Themes - Astra - en to uk_UA translation catalogue (536 entries)

note: Description of the theme
en: Astra is fast, fully customizable & beautiful WordPress theme suitable for blog, personal portfolio, business website and WooCommerce storefront. It is very lightweight (less than 50KB on frontend) and offers unparalleled speed. Built with SEO in mind, Astra comes with Schema.org code integrated and is Native AMP ready so search engines will love your site. It offers special features and templates so it works perfectly with all page builders like Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi, etc. Some of the other features: # WooCommerce Ready # Responsive # RTL & Translation Ready # Extendible with premium addons # Regularly updated # Designed, Developed, Maintained & Supported by Brainstorm Force. Looking for a perfect base theme? Look no further. Astra is fast, fully customizable and WooCommerce ready theme that you can use for building any kind of website!
uk_UA: Astra - це швидка, повністю настроювана та красива тема для блогів, персонального портфоліо, веб-сайту для бізнесу та магазину WooCommerce. Вона дуже легка (менше 50 Кб на інтерфейсі) і пропонує неперевершену швидкість. Побудована з урахуванням SEO, Astra постачається з інтегрованим кодом Schema.org та готовим Native AMP, так що пошукові системи полюблять ваш сайт. Вона містить спеціальні функції та шаблони, тому ідеально працює з усіма редакторами сторінок, такими як Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi та ін. Деякі інші функції: # сумісна з WooCommerce # Адаптивна # RTL & Підготовлена до перекладу # Розширюється преміум-додатками # Регулярно оновлюється # Дизайн, розробка, впровадження та підтримка від Brainstorm Force. Шукаєте ідеальну базову тему? Припиніть пошуки. Astra - це швидка, повністю настроювана і сумісна з WooCommerce тема, яку ви можете використовувати для створення будь-якого веб-сайту!

en: Performance
uk_UA: Продуктивність

en: Shopping Cart
uk_UA: Кошик

en: Title Alignment
uk_UA: Вирівнювання заголовка

en: Date
uk_UA: Дата

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Important Links
uk_UA: Корисні посилання

en: Rate Us ★★★★★
uk_UA: Оцініть нас ★★★★★

en: Section Title
uk_UA: Заголовок розділу

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Astra Website
uk_UA: Сайт Astra

en: 150+ Starter Templates
uk_UA: 150+ стартових шаблонів

en: Users Community Group
uk_UA: Група спільноти користувачів

en: Meta Link Color
uk_UA: Колір посилання метаданих

en: Meta Color
uk_UA: Колір метаданих

en: Section Background
uk_UA: Фон розділу

en: Related Posts Design
uk_UA: Дизайн схожих записів

en: Meta Font
uk_UA: Шрифт метаданих

en: Section Title Font
uk_UA: Шрифт заголовка розділу

en: Comment Counts
uk_UA: Кількість коментарів

en: Posts Structure
uk_UA: Структура записів

en: Related Posts
uk_UA: Схожі записи

en: Choose from over 150 beautiful templates and kickstart your project!
uk_UA: Виберіть з більш ніж 150 красивих шаблонів і запустіть свій проект!

en: Order
uk_UA: Порядок

en: Post Order
uk_UA: Сортування запису

en: Order by
uk_UA: Сортувати за

en: Search for:
uk_UA: Шукати:

en: Button Font
uk_UA: Шрифт кнопок

en: After
uk_UA: Після

en: Font
uk_UA: Шрифт

en: Label Color
uk_UA: Колір мітки

en: Title Font
uk_UA: Шрифт заголовка

en: Text Font
uk_UA: Шрифт тексту

en: Menu Font
uk_UA: Шрифт меню

en: Content Font Size
uk_UA: Розмір шрифту вмісту

en: HTML Color
uk_UA: Колір HTML

en: Header Position
uk_UA: Розташування заголовку

en: Inside
uk_UA: Всередині

en: Submenu Color
uk_UA: Колір підменю

en: Title Font Size
uk_UA: Розмір шрифту заголовка

en: Content Font
uk_UA: Шрифт вмісту

en: Account Menu Color
uk_UA: Колір меню облікового запису

en: Toggle Color
uk_UA: Колір перемикача

en: Search Color
uk_UA: Колір пошуку

en: Social Color
uk_UA: Колір соціальних мереж

en: Content Link Color
uk_UA: Колір посилання вмісту

en: Content Colors
uk_UA: Кольори вмісту

en: Divider Size
uk_UA: Розмір роздільника

en: Menu Font Size
uk_UA: Розмір шрифту меню

en: Icon Radius
uk_UA: Радіус іконки

en: Link / Text
uk_UA: Посилання / Текст

en: Disable Footer
uk_UA: Вимкнути підвал

en: Text / Link
uk_UA: Текст / Посилання

en: Cart Button
uk_UA: Кнопка кошика

en: Profile Text Color
uk_UA: Колір тексту облікового запису

en: Button Background
uk_UA: Фон кнопки

en: Inner Element Spacing
uk_UA: Внутрішній відступ елементів

en: Archive Title Font Size
uk_UA: Розмір шрифту заголовка архіву

en: Post Title Font
uk_UA: Шрифт заголовка запису

en: Archive Title Font
uk_UA: Шрифт заголовка архіву

en: Heading Font Family
uk_UA: Сімейство шрифтів заголовка

en: Disable Mobile Header
uk_UA: Вимкнути мобільний заголовок

en: Checkout Button
uk_UA: Кнопка оформлення замовлення

en: Log In
uk_UA: Увійти

en: My Account
uk_UA: Мій обліковий запис

en: Border Width
uk_UA: Товщина межі

en: Style
uk_UA: Стиль

en: Zoom In
uk_UA: Збільшити

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Widget
uk_UA: Віджет

note: translators: %s Index
en: Button %s
uk_UA: Кнопка %s

en: Official
uk_UA: Офіційний

en: Margin
uk_UA: Зовнішній відступ

en: Menu Color
uk_UA: Колір меню

en: Account
uk_UA: Обліковий запис

en: Content Color
uk_UA: Колір вмісту

en: Column
uk_UA: Колонка

en: Content Alignment
uk_UA: Вирівнювання вмісту

en: Divider
uk_UA: Роздільник

en: Height
uk_UA: Висота

en: Icons
uk_UA: Іконки

en: WooCommerce Cart
uk_UA: Кошик WooCommerce

en: Icon Color
uk_UA: Колір іконки

en: Insert HTML text here.
uk_UA: Вставте тут HTML текст.

en: Toggle Button
uk_UA: Кнопка перемикання

en: Image Width
uk_UA: Ширина зображення

en: Profile Type
uk_UA: Тип облікового запису

en: Close Icon Color
uk_UA: Колір іконки закриття

en: Widget Color
uk_UA: Колір віджета

en: Hide on Desktop
uk_UA: Сховати на комп'ютері

en: Hide on Mobile
uk_UA: Сховати на мобільному

en: Hide on Tablet
uk_UA: Сховати на планшеті

en: Icon Size
uk_UA: Розмір іконки

en: Color Type
uk_UA: Тип кольору

note: translators: 1: index
en: Social Icons %s
uk_UA: Іконки соціальних мереж %s

note: translators: 1: index
en: Social Icons
uk_UA: Іконки соціальних мереж

en: Logged In Account Menu
uk_UA: Меню входу в обліковий запис

en: You don't have the access
uk_UA: У вас немає доступу

en: Astra Widgets
uk_UA: Віджети Astra

en: Sidebar Manager
uk_UA: Менеджер бічної колонки

en: Customize Transparent Header.
uk_UA: Налаштування прозорого заголовка.

[ctx: product categories]
note: translators: 1: number of products
en: %1$s Product | %1$s Products
uk_UA[0]: %1$s Товар
uk_UA[1]: %1$s Товари
uk_UA[2]: %1$s Товарів

en: Learn More &#187;
uk_UA: Детальніше &#187;

en: Details &#187;
uk_UA: Деталі &#187;

en: See Library &#187;
uk_UA: Дивитись бібліотеку &#187;

en: Starter Templates?
uk_UA: Стартові шаблони?

en: Letter Spacing
uk_UA: Відступ між літерами

en: Heading Color ( H1 - H6 )
uk_UA: Колір заголовка (H1 - H6)

en: Astra WordPress Theme
uk_UA: WordPress тема Astra

note: translators: %d: Minutes interval
en: Every %d Minutes
uk_UA: Інтервал у хвилинах: %d

en: Customize Button Style.
uk_UA: Налаштувати стиль кнопки.

en: Position
uk_UA: Позиція

en: Global
uk_UA: Глобально

en: Alignment
uk_UA: Вирівнювання

en: Weight
uk_UA: Вага

en: Separator
uk_UA: Роздільник

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Hover Color
uk_UA: Колір при наведенні

