покриття витрат на доставку.

en: Store setup
uk_UA: Налаштування магазину

en: I plan to sell physical products
uk_UA: Я планую продавати фізичні товари

en: What type of products do you plan to sell?
uk_UA: Який тип товару ви плануєте продавати?

en: I plan to sell both physical and digital products
uk_UA: Я планую продавати як фізичні, так і цифрові товари

en: Terms and Conditions Page
uk_UA: Сторінка правил та умов

en: Cart Page
uk_UA: Сторінка кошика

en: My Account Page
uk_UA: Сторінка "Мій обліковий запис"

en: I plan to sell digital products
uk_UA: Я планую продавати цифрові товари

en: Checkout Page
uk_UA: Сторінка оформлення замовлення

en: Bern
uk_UA: Берн

en: Zaire
uk_UA: Заїр

en: Luanda
uk_UA: Луанда

en: Uíge
uk_UA: Уїже

en: Zug
uk_UA: Цуг

note: translators: %s: date
en: Coupon scheduled for: %s.
uk_UA: Купон заплановано на: %s.

note: translators: %s: date
en: Order scheduled for: %s.
uk_UA: Замовлення заплановано на: %s.

note: translators: %s: extensions count
en: Extensions %s
uk_UA: Розширення %s

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
uk_UA: Введіть фіксовану суму або відсоток, що застосовується як плата.

en: Invalid coupon
uk_UA: Недійсний купон

en: Thurgau
uk_UA: Тургау

en: Obwalden
uk_UA: Обвальден

en: Nidwalden
uk_UA: Нідвальден

en: Luzern
uk_UA: Люцерн

en: Basel-Stadt
uk_UA: Базель-Штадт

en: Basel-Landschaft
uk_UA: Базель-Ланд

en: Appenzell Innerrhoden
uk_UA: Аппензель Іннерходен

en: Appenzell Ausserrhoden
uk_UA: Аппензель Аузаходен

en: Aargau
uk_UA: Ааргау

en: Lunda-Sul
uk_UA: Лунда Сул

en: Lunda-Norte
uk_UA: Лунд-Норт

en: Kwanza-Sul
uk_UA: Кванза-Сул

en: Kwanza-Norte
uk_UA: Кванза-Норте

en: Kuando Kubango
uk_UA: Куандо Кубанго

note: translators: %s: $key Key to check
en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
uk_UA: Загальні додавання/оновлення/отримати метаметоди не слід використовувати для внутрішніх метаданих, у тому числі "%s". Використовуйте геттери та сетери.

en: Vaud
uk_UA: Во

en: Valais
uk_UA: Вале

en: Ticino
uk_UA: Тічіно

en: St. Gallen
uk_UA: Санкт- Галлен

en: Solothurn
uk_UA: Золотурн

en: Schwyz
uk_UA: Швіц

en: Schaffhausen
uk_UA: Шаффгаузен

en: Jura
uk_UA: Юра

en: Glarus
uk_UA: Гларус

en: Fribourg
uk_UA: Фрібург

en: Namibe
uk_UA: Намібе

en: Moxico
uk_UA: Мошико

en: Malanje
uk_UA: Маланже

en: Uri
uk_UA: URI

en: Geneva
uk_UA: Женева

en: Bié
uk_UA: Біє

en: Bengo
uk_UA: Бенго

en: Huambo
uk_UA: Уамбо

en: Cunene
uk_UA: Кунене

en: Cabinda
uk_UA: Кабінда

en: Benguela
uk_UA: Бенгела

note: translators: %s: image URL
en: Unable to use image "%s".
uk_UA: Не вдалося використати зображення "%s".

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
uk_UA: "Поля, не охоплені вашими іншими зонами", не можна оновити.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Категорії товарів, до яких застосовуватиметься купон, або які повинні бути в кошику, щоб застосувати "Фіксовану знижку для кошика".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Категорії товарів, для яких купон не буде застосовано або які не можуть бути в кошику для того, щоб застосувати "Фіксовану знижку на кошик".

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Товари, до яких буде застосовано купон, або які мають бути в кошику, щоб застосувати "Фіксовану знижку для кошика".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Товари, для яких купон не застосовуватиметься або не може бути в кошику, для того, щоб застосувати "Фіксовану знижку для кошика".

note: translators: 1: rating 2: rating count translators: %1$s is referring to the average rating value, %2$s is referring to the number of ratings
en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
uk_UA[0]: Рейтинг %1$s з 5 на основі опитування %2$s покупця
uk_UA[1]: Рейтинг %1$s з 5 на основі опитування %2$s покупців
uk_UA[2]: Рейтинг %1$s з 5 на основі опитування %2$s покупців

en: Search results only
uk_UA: Тільки результати пошуку

en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Shop only
uk_UA: Тільки в магазині

en: A product with this SKU already exists.
uk_UA: Товар із таким артиклем вже існує.

note: translators: %s: product SKU
en: SKU %s
uk_UA: Артикул %s

en: No matching product exists to update.
uk_UA: Немає підходящих товарів для оновлення.

note: translators: %s: Available placeholders for use translators: %s: list of placeholders
en: Available placeholders: %s
uk_UA: Доступні заповнювачі: %s

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
uk_UA: Ключ API згенерований. Скопіюйте ваші ключі зараз, так як секретний ключ буде захований, після того як ви підете з цієї сторінки.

en: Subject (paid)
uk_UA: Тема листа (оплачено)

en: Invalid product type.
uk_UA: Неправильний ID тип товару.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
uk_UA: Ваше замовлення вже не може бути скасовано. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Вам потрібна допомога.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
uk_UA: Будь ласка, увійдіть до свого облікового запису нижче, щоб перейти до форми оплати.

note: translators: %s: image URL
en: Not able to attach "%s".
uk_UA: Не вдається прикріпити "%s".

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
uk_UA: Номер будинку та назва вулиці

en: A product with this ID already exists.
uk_UA: Товар із таким ID вже існує.

note: translators: %d: product ID
en: Invalid product ID %d.
uk_UA: Неправильний ID товару %d.

en: List of upsell products IDs.
uk_UA: Перелік ID товарів для до-продаж (Upsell)

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
uk_UA: Варіація не може бути імпортована: відсутній батьківський ID або батьків ще не існує.

en: Invalid customer query.
uk_UA: Неправильний запит покупця.

en: Shop and search results
uk_UA: Магазин і результати пошуку

en: All Products
uk_UA: Усі товари

en: Set Status - In stock
uk_UA: Статус - Є в наявності

en: Set Status - Out of stock
uk_UA: Статус - Немає в наявності

en: Enable product reviews
uk_UA: Увімкнути відгуки до товарів

en: Locations not covered by your other zones
uk_UA: Місця, що не входять до інших зон доставки

en: Coupon restored
uk_UA: Купон відновлено

en: Order restored
uk_UA: Замовлення відновлено

en: Product restored
uk_UA: Товар відновлено

en: Export Products
uk_UA: Експорт товарів

en: Export products to a CSV file
uk_UA: Експортувати товари до CSV-файлу

en: Which columns should be exported?
uk_UA: Які колонки експортувати?

en: Export all columns
uk_UA: Експортувати всі колонки

en: Which product types should be exported?
uk_UA: Які типи товарів експортувати?

en: Export all products
uk_UA: Експортувати всі товари

en: Product variations
uk_UA: Варіації товарів

en: Generate CSV
uk_UA: Генерувати CSV

en: The homepage URL of your site.
uk_UA: URL домашньої сторінки вашого сайту.

note: Translators: %s: page name.
en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
uk_UA: URL-адреса вашої сторінки %s (поряд із ID сторінки).

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
uk_UA: Цей інструмент дозволяє створювати та завантажувати файл CSV, що містить перелік всіх товарів.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
uk_UA: Дозволити відгуки тільки від "перевірених покупців"

en: Export custom meta?
uk_UA: Експортувати довільні метадані?

en: Yes, export all custom meta
uk_UA: Так, експортувати всі довільні метадані

en: Enable star rating on reviews
uk_UA: Увімкнути зірковий рейтинг у відгуках

en: Star ratings should be required, not optional
uk_UA: Зірковий рейтинг обов’язковий, а не опціональний

en: WooCommerce Extensions
uk_UA: Розширення WooCommerce

en: Subscriptions
uk_UA: Підписки

en: Expired :(
uk_UA: Закінчилася :(

en: Auto renews on:
uk_UA: Авто-оновлення:

en: Expiring soon!
uk_UA: Спливає незабаром!

en: Expires on:
uk_UA: Спливає:

en: Upgrade
uk_UA: Оновлення

en: Inactive
uk_UA: Не активно

en: Connect
uk_UA: Під’єднатися

en: My Subscriptions
uk_UA: Мої підписки

en: Disconnect
uk_UA: Від’єднатися

en: Browse Extensions
uk_UA: Переглянути розширення

en: Upload CSV file
uk_UA: Завантажити CSV

en: Done!
uk_UA: Готово!

en: Published
uk_UA: Опубліковано

en: Visibility in catalog
uk_UA: Видимість в каталозі

en: Short description
uk_UA: Короткий опис

en: Date sale price starts
uk_UA: Початок акції

en: Date sale price ends
uk_UA: Завершення акції

en: Backorders allowed?
uk_UA: Дозволити резервування?

en: Allow customer reviews?
uk_UA: Дозволити відгуки?

en: Images
uk_UA: Зображення

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d name
uk_UA: Назва %d атрибуту

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d value(s)
uk_UA: %d значення атрибуту

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d URL
uk_UA: Завантажити %d URL

en: Download name
uk_UA: Назва завантаження

en: Download URL
uk_UA: URL для завантаження

en: Attribute name
uk_UA: Назва атрибуту

en: Attribute value(s)
uk_UA: Значення атрибуту(-ів)

en: Attribute visibility
uk_UA: Видимість атрибуту

en: Default attribute
uk_UA: Атрибут за замовчуванням

en: Product Title
uk_UA: Назва товару

en: Parent SKU
uk_UA: Батьківський артикул

note: translators: %d: products count
en: %s product updated | %s products updated
uk_UA[0]: %s товар оновлено
uk_UA[1]: %s товари оновлено
uk_UA[2]: %s товарів оновлено

note: translators: %d: products count
en: %s product was skipped | %s products were skipped
uk_UA[0]: %s товар не оновлено
uk_UA[1]: %s товари не оновлено
uk_UA[2]: %s товарів не оновлено

note: translators: %d: products count
en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
uk_UA[0]: Не вдалося імпортувати %s товар
uk_UA[1]: Не вдалося імпортувати %s товари
uk_UA[2]: Не вдалося імпортувати %s товарів

note: translators: %d: import results
en: Import complete!
uk_UA: Імпорт завершено!

en: Reason for failure
uk_UA: Причина невдачі

en: Import Products
uk_UA: Імпорт товарів

en: Column name
uk_UA: Назва колонки

en: Sample:
uk_UA: Приклад:

en: Do not import
uk_UA: Не імпортувати

en: Run the importer
uk_UA: Запустити програму імпорту

en: Importing
uk_UA: Імпортую

en: Choose a CSV file from your computer:
uk_UA: Виберіть CSV-файл з комп'ютера:

en: Update existing products
uk_UA: Оновити існуючі товари

en: Show advanced options
uk_UA: Показати розширені опції

en: Connected to WooCommerce.com
uk_UA: Під’єднано до WooCommerce.com

en: External URL
uk_UA: Зовнішній URL

en: External product
uk_UA: Зовнішній товар

en: Is a global attribute?
uk_UA: Це глобальний атрибут?

en: View import log
uk_UA: Переглянути журнал імпорту

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
uk_UA: На складі

en: Is featured?
uk_UA: Рекомендовано?

en: Download expiry days
uk_UA: Число днів до закінчення Завантаження

en: Map CSV fields to products
uk_UA: Назначити CSV поля товарам

en: Subscription: Unlimited
uk_UA: Підписка: Необмежена

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
uk_UA: Підписка: доступно %1$d сайтів з %2$d

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
uk_UA: <em>або</em> введіть шлях до файлу CSV на своєму сервері:

en: Map to field
uk_UA: Карта поля

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d name
uk_UA: Завантажити %d назву

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d default
uk_UA: Атрибут %d за замовчуванням

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d global
uk_UA: Атрибут %d глобальний

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d visible
uk_UA: Атрибут %d видимий

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
uk_UA: Файл порожній. Завантажте щось більш суттєве. Ця помилка також може бути викликана тим, що завантаження вимикаються у вашому php.ini або post_max_size визначається як менший, ніж upload_max_filesize у php.ini.

en: Column mapping
uk_UA: Колонка відображення

en: Installed Extensions without a Subscription
uk_UA: Встановлені розширення без підписки

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
uk_UA: Недійсний тип файлу. Імпортер підтримує формати файлів CSV і TXT.

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
uk_UA: Підписка: недоступна - %1$d з %2$d вже використовується

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
uk_UA: Ми зробили все, щоб було простіше і легше керувати рухом вперед. Відтепер ви можете керувати всіма покупками WooCommerce безпосередньо в меню Розширення в межах самого плагіна WooCommerce. <a href="%s">Переглянути та керувати</a> вашими розширеннями зараз.

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
uk_UA: Виберіть поля з вашого файлу CSV для позначення полів у полях товарів або для ігнорування під час імпорту.

note: translators: %d: products count
en: %s product imported | %s products imported
uk_UA[0]: %s товар імпортовано
uk_UA[1]: %s товари імпортовано
uk_UA[2]: %s товарів імпортовано

en: Your products are now being imported...
uk_UA: Ваші товари зараз імпортуються...

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
uk_UA: Цей інструмент дозволяє імпортувати (або дописувати) дані товарів з CSV або TXT файлу до вашого магазину.

en: Hide advanced options
uk_UA: Приховати розширені параметри

note: translators: Email address of person who shared the subscription.
en: Shared by %s
uk_UA: Поширено від %s

note: translators: %d: Meta number translators: %s: meta data name
en: Meta: %s
uk_UA: Мета: %s

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
uk_UA: Керуйте своїми підписками, отримуйте важливі сповіщення про товари та оновлення, все завдяки зручності вашої майстерні WooCommerce

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
uk_UA: Після підключення ваші покупки на WooCommerce.com будуть показані тут.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
uk_UA: Не вдалося знайти жодної підписки у вашому обліковому записі WooCommerce.com

en: CSV Delimiter
uk_UA: Роздільник CSV

en: Sorting
uk_UA: Сортування

en: Filter by product type
uk_UA: Фільтрувати за типом

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
uk_UA: Ця опція визначає, на яких сторінках магазину будуть відображатися товари.

en: This is a featured product
uk_UA: Це рекомендований товар

en: Import products from a CSV file
uk_UA: Імпортувати товари з CSV-файлу

en: Copy from billing address
uk_UA: Копіювати з платіжної адреси

en: Create a new webhook
uk_UA: Створити новий вебхук

en: Enable auto-renew
uk_UA: Увімкнути авто-оновлення

en: Renew
uk_UA: Оновити

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>.
uk_UA: Версія %s вже <strong>доступна</strong>.

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
uk_UA: Щоб увімкнути це оновлення, потрібно <strong>активувати</strong> цю підписку.

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
uk_UA: Аутентифікація і кеш підписки оновлено успішно.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: plugins screen url
en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
uk_UA: Під час деактивації розширення  %1$s сталася помилка. Перейдіть на <a href="%2$s">вкладку плагінів</a>, щоб дезактивувати його вручну.

note: translators: %s: product name
en: The extension %s has been deactivated successfully.
uk_UA: Розширення %s успішно деактивовано.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
uk_UA: Під час деактивації підписки на %s сталася помилка. Будь-ласка спробуйте пізніше.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
uk_UA: Термін дії цієї підписки закінчився. Будь ласка, <strong>оновіть</strong>, щоб отримувати оновлення та підтримку.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
uk_UA: Передплата незабаром <strong>закінчиться</strong>.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
uk_UA: Щоб увімкнути це оновлення, потрібно <strong>купити</strong> нову передплату.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
uk_UA: Термін дії цієї підписки закінчився. Зв'яжіться зі своїм власником, щоб <strong>оновити</strong> підписку на отримання оновлень та підтримки.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
uk_UA: Ця передплата закінчується скоро. Будь ласка, <strong>оновіть</strong>, щоб продовжувати отримувати оновлення та підтримку.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
uk_UA: Надійні та безпечні платежі за допомогою кредитних карт або PayPal.

note: translators: %s: product name
en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
uk_UA: Підписка на %s була деактивована успішно. Ви більше не отримуватиме оновлення для цього товару.

note: translators: %s: product name
en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
uk_UA: %s успішно активовано. Тепер ви отримаєте оновлення для цього товару.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
uk_UA: Під час активації %s сталася помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Filter by category
uk_UA: Фільтр по категорії

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
uk_UA: Вебхук (Webhooks) - це повідомлення про події, які надсилаються на ваші обрані URL-адреси. Їх можна використовувати для інтеграції з сторонніми послугами, які їх підтримують.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: deactivate url
en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
uk_UA: Підписку на %1$s успішно вимкнено. Ви більше не отримуватиме оновлення для цього товару. <a href="%2$s">Натисніть тут</a>, якщо ви хочете дезактивувати плагін.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
uk_UA: Версія %s <strong>доступна</strong>. Щоб увімкнути це оновлення, потрібно <strong>купити</strong> нову передплату.

en: WooCommerce Helper
uk_UA: Помічник WooCommerce

en: Looking for the WooCommerce Helper?
uk_UA: Шукаєте WooCommerce Helper?

note: translators: %1$s: helper url, %2$d: number of extensions
en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
uk_UA[0]: Примітка: На даний момент у вас є <a href="%1$s">%2$d розширення</a>, яке слід оновити перед оновленням WooCommerce.
uk_UA[1]: Примітка: На даний момент у вас є <a href="%1$s">%2$d розширення</a>, які слід оновити перед оновленням WooCommerce.
uk_UA[2]: Примітка: На даний момент у вас є <a href="%1$s">%2$d розширень</a>, які слід оновити перед оновленням WooCommerce.

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
uk_UA: Ви успішно відключили свій магазин від WooCommerce.com

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
uk_UA: Ви успішно підключили свій магазин до WooCommerce.com

en: Create an API key
uk_UA: Генерування ключа API

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Back to Attributes
uk_UA: Повернутися до атрибутів

en: Product Export
uk_UA: Експорт товарів

en: Product Import
uk_UA: Імпорт товарів

en: WooCommerce products (CSV)
uk_UA: WooCommerce товари (CSV)

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
uk_UA: Імпортуйте <strong>товари</strong> до вашого магазину з використанням csv-файлу.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
uk_UA: WooCommerce REST API дозволяє зовнішнім програмам бачити та керувати даними магазину. Дозволяється доступ лише із діючими ключами API.

en: Custom Link
uk_UA: Власне посилання

en: WooCommerce Endpoint
uk_UA: Кінцева точка WooCommerce

en: Are you sure you want to delete this log?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей журнал?

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Alba
uk_UA: Альба

en: Satu Mare
uk_UA: Сату-Маре

en: WooCommerce Services
uk_UA: WooCommerce сервіси

en: Chuquisaca
uk_UA: Чукісака

en: Teleorman
uk_UA: Телерман

en: Suceava
uk_UA: Сучава

en: Sibiu
uk_UA: Сібіу

en: Prahova
uk_UA: Прахова

en: Olt
uk_UA: Олт

en: Pando
uk_UA: Пандо

en: Oruro
uk_UA: Оруро

en: La Paz
uk_UA: Ла Паз

en: Cochabamba
uk_UA: Кочабамба

en: Beni
uk_UA: Бені

en: Bihor
uk_UA: Біхор

en: Arad
uk_UA: Арад

en: Covasna
uk_UA: Ковасна

en: Cluj
uk_UA: Клуж

en: Ilfov
uk_UA: Ілфов

en: Hunedoara
uk_UA: Хунедоара

en: Harghita
uk_UA: Харгіта

en: Gorj
uk_UA: Горж

en: Giurgiu
uk_UA: Джурджу

en: Dolj
uk_UA: Долж

en: Tarija
uk_UA: Таріха

en: Potosí
uk_UA: Потосі

en: Vrancea
uk_UA: Вранча

en: Vaslui
uk_UA: Васлуй

en: Tulcea
uk_UA: Тулча

en: Bistrița-Năsăud
uk_UA: Бистриця-Несеуд

en: Bacău
uk_UA: Бакеу

en: Argeș
uk_UA: Арджеш

en: Constanța
uk_UA: Констанца

en: Caraș-Severin
uk_UA: Караш-Северін

en: Buzău
uk_UA: Бузеу

en: București
uk_UA: Бухарест

en: Brașov
uk_UA: Брашов

en: Brăila
uk_UA: Браїла

en: Botoșani
uk_UA: Ботошані

en: Mehedinți
uk_UA: Мехедінць

en: Maramureș
uk_UA: Марамуреш

en: Ialomița
uk_UA: Яломіца

en: Galați
uk_UA: Галац

en: Vâlcea
uk_UA: Вилча

en: Timiș
uk_UA: Тіміш

en: Sălaj
uk_UA: Селаж

en: Neamț
uk_UA: Нямц

en: Mureș
uk_UA: Муреш

note: translators: %s: logout url
en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
uk_UA: Ви точно хочете вийти зі свого аккаунту? <a href="%s">Так, вийти</a>

en: Unknown request method.
uk_UA: Невідомий метод запиту.

en: Create
uk_UA: Створити

en: Value (required)
uk_UA: Значення (обов'язково)

en: Name (required)
uk_UA: Ім’я (обов'язково)

en: Zone ID.
uk_UA: ID зони.

en: Recalculate
uk_UA: Перерахувати

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
uk_UA: Перерахувати підсумки? Порахує податки в залежності від країни покупця (чи базової країни магазину) і оновить підсумки.

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
uk_UA: Всі відсутні сторінки WooCommerce успішно встановлено

en: Taxonomies: Product visibility
uk_UA: Таксономії: видимість товару

note: translators: %s contains the name of the original product.
en: %s (Copy)
uk_UA: (Копія)%s

en: Terms in the product visibility taxonomy.
uk_UA: Групи в таксономії видимості товару.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
uk_UA: Перелік груп таксономії у видимості товару.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
uk_UA: Збільшити поточну ціну на (сталу суму або %):

en: Active plugins
uk_UA: Активні плагіни

en: Parent theme name
uk_UA: Назва батьківської теми

en: Parent theme version
uk_UA: Версія батьківської теми

en: Parent theme author URL
uk_UA: URL автора батьківської теми

en: Sorry, you cannot edit this resource.
uk_UA: Вибачте, Ви не можете редагувати цей ресурс.

en: Invalid product ID
uk_UA: Хибний ID товару

en: Customer sales
uk_UA: Продажі зареєстрованим користувачам

en: Shipping method
uk_UA: Метод доставки

en: Max upload size
uk_UA: Максимальний об’єм файлу

en: PHP version
uk_UA: Версія PHP

en: Decimal separator
uk_UA: Десятковий роздільник

en: Number of decimals
uk_UA: Кількість знаків після коми

en: Server info
uk_UA: Інформація про сервер

en: Thousand separator
uk_UA: Роздільник тисяч

en: Currency position
uk_UA: Позиція валюти

en: cURL version
uk_UA: версія cURL

en: MySQL version
uk_UA: Версія MySQL

en: Customer provided note:
uk_UA: Нотатка від користувача:

note: translators: 1: Number of reviews, 2: Product title. translators: 1: reviews count 2: product name translators: 1: Number of comments, 2: Product title.
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
uk_UA[0]: %1$s відгук для %2$s
uk_UA[1]: %1$s відгуки для %2$s
uk_UA[2]: %1$s відгуків для %2$s

en: Awaiting product image
uk_UA: Зображення товару очікується

en: Zoom in/out
uk_UA: Збільшити/зменшити

en: Toggle fullscreen
uk_UA: На повний екран

en: Close (Esc)
uk_UA: Зачинити (Esc)

en: Search products&hellip;
uk_UA: Пошук товарів&hellip;

en: Share
uk_UA: Поділитися

en: Next (arrow right)
uk_UA: Далі (стрілка вправо)

en: Previous (arrow left)
uk_UA: Попередній (стрілка вліво)

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits translators: %1$s is referring to the payment method brand, %2$s is referring to the last 4 digits of the payment card.
en: %1$s ending in %2$s
uk_UA: %1$s закінчується на %2$s

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
uk_UA[0]: %1$s за %2$s позицію
uk_UA[1]: %1$s за %2$s позиції
uk_UA[2]: %1$s за %2$s позицій

note: translators: 1: user display name 2: logout url
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
uk_UA: Вітаємо, %1$s (не %1$s? <a href="%2$s">Вийти</a>)

note: translators: 1: Orders URL 2: Addresses URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
uk_UA: На сторінці облікового запису ви можете переглядати <a href="%1$s">останні замовлення</a>, керувати вашими <a href="%2$s">відправними та платіжними адресами</a> та <a href="%3$s">редагувати свій пароль та дані облікового запису</a>.

note: translators: %s location.
en: (estimated for %s)
uk_UA: (оцінено в %s)

note: Translators: %1$s App name, %2$s scope.
en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
uk_UA: Це дасть "%1$s" %2$s доступ котрий дозволить:

note: translators: %s: maximum price
en: Max %s
uk_UA: Найбільша %s

note: translators: %s: minimum price
en: Min %s
uk_UA: Найменша %s

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
uk_UA: Платіжний шлюз для цього замовлення не підтримує автоматичні відшкодування.

en: The payment gateway for this order does not exist.
uk_UA: Платіжний шлюз для цього замовлення - не існує.

en: Invalid refund amount.
uk_UA: Хибна сума відшкодування.

en: Iranian toman
uk_UA: Перський туман

en: Fixed product discount
uk_UA: Фіксована знижка на товар

en: Fixed cart discount
uk_UA: Фіксована знижка на кошик

en: Percentage discount
uk_UA: Відсоток знижки

note: translators: %s template
en: %s does not exist.
uk_UA: %s не існує.

note: translators: %s: coupon code translators: %s Coupon code.
en: Coupon: %s
uk_UA: Купон: %s

en: Your password has been reset successfully.
uk_UA: Ваш пароль успішно змінено.

en: Specific countries
uk_UA: Конкретні країни

en: Free shipping
uk_UA: Безкоштовна доставка

en: This method should not be called before plugins_loaded.
uk_UA: Цей метод не повинен викликатись до plugins_loaded.

note: translators: %s: Site name
en: Visit %s admin area:
uk_UA: Відвідайте %s адміністративну частину::

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
uk_UA[0]: Ви отримали наступне повідомлення з журналу WooCommerce:
uk_UA[1]: Ви отримали наступні повідомлення з журналу WooCommerce:
uk_UA[2]: Ви отримали наступні повідомлення з журналу WooCommerce:

note: translators: 1: Site name 2: Maximum level 3: Log count
en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
uk_UA[0]: [%1$s] %2$s: %3$s повідомлення журналу WooCommerce
uk_UA[1]: [%1$s] %2$s: %3$s повідомлення журналу WooCommerce
uk_UA[2]: [%1$s] %2$s: %3$s повідомлень журналу WooCommerce

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
uk_UA: %1$s закінчується на %2$s (дійсна до %3$s/%4$s)

en: Product properties should not be accessed directly.
uk_UA: Властивості товару недоступні напряму.

en: Image url
uk_UA: Шлях до зображення

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
uk_UA: Опціонально введіть шлях URL до зображення логотипу 150x50 пікселів, яке відображатиметься у верхньому лівому куті сторінок оплати PayPal.

note: translators: %s: URL
en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
uk_UA: Для тестування платежів можна скористатись пісочницею PayPal. Зареєструвати <a href="%s">обліковий запис розробника</a>.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for cancelled order %s received
uk_UA: Отримано платіж для скасованого замовлення %s

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
uk_UA: Платіж авторизовано. Змініть статус платежу для обробки або завершіть для отримання коштів.

note: translators: %s: order ID.
en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
uk_UA: Замовлення № %s було позначено платним PayPal IPN, але його раніше було скасовано. Необхідна обробка адміністратора.

note: translators: %s: Paypal gateway error message
en: Payment could not be captured: %s
uk_UA: Не вдалося отримати платіж: %s

note: translators: 1: Authorization ID, 2: Payment status
en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
uk_UA: Платіж неможливо отримати - ID авторизації: %1$s, Статус: %2$s

note: translators: 1: Amount, 2: Authorization ID, 3: Transaction ID
en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
uk_UA: Платіж від %1$s було отримано - ID авторизації: %2$s, ID транзакції: %3$s

note: translators: 1: Path to template file 2: Path to theme folder
en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
uk_UA: Для зміни та редагування даного шаблону скопіюйте %1$s до вашої папки теми: %2$s.

en: Bank
uk_UA: Банк

en: Invalid payment token.
uk_UA: Хибний ключ (токен) платежу.

en: Invalid or missing payment token fields.
uk_UA: Хибні або відсутні поля ключа (токена) платежа.

en: Invalid download.
uk_UA: Хибне завантаження.

en: Invalid coupon.
uk_UA: Хибний купон.

note: translators: 1: Number of database updates performed 2: Database version number
en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
uk_UA: %1$d оновлення завершено. Версія бази даних %2$s

en: Output just the id when the operation is successful.
uk_UA: Якщо операція успішна виводити лише ID.

en: Invalid customer.
uk_UA: Неправильний покупець.

en: Render response in a particular format.
uk_UA: Генерувати відповідь у конкретному форматі.

en: Get the value of an individual field.
uk_UA: Отримати значення одного поля.

note: translators: %s: Route to a given WC-API endpoint
en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
uk_UA: Заголовок схеми для %s не знайдено, оминаємо реєстрацію команд REST.

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Deleted
uk_UA: Видалено

en: Trashed
uk_UA: Видалено в кошик

en: External products cannot be backordered.
uk_UA: Замовлення на зовнішні товари не можуть бути відкладені.

en: External products cannot be stock managed.
uk_UA: Запасами зовнішніх товарів неможливо керувати.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
uk_UA: Обмежити відповідь конкретними полями. По замовчуванню для всіх полів.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
uk_UA: Обов'язково додайте прапорець --user до облікового запису, який має дозволи на цю дію.

en: The id for the resource.
uk_UA: ID ресурсу.

[ctx: Product Attribute]
note: translators: %s: attribute name
en: Product %s
uk_UA: Товар %s

en: Product shipping classes
uk_UA: Класи доставки товару

en: No categories found
uk_UA: Категорій не знайдено

en: Update category
uk_UA: Оновити категорію

en: Edit category
uk_UA: Редагувати категорію

en: Parent category:
uk_UA: Батьківська категорія:

en: Parent category
uk_UA: Батьківська категорія

en: Search categories
uk_UA: Шукати категорії

en: Invalid tax class
uk_UA: Хибний клас податку

note: translators: %s: new order status
en: Order status set to %s.
uk_UA: Статус замовлення встановлено на %s.

en: Invalid product
uk_UA: Хибний товар

en: Search tags
uk_UA: Шукати теги

en: All tags
uk_UA: Всі теги

en: Edit tag
uk_UA: Редагувати тег

en: Popular tags
uk_UA: Популярні теги

en: No tags found
uk_UA: Теги не знайдено

en: Tag
uk_UA: Позначка

en: Choose from the most used tags
uk_UA: Виберіть з-поміж найбільш використовуваних тегів

en: Add or remove tags
uk_UA: Додати чи видалити теги

en: Separate tags with commas
uk_UA: Розділяйте теги комами

en: New tag name
uk_UA: Назва нового тегу

en: New category name
uk_UA: Назва нової категорії

en: Add new category
uk_UA: Додати нову категорію

en: Category | Categories
uk_UA[0]: Категорія
uk_UA[1]: Категорії
uk_UA[2]: Категорій

en: Update tag
uk_UA: Оновити позначку

en: Add new tag
uk_UA: Додати нову позначку

en: Invalid variation ID
uk_UA: Неправильний ID варіації

en: All categories
uk_UA: Усі категорії

en: Visit premium customer support
uk_UA: Відвідайте преміум підтримку користувачів

note: translators: %s: Attribute name.
en: Invalid value posted for %s
uk_UA: Хибне значення записано для %s

en: Invalid data store.
uk_UA: Хибне сховище даних.

en: Invalid billing email address
uk_UA: Хибна платіжна email адреса

en: Invalid role
uk_UA: Хибна роль

en: Invalid email address
uk_UA: Хибна email адреса

en: Street address
uk_UA: Назва вулиці

en: Error:
uk_UA: Помилка:

note: translators: %d item count
en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
uk_UA[0]: %d позиція з вашого попереднього замовлення не доступна в даний момент і не може бути додана в кошик.
uk_UA[1]: %d позиції з вашого попереднього замовлення не доступні в даний момент і не можуть бути додані в кошик.
uk_UA[2]: %d позицій з вашого попереднього замовлення не доступні в даний момент і не можуть бути додані в кошик.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
uk_UA: Квартира, офіс, блок, тощо (опціонально)

note: translators: 1: product name 2: items in stock
en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
uk_UA: %1$s закінчується. %2$d залишилось.

en: Invalid discount type.
uk_UA: Недійсний тип знижки.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add another "%s" to your cart.
uk_UA: Ви не можете додати ще "%s" до кошика.

en: View cart
uk_UA: Переглянути кошик

note: translators: 1: key 2: URL
en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
uk_UA: Щоб  <strong>кешування бази даних</strong> працювало з WooCommerce додайте %1$s до опції "Ignored Query Strings" в <a href="%2$s">налаштуваннях W3 Total Cache</a>.

en: Invalid order
uk_UA: Некоректне замовлення

en: The product review cannot be deleted.
uk_UA: Неможливо видалити відгук про товар.

en: The product review does not support trashing.
uk_UA: Неможливо перемістити в кошик відгук про товар.

en: Updating product review failed.
uk_UA: Оновлення відгуку про товар не вдалось.

en: Creating product review failed.
uk_UA: Створення відгуку про товар не вдалось.

en: The comment has already been trashed.
uk_UA: Коментар вже в кошику.

en: Invalid product review ID.
uk_UA: Хибний ID відгуку про товар.

en: Invalid resource ID.
uk_UA: Хибний ID ресурса.

en: Could not update the attribute.
uk_UA: Не вдалося оновити атрибут.

en: The date the customer was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення покупця, по GMT.

en: The date of the customer last order, as GMT.
uk_UA: Дата останнього замовлення покупця, по GMT.

en: This resource cannot be created.
uk_UA: Цей ресурс неможливо створити.

