Themes - Hestia - en to uk_UA translation catalogue (248 entries)

note: Description of the theme
en: Hestia is a modern WordPress theme for professionals. It fits creative business, small businesses (restaurants, wedding planners, sport/medical shops), startups, corporate businesses, online agencies and firms, portfolios, ecommerce (WooCommerce), and freelancers. It has a multipurpose one-page design, widgetized footer, blog/news page and a clean look, is compatible with: Flat Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map and Elementor Page Builder . The theme is responsive, WPML, Retina ready, SEO friendly, and uses Material Kit for design.
uk_UA: Hestia це сучасна WordPress тема для професіоналів. Вона підійде для творчого бізнесу, малого бізнесу (ресторани, весільні агенції, спортивні/медичні магазини), стартапи, корпоративні сайти, онлайн агенції та фірми, портфоліо, електрона комерція (WooCommerce), та фрілансерів. Вона має багато функціональний односторінковий дизайн, підвал сайту з віджетами, сторінка блогу/новин та простий вигляд, та сумісність з: Flat Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map та Elementor Page Builder . Вона адаптивна, WPML, підготовлена для Retina, оптимізована під SEO, та використовує Material Kit для дизайну.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
uk_UA: Отакої! Цю сторінку не знайдено.

en: Footer Credits
uk_UA: Текст підвалу

en: Import Demo Content
uk_UA: Імпортувати демо-вміст

en: or customize the theme
uk_UA: чи налаштувати цю тему

en: Posts/Pages Layout
uk_UA: Компонування записів/сторінок

note: translators: %s - theme name
en: Submit a review
uk_UA: Відправити відгук

note: translators: %s - theme name
en: Are you are enjoying %s? We would love to hear your feedback.
uk_UA: Вам подобається %s? Ми б залюбки почули від вас відгук.

en: Leave us a review
uk_UA: Залишите нам відгук

note: translators: %s - theme name
en: Join our Facebook Group
uk_UA: Приєднуйтесь до групи Facebook

note: translators: %s - theme name
en: Join the community of %s users. Get connected, share opinions, ask questions and help each other!
uk_UA: Приєднуйтесь до спільноти користувачів %s. Будьте на зв'язку, діліться думками, ставте питання та допомагайте один одному!

note: translators: %s - theme name
en: %s Community
uk_UA: %s Спільнота

en: Share on Email
uk_UA: Надіслати на електронну пошту

en: Settings
uk_UA: Налаштування

note: translators: %s - theme name
en: %s is now installed and ready to use. We've assembled some links to get you started.
uk_UA: %s тепер встановлена і готова до використання. Ми створили кілька посилань, щоб розпочати роботу.

en: Disable Footer
uk_UA: Відключити підвал

en: Disable Navigation
uk_UA: Відключити навігацію

en: Components
uk_UA: Компоненти

en: Hi! We've noticed you were using Zelle before. To make your transition easier, we can help you keep the same beautiful homepage you had before, by converting it into an Elementor template. This option will also import your homepage content.
uk_UA: Привіт! Ми помітили, що ви раніше використовували Zelle. Щоб полегшити перехід, ми можемо допомогти вам зберегти ту ж саму красиву домашню сторінку, яку ви мали раніше, конвертувавши її в шаблон Elementor. Цей параметр також імпортує вміст домашньої сторінки.

en: Want to keep using Zelle's homepage?
uk_UA: Хочете продовжувати використовувати домашню сторінку Zelle?

note: translators: %s - theme name
en: With %s, you can choose from multiple unique demos, specially designed for you, that can be installed with a single click. You just need to choose your favorite, and we will take care of everything else.
uk_UA: За допомогою %s, ви можете вибрати одну з декількох унікальних демонстрацій, спеціально розроблених для вас, які можна встановити одним натиском миші. Вам просто потрібно обрати свою улюблену, і ми попіклуємося про все інше.

en: Hestia now comes with a sites library with various designs to pick from. Visit our collection of demos that are constantly being added.
uk_UA: Тепер Hestia поставляється з бібліотекою сайтів з різними дизайнами, з яких можна вибрати. Відвідайте нашу колекцію демонстрацій, яка постійно оновлюється.