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Color
uk_UA: Колір

en: Title Color
uk_UA: Колір заголовку

en: Post Structure
uk_UA: Структура повідомлення

en: Hover
uk_UA: Наведення

en: Post Content
uk_UA: Вміст запису

en: Site Icon
uk_UA: Іконка сайту

en: Normal
uk_UA: Нормально

en: Variants
uk_UA: Варіанти

en: Heading 6
uk_UA: Заголовок 6

en: Heading 5
uk_UA: Заголовок 5

en: Heading 4
uk_UA: Заголовок 4

en: Heading 3
uk_UA: Заголовок 3

en: Heading 2
uk_UA: Заголовок 2

en: Heading 1
uk_UA: Заголовок 1

en: Border
uk_UA: Межа

en: WooCommerce Layout
uk_UA: Розмітка WooCommerce

en: LifterLMS Layout
uk_UA: Розмітка LifterLMS

en: LearnDash Layout
uk_UA: Розмітка LearnDash

en: Easy Digital Downloads Layout
uk_UA: Розмітка Easy Digital Downloads

en: Padding
uk_UA: Внутрішній відступ

en: Family
uk_UA: Родина

en: Sub Menu
uk_UA: Підменю

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Mobile Menu
uk_UA: Мобільне меню

en: Page Layout
uk_UA: Розмітка сторінки

en: Meta
uk_UA: Мета

en: Top Border Color
uk_UA: Колір верхньої межі

en: Text
uk_UA: Текст

en: Top Border Size
uk_UA: Розмір верхньої межі

en: Container Border
uk_UA: Межа контейнера

en: Blog Post Layout
uk_UA: Розмітка запису блогу

en: Structure
uk_UA: Структура

en: Custom Width
uk_UA: Довільна ширина

en: Menu Label
uk_UA: Мітка меню

en: Take Last Item Outside Menu
uk_UA: Винести останній елемент за межі меню

en: Divider Color
uk_UA: Колір роздільника

en: Submenu Divider
uk_UA: Роздільник підменю

en: Archives Layout
uk_UA: Макет архівів

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
uk_UA: Батьківське меню повинно мати посилання # для підменю, щоб бути клікабельним.

en: Center
uk_UA: Центр

en: Disable on 404 Page?
uk_UA: Вимкнути на сторінці 404?

en: Disable on Archive?
uk_UA: Вимкнути в архіві?

en: Before Title
uk_UA: Перед Заголовком

en: Separator Color
uk_UA: Колір роздільника

en: Breadcrumb
uk_UA: Хлібні крихти

note: Translators: Weekly archive title. %s is the week date format.
en: Week %s
uk_UA: Тиждень %s

note: Translators: Minute archive title. %s is the minute time format.
en: Minute %s
uk_UA: Хвилина %s

note: Translators: %s is the page number.
en: Comment Page %s
uk_UA: Сторінка коментарів %s

note: Translators: %s is the page number.
en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

note: Translators: %s is the search query.
en: Search results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для: %s

en: Archives
uk_UA: Архіви

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
uk_UA: Навігаційний ланцюжок

en: Browse:
uk_UA: Оглядати:

en: Disable on Singular?
uk_UA: Вимкнути на одинарних?

en: All Pages, All Posts, All Attachments
uk_UA: Всі сторінки, Всі записи, Всі додатки

en: Disable on Single Post?
uk_UA: Вимкнути на окремих записах?

en: Disable on Single Page?
uk_UA: Вимкнути на окремих сторінках?

en: Disable on Search?
uk_UA: Вимкнути в результатах пошуку?

en: Disable on Blog / Posts Page?
uk_UA: Вимкнути на сторінці Блогу / Записів?

en: Latest posts page or when any page is selected as blog page
uk_UA: Сторінка останніх записів або коли будь-яка сторінка вибрана як сторінка блогу

en: Disable on Home Page?
uk_UA: Вимкнути на головній сторінці?

en: Breadcrumb Source
uk_UA: Джерело навігатора

en: Breadcrumb Overview
uk_UA: Огляд навігатора

en: 404 Not Found
uk_UA: 404 Не знайдено

[ctx: minute and hour archives time format]
en: g:i a
uk_UA: H:i

en: Disable on Blog page?
uk_UA: Вимкнути на сторінці блогу?

en: Blog Page is when Latest Posts are selected to be displayed on a particular page.
uk_UA: Сторінка блогу - це коли останні записи відображаються на окремій сторінці.