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
uk_UA: Помилка виклику інструмента. Відсутній зворотній виклик.

en: Tool ran.
uk_UA: Інструмент запущено.

note: translators: %d: amount of orphaned variations
en: %d orphaned variations deleted
uk_UA: %d покинуті варіації видалено

en: Tool return message.
uk_UA: Зворотнє повідомлення інструмента.

en: Did the tool run successfully?
uk_UA: Інструмент запустився успішно?

en: Tool description.
uk_UA: Опис інструмента.

en: What running the tool will do.
uk_UA: Що робитиме запущений інструмент.

en: Tool name.
uk_UA: Назва інструменту.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
uk_UA: Цей інструмент встановить усі відсутні сторінки WooCommerce. Існуючі та налаштовані сторінки не будуть замінені.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни вебхука, по GMT.

en: The date the webhook was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення вебхука, по GMT.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
uk_UA: Дата запису доставки вебхука, по GMT.

en: A unique identifier for the tool.
uk_UA: Унікальний ID інструмента.

en: Invalid tool ID.
uk_UA: Хибний ID інструмента.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
uk_UA: Цей інструмент видалить усі варіації, що не мають батьків.

en: Delete orphaned variations
uk_UA: Видалити осиротілі варіації

en: Orphaned variations
uk_UA: Осиротілі варіації

en: Hide errors from visitors?
uk_UA: Приховати помилки від відвідувачів?

en: Geolocation enabled?
uk_UA: Геолокація увімкнена?

en: SSL forced?
uk_UA: Примусовий SSL?

en: Does this theme have outdated templates?
uk_UA: Ця тема містить застарілі шаблони?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
uk_UA: Ця тема містить файл woocommerce.php?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
uk_UA: Ця тема оголошує підтримку WooCommerce?

en: Is this theme a child theme?
uk_UA: Чи це дочірня тема?

en: Remote GET successful?
uk_UA: Віддалений GET успішний?

en: Remote POST successful?
uk_UA: Віддалений POST успішний?

en: Currency symbol.
uk_UA: Символ валюти.

en: Settings.
uk_UA: Налаштування.

en: Currency.
uk_UA: Валюта.

en: Database.
uk_UA: База даних.

en: Database tables.
uk_UA: Таблиці бази даних.

en: Database prefix.
uk_UA: Префікс бази даних.

en: Theme.
uk_UA: Тема.

en: Latest version of theme.
uk_UA: Остання версія теми.

en: Theme version.
uk_UA: Версія теми.

en: Theme author URL.
uk_UA: URL автора теми.

en: WooCommerce pages.
uk_UA: Сторінки WooCommerce.

en: Remote GET response.
uk_UA: Віддалена відповідь GET.

en: Remote POST response.
uk_UA: Віддалена відповідь POST.

en: Security.
uk_UA: Безпека.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
uk_UA: Групи таксономії для статусів товару/замовлень.

en: Template overrides.
uk_UA: Перевизначення шаблону.

en: Theme name.
uk_UA: Назва теми.

en: Is mbstring enabled?
uk_UA: Чи увімкнено mbstring?

en: Is GZip enabled?
uk_UA: GZip увімкнено?

en: Is DomDocument class enabled?
uk_UA: Клас DomDocument увімкнено?

en: Is SoapClient class enabled?
uk_UA: Клас SoapClient увімкнено?

en: Is SUHOSIN installed?
uk_UA: SUHOSIN встановлено?

en: Is WordPress debug mode active?
uk_UA: Режим налагодження WordPress активовано?

en: Is WordPress multisite?
uk_UA: WordPress мультисайтний?

en: Shipping zone order.
uk_UA: Порядок зон доставки.

en: Shipping zone name.
uk_UA: Назва зони доставки.

en: Shipping zones do not support trashing.
uk_UA: Зони доставки не видаляються.

en: Shipping method settings.
uk_UA: Налаштування способу доставки.

en: Shipping method enabled status.
uk_UA: Статус увімкнено способу доставки.

en: Shipping method sort order.
uk_UA: Порядок сортування способу доставки.

en: Shipping methods do not support trashing.
uk_UA: Спосіб доставки не підтримує видалення в кошик.

en: Resource cannot be created.
uk_UA: Ресурс неможливо створити.

en: Shipping zone location type.
uk_UA: Тип локації зони доставки.

en: Shipping zone location code.
uk_UA: Код локації зони доставки.

en: Shipping method description.
uk_UA: Опис способу доставки.

en: Shipping method title.
uk_UA: Заголовок способу доставки.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
uk_UA: Масив параметрів (пари значень ключів) для способів введення таких як вибір, мультивибір, радіокнопки.

en: Invalid setting group.
uk_UA: Хибна група установки.

en: No setting groups have been registered.
uk_UA: Не зареєстровано груп установок.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
uk_UA: Обмежити результати товарами за максимальною ціною.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
uk_UA: Обмежити результати товарами за мінімальною ціною.

en: Limit result set to products on sale.
uk_UA: Обмежити результати товарами на розпродажі.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
uk_UA: Обмежити результати товарами що "закінчились".

en: Limit result set to products with a specific tax class.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним податковим класом.

en: Default timezone.
uk_UA: Заданий часовий пояс.

en: WordPress language.
uk_UA: Мова WordPress.

en: WordPress memory limit.
uk_UA: Ліміт пам'яті WordPress.

en: WordPress version.
uk_UA: Версія WordPress.

en: Log directory.
uk_UA: Тека журналу.

en: WooCommerce version.
uk_UA: Версія WooCommerce.

en: Environment.
uk_UA: Середовище.

en: Is fsockopen/cURL enabled?
uk_UA: Чи увімкнено fsockopen/cURL?

en: Are WordPress cron jobs enabled?
uk_UA: WordPress cron jobs увімкнено?

en: Invalid setting.
uk_UA: Хибне налаштування.

en: PHP post max size.
uk_UA: PHP максимальний розмір POST.

en: Is log directory writable?
uk_UA: Чи доступний для запису каталог журналу?

en: Site URL.
uk_UA: URL сайту.

en: Home URL.
uk_UA: URL Головної.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
uk_UA: Неможливо створити ресурс. Перевірте, чи вказані ’замовлення’ та ’назва’.

en: Shipping method instance ID.
uk_UA: ID способу доставки.

en: Unique ID for the instance.
uk_UA: Унікальний ID для сутності.

en: Unique ID for the zone.
uk_UA: Унікальний ID для зони.

en: Unique ID for the resource.
uk_UA: Унікальний ID для ресурсу.

en: Method ID.
uk_UA: ID методу.

en: IDs for settings sub groups.
uk_UA: ID для підгруп установок.

en: ID of parent grouping.
uk_UA: ID батьківської групи.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
uk_UA: Унікальний ID, можна використати для з'єднання установок.

en: Settings group ID.
uk_UA: ID налаштувань групи.

en: Shipping method customer facing title.
uk_UA: Видимий покупцю заголовок способу доставки.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
uk_UA: Текст заповнювач, що попередньо відображатиметься в полях для вводу тексту.

en: Setting value.
uk_UA: Значення.

en: Limit result set to featured products.
uk_UA: Обмежити результати "обраними" товарами.

en: The content of the review.
uk_UA: Вміст відгуку.

en: Payment gateway settings.
uk_UA: Налаштування платіжного шлюзу.

en: Payment gateway method description.
uk_UA: Опис методу платіжного шлюзу.

en: Payment gateway method title.
uk_UA: Заголовок методу платіжного шлюзу.

en: Payment gateway description on checkout.
uk_UA: Опис платіжного шлюзу під часу оплати.

en: Payment gateway title on checkout.
uk_UA: Заголовок платіжного шлюзу під час оплати.

en: Start date of sale price, as GMT.
uk_UA: Дата початку розпродажу, за GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
uk_UA: Дата початку розпродажу, за часовим поясом сайту.

en: The date the review was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення відгуку, за GMT.

en: The date the image was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни зображення, за GMT.

en: The date the image was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення зображення, за GMT.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
uk_UA: Текст підказка, що показується користувачу щодо налаштування.

en: Type of setting.
uk_UA: Тип налаштування.

en: The date the order was completed, as GMT.
uk_UA: Дата виконання замовлення, за GMT.

en: The date the order was paid, as GMT.
uk_UA: Дата оплати замовлення, за GMT.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
uk_UA: Читабельна мітка для налаштувань використаних в інтерфейсах.

en: The date the product was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни товару, за GMT.

en: The date the product was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення товару, за GMT.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
uk_UA: Днів до закінчення доступу до завантажуваних файлів.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
uk_UA: Кількість дозволених завантажувань для файлів, після покупки.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
uk_UA: Дата закінчення розпродажу, за часовим поясом сайту.

en: Payment gateway ID.
uk_UA: ID платіжного шлюзу.

en: Default value for the setting.
uk_UA: Значення по замовчуванню.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
uk_UA: Читабельний опис налаштувань використаних в інтерфейсах.

en: Payment gateway enabled status.
uk_UA: Статус увімкнено платіжного шлюзу.

en: Payment gateway sort order.
uk_UA: Порядок сортування платіжного шлюзу.

en: A unique identifier for the setting.
uk_UA: Унікальний ID установки.

en: List of variations IDs.
uk_UA: Перелік ID варіацій.

en: Meta data.
uk_UA: Мета дані.

en: How many times the coupon can be used in total.
uk_UA: Скільки всього разів можна використати купон.

en: The date the order was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни замовлення, за GMT.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
uk_UA: Версія WooCommerce в якій замовлення було змінено востаннє.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
uk_UA: Коли true, платіжний шлюз API використовується для генерування відшкодувань.

en: The date the order refund was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення відшкодування замовлення, за GMT.

en: The date the order was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення замовлення, за GMT.

en: The date when download access expires, as GMT.
uk_UA: Дата закінчення доступу до завантаження, за GMT.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
uk_UA: Якщо true, цей купон не застосовуватиметься до позицій, що мають акційну розпродажну ціну.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
uk_UA: Якщо true і якщо безкоштовна доставка вимагає купону, цей купон активує безкоштовну доставку.

en: Meta ID.
uk_UA: Мета ID.

en: User ID of user who created the refund.
uk_UA: ID користувача розпочавшого відшкодування.

en: The date the order note was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення нотатки замовлення, за GMT.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
uk_UA: Перелік номерів користувачів (або гостьових email адрес), що скористались купоном знижки.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни покупця, за GMT.

en: Is the customer a paying customer?
uk_UA: Цей покупець є платником?

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
uk_UA: Якщо true, нотатка показується покупцям і вони будуть сповіщені. Якщо false, нотатка тільки для довідки адміністратора.

en: Limit result to customers or internal notes.
uk_UA: Обмежити результати покупцями або внутрішніми нотатками.

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
uk_UA[0]: Відстуній параметр OAuth %s
uk_UA[1]: Відстуні параметра OAuth %s
uk_UA[2]: Відстуні параметрів OAuth %s

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
uk_UA: Якщо true, цей купон можна використати тільки індивідуально. Інші застосовані купони будуть видалені з кошика.

en: The date the coupon expires, as GMT.
uk_UA: Дата закінчення дії купона, за GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
uk_UA: Дата закінчення дії купона, за часовим поясом сайту.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни купона, за GMT.

en: The date the coupon was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення купона, за GMT.

en: From %1$s to %2$s
uk_UA: З %1$s по %2$s

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
uk_UA: Сума знижки. Завжди має бути числове значення, навіть якщо встановлюється відсоток.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
uk_UA: Встановити на звичайну ціну зменшено на (сталу суму або %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
uk_UA: Збільшити поточну розпродажну ціну на (сталу суму або %):

en: — No change —
uk_UA: — Без змін —

en: Learn how to update
uk_UA: Дізнайтесь як оновити

en: Outdated templates
uk_UA: Застарілі шаблони

note: Translators: %1$s: Template name, %2$s: Template version, %3$s: Core version.
en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
uk_UA: %1$s версія %2$s застаріла. Версія ядра %3$s

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
uk_UA: Зменшити поточну ціну на (сталу суму або %):

en: Taxonomies: Product types
uk_UA: Таксономії: Типи товарів

en: Error messages should not be shown to visitors.
uk_UA: Повідомлення про помилки не повинні показуватись відвідувачам.

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
uk_UA: Повідомлення про помилки можуть містити чутливу інформацію про ваш магазин. Їх треба приховати від ненадійних відвідувачів.

en: Hide errors from visitors
uk_UA: Приховати помилки від відвідувачів

note: Translators: %s: docs link.
en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
uk_UA: Ваш магазин не використовує HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтесь більше про HTTPS та сертифікати SSL</a>.

en: Secure connection (HTTPS)
uk_UA: Безпечне з'єднання (HTTPS)

en: Security
uk_UA: Безпека

note: Translators: %s: docs link.
en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
uk_UA: Видимість сторінки має бути <a href="%s" target="_blank">відкритою</a>

note: Translators: %s: page name.
en: Edit %s page
uk_UA: Редагувати сторінку %s

en: Is the connection to your store secure?
uk_UA: Чи безпечне з'єднання з вашим магазином?

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: How to update your database table prefix
uk_UA: Як оновити префікс таблиць вашої бази даних

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
uk_UA: %1$s - Ми рекомендуємо використовувати префікс з менш ніж 20 символами. Див: %2$s

en: Database prefix
uk_UA: Префікс бази даних

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
uk_UA: Ви дійсно хочете очистити всі журнали з бази даних?

en: Flush all logs
uk_UA: Очистити всі журнали

en: Delete log
uk_UA: Видалити журнал

en: Legacy API v3 (deprecated)
uk_UA: Спадковий API v3 (застаріло)

en: REST API version used in the webhook deliveries.
uk_UA: Версія REST API використана для доставки вебхуків.

note: translators: %d: rest api version number
en: WP REST API Integration v%d
uk_UA: Інтеграція WP REST API v%d

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
uk_UA: %1$s з %2$s

en: Search for a user&hellip;
uk_UA: Шукати користувача&hellip;

en: Zone regions
uk_UA: Регіони зон

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви дійсно хочете видалити цю зону? Ця дія невідворотна.

en: Enable debug mode
uk_UA: Увімкнути режим налагодження

en: Debug mode
uk_UA: Режим налагодження

en: Shipping zones
uk_UA: Зони доставки

en: Never show quantity remaining in stock
uk_UA: Ніколи не показувати кількість залишків на складі

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
uk_UA: Керує відображенням залишків запасів на зовнішній частині сайту.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
uk_UA: Коли запас товару досягне цієї кількості, ви отримаєте повідомлення на електронну пошту.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
uk_UA: Показувати залишки лише при малих запасах, напр.: "Залишилось лише 2"

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
uk_UA: Завжди показувати залишки, напр.: "Залишилось 12"

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
uk_UA: Коли запас товару досягне цієї кількості, його статус зміниться на "Немає в наявності", і ви отримаєте повідомлення на електронну пошту. Це налаштування не впливає на товари, які зараз мають статус "В наявності".

note: Translators: %s Page contents.
en: Page contents: [%s]
uk_UA: Вміст сторінки: [%s]

en: Choose a product to view stats
uk_UA: Щоб переглянути статистику оберіть товар

note: translators: 1: total refunds 2: total refunded orders 3: refunded items
en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
uk_UA[0]: %1$s відшкодовано %2$d замовлення (%3$d позиція)
uk_UA[1]: %1$s відшкодовано %2$d замовлення (%3$d позиції)
uk_UA[2]: %1$s відшкодовано %2$d замовлень (%3$d позицій)

en: Choose a category to view stats
uk_UA: Для перегляду статистики оберіть категорію

note: translators: 1: total items sold 2: category name
en: %1$s sales in %2$s
uk_UA: %1$s продано в %2$s

en: Add file
uk_UA: Додати файл

en: Enter an optional description for this variation.
uk_UA: Введіть опціональний опис для даної варіації.

en: Length x width x height in decimal form
uk_UA: Довжина Х ширина Х висота Х в десятковій формі

note: translators: %s: Weight unit translators: %s: weight unit translators: %s: weight
en: Weight (%s)
uk_UA: Вага (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Sale price (%s)
uk_UA: Ціна розпродажу (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Regular price (%s)
uk_UA: Звичайна ціна (%s)

en: This lets you choose which products are part of this group.
uk_UA: Це дозволяє вам визначати які товари є частиною даної групи.

en: Grouped products
uk_UA: Згруповані товари

note: translators: 1: refund id 2: refund date
en: Refund #%1$s - %2$s
uk_UA: Відшкодування №%1$s - %2$s

note: translators: refund amount
en: Refund %s manually
uk_UA: Відшкодовано %s вручну

note: translators: refund amount, gateway name
en: Refund %1$s via %2$s
uk_UA: Відшкодовано %1$s через %2$s

note: translators: WooCommerce dimension unit
en: Dimensions (%s)
uk_UA: Розміри (%s)

note: translators: %s: attribute label
en: Any %s&hellip;
uk_UA: Будь який %s&hellip;

note: translators: WooCommerce attribute label
en: No default %s&hellip;
uk_UA: Без замовчувань %s&hellip;

en: Coupon(s)
uk_UA: Купон(и)

note: translators: %s: variation id
en: %s (No longer exists)
uk_UA: %s (Не існує)

en: Note type
uk_UA: Тип нотатки

en: Copy billing address
uk_UA: Копіювати платіжну адресу

en: Address:
uk_UA: Адреса:

note: translators: 1: order type 2: order number
en: %1$s #%2$s details
uk_UA: %1$s №%2$s подробиці

en: Apply to all qualifying items in cart
uk_UA: Застосувати до усіх вибраних позицій в кошику

en: Unlimited usage
uk_UA: Необмежене використання

en: View other orders &rarr;
uk_UA: Переглянути інші замовлення &rarr;

en: Customer payment page &rarr;
uk_UA: Сторінка оплати покупця &rarr;

note: translators: %s: IP address
en: Customer IP: %s
uk_UA: IP адреса покупця: %s

note: translators: %s: tax rates count
en: Import complete - imported %s tax rates.
uk_UA: Імпорт завершено - імпортовано %s податкових ставок.

en: Tool does not exist.
uk_UA: Інструмент не існує.

note: translators: %s: URL
en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
uk_UA: Захищені та безпечні платежі за допомогою кредитних карток або облікового запису PayPal вашого покупця. <a href="%s" target="_blank">Докладніше</a>.

note: translators: 1: customer name, 2 customer id, 3: customer email translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email translators: $1: customer name, $2 customer id, $3: customer email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
uk_UA: %1$s (№%2$s – %3$s)

note: translators: %s: URL to read more about the shop page.
en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
uk_UA: Це сторінка магазину WooCommerce. Сторінка магазину - це спеціальний архів який вміщує ваші товари. <a href="%s">Ви можете прочитати більше про це тут</a>.

en: Address line 2
uk_UA: Додаткова адреса

en: Address line 1
uk_UA: Адреса, рядок 1

en: All sources
uk_UA: Всі джерела

en: Filter by source
uk_UA: Фільтрувати за джерелом

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Level
uk_UA: Рівень

en: Timestamp
uk_UA: Часова відмітка

en: All levels
uk_UA: Всі рівні

en: Filter by level
uk_UA: Фільтрувати за рівнями

en: Debug
uk_UA: Налагодження

en: Info
uk_UA: Інформація

en: Critical
uk_UA: Критично

en: Alert
uk_UA: Увага

en: Emergency
uk_UA: Критичний стан

en: Warning
uk_UA: Увага

en: Notice
uk_UA: Нотатка

en: System status
uk_UA: Стан системи

note: translators: %s: rating
en: %s out of 5
uk_UA: %s з 5

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales this month
uk_UA: %s чистий обсяг продаж за цей місяць

note: translators: %s: review author
en: reviewed by %s
uk_UA: відгук від %s

en: (Public)
uk_UA: (Публічно)

en: Enable archives?
uk_UA: Увімкнути архіви?

note: translators: 1: last access date 2: last access time translators: %1$s: note date %2$s: note time translators: 1 - Product review date, 2: Product review time.
en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

en: Shipping is disabled.
uk_UA: Доставка вимкнена.

en: An invalid setting value was passed.
uk_UA: Хибне значення установки було прийнято.

en: Invalid product tax status.
uk_UA: Хибний статус податку товару.

en: Invalid or duplicated SKU.
uk_UA: Хибний або продубльований артикул (SKU).

en: Invalid catalog visibility option.
uk_UA: Хибна опція видимості каталогу.

en: Invalid currency code
uk_UA: Хибний код валюти

en: Zamfara
uk_UA: Замфара

en: Yobe
uk_UA: Йобе

en: Taraba
uk_UA: Тараба

en: Sokoto
uk_UA: Сокото

en: Rivers
uk_UA: Ріверс

en: Plateau
uk_UA: Плато

en: Oyo
uk_UA: Ойо

en: Osun
uk_UA: Осун

en: Ondo
uk_UA: Ондо

en: Ogun
uk_UA: Огун

en: Nasarawa
uk_UA: Насарава

en: Lagos
uk_UA: Лагос

en: Kwara
uk_UA: Квара

en: Kogi
uk_UA: Когі

en: Kebbi
uk_UA: Кеббі

en: Katsina
uk_UA: Каціна

en: Kano
uk_UA: Кано

en: Kaduna
uk_UA: Кадуна

en: Jigawa
uk_UA: Джигава

en: Imo
uk_UA: Імо

en: Gombe
uk_UA: Гомбе

en: Enugu
uk_UA: Енугу

en: Ekiti
uk_UA: Екіті

en: Edo
uk_UA: Едо

en: Ebonyi
uk_UA: Ебоньї

en: Delta
uk_UA: Дельта

en: Cross River
uk_UA: Крос-Рівер

en: Borno
uk_UA: Борно

en: Benue
uk_UA: Бенуе

en: Bayelsa
uk_UA: Баєлса

en: Bauchi
uk_UA: Баучі

en: Anambra
uk_UA: Анамбра

en: Akwa Ibom
uk_UA: Аква-Ібом

en: Adamawa
uk_UA: Адамава

en: Abuja
uk_UA: Абуджа

en: Abia
uk_UA: Абія

en: L'Aquila
uk_UA: Л'Аквіла

en: Sindh
uk_UA: Сінд

en: Khyber Pakhtunkhwa
uk_UA: Хайбер-Пахтунхва

en: Islamabad Capital Territory
uk_UA: Федеральна столична територія Ісламабад

en: Gilgit Baltistan
uk_UA: Гілгіт-Балтистан

en: FATA
uk_UA: ФКПТ

en: Balochistan
uk_UA: Белуджистан

en: Azad Kashmir
uk_UA: Азад Кашмір

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
uk_UA: Для управління варіаціями товарів використовуйте кінцеву точку /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

note: translators: %s: Class method name. translators: %s: Method name
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
uk_UA: Метод '%s' не реалізовано. Треба перезаписати в підклас.

en: Invalid parent ID
uk_UA: Хибний батьківський ID

en: Wexford
uk_UA: Вексфорд

en: Wicklow
uk_UA: Віклов

en: Westmeath
uk_UA: Західний Міт

en: Waterford
uk_UA: Вотерфорд

en: Tipperary
uk_UA: Тіпперері

en: Sligo
uk_UA: Слайго

en: Roscommon
uk_UA: Роскоммон

en: Offaly
uk_UA: Оффалі

en: Mayo
uk_UA: Мейо

en: Monaghan
uk_UA: Монахан

en: Meath
uk_UA: Міт

en: Laois
uk_UA: Ліїш

en: Leitrim
uk_UA: Літрім

en: Limerick
uk_UA: Лімерік

en: Louth
uk_UA: Лаут

en: Longford
uk_UA: Лонгфорд

en: Kerry
uk_UA: Керрі

en: Kilkenny
uk_UA: Кілкенні

en: Kildare
uk_UA: Кілдер

en: Galway
uk_UA: Голвей

en: Dublin
uk_UA: Дублін

en: Donegal
uk_UA: Донегол

en: Carlow
uk_UA: Карлоу

en: Cavan
uk_UA: Каван

en: Cork
uk_UA: Корк

en: Clare
uk_UA: Клер

en: Ireland
uk_UA: Ірландія

en: Webhook delivery URL.
uk_UA: URL доставки вебхука.

en: Name of the reviewer.
uk_UA: Ім'я оглядача.

en: Review content.
uk_UA: Оглянути вміст.

en: New user password.
uk_UA: Новий пароль користувача.

en: New user email address.
uk_UA: Нова email адреса користувача.

en: Name for the resource.
uk_UA: Назва ресурсу.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
uk_UA: Переконайтесь що вибірка виключає певні ID.

en: Unique identifier for the webhook.
uk_UA: Унікальний ID вебхука.

en: Unique slug for the resource.
uk_UA: Унікальна частина посилання для ресурсу.

en: Email of the reviewer.
uk_UA: E-mail адреса оглядача.

en: Unique identifier for the variable product.
uk_UA: Унікальний ID варіативного товару.

en: Order note content.
uk_UA: Вміст нотатки замовлення.

en: The order ID.
uk_UA: ID замовлення.

en: Limit result set to specific IDs.
uk_UA: Обмежити вибірку певними ID.

en: ID to reassign posts to.
uk_UA: Перепризначити записи на цей ID.

en: New user username.
uk_UA: Новий логін користувача.

en: Unique identifier for the variation.
uk_UA: Унікальний ID варіації.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
uk_UA: Унікальний ID для атрибута значень.

note: translators: %s: attachment id translators: %s: attachment ID translators: %s: image ID
en: #%s is an invalid image ID.
uk_UA: #%s недійсний ID зображення.

en: Extensions
uk_UA: Розширення

en: Installed
uk_UA: Встановлені

en: WooCommerce extensions
uk_UA: Розширення WooCommerce

note: Translators: %s Docs URL.
en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
uk_UA: Примусовий SSL (HTTPS) на сторінках оплати (<a href="%s" target="_blank">Сертифікат SSL обов'язковий</a>).

en: Invalid email type.
uk_UA: Невірний тип email.

en: If the variation is visible.
uk_UA: Якщо варіація є видима.

en: Everywhere
uk_UA: Усюди

note: translators: %s: error message
en: Error: %s.
uk_UA: Помилка: %s.

en: No shipping methods offered to this zone.
uk_UA: Немає способів доставки для цієї зони.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
uk_UA: Оберіть спосіб доставки для додавання. Перелічені лише способи доставки які підтримують зони.

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
uk_UA: Увімкнути режим налагодження доставки щоб показати співпадаючі зони та обійти кеш тарифу доставки.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
uk_UA: Кінцеві точки додаються до URL вашої сторінки для обробки конкретних дій на сторінках облікових записів. Вони повинні бути унікальними або залиште порожнім щоб вимкнути кінцеву точку.

en: North Korean won
uk_UA: Північнокорейська вона

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
uk_UA: Використовуйте <code>[qty]</code> для кількості товарів, <br/><code>[cost]</code> повної вартості товарів, і <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> оплати за відсотковою ставкою.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій обліковий запис &rarr; Замовлення".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій обліковий запис &rarr; Завантаження".

en: No order has been made yet.
uk_UA: Ще не було зроблено жодного замовлення.

en: Password reset email has been sent.
uk_UA: Лист для відновлення паролю надіслано.

en: No downloads available yet.
uk_UA: Немає доступних завантажень.

en: No saved methods found.
uk_UA: Немає збережених варіантів оплати.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
uk_UA: Лист з посиланням для відновлення паролю було надіслано на адресу електронної пошти, прив'язану до вашого облікового запису, доставка повідомлення може зайняти кілька хвилин. Будь ласка, зачекайте не менше 10 хвилин, перш ніж ініціювати ще один запит.

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Next
uk_UA: Далі

note: translators: 1: order number 2: order date 3: order status
en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
uk_UA: Замовлення №%1$s було оформлено %2$s і на даний момент %3$s.

en: Zambian kwacha
uk_UA: Замбійська квача

en: Yemeni rial
uk_UA: Єменський ріал

en: West African CFA franc
uk_UA: Франк КФА BCEAO

en: Solomon Islands dollar
uk_UA: Долар Соломонових Островів

en: Seychellois rupee
uk_UA: Сейшельська рупія

en: Sudanese pound
uk_UA: Суданський фунт

en: South Sudanese pound
uk_UA: Південносуданський фунт

en: Saint Helena pound
uk_UA: Фунт Святої Єлени

en: Sierra Leonean leone
uk_UA: Леоне Сьєрра-Леоне

en: Somali shilling
uk_UA: Сомалійський шилінг

en: Surinamese dollar
uk_UA: Суринамський долар

en: Venezuelan bol&iacute;var
uk_UA: Венесуельський болівар фуерте

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
uk_UA: Самоанська тала

en: Central African CFA franc
uk_UA: Центральноафриканський франк

en: East Caribbean dollar
uk_UA: Східно - карибський долар

en: CFP franc
uk_UA: Французький тихоокеанський франк

note: translators: %s: image URL
en: Error getting remote image %s.
uk_UA: Помилка отримання віддаленого зображення %s.

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
uk_UA: Добра Сан-Томе і Принсіпі

en: Syrian pound
uk_UA: Сирійський фунт

en: Swazi lilangeni
uk_UA: Свазилендський лілангені

en: Tajikistani somoni
uk_UA: Таджицький сомоні

en: Turkmenistan manat
uk_UA: Туркменський манат

en: Tunisian dinar
uk_UA: Туніський динар

en: Tongan pa&#x2bb;anga
uk_UA: Тонганська паанга

en: Trinidad and Tobago dollar
uk_UA: Долар Тринідаду та Тобаго

en: New Taiwan dollar
uk_UA: Новий тайванський долар

en: Tanzanian shilling
uk_UA: Танзанійський шилінг

en: Ugandan shilling
uk_UA: Угандійський шилінг

en: Uruguayan peso
uk_UA: Уругвайський песо

en: Uzbekistani som
uk_UA: Узбецький сом

note: translators: 1: param 2: type
en: %1$s is not of type %2$s
uk_UA: %1$s не є типом %2$s

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
uk_UA: В'єтнамський донг

note: translators: %s: image URL
en: Invalid URL %s.
uk_UA: Невірний URL %s.

en: Vanuatu vatu
uk_UA: Вануатський вату

note: translators: %s: product count translators: %s number of products.
en: %s product | %s products
uk_UA[0]: %s товар
uk_UA[1]: %s товари
uk_UA[2]: %s товарів

en: Qatari riyal
uk_UA: Катарський ріал

en: Serbian dinar
uk_UA: Сербський динар

en: Rwandan franc
uk_UA: Руандійський франк

en: Mozambican metical
uk_UA: Мозамбіцький метікал

en: Namibian dollar
uk_UA: Намібійський долар

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
uk_UA: Нікарагуанська кордова

en: Nepalese rupee
uk_UA: Непальська рупія

en: Omani rial
uk_UA: Оманський ріал

en: Panamanian balboa
uk_UA: Панамське бальбоа

en: Papua New Guinean kina
uk_UA: Кіна Папуа — Нової Гвінеї

en: Polish z&#x142;oty
uk_UA: Польський злотий

en: Transnistrian ruble
uk_UA: Придністровський рубль

en: Paraguayan guaran&iacute;
uk_UA: Парагвайський гуарані

en: Israeli new shekel
uk_UA: Ізраїльський новий шекель

en: Manx pound
uk_UA: Фунт острова Мен

en: Iraqi dinar
uk_UA: Іракський динар

en: Iranian rial
uk_UA: Іранський ріал

en: Icelandic kr&oacute;na
uk_UA: Ісландська крона

en: Jersey pound
uk_UA: Джерсійський фунт

en: Jamaican dollar
uk_UA: Ямайський долар

en: Jordanian dinar
uk_UA: Йорданський динар

en: Kyrgyzstani som
uk_UA: Киргизький сом

en: Cambodian riel
uk_UA: Камбоджійський рієль

en: Comorian franc
uk_UA: Коморський франк

en: Mauritanian ouguiya
uk_UA: Мавританська угія

en: Mauritian rupee
uk_UA: Маврикійська рупія

en: Maldivian rufiyaa
uk_UA: Мальдівська руфія

en: Malawian kwacha
uk_UA: Малавійська квача

en: Kuwaiti dinar
uk_UA: Кувейтський динар

en: Cayman Islands dollar
uk_UA: Долар Кайманових островів

en: Kazakhstani tenge
uk_UA: Казахстанський теньге

en: Lebanese pound
uk_UA: Ліванський фунт

en: Sri Lankan rupee
uk_UA: Шрі-Ланкійська рупія

en: Liberian dollar
uk_UA: Ліберійський долар

en: Lesotho loti
uk_UA: Лоті Лесото

en: Libyan dinar
uk_UA: Лівійський динар

en: Moroccan dirham
uk_UA: Марокканський дирхам

en: Moldovan leu
uk_UA: Молдовський лей

en: Malagasy ariary
uk_UA: Малагасійський аріарі

en: Macedonian denar
uk_UA: Македонський денар

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
uk_UA: Монгольський тугрик

en: Macanese pataca
uk_UA: Патака Макао

en: Burmese kyat
uk_UA: М'янмський к'ят

en: Haitian gourde
uk_UA: Гаїтянський гурд

en: Costa Rican col&oacute;n
uk_UA: Костариканський колон

en: Cuban convertible peso
uk_UA: Обмінний кубинський песо

en: Cuban peso
uk_UA: Кубинський песо

en: Cape Verdean escudo
uk_UA: Ескудо Кабо-Верде

en: Djiboutian franc
uk_UA: Франк Джибуті

en: Algerian dinar
uk_UA: Алжирський динар

en: Eritrean nakfa
uk_UA: Еритрейська накфа

en: Ethiopian birr
uk_UA: Ефіопський бир

en: Euro
uk_UA: Євро

en: Fijian dollar
uk_UA: Долар Фіджі

en: Falkland Islands pound
uk_UA: Фолклендський фунт

en: Georgian lari
uk_UA: Грузинський ларі

en: Guernsey pound
uk_UA: Гернсійський фунт

en: Ghana cedi
uk_UA: Ганський седі

en: Gibraltar pound
uk_UA: Гібралтарський фунт

en: Gambian dalasi
uk_UA: Гамбійський даласі

en: Guinean franc
uk_UA: Гвінейський франк

en: Guatemalan quetzal
uk_UA: Гватемальський кецаль

en: Guyanese dollar
uk_UA: Гайанський долар

en: Honduran lempira
uk_UA: Гондураська лемпіра

en: Bitcoin
uk_UA: Біткоін

en: Bhutanese ngultrum
uk_UA: Бутанський нгултрум

en: Botswana pula
uk_UA: Ботсванська пула

en: Belarusian ruble
uk_UA: Білоруський рубль

en: Belize dollar
uk_UA: Белізський долар

en: Congolese franc
uk_UA: Конголезький франк

en: Bahraini dinar
uk_UA: Бахрейнський динар

en: Burundian franc
uk_UA: Бурундійський франк

en: Bermudian dollar
uk_UA: Бермудський долар

en: Brunei dollar
uk_UA: Брунейський долар

en: Bolivian boliviano
uk_UA: Болівійський болівіано

en: Bahamian dollar
uk_UA: Багамський долар

en: File
uk_UA: Файл

en: Afghan afghani
uk_UA: Афганський афгані

en: Albanian lek
uk_UA: Албанський лек

en: Armenian dram
uk_UA: Вірменський драм

en: Netherlands Antillean guilder
uk_UA: Нідерландський антильський гульден

en: Aruban florin
uk_UA: Арубський флорін

en: Azerbaijani manat
uk_UA: Азербайджанський манат

en: Current page of the collection.
uk_UA: Поточна сторінка колекції.

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
uk_UA: Дозволяє вам встановити фіксовану ставку на доставку.

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
uk_UA: Конвертовна марка

en: Barbadian dollar
uk_UA: Барбадоський долар

en: Expires
uk_UA: Спливає

en: The date you provided is invalid.
uk_UA: Надана дата невірна.

en: Optional cost for local pickup.
uk_UA: Додаткова ціна для самовивозу.

en: Local delivery (legacy)
uk_UA: Місцева доставка (застаріло)

en: Free shipping (legacy)
uk_UA: Безкоштовна доставка (застаріло)

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
uk_UA: Одного разу вимкнений, цей застарілий спосіб більше не буде доступним.

en: A minimum order amount
uk_UA: Мінімальна сума замовлення

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
uk_UA: Кожні %d хвилин

en: Make default
uk_UA: Зробити за замовчуванням

en: Local pickup (legacy)
uk_UA: Самовивіз (застаріло)

en: International flat rate (legacy)
uk_UA: Міжнародний єдиний тариф (застаріло)

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
uk_UA: Цей метод застарів у версії 2.6.0 та буде видалений в майбутніх версіях - ми рекомендуємо вимкнути та встановити нові тарифи за допомогою <a href="%s">Зон Доставки</a>.

en: Flat rate (legacy)
uk_UA: Єдиний тариф (застаріло)

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
uk_UA: Безкоштовна доставка - це спеціальний метод, що може бути викликаний купонами або мінімальною сумою покупки.

en: Angolan kwanza
uk_UA: Ангольська кванза

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Maximum number of items to be returned in result set.
uk_UA: Максимальна кількість елементів у наборі результатів.

en: Limit results to those matching a string.
uk_UA: Обмежити результати по запиту.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
uk_UA: Область запиту; визначає поля відповіді.