en: All
uk_UA: Всі

en: First
uk_UA: Перний

en: Display
uk_UA: Показати

en: Create SendinBlue Account
uk_UA: Створити обліковий запис SendinBlue

note: translators: %1$s is Plugin name
en: In order to add a contact form to this section, you need to install the %1$s plugin. Then follow %2$sthis guide%3$s to create your form.
uk_UA: Щоб додати контактну форму до цього розділу, потрібно встановити плагін %1$s. Далі слідуйте %2$sцьому посубнику%3$s, щоб створити форму.

en: Featured Image Homepage
uk_UA: Головне зображення домашньої сторінки

en: Footer socials menu
uk_UA: Меню соц. мережі у підвалі

en: Custom Page
uk_UA: Користувацька сторінка

en: Header socials menu
uk_UA: Приховати меню соц. мережі

en: Front page
uk_UA: Головна сторінка

note: translators: %1$s is Theme Name, %2$s is WordPress
en: %1$s | Developed by %2$s
uk_UA: %1$s | Розроблено %2$s

note: translators: %s is Feature name translators: %s Feature name
en: More Options Available for %s in the PRO version.
uk_UA: Більше опцій для %s доступно у версії PRO.

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Border radius
uk_UA: Радіус рамки

en: Padding (px)
uk_UA: Відступ (px)

en: Infinite Scroll
uk_UA: Нескінченна прокрутка

en: Number
uk_UA: Кількість

en: Post Pagination
uk_UA: Пагінація записів

en: Excerpt length
uk_UA: Довжина цитати

en: Excerpt
uk_UA: Уривок

en: Blog Post Content
uk_UA: Вміст запису блогу

en: This process will set up your website, install required plugins, import demo content (pages, posts, media) and set up the customizer options.
uk_UA: Цей процес налаштує ваш сайт, встановить необхідні плагіни, імпортує демо вміст (сторінки, записи, медіа) і налаштує Налаштовувач.

en: Sites Library
uk_UA: Бібліотека сайтів

en: Here is where you must add the "SendinBlue Newsletter" widget.
uk_UA: Тут ви маєте додати віджет "SendinBlue Newsletter".

en: SendinBlue > Home
uk_UA: SendinBlue > Головна

en: Second Layer
uk_UA: Другий шар

en: First Layer
uk_UA: Перший шар

en: Extra
uk_UA: Екстра

en: Read more
uk_UA: Читати далі

en: Featured Posts
uk_UA: Вибрані публікації

en: Hey, we've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported. Make sure your site is fast and secure, by upgrading PHP to the latest version.
uk_UA: Агов! Ми помітили, що ви використовуєте застарілу версію PHP, яка більше не підтримується. Оновіть PHP до останньої версії, щоб бути впевненими у швидкості і безпеці вашого сайту.

en: Header Settings
uk_UA: Налаштування Заголовку

en: Header Gradient
uk_UA: Градієнт заголовку

note: translators: Upsell to get the pro version translators: %s Required action
en: Hestia front-page is not multi-language compatible, for this feature %s.
uk_UA: Головна сторінка Hestia не підтримує багатомовність, для цієї функції %s.

en: Enable Header Image Sitewide
uk_UA: Увімкнути зображення заголовку Sitewide

en: Header Background
uk_UA: Фон заголовку

en: Content
uk_UA: Зміст

en: Posts & Pages
uk_UA: Записи та сторінки

en: Enable Search in Menu
uk_UA: Увімкнути пошук у меню

en: Enable Scroll to Top
uk_UA: Увімкнути кнопку ”Нагору"

[ctx: label]
en: Search for:
uk_UA: Шукати:

en: Footer Four
uk_UA: Четвертий підвал сайту

note: Template Name of the theme
en: Page with Sidebar
uk_UA: Сторінка з бічною панелю

en: Menu
uk_UA: Меню

note: translators: 1 - link to customizer setting. 2 - 'customizer'
en: Change this subtitle in the %s.
uk_UA: Змінити підзаголовок у %s.