en: Disable on Latest Posts Page?
uk_UA: Вимкнути на сторінці останніх записів?

en: Latest Posts page is your site's front page when the latest posts are displayed on the home page.
uk_UA: Останні записи - це коли нові записи виводяться на головній сторінці сайту.

en: Thank you for installing Astra!
uk_UA: Дякуємо за встановлення Astra!

en: Menu Toggle
uk_UA: Перемикач меню

en: Get Started
uk_UA: Почати

en: Did you know Astra comes with dozens of ready-to-use <a href="https://wpastra.com/starter-templates/?utm_source=install-notice">starter templates</a>? Install the Starter Templates plugin to get started.
uk_UA: Ви знали, що Astra постачається з десятками готових до використання <a href="https://wpastra.com/starter-templates/?utm_source=install-notice">стартових шаблонів</a>? Щоби почати роботу, встановіть плагін "Starter Templates".

note: translators: %1s Astra Theme
en: Extend %1s with free plugins!
uk_UA: Розширте %1s з безкоштовними плагінами!

en: Deactivating
uk_UA: Деактивація

en: Activating
uk_UA: Активація

en: Plugin Successfully Deactivated
uk_UA: Плагін успішно вимкнено

en: Deactivate
uk_UA: Вимкнути

en: Activate
uk_UA: Увімкнути

en: Primary Header Button
uk_UA: Кнопка основного заголовка

en: Button Style
uk_UA: Стиль кнопки

en: Button Link
uk_UA: Кнопка посилання

en: Button Text
uk_UA: Текст Кнопки

en: Border Hover Color
uk_UA: Колір рамки при наведені

en: Transparent Header Button
uk_UA: Прозора кнопка заголовка

en: Header Button
uk_UA: Кнопка заголовка

en: Theme Button
uk_UA: Кнопка теми

en: Submenu
uk_UA: Підменю

en: Logo
uk_UA: Логотип

en: Different Logo for Transparent Header?
uk_UA: Інший логотип для прозорого заголовка?

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Enable On
uk_UA: Увімкнути Вкл

en: Disable on Posts?
uk_UA: Вимкнути на записах?

en: Disable on Pages?
uk_UA: Вимкнути на сторінках?

en: This setting is generally not recommended on special pages such as archive, search, 404, etc. If you would like to enable it, uncheck this option
uk_UA: Цей параметр, як правило, не рекомендується використовувати на спеціальних сторінках, таких як архів, пошук, 404 тощо. Якщо ви хочете увімкнути його, зніміть позначку з цього пункту

en: Enabled
uk_UA: Увімкнений

en: Link / Text Color
uk_UA: Колір посилання / тексту

en: Disable on 404, Search & Archives?
uk_UA: Вимкнути на 404, в пошуку та архівах?

en: Enable on Complete Website
uk_UA: Увімкнути на всьому сайті

en: Desktop + Mobile
uk_UA: ПК + Мобільна

en: Border Color
uk_UA: Колір межі

en: Border Size
uk_UA: Розмір межі

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
uk_UA: Вимкнути на сторінках товарів WooCommerce?

en: Desktop
uk_UA: Комп’ютер

en: Disable Product Navigation
uk_UA: Вимкнути навігацію по продукту

en: Variable Product Button Text
uk_UA: Змінний текст кнопки продукту

note: translators: %s Index
en: Button
uk_UA: Кнопка

en: Cart Button Text
uk_UA: Текст кнопки кошика

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Archive Columns
uk_UA: Архівні стовпці

en: Product Archive
uk_UA: Архів Товару

en: Variable Product Button
uk_UA: Кнопка Змінного товару

en: EDD Single Product
uk_UA: EDD Окремий товар

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
uk_UA: Ця бічна панель буде використана на сторінці Єдиного продукту EDD.