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
uk_UA: Дозволити покупцям забирати замовлення самостійно. По замовчуванню, при використанні самовивозу, базові податки будуть нараховані незалежно від адреси покупця.

en: Zone
uk_UA: Зона

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
uk_UA: Чи застосовується ця ставка податку також до доставки.

en: Undo?
uk_UA: Відмінити?

en: Tax class name.
uk_UA: Назва класу податку.

en: Tax rate.
uk_UA: Податкова ставка.

en: Tax rate name.
uk_UA: Назва податкової ставки.

en: Indicates the order that will appear in queries.
uk_UA: Позначає замовлення, яке з'явиться у запитах.

en: Sort by tax class.
uk_UA: Сортувати за класом податку.

en: The delivery duration, in seconds.
uk_UA: Тривалість доставки, в секундах.

en: Country ISO 3166 code.
uk_UA: Код країні у форматі ISO 3166.

en: Request headers.
uk_UA: Заголовки запиту.

en: Request body.
uk_UA: Тіло запиту.

en: The HTTP response message from the receiving server.
uk_UA: Повідомлення HTTP відповіді з отримуючого сервера.

en: The HTTP response code from the receiving server.
uk_UA: Код HTTP відповіді з отримуючого сервера.

en: Array of the response headers from the receiving server.
uk_UA: Масив заголовків відповіді з отримуючого сервера.

en: Return to shop
uk_UA: Повернутись в магазин

en: Go to shop
uk_UA: До магазину

en: Insert into product
uk_UA: Вставити в товар

en: Filter products
uk_UA: Фільтрувати товари

en: Products navigation
uk_UA: Навігація по товарам

en: Filter orders
uk_UA: Фільтрувати замовлення

en: Orders navigation
uk_UA: Навігація по замовленням

en: Filter coupons
uk_UA: Фільтрувати купони

en: Coupons navigation
uk_UA: Навігація по купонам

note: translators: %s: page
en: Orders (page %d)
uk_UA: Замовлення (сторінка %d)

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
uk_UA[0]: %s та %d інший регіон
uk_UA[1]: %s та%d інші регіони
uk_UA[2]: %s та %d інші регіони

en: Order on-hold
uk_UA: Замовлення на утриманні

en: Uploaded to this product
uk_UA: Завантажено до товару

en: Tax priority.
uk_UA: Пріоритет податку.

en: Payment method deleted.
uk_UA: Спосіб оплати видалений.

en: This payment method was successfully set as your default.
uk_UA: Цей спосіб оплати успішно встановлено за замовчуванням.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
uk_UA: Не обрано способу доставки. Будь ласка перевірте вашу адресу повторно, або зв'яжіться з нами, якщо потрібна допомога.

en: Please enter an address to continue.
uk_UA: Для продовження введіть, будь ласка, адресу.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
uk_UA: Обмежити набір результатів вебхуками з конкретним статусом.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни вебхука, за часовим поясом сайту.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення вебхука, за часовим поясом сайту.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
uk_UA: На цей URL доставляється корисний вантаж вебхука.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
uk_UA: Назви дій WooCommerce, пов'язаних з цим вебхуком.

en: Webhook event.
uk_UA: Подія вебхука.

en: Webhook resource.
uk_UA: Ресурс вебхука.

en: Webhook topic.
uk_UA: Тема вебхука.

en: Webhook status.
uk_UA: Статус вебхука.

en: Webhook topic must be valid.
uk_UA: Тема вебхука повинена бути вірною.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
uk_UA: URL доставки вебхука повинен бути коректним URL, що починається з http:// або https://.

en: Webhook topic is required and must be valid.
uk_UA: Тема вебхука обов'язкова та має бути вірною.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
uk_UA: Дата, коли доставка вебхука була записана в журнал за часовим поясом сайту.

en: The response body from the receiving server.
uk_UA: Тіло відповіді з отримуючого сервера.

en: The URL where the webhook was delivered.
uk_UA: URL - куди вебхука був доставлений.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
uk_UA: Зрозумілий підсумок відповіді, включаючий код відповіді HTTP, повідомлення та тіло.

en: Whether or not this is a compound rate.
uk_UA: Чи є дана ставка змішаною.

en: A human-readable description of the resource.
uk_UA: Зрозумілий опис ресурсу.

en: Taxes do not support trashing.
uk_UA: Податки не можна видалити в смітник.

note: translators: 1: plugin name, 2: URL to WP plugin page.
en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
uk_UA: %1$s встановлено, але не вдалось активувати. <a href="%2$s">Будь ласка натисніть сюди для активації вручну.</a>

note: translators: 1: plugin name, 2: error message, 3: URL to install plugin manually. translators: 1: theme slug, 2: error message, 3: URL to install theme
en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
uk_UA: %1$s не встановлюється (%2$s). <a href="%3$s">Будь ласка натисніть сюди для встановлення вручну.</a>

en: Return to emails
uk_UA: Повернутись до E-mails

en: Coupons list
uk_UA: Перелік купонів

en: Orders list
uk_UA: Перелік замовлень

en: Products list
uk_UA: Перелік товарів

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
uk_UA: &quot;%s&quot; не знайдено

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
uk_UA: Секретний ключ, який використовується для створення хешу доставленого вебхуку та надається в заголовках запиту. Початково буде використано хеш MD5 із ID | логіна поточного користувача, якщо його не вказано.

en: A friendly name for the webhook.
uk_UA: Зручна назва вебхука.

en: Invalid webhook ID.
uk_UA: Хибний ID вебхука.

en: Postcode / ZIP.
uk_UA: Поштовий індекс.

en: State code.
uk_UA: Код області.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
uk_UA: Алфавітно-цифровий ID ресурсу.

en: List of top sellers products.
uk_UA: Перелік товарів топ-продаж.

en: List of sales reports.
uk_UA: Перелік звітів продаж.

en: Quantity ordered.
uk_UA: Замовлено кількість.

en: Tax class of product.
uk_UA: Податковий клас товару.

en: Product price.
uk_UA: Ціна товару.

en: Line taxes.
uk_UA: Стрічка податків.

en: Tax subtotal.
uk_UA: Проміжний підсумок податків.

en: Line subtotal (before discounts).
uk_UA: Стрічка проміжного підсумку (до знижок).

en: Line subtotal tax (before discounts).
uk_UA: Стрічка проміжного підсумку податків (до знижок).

en: Line total (after discounts).
uk_UA: Стрічка підсумку  (після знижок).

en: Number of decimal points to use in each resource.
uk_UA: Кількість знаків після коми, для використання в кожному ресурсі.

en: Line total tax (after discounts).
uk_UA: Стрічка підсумку податків (після знижок).

en: Tax total.
uk_UA: Підсумок податків.

en: Meta key.
uk_UA: Мета ключ.

en: Meta value.
uk_UA: Мета значення.

en: Order status.
uk_UA: Статус замовлення.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення замовлення, згідно часового поясу сайту.

en: Total discount tax amount for the order.
uk_UA: Загальний підсумок податку для замовлення.

en: Total shipping tax amount for the order.
uk_UA: Загальний підсумок податку на доставку для замовлення.

en: Sum of line item taxes only.
uk_UA: Тільки сума податків позиції.

en: Grand total.
uk_UA: Всього.

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
uk_UA: Код країни у форматі ISO 3166-1 alpha-2.

en: Shipping address.
uk_UA: Адреса доставки.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
uk_UA: Дата виконання замовлення, згідно часового поясу сайту.

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
uk_UA: MD5 хеш позицій кошика, щоб переконатись що замовлення не змінювались.

en: Tax lines data.
uk_UA: Дані податків.

en: Tax rate code.
uk_UA: Код податкової ставки.

en: Tax rate label.
uk_UA: Позначка податкової ставки.

en: Tax total (not including shipping taxes).
uk_UA: Підсумок податків (не включаючи податки на доставку).

en: Shipping tax total.
uk_UA: Підсумок податку на доставку.

en: Shipping lines data.
uk_UA: Дані доставки.

en: Fee lines data.
uk_UA: Дані зборів.

en: Fee name.
uk_UA: Назва збору.

en: Tax class of fee.
uk_UA: Податковий клас збору.

en: Tax status of fee.
uk_UA: Податковий статус збору.

en: Coupons line data.
uk_UA: Дані купонів.

en: Discount total.
uk_UA: Підсумок знижки.

en: Discount total tax.
uk_UA: Підсумок податків на знижку.

en: Refund reason.
uk_UA: Причина повернення.

en: Refund total.
uk_UA: Підсумок повернень.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation width (%s).
uk_UA: Ширина варіації (%s).

note: translators: %s: weight unit
en: Variation weight (%s).
uk_UA: Вага варіації (%s).

en: Variation URL.
uk_UA: URL варіації.

en: Variation sale price.
uk_UA: Розпродажна ціна варіації.

en: Variation regular price.
uk_UA: Звичайна ціна варіації.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation length (%s).
uk_UA: Довжина варіації (%s).

en: HTML description of the resource.
uk_UA: HTML опис ресурсу.

en: Variation image data.
uk_UA: Дані зображення варіації.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation height (%s).
uk_UA: Висота варіації (%s).

en: Number of published products for the resource.
uk_UA: Кількість опублікованих товарів для ресурсу.

en: Attribute name.
uk_UA: Назва атрибуту.

en: Type of attribute.
uk_UA: Тип атрибуту.

en: Variation dimensions.
uk_UA: Габарити варіації.

en: Category name.
uk_UA: Назва категорії.

en: Image data.
uk_UA: Дані зображення.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення зображення, згідно часового поясу сайту.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни зображення, згідно часового поясу сайту.

en: Image URL.
uk_UA: URL зображення.

en: Image name.
uk_UA: Назва зображення.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення відгуку, згідно часового поясу сайту.

en: Review rating (0 to 5).
uk_UA: Оцінка відгуку (від 0 до 5).

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
uk_UA: Показує чи автор відгуку купував товар чи ні.

en: Shipping class name.
uk_UA: Назва класу доставки.

en: Image alternative text.
uk_UA: Альтернативний текст зображення.

en: Product URL.
uk_UA: URL товару.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення товару, згідно часового поясу сайту.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни товару, згідно часового поясу сайту.

en: Product status (post status).
uk_UA: Статус товару (статус запису)

en: Featured product.
uk_UA: Рекомендований товар.

en: Catalog visibility.
uk_UA: Видимість каталогу.

en: Product description.
uk_UA: Опис товару.

en: Product short description.
uk_UA: Короткий опис товару.

en: Current product price.
uk_UA: Поточна ціна товару.

en: Product regular price.
uk_UA: Звичайна ціна товару.

en: Product sale price.
uk_UA: Розпродажна ціна товару.

en: Start date of sale price.
uk_UA: Дата початку розпродажу.

en: Price formatted in HTML.
uk_UA: Ціна у форматі HTML.

en: Shows if the product is on sale.
uk_UA: Показує чи товар на розпродажі.

en: Shows if the product can be bought.
uk_UA: Показує чи товар можна купити.

en: If the product is virtual.
uk_UA: Якщо товар віртуальний.

en: If the product is downloadable.
uk_UA: Якщо товар можна завантажити.

en: Product external URL. Only for external products.
uk_UA: Зовнішній URL товару. Тільки для зовнішніх товарів.

en: Product external button text. Only for external products.
uk_UA: Зовнішній текст кнопки товару. Тільки для зовнішніх товарів.

en: Tax status.
uk_UA: Статус податку.

en: Stock management at product level.
uk_UA: Керування запасами на рівні товарів.

en: Stock quantity.
uk_UA: Кількість в запасі.

en: Allow one item to be bought in a single order.
uk_UA: Дозволити купувати один товар на одне замовлення.

note: translators: %s: weight unit
en: Product weight (%s).
uk_UA: Вага товару (%s).

en: Product dimensions.
uk_UA: Габарити товару.

note: translators: %s: dimension unit
en: Product length (%s).
uk_UA: Довжина товару (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product width (%s).
uk_UA: Ширина товару (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product height (%s).
uk_UA: Висота товару (%s).

en: Totals.
uk_UA: Підсумки.

en: Shows if the product need to be shipped.
uk_UA: Показує чи треба доставляти товар.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
uk_UA: Показує чи доставка товару оподатковується.

en: Total shipping amount for the order.
uk_UA: Загальний підсумок доставки замовлення.

en: Allow reviews.
uk_UA: Дозволити відгуки.

en: Reviews average rating.
uk_UA: Середня оцінка відгуків.

en: Amount of reviews that the product have.
uk_UA: Кількість відгуків товару.

en: Total of refunded orders.
uk_UA: Всього повернуто замовлень.

en: Total of orders placed.
uk_UA: Всього прийнято замовлень.

en: Total of items purchased.
uk_UA: Всього придбано товарів.

en: Total of coupons used.
uk_UA: Всього купонів використано.

en: Total number of purchases.
uk_UA: Загальна кількість продажів.

en: Total discount amount for the order.
uk_UA: Загальний підсумок знижки замовлення.

en: Total charged for taxes.
uk_UA: Всього зібрано податку.

en: Total charged for shipping.
uk_UA: Всього зібрано за доставку.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
uk_UA: Позиція зображення. 0 означає, що зображення рекомендоване.

en: List of attributes.
uk_UA: Список атрибутів.

en: Attribute position.
uk_UA: Позиція атрибуту.

en: Define if the attribute can be used as variation.
uk_UA: Визначає чи атрибут можна використати як варіацію.

en: List of variations.
uk_UA: Список варіацій.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення варіації, згідно часового поясу сайту.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни варіації, згідно часового поясу сайту.

en: Current variation price.
uk_UA: Поточна ціна варіації.

en: Shows if the variation is on sale.
uk_UA: Показує чи варіація на розпродажі.

en: Shows if the variation can be bought.
uk_UA: Показує чи варіація доступна для покупки.

en: If the variation is virtual.
uk_UA: Якщо варіація віртуальна.

en: If the variation is downloadable.
uk_UA: Якщо варіація завантажувана.

en: Stock management at variation level.
uk_UA: Керування запасами на рівні варіації.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
uk_UA: Керує чи буде варіація - позначена як "в наявності" чи "нема в наявності" у фронтенді.

en: Gross sales in the period.
uk_UA: Валовий продаж за період.

en: Report period.
uk_UA: Період звіту.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни замовлення, згідно часового поясу сайту.

en: Fee name is required.
uk_UA: Назва збору є обов'язковою.

en: Group type.
uk_UA: Тип групування.

en: Net sales in the period.
uk_UA: Чистий продаж за період.

en: Average net daily sales.
uk_UA: Середній чистий продаж за день.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним статусом.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним типом.

en: Limit result set to products with a specific attribute.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним атрибутом.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним артикулом (SKU).

en: Menu order, used to custom sort products.
uk_UA: Порядок меню, використовуваний для користувацького сортування товарів.

en: Shows if the variation is on backordered.
uk_UA: Показує, що варіація зарезервована.

en: Shows if the product is on backordered.
uk_UA: Показує чи товар зарезервовано.

en: Shows if backorders are allowed.
uk_UA: Показує чи дозволене резервування.

en: Amount of sales.
uk_UA: Обсяг продаж.

en: Product type.
uk_UA: Тип товару.

en: Reviewer name.
uk_UA: Ім'я автора відгуку.

en: Category archive display type.
uk_UA: Тип відображення архіву категорій.

en: Default sort order.
uk_UA: Порядок сортування по замовчуванню.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
uk_UA: Якщо керування запасами увімкнене, це керує чи дозволене резервування.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
uk_UA: Порядок меню, для користувацького сортування ресурсів.

en: Term name.
uk_UA: Назва значення.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
uk_UA: Обмежити набір результатів замовленнями з конкретним статусом.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
uk_UA: Обмежити набір результатів замовленнями з конкретним товаром.

en: Shipping method name.
uk_UA: Назва способу доставки.

en: Show if is a compound tax rate.
uk_UA: Показує чи це змішана податкова ставка.

en: Shows where the order was created.
uk_UA: Показує де було створене замовлення.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
uk_UA: Визначає чи замовлення оплачене. Встановить статус на "Обробляється" та зменшить запас позицій.

en: Payment method title.
uk_UA: Назва способу оплати.

en: Billing address.
uk_UA: Платіжна адреса.

en: Sum of all taxes.
uk_UA: Сума всіх податків.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
uk_UA: Валюта  у форматі ISO, з якою було створено замовлення.

en: Coupon code is required.
uk_UA: Код купона обов'язковий.

en: Meta label.
uk_UA: Мета мітка.

en: Line item meta data.
uk_UA: Мета дані позиції.

en: Variation ID, if applicable.
uk_UA: Ідентифікатор варіації, якщо застосовний.

en: True the prices included tax during checkout.
uk_UA: Податки включені в ціни, під час оформлення.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
uk_UA: Дата оплати замовлення, за часовим поясом сайту..

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним номером класу доставки.

en: Invalid product.
uk_UA: Не вірний товар.

en: The ID for the parent of the resource.
uk_UA: Номер батьківського ресурсу.

en: End date of sale price.
uk_UA: Дата закінчення розпродажу.

en: Defaults variation attributes.
uk_UA: Атрибути варіації за замовчуванням.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним ID тегу.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним ID категорії.

en: Limit result set to products with a specific slug.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретною частиною посилання.

en: List of grouped products ID.
uk_UA: Перелік згрупованих ID товарів.

en: List of images.
uk_UA: Перелік зображень.

en: Tag slug.
uk_UA: Частина посилання тегу.

en: Tag ID.
uk_UA: ID тегу.

en: List of tags.
uk_UA: Перелік тегів.

en: Category slug.
uk_UA: Частина посилання категорії.

en: Category ID.
uk_UA: ID категорії.

en: List of categories.
uk_UA: Перелік категорій.

en: Product parent ID.
uk_UA: ID батьківського товару.

en: List of cross-sell products IDs.
uk_UA: Перелік ID супутніх товарів, для покупки разом (cross-sell).

en: List of up-sell products IDs.
uk_UA: Перелік ID товарів для росту продаж (up-sell)

en: Shipping class ID.
uk_UA: ID класу доставки.

en: Shipping class slug.
uk_UA: Частина посилання класу доставки.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
uk_UA: Тип завантаження, керує схемою у зовнішній частині сайту.

en: List of downloadable files.
uk_UA: Перелік завантажуваних файлів.

en: Unique identifier.
uk_UA: Унікальний ID.

en: Product slug.
uk_UA: Частина посилання товару.

en: Tag name.
uk_UA: Назва тегу.

en: Reviewer email.
uk_UA: E-mail адреса автора відгуку.

en: Image ID.
uk_UA: ID зображення.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
uk_UA: Алфавітно-цифровий ID ресурсу, унікальний для свого типу.

en: Refund ID.
uk_UA: ID повернення.

en: List of refunds.
uk_UA: Перелік повернень.

en: Shipping method ID.
uk_UA: ID способу доставки.

en: Unique transaction ID.
uk_UA: Унікальний ID транзакції.

en: Payment method ID.
uk_UA: ID способу оплати.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
uk_UA: ID користувача, який створив замовлення. 0 для гостей.

en: Parent order ID.
uk_UA: ID батьківського замовлення.

en: Order item ID provided is not associated with order.
uk_UA: Наданий ID позиції замовлення не пов'язаний з замовленням.

en: Shipping method ID is required.
uk_UA: ID способу доставки є обов'язковим.

en: Product ID or SKU is required.
uk_UA: ID товару або артикул є обов'язковим.

en: Enable/Disable attribute archives.
uk_UA: Увімкнути/вимкнути архіви атрибутів.

en: Attribute ID.
uk_UA: ID атрибуту.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
uk_UA: Визначає чи атрибут буде видимою у вкладці "Характеристики" сторінки товару.

en: Variation ID.
uk_UA: ID варіації.

en: Customer's IP address.
uk_UA: IP адреса покупця.

en: User agent of the customer.
uk_UA: Агент користувача покупця.

en: Note left by customer during checkout.
uk_UA: Нотатка залишена покупцем під час оформлення замовлення.

en: Optional note to send the customer after purchase.
uk_UA: Можливе сповіщення для надсилання покупцю після покупки.

en: Customer ID is invalid.
uk_UA: Невірний ID покупця.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
uk_UA: Обмежити набір результатів замовленнями з конкретним покупцем.

en: Selected attribute term name.
uk_UA: Обрана назва значення атрибута.

en: List of available term names of the attribute.
uk_UA: Перелік доступних назв значень атрибута.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
uk_UA: Обмежити результат товарами з конкретним номером значенням атрибута (присвоєний атрибут обов'язковий).

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
uk_UA: Повернути розпродажі до певної дати початку. Дата має бути вказана у форматі %s.

en: List of related products IDs.
uk_UA: Перелік ID супутніх товарів.

en: Line item ID is required.
uk_UA: ID позиції обов'язковий.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
uk_UA: Остаточно видалити, пропустивши переміщення до смітника.

en: UTC DateTime when the coupon expires.
uk_UA: Дата і час UTC, коли завершиться дія купона.

en: Coupon code.
uk_UA: Код купона.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення купона, згідно з часовим поясом сайту.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни купона, згідно з часовим поясом сайту.

en: Coupon description.
uk_UA: Опис купона.

en: Determines the type of discount that will be applied.
uk_UA: Визначає який тип знижки буде застосовано.

en: Number of times the coupon has been used already.
uk_UA: Разів купон було використано.

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
uk_UA: Максимальна кількість позицій в кошику до яких можна застосувати купон.

en: File name.
uk_UA: Назва файлу.

en: File URL.
uk_UA: URL файлу.

en: Cannot create existing resource.
uk_UA: Неможливо створити існуючий ресурс.

en: Last order data.
uk_UA: Дані останнього замовлення.

en: Refund amount must be greater than zero.
uk_UA: Сума повернення повинна бути додатною.

en: Cannot create order refund, please try again.
uk_UA: Не вдалось створити повернення, будь ласка спробуйте ще раз.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення повернення, згідно часового поясу сайту.

en: The coupon code cannot be empty.
uk_UA: Код купона не може бути порожнім.

en: Download file URL.
uk_UA: URL файлу для завантаження.

en: Downloadable file name.
uk_UA: Назва завантажуваного файлу.

en: Order key.
uk_UA: Ключ замовлення.

en: Number of downloads remaining.
uk_UA: Залишилось завантажень.

en: File details.
uk_UA: Подробиці файлу.

en: Postal code.
uk_UA: Поштовий індекс.

en: ISO code of the country.
uk_UA: ISO код країни.

en: Phone number.
uk_UA: Номер телефону.

en: Refund amount.
uk_UA: Сума повернення.

en: Reason for refund.
uk_UA: Причина повернення.

en: Product name.
uk_UA: Назва товару.

en: First name.
uk_UA: Ім'я.

en: Last name.
uk_UA: Прізвище.

en: Company name.
uk_UA: Назва компанії.

en: City name.
uk_UA: Назва міста.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
uk_UA: Дата припинення доступу до завантаження, згідно часового поясу сайту.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
uk_UA: Під час спроби створення повернення з допомогою API платіжного шлюзу виникла помилка.

en: Webhooks do not support trashing.
uk_UA: Вебхуки не можна видалити в смітник.

en: Address line 1.
uk_UA: Стрічка адреси 1.

en: Address line 2.
uk_UA: Стрічка адреси 2.

en: Limit result set to resources with a specific role.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами з конкретною роллю.

en: Total amount spent.
uk_UA: Всього витрачено.

en: Customers do not support trashing.
uk_UA: Покупці не можуть бути видалені в смітник.

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
uk_UA: Мінімальна сума замовлення в кошику, до того як можна застосувати купон знижки.

en: Limit result set to resources with a specific code.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами з конкретним кодом.

en: The API key provided does not have write permissions.
uk_UA: Наданий ключ API не має дозволів на запис.

en: The API key provided does not have read permissions.
uk_UA: Наданий ключ API не має дозволів на читання.

en: Invalid timestamp.
uk_UA: Невірна часова відмітка.

en: Consumer key is invalid.
uk_UA: Неправильний ключ споживача.

en: Invalid order item.
uk_UA: Неправильна позиція замовлення.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
uk_UA: Неправильний підпис - надані підписи не співпадають.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
uk_UA: Неправильний підпис  - метод підпису неправильний.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
uk_UA: Неправильний підпис - не вдалось сортувати параметри.

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
uk_UA: Способи доставки з попередньої версії (Єдиний тариф, міжнародний єдиний тариф, Самовивіз, Місцева доставка, та Безкоштовна доставка) - застаріли, але працюватимуть надалі як і раніше, поки що. <b><em>Їх буде видалено в майбутніх версіях WooCommerce </em></b>. Ми рекомендуємо якомога швидше вимкнути їх та встановити нові тарифи в межах зон доставки.

en: Order is invalid
uk_UA: Невірне замовлення

en: Limit result set to resources with a specific email.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами з конкретним email'ом.

en: Email address.
uk_UA: E-mail адреса.

en: Avatar URL.
uk_UA: URL аватарки.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
uk_UA: Максимальна дозволена сума замовлення для застосування купона знижки.

en: Add shipping methods &amp; zones
uk_UA: Додати Способи та Зони доставки

en: Learn more about shipping zones
uk_UA: Дізнайтесь більше про зони доставки

en: Setup shipping zones
uk_UA: Встановити зони доставки

en: WooCommerce database update
uk_UA: Оновлення WooCommerce

en: Item ID.
uk_UA: ID позиції.

en: Invalid order refund ID.
uk_UA: Невірний ID повернення замовлення.

en: Invalid order ID.
uk_UA: Невірний ID замовлення.

en: Order note.
uk_UA: Нотатка замовлення.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення нотатки, згідно часового поясу сайту.

en: Cannot create order note, please try again.
uk_UA: Неможливо створити нотатку замовлення, будь ласка cпробуйте ще раз.

en: List of shipping address data.
uk_UA: Перелік реквізитів адреси доставки.

en: List of billing address data.
uk_UA: Перелік реквізитів платіжної адреси.

en: ISO code or name of the state, province or district.
uk_UA: Код ISO або назва області, провінції чи району.

en: Last order ID.
uk_UA: ID останнього замовлення.

en: Invalid resource id.
uk_UA: Невірний ID ресурсу.

en: Order ID.
uk_UA: ID замовлення.

en: Downloadable product ID.
uk_UA: ID завантажуваного товару.

en: Download ID (MD5).
uk_UA: ID завантаження (MD5).

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
uk_UA: Перелік ID категорій до яких не застосовується купон.

en: List of category IDs the coupon applies to.
uk_UA: Перелік ID категорій до яких застосовується купон.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
uk_UA: Перелік ID товарів до котрих не можна застосувати купон.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
uk_UA: Перелік ID товарів до котрих можна застосувати купон.

en: Unique identifier for the object.
uk_UA: Унікальний ID об'єкта.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
uk_UA: Невірний ID - ID вже у використанні.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
uk_UA: Доставка увімкнена, але ви не додали жодних способів доставки для ваших зон доставки.

en: Unique identifier for the resource.
uk_UA: Унікальний ID для ресурсу.

en: Invalid resource id for reassignment.
uk_UA: Невірний ID ресурсу для перепризначення.

en: Username isn't editable.
uk_UA: Логін не може бути змінено.

en: Email address is invalid.
uk_UA: Невірна e-mail адреса.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
uk_UA: Покупці не зможуть купувати матеріальні товари в вашему магазине доки не з'являться способи доставки.

en: How many times the coupon can be used per customer.
uk_UA: Скільки разів купон може бути використаний одним покупцєм.

en: List of email addresses that can use this coupon.
uk_UA: Перелік e-mail адрес покупців, які можуть користуватись цим купоном.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення покупця, згідно часового поясу сайту.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни покупця, згідно часового поясу сайту.

en: The email address for the customer.
uk_UA: E-mail адреса покупця.

en: Customer first name.
uk_UA: Ім'я покупця.

en: Customer last name.
uk_UA: Прізвище покупця.

en: Customer login name.
uk_UA: Логін покупця.

en: Customer password.
uk_UA: Пароль покупця.

en: Quantity of orders made by the customer.
uk_UA: Кількість замовлень зроблених покупцем.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
uk_UA: Показує/визначає чи нотатка лише для довідки чи для покупця (користувача буде сповіщено)

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
uk_UA: Ваш сервер не підтримує функцію %s - вона необхідна для використання бази даних GeoIP від MaxMind.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: WordPress requirements
uk_UA: Вимоги WordPress

en: Add shipping zone
uk_UA: Додати зону доставки

en: New:
uk_UA: Новинка:

en: For example:
uk_UA: До прикладу:

en: The version of cURL installed on your server.
uk_UA: Версія cURL встановлена на вашому сервері.

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
uk_UA: група регіонів якій можна призначити різні тарифи та способи доставки.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
uk_UA: У вашій темі міститься файл woocommerce.php ви не можете змінювати користувацький шаблон woocommerce/archive-product.php з тих пір, як woocommerce.php отримав пріоритет над archive-product.php. Це запобігає проблемам з відтворенням.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
uk_UA: Україна = Всі області України = Фіксований тариф за доставку

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
uk_UA: Зона Європи= Будь яка країна в Європі = Фіксований тариф за доставку

en: Limit to specific ZIP/postcodes
uk_UA: Обмежити конкретними поштовими індексами

en: List 1 postcode per line
uk_UA: Впишіть 1 поштовий індекс на стрічку

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
uk_UA: Поштовий індекс для цього правила. Крапка з комою (;) розділяє декілька значень. Щоб застосувати до всіх територій залиште порожнім. Також можна використати знаки підстановки (*) та діапазони для цифрових поштових індексів (напр. 12345...12350)

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
uk_UA: Секретний ключ використовується для генерування хешу доставленого вебхука та надається у заголовках запиту.

en: MaxMind GeoIP database.
uk_UA: База даних MaxMind GeoIP.

en: cURL version.
uk_UA: версія cURL.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
uk_UA: Показувати чи увімкнені WP Cron Jobs.

en: Rest of the world
uk_UA: Решта світу

en: Page ID is set, but the page does not exist
uk_UA: ID сторінки встановлено, але сторінки не існує

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
uk_UA: Додавайте стільки зон, скільки вам необхідно – покупці бачитимуть лише способи доступні для їхніх адрес.

en: Dismiss
uk_UA: Сховати

en: Archive template
uk_UA: Шаблон архіву

en: Zone name
uk_UA: Назва зони

en: Zone does not exist!
uk_UA: Зони не існує!

en: This shipping method does not have any settings to configure.
uk_UA: Цей метод доставки не має параметрів, які можна налаштувати.

en: Shipping location(s)
uk_UA: Адреса(и) доставки

en: Edit failed. Please try again.
uk_UA: Редагування не вдалось. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: No shipping classes have been created.
uk_UA: Класів доставки не створено.

en: Downloads
uk_UA: Завантаження

en: Show categories
uk_UA: Показати категорії

en: Show categories &amp; products
uk_UA: Показати категорії та товари

en: Show subcategories &amp; products
uk_UA: Показати підкатегорії та товари

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
uk_UA: Вимкнути доставку та підрахунки доставки

en: Region(s)
uk_UA: Регіон(и)

en: Calculations
uk_UA: Обчислення

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
uk_UA: Зона доставки це географічний регіон до якого застосовується певний набір способів та тарифів доставки.

en: Close modal panel
uk_UA: Закрити модальну панель

en: Product count
uk_UA: Кількість товарів

en: Shipping method could not be added. Please retry.
uk_UA: Не можна додати спосіб доставки, будь ласка спробуйте ще раз.

en: Your changes were not saved. Please retry.
uk_UA: Не вдалося зберегти зміни. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
uk_UA: Бажаєте спочатку зберегти зміни? Ваші змінені дані будуть втрачені, якщо ви оберете скасування.

en: Payment methods
uk_UA: Способи оплати

en: Add shipping method
uk_UA: Додати спосіб доставки

en: Add shipping class
uk_UA: Додати клас доставки

en: Ship to specific countries
uk_UA: Доставляти в конкретні країни

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки встановлення способу оплати по замовчуванню.

en: Endpoint for the delete payment method page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки видалення способу оплати.

en: Delete payment method
uk_UA: Видалити спосіб оплати

en: No location by default
uk_UA: Початкове розташування не встановлено

en: Sell to specific countries
uk_UA: Продавати в конкретних країнах

en: Sell to all countries, except for&hellip;
uk_UA: Продавати в усіх країнах, за виключенням цих&hellip;

en: Default customer location
uk_UA: Початкове розташування покупця

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
uk_UA: Ця опція визначає місце розташування покупців за замовчуванням. База даних MaxMind GeoLite буде періодично завантажуватися в вашу директорію wp-content, якщо геолокація використовується.

en: Default to customer shipping address
uk_UA: По замовчуванню на адресу доставки покупця

en: Default to customer billing address
uk_UA: По замовчуванню на платіжну адресу покупця

en: Force shipping to the customer billing address
uk_UA: Примусова доставка на платіжну адресу покупця

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
uk_UA: Ви можете додати декілька способів доставки в межах цієї зони. Тільки покупці в межах даної зони бачитимуть їх.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
uk_UA: Перетягуйте для зміни порядку ваших зон. В такому порядку вони збігатимуться з адресою покупця.

en: Set default payment method
uk_UA: Встановити початковий спосіб оплати

en: Addresses
uk_UA: Адреси

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій обліковий запис &rarr; Способи оплати".

en: This order is no longer editable.
uk_UA: Це замовлення більше недоступне для редагування.

en: Edit item
uk_UA: Редагувати позицію

en: Delete item
uk_UA: Видалити позицію

en: Add item(s)
uk_UA: Додати позицію(ї)

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
uk_UA: Нотатка: причина повернення буде видима покупцю.

en: Customer download link
uk_UA: Посилання завантаження для покупця

en: Tax status
uk_UA: Статус податку

en: Stock quantity
uk_UA: Кількість в запасі

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
uk_UA: Чи приховувати ресурси, які не мають відношення до жодного з товарів.

en: When you receive a new order, it will appear here.
uk_UA: Коли ви отримаєте нове замовлення, воно з'явиться тут.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
uk_UA: Використовувати аргументи WP Query для модифікації відгуку; приватні варіанти запитів вимагають відповідних дозволів.

note: translators: %s: items limit
en: Unable to accept more than %s items for this request.
uk_UA: Неможливо прийняти більше ніж %s одиниць для даного запиту.

en: Save to account
uk_UA: Зберегти в обліковий запис

note: translators: %s: post type
en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено видаляти %s.

note: translators: %s: post type
en: The %s does not support trashing.
uk_UA: %s не підтримує видалення в кошик.

note: translators: %s: post type
en: The %s cannot be deleted.
uk_UA: %s не може бути видалений.

note: translators: %s: post type
en: The %s has already been deleted.
uk_UA: %s вже видалений.

en: The resource cannot be deleted.
uk_UA: Ресурс не можна видалити.

en: Items
uk_UA: Позиції

en: Sorry, you cannot update resource.
uk_UA: Пробачте, ви не можете оновлювати ресурс.

en: Ready to start selling something awesome?
uk_UA: Готові почати продавати щось надзвичайне?