note: translators: 1 - link to customizer setting. 2 - 'customizer'
en: Change in the %s
uk_UA: Змінити у %s

en: Layout
uk_UA: Макет

en: Second
uk_UA: Другий

en: Very Top Bar
uk_UA: Найвища верхня панель

en: Navigation
uk_UA: Навігація

en: Header Options
uk_UA: Налаштування заголовку

en: Enable Sharing Icons
uk_UA: Увімкнути іконки для поширення

en: Footer Options
uk_UA: Параметри підвалу

en: font size
uk_UA: розмір шрифту

en: Body
uk_UA: Тіло

en: font family
uk_UA: Сімейство шрифтів

en: Headings
uk_UA: Заголовки

en: Font Subsets
uk_UA: Підстрокові шрифти

en: Typography
uk_UA: Типографія

en: Google Fonts
uk_UA: Шрифти Google

en: Standard Fonts
uk_UA: Стандартні Шрифти

en: Default
uk_UA: За замовченням

en: Display a frontpage section wherever you like by adding its shortcode in page or post content.
uk_UA: Показувати розділ головної сторінки скрізь де ви хочете, додаючи її шорткоди у сторінку чи зміст запису.

en: Shortcodes for each section
uk_UA: Шорткоди для різних розділів

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Comment | %1$s Comments
uk_UA[0]: %1$s коментар
uk_UA[1]: %1$s коментарі
uk_UA[2]: %1$s коментарів

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One comment
uk_UA: Один коментар

en: Activating
uk_UA: Активується

en: Install and activate
uk_UA: Встановити та активувати

note: translators: 1 - link to customizer setting. 2 - 'customizer'
en: Customizer
uk_UA: Налаштовувач

en: Change in the Customizer
uk_UA: Змінити у Налаштовувачі

en: The ability to reorganize your Frontpage Sections more easily and quickly.
uk_UA: Більш проста та швидка можливість реорганізувати розділи головної сторінки.

en: Go to the Customizer
uk_UA: Перейти то Налаштовувача

en: Drag and drop panels to change the order of sections.
uk_UA: Використовуйте перетягування для впорядкування послідовності розділів.

en: The ability to reorganize your Frontpage sections more easily and quickly.
uk_UA: Більш проста та швидка можливість реорганізувати розділи головної сторінки.

note: Template Name of the theme
en: Page Builder Full Width
uk_UA: Page Builder на всю ширину

note: Template Name of the theme
en: Page Builder Blank
uk_UA: Page Builder порожній

en: This sidebar is active but empty. In order to use this layout, please add widgets in the sidebar
uk_UA: Ця бокова панель активна, але порожня. У випадку використання цього макету, будь ласка додайте віджет у бокову панель.

en: Blog Sidebar Layout
uk_UA: Макет бокової панелі блогу

en: Right Sidebar
uk_UA: Права бічна колонка

en: Left Sidebar
uk_UA: Ліва бічна колонка

en: Full Width
uk_UA: На всю ширину

en: Page Sidebar Layout
uk_UA: Макет бокової панелі сторінки

en: WooCommerce Sidebar
uk_UA: Бокова панель WooCommerce

note: Template Name of the theme
en: Fullwidth Template
uk_UA: Макет на всю ширину

en: Tags:
uk_UA: Позначки:

en: Categories:
uk_UA: Категорії:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
uk_UA: Схоже, що не вдалося знайти те, що ви шукаєте. Можливо допоможе пошук.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
uk_UA: На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте інші ключові слова.

en: Get started here
uk_UA: Почніть звідси

note: translators: %s is Link to new post
en: Ready to publish your first post? %s.
uk_UA: Готові опублікувати свій перший запис? %s.