en: EDD Single Product Sidebar
uk_UA: Бічна панель Окремого товару EDD

en: Easy Digital Downloads Sidebar
uk_UA: Бічна панель Easy Digital Downloads

en: Options
uk_UA: Параметри

en: Archive Content Width
uk_UA: Ширина вмісту архіву

en: Product Structure
uk_UA: Структура товару

en: View Details
uk_UA: Переглянути деталі

note: Translators: %s is the theme name.
en: %s Settings
uk_UA: %s Налаштування

en: 900 Italic
uk_UA: 900 Курсив

en: 800 Italic
uk_UA: 800 Курсив

en: 700 Italic
uk_UA: 700 Курсив

en: 600 Italic
uk_UA: 600 Курсив

en: 500 Italic
uk_UA: 500 Курсив

en: 400 Italic
uk_UA: 400 Курсив

en: 300 Italic
uk_UA: 300 Курсив

en: 200 Italic
uk_UA: 200 Курсив

en: 100 Italic
uk_UA: 100 Курсив

en: Fade
uk_UA: Вицвітання

en: Slide Up
uk_UA: Ковзання вгору

en: Slide Down
uk_UA: Ковзання вниз

en: Nav Menu
uk_UA: Меню навігації

en: Left
uk_UA: Зліва

en: Bottom
uk_UA: Внизу

en: Right
uk_UA: Справа

en: Top
uk_UA: Вгорі

note: Translators: Author Name.
en: View all posts by %1$s
uk_UA: Переглянути всі записи від %1$s

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
uk_UA: Пошук &hellip;

en: Typography Overview
uk_UA: Огляд типографіки

en: Colors & Background Overview
uk_UA: Огляд кольорів та фону

en: Sidebar Overview
uk_UA: Огляд бічної колонки

en: Footer Bar Overview
uk_UA: Огляд підвалу

en: Primary Header Overview
uk_UA: Огляд основного заголовка

en: Site Identity Overview
uk_UA: Огляд ідентичності сайту

en: Container Overview
uk_UA: Огляд контейнера

en: Site Layout Overview
uk_UA: Огляд макета сайту

en: Helpful Information
uk_UA: Корисна інформація

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Dropdown Target
uk_UA: Мета випадаючого списку

en: Different Logo For Retina Devices?
uk_UA: Інший логотип для пристроїв з retina?

en:  Lightning Fast & Fully Customizable WordPress theme!
uk_UA: Блискавично швидка та повністю настроювана WordPress тема!

en: Minimal
uk_UA: Мінімально

en: Outline
uk_UA: Зовнішня

en: Fill
uk_UA: Заповнити

en: Header Layout
uk_UA: Макет заголовку

en: Site Identity
uk_UA: Ідентифікатор сайту

en: Mobile Logo (optional)
uk_UA: Мобільний логотип (опціонально)

en: Different Logo For Mobile Devices?
uk_UA: Інший логотип для мобільних пристроїв?

en: Toggle Button Style
uk_UA: Стиль перемикача

en: Toggle Button Color
uk_UA: Колір перемикача

en: Menu Breakpoint
uk_UA: Меню Breakpoint

en: Last Item in Menu
uk_UA: Останній елемент в меню

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
uk_UA: Сховати останній елемент в меню на мобільному пристрої

en: Mobile Header
uk_UA: Мобільна шапка

en: Border Radius
uk_UA: Радіус заокруглення

en: Background
uk_UA: Фон

en: Differentiate Rows
uk_UA: Розрізняти рядки

en: Display Serial Number
uk_UA: Показати серійний номер

en: Course Content Table
uk_UA: Таблиця вмісту курсу

en: Theme Color
uk_UA: Колір теми

en: Plugin Successfully Activated
uk_UA: Плагін успішно активовано

en: No plugin specified
uk_UA: Не вказано жодного плагіна

en: Links to Customizer Settings:
uk_UA: Посилання на налаштування настроювача:

en: White Label
uk_UA: Біла етикетка

en: Scroll To Top
uk_UA: Прокрутити вгору

en: Site Layouts
uk_UA: Макети сайту

en: Add content conditionally in the various hook areas of the theme.
uk_UA: Додати умовний вміст в різні області хуків теми.

en: Custom Layouts
uk_UA: Користувацькі макети

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
uk_UA: Зробіть, щоб макет заголовків виглядав більш привабливим та сексуальним!

en: Page Headers
uk_UA: Заголовки сторінки

en: Sticky Header
uk_UA: Липка шапка

en: Transparent Header
uk_UA: Прозора шапка

en: Header Sections
uk_UA: Секція шапки

en: Blog Pro
uk_UA: Блог Про

en: Spacing
uk_UA: Відступи

en: Footer Settings
uk_UA: Параметри підвалу

en: Blog Layouts
uk_UA: Макет блогу

en: Header Options
uk_UA: Параметри шапки

en: Layout Options
uk_UA: Параметри макету

en: Customize Fonts
uk_UA: Налаштувати шрифти

en: Set Colors
uk_UA: Встановити кольори

en: Upload Logo
uk_UA: Завантажити логотип

en: More Options Available with Astra Pro!
uk_UA: Додаткові опції доступні в Astra Pro!