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено створювати ресурси.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено редагувати цей ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено видаляти цей ресурс.

note: translators: %s: post type
en: Cannot create existing %s.
uk_UA: Неможливо створити існуючий %s.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
uk_UA: Дозволяє приймати оплату готівкою при отриманні.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
uk_UA: Дозволяє приймати оплату банківськими переказами BACS.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
uk_UA: Дозволяє приймати оплату чеками.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
uk_UA: Дозволяє приймати оплату через PayPal користуючись поточним рахунком або кредитною карткою.

en: Learn more about coupons
uk_UA: Дізнайтесь більше про купони

en: Learn more about orders
uk_UA: Дізнайтесь більше про замовлення

en: Help &amp; Support
uk_UA: Допомога та підтримка

en: Resource does not support trashing.
uk_UA: Ресурс не можна видалити в смітник.

en: Sort collection by resource attribute.
uk_UA: Сортувати за атрибутом ресурсу.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами пов'язаними з конкретним товаром.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
uk_UA: Не вдалось встановити предка ресурсу, таксономія не ієрархічна.

en: Taxonomy does not exist.
uk_UA: Таксономія не існує.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
uk_UA: Необхідно бути True, так як ресурс не можна видалити в смітник.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь ресурсами опублікованими до вказаної дати по стандарту ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь ресурсами опублікованими після вказаної дати по стандарту ISO8601.

en: Sorry, you cannot view this resource.
uk_UA: Пробачте, ви не можете переглядати цей ресурс.

en: Sorry, you cannot list resources.
uk_UA: Пробачте, ви не можете перераховувати ресурси.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено маніпулювати партіями цього ресурсу.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
uk_UA: Оплата чеком

en: Community forum
uk_UA: Форум спільноти

en: Sorry, you cannot delete this resource.
uk_UA: Пробачте, ви не можете видалити цей ресурс.

en: Bank transfer (BACS) payments
uk_UA: Платежі банківським переказом (BACS)

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
uk_UA: Обмежити результат позиціями, що мають конкретний батьківський номер.

en: Resource does not exist.
uk_UA: Ресурс не існує.

en: Invalid post ID.
uk_UA: Невірний ID запису.

en: Sort collection by object attribute.
uk_UA: Сортувати колекцію по атрибуту об'єкта.

en: Offset the result set by a specific number of items.
uk_UA: Зсув вибірки на певне число елементів.

en: Order sort attribute ascending or descending.
uk_UA: Впорядкувати сортування атрибута за зростанням або спаданням.

en: Limit result set to specific ids.
uk_UA: Обмежити вибірку до певних ID.

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви впевнені що бажаєте видалити цю нотатку? Ця дія буде невідворотною.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами з конкретною частиною посилання.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
uk_UA: Обмежити вибірку всіма елементи за винятком елементів з певним ID предка.

en: ID is invalid.
uk_UA: Невірний ID.

en: Invalid ID.
uk_UA: Невірний ID.

en: List of delete resources.
uk_UA: Перелік видалених ресурсів.

en: List of updated resources.
uk_UA: Перелік оновлених ресурсів.

en: List of created resources.
uk_UA: Перелік створених ресурсів.

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
uk_UA: Купони чудовий спосіб надавати знижки та винагороди вашим покупцям. Вони з'являться тут після створення.

en: Sorry, you cannot create new resource.
uk_UA: На жаль, ви не можете створити новий ресурс.

en: United States (US) Minor Outlying Islands
uk_UA: Зовнішні малі острови США

en: Africa
uk_UA: Африка

en: Asia
uk_UA: Азія

en: Europe
uk_UA: Європа

en: North America
uk_UA: Північна Америка

en: Oceania
uk_UA: Океанія

en: South America
uk_UA: Південна Америка

en: Samoa
uk_UA: Самоа

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
uk_UA: Копіювання в буфер не вдалося. Будь ласка, натисніть Ctrl/Cmd+C, щоб скопіювати.

en: Saudi riyal
uk_UA: Саудівський ріал

en: Please enter a stronger password.
uk_UA: Будь ласка, введіть надійніший пароль.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s refunded
uk_UA: Оплату замовлення %s повернено

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
uk_UA: Скасовані електронні листи із замовленнями надсилаються вибраному (им) одержувачу (им), коли замовлення позначено як скасовані (якщо вони раніше оброблялись або були утримувані).

note: translators: %s is product title
en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Будьте першим, хто залишив відгук на &ldquo;%s&rdquo;

en: Clear
uk_UA: Очистити

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
uk_UA: Оплата замовлення #%1$s з %2$s не вдалася. Замовлення було таким:

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
uk_UA: На жаль, ваше замовлення не може бути виконано, оскільки система обробки платежів не підтвердила вашу транзакцію. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Kenyan shilling
uk_UA: Кенійський шилінг

en: Pakistani rupee
uk_UA: Пакистанська рупія

en: Hide empty categories
uk_UA: Приховати порожні категорії

note: translators: %s: taxes translators: %s: tax amount
en: (includes %s)
uk_UA: (включає %s)

en: Failed order
uk_UA: Невдале замовлення

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
uk_UA: [{site_title}]: Нове замовлення #{order_number}

en: Invalid product ID.
uk_UA: Неправильний ID товару.

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
uk_UA: Помилка: URL доставки не може бути досягнуто: %s

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL returned response code: %s
uk_UA: Помилка: URL доставки повернув код відповіді: %s

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
uk_UA: Оновлення WooCommerce завершено. Дякуємо за оновлення до останньої версії!

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
uk_UA: Будь ласка, виберіть параметри товару, перш ніж додати його до кошика.

en: Tax class already exists
uk_UA: Клас податку вже існує

en: Standard rate
uk_UA: Стандартний тариф

en: State / Zone
uk_UA: Область / Зона

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: Increasing memory allocated to PHP
uk_UA: Збільшення пам'яті, виділеної для PHP

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
uk_UA: Багатобайтові рядки (mbstring) використовуються для конвертації кодування символів (таких, як для електронної пошти) або переведення символів у нижній регістр.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
uk_UA: Ваш сервер не підтримує функції %s, які потрібні для кращого кодування символів. Деякі відкати будуть використовуватися замість них.

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
uk_UA: %1$s - Ми рекомендуємо встановити ліміт пам'яті хоча б у 64MB. Дивіться: %2$s

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
uk_UA: %1$s - Ми рекомендуємо версію MySQL не нижче 5.6. Дивіться: %2$s

note: Translators: %s classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
uk_UA: На вашому сервері не включений клас %s - деякі плагіни шлюзів, які використовують SOAP, можуть працювати не так, як очікувалося.

en: Last page
uk_UA: Остання сторінка

en: Next page
uk_UA: Наступна сторінка

en: First page
uk_UA: Перша сторінка

en: Previous page
uk_UA: Попередня сторінка

en: No matching tax rates found.
uk_UA: Не знайдено відповідних податкових ставок.

en: Tax rate ID: %s
uk_UA: ID ставки податку: %s

en: "%s" tax rates
uk_UA: "%s" податкові ставки

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
uk_UA: Змінені вами дані буде втрачено, якщо ви залишите цю сторінку без збереження.

en: Loading&hellip;
uk_UA: Завантаження&hellip;

en: Search&hellip;
uk_UA: Пошук&hellip;

en: Manually sent
uk_UA: Відправлено вручну

en: Manual
uk_UA: Вручну

en: Content type
uk_UA: Тип вмісту

en: Footer text
uk_UA: Текст підвалу

en: "From" address
uk_UA: Адреса "Від кого" електронної пошти

note: translators: %s: help description with link to WP Mail logging and support page.
en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
uk_UA: Повідомлення електронної пошти, відправлені з WooCommerce, перераховано нижче. Натисніть на електронний лист, щоб налаштувати його.<br>%s

en: Email notifications
uk_UA: Сповіщення електронною поштою

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross daily sales
uk_UA: %s середні щоденні валові продажі

en: Average gross sales amount
uk_UA: Середній валовий продаж

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross monthly sales
uk_UA: %s середні щомісячні валові продажі

en: Setup wizard
uk_UA: Майстер встановлення

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
uk_UA: Якщо вам потрібно запустити майстер встановлення ще раз, будь ласка, натисніть на кнопку нижче.

en: Product permalinks
uk_UA: Незмінна частина посилання товарів

en: Sagarmatha
uk_UA: Сагарматха

en: Janakpur
uk_UA: Джанакпур

en: Lumbini
uk_UA: Лумбіні

en: Mahakali
uk_UA: Махакалі

en: Narayani
uk_UA: Нараяні

en: Bheri
uk_UA: Бхері

en: Mechi
uk_UA: Мечі

en: Rapti
uk_UA: Рапті

en: Seti
uk_UA: Сетхі

en: Karnali
uk_UA: Карналі

en: Koshi
uk_UA: Косі

en: Dhaulagiri
uk_UA: Дхавалагірі

en: Gandaki
uk_UA: Гандакі

en: Kuala Lumpur
uk_UA: Куала-Лумпур

en: Putrajaya
uk_UA: Путраджая

en: Labuan
uk_UA: Лабуан

en: Malacca (Melaka)
uk_UA: Малакка

en: Penang (Pulau Pinang)
uk_UA: Пенанг

en: Bagmati
uk_UA: Багматі

en: Buy now
uk_UA: Придбати зараз

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
uk_UA: %s видалено.

en: Monthly
uk_UA: Щомісячно

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
uk_UA: Замовлення

note: translators: %s: method translators: %s: payment method translators: %s: shipping method
en: via %s
uk_UA: (%s)

en: Show more details
uk_UA: Показати більше інформації

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
uk_UA: Введіть одержувачів (розділяючи їх комою), які будуть отримувати це повідомлення.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
uk_UA: Перетягуйте та натисніть, щоб встановити порядок модифікацій товару у адмін-розділі

en: Recent orders
uk_UA: Останні замовлення

en: SKU:
uk_UA: Артикул:

en: %s customer review | %s customer reviews
uk_UA[0]: %s відгук
uk_UA[1]: %s відгуків
uk_UA[2]: %s відгуків

note: translators: %s is product title
en: Add a review
uk_UA: Додати відгук

en: Good
uk_UA: Добре

en: Your review
uk_UA: Ваш відгук

en: Your rating
uk_UA: Ваша оцінка

en: You have not set up this type of address yet.
uk_UA: Ви ще не налаштували цей тип адреси.

en: Available downloads
uk_UA: Доступні завантаження

note: translators: %s product name
en: %s download remaining | %s downloads remaining
uk_UA[0]: %s завантаження залишилось
uk_UA[1]: %s завантаження залишилось
uk_UA[2]: %s завантажень залишилось

en: Billing email
uk_UA: Платіжний Email

en: Track
uk_UA: Відстеження

en: Search for:
uk_UA: Шукати:

en: Category: | Categories:
uk_UA[0]: Категорія:
uk_UA[1]: Категорії:
uk_UA[2]: Категорій:

en: Perfect
uk_UA: Ідеально

en: Not that bad
uk_UA: Задовільно

en: Very poor
uk_UA: Дуже погано

en: verified owner
uk_UA: перевірений власник

en: There are no reviews yet.
uk_UA: Відгуків немає, поки що.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
uk_UA: Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

en: Order again
uk_UA: Замовити ще раз

en: Order details
uk_UA: Подробиці замовлення

en: Order updates
uk_UA: Оновлення замовлення

en: Your review is awaiting approval
uk_UA: Ваш відгук очікує схвалення

en: Rate&hellip;
uk_UA: Оцінка&hellip;

en: You may also like&hellip;
uk_UA: Вам також може сподобатися&hellip;

en: Order number.
uk_UA: Номер замовлення.

en: Tag: | Tags:
uk_UA[0]: Позначка:
uk_UA[1]: Позначки:
uk_UA[2]: Позначок:

[ctx: submit button]
en: Search
uk_UA: Шукати

note: translators: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
uk_UA: Залишити відповідь до %s

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Email:
uk_UA: E-mail:

en: Order ID
uk_UA: ID замовлення

en: Note:
uk_UA: Нотатка:

en: l jS \o\f F Y, h:ia
uk_UA: l jS \o\f F Y, H:i

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
uk_UA: Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

note: Description of the plugin
en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
uk_UA: Інструмент електронної торгівлі, що допомагає продавати все що завгодно. Красиво.

en: Found in your order confirmation email.
uk_UA: Знаходиться в листі з підтвердженням замовлення.

en: Email you used during checkout.
uk_UA: Email, вказаний під час оформлення замовлення.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
uk_UA: Щоб відстежити замовлення, будь ласка, введіть номер вашого замовлення в поле нижче та натисніть кнопку "Відстеження". Номер замовлення вказано в рахунку та у листі-підтвердженні, який було надіслано вам електронною поштою.

en: Average
uk_UA: Середнє

en: Related products
uk_UA: Супутні товари

note: translators: %s: Product title.
en: One review for %s
uk_UA: Один відгук для %s

en: Ukrainian hryvnia
uk_UA: Українська гривня

en: Default sorting
uk_UA: Сортування за замовчуванням

en: Sort by popularity
uk_UA: Сортувати за популярністю

en: Sort by price: low to high
uk_UA: Сортувати за ціною: від нижчої до вищої

note: translators: %s: reviews count
en: Reviews (%d)
uk_UA: Відгуки (%d)

en: Cart
uk_UA: Кошик

en: Hide if cart is empty
uk_UA: Приховати, якщо кошик порожній

en: Price:
uk_UA: Ціна:

note: Translators: %s display name.
en: Logged in as %s
uk_UA: Ви увійшли як %s

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Your cart is currently empty.
uk_UA: Ваш кошик порожній.

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
uk_UA: Кількість

en: Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок

en: Apply coupon
uk_UA: Застосувати купон

en: Your order
uk_UA: Ваше замовлення

en: Click here to login
uk_UA: Натисніть сюди, щоб увійти

en: Payment
uk_UA: Оплата

en: Pay for order
uk_UA: Оплатити замовлення

en: Billing address
uk_UA: Платіжна адреса

en: Shipping address
uk_UA: Адреса доставки

en: Sale!
uk_UA: Розпродаж!

en: Password change
uk_UA: Зміна пароля

en: Save address
uk_UA: Зберегти адресу

[ctx: Sorting order]
en: Order
uk_UA: Замовлення

en: Order number:
uk_UA: Номер замовлення:

en: Date:
uk_UA: Дата:

en: Continue shopping
uk_UA: Продовжити покупки

en: Coupon:
uk_UA: Купон:

en: Free shipping coupon
uk_UA: Купон безкоштовної доставки

en: Category order
uk_UA: Порядок категорій

en: Log in
uk_UA: Увійти

en: AND
uk_UA: ТА

en: OR
uk_UA: ЧИ

en: Max price
uk_UA: Найбільша ціна

note: translators: Filter: verb "to filter"
en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Random
uk_UA: Випадково

en: Select a category
uk_UA: Оберіть категорію

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
uk_UA: Видалити фільтр

en: Filter by
uk_UA: Фільтрувати за

en: Attribute
uk_UA: Атрибут

en: Query type
uk_UA: Тип запиту

note: translators: %s: taxonomy name translators: %s: the attribute name.
en: Any %s
uk_UA: Будь-який %s

en: Filter by price
uk_UA: Фільтрувати за ціною

en: Min price
uk_UA: Мінімальна ціна

en: United Arab Emirates dirham
uk_UA: Дірхам ОАЕ

[ctx: slug]
en: uncategorized
uk_UA: без категорії

en: Sales
uk_UA: Продажі

en: Show hidden products
uk_UA: Показати приховані товари

en: Number of reviews to show
uk_UA: Скільки відгуків показувати

en: Click here to reset your password
uk_UA: Натисніть тут, щоб скинути ваш пароль

en: Enter a new password below.
uk_UA: Введіть новий пароль нижче.

en: New password
uk_UA: Новий пароль

en: Re-enter new password
uk_UA: Введіть новий пароль повторно

note: translators: %s: Order link.
en: View order: %s
uk_UA: Переглянути замовлення: %s

en: Thank you. Your order has been received.
uk_UA: Дякуємо. Ваше замовлення було отримано.

en: and
uk_UA: та

note: translators: %s: coupon code.
en: [Remove]
uk_UA: [Видалити]

en: Active filters
uk_UA: Активні фільтри

en: Number of products to show
uk_UA: Кількість товарів для показу

en: Featured products
uk_UA: Рекомендовані товари

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
uk_UA: Підсумки замовлення було оновлено. Будь ласка, підтвердіть своє замовлення, натиснувши на кнопку "Підтвердити замовлення" в нижній частині сторінки.

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
uk_UA[0]: %s додано до кошика.
uk_UA[1]: %s додано до кошика.
uk_UA[2]: %s додано до кошика.

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
uk_UA: доставка

[ctx: breadcrumb]
en: Home
uk_UA: Головна

en: Place order
uk_UA: Підтвердити замовлення

en: Paused
uk_UA: Призупинено

en: ASC
uk_UA: За зростанням

en: DESC
uk_UA: За зменшенням

en: Deny
uk_UA: Відмовити

en: Application authentication request
uk_UA: Запит аутентифікації додатку

en: Update cart
uk_UA: Оновити кошик

en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

en: Proceed to checkout
uk_UA: Перейти до оформлення

en: Calculate shipping
uk_UA: Розрахувати вартість доставки

en: Return to cart
uk_UA: Повернутися до кошика

en: Have a coupon?
uk_UA: Маєте купон знижки?

en: Click here to enter your code
uk_UA: Натисніть тут, щоб ввести код купону знижки

en: Returning customer?
uk_UA: Вже замовляли у нас?

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
uk_UA: Поточний пароль (залиште порожнім, щоб не змінювати)

en: New password (leave blank to leave unchanged)
uk_UA: Новий пароль (залиште порожнім, щоб не змінювати)

en: You must be logged in to checkout.
uk_UA: Ви повинні увійти, щоб оформити замовлення.

en: Update totals
uk_UA: Оновити підсумки

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
uk_UA: Несплачене замовлення відмінено − вичерпано час на оплату.

en: This product is protected and cannot be purchased.
uk_UA: Цей товар захищений і його не можна придбати.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
uk_UA: Ця функція не повинна бути викликана перед woocommerce_init.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
uk_UA: Вибачте, це замовлення недійсне і не може бути оплачене.

en: Australian dollar
uk_UA: Австралійський долар

en: Argentine peso
uk_UA: Аргентинський песо

en: Bangladeshi taka
uk_UA: Бангладеська така

en: Brazilian real
uk_UA: Бразильський реал

en: Bulgarian lev
uk_UA: Болгарський лев

en: Canadian dollar
uk_UA: Канадський долар

en: Chilean peso
uk_UA: Чилійський песо

en: Chinese yuan
uk_UA: Китайський Юань

en: Colombian peso
uk_UA: Колумбійський песо

en: Danish krone
uk_UA: Данська крона

en: Czech koruna
uk_UA: Чеська крона

en: Dominican peso
uk_UA: Домініканський песо

en: Hong Kong dollar
uk_UA: Гонконгський долар

en: Croatian kuna
uk_UA: Хорватська куна

en: Hungarian forint
uk_UA: Угорський форинт

en: Indonesian rupiah
uk_UA: Індонезійська рупія

en: Indian rupee
uk_UA: Індійська рупія

en: Japanese yen
uk_UA: Японська єна

en: Lao kip
uk_UA: Лаоський кіп

en: South Korean won
uk_UA: Південнокорейська вона

en: Malaysian ringgit
uk_UA: Малайзійський рингіт

en: Mexican peso
uk_UA: Мексиканський песо

en: Nigerian naira
uk_UA: Нігерійська найра

en: Norwegian krone
uk_UA: Норвезька крона

en: New Zealand dollar
uk_UA: Новозеландський долар

en: Philippine peso
uk_UA: Філіппінський песо

en: Pound sterling
uk_UA: Фунт стерлінгів

en: Romanian leu
uk_UA: Румунський лей

en: Russian ruble
uk_UA: Російський рубль

en: Singapore dollar
uk_UA: Сінгапурський долар

en: South African rand
uk_UA: Південноафриканський ранд

en: Swedish krona
uk_UA: Шведська крона

en: Swiss franc
uk_UA: Швейцарський франк

en: Thai baht
uk_UA: Тайський бахт

en: Turkish lira
uk_UA: Турецька ліра

en: Egyptian pound
uk_UA: Єгипетський фунт

en: No products were found matching your selection.
uk_UA: Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
uk_UA: Будь ласка, заповніть ваші дані нижче, щоб побачити доступні способи оплати.

en: Create an account?
uk_UA: Створити обліковий запис?

en: Billing &amp; Shipping
uk_UA: Оплата та доставка

en: Top rated products
uk_UA: Товари з найвищою оцінкою

en: Hide free products
uk_UA: Приховати безкоштовні товари

en: No product categories exist.
uk_UA: Не існує категорій товарів.

en: Only show children of the current category
uk_UA: Показувати тільки нащадків поточної категорії

en: A list or dropdown of product categories.
uk_UA: Перелік або випадаюче меню категорій товарів.

en: Show product counts
uk_UA: Показувати лічильники товарів

en: Sort by average rating
uk_UA: Сортувати за оцінкою

note: translators: %s: page number
en: &nbsp;&ndash; Page %s
uk_UA: &nbsp; – Сторінка %s

note: translators: %s: Order date
en: Refund &ndash; %s
uk_UA: Повернення – %s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
uk_UA: оплата

note: translators: %s: Order date
en: Order &ndash; %s
uk_UA: Замовлення – %s

en: Use a new payment method
uk_UA: Додати новий спосіб оплати

note: translators: %s: order status
en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
uk_UA: Статус цього замовлення “%s” — його неможливо оплатити. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Вам потрібна допомога.

en: Sort by price: high to low
uk_UA: Сортувати за ціною: від вищої до нижчої

en: Ship to a different address?
uk_UA: Доставити на іншу адресу?

en: Additional information
uk_UA: Додаткова інформація

en: Recent reviews
uk_UA: Останні відгуки

en: On-sale products
uk_UA: Товари на розпродажу

en: IP Address
uk_UA: IP адреса

en: Cart totals
uk_UA: Підсумки кошика

en: Shipping Address 2
uk_UA: Адреса доставки 2

en: Billing Address 2
uk_UA: Платіжна адреса 2

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Результати пошуку: &ldquo;%s&rdquo;

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
uk_UA: Наступні адреси будуть використовуватися на сторінці оформлення замовлення за замовчуванням.

en: You may be interested in&hellip;
uk_UA: Вас також може зацікавити&hellip;

note: translators: $1 and $2 opening and closing emphasis tags respectively
en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
uk_UA: Оскільки ваш браузер не підтримує JavaScript (або він вимкнений), будь ласка, натисніть кнопку %1$sОновлення підсумку%2$s перед розміщенням замовлення. Інакше ви можете отримати рахунок на більшу суму, ніж очікуєте, якщо не зробите цього.

en: Order fully refunded
uk_UA: Замовлення повністю повернено

en: Remember me
uk_UA: Запам'ятати мене

en: Password reset is not allowed for this user
uk_UA: Відновлення паролю для цього користувача неможливе

en: Show hierarchy
uk_UA: Показати ієрархію

en: Lost your password?
uk_UA: Втратили свій пароль?

en: Confirm new password
uk_UA: Повторіть новий пароль

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
uk_UA: Забули пароль? Будь ласка, введіть ваш логін або e-mail адресу. Ви отримаєте електронний лист з посиланням для створення нового паролю.

en: Register
uk_UA: Реєстрація

en: Email address
uk_UA: E-mail адреса

en: Showing the single result
uk_UA: Показано один результат

en: Username or email
uk_UA: Логін чи e-mail адреса

note: translators: URL follows
en: To set your password, visit the following address:
uk_UA: Щоб встановити свій пароль, відвідайте наступну адресу:

note: translators: %s: Customer username
en: Username: %s
uk_UA: Логін: %s

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
uk_UA: На жаль, здається, у нас відсутні доступні способи оплати для вашого місця розташування. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Вам потрібна допомога або Ви хочете скористатись альтернативними способами оплати.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
uk_UA: Виникли проблеми з товарами в кошику. Будь ласка, поверніться на сторінку кошика і усуньте ці проблеми, перш ніж завершити оформлення замовлення.

en: Username or email address
uk_UA: Логін чи e-mail адреса

en: Show as dropdown
uk_UA: Показувати, як випадаючий перелік

en: Dropdown
uk_UA: Виринаючий перелік

en: List
uk_UA: Перелік

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
uk_UA: Обліковий запис з цим логіном вже зареєстрований. Будь ласка, виберіть інший.

en: Please provide a valid account username.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть дійсне ім'я користувача облікового запису.

en: Please enter a valid order ID
uk_UA: Будь ласка, введіть вірний ID замовлення

en: Invalid username or email.
uk_UA: Невірний логін або e-mail адреса.

en: Enter a username or email address.
uk_UA: Введіть логін або e-mail адресу.

note: Translators: %s App name. translators: %s: app name
en: %s would like to connect to your store
uk_UA: %s бажає підключитися до вашого магазину

note: translators: %1$s: app name, %2$s: URL
en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
uk_UA: Для підключення до %1$s вам потрібно авторизуватися. Увійдіть до вашого магазину нижче або <a href="%2$s">скасуйте та поверніться до %1$s</a>

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
uk_UA: Якщо ви купували у нас раніше, будь ласка, введіть свої дані нижче. Якщо ви новий покупець, будь ласка, перейдіть до розділу "Оплата".

en: My account
uk_UA: Мій обліковий запис

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
uk_UA: Вибачте, але здається, у нас відсутні доступні способи оплати. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Вам потрібна допомога або Ви хочете скористатись альтернативними способами оплати.

en: Active
uk_UA: Діючий

en: Select
uk_UA: Вибрати

en: Recently Viewed Products
uk_UA: Нещодавно переглянуті товари

en: No products in the cart.
uk_UA: У кошику немає товарів.

en: All products
uk_UA: Усі товари

en: Approve
uk_UA: Одобрити

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Choose an option
uk_UA: Виберіть варіант

note: translators: 1: total results 2: sorted by
en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
uk_UA[0]: Відображаються усі з %1$d результату
uk_UA[1]: Відображаються усі з %1$d результатів
uk_UA[2]: Відображаються усі з %1$d результатів

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Select options
uk_UA: Оберіть опції

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Completed order
uk_UA: Виконане замовлення

en: New order
uk_UA: Нове замовлення

en: File was not found.
uk_UA: Файл не знайдено.

en: View template
uk_UA: Переглянути шаблон

en: Hide template
uk_UA: Сховати шаблон

en: Are you sure you want to delete this template file?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити цей файл шаблону?

en: Instructions
uk_UA: Інструкції

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
uk_UA: Інструкції, які буде додано до сторінки подяки та листів.

en: Our bank details
uk_UA: Деталі нашого банку

en: Multipart
uk_UA: Змішаний

en: Template file copied to theme.
uk_UA: Файл шаблону скопійовано до теми.

en: HTML template
uk_UA: Шаблон HTML

en: Delete template file
uk_UA: Видалити файл шаблону

en: Copy file to theme
uk_UA: Скопіювати файл до теми

en: Processing order
uk_UA: Замовлення обробляється

en: Thank you for your order
uk_UA: Щиро дякуємо за ваше замовлення

en: Pay with cash upon delivery.
uk_UA: Оплата готівкою при отриманні.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
uk_UA: Інструкції, які будуть додані на сторінку подяки.

en: What is PayPal?
uk_UA: Що таке PayPal?

en: Gateway disabled
uk_UA: Платіжний шлюз вимкнено

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
uk_UA: Доставка через %s

en: PayPal sandbox
uk_UA: Пісочниця PayPal

en: Advanced options
uk_UA: Розширені опції

en: PDT payment completed
uk_UA: Платіж PDT вдало завершено

note: translators: %s: shipping class name
en: "%s" shipping class cost
uk_UA: "%s" вартість класу доставки

en: No shipping class cost
uk_UA: Не встановлено вартість класу доставки

en: Free shipping requires...
uk_UA: Безкоштовна доставка потребує...

en: A valid free shipping coupon
uk_UA: Діючий купон на безкоштовну доставку

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
uk_UA: Для яких поштових індексів буде доступний Самовивіз?

en: Shipping costs updated.
uk_UA: Вартість доставки оновлено.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s reversed
uk_UA: Платіж за замовлення #%s відмінено

en: PayPal identity token
uk_UA: Ідентифікаційний Токен PayPal

en: All allowed countries
uk_UA: Всі дозволені країни

en: Bank code
uk_UA: Код банку

note: translators: %s: currency code.
en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
uk_UA: Помилка валідації: валюти PayPal не збігаються (код %s).

en: Credit card
uk_UA: Кредитна картка

en: Selected countries
uk_UA: Вибрані країни

en: Excluding selected countries
uk_UA: Виключаючи вибрані країни

en: Routing number
uk_UA: Номер маршруту

en: Account name
uk_UA: Назва банківського рахунку

en: Account number
uk_UA: Номер банківського рахунку

en: Bank name
uk_UA: Назва банку

en: Remove selected account(s)
uk_UA: Видалити обрані банківські рахунки

en: + Add account
uk_UA: + Додати банківський рахунок

en: Reset password
uk_UA: Скинути пароль

en: Branch sort
uk_UA: Код філіалу

en: Branch code
uk_UA: Код філіалу

en: Proceed to PayPal
uk_UA: Перейти до оплати через PayPal

en: IPN payment completed
uk_UA: IPN оплату завершено

note: translators: %s: payment status.
en: Payment %s via IPN.
uk_UA: Платіж %s через IPN.

note: translators: 1: Payment amount
en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
uk_UA: Помилка перевірки: суми в PayPal не збігаються (кількість %s).

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
uk_UA: Оплатити через PayPal; ви можете оплатити за допомогою вашої банківської картки, якщо ви не маєте аккаунту PayPal.

en: PayPal email
uk_UA: Email для PayPal

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
uk_UA: Будь ласка, введіть адресу електронної пошти PayPal; це необхідно для того, щоб прийняти платіж.

en: Enable PayPal sandbox
uk_UA: Увімкнути пісочницю PayPal

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
uk_UA: Якщо ваша головна адреса PayPal відрізняється від адреси введеної нижче, введіть вашу головну адресу отримувача для вашого аккаунту PayPal тут. Вона буде використовуватись для затвердження запитів IPN.

en: Cancelled order
uk_UA: Скасоване замовлення

en: Refunded order
uk_UA: Повернене замовлення

en: Plain text
uk_UA: Простий текст

en: Could not write to template file.
uk_UA: Не вдалося записати у файл шаблону.

en: Template file deleted from theme.
uk_UA: Файл шаблону видалено з теми.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
uk_UA: Заголовок, котрий бачить користувач у процесі оформлення замовлення.

en: Accept for virtual orders
uk_UA: Дозволити для віртуальних замовлень

en: PayPal acceptance mark
uk_UA: Відмітка про ухвалення PayPal

en: This controls the description which the user sees during checkout.
uk_UA: Опис, який користувач бачить під час оформлення замовлення.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
uk_UA: Опціонально можна включити "Передачу даних про оплату" (Профіль> Профіль і налаштування> Мої інструменти продажів> Установки сайту) і вставити ідентифікаційний маркер сюди. Це дозволить підтверджувати платежі без використання PayPal IPN.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
uk_UA: Будь ласка, введіть префікс для номерів рахунків. Якщо ви використовуєте ваш PayPal аккаунт для декількох магазинів, цей префікс повинен бути унікальним, оскільки PayPal не дозволить робити замовлення з тим же номером рахунку.

en: Address override
uk_UA: Перевизначити адресу

en: Payment action
uk_UA: Дія оплати

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
uk_UA: Виберіть, чи хочете ви отримувати кошти негайно або підтверджувати кожен платіж окремо.

en: Authorize
uk_UA: Авторизація

en: API credentials
uk_UA: API Повноваження

en: Get your API credentials from PayPal.
uk_UA: Отримайте облікові дані API з PayPal.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
uk_UA: Введіть вартість (за викл. податків) або суму, наприклад <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
uk_UA: Підтримуються наступні заповнювачі: <code>[qty]</code> = кількість одиниць, <code>[cost]</code> = ціна одиниць, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Процентна комісія.

en: Method title
uk_UA: Назва способу

en: Availability
uk_UA: Доступність

en: Select some countries
uk_UA: Оберіть країни

en: Shipping class costs
uk_UA: Вартість класів доставки

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
uk_UA: За класом: Вартість доставки розраховується окремо за кожен клас в замовленні

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
uk_UA: За замовленням: Плата за доставку найдорожчого класу доставки

en: Method availability
uk_UA: Доступність способу

en: A minimum order amount OR a coupon
uk_UA: Мінімальна сума замовлення АБО купон

en: A minimum order amount AND a coupon
uk_UA: Мінімальна сума замовлення ТА купон

en: Minimum order amount
uk_UA: Мінімальна сума замовлення

en: How to calculate delivery charges
uk_UA: Як обраховувати вартість доставки

en: Fixed amount
uk_UA: Фіксована сума

en: Percentage of cart total
uk_UA: Відсоток від підсумку кошика

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
uk_UA: Які поштові індекси доступні для локальної доставки?

en: Welcome to {site_title}
uk_UA: Вітаємо на {site_title}

note: translators: %s: Amount.
en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
uk_UA: Помилка валідації: в PayPal суми не збігаються (брутто %s).

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
uk_UA: Додаткові опції доставки за додаткові кошти (базуючись на єдиній вартості доставки).

en: Fee type
uk_UA: Тип збору

en: Delivery fee
uk_UA: Збір за доставку

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
uk_UA: Який збір ви хочете застосувати до локальної доставки, ігноруйте, якщо ви вибрали безкоштовну. Залиште порожнім, щоб відключити.

en: Fixed amount per product
uk_UA: Фіксована сума на товар

en: Capture
uk_UA: Захоплення

en: Enable logging
uk_UA: Включити ведення журналу

en: Invoice prefix
uk_UA: Префікс рахунку

note: translators: %s: order link.
en: Reversal cancelled for order #%s
uk_UA: Відміну платежу скасовано для замовлення  №%s

en: Enable for shipping methods
uk_UA: Увімкнути для способів доставки

en: Accept COD if the order is virtual
uk_UA: Дозволити оплату при отриманні для віртуальних замовлень

en: Payment to be made upon delivery.
uk_UA: Оплата здійснюється по факту доставки.

en: Enable check payments
uk_UA: Увімкнути оплату чеками

en: Enable bank transfer
uk_UA: Увімкнути банківські перекази

en: Plain text template
uk_UA: Шаблон простого тексту

en: New account
uk_UA: Новий обліковий запис

note: translators: %s: order number translators: %s: order ID translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
uk_UA: Замовлення №%s

en: Select shipping methods
uk_UA: Оберіть способи доставки

en: Flat rate
uk_UA: Єдиний тариф

note: translators: %s: URL
en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
uk_UA: Введіть облікові дані PayPal API для обробки повернень за допомогою PayPal. Дізнатися, як отримати доступ до <a href="%s">облікових даних PayPal API </a>.

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
uk_UA: Ці витрати опціонально можуть бути додані на основі <a href="%s">класу доставки товару</a>.

en: Enable PayPal Standard
uk_UA: Увімкнути PayPal Standard

en: Debug log
uk_UA: Журнал відлагодження

note: translators: %s: Path to template file
en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
uk_UA: Цей шаблон був перевизначений вашою темою і його можна знайти тут: %s.

en: Sort code
uk_UA: Sort код

en: Bank transit number
uk_UA: Банківський транзитний номер

note: translators: %s: pending reason. translators: 1: Pending reason
en: Payment pending (%s).
uk_UA: Очікування оплати: (%s).

en: Receiver email
uk_UA: Email отримувача

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: order link.
en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
uk_UA: Замовлення №%1$s було анульовано. Будь ласка, перевірте статус платежу та оновіть статус замовлення тут: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
uk_UA: Замовлення №%1$s було позначено як відшкодоване — код причини в PayPal: %2$s

note: translators: 1: Refund amount, 2: Refund ID
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
uk_UA: Відшкодовано %1$s - Номер відшкодування: %2$s

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
uk_UA: Проведіть платіж безпосередньо на наш банківський рахунок. Будь ласка, вкажіть номер Вашого замовлення в описі переказу. Ваше замовлення не буде виконано, доки кошти не будуть зараховані на наш рахунок.