note: translators: %1$s is Time since post, %2$s is author Close tag
en: %1$s ago %2$s
uk_UA: %1$s тому %2$s

note: translators: %1$s is Author name wrapped, %2$s is Time
en: By %1$s, %2$s
uk_UA: Автором %1$s, %2$s

note: translators: search result
en: Search Results for: %s
uk_UA: Пошукові результати для: %s

note: translators: %d is number of items
en: %d item | %d items
uk_UA[0]: %d елемент
uk_UA[1]: %d елемента
uk_UA[2]: %d елементів

en: View your shopping cart
uk_UA: Переглянути ваш кошик

en: Share on Twitter
uk_UA: Поділитись у Twitter

en: Share on Facebook
uk_UA: Поділитись на Facebook

en: Related Posts
uk_UA: Схожі записи

en: What's on your mind?
uk_UA: Що в вас на думці?

en: Website
uk_UA: Сайт

en: Name
uk_UA: Ім'я

note: translators: %s is Link to login
en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
uk_UA: Ви повинні <a href="%s">увійти</a> щоб залишити коментар.

en: Reply
uk_UA: Відповіcти

en: (Edit)
uk_UA: (Редагувати)

note: translators: %1$s is Date, %2$s is Time
en: &#183; %1$s at %2$s
uk_UA: &#183; %1$s о %2$s

en: Previous page
uk_UA: Попередня сторінка

en: Next page
uk_UA: Наступна сторінка

note: translators: %s is Category name
en: View all posts in %s
uk_UA: Переглянути всі записи у %s

en: Button
uk_UA: Кнопка

note: translators: 1 - link to customizer setting. 2 - 'customizer'
en: Change this subtitle in %s.
uk_UA: Змінити цій підзаголовок у %s.

note: translators: 1 - link to customizer setting. 2 - 'customizer'
en: customizer
uk_UA: налаштовувач

en: View PRO Features
uk_UA: Ознайомитись з особливостями PRO

en: Subscribe to our Newsletter
uk_UA: Підпишіться на нашу розсилку

en: Subscribe
uk_UA: Підписатись

en: Products
uk_UA: Товари

en: Shop
uk_UA: Магазин

en: If enabled, the theme will use a boxed layout.
uk_UA: Якщо ввімкнуто, тема буде використовувати вузький шаблон

en: Boxed Layout
uk_UA: Вузький шаблон

en: General Settings
uk_UA: Головні налаштування

en: Contact Content
uk_UA: Вміст контакту

en: Instructions
uk_UA: Інструкції

en: Form Title
uk_UA: Заголовок форми

en: Contact Us
uk_UA: Зв'язатися з нами

en: Get in Touch
uk_UA: Будемо на зв'язку

en: Background Image
uk_UA: Зображення фону

en: Contact
uk_UA: Контакт

en: Accent Color
uk_UA: Колір Accent

en: Number of Items
uk_UA: Кількість елементів

en: Section Subtitle
uk_UA: Підзаголовок розділу

en: Section Title
uk_UA: Заголовок розділу

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Change this subtitle in the Customizer
uk_UA: Змініть цей підзаголовок у Налаштовувачі

en: Button URL
uk_UA: URL кнопки

en: Button text
uk_UA: Текст кнопки

en: Big Title Background
uk_UA: Фон великого заголовку

en: Big Title Section
uk_UA: Розділ великого заголовку

en: About Content
uk_UA: Вміст Про нас

en: Disable section
uk_UA: Вимкнути розділ

en: About
uk_UA: Про нас

en: Recommended Plugins
uk_UA: Рекомендовані плагіни

note: translators: Orbit Fox Companion
en: If you want to take full advantage of the options this theme has to offer, please install and activate %s.
uk_UA: Якщо ви хочете скористатись усіма перевагами параметрів які пропонує ця тема, будь ласка, встановіть та активуйте %s.

en: It is highly recommended that you install the companion plugin to have access to the Frontpage features, Team and Testimonials sections.
uk_UA: Настійно рекомендується встановити супровідний плагін, щоб мати доступ до особливостей Головної сторінки, розділів Команда та Відгуки.

en: Deactivate
uk_UA: Вимкнути

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: 24/7 HelpDesk Professional Support
uk_UA: 24/7 професійна підтримка HelpDesk-у

en: Quality Support
uk_UA: Якісна підтримка

en: Change colors for the header overlay, header text and navbar.
uk_UA: Змінити колір нашарування заголовку, тексту заголовку та панелі навігації.