en: Five Star Support
uk_UA: П'ятизіркова підтримка

en: Knowledge Base
uk_UA: База знань

en: Astra Options
uk_UA: Параметри Astra

en: More Options Available in Astra Pro!
uk_UA: Більше опцій доступні в Astra Pro!

note: translators: %1$s: Starter site link.
en: Did you know %1$s offers a free library of %2$s
uk_UA: Ви знали, що %1$s пропонує безкоштовну бібліотеку %2$s

en: Learn More
uk_UA: Детальніше

en: Sidebar Options
uk_UA: Параметри бічної колонки

en: Install Importer Plugin
uk_UA: Встановити плагін імпорту

en: Activate Importer Plugin
uk_UA: Активувати плагін імпорту

en: Activating Importer Plugin
uk_UA: Активація плагіна імпорту

en: Default System Font
uk_UA: Стандартний системний шрифт

en: Membership Columns
uk_UA: Стовпці членства

en: Course Columns
uk_UA: Колонки курсу

en: Shop Archive Content Width
uk_UA: Ширина вмісту архіву магазину

en: Review Text is required.
uk_UA: Потрібно переглянути текст.

en: Review Text
uk_UA: Перегляньте текст

en: Review Title is required.
uk_UA: Заголовок огляду обов'язковий.

en: Review Title
uk_UA: Заголовок огляду

en: Write a Review
uk_UA: Написати відгук

en: Thank you for your review!
uk_UA: Дякую за відгук!

en: What Others Have Said
uk_UA: Що інші сказали

en: LifterLMS Course/Lesson
uk_UA: Курс LifterLMS / Урок

note: translators: 1 Author Name.
en: By: %s
uk_UA: По: %s

en: Leave Review
uk_UA: Залишити відгук

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
uk_UA: Ширина бічної колонки застосовуватиметься лише тоді, коли встановлено одну з наведених вище бічних панелей.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Inline Logo & Site Title
uk_UA: Логотип та назва сайту в одну лінію

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Primary Header
uk_UA: Основний заголовок

en: Availability:
uk_UA: Наявність:

en: Out of stock
uk_UA: Немає в наявності

en: Add To Cart
uk_UA: Додати в кошик

en: Short Description
uk_UA: Короткий опис

en: Ratings
uk_UA: Рейтинги

en: Price
uk_UA: Ціна

en: Title
uk_UA: Назва

en: Shop Product Structure
uk_UA: Структура магазину

en: Shop Columns
uk_UA: Колонки магазину

en: Disable Breadcrumb
uk_UA: Вимкнути Breadcrumb

en: Shop
uk_UA: Магазин

en: General
uk_UA: Загальні

en: Cart
uk_UA: Кошик

en: Single Product
uk_UA: Окремий товар

en: Products Per Page
uk_UA: Товарів на сторінку

en: View your shopping cart
uk_UA: Переглянути кошик для покупок

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
uk_UA: Ця бічна колонка буде використана на сторінках "Архіви товарів", "Кошик", "Оформити замовлення" та "Мій обліковий запис".

en: WooCommerce Sidebar
uk_UA: Бічна колонка WooCommerce

en: This sidebar will be used on Single Product page.
uk_UA: Ця бічна колонка буде використана на сторінці "Окремий товар".

en: Product Sidebar
uk_UA: Бічна колонка товару

en: This page doesn't seem to exist.
uk_UA: Ця сторінка, здається, не існує.

en: Home
uk_UA: Додому

en: Disable Featured Image
uk_UA: Вимкнути вибране зображення

en: Logo Width
uk_UA: Ширина логотипу

en: Retina Logo
uk_UA: Логотип для Retina

en: Disable Footer Widgets
uk_UA: Відключити віджетів нижнього колонтитула

en: Title & Blog Meta
uk_UA: Назва та блог Meta

en: Featured Image
uk_UA: Рекомендований образ

en: Paragraph Margin Bottom
uk_UA: Нижній відступ параграфа

note: translators: %s: Name of current post.
en: Continue reading %s
uk_UA: Продовжити читання %s

en: Click here to assign a widget for this area.
uk_UA: Натисніть тут, щоб призначити віджет для цієї області.