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
uk_UA: Розділяйте коди комою. Дозволені знаки підстановки, наприклад: <code>P*</code> буде відповідати поштовому індексу PE30. Також допустимі шаблони, наприклад: <code>NG1___</code> буде відповідати NG1 1AA, але не NG10 1AA

note: translators: %s: Order ID.
en: [Order #%s]
uk_UA: [Замовлення #%s]

en: Allowed ZIP/post codes
uk_UA: Дозволені поштові індекси

note: translators: %s: number of orders translators: %s: count
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Невдалі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Невдалі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Невдалі <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
uk_UA: Замовлення №%1$s було позначено "На утриманні" через відміну платежу - код причини PayPal: %2$s

note: translators: %s: email address .
en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
uk_UA: Помилка валідації: IPN відповідь PayPal з іншого електронного листа (%s).

en: Direct bank transfer
uk_UA: Банківський переказ

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
uk_UA: Електронний лист "Нове замовлення" надсилається одержувачам з переліку, коли надходить нове замовлення.

en: Partial refund email heading
uk_UA: Заголовок електронного листа про часткове повернення

en: Full refund email heading
uk_UA: Заголовок електронного листа про повне повернення

en: Partial refund subject
uk_UA: Тема електронного листа про часткове відшкодування

en: Full refund subject
uk_UA: Тема електронного листа про повне відшкодування

en: A note has been added to your order
uk_UA: До вашого замовлення було додано нотатку

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
uk_UA: Додано нотатку до вашого замовлення від {order_date} на {site_title}

en: Email heading (paid)
uk_UA: Заголовок електронного листа (Оплачено)

en: Choose which format of email to send.
uk_UA: Оберіть, у якому форматі буде надсилатися цей електронний лист.

en: Email type
uk_UA: Тип електронного листа

en: Email heading
uk_UA: Заголовок електронного листа

note: translators: %s: admin email translators: %s: WP admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
uk_UA: Вкажіть одержувачів цього електронного листа, розділяючи їх комами. Задано до %s.

en: Recipient(s)
uk_UA: Одержувач(і)

en: Enable this email notification
uk_UA: Увімкнути цей електронний лист сповіщення

en: Enable/Disable
uk_UA: Увімкнути/Вимкнути

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
uk_UA: Листи про невдалі замовлення надсилаються одержувачам з переліку, коли замовлення були позначені, як "Невдалі" (якщо раніше вони були у статусі "Обробляється" або "На утриманні").

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
uk_UA: Якщо оплата при отриманні є доступною тільки для певних способів доставки, налаштуйте це тут. Залиште порожнім, щоб увімкнути для усіх способів доставки.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
uk_UA: Опис способу оплати, який покупець бачитиме при оформленні замовлення.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
uk_UA: Опис способу оплати, який покупець буде бачити на вашому сайті.

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
uk_UA: Покупцям потрібно буде витратити цю суму для отримання безкоштовної доставки (якщо увімкнено вище).

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
uk_UA: Електронні листи "Виконане замовлення" надсилаються покупцям, коли їх замовлення позначене в системі, як виконане і зазвичай показує, що їх замовлення вже були відправлені (чи доставлені).

en: Customer note
uk_UA: Нотатка покупця

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
uk_UA: Листи "Нотатка покупцю" надсилаються, коли ви додаєте нотатку до замовлення.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
uk_UA: Це повідомлення містить деталі замовлення і відправляється покупцю після оплати.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
uk_UA: Електронний лист про повернення замовлень відправляються покупцями коли їх замовлення повертаються.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
uk_UA: Будь ласка, надішліть ваш чек, вказавши реквізити магазину: назву, вулицю, населений пункт, область / район, країну, поштовий індекс.

en: PayPal Standard does not support your store currency.
uk_UA: PayPal Standard не підтримує валюту вашого магазину.

en: Additional rates
uk_UA: Додаткові тарифи

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
uk_UA: По одному в кожному рядку: Назва опції | Додаткова вартість [+- Відсотки] | За типом вартості (замовлення, клас, або позиція) Приклад: <code>Пріоритетна доставка | 6.95 [+ 0.2%] | замовлення</code>.

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
uk_UA: Назва | Додаткові витрати [+- Відсотки%] | За типом витрат (замовлення, клас або позиція)

en: Account details
uk_UA: Особисті дані

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
uk_UA: Відправляти в PayPal реквізити доставки замість рахунків оплати.

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
uk_UA: На електронну пошту покупця можуть надсилатися листи з інформацією про замовлення та посиланнями для оплати.

en: Title
uk_UA: Назва

en: Calculation type
uk_UA: Тип розрахунку

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
uk_UA: Ваше замовлення на сайті {site_title} #{order_number} було повернено

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
uk_UA: Ваше замовлення на сайті {site_title} #{order_number} було частково повернено

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
uk_UA: Категорії

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
uk_UA: Класи доставки

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
uk_UA: Купони

[ctx: Order status]
en: Pending payment
uk_UA: Очікування оплати

[ctx: Order status]
en: On hold
uk_UA: На утриманні

en: View orders and sales reports
uk_UA: Перегляд замовлень і звітів про продажі

en: Cart updated.
uk_UA: Кошик оновлено.

en: Canton
uk_UA: Кантон

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
uk_UA: Пробачте, виникла проблема з видаленням цього купону.

en: Coupon has been removed.
uk_UA: Купон було видалено.

en: View and manage coupons
uk_UA: Перегляд та керування купонами

en: View and manage products
uk_UA: Перегляд та керування товарами

note: translators: %s: url
en: The %s is not a valid URL
uk_UA: %s не є дійсним посиланням

en: Add new product
uk_UA: Додати новий товар

en: Edit product
uk_UA: Редагувати товар

en: New product
uk_UA: Новий товар

en: View product
uk_UA: Переглянути товар

en: No products found
uk_UA: Товарів не знайдено

en: Parent product
uk_UA: Батьківський товар

en: Product image
uk_UA: Зображення товару

en: Set product image
uk_UA: Встановити зображення товару

en: Remove product image
uk_UA: Видалити зображення товару

en: Use as product image
uk_UA: Використати як зображення товару

en: API Key updated successfully.
uk_UA: Ключ API оновлено успішно.

note: translators: %s: error message
en: Access denied
uk_UA: Доступ заборонено

en: Error 404
uk_UA: Помилка 404

note: translators: %s: shop cart url
en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
uk_UA: На жаль, ваша сесія скінчилася. <a href="%s" class="wc-backward">Повернутися на головну сторінку</a>

en: Suburb
uk_UA: Передмістя

en: District
uk_UA: Район

en: Province
uk_UA: Провінція

en: Region
uk_UA: Регіон

en: Prefecture
uk_UA: Префектура

en: Municipality
uk_UA: Муніципалітет

en: Coupon code applied successfully.
uk_UA: Код купона успішно застосовано.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
uk_UA: На жаль, ви досягли ліміту на завантаження цього файлу

en: You must be logged in to download files.
uk_UA: Ви повинні увійти в систему для завантаження файлів.

en: Login
uk_UA: Увійти

en: Log in to Download Files
uk_UA: Увійдіть для завантаження файлів

en: This is not your download link.
uk_UA: Це не ваше посилання на завантаження.

en: File not found
uk_UA: Файл не знайдено

en: Your order was cancelled.
uk_UA: Ваше замовлення було скасовано.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
uk_UA: Ваше замовлення вже не може бути скасовано. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Please enter your password.
uk_UA: Будь ласка, введіть ваш пароль.

en: Passwords do not match.
uk_UA: Паролі не збігаються.

en: Sorry, your session has expired.
uk_UA: На жаль, ваша сесія скінчилася.

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
uk_UA: Автор: %s

note: translators: %d: page number translators: %d: Page number. translators: %d is the page number (1, 2, 3...).
en: Page %d
uk_UA: Сторінка %d

en: Invalid payment method.
uk_UA: Невірний спосіб оплати.

en: VAT
uk_UA: ПДВ

en: Please enter a coupon code.
uk_UA: Будь ласка, введіть код купону.

en: Invalid download link.
uk_UA: Невірне посилання завантаження.

en: View WooCommerce settings
uk_UA: Переглянути налаштування WooCommerce

en: View WooCommerce documentation
uk_UA: Переглянути документацію WooCommerce

en: Add order
uk_UA: Додати замовлення

en: Add new order
uk_UA: Додати нове замовлення

en: Edit order
uk_UA: Редагувати замовлення

en: Search orders
uk_UA: Шукати замовлення

en: No orders found
uk_UA: Не знайдено жодного замовлення

en: Parent orders
uk_UA: Батьківські замовлення

en: This is where store orders are stored.
uk_UA: Тут зберігаються замовлення.

en: Add coupon
uk_UA: Додати купон

en: Add new coupon
uk_UA: Додати новий купон

en: Edit coupon
uk_UA: Редагувати купон

en: Company name
uk_UA: Назва компанії

en: Invalid refund amount
uk_UA: Невірна сума повернення

en: Description is missing.
uk_UA: Опис відсутній.

en: Permissions is missing.
uk_UA: Права доступу відсутні.

en: View coupons
uk_UA: Перегляд купонів

en: View and manage orders and sales reports
uk_UA: Перегляд та керування замовленнями та звітами продажів

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
uk_UA: Внаслідок помилки в процесі обробки запиту дані споживача не були відправлені

en: Invalid nonce verification
uk_UA: Невірна спроба верифікації

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
uk_UA: Дія get cart не повинна викликатися перед дією wp_loaded.

note: translators: %s: shipping location (prefix e.g. 'to' + ISO 3166-1 alpha-2 country code)
en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
uk_UA: На жаль, ми <strong>не здійснюємо доставку в %s</strong>. Будь ласка, введіть іншу адресу доставки.

en: (ex. VAT)
uk_UA: (без ПДВ)

en: (ex. tax)
uk_UA: (без податків)

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
uk_UA: На жаль, купон "%s" вже було використано і не може бути задіяний в поєднанні з іншими купонами.

en: Invalid order.
uk_UA: Невірне замовлення.

en: Sorry, this download has expired
uk_UA: На жаль, строк дії цього завантаження закінчився

en: No file defined
uk_UA: Файл не визначений

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
uk_UA: %s немає в наявності.

en: Address changed successfully.
uk_UA: Адресу успішно змінено.

en: This email address is already registered.
uk_UA: Цю адресу електронної пошти вже зареєстровано.

en: Your current password is incorrect.
uk_UA: Введено невірний пароль.

en: Please fill out all password fields.
uk_UA: Будь ласка, заповніть всі поля пароля.

en: Please re-enter your password.
uk_UA: Будь ласка, повторно введіть свій пароль.

en: New passwords do not match.
uk_UA: Нові паролі не збігаються.

note: Translators: %s Product title.
en: You can only have 1 %s in your cart.
uk_UA: В кошик можна додати тільки 1 %s.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
uk_UA: Кошик було заповнено позиціями з попереднього замовлення.

en: Please select a rating
uk_UA: Будь ласка, оцініть

en: View WooCommerce API docs
uk_UA: Переглянути документацію WooCommerce API

en: Search shipping classes
uk_UA: Пошук за класами доставки

en: All shipping classes
uk_UA: Всі класи доставки

en: Parent shipping class
uk_UA: Батьківський клас доставки

en: Parent shipping class:
uk_UA: Батьківський клас доставки:

en: Edit shipping class
uk_UA: Редагувати клас доставки

en: Update shipping class
uk_UA: Оновити клас доставки

en: Add new shipping class
uk_UA: Додати новий клас доставки

en: New shipping class Name
uk_UA: Назва нового класу доставки

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
uk_UA: Пошук %s

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
uk_UA: Всі %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s
uk_UA: Батьківський %s

note: translators: %s: attribute name translators: %s: Address title
en: Edit %s
uk_UA: Редагувати %s

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
uk_UA: Оновити %s

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
uk_UA: Нов(а)ий %s

en: Refunds
uk_UA: Повернення

en: New coupon
uk_UA: Новий купон

en: Search coupons
uk_UA: Пошук купонів

en: No coupons found
uk_UA: Жодного купона не знайдено

en: Parent coupon
uk_UA: Батьківський купон

note: translators: %s: number of orders
en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Очікує оплати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Очікують оплати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Очікують оплати <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Processing
uk_UA: В обробці

note: translators: %s: number of orders
en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: На утриманні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: На утриманні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: На утриманні <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Completed
uk_UA: Виконано

[ctx: Order status]
en: Cancelled
uk_UA: Скасовано

[ctx: Order status]
en: Refunded
uk_UA: Повернено

note: translators: %s: number of orders
en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Повернено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Повернено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Повернено <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Failed
uk_UA: Не вдалося

en: View products
uk_UA: Перегляд товарів

en: User is missing.
uk_UA: Користувача втрачено.

note: translators: %s: number of orders
en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Обробляється <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Обробляється <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Обробляється <span class="count">(%s)</span>

en: Search products
uk_UA: Шукати товари

[ctx: Admin menu name]
en: Products
uk_UA: Товари

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s:
uk_UA: Батьківський %s:

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
uk_UA: Позначки

en: API docs
uk_UA: Документація API

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
uk_UA: На жаль, цей товар недоступний. Будь ласка, виберіть інше поєднання.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
uk_UA: На жаль, немає товарів, які б відповідали вашому вибору. Будь ласка, виберіть інше поєднання.

en: Account details changed successfully.
uk_UA: Деталі облікового запису успішно змінено.

en: Product out of stock
uk_UA: Товару немає в наявності

en: Product low in stock
uk_UA: Товар закінчується

en: Town / District
uk_UA: Містечко / Район

en: Sorry, this product cannot be purchased.
uk_UA: На жаль, цей товар не може бути придбано.

note: translators: %s: product name
en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
uk_UA: %s було видалено з кошика, бо більше не може бути придбаний. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
uk_UA: Позиції, які більше не доступні для придбання, були видалені з вашого кошика.

en: Create coupons
uk_UA: Створювати купони

en: Create orders
uk_UA: Створювати замовлення

note: translators: %s: scope
en: Invalid scope %s
uk_UA: Невірний обсяг %s

en: Create products
uk_UA: Створювати товари

en: Create webhooks
uk_UA: Створювати вебхуки

en: State / County
uk_UA: Область / Округ

en: Product tags
uk_UA: Позначки товарів

en: Premium support
uk_UA: Преміальна підтримка

note: translators: 1: state field 2: valid states
en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
uk_UA: %1$s неправильно. Будь ласка, виберіть один з наступних варіантів: %2$s

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
uk_UA: Вибачте, але "%s" немає в наявності. Будь ласка, змініть позиції у вашому кошику та спробуйте ще раз. Приносимо вибачення за спричинені незручності.

note: translators: 1: product ID 2: old stock level 3: new stock level
en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
uk_UA: Запас товару №%1$s збільшився з %2$s до %3$s.

note: translators: %s: phone number translators: %s: Phone number.
en: %s is not a valid phone number.
uk_UA: %s не правильний телефонний номер.

en: View coupon
uk_UA: Переглянути купон

note: translators: 1: quantity in stock 2: current quantity
en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
uk_UA: Не можна додати таку кількість до кошика &mdash; у нас є %1$s в наявності, і з них вже %2$s у Вашому кошику.

note: translators: %s: field name translators: %s: Field name.
en: %s is a required field.
uk_UA: %s - обов'язкове поле.

en: Refund failed.
uk_UA: Повернення не вдалося.

en: No webhooks found.
uk_UA: Вебхуків не знайдено.

en: You do not have permission to access this page
uk_UA: Ви не маєте дозволу на доступ до цієї сторінки

en: The callback_url needs to be over SSL
uk_UA: callback_url повинен проводитися через SSL

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Товари з позначками &ldquo;%s&rdquo;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
uk_UA: Будь ласка, виберіть товар для додавання у кошик&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
uk_UA: Будь ласка, виберіть кількість позицій, яку ви хочете додати в кошик&hellip;

note: translators: 1: backordered quantity 2: product name 3: order number
en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
uk_UA: %1$s одиниць %2$s зарезервовано в замовленні #%3$s.

en: Invalid shipping method!
uk_UA: Невірний спосіб доставки!

en: We were unable to process your order, please try again.
uk_UA: Ми не змогли обробити Ваше замовлення. Будь ласка, спробуйте пізніше.

note: translators: %s: search term
en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Результати пошуку для &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s number of products in cart. translators: %d is the count of products.
en: %d product | %d products
uk_UA[0]: %d товар
uk_UA[1]: %d товари
uk_UA[2]: %d товарів

en: Please rate the product.
uk_UA: Будь ласка, оцініть товар.

en: Coupon is not valid.
uk_UA: Купон недійсний.

en: Valle
uk_UA: Валье

note: translators: %s: number of orders
en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Завершені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Завершені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Завершені <span class="count">(%s)</span>

en: Note
uk_UA: Нотатка

en: No coupons found in trash
uk_UA: Купонів у смітнику не знайдено

en: Coupon | Coupons
uk_UA[0]: Купон
uk_UA[1]: Купона
uk_UA[2]: Купонів

en: required
uk_UA: обов'язкове

en: Please choose product options&hellip;
uk_UA: Будь ласка, виберіть варіанти товару&hellip;

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
uk_UA[0]: %s обов'язкове для заповнення поле
uk_UA[1]: %s обов'язкових для заповнення поля
uk_UA[2]: %s обов'язкових для заповнення полей

en: Please enter your current password.
uk_UA: Будь ласка, введіть ваш поточний пароль.

en: Please provide a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, зазначте дійсну e-mail адресу.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
uk_UA: На жаль, здається, купон "%s" недійсний - і був видалений з вашого замовлення.

en: County
uk_UA: Округ

en: Postcode / ZIP
uk_UA: Поштовий індекс

en: (incl. tax)
uk_UA: (у т.ч. податок)

en: (incl. VAT)
uk_UA: (у т.ч. ПДВ)

en: the
uk_UA: в

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
uk_UA: Нотатки до вашого замовлення, наприклад спеціальні нотатки для доставки.

en: Account username
uk_UA: Логін облікового запису

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
uk_UA: Не можна додати таку кількість "%1$s" до кошика, тому що недостатньо в запасі (залишилось %2$s).

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
uk_UA: Не можна додати &quot;%s&quot; до кошика, оскільки товар відсутній в наявності.

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
uk_UA: Введіть вірний поштовий індекс.

en: Coupon code removed successfully.
uk_UA: Код купона успішно видалено.

en: Customer details
uk_UA: Реквізити покупця

en: Order cancelled by customer.
uk_UA: Замовлення скасовано покупцем.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
uk_UA: Тут можна додати нові купони, які покупці зможуть використати у вашому магазині.

en: Town / City
uk_UA: Місто / Село

en: View customers
uk_UA: Перегляд покупців

en: Create customers
uk_UA: Створювати покупців

en: View and manage customers
uk_UA: Перегляд і керування покупцями

en: Email Address
uk_UA: Електронна скринька

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
uk_UA: Додати нове %s

en: Dismiss this notice.
uk_UA: Відхилити це повідомлення.

en: Username is required.
uk_UA: Ім'я користувача є обов’язковим.

en: Product backorder
uk_UA: Товар зарезервовано

note: translators: %s: email address translators: %s: Email address.
en: %s is not a valid email address.
uk_UA: %s недійсна e-mail адреса.

note: translators: %s: tag name
en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Записи з тегами &ldquo;%s&rdquo;

en: No orders found in trash
uk_UA: Замовлень у кошику не знайдено

en: No products found in trash
uk_UA: Товарів у кошику не знайдено

note: translators: %s: number of orders
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Скасувати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Скасувати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Скасувати <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon code "%s" already applied!
uk_UA: Код купона "%s" вже застосовано!

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
uk_UA: На жаль, купон "%s" не застосовується до товарів у вашому кошику.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
uk_UA: На жаль, купон "%s" не діє на товари, що продаються зі знижкою.

en: Coupon does not exist.
uk_UA: Купона не існує.

en: WooCommerce support
uk_UA: Підтримка WooCommerce

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

[ctx: Page setting]
en: Cart
uk_UA: Кошик

en: Invalid coupon code
uk_UA: Невірний код купону

note: translators: %s: parameter
en: Missing parameter %s
uk_UA: Відсутній параметр %s

en: Theme
uk_UA: Тема

en: The root URL of your site.
uk_UA: Кореневий URL вашого сайту.

en: Visit plugin homepage
uk_UA: Відвідати сторінку плагіну

en: Change to:
uk_UA: Змінити на:

en: Catalog &amp; search
uk_UA: Каталог та пошук

en: Copy for support
uk_UA: Копія для підтримки

en: Language
uk_UA: Мова

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
uk_UA: Кількість часу (у секундах), що ваш сайт буде витрачати на одній операції, перш ніж повторити (щоб уникнути зависання сервера)

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
uk_UA: Помилка: %s

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
uk_UA: Плагіни WooCommerce можуть використовувати цей метод спілкування при перевірці оновлень плагінів.

en: Database
uk_UA: База даних

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
uk_UA: Чи використовує Ваш сайт примусовий SSL сертифікат для транзакцій?

en: The position of the currency symbol.
uk_UA: Положення символу валюти.

en: The name of the current active theme.
uk_UA: Назва поточної активної теми.

en: Version
uk_UA: Версія

en: The installed version of the current active theme.
uk_UA: Встановлена версія поточної активної теми.

en: Author URL
uk_UA: URL Автора

en: The theme developers URL.
uk_UA: URL Розробників теми.

en: The name of the parent theme.
uk_UA: Назва батьківської теми.

en: The installed version of the parent theme.
uk_UA: Встановлена версія батьківської теми.

en: — No Change —
uk_UA: — Без Змін —

en: Enter price (%s)
uk_UA: Введіть ціну (%s)

en: Enter sale price (%s)
uk_UA: Введіть ціну розпродажу (%s)

note: translators: %s: Length unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: length
en: Length (%s)
uk_UA: Довжина (%s)

en: Sale
uk_UA: Розпродаж

note: translators: %s: Width unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: width
en: Width (%s)
uk_UA: Ширина (%s)

note: translators: %s: Height unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: Height
en: Height (%s)
uk_UA: Висота (%s)

en: The coupon code already exists
uk_UA: Код купону вже існує

en: L/W/H
uk_UA: Д/Ш/В

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: In stock?
uk_UA: В наявності?

[ctx: Page setting]
en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

en: WordPress environment
uk_UA: Середовище WordPress

en: The version of WooCommerce installed on your site.
uk_UA: Версія встановленого на вашому сайті WooCommerce.

en: Log directory writable
uk_UA: Права на запис у каталог журналів

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
uk_UA: Деякі розширення WooCommerce можуть писати журнали, що полегшує налагодження проблем. Каталог повинен бути доступний для запису, якщо таке відбудеться.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
uk_UA: Чи задіяно функцію мультисайту у вашому WordPress.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
uk_UA: Максимальний обсяг пам'яті (ОЗУ), яку ваш сайт може використовувати одночасно.

en: Server environment
uk_UA: Середовище сервера

en: PHP max input vars
uk_UA: PHP Max Input Vars

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
uk_UA: Максимальна кількість змінних, яку ваш сервер може використовувати для однієї функції, щоб уникнути перевантажень.

en: SUHOSIN installed
uk_UA: SUHOSIN встановлено

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
uk_UA: Suhosin є передовою системою захисту PHP. Він був розроблений для захисту серверів, з одного боку, відносно ряду добре відомих проблем в PHP-додатках, а з іншого боку, від потенційних вразливостей, невідомих у цих додатках, або самого ядра PHP. Якщо Suhosin включено на вашому сервері, можливо, потрібна бути налаштована збільшена межа дозволених даних.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
uk_UA: Версія MySQL, яку встановлено на сервері вашого хостингу.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
uk_UA: Платіжні шлюзи можуть використовувати cURL для зв'язку з віддаленими серверами під час авторизації платежів. Інші плагіни також можуть використовувати його для зв'язку з віддаленими сервісами.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
uk_UA: Деякі веб-сервіси, такі як доставка, використовують SOAP, щоб отримати інформацію від віддалених серверів, наприклад, відстеження доставки від FedEx, вимагають встановлення SOAP.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
uk_UA: GZip (gzopen) використовується для відкриття бази даних GeoIP від MaxMind.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
uk_UA: PayPal використовує цей спосіб зв'язку для повернення інформації про транзакцію.

en: Table does not exist
uk_UA: Таблиця не існує

en: Force SSL
uk_UA: Примусовий SSL

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
uk_UA: У якій валюті виводяться ціни в каталозі і в якій валюті платіжні шлюзи будуть приймати оплату.

en: Page not set
uk_UA: Сторінку не встановлено

note: translators: %s: parent theme latest version
en: %s is available
uk_UA: %s доступно

en: The parent theme developers URL.
uk_UA: URL розробника батьківської теми.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
uk_UA: Показує, чи підтримує поточна тема WooCommerce.

en: Not declared
uk_UA: Не визначено

en: Templates
uk_UA: Шаблони

en: Overrides
uk_UA: Перевизначення

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Logs
uk_UA: Журнали

en: Sold individually?
uk_UA: Продавати окремо?

en: Placeholder
uk_UA: Заповнювач

note: translators: %s item name.
en: Deleted %s
uk_UA: %s видалено

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
uk_UA: У цьому розділі показані всі файли, які відрізняються від шаблону WooCommerce за замовчуванням.

en: PHP time limit
uk_UA: PHP Time Limit

en: Skip setup
uk_UA: Пропустити встановлення

en: Backorders?
uk_UA: Резервування?

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
uk_UA: <strong>Ласкаво просимо в WooCommerce</strong> – Ви майже готові почати продавати :)

en: Network enabled
uk_UA: Мережу увімкнено

en: Remote post
uk_UA: Remote Post

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
uk_UA: Найбільший розмір файлу, який може бути відвантажений на ваш сайт WordPress.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
uk_UA: Версія РНР, яку встановлено на вашому хостинг сервері.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
uk_UA: Найбільший розмір файлу, який може міститися в одному записі.

en: The version of WordPress installed on your site.
uk_UA: Версія WordPress, встановлена на вашому сайті.

en: Understanding the status report
uk_UA: Розуміння звіту про статус

en: API Version
uk_UA: Версія API

en: Default timezone is UTC
uk_UA: Усталена часова зона: UTC

en: Learn more about templates
uk_UA: Детальніше про шаблони

en: Child theme
uk_UA: Дочірня тема

en: Consumer secret is invalid.
uk_UA: Неправильний секрет споживача.

note: Translators: %s docs link.
en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
uk_UA: Якщо ви модифікуєте WooCommerce на батьківській темі, яку ви не створювали особисто, ми рекомендуємо використовувати дочірні теми. Див .: <a href="%s" target="_blank"> Як створити дочірню тему</a>

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
uk_UA: Зменшити звичайну ціну на (фіксовану кількість або %):

en: Server info.
uk_UA: Інформація про сервер.

en: Parent theme author URL.
uk_UA: URL автора батьківської теми.

en: Parent theme version.
uk_UA: Версія батьківської теми.

en: Parent theme name.
uk_UA: Назва батьківської теми.

en: Active plugins.
uk_UA: Активні плагіни.

en: WC database version.
uk_UA: Версія бази даних WC.

en: MySQL version.
uk_UA: Версія MySQL.

en: Max upload size.
uk_UA: Максимальний розмір відвантаження.

en: PHP version.
uk_UA: Версія PHP.

en: The default timezone for your server.
uk_UA: Типова часова зона для вашого сервера.

en: File does not exist
uk_UA: Файл не існує

en: PHP post max size
uk_UA: Максимальний розмір запиту PHP

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %s shortcode.
uk_UA: Сторінка не містить шорткоду %s.

en: Run the Setup Wizard
uk_UA: Запустити майстер налаштування

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
uk_UA: API WooCommerce. Використовуйте ключ споживача в полі логіна та секрет споживача в полі пароля.

en: Custom:
uk_UA: Власний:

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
uk_UA: Перелік значень таксономії, які можуть бути використані для управління статусами замовлень/товарів.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
uk_UA: Кількість знаків після коми при відображенні цін.

en: The decimal separator of displayed prices.
uk_UA: Десятковий роздільник при відображенні цін.

en: The thousand separator of displayed prices.
uk_UA: Роздільник тисяч при відображенні цін.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
uk_UA: На вашому сервері не включений клас %s - HTML/Multipart електроні листи та деякі розширення не працюють без DOMDocument.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
uk_UA: HTML/Multipart електронні листи використовують DOMDocument для генерації вбудованих CSS-стилів в шаблонах.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
uk_UA: На вашому сервері не включено fsockopen або cURL - PayPal IPN та інші сценарії, яким потрібно зв'язуватись з іншими серверами, які не працюватимуть. Зв'яжіться з хостинг-провайдером.

note: Translators: %s: default timezone..
en: Default timezone is %s - it should be UTC
uk_UA: Початкова часова зона %s — повинна бути UTC

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
uk_UA: Інформація про вебсервер, на якому розміщено ваш сайт.

en: The current language used by WordPress. Default = English
uk_UA: Поточна мова, що використовується WordPress. Початкова = English

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
uk_UA: Відображає, чи знаходиться WordPress в режимі налагодження.

[ctx: Page setting]
en: Shop base
uk_UA: Головна сторінка магазина

en: Remote get
uk_UA: Віддалений запит GET

[ctx: Page setting]
en: My account
uk_UA: Мій обліковий запис

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
uk_UA: Показує, чи є поточна тема дочірньою.

en: Average rating
uk_UA: Середня оцінка

en: Currency
uk_UA: Валюта

en: Order received
uk_UA: Замовлення отримано

en: Ship to all countries
uk_UA: Доставляти в усі країни

en: Free
uk_UA: Безкоштовно

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
uk_UA: Купони можуть бути застосовані на сторінках кошика і оформлення замовлення.

en: Calculate coupon discounts sequentially
uk_UA: Розраховувати знижки купонів послідовно

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
uk_UA: При використанні декількох купонів, застосовувати перший купон до повної вартості, другий купон до вже зниженої і так далі.

en: Force secure checkout
uk_UA: Примусовий режим безпеки при оформленні замовлення

en: Force HTTP when leaving the checkout
uk_UA: Примусово використовувати HTTP після оформлення замовлення

en: Cart page
uk_UA: Сторінка кошика

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
uk_UA: Кінцеві точки додаються до URL-адреси вашої сторінки для обробки конкретних дій у процесі оформлення замовлення. Вони повинні бути унікальними.

en: Pay
uk_UA: Оплатити

en: Add payment method
uk_UA: Додати спосіб оплати

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
uk_UA: Ця опція дозволяє обмежити країни, в яких ви бажаєте продавати.

en: Specific Countries
uk_UA: Конкретні країни

en: Geolocate
uk_UA: Геолокація

en: Geolocate (with page caching support)
uk_UA: Геолокація (з підтримкою кешування сторінки)

en: This controls the position of the currency symbol.
uk_UA: Визначає положення символу валюти.

en: Integration
uk_UA: Інтеграція

en: Show subcategories
uk_UA: Показувати підкатегорії

en: Popularity (sales)
uk_UA: За популярністю (продажів)

en: Sort by most recent
uk_UA: Сортувати за найновішими

en: Redirect only
uk_UA: Тільки перенаправляти

en: Access restriction
uk_UA: Обмеження доступу

en: This setting does not apply to guest purchases.
uk_UA: Цей параметр не застосовується до гостьових покупок.

en: This controls what unit you will define weights in.
uk_UA: Тут визначається одиниця виміру, в якій зазначається вага.

en: This controls what unit you will define lengths in.
uk_UA: Тут визначається одиниця виміру, в якій зазначається довжина.

en: Shipping destination
uk_UA: Пункт призначення доставки

en: Shipping method(s)
uk_UA: Способи доставки

en: Tax options
uk_UA: Опції податків

en: Standard rates
uk_UA: Стандартні ставки

en: Key details
uk_UA: Деталі ключа

en: Owner of these keys.
uk_UA: Власник цих ключів.

en: Select the access type of these keys.
uk_UA: Виберіть тип доступу для цих ключів.

en: Generate API key
uk_UA: Генерування ключа API

en: Revoke key
uk_UA: Анулювати ключ

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: QRCode
uk_UA: QR-код

en: Country&nbsp;code
uk_UA: Код&nbsp;країни

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
uk_UA: 2-значний код штату, наприклад, AL. Залиште порожнім, щоб застосувати всі.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
uk_UA: Міста для цього правила. Крапка з комою (;) відокремлює кілька значень. Залиште порожнім, щоб застосувати для всіх міст.

en: Rate&nbsp;%
uk_UA: Ставка&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
uk_UA: Введіть податкову ставку (у відсотках) до 4 знаків після коми.

en: Enter a name for this tax rate.
uk_UA: Введіть назву для даної податкової ставки.