en: Fully Customizable Colors
uk_UA: Повністю настроюванні кольори

en: You will be able to add more content to your site header with an awesome slider.
uk_UA: Ви матимете можливість додати більше вмісту до заголовку вашого сайту з чудовим слайдером.

en: Header Slider
uk_UA: Заголовок слайдеру

en: You can use any background image you want.
uk_UA: Ви можете використовувати будь-який фон.

en: Background image
uk_UA: Фонове зображення

en: Big title, Features, About, Team, Testimonials, Subscribe, Blog, Contact
uk_UA: Великий заголовок, Особливості, Про нас, Команда, Рекомендації, Підписка, Блог, Контакти

en: Ready for e-commerce. You can build an online store here.
uk_UA: Готова до e-commerce. Тут ви можете створити онлайн магазин.

en: WooCommerce Compatible
uk_UA: Сумісна з WooCommerce

en: Responsive layout. Works on every device.
uk_UA: Адаптивна розмітка. Працює на всіх пристроях.

en: Mobile friendly
uk_UA: Адаптивна

note: translators: s - theme name
en: Get %s now!
uk_UA: Отримати %s зараз!

en: Using the WordPress Customizer you can easily customize every aspect of the theme.
uk_UA: Використовуючи WordPress Customizer, ви можете легко налаштувати кожен аспект теми.

en: We have compiled a list of steps for you to take so we can ensure that the experience you have using one of our products is very easy to follow.
uk_UA: Ми склали список кроків, які потрібно виконувати, щоб ми могли переконатися, що використання вами одного з наших продуктів дається ваш легко.

en: Recommended actions
uk_UA: Рекомендовані дії

en: In the documentation below you will find an easy way to build a great looking landing page using a drag-and-drop content builder plugin.
uk_UA: У документації нижче ви знайдете рекомендації до побудови чудової цільової сторінки використовуючи плагін конструктор перетягування вмісту.

en: Build a landing page with a drag-and-drop content builder
uk_UA: Створіть цільову сторінку використовуючи конструктор перетягування вмісту.

en: If you find yourself in a situation where everything on your site is running very slowly, you might consider having a look at the documentation below where you will find the most common issues causing this and possible solutions for each of the issues.
uk_UA: Якщо ви опинитесь у ситуації, коли все, що відбувається на вашому сайті, працює дуже повільно, ви можете ознайомитися з документацією нижче, де ви знайдете найбільш поширені проблеми, що викликають, та можливі рішення для кожної з цих проблем.

en: Speed up your site
uk_UA: Прискорте ваш сайт

en: View how to do this
uk_UA: Переглянути як це зробити

en: If you want to make changes to the theme's files, those changes are likely to be overwritten when you next update the theme. In order to prevent that from happening, you need to create a child theme. For this, please follow the documentation below.
uk_UA: Якщо ви хочете внести зміни до файлів теми, ці зміни, ймовірно, будуть перезаписані, коли ви наступного разу оновите тему. Щоб запобігти цьому, потрібно створити тему-нащадок. Для цього, будь ласка, дійте згідно наведеної нижче документації.

en: Create a child theme
uk_UA: Створити тему нащадок

en: Want to get the gist on the latest theme changes? Just consult our changelog below to get a taste of the recent fixes and features implemented.
uk_UA: Хочете дізнатись про останні зміни теми? Просто ознайомтесь з списком змін нижче, щоб отримати знання щодо останніх виправлень і запроваджених функцій.

en: Read full documentation
uk_UA: Читати повну документацію

en: Need more details? Please check our full documentation for detailed information on how to use Hestia.
uk_UA: Необхідно більше інформації? Будь ласка, ознайомтесь з нашою повною документацією для більш детальної інформації про те як використовувати Hestia.