en: Headings
uk_UA: Заголовки

en: Footer Bar Layout 1
uk_UA: Макет 1 нижнього колонтитула

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Full Width / Stretched
uk_UA: Повна ширина / натягнута

en: Full Width / Contained
uk_UA: Повна ширина / місткість

en: Default Layout
uk_UA: Стандартний макет

en: Layout 4
uk_UA: Макет 4

en: Disable
uk_UA: Відключити

en: Base Colors
uk_UA: Базові кольори

note: translators: 1: Post type label
en: Previous %s
uk_UA: Попередній %s

note: translators: 1: Post type label
en: Next %s
uk_UA: Далі %s

en: Link Color
uk_UA: Колір посилання

en: Footer Bar Section 1
uk_UA: Секція колонтитула 1

en: Main Menu
uk_UA: Головне меню

en: Customizer Setting
uk_UA: Як в Настроювачі

en: Base Typography
uk_UA: Базова типографіка

en: Footer Bar
uk_UA: Нижній колонтитул

en: Footer Bar Section 2
uk_UA: Секція 2 Підвалу

en: Footer Bar Layout 2
uk_UA: Макет 2 Підвалу

en: Footer Widget Area 1
uk_UA: Область віджетів підвалу 1

en: Footer Widget Area 2
uk_UA: Область віджетів підвалу 2

en: Footer Widget Area 3
uk_UA: Область віджетів підвалу 3

en: Footer Widget Area 4
uk_UA: Область віджетів підвалу 4

en: Ultra-Bold 900
uk_UA: Ультра-жирний 900

en: Extra-Bold 800
uk_UA: Дуже жирний 800

en: Bold 700
uk_UA: Жирний 700

en: Semi-Bold 600
uk_UA: Напівжирний 600

en: Medium 500
uk_UA: Середній 500

en: Normal 400
uk_UA: Нормальний 400

en: Extra-Light 200
uk_UA: Extra Light 200

en: Main Sidebar
uk_UA: Основна бічна панель

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit %s
uk_UA: Редагувати %s

en: Disable Primary Header
uk_UA: Вимкнути основний заголовок

en: Disable Title
uk_UA: Вимкнути заголовок

en: Disable Sections
uk_UA: Вимкнути розділи

en: Add Widget
uk_UA: Додати віджет

en: Assign Footer Menu
uk_UA: Призначити меню нижнього колонтитула

en: Add Custom HTML
uk_UA: Додати спеціальний HTML-код

en: Site Title
uk_UA: Заголовок сайту

en: Line Height
uk_UA: Товщина лінії

en: Lowercase
uk_UA: Нижній регістр

en: Footer Widgets
uk_UA: Віджети нижнього колонтитулу

en: Uppercase
uk_UA: Верхній регістр

en: Capitalize
uk_UA: Перші Великі літери

en: Inherit
uk_UA: Успадковувати

en: Font Size
uk_UA: Розмір шрифту

en: Display Site Tagline
uk_UA: Показати короткий опис

en: Display Site Title
uk_UA: Показати назву сайту

en: Container Width
uk_UA: Ширина контейнера

en: Stack
uk_UA: Один під одним

en: Text Transform
uk_UA: Перетворення тексту

en: Inline
uk_UA: В одну лінію

en: Bottom Border Color
uk_UA: Колір нижньої межі

en: Bottom Border Size
uk_UA: Товщина нижньої межі

en: Custom Menu Text / HTML
uk_UA: Довільні Текст / HTML в меню

en: Text / HTML
uk_UA: Текст / HTML

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Disable Menu
uk_UA: Вимкнути меню

en: Logo Right
uk_UA: Логотип справа

en: Logo Center
uk_UA: Логотип справа

en: Logo Left
uk_UA: Логотип ліворуч

en: Full Width
uk_UA: Повна ширина

en: Section 2 Custom Text
uk_UA: Довільний текст 2 секції

en: Section 2
uk_UA: Секція 2

en: Section 1 Custom Text
uk_UA: Довільний текст 1 секції

en: Widget
uk_UA: Віджет

en: Custom Text
uk_UA: Користувацький текст

en: Content Width
uk_UA: По ширині вмісту

en: Section 1
uk_UA: Секція 1

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Background Color
uk_UA: Колір фону

en: Blog Posts
uk_UA: Публікації блогів

en: Content Boxed
uk_UA: Вміст в блоці

en: Boxed
uk_UA: Блоками

en: Content Layout
uk_UA: Макет вмісту

en: Excerpt
uk_UA: Витяг

en: Full Content
uk_UA: Повний вміст

en: Custom
uk_UA: Довільний

en: Publish Date
uk_UA: Дата публікації

en: Author
uk_UA: Автор

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Link Hover Color
uk_UA: Колір посилань при наведенні