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Compound
uk_UA: Змішана

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
uk_UA: Виберіть, чи буде це ставка змішаною. Змішані податкові ставки застосовуються поперед інших податкових ставок.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
uk_UA: Виберіть також, чи буде ця ставка податку застосовуватися до доставки.

en: Insert row
uk_UA: Вставити рядок

en: Remove selected row(s)
uk_UA: Видалити обрані рядки

en: Import CSV
uk_UA: Імпорт CSV

en: Country code
uk_UA: Код країни

en: Tax name
uk_UA: Назва податку

en: Method
uk_UA: Спосіб

en: Coupon created
uk_UA: Купон створено

en: Coupon updated
uk_UA: Купон оновлено

en: Coupon deleted
uk_UA: Купон видалено

en: Order created
uk_UA: Замовлення створено

en: Order updated
uk_UA: Замовлення оновлено

en: Order deleted
uk_UA: Замовлення видалено

en: Action
uk_UA: Дія

en: Action event
uk_UA: Подія дії

en: Secret
uk_UA: Секрет

en: Created at
uk_UA: Створено

en: Updated at
uk_UA: Оновлено

en: Prices entered with tax
uk_UA: Ціни, вказані з урахуванням податку

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
uk_UA: Так, я буду вводити ціни з урахуванням податку

en: No, I will enter prices exclusive of tax
uk_UA: Ні, я буду вводити ціни без податку

en: This option determines which address is used to calculate tax.
uk_UA: Ця опція визначає, яка адреса використовується для розрахунку податку.

en: Shipping tax class based on cart items
uk_UA: Клас податків для доставки, заснований на позиціях в кошику

en: Rounding
uk_UA: Округлення

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
uk_UA: Округляти податки на підсумковому рівні, а не для кожної позиції

en: Additional tax classes
uk_UA: Додаткові класи податків

en: Including tax
uk_UA: У тому числі податок

en: Excluding tax
uk_UA: За винятком податку

en: Itemized
uk_UA: За позиціями

en: There are currently no logs to view.
uk_UA: В даний час немає журналів для перегляду.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
uk_UA: Будь ласка, скопіюйте цю інформацію для надання нашій службі підтримки:

en: Get system report
uk_UA: Отримати системний звіт

en: As a single total
uk_UA: Як єдиний підсумок

en: Customer shipping address
uk_UA: Адреса доставки покупця

en: Customer billing address
uk_UA: Платіжна адреса покупця

en: URL where the webhook payload is delivered.
uk_UA: URL, за яким доставляється навантаження вебхука.

en: Enable taxes
uk_UA: Увімкнути податки

en: Save webhook
uk_UA: Зберегти вебхук

en: Webhook actions
uk_UA: Дії вебхука

en: Product deleted
uk_UA: Товар видалено

en: Enter the action that will trigger this webhook.
uk_UA: Введіть дію, яка викличе цей вебхук.

en: Select when the webhook will fire.
uk_UA: Виберіть, коли цей вебхук буде задіяно.

en: Product created
uk_UA: Товар створено

en: Product updated
uk_UA: Товар оновлено

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
uk_UA: Опції: "Активно" (доставка здійснюється), "Призупинено" (не доставляється), або "Вимкнено" (не доставляється внаслідок проблем з доставкою).

en: Content
uk_UA: Вміст

en: No row(s) selected
uk_UA: Рядки не обрано

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
uk_UA: Виберіть пріоритет для цієї податкової ставки. Використовується тільки 1 співпадаюча ставка на пріоритет. Щоб визначити різні податкові ставки для однієї зони, вам потрібно вказати різні пріоритети на кожну ставку.

en: Friendly name for identifying this key.
uk_UA: Зручна назва для позначення цього ключа.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
uk_UA: 2-значний код країни, наприклад, US. Залиште порожнім, щоб застосувати до всіх.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
uk_UA: Увімкнути калькулятор доставки на сторінці кошика

en: Hide shipping costs until an address is entered
uk_UA: Приховати вартість доставки, доки не буде введено адресу

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
uk_UA: Виберіть, в які країни ви хочете здійснювати доставку, або виберіть доставку в усі регіони, де ви продаєте.

en: Downloads require login
uk_UA: Завантаження вимагають входу в обліковий запис

en: File download method
uk_UA: Спосіб завантаження файлу

en: Hide out of stock items from the catalog
uk_UA: Приховати відсутні в наявності товари з каталогу

en: Manage stock
uk_UA: Керування запасами

en: Enable stock management
uk_UA: Увімкнути керування запасами на рівні товару

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Enable low stock notifications
uk_UA: Увімкнути сповіщення про низькі запаси

en: Enable out of stock notifications
uk_UA: Увімкнути сповіщення про закінчення запасів

en: Low stock threshold
uk_UA: Поріг низьких запасів

en: Stock display format
uk_UA: Формат відображення запасів

en: Sort by price (asc)
uk_UA: Сортувати за ціною (з найдешевших)

en: Sort by price (desc)
uk_UA: Сортувати за ціною (з найдорожчих)

en: Show products
uk_UA: Показувати товари

note: translators: %s: URL to settings.
en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
uk_UA: Основна сторінка також може бути використана для <a href="%s">постійних посилань на товари</a>.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
uk_UA: Ці сторінки повинні бути встановлені таким чином, щоб WooCommerce знав, куди необхідно направляти користувачів для оформлення замовлення.

en: Checkout page
uk_UA: Сторінка оформлення

en: Webhook data
uk_UA: Дані вебхука

en: Product ratings
uk_UA: Оцінки товару

en: Out of stock visibility
uk_UA: Видимість наявності запасів

en: Default product sorting
uk_UA: Усталене сортування товарів

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Оформлення &rarr; Додати спосіб оплати".

en: IP address
uk_UA: IP адреса

en: Enable the use of coupon codes
uk_UA: Увімкніть використання кодів купонів

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Оформлення &rarr; Замовлення отримано".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Оформлення &rarr; Оплата".

en: This controls which shipping address is used by default.
uk_UA: Налаштування типової адреси доставки.

en: Display tax totals
uk_UA: Показати підсумок податків

en: Price display suffix
uk_UA: Показати суфікс цін

en: Display prices during cart and checkout
uk_UA: Показувати ціни в кошику і при оформленні замовлення

en: Shipping tax class
uk_UA: Клас податку на доставку

en: Calculate tax based on
uk_UA: Розрахувати податок, виходячи з

en: Number of decimals.
uk_UA: Кількість знаків після коми.

en: Out of stock threshold
uk_UA: Поріг відсутніх в наявності

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
uk_UA: Визначте текст показуваний після цін на товари. Наприклад це може бути "Без ПДВ". Також ви можете замінити ціни змінними: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
uk_UA: Опціонально визначає, який клас податків використовується для доставки. Залиште порожнім для використання індивідуальних ставок для кожного товару в кошику.

en: Grant access to downloadable products after payment
uk_UA: Надання доступу до завантажуваних товарів після оплати

en: Marketing
uk_UA: Маркетинг

note: translators: %s: date
en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
uk_UA: Зручна назва для ідентифікації цього вебхуку. Початкова: Створено вебхук %s.

en: State code
uk_UA: Код області

note: translators: $s tax rate section name
en: %s rates
uk_UA: Ставки %s

en: Ship to specific countries only
uk_UA: Доставляти тільки в певні країни

en: Ship to all countries you sell to
uk_UA: Доставляти в усі країни, в яких здійснюються продажі

en: Tax rate ID.
uk_UA: ID податкового збору.

en: Dimensions unit
uk_UA: Розмірів

en: Weight unit
uk_UA: Ваги

en: Measurements
uk_UA: Одиниця виміру

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб надати доступ до завантажень, коли замовлення "обробляється", а не "виконано".

en: Notification recipient(s)
uk_UA: Одержувачі сповіщень

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
uk_UA: Утримувати запаси (для несплачених замовлень) до хх хвилин. Коли цей ліміт буде досягнуто, відкладене замовлення буде скасовано. Залиште порожнім, щоб вимкнути.

en: Hold stock (minutes)
uk_UA: Утримання запасу (хв.)

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
uk_UA: Увімкнути AJAX-кнопки додавання в кошик у архівах

en: Redirect to the cart page after successful addition
uk_UA: Перенаправляти до кошика після успішного додавання товару

en: Default sorting (custom ordering + name)
uk_UA: Початкове сортування (власний порядок + назва)

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
uk_UA: Встановлює кількість знаків в десяткових дробах після коми відображуваних цін.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
uk_UA: Встановлює десятковий роздільник відображуваних цін.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
uk_UA: Встановлює роздільник тисяч відображуваних цін.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
uk_UA: Ці налаштування дозволяють визначити, в якій валюті перераховані ціни в каталозі, і які платіжні системи будуть використовуватися.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
uk_UA: Наступні варіанти впливають на відображення цін у зовнішній частині сайту.

en: Currency options
uk_UA: Параметри валюти

en: Sell to all countries
uk_UA: Продавати в усіх країнах

en: Selling location(s)
uk_UA: Місця продажу

en: Email template
uk_UA: Шаблон електронного листа

en: "From" name
uk_UA: Ім’я "Від кого"

en: Email sender options
uk_UA: Опції відправника електронного листа

en: Email options
uk_UA: Параметри електронного листа

en: Emails
uk_UA: Сповіщення

en: Checkout endpoints
uk_UA: Кінцеві точки оформлення замовлення

en: Terms and conditions
uk_UA: Правила та умови

en: Shop base address
uk_UA: Адреса магазину

en: Store notice
uk_UA: Повідомлення магазину

en: Shop page
uk_UA: Сторінка магазину

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
uk_UA: Встановлення основної сторінки вашої магазину — тут буде розташовано архів товарів.

en: Shop page display
uk_UA: Відображення сторінки магазину

en: Consumer secret
uk_UA: Секрет покупця

en: Customer created
uk_UA: Покупця створено

en: Customer updated
uk_UA: Покупця оновлено

en: Customer deleted
uk_UA: Покупця видалено

en: Consumer key
uk_UA: Ключ покупця

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
uk_UA: Якщо ви визначите сторінку "Умови", покупцю буде запропоновано прийняти їх перед оформленням замовлення.

en: Show "verified owner" label on customer reviews
uk_UA: Показувати позначку "перевірений покупець" для відгуків від покупців

en: Display prices in the shop
uk_UA: Відображати ціни в магазині

en: Force downloads
uk_UA: Примусове завантаження

en: Custom
uk_UA: Довільний

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
uk_UA: Це демонстраційний магазин для тестування &mdash; замовлення не виконуються.

en: Add to cart behaviour
uk_UA: Поведінка при додаванні в кошик

en: Allows customers to checkout without an account.
uk_UA: Дозволяє покупцям оформляти замовлення без облікового запису.

en: Weight
uk_UA: Вага

en: Dimensions
uk_UA: Розміри

en: Length
uk_UA: Довжина

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Height
uk_UA: Висота

en: LxWxH in decimal form
uk_UA: ДхШхВ в десятковій формі

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Enable reviews
uk_UA: Увімкнути відгуки

en: Delete image
uk_UA: Видалити зображення

en: Cost
uk_UA: Вартість

en: Qty
uk_UA: Кількість

note: translators: Save as in "Save $x".
en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Parent
uk_UA: Предок

en: Go
uk_UA: Перейти

en: Pricing
uk_UA: Ціноутворення

en: Select Page
uk_UA: Виберіть сторінку

en: File name
uk_UA: Назва файлу

en: Sold individually
uk_UA: Продавати індивідуально

en: Shipping class
uk_UA: Клас доставки

en: Save attributes
uk_UA: Зберегти атрибути

en: Expand
uk_UA: Розкрити

en: Add new
uk_UA: Додати новий

en: Same as parent
uk_UA: Як у предка

en: Stock status
uk_UA: Статус запасів

en: Weight in decimal form
uk_UA: Вага в десятковій формі

en: Delete all variations
uk_UA: Видалити всі варіації

en: Set regular prices
uk_UA: Встановити звичайні ціни

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Збільшення звичайних цін (фіксована сума або відсоток)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Зменшення звичайних цін (фіксована сума або відсоток)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Збільшення цін розпродажу (фіксована сума або відсоток)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Зниження ціни розпродажу (фіксована сума або відсоток)

en: Set scheduled sale dates
uk_UA: Задати часові межі розпродажу

en: Download limit
uk_UA: Ліміт завантажень

en: Download expiry
uk_UA: Закінчення строку завантаження

en: Go to the first page
uk_UA: Перейти до першої сторінки

en: Go to the previous page
uk_UA: Перейти до попередньої сторінки

en: Current page
uk_UA: Поточна сторінка

en: Go to the next page
uk_UA: Перейти до наступної сторінки

en: Go to the last page
uk_UA: Перейти до останньої сторінки

en: Revoke access
uk_UA: Скасувати доступ

en: Downloads remaining
uk_UA: Завантажень залишилось

en: Add&nbsp;meta
uk_UA: Додати&nbsp;мета-дані

en: After pre-tax discounts.
uk_UA: Після вирахування знижок на податки.

note: translators: %s: Item name.
en: Item
uk_UA: Позиція

en: Tax
uk_UA: Податок

en: Refunded
uk_UA: Повернено

en: Refund
uk_UA: Повернення

en: Restock refunded items
uk_UA: Повернути повернення в запас

en: Amount already refunded
uk_UA: Вже повернена сума

en: Refund amount
uk_UA: Сума повернення

en: Payment gateway
uk_UA: Платіжний шлюз

en: Add tax
uk_UA: Додати податок

en: Rate name
uk_UA: Назва ставки

en: Rate code
uk_UA: Код ставки

en: Rate %
uk_UA: Ставка %

en: Optional
uk_UA: Опціонально

en: Shipping name
uk_UA: Назва доставки

en: Choose file
uk_UA: Виберіть файл

en: Insert file URL
uk_UA: Вставте URL файлу

en: Remove this image
uk_UA: Видалити це зображення

en: Tax class
uk_UA: Клас податку

en: Upload an image
uk_UA: Завантажити зображення

en: Variation price (required)
uk_UA: Ціна варіації (обов'язково)

en: Cancel schedule
uk_UA: Скасувати розклад

note: translators: %s: discount amount
en: %s discounts in total
uk_UA: Загалом знижок: %s

en: Year
uk_UA: Рік

en: This month
uk_UA: Цього місяця

en: Last 7 days
uk_UA: Останні 7 днів

en: Filter by coupon
uk_UA: Фільтрувати за купонами

en: All coupons
uk_UA: Всі купони

en: No used coupons found
uk_UA: Використаних купонів не знайдено

en: No coupons found in range
uk_UA: У заданому діапазоні купонів не знайдено

en: Most discount
uk_UA: Найбільша знижка

en: Export CSV
uk_UA: Експорт CSV

en: Number of coupons used
uk_UA: Кількість використаних купонів

en: Discount amount
uk_UA: Розмір знижки

note: translators: single or plural number of orders
en: %s previous order linked | %s previous orders linked
uk_UA[0]: %s пов'язане попереднє замовлення
uk_UA[1]: %s пов'язаних попередніх замовлень
uk_UA[2]: %s пов'язаних попередніх замовлень

note: translators: User display name
en: Refreshed stats for %s
uk_UA: Оновлена статистика для %s

en: Refresh stats
uk_UA: Оновити статистику

en: View orders
uk_UA: Перегляд замовлень

en: Link previous orders
uk_UA: Пов'язати попередні замовлення

en: Money spent
uk_UA: Витрачено грошей

en: Last order
uk_UA: Останнє замовлення

note: translators: %s: signups amount
en: %s signups in this period
uk_UA: %s реєстрацій в цей період

en: Guest sales
uk_UA: Продажі гостям

en: Guest orders
uk_UA: Замовлення гостей

en: guest orders
uk_UA: замовлення гостей

en: Signups
uk_UA: Реєстрації

en: new users
uk_UA: нові користувачі

note: translators: %s: average sales
en: %s average net daily sales
uk_UA: %s середньодобових чистих продажів

note: translators: %s: average sales
en: %s average net monthly sales
uk_UA: %s середньомісячних чистих продажів

note: translators: %s: total sales
en: %s gross sales in this period
uk_UA: %s валовий обсяг продажів за цей період

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
uk_UA: Це підсумкова сума всіх замовлень, включаючи доставку і податки, після врахування повернень.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
uk_UA: Це підсумкова сума замовлень після всіх повернень, виключаючи вартість доставки і податки.

note: translators: %s: total orders
en: %s orders placed
uk_UA: %s замовлень розміщено

note: translators: %s: total items
en: %s items purchased
uk_UA: %s позицій придбано

note: translators: %s: total shipping
en: %s charged for shipping
uk_UA: %s сплачено за доставку

note: translators: %s: total coupons
en: %s worth of coupons used
uk_UA: %s вартість використаних купонів

en: Number of items sold
uk_UA: Кількість проданих позицій

en: Number of orders
uk_UA: Кількість замовлень

en: Shipping amount
uk_UA: Обсяг доставок

note: translators: %s: total items sold
en: %s sales for the selected items
uk_UA: %s продажів за обраними позиціями

note: translators: %s: total items purchased
en: %s purchases for the selected items
uk_UA: %s придбань за обраними позиціями

en: Showing reports for:
uk_UA: Показати звіти за:

en: Sales amount
uk_UA: Обсяг продажів

en: Units in stock
uk_UA: Кількість в наявності

en: Rate
uk_UA: Ставка

en: Tax amount
uk_UA: Сума податку

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
uk_UA: Це сума податку з "Податкових ставок" в межах ваших замовлень.

en: Shipping tax amount
uk_UA: Сума податку на доставку

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
uk_UA: Це сума податків з "Податкових ставок" на доставку в межах ваших замовлень.

en: Total tax
uk_UA: Загалом податку

en: No taxes found in this period
uk_UA: Податків не знайдено в цей період

en: Net profit
uk_UA: Чистий дохід

en: Total sales minus shipping and tax.
uk_UA: Всього продажів за виключенням доставки і податків.

en: View order
uk_UA: Переглянути замовлення

note: translators: refund amount
en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
uk_UA: Після цього Вам буде потрібно вручну видати повернення через платіжний шлюз.

en: Upsells
uk_UA: Пропозиція товарів

en: Totals
uk_UA: Підсумок

en: Total shipping
uk_UA: Загалом по доставкам

en: Total available to refund
uk_UA: Загальна сума для повернення

en: Top freebies
uk_UA: Топ безкоштовних подарунків

en: Account creation
uk_UA: Створення облікового запису

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
uk_UA: Кінцева точка для запуску виходу з облікового запису. Ви можете додати її до вашого меню за допомогою користувацького посилання: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Edit account
uk_UA: Редагувати обліковий запис

en: Account pages
uk_UA: Сторінки облікового запису

en: No products found.
uk_UA: Товарів не знайдено.

en: Top earners
uk_UA: Топ за заробітком

en: No products found in range
uk_UA: У цьому діапазоні товарів не знайдено

en: Product search
uk_UA: Пошук товарів

en: No low in stock products found.
uk_UA: Товарів, що закінчуються, не знайдено.

en: No out of stock products found.
uk_UA: Товарів, відсутніх в наявності, не знайдено.

en: Name (Last, First)
uk_UA: Ім'я (ім'я, прізвище)

en: Most popular
uk_UA: Найпопулярніші

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
uk_UA: Увімкніть цю опцію, якщо доступ до завантаження файлу надається при покупці товару

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
uk_UA: Увімкніть цю опцію, якщо товар не доставляється або відсутня вартість доставки

en: Enable this option to enable stock management at variation level
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб включити керування запасами на рівні варіації

en: Add products
uk_UA: Додати товари

en: Add product(s)
uk_UA: Додати товар(и)

en: Add fee
uk_UA: Додати збір

en: Fee name
uk_UA: Назва збору

en: Access expires
uk_UA: Доступ спливає

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
uk_UA[0]: Завантажено %s раз
uk_UA[1]: Завантажено %s рази
uk_UA[2]: Завантажено %s разів

en: Add product gallery images
uk_UA: Додати зображення галереї товару

[ctx: number of pages]
en: of
uk_UA: з

en: Set sale prices
uk_UA: Встановити ціну розпродажу

en: Menu order
uk_UA: Порядок меню

en: No shipping class
uk_UA: Клас доставки відсутній

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
uk_UA: Класи доставки використовуються певними способами доставки для групування схожих товарів.

en: Net sales amount
uk_UA: Чистий обсяг продаж

en: Average net sales amount
uk_UA: Середній чистий обсяг продаж

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales in this period
uk_UA: %s чистий обсяг продаж за цей період

en: Gross sales amount
uk_UA: Валовий обсяг продаж

en: Shipping methods
uk_UA: Способи доставки

en: Shipping classes
uk_UA: Класи доставки

note: translators: 1: total income 2: days
en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
uk_UA: Продано на суму %1$s протягом останніх %2$d днів

en: Add images to product gallery
uk_UA: Додати зображення до галереї товару

note: translators: 1: Downloadable file, 2: List of allowed filetypes.
en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
uk_UA: Завантажуваний файл %1$s не може бути використаний, оскільки має недопустимий формат файлу. Допустимі формати файлів: %2$s

en: Top sellers
uk_UA: Топ продаж

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
uk_UA: Це сума поля "Всього за доставкою" у ваших замовленнях.

note: translators: %s dimension unit
en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
uk_UA: Розміри (Д×Ш×В) (%s)

note: translators: 1: variation id 2: product name
en: Variation #%1$s of %2$s
uk_UA: Варіація №%1$s для %2$s

en: Total sales
uk_UA: Всього продаж

en: Choose coupons&hellip;
uk_UA: Виберіть купони&hellip;

en: Variation description.
uk_UA: Опис варіації.

en: Tax class.
uk_UA: Клас податку.

en: Order Total
uk_UA: Підсумок замовлення

en: Select categories&hellip;
uk_UA: Виберіть категорії&hellip;

en: Sale end date
uk_UA: Дата закінчення розпродажу

en: Sale start date
uk_UA: Дата початку розпродажу

en: Sale price
uk_UA: Ціна зі знижкою

en: Regular price
uk_UA: Звичайна ціна

en: Default Form Values
uk_UA: Типове значення форми

en: Product SKU.
uk_UA: Артикул товару.

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
uk_UA: Перемикання опції &quot;Керування запасами&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
uk_UA: Перемкнути &quot;Віртуальний&quot;

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
uk_UA: Перемкнути &quot;Завантажуваний&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
uk_UA: Перемкнути &quot;Увімкнено&quot;

en: Product ID.
uk_UA: ID товару.

en: Number of orders.
uk_UA: Кількість замовлень.

note: translators: 1: total items sold 2: days
en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
uk_UA[0]: Продано %1$d товар за останні %2$d днів
uk_UA[1]: Продано %1$d товари за останні %2$d днів
uk_UA[2]: Продано %1$d товарів за останні %2$d днів

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
uk_UA: Це загальна сума ставки податку (податок на доставку + податок з товару).

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
uk_UA: Якщо запаси керовані, то ці параметри дозволяють включити резервування замовлень. Якщо включено, то кількість товарів в запасі може бути нижче 0.

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
uk_UA: Для редагування цього замовлення змініть статус на "Очікування оплати"

en: Last month
uk_UA: Минулий місяць

note: translators: variations count
en: %s item | %s items
uk_UA[0]: %s елемент
uk_UA[1]: %s елементи
uk_UA[2]: %s елементів

en: Add to gallery
uk_UA: Додати в галерею

en: Learn more
uk_UA: Дізнатися більше

en: General options
uk_UA: Загальні параметри

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
uk_UA: Це сума поля "Підсумок замовлення" в межах ваших замовлень.

en: Period
uk_UA: Період

en: orders | orders
uk_UA[0]: замовлення
uk_UA[1]: замовлення
uk_UA[2]: замовлень

en: Username
uk_UA: Логін

[ctx: hash before order number]
en: #
uk_UA: №

en: Or, enter tax rate ID:
uk_UA: Або введіть ID податкової ставки:

en: Custom ordering position.
uk_UA: Власне впорядковування позицій.

en: Purchase note
uk_UA: Нотатка до покупки

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
uk_UA: Контролює, чи буде товар враховуватися як "В наявності" або "Відсутній в наявності" в зовнішній частині сайту.

en: Variation ID:
uk_UA: ID варіації:

note: translators: %s: coupons amount
en: %s coupons used in total
uk_UA: Всього використано %s купонів

en: Customer
uk_UA: Покупець

en: No customers found.
uk_UA: Покупців не знайдено.

en: Search customers
uk_UA: Пошук покупців

en: Customer role.
uk_UA: Роль покупця.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
uk_UA: Введіть опціональну нотатку, щоб відправити покупцю після купівлі.

en: Customer orders
uk_UA: Замовлення покупця

en: customer orders
uk_UA: замовлення покупців

en: Downloadable products
uk_UA: Завантажувані товари

en: My account page
uk_UA: Сторінка облікового запису

en: All
uk_UA: Всі

en: None
uk_UA: Немає

en: Lost password
uk_UA: Втрачено пароль

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій обліковий запис &rarr; Переглянути замовлення".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій обліковий запис &rarr; Редагувати обліковий запис".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій обліковий запис &rarr; Адреси".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій обліковий запис &rarr; Втрачений пароль".

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
uk_UA: Пропозиція товарів - це товари, які ви б рекомендували замість товару, який зараз переглядається. Наприклад, товари, які для вас є більш прибутковими.

en: Location
uk_UA: Розміщення

en: Logout
uk_UA: Вихід

en: Show
uk_UA: Показувати

note: translators: Reset button text for filters.
en: Reset
uk_UA: Скинути

en: Reason for refund (optional):
uk_UA: Причина відшкодування (опціонально):

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
uk_UA: Перехресні продажі — це товари, які ви просуваєте в кошику на основі поточного товару.

en: Cross-sells
uk_UA: Перехресні продажі

en: Accounts
uk_UA: Облікові записи

en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Upload/Add image
uk_UA: Завантажити/Додати зображення

en: Remove image
uk_UA: Видалити зображення

en: Use image
uk_UA: Використати зображення

en: Shipping
uk_UA: Доставка

[ctx: Tax status]
en: None
uk_UA: Немає

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: N/A
uk_UA: Невідомо

en: Both
uk_UA: Обидва

en: Other
uk_UA: Інше

en: Linked Products
uk_UA: Супутні товари

en: Add
uk_UA: Додати

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Shipping details
uk_UA: Реквізити доставки

note: translators: $1: Date created, $2 Time created
en: added on %1$s at %2$s
uk_UA: додано %1$s о %2$s

en: Inventory
uk_UA: Наявність

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: Do not allow
uk_UA: Не дозволяти

en: Allow free shipping
uk_UA: Дозволяти безкоштовну доставку

en: Offline Payments
uk_UA: Оффлайн-платежі

en: Allow
uk_UA: Дозволити

note: translators: %d: amount of expired transients
en: %d transients rows cleared
uk_UA: %d рядків тимчасових даних очищено

en: Roles successfully reset
uk_UA: Права успішно скинуто

en: Tax rates successfully deleted
uk_UA: Податкові ставки успішно видалено

note: translators: %s: callback string
en: There was an error calling %s
uk_UA: Сталася помилка виклику %s

en: Your changes have been saved.
uk_UA: Ваші зміни збережено.

en: Clear transients
uk_UA: Очистити тимчасові дані

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
uk_UA: Цей інструмент очистить ВСІ тимчасові дані WordPress, строк дії яких сплив.

en: Capabilities
uk_UA: Повноваження

en: Reset capabilities
uk_UA: Скинути повноваження

en: Display type
uk_UA: Тип відображення

en: Subcategories
uk_UA: Підкатегорії

en: Delivery URL
uk_UA: URL доставки

[ctx: posts]
note: translators: %s: count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

en: Docs
uk_UA: Документація

en: Thank you for selling with WooCommerce.
uk_UA: Спасибі за торгівлю з WooCommerce.

en: All done!
uk_UA: Все зроблено!

en: View tax rates
uk_UA: Переглянути податкові ставки

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
uk_UA: Перш ніж ви зможете завантажити файл імпорту, необхідно буде виправити наступну помилку:

en: Choose a file from your computer:
uk_UA: Виберіть файл з комп'ютера:

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
uk_UA: Максимальний розмір: %s

en: Delimiter
uk_UA: Роздільник

en: Sorry, there has been an error.
uk_UA: На жаль, сталася помилка.

en: Usage restriction
uk_UA: Обмеження використання

en: Usage limits
uk_UA: Ліміти використання

en: Discount type
uk_UA: Тип знижки

en: Coupon expiry date
uk_UA: Дата закінчення терміну дії купона

en: Minimum spend
uk_UA: Мінімальна витрата

en: No minimum
uk_UA: Немає мінімуму

en: Maximum spend
uk_UA: Максимальна витрата

en: No maximum
uk_UA: Немає максимума

en: Individual use only
uk_UA: Тільки для індивідуального використання

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
uk_UA: Відмітьте, якщо купон не може бути використаний в поєднанні з іншими купонами.

en: Exclude sale items
uk_UA: Виключити позиції зі знижкою

en: Any category
uk_UA: Будь-яка категорія

en: Exclude categories
uk_UA: Виключити категорії

en: No categories
uk_UA: Немає категорій

en: No restrictions
uk_UA: Немає обмежень

en: Usage limit per coupon
uk_UA: Ліміт використання на купон

en: How many times this coupon can be used before it is void.
uk_UA: Скільки разів цей купон може бути використано до того, як він стане недійсним.

en: Limit usage to X items
uk_UA: Ліміт використання на X позицій

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
uk_UA: Максимальне число окремих позицій, на які поширюється купон при використанні знижки. Залиште порожнім, щоб застосувати до всіх позицій в кошику.

en: Usage limit per user
uk_UA: Ліміт використання на одного користувача

en: h
uk_UA: г

en: Billing details
uk_UA: Платіжні дані

en: No billing address set.
uk_UA: Платіжну адресу не зазначено.

en: Transaction ID
uk_UA: ID транзакції

en: Load shipping address
uk_UA: Завантажити адресу доставки

en: No shipping address set.
uk_UA: Адресу доставки не зазначено.

note: translators: file name. translators: %d file count
en: File %d
uk_UA: Файл %d

en: Grant access
uk_UA: Надати доступ

en: Variations
uk_UA: Варіації

en: Button text
uk_UA: Текст кнопки

en: Sale price dates
uk_UA: Дати розпродажу

en: File URL
uk_UA: URL файлу

en: Add File
uk_UA: Додати файл

en: Unlimited
uk_UA: Без ліміту

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: Taxable
uk_UA: Оподатковуваний

en: Shipping only
uk_UA: Тільки доставка

en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Stock qty
uk_UA: Кількість в запасі

en: Allow backorders?
uk_UA: Дозволити резервування?

en: Value of the coupon.
uk_UA: Значення знижки купона.

en: Upload file and import
uk_UA: Завантажити і імпортувати

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
uk_UA: Цей інструмент перерахує значення товарів - може бути корисним при зміні налаштувань, в результаті яких товари зникають з каталогу.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
uk_UA: Цей текст буде показаний на кнопці, яка пов'язана із зовнішнім товаром.

en: Manage stock?
uk_UA: Керувати запасами?

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
uk_UA: Визначте, чи весь товар оподатковується, чи тільки вартість його доставки.

en: Standard product
uk_UA: Стандартний товар

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
uk_UA: Виберіть клас податку для цього товару. Податкові класи використовуються для застосування різних ставок податку, що відносяться до певних видів товарів.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
uk_UA: Введіть кількість днів, по закінченню яких посилання на завантаження перестане працювати, або залиште порожнім.

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
uk_UA: Залиште порожнім для необмеженої кількості повторних завантажень.

en: Product URL
uk_UA: URL товару

en: Enter the external URL to the product.
uk_UA: Введіть зовнішній URL на товар.

[ctx: placeholder]
en: Buy product
uk_UA: Придбати товар

en: Product Type
uk_UA: Тип товару

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
uk_UA: Завантажувані товари дають доступ до файлу після придбання.

en: Load billing address
uk_UA: Завантажити платіжні дані

note: translators: Submit button text for filters.
en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Regenerate download permissions
uk_UA: Перевантажити дозволи для завантаження

en: Exclude products
uk_UA: Виключити товари

en: Product categories
uk_UA: Категорії товарів

en: Import tax rates
uk_UA: Імпортувати податкові ставки

en: The file does not exist, please try again.
uk_UA: Файлу не існує, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: The CSV is invalid.
uk_UA: CSV-файл невірний.

en: OR enter path to file:
uk_UA: АБО вкажіть шлях до файлу:

en: Thanks :)
uk_UA: Дякую :)

en: Webhook created successfully.
uk_UA: Вебхухк успішно створено.

en: Webhooks
uk_UA: Вебхуки

en: Webhook updated successfully.
uk_UA: Вебхук успішно оновлено.

en: Add webhook
uk_UA: Додати вебхук

note: translators: %s: date
en: Webhook created on %s
uk_UA: Вебхук створено %s

en: Terms successfully recounted
uk_UA: Значення успішно перераховано

en: Product transients cleared
uk_UA: Тимчасові дані товару очищено

en: Products
uk_UA: Товари

en: Recount terms
uk_UA: Перерахунок значень

en: Term counts
uk_UA: Лічильники значень

en: Enable cash on delivery
uk_UA: Увімкнути оплату при отриманні

note: translators: %d: count
en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
uk_UA[0]: %d вебхук видалено остаточно.
uk_UA[1]: %d вебхуки видалено остаточно.
uk_UA[2]: %d вебхуків видалено остаточно.

en: Search webhooks
uk_UA: Шукати вебхуки

en: Cash on delivery
uk_UA: Готівка при отриманні

en: Expired transients
uk_UA: Прострочені тимчасові дані

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
uk_UA: Віртуальні товари не доставляються.

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
uk_UA: По&hellip;

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
uk_UA: З&hellip;

en: Order Status
uk_UA: Статус замовлення

en: Order Date
uk_UA: Дата замовлення

en: Next step
uk_UA: Наступний крок

en: Search for a product&hellip;
uk_UA: Пошук товару&hellip;

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
uk_UA: Це поле дозволяє вам встановити максимальні витрати (попередній підсумок), що дозволені при використанні купона.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
uk_UA: Це поле дозволяє вам встановити мінімальні витрати (попередній підсумок), що дозволені при використанні купона.

en: You do not have permission to edit Webhooks
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування Вебхуків

en: You do not have permission to update Webhooks
uk_UA: Ви не маєте дозволу на оновлення Вебхуків

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
uk_UA: Кількість в запасі. Якщо даний товар має варіацію, то це значення буде використовуватися для контролю залишків всіх варіацій, до тих пір, доки ви не визначите запаси на рівні варіацій.

en: Search for a downloadable product&hellip;
uk_UA: Пошук по завантажуваних товарах&hellip;

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
uk_UA: Значення атрибутів можуть бути призначені товарам й варіаціям.<br/><br/><b>Примітка</b>: При видаленні значення ви видаляєте його з усіх товарів й варіацій, яким він був призначений. Повторне створення значення не призведе до його появи в товарах.

note: translators: %s: number of orders
en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Чернетка <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Чернетки <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Чернеток <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %1$s: callback string, %2$s: error message
en: There was an error calling %1$s: %2$s
uk_UA: Сталася помилка виклику %1$s: %2$s

en: Downloadable files
uk_UA: Файли для завантаження

en: Schedule
uk_UA: Запланувати

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
uk_UA: Артикул є позицією обліку запасів, унікальний ID для кожного окремого товару і послуги, які можуть бути придбані.

en: Stock Keeping Unit
uk_UA: Артикул

en: Private note
uk_UA: Приватна нотатка

en: Add note
uk_UA: Додати нотатку

en: There are no notes yet.
uk_UA: Ще немає нотаток.

en: Delete note
uk_UA: Видалити нотатку

note: translators: %s: plugin author translators: %s: note author translators: %s: Comment author.
en: by %s
uk_UA: автор %s

note: translators: %s: payment method
en: Payment via %s
uk_UA: Спосіб оплати: %s

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
uk_UA: Скільки разів цей купон може бути використано окремим користувачем. Відстежуються платіжний електронний лист для гостей, і ID користувача для зареєстрованих користувачів.

note: translators: %s: URL to free shipping document.
en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
uk_UA: Відмітьте, якщо купон надає безкоштовну доставку. <a href="%s" target="_blank">Безкоштовна доставка</a> повинна бути увімкненою й вимагати "дійсний купон безкоштовної доставки" (див. налаштування "Вимоги безкоштовної доставки").

en: Empty Trash
uk_UA: Очистити смітник

en: Topic
uk_UA: Подія

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
uk_UA: Цей інструмент очистить кеш тимчасових даних товарів/магазину.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
uk_UA: Тут ви можете керувати категоріями товарів магазину. Для зміни порядку категорій у зовнішній частині сайту - просто перетягуйте їх. Щоб побачити інші категорії, натисніть на "Параметри екрану" вгорі сторінки.