en: We want to make sure you have the best experience using Hestia, and that is why we have gathered all the necessary information here for you. We hope you will enjoy using Hestia as much as we enjoy creating great products.
uk_UA: Ми хочемо переконатися, що ви задоволені використанням Hestia, і саме тому ми зібрали всю необхідну інформацію для вас. Ми сподіваємось, що вам сподобається Hestia, адже ми насолоджуємося створенням чудових продуктів.

en: Contact Support
uk_UA: Напишіть на підтримку

en: Free vs PRO
uk_UA: Free чи PRO

en: Changelog
uk_UA: Список змін

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Useful Plugins
uk_UA: Корисні пагіни

en: Recommended Actions
uk_UA: Рекомендовані дії

en: Getting Started
uk_UA: Починаємо

en: About Hestia
uk_UA: Про Hestia

en: Blog Settings
uk_UA: Налаштування блогу

en: Frontpage Sections
uk_UA: Розділ головної сторінки

en: Appearance Settings
uk_UA: Налаштування вигляду

en: A fully customizable pricing plans section.
uk_UA: Повністю налаштовуємий  розділ тарифних планів.

en: Portfolio section with two possible layouts.
uk_UA: Розділ Портфоліо з двома можливими макетами.

note: translators: Upsell to get the pro version translators: %s Required action
en: Get the PRO version!
uk_UA: Отримати PRO версію!

en: Section Reordering
uk_UA: Розділ переупорядкування

en: Pricing Plans Section
uk_UA: Розділ цінових планів

en: Jetpack Portfolio
uk_UA: Jetpack портфоліо

en: Documentation
uk_UA: Документація

note: translators: %s Path in plugin wrapped
en: After installing the plugin, you need to navigate to %s and configure the plugin.
uk_UA: Після встановлення плагіна вам потрібно перейти до %s та налаштувати плагін.

en: SendinBlue plugin
uk_UA: SendinBlue плагін

en: Add Icon
uk_UA: Додати іконку

en: Remove Icon
uk_UA: Видалити іконку

en: Social icons
uk_UA: Соціальні значки

en: None
uk_UA: Відсутнє

en: Image type
uk_UA: Тип зображення

en: Upload Image
uk_UA: Завантажити зображення

en: Image
uk_UA: Зображення

note: translators: Fontawesome link with full list of icons available
en: Note: Some icons may not be displayed here. You can see the full list of icons at %1$s.
uk_UA: Примітка: Деякі іконки можуть не відобразитись тут. Ви можете переглянути повний список іконок тут %1$s.

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Delete field
uk_UA: Видалити поле

en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Text
uk_UA: Текст

en: Subtitle
uk_UA: Підзаголовок

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Color
uk_UA: Колір

en: About background
uk_UA: Про фон

en: WooCommerce plugin
uk_UA: WooCommerce плагін

note: translators: %1$s is Plugin Name
en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
uk_UA: Для доступу до розділу магазину, будь ласка, встановіть та налаштуйте %1$s.

note: translators: %1$s is Plugin name
en: In order to add a contact form to this section, you need to install the %s plugin.
uk_UA: При необхідності додання форми до цього розділу, вам необхідно встановити %s плагін.

en: Toggle Navigation
uk_UA: Перемкнути навігацію

en: Button Text
uk_UA: Текст кнопки

en: View cart
uk_UA: Переглянути кошик

en: Footer Three
uk_UA: Третій підвал сайту

en: Footer Two
uk_UA: Другий підвал сайту

en: Footer One
uk_UA: Перший підвал сайту

en: Blog Subscribe Section
uk_UA: Розділ підписки на блог

en: Sidebar
uk_UA: Бічна колонка

en: Footer Menu
uk_UA: Меню підвалу

en: Primary Menu
uk_UA: Головне меню

note: translators: %1$s is Theme name wrapped in <a> tag, %2$s is WordPress link
en: %1$s | Powered by %2$s
uk_UA: %1$s | працює на %2$s

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закрито.

note: translators: %s is Image sizes for attachment single page.
en: Size: %s
uk_UA: Розмір: %s

note: translators: %1$s is Author name wrapped, %2$s is Date
en: Published by %1$s on %2$s
uk_UA: Опубліковано %1$s на %2$s