en: Text Color
uk_UA: Колір тексту

en: Footer Menu
uk_UA: Меню нижнього колонтитула

en: Primary Menu
uk_UA: Головне меню

en: Comments Navigation
uk_UA: Навігація коментарів

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[0]: %1$s думки про &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[1]: %1$s думки про &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[2]: %1$s думки про &ldquo;%2$s&rdquo;

en: (Edit)
uk_UA: (Редагувати)

en: Read More &raquo;
uk_UA: Докладніше & raquo;

en: Buttons
uk_UA: Кнопки

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Colors & Background
uk_UA: Кольори та фон

en: Single Post
uk_UA: Запис

en: Blog / Archive
uk_UA: Блог / Архів

en: Container
uk_UA: Контейнер

en: Layout
uk_UA: Макет

en: Enter valid email address!
uk_UA: Введіть правильний Email!

note: translators: 1: search string
en: Search Results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для: %s

en: Previous Page
uk_UA: Попередня сторінка

en: Next Page
uk_UA: Наступна сторінка

en: 1 Comment
uk_UA: 1 коментар

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: Older Comments
uk_UA: Старі коментарі

en: Newer Comments
uk_UA: Нові коментарі

en: Comment navigation
uk_UA: Навігація по коментарям

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Name*
uk_UA: Ім'я *

en: Type here..
uk_UA: Введіть коментар ...

en: Cancel Reply
uk_UA: Скасувати відповідь

en: Leave a Comment
uk_UA: Залишити коментар

en: Your comment is awaiting moderation.
uk_UA: Ваш коментар очікує перевірки.

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Search &hellip;
uk_UA: Пошук &hellip;

en: Start typing and press enter to search
uk_UA: Введіть запит і натисніть enter для пошуку

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
uk_UA: Схоже, що такої сторінки не існує. Може бути спробуєте пошукати?

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до вмісту

en: Contact Us
uk_UA: Зв'яжіться з нами

en: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
uk_UA: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Працює по [theme_author]

en: Loop End
uk_UA: Кінець циклу

en: After Comments
uk_UA: Після коментарів

en: Before Comments
uk_UA: Перед коментарями

en: After Post
uk_UA: Після запису

en: Before Post Content
uk_UA: Перед вмістом запису

en: After Post Content
uk_UA: Після вмісту запису

en: Before Post
uk_UA: Перед записом

en: Loop Start
uk_UA: Початок циклу

en: After Content
uk_UA: Після вмісту

en: Before Content
uk_UA: Перед вмістом

en: After Header
uk_UA: Після шапки

en: Before Header
uk_UA: Перед шапкою

en: After Page
uk_UA: Після сторінки

en: Before Page
uk_UA: Перед сторінкою

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s у %2$s

en: Pingback:
uk_UA: Сповіщення:

en: Sidebar
uk_UA: Бічна колонка

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: After Sidebar
uk_UA: Після бічної колонки

en: Before Sidebar
uk_UA: Перед бічною колонкою

en: After Footer
uk_UA: Після Підвалу

en: Before Footer
uk_UA: Перед Підвалом

en: Reply
uk_UA: Відповісти

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
uk_UA: Вибачте, але за вашим пошуковим запитом нічого не знайдено. Будь ласка, спробуйте інші ключові слова.

en: Post Comment &raquo;
uk_UA: Залишити коментар &raquo;

en: Header
uk_UA: Заголовок

en: % Comments
uk_UA: % Коментарів

en: None
uk_UA: Немає

en: Astra Settings
uk_UA: Налаштування Astra

note: translators: 1: link to new post
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
uk_UA: Готові опублікувати свій перший запис? <a href="%1$s">Почніть звідси</a>.

en: By
uk_UA: Від

en: Tag
uk_UA: Позначка

en: Left Sidebar
uk_UA: Ліва бічна колонка

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
uk_UA: Схоже, що не вдалося знайти те, що ви шукаєте. Можливо допоможе пошук.

en: Right Sidebar
uk_UA: Права бічна колонка

en: Website
uk_UA: Сайт

en: No Sidebar
uk_UA: Без бічної колонки

en: Sidebar Width
uk_UA: Ширина бічної колонки

en: Typography
uk_UA: Типографіка

en: Site Navigation
uk_UA: Навігація по сайту