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
uk_UA: Привіт! Завантажте файл CSV, який містить податкові ставки для імпорту в магазин. Виберіть файл .csv для завантаження, потім натисніть кнопку "Завантажити і імпортувати файл".

en: Customer:
uk_UA: Покупець:

en: Customer notes about the order
uk_UA: Покупець не знайдений

en: Allow, but notify customer
uk_UA: Дозволяти, але сповістити покупця

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
uk_UA: Цей інструмент скине права адміністратора, покупця і керівника магазину до початкових. Використовуйте, якщо ваші користувачі не можуть отримати доступ до всіх сторінок адміністрування WooCommerce.

en: Customer ID.
uk_UA: ID покупця.

en: Customer provided note
uk_UA: Нотатка від покупця

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
uk_UA: Додайте нотатку для вашої довідки або додайте нотатку для покупця (користувач буде повідомлений).

en: Note to customer
uk_UA: Нотатка для покупця

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
uk_UA: Код купона вже існує. Покупці будуть використовувати новіший купон з цим кодом.

en: This is the name of the download shown to the customer.
uk_UA: Це назва завантаження, яка буде показана покупцю.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
uk_UA: Це URL або абсолютний шлях до файлу, до якого покупці отримуватимуть доступ. URL-адреси, введені тут вже повинні бути закодовані.

en: Move to Trash
uk_UA: Видалити

en: General
uk_UA: Загальне

en: Address | Addresses
uk_UA[0]: Адреса
uk_UA[1]: Адреси
uk_UA[2]: Адрес

en: Delete WooCommerce tax rates
uk_UA: Видалити податкові ставки WooCommerce

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
uk_UA: Відмітьте, якщо купон не повинен застосовуватися до товарів зі знижками. Купони на один товар застосовуються тільки в тому випадку, якщо товар продається без знижки. Купони на одну покупку застосовуються лише в тому випадку, якщо в кошик додані товари без знижок.

en: Image
uk_UA: Зображення

en: SKU
uk_UA: Артикул

en: Price
uk_UA: Ціна

en: Code
uk_UA: Код

en: Coupon type
uk_UA: Тип купону

en: Yes
uk_UA: Так

en: No
uk_UA: Ні

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Date
uk_UA: Дата

en: Status
uk_UA: Статус

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Guest
uk_UA: Гість

en: Complete
uk_UA: Виконано

en: Coupon code
uk_UA: Код купону

en: Description (optional)
uk_UA: Опис (не обов'язково)

en: Catalog
uk_UA: Каталог

en: Hidden
uk_UA: Прихований

en: First name
uk_UA: Ім'я

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Last name
uk_UA: Прізвище

en: City
uk_UA: Місто

en: Low in stock
uk_UA: Закінчується

en: Select none
uk_UA: Відмінити вибір

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: kg
uk_UA: кг

en: g
uk_UA: г

en: cm
uk_UA: см

en: mm
uk_UA: мм

[ctx: Page title]
en: Cart
uk_UA: Кошик

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Product Categories
uk_UA: Категорії товарів

en: Company
uk_UA: Компанія

en: State
uk_UA: Область

en: Order notes
uk_UA: Нотатки до замовлення

en: Ship to
uk_UA: Доставка в

en: Virtual
uk_UA: Віртуальний

[ctx: Page title]
en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

en: Order updated.
uk_UA: Замовлення оновлено.

en: Order saved.
uk_UA: Замовлення збережено.

en: Order submitted.
uk_UA: Замовлення розміщено.

en: Order draft updated.
uk_UA: Чернетку замовлення оновлено.

en: Coupon updated.
uk_UA: Купон оновлено.

en: Coupon saved.
uk_UA: Купон збережено.

en: Coupon submitted.
uk_UA: Купон розміщено.

en: Coupon draft updated.
uk_UA: Чернетку купону оновлено.

note: translators: %s: order count
en: %s order updated. | %s orders updated.
uk_UA[0]: %s замовлення оновлено.
uk_UA[1]: %s замовлення оновлено.
uk_UA[2]: %s замовлень оновлено.

note: translators: %s: order count
en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s замовлення не оновлено, хтось його редагує.
uk_UA[1]: %s замовлення не оновлено, хтось їх редагує.
uk_UA[2]: %s замовлень не оновлено, хтось їх редагує.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
uk_UA[0]: %s купон оновлено.
uk_UA[1]: %s купони оновлено.
uk_UA[2]: %s купонів оновлено.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s купон не оновлено, хтось його редагує.
uk_UA[1]: %s купони не оновлено, хтось їх редагує.
uk_UA[2]: %s купонів не оновлено, хтось їх редагує.

en: Usage / Limit
uk_UA: Використання / Обмеження

en: Expiry date
uk_UA: Термін придатності

en: Total
uk_UA: Загалом

en: Downloadable
uk_UA: Завантажуваний

en: Billing
uk_UA: Платіж

en: Processing
uk_UA: В обробці

en: Order status changed by bulk edit:
uk_UA: Статус замовлення, змінений масовим редагуванням:

en: Show all types
uk_UA: Показати всі типи

en: Catalog visibility:
uk_UA: Видимість в каталозі:

en: Postcode
uk_UA: Поштовий індекс

en: Sales by date
uk_UA: Продажі за датою

en: Sales by category
uk_UA: Продажі за категоріями

en: Coupons by date
uk_UA: Купони за датою

en: Taxes
uk_UA: Податки

en: Taxes by code
uk_UA: Податки за кодом

en: Taxes by date
uk_UA: Податки за датою

en: Your settings have been saved.
uk_UA: Ваші налаштування збережено.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
uk_UA: Установки розміру цього зображення були відключені через перезапис фільтром цього значення.

en: Hard crop?
uk_UA: Жорстка обрізка?

en: Page setup
uk_UA: Параметри сторінки

en: Payments
uk_UA: Платежі

en: Ready!
uk_UA: Готово!

en: Let's go!
uk_UA: Вперед!

en: Not right now
uk_UA: Не зараз

en: Skip this step
uk_UA: Пропустити цей крок

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Left with space
uk_UA: Зліва з пробілом

en: Right with space
uk_UA: Праворуч з пробілом

en: lbs
uk_UA: фунт

en: oz
uk_UA: унція

en: in
uk_UA: дюйм

en: yd
uk_UA: ярд

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
uk_UA: WooCommerce &rsaquo; Майстер встановлення

en: View
uk_UA: Перегляд

en: Variable product
uk_UA: Варіативний товар

en: Customers vs. guests
uk_UA: Покупці vs. Гості

en: Customers
uk_UA: Покупці

en: Product name
uk_UA: Назва товару

en: Search for a customer&hellip;
uk_UA: Пошук покупця…

en: Simple product
uk_UA: Звичайний товар

en: External/Affiliate product
uk_UA: Зовнішній/Партнерський товар

en: Grouped product
uk_UA: Згрупований товар

en: Tags
uk_UA: Позначки

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s купон видалено до смітника.
uk_UA[1]: %s купони видалено до смітника.
uk_UA[2]: %s купонів видалено до смітника.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
uk_UA[0]: %s купон видалено остаточно.
uk_UA[1]: %s купони видалено остаточно.
uk_UA[2]: %s купонів видалено остаточно.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
uk_UA[0]: %s замовлення видалено остаточно.
uk_UA[1]: %s замовлення видалено остаточно.
uk_UA[2]: %s замовлень видалено остаточно.

note: translators: %s: product count
en: %s product updated. | %s products updated.
uk_UA[0]: %s товар оновлено.
uk_UA[1]: %s товари оновлено.
uk_UA[2]: %s товарів оновлено.

note: translators: %s: product count
en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s товар не оновлено, хтось його редагує.
uk_UA[1]: %s товари не оновлено, хтось їх редагує.
uk_UA[2]: %s товарів не оновлено, хтось їх редагує.

note: translators: %s: product count
en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
uk_UA[0]: %s товар видалено остаточно.
uk_UA[1]: %s товари видалено остаточно.
uk_UA[2]: %s товарів видалено остаточно.

en: Product saved.
uk_UA: Товар збережено.

en: Product updated.
uk_UA: Товар оновлено.

note: translators: Review date format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: Y/m/d
uk_UA: d.m.Y

note: translators: %s: product url
en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
uk_UA: Чернетку товару оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд товару</a>

note: translators: %s: product url
en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
uk_UA: Товар розміщено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд товару</a>

en: Product description
uk_UA: Опис товару

en: Currency position.
uk_UA: Позиція валюти.

en: Purchase
uk_UA: Купити

en: Most stocked
uk_UA: Найбільше в наявності

en: Choose a currency&hellip;
uk_UA: Виберіть валюту&hellip;

en: Select a page&hellip;
uk_UA: Виберіть сторінку&hellip;

en: Toggle featured
uk_UA: Перемикач рекомендованого

en: Decimal separator.
uk_UA: Роздільник десятків.

en: Thousand separator.
uk_UA: Роздільник тисяч.

en: Sales by product
uk_UA: Продажі за видами товарів

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Delete permanently
uk_UA: Видалити остаточно

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Stock
uk_UA: Запаси

en: PayPal email address
uk_UA: PayPal е-mail адреса

en: Select all
uk_UA: Вибрати все

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
uk_UA: Внесені зміни буде втрачено, якщо ви підете з цієї сторінки.

en: State / County or state code
uk_UA: Область / округ або код області

en: State/County
uk_UA: Область/Округ

en: Delete this review permanently
uk_UA: Видалити цю позицію остаточно

en: Move this review to the Trash
uk_UA: Перемістити цю позицію у смітник

en: Product IDs
uk_UA: ID товарів

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s купон повернено із смітника.
uk_UA[1]: %s купони повернено із смітника.
uk_UA[2]: %s купонів повернено із смітника.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s замовлення повернено із смітника.
uk_UA[1]: %s замовлення повернено із смітника.
uk_UA[2]: %s замовлень повернено із смітника.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s замовлення перенесено до смітника.
uk_UA[1]: %s замовлення перенесено до смітника.
uk_UA[2]: %s замовлень перенесено до смітника.

en: Order | Orders
uk_UA[0]: Замовлення
uk_UA[1]: Замовлення
uk_UA[2]: Замовлень

note: translators: %s: product count
en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s товар повернено зі смітника.
uk_UA[1]: %s товари повернено зи смітника.
uk_UA[2]: %s товарів повернено зі смітника.

note: translators: %s: product count
en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s товар перенесено до смітника.
uk_UA[1]: %s товари перенесено до смітника.
uk_UA[2]: %s товарів перенесено до смітника.

en: M j, Y @ G:i
uk_UA: d.m.Y @ H:i

en: Custom field deleted.
uk_UA: Власне поле видалено.

en: Custom field updated.
uk_UA: Власне поле оновлено.

note: translators: 1: date 2: product url
en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
uk_UA: Товар заплановано на: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд товару</a>

[ctx: Page title]
en: Shop
uk_UA: Магазин

en: Where is your store based?
uk_UA: Де розташований ваш магазин?

en: Customer list
uk_UA: Перелік покупців

[ctx: Page title]
en: My account
uk_UA: Мій обліковий запис

en: Trash
uk_UA: Видалити

en: Orders
uk_UA: Замовлення

en: Sample
uk_UA: Зразок

en: Restore this review from the Trash
uk_UA: Відновити цей відгук із кошика

en: Coupon amount
uk_UA: Сума купону

en: Description
uk_UA: Опис

en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Add key
uk_UA: Додати ключ

en: Please enter in country code with two capital letters.
uk_UA: Будь ласка введіть код країни з двома великими літерами.

en: Last warning, are you sure?
uk_UA: Останнє попередження, ви дійсно впевнені?

en: Choose an image
uk_UA: Виберіть зображення

note: translators: Remove chip.
en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Coupons
uk_UA: Купони

en: Reviews
uk_UA: Відгуки

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Out of stock
uk_UA: Немає в наявності

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
uk_UA: Співпадінь не знайдено

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
uk_UA: Помилка завантаження

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
uk_UA: Будь ласка видаліть 1 символ

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
uk_UA: Будь ласка видаліть %qty% символів

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
uk_UA: Замовлення

en: Backordered
uk_UA: Зарезервовано

en: Subtotal:
uk_UA: Разом:

en: Discount:
uk_UA: Знижка:

en: Shipping:
uk_UA: Доставка:

en: Total:
uk_UA: Всього:

en: Expiry (MM/YY)
uk_UA: Спливає (MM/РР)

en: MM / YY
uk_UA: MM / РР

en: Read more
uk_UA: Читати далі

note: translators: %s: stock amount
en: Only %s left in stock
uk_UA: Лише %s в наявності

en: (can be backordered)
uk_UA: (може бути зарезервовано)

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
uk_UA: %s в наявності

note: translators: %s: average rating translators: %s: rating translators: %s: Rating. translators: %s is referring to the average rating value translators: %s is the rating value wrapped in HTML strong tags.
en: Rated %s out of 5
uk_UA: Оцінено в %s з 5

[ctx: min_price]
en: From:
uk_UA: Від:

en: Type
uk_UA: Тип

en: Permissions
uk_UA: Дозволи

en: API key
uk_UA: Ключ API

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Attributes
uk_UA: Атрибути

en: Update
uk_UA: Оновити

en: For more information:
uk_UA: Для отримання додаткової інформації:

en: There are no product reviews yet.
uk_UA: Відгуків поки що немає.

en: In stock
uk_UA: Є в наявності

en: Value(s)
uk_UA: Значення

en: Add new attribute
uk_UA: Додати новий атрибут

en: %qty% variations
uk_UA: %qty% варіацій

en: American Samoa
uk_UA: Американське Самоа

en: Guam
uk_UA: Гуам

en: Northern Mariana Islands
uk_UA: Північні Маріанські острови

en: KwaZulu-Natal
uk_UA: Квазулу-Наталь

en: Limpopo
uk_UA: Лімпопо

en: Mpumalanga
uk_UA: Мпумаланга

en: Free!
uk_UA: Безкоштовно!

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download %d
uk_UA: Завантажити %d

en: User
uk_UA: Користувач

en: View/Edit
uk_UA: Перегляд/Редагування

en: Revoke
uk_UA: Відкликати

en: Read
uk_UA: Читання

en: Write
uk_UA: Запис

en: Read/Write
uk_UA: Читання/Запис

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
uk_UA: Дія не вдалася. Будь ласка, оновіть сторінку і повторіть спробу.

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
uk_UA: Будь ласка, введіть %qty% або більше символів

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
uk_UA: Ви можете вибрати тільки 1 позицію

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
uk_UA: Ви можете вибрати тільки %qty% позицій

en: Please enter in a value less than the regular price.
uk_UA: Будь ласка, введіть значення, яке менше звичайної ціни.

en: Enter a value
uk_UA: Введіть значення

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі варіації? Скасувати дію буде неможливо.

en: Set variation image
uk_UA: Задайте зображення варіації

en: Are you sure you want to remove this variation?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю варіацію?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
uk_UA: Дата початку розпродажу (у форматі РРРР-MM-ДД або залиште порожнім)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
uk_UA: Дата закінчення розпродажу (у форматі РРРР-MM-ДД або залиште порожнім)

en: Save changes before changing page?
uk_UA: Зберегти зміни перед зміною сторінки?

en: Please select some items.
uk_UA: Будь ласка, виберіть одну або декілька позицій.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви дійсно бажаєте почати процесс повернення? Цю дію не можна буде скасувати.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити це повернення? Цю дію не можна буде скасувати.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити податок? Цю дію не можна буде скасувати.

en: Remove this item meta?
uk_UA: Видалити мета-дані цієї позиції?

en: Used for variations
uk_UA: Використовувати для варіацій

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
uk_UA: Копіювати платіжну інформацію до інформації про доставку? Це видалить поточну інформацію про доставку.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте відкликати доступ до цього завантаження?

en: You cannot add the same tax rate twice!
uk_UA: Ви не можете додати ту ж податкову ставку двічі!

en: Attribute updated successfully
uk_UA: Атрибут успішно оновлено

en: Error: non-existing attribute ID.
uk_UA: Помилка: неіснуючий ID атрибута.

en: Name (numeric)
uk_UA: Назва (числова)

en: No attributes currently exist.
uk_UA: Атрибутів поки ще не існує.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей атрибут?

en: WooCommerce status
uk_UA: Статус WooCommerce

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
uk_UA[0]: <strong>%s замовлення</strong> очікує обробки
uk_UA[1]: <strong>%s замовлення</strong> очікують обробки
uk_UA[2]: <strong>%s замовлень</strong> очікують обробки

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
uk_UA[0]: <strong>%s замовлення</strong> на утриманні
uk_UA[1]: <strong>%s замовлення</strong> на утриманні
uk_UA[2]: <strong>%s замовлень</strong> на утриманні

en: Copy to a new draft
uk_UA: Скопіювати у нову чернетку

en: Shipping settings
uk_UA: Налаштування доставки

en: Email Settings
uk_UA: Налаштування електронної пошти

en: Free Shipping
uk_UA: Безкоштовна доставка

en: Reports
uk_UA: Звіти

en: Found a bug?
uk_UA: Знайшли помилку?

en: Report a bug
uk_UA: Повідомити про помилку

en: About WooCommerce
uk_UA: Про WooCommerce

en: WooCommerce tax rates (CSV)
uk_UA: Податкові ставки WooCommerce (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
uk_UA: Імпортуйте <strong>податкові ставки</strong> до вашого магазину з використанням csv-файлу.

en: Visible on the product page
uk_UA: Видимість на сторінці товарів

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
uk_UA: Порядок в меню варіації (визначає позицію в переліку варіацій)

en: No product to duplicate has been supplied!
uk_UA: Жодного товару для дублювання не обрано!

en: Make a duplicate from this product
uk_UA: Зробити дублікат цього товару

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
uk_UA[0]: <strong>%s товару</strong> немає в наявності
uk_UA[1]: <strong>%s товари</strong> немає в наявності
uk_UA[2]: <strong>%s товарів</strong> немає в наявності

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
uk_UA[0]: <strong>%s товар</strong> залишився
uk_UA[1]: <strong>%s товари</strong> залишилося
uk_UA[2]: <strong>%s товарів</strong> залишилося

en: Order by
uk_UA: Сортувати за

en: Enable Archives?
uk_UA: Увімкнути архіви?

en: Click to toggle
uk_UA: Натисніть для зміни

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
uk_UA: Введіть деякий текст або атрибути, розділяючи значення вертикальною рискою (|).

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
uk_UA: Будь ласка введіть 1 або більше символів

en: Fee
uk_UA: Збір

en: Western Cape
uk_UA: Західна Капська провінція

en: North West
uk_UA: Північно-Західна провінція (ПАР)

en: Northern Cape
uk_UA: Північна Капська провінція

en: Gauteng
uk_UA: Ґаутенг

en: Eastern Cape
uk_UA: Східно-Капська провінція

en: Puerto Rico
uk_UA: Пуерто-Рико

en: Configure terms
uk_UA: Налаштування значень

en: Terms
uk_UA: Значення

en: Enter a name for the new attribute term:
uk_UA: Введіть назву для нового значення атрибуту:

en: Downloadable product permissions
uk_UA: Дозволи на завантажуваний товар

en: %s items
uk_UA: %s позицій

en: Product gallery
uk_UA: Галерея товару

en: Product data
uk_UA: Дані товару

en: Product short description
uk_UA: Короткий опис товару

en: Add to menu
uk_UA: Додати в меню

en: WooCommerce endpoints
uk_UA: Кінцеві точки WooCommerce

en: WooCommerce settings
uk_UA: Налаштування WooCommerce

en: Sales reports
uk_UA: Звіти по продажам

en: Official extensions
uk_UA: Офіційні Розширення

en: Local pickup
uk_UA: Самовивіз

en: Local delivery
uk_UA: Місцева доставка

note: translators: %s: product id
en: Product creation failed, could not find original product: %s
uk_UA: Помилка створення товару, не вдалося знайти оригінальний товар: %s

note: translators: 1: top seller product title 2: top seller quantity
en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
uk_UA: %1$s бестселер цього місяця (продано %2$d)

en: Add attribute
uk_UA: Додати атрибут

en: Edit attribute
uk_UA: Редагувати атрибут

en: Revoke API key
uk_UA: Скасувати ключ API

en: Last access
uk_UA: Останній вхід

en: Card code
uk_UA: Код Картки

en: Card number
uk_UA: Номер Картки

en: Payment method:
uk_UA: Спосіб оплати:

en: Search key
uk_UA: Шукати ключ

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
uk_UA: Пошук&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
uk_UA: Завантаження результатів&hellip;

en: Default sort order
uk_UA: Порядок сортування за замовчуванням

en: Select an option&hellip;
uk_UA: Виберіть опцію&hellip;

en: Slug
uk_UA: Частина посилання

en: WooCommerce Recent Reviews
uk_UA: Останні відгуки WooCommerce

en: Available on backorder
uk_UA: Доступно за замовленням

en: Product attribute base
uk_UA: База атрибутів товару

note: translators: %s: Documentation URL
en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
uk_UA: Якщо вам потрібно буде зрозуміти, як влаштована система WooCommerce, як її використовувати і доповнювати, <a href="%s">будь ласка, ознайомтеся з документацією.</a> Ви знайдете всі види ресурсів, включаючи фрагменти, навчальні посібники та багато іншого.

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
uk_UA: Перш ніж звернутися за допомогою, перейдіть на сторінку стану системи і дізнайтеся, чи є проблеми з конфігурацією.

en: WooCommerce Tax
uk_UA: Податок WooCommerce

en: Featured
uk_UA: Вибрані

en: Add to cart
uk_UA: Додати в кошик

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
uk_UA: Задайте власну основу посилання, інакше буде використовуватися початкова основа WordPress.

en: Custom base
uk_UA: Власна основа

en: Shop base with category
uk_UA: Використати \’shop\’ та категорію

en: Shop base
uk_UA: Використати \’shop\’

en: Product tag base
uk_UA: Основа тегу товару

en: Product category base
uk_UA: Основа категорій товару

en: Rating
uk_UA: Оцінка

en: Coupon data
uk_UA: Дата купону

note: Translators: %s order type name.
en: %s actions
uk_UA: Дії %s

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
uk_UA: Нотатка: Права доступу на позиції замовлень будуть автоматично надані при зміні стану замовлення на обробка/виконано.

en: Product | Products
uk_UA[0]: Товар
uk_UA[1]: Товара
uk_UA[2]: Товарів

note: Translators: %s order type name.
en: %s notes
uk_UA: Нотатки %s

note: Translators: %s order type name.
en: %s data
uk_UA: Дані %s

en: Term ID
uk_UA: ID значення

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
uk_UA: Частина посилання "%s" вже використовується. Змініть на іншу, будь ласка.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
uk_UA: Частина посилання "%s" не доступна, оскільки цей термін зарезервовано. Змініть на іншу, будь ласка.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
uk_UA: Частина посилання "%s" занадто довгий (28 символів максимум). Скоротіть, будь ласка.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
uk_UA: Не вдалося надати доступ - користувач може вже мати дозвіл для цього файлу або платіжний електронний лист не встановлено. Переконайтеся, що платіжний електронний лист встановлено, і замовлення було збережено.

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
uk_UA: Назва атрибута (показується у зовнішній частині сайту).

note: translators: 1: GitHub issues URL 2: GitHub contribution guide URL 3: System status report URL
en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
uk_UA: Якщо ви виявили помилку у коді ядра WooCommerce, ви можете повідомити про неї у сервісі <a href="%1$s">Github issues</a>. Переконайтеся, що ви ознайомилися з <a href="%2$s">керівництвом помічника</a>, перш ніж відправити свій запит. Щоб допомогти нам вирішити порушене вами питання, постарайтеся описати його якомога детальніше і додавайте ваш <a href="%3$s">звіт стану системи</a>.

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
uk_UA: Увімкніть, якщо ви хочете, щоб цей атрибут мав архіви товарів в магазині.

en: Visit Store
uk_UA: Відвідати магазин

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
uk_UA: Унікальна частина посилання/посилання на атрибут. Має бути не довше за 28 символів.

en: Consumer key ending in
uk_UA: Ключ покупця закінчується на

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
uk_UA: Завантажити платіжну інформацію покупця? Це видалить вже введену платіжну інформацію.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
uk_UA: Завантажити інформацію покупця про доставку? Це видалить вже введену інформацію про доставку.

en: No customer selected
uk_UA: Жодного покупця не обрано

note: translators: %s: price decimal separator
en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
uk_UA: Будь ласка, введіть число в грошовому десятковому форматі (%s) без роздільника тисяч і символів валюти.

en: 1 variation added
uk_UA: Додано 1 варіацію

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
uk_UA: Визначає порядок сортування значень на сторінках товарів у фронтенді магазину. При використанні довільного порядку, можна перетягувати значення в цьому атрибуті.

en: Official themes
uk_UA: Офіційні теми

note: translators: %d: Number of variations
en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
uk_UA: Ви хочете згенерувати всі варіації? Це створить нову варіацію для кожної можливої комбінації атрибутів варіації (максимум %d за один запуск).

note: translators: 1: old order status 2: new order status
en: Order status changed from %1$s to %2$s.
uk_UA: Статус замовлення змінено з "%1$s" на "%2$s".

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download | Downloads
uk_UA[0]: Завантаження
uk_UA[1]: Завантаження
uk_UA[2]: Завантажень

en: Armed Forces (AE)
uk_UA: Збройні сили (Європа)

en: Armed Forces (AP)
uk_UA: Збройні сили (Тихий океан)

en: Free State
uk_UA: Фрі-Стейт

en: Default
uk_UA: Початковий

[ctx: default-slug]
en: shop
uk_UA: магазин

en: Enter a value (fixed or %)
uk_UA: Введіть значення (фіксоване або %)

en: Custom ordering
uk_UA: Власне упорядкування

en: GitHub project
uk_UA: Проєкт GitHub

en: WordPress.org project
uk_UA: Проєкт WordPress.org

en: Name
uk_UA: Назва

en: Camiguin
uk_UA: Камігуін

en: California
uk_UA: Каліфорнія

en: Albay
uk_UA: Албай

en: Apayao
uk_UA: Апаяо

en: Aurora
uk_UA: Аврора

en: Bataan
uk_UA: Батаан

en: Batanes
uk_UA: Батанес

en: Batangas
uk_UA: Батангас

en: Benguet
uk_UA: Бенгет

en: Biliran
uk_UA: Біліран

en: Bohol
uk_UA: Бохол

en: Bukidnon
uk_UA: Букіднон

en: Bulacan
uk_UA: Булакан

en: Cagayan
uk_UA: Кагаян

en: Camarines Norte
uk_UA: Північний Камарінес

en: Camarines Sur
uk_UA: Південний Камарінес

en: Capiz
uk_UA: Капіс

en: Catanduanes
uk_UA: Катандуанес

en: Cavite
uk_UA: Кавіте

en: Cebu
uk_UA: Себу

en: Compostela Valley
uk_UA: Долина Компостела

en: Cotabato
uk_UA: Котабато

en: Davao del Norte
uk_UA: Північний Давао

en: Davao del Sur
uk_UA: Південний Давао

en: Davao Occidental
uk_UA: Західний Давао

en: Eastern Samar
uk_UA: Східний Самар

en: Guimaras
uk_UA: Гімарас

en: Ifugao
uk_UA: Іфугао

en: Ilocos Norte
uk_UA: Північний Ілокос

en: Ilocos Sur
uk_UA: Південний Ілокос

en: Iloilo
uk_UA: Ілоїло

en: Isabela
uk_UA: Ісабела

en: Kalinga
uk_UA: Калінга

en: La Union
uk_UA: Ла-Уніон

en: Laguna
uk_UA: Лагуна

en: Lanao del Norte
uk_UA: Північний Ланао

en: Lanao del Sur
uk_UA: Південий Ланао

en: Leyte
uk_UA: Лейте

en: Maguindanao
uk_UA: Магінданао

en: Marinduque
uk_UA: Маріндуке

en: Masbate
uk_UA: Масбате

en: Misamis Occidental
uk_UA: Західний Місаміс

en: Misamis Oriental
uk_UA: Східний Місаміс

en: Mountain Province
uk_UA: Гірська провінція

en: Negros Occidental
uk_UA: Західний Негрос

en: Negros Oriental
uk_UA: Східний Негрос

en: Northern Samar
uk_UA: Північний Самар

en: Nueva Ecija
uk_UA: Нуева-Есіха

en: Nueva Vizcaya
uk_UA: Нуева-Віская

en: Occidental Mindoro
uk_UA: Західний Міндоро

en: Oriental Mindoro
uk_UA: Східний Міндоро

en: Palawan
uk_UA: Палаван

en: Pampanga
uk_UA: Пампанга

en: Pangasinan
uk_UA: Пангасінан

en: Quezon
uk_UA: Кесон

en: Romblon
uk_UA: Ромблон

en: Samar
uk_UA: Самар

en: Sarangani
uk_UA: Сарангані

en: Sorsogon
uk_UA: Сорсогон

en: South Cotabato
uk_UA: Південний Котабато

en: Southern Leyte
uk_UA: Південний Лейте

en: Sultan Kudarat
uk_UA: Султан-Кударат

en: Sulu
uk_UA: Сулу

en: Surigao del Norte
uk_UA: Північний Сурігао

en: Surigao del Sur
uk_UA: Південний Сурігао

en: Tarlac
uk_UA: Тарлак

en: Tawi-Tawi
uk_UA: Таві-Таві

en: Zambales
uk_UA: Самбалес

en: Zamboanga del Norte
uk_UA: Північна Замбоанга

en: Zamboanga del Sur
uk_UA: Південна Замбоанга

en: Zamboanga Sibugay
uk_UA: Замбоанга-Сібугей

en: Adana
uk_UA: Адана

en: Afyon
uk_UA: Афьон

en: Amasya
uk_UA: Амасья

en: Ankara
uk_UA: Анкара

en: Antalya
uk_UA: Анталія

en: Artvin
uk_UA: Артвін

en: Bitlis
uk_UA: Бітліс

en: Bolu
uk_UA: Болу

en: Burdur
uk_UA: Бурдур

en: Bursa
uk_UA: Бурса

en: Denizli
uk_UA: Денізлі

en: Edirne
uk_UA: Едірне

en: Erzincan
uk_UA: Ерзінджан

en: Erzurum
uk_UA: Ерзурум

en: Hatay
uk_UA: Хатай

en: Isparta
uk_UA: Іспарта

en: Kars
uk_UA: Карс

en: Kastamonu
uk_UA: Кастамону

en: Kayseri
uk_UA: Кайсері

en: Kocaeli
uk_UA: Коджаелі

en: Konya
uk_UA: Конья

en: Malatya
uk_UA: Малатья

en: Manisa
uk_UA: Маніса

en: Mardin
uk_UA: Мардін

en: Ordu
uk_UA: Орду

en: Rize
uk_UA: Різе

en: Samsun
uk_UA: Самсун

en: Siirt
uk_UA: Сіїрт

en: Sinop
uk_UA: Синоп

en: Sivas
uk_UA: Сівас

en: Tokat
uk_UA: Токат

en: Trabzon
uk_UA: Трабзон

en: Tunceli
uk_UA: Тунджелі

en: Van
uk_UA: Ван

en: Yozgat
uk_UA: Йозгат

en: Zonguldak
uk_UA: Зонгулдак

en: Aksaray
uk_UA: Аксарай

en: Bayburt
uk_UA: Байбурт

en: Karaman
uk_UA: Караман

en: Batman
uk_UA: Батман

en: Ardahan
uk_UA: Ардахан

en: Yalova
uk_UA: Ялова

en: Kilis
uk_UA: Кіліс

en: Osmaniye
uk_UA: Османіє

en: Alabama
uk_UA: Алабама

en: Alaska
uk_UA: Аляска

en: Arizona
uk_UA: Арізона

en: Arkansas
uk_UA: Арканзас

en: Colorado
uk_UA: Колорадо

en: Connecticut
uk_UA: Коннектикут

en: Delaware
uk_UA: Делавер

en: Florida
uk_UA: Флорида

en: Hawaii
uk_UA: Гаваї

en: Idaho
uk_UA: Айдахо

en: Illinois
uk_UA: Іллінойс

en: Indiana
uk_UA: Індіана

en: Iowa
uk_UA: Айова

en: Kansas
uk_UA: Канзас

en: Kentucky
uk_UA: Кентуккі

en: Louisiana
uk_UA: Луїзіана

en: Maine
uk_UA: Мен

en: Maryland
uk_UA: Меріленд

en: Massachusetts
uk_UA: Массачусетс

en: Michigan
uk_UA: Мічиган

en: Minnesota
uk_UA: Міннесота

en: Mississippi
uk_UA: Міссісіпі

en: Missouri
uk_UA: Міссурі

en: Nebraska
uk_UA: Небраска

en: Nevada
uk_UA: Невада

en: New Jersey
uk_UA: Нью-Джерсі

en: New Mexico
uk_UA: Нью-Мексико

en: New York
uk_UA: Нью-Йорк

en: North Carolina
uk_UA: Північна Кароліна

en: North Dakota
uk_UA: Північна Дакота

en: Ohio
uk_UA: Огайо

en: Oklahoma
uk_UA: Оклахома

en: Oregon
uk_UA: Орегон

en: Rhode Island
uk_UA: Род-Айленд

en: South Carolina
uk_UA: Південна Кароліна

en: South Dakota
uk_UA: Південна Дакота

en: Tennessee
uk_UA: Теннессі

en: Texas
uk_UA: Техас

en: Utah
uk_UA: Юта

en: Vermont
uk_UA: Вермонт

en: Virginia
uk_UA: Вірджинія

en: Washington
uk_UA: Вашингтон

en: West Virginia
uk_UA: Західна Вірджинія

en: Wyoming
uk_UA: Вайомінг

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
uk_UA: Джорджія

en: Wisconsin
uk_UA: Вісконсин

en: Pennsylvania
uk_UA: Пенсильванія

en: Sakarya
uk_UA: Сакар'я

en: Hakkari
uk_UA: Хаккярі

en: Giresun
uk_UA: Ґіресун

en: Gaziantep
uk_UA: Ґазіантеп

en: Bilecik
uk_UA: Біледжик

en: Quirino
uk_UA: Кіріно

en: Rizal
uk_UA: Рісал

en: Siquijor
uk_UA: Сікіхор

en: Davao Oriental
uk_UA: Східний Давао

en: Basilan
uk_UA: Басілан

en: Antique
uk_UA: Антіке

en: New Hampshire
uk_UA: Нью-Гемпшир

en: Metro Manila
uk_UA: Маніла

en: Dinagat Islands
uk_UA: Дінагат, о-в

en: Armed Forces (AA)
uk_UA: Збройні сили (Америка)

en: District of Columbia
uk_UA: Колумбія, округ

en: Catania
uk_UA: Катанія

en: Catanzaro
uk_UA: Катанцаро

en: Campeche
uk_UA: Кампече

en: Campobasso
uk_UA: Кампобассо

en: Caltanissetta
uk_UA: Кальтаніссетта

en: Bologna
uk_UA: Болонья

en: Bolzano
uk_UA: Больцано

en: Brescia
uk_UA: Брешіа

en: Brindisi
uk_UA: Бріндізі

en: Cagliari
uk_UA: Кальярі

en: Como
uk_UA: Комо

en: Cosenza
uk_UA: Козенца

en: Cremona
uk_UA: Кремона

en: Crotone
uk_UA: Кротоне

en: Cuneo
uk_UA: Кунео

en: Enna
uk_UA: Енна

en: Fermo
uk_UA: Фермо

en: Ferrara
uk_UA: Феррара

en: Firenze
uk_UA: Флоренція

en: Foggia
uk_UA: Фоджа

en: Forlì-Cesena
uk_UA: Форлі-Чезена

en: Frosinone
uk_UA: Фрозіноне

en: Genova
uk_UA: Генуя

en: Gorizia
uk_UA: Горіція

en: Grosseto
uk_UA: Гроссето

en: Imperia
uk_UA: Імперія

en: Isernia
uk_UA: Ізернія

en: La Spezia
uk_UA: Ла Спеція

en: Latina
uk_UA: Латина

en: Lecce
uk_UA: Лечче

en: Lecco
uk_UA: Лекко

en: Livorno
uk_UA: Ліворно

en: Lodi
uk_UA: Лоді

en: Lucca
uk_UA: Лукка

en: Macerata
uk_UA: Мачерата

en: Mantova
uk_UA: Мантуя

en: Massa-Carrara
uk_UA: Масса-Каррара

en: Matera
uk_UA: Матера

en: Messina
uk_UA: Мессіна

en: Milano
uk_UA: Мілан

en: Modena
uk_UA: Модена

en: Monza e della Brianza
uk_UA: Монца і Бріанца

en: Novara
uk_UA: Новара

en: Nuoro
uk_UA: Нуоро

en: Oristano
uk_UA: Орістано

en: Padova
uk_UA: Падова

en: Palermo
uk_UA: Палермо

en: Parma
uk_UA: Парма

en: Pavia
uk_UA: Павія

en: Perugia
uk_UA: Перуджа

en: Pescara
uk_UA: Пескара

en: Piacenza
uk_UA: П'яченца

en: Pisa
uk_UA: Піза

en: Pistoia
uk_UA: Пістоя

en: Pordenone
uk_UA: Порденоне

en: Potenza
uk_UA: Потенца

en: Prato
uk_UA: Прато

en: Ragusa
uk_UA: Рагуза

en: Ravenna
uk_UA: Равенна

en: Reggio Calabria
uk_UA: Реджо-Калабрія

en: Reggio Emilia
uk_UA: Реджо-Емілія

en: Rieti
uk_UA: Рієті

en: Rimini
uk_UA: Ріміні

en: Roma
uk_UA: Рим

en: Rovigo
uk_UA: Ровіго

en: Salerno
uk_UA: Салерно

en: Sassari
uk_UA: Сассарі

en: Savona
uk_UA: Савона

en: Siena
uk_UA: Сієна

en: Sondrio
uk_UA: Сондріо

en: Taranto
uk_UA: Таранто

en: Teramo
uk_UA: Терамо

en: Terni
uk_UA: Терні

en: Torino
uk_UA: Турин

en: Trapani
uk_UA: Трапані

en: Trento
uk_UA: Тренто

en: Treviso
uk_UA: Тревізо

en: Trieste
uk_UA: Трієст

en: Udine
uk_UA: Удіне

en: Varese
uk_UA: Варезе

en: Venezia
uk_UA: Венеція

en: Vercelli
uk_UA: Верчеллі

en: Verona
uk_UA: Верона

en: Vibo Valentia
uk_UA: Вібо-Валентія

en: Vicenza
uk_UA: Віченца

en: Viterbo
uk_UA: Вітербо

en: Hokkaido
uk_UA: Хоккайдо

en: Aomori
uk_UA: Аоморі

en: Iwate
uk_UA: Івате

en: Akita
uk_UA: Акіта

en: Yamagata
uk_UA: Ямагата

en: Fukushima
uk_UA: Фукусіма

en: Ibaraki
uk_UA: Ібаракі

en: Tochigi
uk_UA: Тотігі

en: Saitama
uk_UA: Сайтама

en: Tokyo
uk_UA: Токіо

en: Kanagawa
uk_UA: Канагава

en: Toyama
uk_UA: Тояма

en: Ishikawa
uk_UA: Ісікава

en: Yamanashi
uk_UA: Яманасі

en: Nagano
uk_UA: Нагано

en: Shizuoka
uk_UA: Сідзуока

en: Aichi
uk_UA: Айті

en: Kyoto
uk_UA: Кіото

en: Osaka
uk_UA: Осака

en: Nara
uk_UA: Нара

en: Wakayama
uk_UA: Вакаяма

en: Tottori
uk_UA: Тотторі

en: Shimane
uk_UA: Сімане

en: Okayama
uk_UA: Окаяма

en: Hiroshima
uk_UA: Хіросіма

en: Tokushima
uk_UA: Токусіма

en: Ehime
uk_UA: Ехіме

en: Kochi
uk_UA: Кочі

en: Fukuoka
uk_UA: Фукуока

en: Nagasaki
uk_UA: Нагасакі

en: Kumamoto
uk_UA: Кумамото

en: Miyazaki
uk_UA: Міядзакі

en: Okinawa
uk_UA: Окінава

en: Jalisco
uk_UA: Халіско

en: Nuevo León
uk_UA: Нуево Леон

en: Baja California
uk_UA: Нижня Каліфорнія

en: Baja California Sur
uk_UA: Південна Нижня Каліфорнія

en: Coahuila
uk_UA: Коауїла

en: Colima
uk_UA: Коліма

en: Durango
uk_UA: Дуранго

en: Guanajuato
uk_UA: Гуанахуато

en: Guerrero
uk_UA: Герреро

en: Hidalgo
uk_UA: Ідальго

en: Michoacán
uk_UA: Мічоакан

en: Morelos
uk_UA: Морелос

en: Nayarit
uk_UA: Наяріт

en: Oaxaca
uk_UA: Оахака

en: Puebla
uk_UA: Пуебла

en: Querétaro
uk_UA: Керетаро

en: Quintana Roo
uk_UA: Кінтана-Роо

en: San Luis Potosí
uk_UA: Сан-Луїс-Потосі

en: Sinaloa
uk_UA: Сіналоа

en: Sonora
uk_UA: Сонора

en: Tamaulipas
uk_UA: Тамауліпас

en: Tlaxcala
uk_UA: Тласкала

en: Yucatán
uk_UA: Юкатан

en: Zacatecas
uk_UA: Сакатекас

en: Johor
uk_UA: Джохор

en: Kedah
uk_UA: Кедах

en: Kelantan
uk_UA: Келантан

en: Negeri Sembilan
uk_UA: Негрі-Сембілан

en: Pahang
uk_UA: Паханг

en: Perak
uk_UA: Перак

en: Perlis
uk_UA: Перліс

en: Sabah
uk_UA: Сабах

en: Sarawak
uk_UA: Саравак

en: Selangor
uk_UA: Селангор

en: Northland
uk_UA: Нортленд

en: Auckland
uk_UA: Окленд

en: Taranaki
uk_UA: Таранакі

en: Gisborne
uk_UA: Гісборн

en: Wellington
uk_UA: Веллінгтон

en: Nelson
uk_UA: Нельсон

en: Marlborough
uk_UA: Марлборо

en: Tasman
uk_UA: Тасман

en: West Coast
uk_UA: Західне узбережжя

en: Canterbury
uk_UA: Кентербері

en: Otago
uk_UA: Отаго

en: Southland
uk_UA: Саутленд

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
uk_UA: Столична мерія Ліми

en: Ancash
uk_UA: Анкаш

en: Arequipa
uk_UA: Арекіпа

en: Ayacucho
uk_UA: Аякучо

en: Cajamarca
uk_UA: Кахамарка

en: Cusco
uk_UA: Куско

en: Huancavelica
uk_UA: Уанкавеліка

en: Ica
uk_UA: Іка

en: La Libertad
uk_UA: Ла-Лібертад

en: Lima
uk_UA: Ліма

en: Loreto
uk_UA: Лорето

en: Pasco
uk_UA: Паско

en: Puno
uk_UA: Пуно

en: Tacna
uk_UA: Такна

en: Tumbes
uk_UA: Тумбес

en: Abra
uk_UA: Абра

en: Agusan del Norte
uk_UA: Північний Агусан

en: Agusan del Sur
uk_UA: Південний Агусан

en: Aklan
uk_UA: Аклан

en: Ucayali
uk_UA: Укаялі

en: Piura
uk_UA: Піура

en: Moquegua
uk_UA: Мокеґуа

en: Madre de Dios
uk_UA: Мадре-де-Дьйос

en: Lambayeque
uk_UA: Ламбаєке

en: Bay of Plenty
uk_UA: Бей оф Пленті

en: Waikato
uk_UA: Ваікато

en: Terengganu
uk_UA: Теренггану

en: Chihuahua
uk_UA: Чіуауа

en: Chiapas
uk_UA: Чіапас

en: Aguascalientes
uk_UA: Аґуаскальєнтес

en: Kagoshima
uk_UA: Каґосіма

en: Oita
uk_UA: Ойта

en: Saga
uk_UA: Саґа

en: Kagawa
uk_UA: Каґава

en: Yamaguchi
uk_UA: Ямаґуті

en: Hyogo
uk_UA: Хьоґо

en: Shiga
uk_UA: Сіґа

en: Mie
uk_UA: Міе

en: Gifu
uk_UA: Ґіфу

en: Fukui
uk_UA: Фукуй

en: Niigata
uk_UA: Ніїґата

en: Chiba
uk_UA: Тіба

en: Gunma
uk_UA: Ґумма

en: Miyagi
uk_UA: Міяґі

en: Verbano-Cusio-Ossola
uk_UA: Вербано-Кузіо-Оссола

en: Siracusa
uk_UA: Сіракуза

en: Pesaro e Urbino
uk_UA: Пезаро-е-Урбіно

en: Napoli
uk_UA: Неаполь

en: Chieti
uk_UA: К'єті

en: Caserta
uk_UA: Казерта

en: Biella
uk_UA: Б'єлла

en: Tabasco
uk_UA: Табаско

en: Huíla
uk_UA: Уїлаa

en: Veracruz
uk_UA: Веракрус

en: Manawatu-Whanganui
uk_UA: Манавату-Вангануї

en: El Callao
uk_UA: Ель Кальяо

en: Cantabria
uk_UA: Кантабрія

en: Sherpur
uk_UA: Шерпур

en: Sirajganj
uk_UA: Сіражганж

en: Sunamganj
uk_UA: Сунамгандж

en: Tangail
uk_UA: Тангайл

en: Thakurgaon
uk_UA: Тхакургаон

en: Blagoevgrad
uk_UA: Благоєвград

en: Burgas
uk_UA: Бургас

en: Dobrich
uk_UA: Добрич

en: Gabrovo
uk_UA: Габрово

en: Haskovo
uk_UA: Хасково

en: Kardzhali
uk_UA: Кирджалі

en: Lovech
uk_UA: Ловеч

en: Montana
uk_UA: Монтана

en: Pazardzhik
uk_UA: Пазарджик

en: Pernik
uk_UA: Перник

en: Pleven
uk_UA: Плевен

en: Plovdiv
uk_UA: Пловдив

en: Razgrad
uk_UA: Разград

en: Ruse
uk_UA: Русе

en: Shumen
uk_UA: Шумен

en: Silistra
uk_UA: Сілістра

en: Sliven
uk_UA: Слівен

en: Smolyan
uk_UA: Смолян

en: Sofia
uk_UA: Софія

en: Stara Zagora
uk_UA: Стара Загора

en: Varna
uk_UA: Варна

en: Veliko Tarnovo
uk_UA: Велико Тирново

en: Vratsa
uk_UA: Враца

en: Yambol
uk_UA: Ямбол

en: Alagoas
uk_UA: Алагоас

en: Amazonas
uk_UA: Амазонас

en: Distrito Federal
uk_UA: Федеральний округ

en: Mato Grosso
uk_UA: Мату-Гросу

en: Mato Grosso do Sul
uk_UA: Мату-Гросу-ду-Сул

en: Minas Gerais
uk_UA: Мінас Жерайс

en: Pernambuco
uk_UA: Пернамбуку

en: Rio de Janeiro
uk_UA: Ріо-де-Жанейро

en: Barcelona
uk_UA: Барселона

en: Roraima
uk_UA: Рорайма

en: Santa Catarina
uk_UA: Санта-Катаріна

en: Tocantins
uk_UA: Токантінс

en: Alberta
uk_UA: Альберта

en: British Columbia
uk_UA: Британська Колумбія

en: Manitoba
uk_UA: Манітоба

en: New Brunswick
uk_UA: Нью-Брансвік

en: Newfoundland and Labrador
uk_UA: Ньюфаундленд і Лабрадор

en: Nova Scotia
uk_UA: Нова Шотландія

en: Nunavut
uk_UA: Нунавут

en: Ontario
uk_UA: Онтаріо

en: Quebec
uk_UA: Квебек

en: Saskatchewan
uk_UA: Саскачеван

en: Yukon Territory
uk_UA: Юкон

en: Albacete
uk_UA: Альбасете

en: Alicante
uk_UA: Аліканте

en: Asturias
uk_UA: Астурія

en: Badajoz
uk_UA: Бадахос

en: Baleares
uk_UA: Балеарські острови

en: Burgos
uk_UA: Бургос

en: Ceuta
uk_UA: Сеута

en: Ciudad Real
uk_UA: Сьюдад-Реаль

en: Cuenca
uk_UA: Куенка

en: Girona
uk_UA: Жирона

en: Guadalajara
uk_UA: Гвадалахара

en: Gipuzkoa
uk_UA: Гіпускоа

en: Huelva
uk_UA: Уельва

en: Huesca
uk_UA: Уеска

en: Las Palmas
uk_UA: Лас-Пальмас

en: Lugo
uk_UA: Луго

en: Madrid
uk_UA: Мадрид

en: Melilla
uk_UA: Мелілья

en: Murcia
uk_UA: Мурсія

en: Navarra
uk_UA: Наварра

en: Ourense
uk_UA: Оренсе

en: Palencia
uk_UA: Паленсія

en: Pontevedra
uk_UA: Понтеведра

en: Salamanca
uk_UA: Саламанка

en: Santa Cruz de Tenerife
uk_UA: Санта-Крус-де-Тенеріфе

en: Segovia
uk_UA: Сеговія

en: Sevilla
uk_UA: Севілья

en: Soria
uk_UA: Сорія

en: Tarragona
uk_UA: Таррагона

en: Teruel
uk_UA: Теруель

en: Toledo
uk_UA: Толедо

en: Valencia
uk_UA: Валенсія

en: Valladolid
uk_UA: Вальядолід

en: Zamora
uk_UA: Самора

en: Zaragoza
uk_UA: Сарагоса

en: Kowloon
uk_UA: Коулун

en: Bács-Kiskun
uk_UA: Бач-Кішкун

en: Békés
uk_UA: Бекеш

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
uk_UA: Боршод-Абауй-Земплен

en: Budapest
uk_UA: Будапешт

en: Győr-Moson-Sopron
uk_UA: Дьйор-Мошон-Шопрон

en: Hajdú-Bihar
uk_UA: Гайду-Бігар

en: Heves
uk_UA: Гевеш

en: Jász-Nagykun-Szolnok
uk_UA: Яс-Надькун-Солнок

en: Somogy
uk_UA: Шомодь

en: Vas
uk_UA: Ваш

en: Veszprém
uk_UA: Веспрем

en: Zala
uk_UA: Зала

en: Sumatera Utara
uk_UA: Північна Суматра

en: Sumatera Barat
uk_UA: Західна Суматра

en: Riau
uk_UA: Ріау

en: Jambi
uk_UA: Джамбі

en: Sumatera Selatan
uk_UA: Південна Суматра

en: Bangka Belitung
uk_UA: Банка-Белітунг

en: Lampung
uk_UA: Лампунг

en: DKI Jakarta
uk_UA: Джакарта

en: Jawa Barat
uk_UA: Західна Ява

en: Banten
uk_UA: Бантен

en: Jawa Tengah
uk_UA: Центральная Ява

en: Jawa Timur
uk_UA: Східна Ява

en: Bali
uk_UA: Балі

en: Kalimantan Barat
uk_UA: Західний Калімантан

en: Kalimantan Tengah
uk_UA: Центральний Калімантан

en: Kalimantan Timur
uk_UA: Східний Калімантан

en: Kalimantan Selatan
uk_UA: Південний Калімантан

en: Kalimantan Utara
uk_UA: Північний Калімантан

en: Gorontalo
uk_UA: Горонтало

en: Maluku
uk_UA: Малуку

en: Maluku Utara
uk_UA: Північне Малуку

en: Papua
uk_UA: Папуа

en: Papua Barat
uk_UA: Західне Папуа

en: Andhra Pradesh
uk_UA: Андхра-Прадеш

en: Arunachal Pradesh
uk_UA: Аруначал-Прадеш

en: Assam
uk_UA: Ассам

en: Bihar
uk_UA: Біхар

en: Goa
uk_UA: Гоа

en: Gujarat
uk_UA: Гуджарат

en: Himachal Pradesh
uk_UA: Хімачал-Прадеш

en: Jammu and Kashmir
uk_UA: Джамму і Кашмір

en: Jharkhand
uk_UA: Джаркханд

en: Karnataka
uk_UA: Карнатака

en: Kerala
uk_UA: Керала

en: Maharashtra
uk_UA: Махараштра

en: Manipur
uk_UA: Маніпур

en: Mizoram
uk_UA: Мізорам

en: Nagaland
uk_UA: Нагаленд

en: Punjab
uk_UA: Пенджаб

en: Rajasthan
uk_UA: Раджастхан

en: Sikkim
uk_UA: Сіккім

en: Telangana
uk_UA: Телангана

en: Tripura
uk_UA: Тріпура

en: Uttarakhand
uk_UA: Уттаракханд

en: Uttar Pradesh
uk_UA: Уттар-Прадеш

en: Andaman and Nicobar Islands
uk_UA: Андаманські і Нікобарські острови

en: Chandigarh
uk_UA: Чандігарх

en: Daman and Diu
uk_UA: Даман і Діу

en: Delhi
uk_UA: Делі

en: Tehran (تهران)
uk_UA: Тегеран (تهران)

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
uk_UA: Північний Хорасан (خراسان جنوبی)

en: Agrigento
uk_UA: Агрідженто

en: Alessandria
uk_UA: Алессандрія

en: Ancona
uk_UA: Анкона

en: Aosta
uk_UA: Аоста

en: Arezzo
uk_UA: Ареццо

en: Ascoli Piceno
uk_UA: Асколі-Пічено

en: Asti
uk_UA: Асті

en: Avellino
uk_UA: Авелліно

en: Bari
uk_UA: Барі

en: Belluno
uk_UA: Беллуно

en: Benevento
uk_UA: Беневенто

en: Bergamo
uk_UA: Бергамо

en: West Bengal
uk_UA: Західна Бенгалія

en: Meghalaya
uk_UA: Меґхалая

en: Tamil Nadu
uk_UA: Таміл-Наду

en: Chhattisgarh
uk_UA: Чхаттісґарх

en: Haryana
uk_UA: Хар'яна

en: Madhya Pradesh
uk_UA: Мадх'я-Прадеш

en: Sulawesi Utara
uk_UA: Північне Сулавесі

en: Sulawesi Tengah
uk_UA: Центральне Сулавесі

en: Sulawesi Tenggara
uk_UA: Південно-Східне Сулавесі

en: Sulawesi Barat
uk_UA: Західне Сулавесі

en: Sulawesi Selatan
uk_UA: Південне Сулавесі

en: Bengkulu
uk_UA: Бенгкулу

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
uk_UA: Джок'якарта

en: Nusa Tenggara Barat
uk_UA: Західна Південно-Східна Нуса

en: Nusa Tenggara Timur
uk_UA: Східна Південно-Східна Нуса

en: Tolna
uk_UA: Толна

en: Daerah Istimewa Aceh
uk_UA: Ачех

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
uk_UA: Саболч-Сатмар-Береґ

en: Pest
uk_UA: Пешт

en: Nógrád
uk_UA: Но́ґрад

en: Komárom-Esztergom
uk_UA: Комаром-Естерґом

en: Fejér
uk_UA: Феєр

en: Baranya
uk_UA: Бараня

en: Lleida
uk_UA: Льєйда

en: Granada
uk_UA: Ґранада

en: Sergipe
uk_UA: Сержипі

en: Rio Grande do Sul
uk_UA: Ріу-Гранді-ду-Сул

en: Rio Grande do Norte
uk_UA: Ріу-Гранді-ду-Норті

en: Acre
uk_UA: Акрі

en: Bahia
uk_UA: Баїя

en: Vidin
uk_UA: Видин

en: Targovishte
uk_UA: Тирговиште

en: Kyustendil
uk_UA: Кюстендил

en: Sylhet
uk_UA: Сілет

en: Dadra and Nagar Haveli
uk_UA: Дадра і Нагар-Хавелі

en: Khuzestan (خوزستان)
uk_UA: Хузестан (خوزستان)

en: Barletta-Andria-Trani
uk_UA: Барлетта-Андрія-Трані

en: New Territories
uk_UA: Нові території

en: Northwest Territories
uk_UA: Північно-західні території

en: Prince Edward Island
uk_UA: Принца Едуарда, о-в

en: Hong Kong Island
uk_UA: Гонконг, о-в

en: Kepulauan Riau
uk_UA: Ріау, о-ви

en: Pondicherry (Puducherry)
uk_UA: Пондічеррі

en: Ilaam (ایلام)
uk_UA: Ілам

en: Bushehr (بوشهر)
uk_UA: Бушер

en: Ardabil (اردبیل)
uk_UA: Ардебіль

en: Isfahan (اصفهان)
uk_UA: Ісфахан

en: Yazd (یزد)
uk_UA: Йезд

en: Kermanshah (کرمانشاه)
uk_UA: Керманшах

en: Kerman (کرمان)
uk_UA: Керман

en: Hamadan (همدان)
uk_UA: Хамадан

en: Ghazvin (قزوین)
uk_UA: Казвін

en: Zanjan (زنجان)
uk_UA: Зенджан

en: Luristan (لرستان)
uk_UA: Лурестан

en: Alborz (البرز)
uk_UA: Альборз

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
uk_UA: Східний Азербайджан

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
uk_UA: Західний Азербайджан

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
uk_UA: Чегармехаль і Бахтиарі

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
uk_UA: Південний Хорасан

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
uk_UA: Хорасан-Резаві

en: Semnan (سمنان)
uk_UA: Семнан

en: Fars (فارس)
uk_UA: Фарс

en: Qom (قم)
uk_UA: Кум

en: Kurdistan / کردستان)
uk_UA: Курдистан

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
uk_UA: Кохґілує і Боєрахмед

en: Golestan (گلستان)
uk_UA: Ґолестан

en: Gilan (گیلان)
uk_UA: Ґілян

en: Mazandaran (مازندران)
uk_UA: Мазендеран

en: Markazi (مرکزی)
uk_UA: Меркезі

en: Hormozgan (هرمزگان)
uk_UA: Хормозґан

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
uk_UA: Систан і Белуджистан

en: Lakshadweep
uk_UA: Лакшадвіп

en: Afghanistan
uk_UA: Афганістан

en: Albania
uk_UA: Албанія

en: Algeria
uk_UA: Алжир

en: Andorra
uk_UA: Андорра

en: Angola
uk_UA: Ангола

en: Anguilla
uk_UA: Ангілья

en: Antarctica
uk_UA: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk_UA: Антигуа і Барбуда

en: Argentina
uk_UA: Аргентина

en: Armenia
uk_UA: Вірменія

en: Aruba
uk_UA: Аруба

en: Australia
uk_UA: Австралія

en: Austria
uk_UA: Австрія

en: Azerbaijan
uk_UA: Азербайджан

en: Bahamas
uk_UA: Багамські острови

en: Bahrain
uk_UA: Бахрейн

en: Bangladesh
uk_UA: Бангладеш

en: Barbados
uk_UA: Барбадос

en: Belarus
uk_UA: Білорусь

en: Belgium
uk_UA: Бельгія

en: Belau
uk_UA: Белау

en: Benin
uk_UA: Бенин

en: Bhutan
uk_UA: Бутан

en: Bolivia
uk_UA: Болівія

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
uk_UA: Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба

en: Bosnia and Herzegovina
uk_UA: Боснія і Герцеговина

en: Botswana
uk_UA: Ботсвана

en: Brazil
uk_UA: Бразилія

en: Brunei
uk_UA: Бруней

en: Bulgaria
uk_UA: Болгарія

en: Burkina Faso
uk_UA: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk_UA: Бурунді

en: Cambodia
uk_UA: Камбоджа

en: Cameroon
uk_UA: Камерун

en: Canada
uk_UA: Канада

en: Cape Verde
uk_UA: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
uk_UA: Кайманові острови

en: China
uk_UA: Китай

en: Cocos (Keeling) Islands
uk_UA: Кокосові (Кілінг) острови

en: Colombia
uk_UA: Колумбія

en: Comoros
uk_UA: Коморські острови

en: Congo (Brazzaville)
uk_UA: Конго (Браззавіль)

en: Congo (Kinshasa)
uk_UA: Конго (Кіншаса)

en: Cook Islands
uk_UA: Острови Кука

en: Costa Rica
uk_UA: Коста-Ріка

en: Croatia
uk_UA: Хорватія

en: Cuba
uk_UA: Куба

en: Cura&ccedil;ao
uk_UA: Кюрасао

en: Cyprus
uk_UA: Кіпр

en: Denmark
uk_UA: Данія

en: Djibouti
uk_UA: Джибуті

en: Dominica
uk_UA: Домініка

en: Dominican Republic
uk_UA: Домініканська Республіка

en: Ecuador
uk_UA: Еквадор

en: Egypt
uk_UA: Єгипет

en: El Salvador
uk_UA: Сальвадор

en: Equatorial Guinea
uk_UA: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk_UA: Еритрея

en: Estonia
uk_UA: Естонія

en: Ethiopia
uk_UA: Ефіопія

en: Falkland Islands
uk_UA: Фолклендські острови

en: Faroe Islands
uk_UA: Фарерські острови

en: Fiji
uk_UA: Фіджі

en: Finland
uk_UA: Фінляндія

en: France
uk_UA: Франція

en: French Guiana
uk_UA: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk_UA: Французька Полінезія

en: Gabon
uk_UA: Габон

en: Gambia
uk_UA: Гамбія

en: Georgia
uk_UA: Грузія

en: Germany
uk_UA: Німеччина

en: Ghana
uk_UA: Гана

en: Gibraltar
uk_UA: Гібралтар

en: Greece
uk_UA: Греція

en: Grenada
uk_UA: Гренада

en: Guadeloupe
uk_UA: Гваделупа

en: Guatemala
uk_UA: Гватемала

en: Guernsey
uk_UA: Гернсі

en: Guinea
uk_UA: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk_UA: Гвінея-Бісау

en: Haiti
uk_UA: Гаїті

en: Heard Island and McDonald Islands
uk_UA: Острів Херд і острови Макдональд

en: Honduras
uk_UA: Гондурас

en: Hong Kong
uk_UA: Гонконг

en: Hungary
uk_UA: Угорщина

en: Iceland
uk_UA: Ісландія

en: India
uk_UA: Індія

en: Indonesia
uk_UA: Індонезія

en: Iran
uk_UA: Іран

en: Iraq
uk_UA: Ірак

en: Israel
uk_UA: Ізраїль

en: Italy
uk_UA: Італія

en: Ivory Coast
uk_UA: Кот-д'Івуар

en: Jamaica
uk_UA: Ямайка

en: Japan
uk_UA: Японія

en: Jersey
uk_UA: Джерсі

en: Jordan
uk_UA: Йорданія

en: Kazakhstan
uk_UA: Казахстан

en: Kenya
uk_UA: Кенія

en: Kiribati
uk_UA: Кірібаті

en: Kuwait
uk_UA: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk_UA: Киргизія

en: Laos
uk_UA: Лаос

en: Latvia
uk_UA: Латвія

en: Lebanon
uk_UA: Ліван

en: Lesotho
uk_UA: Лесото

en: Liberia
uk_UA: Ліберія

en: Libya
uk_UA: Лівія

en: Liechtenstein
uk_UA: Ліхтенштейн

en: Lithuania
uk_UA: Литва

en: Luxembourg
uk_UA: Люксембург

en: Madagascar
uk_UA: Мадагаскар

en: Malawi
uk_UA: Малаві

en: Malaysia
uk_UA: Малайзія

en: Maldives
uk_UA: Мальдіви

en: Mali
uk_UA: Малі

en: Malta
uk_UA: Мальта

en: Marshall Islands
uk_UA: Маршаллові острови

en: Mauritania
uk_UA: Мавританія

en: Mauritius
uk_UA: Маврикій

en: Mayotte
uk_UA: Майотта

en: Mexico
uk_UA: Мексика

en: Micronesia
uk_UA: Мікронезія

en: Moldova
uk_UA: Молдова

en: Monaco
uk_UA: Монако

en: Mongolia
uk_UA: Монголія

en: Montenegro
uk_UA: Чорногорія

en: Montserrat
uk_UA: Монтсеррат

en: Morocco
uk_UA: Марокко

en: Mozambique
uk_UA: Мозамбік

en: Myanmar
uk_UA: М'янма

en: Namibia
uk_UA: Намібія

en: Nauru
uk_UA: Науру

en: Nepal
uk_UA: Непал

en: Netherlands
uk_UA: Нідерланди

en: New Caledonia
uk_UA: Нова Каледонія

en: New Zealand
uk_UA: Нова Зеландія

en: Nicaragua
uk_UA: Нікарагуа

en: Niger
uk_UA: Нігер

en: Nigeria
uk_UA: Нігерія

en: North Korea
uk_UA: Північна Корея

en: Norway
uk_UA: Норвегія

en: Oman
uk_UA: Оман

en: Pakistan
uk_UA: Пакистан

en: Palestinian Territory
uk_UA: Палестинська територія

en: Panama
uk_UA: Панама

en: Papua New Guinea
uk_UA: Папуа-Нова Гвінея

en: Paraguay
uk_UA: Парагвай

en: Peru
uk_UA: Перу

en: Philippines
uk_UA: Філіппіни

en: Pitcairn
uk_UA: Піткерн

en: Poland
uk_UA: Польща

en: Portugal
uk_UA: Португалія

en: Qatar
uk_UA: Катар

en: Reunion
uk_UA: Реюньйон

en: Romania
uk_UA: Румунія

en: Russia
uk_UA: Росія

en: Rwanda
uk_UA: Руанда

en: Saint Barth&eacute;lemy
uk_UA: Сен-Бартелемі

en: Saint Kitts and Nevis
uk_UA: Сент-Кітс і Невіс

en: Saint Lucia
uk_UA: Сент-Люсія

en: Saint Martin (French part)
uk_UA: Сен-Мартен (французька частина)

en: Saint Martin (Dutch part)
uk_UA: Сен-Мартен (голландський частина)

en: Saint Pierre and Miquelon
uk_UA: Сен-П'єр і Мікелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk_UA: Сент-Вінсент і Гренадіни

en: San Marino
uk_UA: Сан-Маріно

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
uk_UA: Сан-Томе і Принсіпі

en: Saudi Arabia
uk_UA: Саудівська Аравія

en: Senegal
uk_UA: Сенегал

en: Serbia
uk_UA: Сербія

en: Seychelles
uk_UA: Сейшельські острови

en: Sierra Leone
uk_UA: Сьєрра-Леоне

en: Singapore
uk_UA: Сінгапур

en: Slovakia
uk_UA: Словаччина

en: Slovenia
uk_UA: Словенія

en: Solomon Islands
uk_UA: Соломонові острови

en: Somalia
uk_UA: Сомалі

en: South Africa
uk_UA: Південна Африка

en: South Georgia/Sandwich Islands
uk_UA: Південна Джорджія / Сандвічеві острови

en: South Korea
uk_UA: Південна Корея

en: Spain
uk_UA: Іспанія

en: Sri Lanka
uk_UA: Шрі Ланка

en: Sudan
uk_UA: Судан

en: Suriname
uk_UA: Сурінам

en: Svalbard and Jan Mayen
uk_UA: Шпіцберген і Ян-Маєн

en: Sweden
uk_UA: Швеція

en: Switzerland
uk_UA: Швейцарія

en: Syria
uk_UA: Сирія

en: Taiwan
uk_UA: Тайвань

en: Tajikistan
uk_UA: Таджикистан

en: Tanzania
uk_UA: Танзанія

en: Thailand
uk_UA: Таїланд

en: Timor-Leste
uk_UA: Тимор-Лешті

en: Togo
uk_UA: Того

en: Tokelau
uk_UA: Токелау

en: Tonga
uk_UA: Тонга

en: Trinidad and Tobago
uk_UA: Тринідад і Тобаго

en: Tunisia
uk_UA: Туніс

en: Turkmenistan
uk_UA: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk_UA: Теркс і Кайкос острова

en: Tuvalu
uk_UA: Тувалу

en: Uganda
uk_UA: Уганда

en: Ukraine
uk_UA: Україна

en: United Arab Emirates
uk_UA: Об'єднані Арабські Емірати

en: Uruguay
uk_UA: Уругвай

en: Uzbekistan
uk_UA: Узбекистан

en: Vanuatu
uk_UA: Вануату

en: Vatican
uk_UA: Ватикан

en: Venezuela
uk_UA: Венесуела

en: Vietnam
uk_UA: В'єтнам

en: Wallis and Futuna
uk_UA: Уолліс та Футуна

en: Western Sahara
uk_UA: Західна Сахара

en: Yemen
uk_UA: Ємен

en: Zambia
uk_UA: Замбія

en: Zimbabwe
uk_UA: Зімбабве

en: Buenos Aires
uk_UA: Буенос-Айрес

en: Catamarca
uk_UA: Катамарка

en: Chaco
uk_UA: Чако

en: Chubut
uk_UA: Чубут

en: Corrientes
uk_UA: Коррієнтес

en: Australian Capital Territory
uk_UA: Австралійська столична територія

en: New South Wales
uk_UA: Новий Південний Уельс

en: Northern Territory
uk_UA: Північна територія

en: Queensland
uk_UA: Квінсленд

en: South Australia
uk_UA: Південна Австралія

en: Tasmania
uk_UA: Тасманія

en: Victoria
uk_UA: Вікторія

en: Western Australia
uk_UA: Західна Австралія

en: Bagerhat
uk_UA: Багерхат

en: Bandarban
uk_UA: Бандарбан

en: Barguna
uk_UA: Баргуна

en: Barishal
uk_UA: Барісал

en: Bhola
uk_UA: Бхола

en: Bogura
uk_UA: Богра

en: Brahmanbaria
uk_UA: Брахманбарія

en: Chandpur
uk_UA: Чандпур

en: Chuadanga
uk_UA: Чуаданга

en: Cumilla
uk_UA: Комілла

en: Cox's Bazar
uk_UA: Кокс-Базар

en: Dhaka
uk_UA: Дакка

en: Dinajpur
uk_UA: Дінаджпур

en: Feni
uk_UA: Фені

en: Gaibandha
uk_UA: Гайбандха

en: Gazipur
uk_UA: Газипур

en: Gopalganj
uk_UA: Гопалгандж

en: Habiganj
uk_UA: Хабігандж

en: Jamalpur
uk_UA: Джамалпур

en: Jhalokati
uk_UA: Джалокаті

en: Jhenaidah
uk_UA: Дженайда

en: Joypurhat
uk_UA: Джайпурхат

en: Khagrachhari
uk_UA: Кхаграчхарі

en: Khulna
uk_UA: Кхулна

en: Kishoreganj
uk_UA: Кішоргандж

en: Kurigram
uk_UA: Куріграм

en: Kushtia
uk_UA: Куштія

en: Lakshmipur
uk_UA: Лакшміпур

en: Lalmonirhat
uk_UA: Лалмонірхат

en: Madaripur
uk_UA: Мадаріпур

en: Magura
uk_UA: Магура

en: Meherpur
uk_UA: Мехерпур

en: Moulvibazar
uk_UA: Маулвібазар

en: Munshiganj
uk_UA: Муншигандж

en: Mymensingh
uk_UA: Міменсінгх

en: Naogaon
uk_UA: Наогаон

en: Narail
uk_UA: Нарайл

en: Narayanganj
uk_UA: Нараянгандж

en: Narsingdi
uk_UA: Нарсінгді

en: Natore
uk_UA: Натор

en: Nawabganj
uk_UA: Навабгандж

en: Netrakona
uk_UA: Нетрокона

en: Nilphamari
uk_UA: Нілпхамарі

en: Noakhali
uk_UA: Ноакхалі

en: Chad
uk_UA: Чад

en: Formosa
uk_UA: Формоза

en: Jujuy
uk_UA: Жужуй

en: La Pampa
uk_UA: Ла-Пампа

en: La Rioja
uk_UA: Ла-Ріоха

en: Mendoza
uk_UA: Мендоса

en: Misiones
uk_UA: Місьйонес

en: Salta
uk_UA: Сальта

en: San Juan
uk_UA: Сан-Хуан

en: San Luis
uk_UA: Сан-Луїс

en: Santa Cruz
uk_UA: Санта-Крус

en: Santa Fe
uk_UA: Санта-Фе

en: Santiago del Estero
uk_UA: Сантьяго-дель-Естеро

en: Tierra del Fuego
uk_UA: Вогняна Земля

en: Pabna
uk_UA: Пабна

en: Panchagarh
uk_UA: Панчагарх

en: Patuakhali
uk_UA: Патуакхалі

en: Pirojpur
uk_UA: Піроджпур

en: Rajbari
uk_UA: Раджбарі

en: Rajshahi
uk_UA: Раджшахі

en: Rangamati
uk_UA: Рангаматі

en: Rangpur
uk_UA: Рангпур

en: Satkhira
uk_UA: Саткхіра

en: Shariatpur
uk_UA: Шаріатпур

en: Martinique
uk_UA: Мартиніка

en: Central African Republic
uk_UA: Центральноафриканська Республіка

en: Belize
uk_UA: Беліз

en: British Indian Ocean Territory
uk_UA: Британська територія в Індійському океані

en: Greenland
uk_UA: Ґренландія

en: Guyana
uk_UA: Гаяна

en: Chile
uk_UA: Чилі

en: Manikganj
uk_UA: Манікгандж

en: Faridpur
uk_UA: Фарідпур

en: United Kingdom (UK)
uk_UA: Великобританія

en: South Sudan
uk_UA: Південний Судан

en: Isle of Man
uk_UA: Мен, о-в

en: Bermuda
uk_UA: Бермудські острови

en: Bouvet Island
uk_UA: Буве́, о-в

en: Christmas Island
uk_UA: Різдва, о-в

en: Czech Republic
uk_UA: Чехія

en: French Southern Territories
uk_UA: Французькі Південні території

en: Norfolk Island
uk_UA: Норфолк, о-в

en: Saint Helena
uk_UA: Святої Єлени, о-в

en: Niue
uk_UA: Ніуе, о-в

en: United States (US)
uk_UA: США
